>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Metz 15-21.09.2014

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? J.-L.Struff - J.Chardy --&gt; 2 - 1,50 bet365 ⛔ 2-1 // Piękna połamka podwójnym błędem serwisowym przy stanie 4-4 w III secie...
Nie przekonuje mnie ostatnimi czasy Struff. Doszedł co prawda do finału challengera w Szczecinie, ale męczył te swoje spotkania. Zdarzało mu się bardzo łatwo tracić sety. Wygląda już troszkę na podmęczonego. Chardy za to odwrotnie. Odpoczywał od US Open, na którym rozczarował, przegrywając w 2 rundzie z Kavcicem. Ale wczoraj dość solidnie poradził sobie z Mahutem, który na hali grać lubi. Streamów co prawda nie było, ale statystycznie wyglądało to dość dobrze. Do tego dochodzi fakt, że gramy we Francji, więc Chardy nie powinien odpuszczać + nawierzchnia, która bardziej odpowiada jednak Chardemu. h2h 1-0 dla Francuza, ale mecz na trawie, więc nie ma to większego znaczenia. Wydaje mi się, że Chardy, który nie ma dobrego sezonu, ma szansę polepszyć bialns i powinien sobie poradzić we Francji z - chyba już podmęczonym ostatnim graniem - Struffem.
 
M 493

milo93

Użytkownik
Kohlschreiber 2:0 Lorenzi 1.50 bet365 ✅ 6:3 7:5
Paolo Lorenzi to typowy ziemniak,który od święta gra na innej nawierzchni w dodatku ze słabym rezultatem.Dodatkowo Włoch od jakiegoś czasu jest bez formy.Takim kurs biorę z przyjemnośc
Edit: popracuj nad analizami, bo są mizerne i następnym razem będą usuwane
 
W 181

wyar

Użytkownik
???? J.-L.Struff - J.Chardy --&gt; 2 - 1,50 bet365

Streamów co prawda nie było, ale statystycznie wyglądało to dość dobrze.
Byly. Sam gralem Chardy&#39;ego. A co do meczu to byl wyrownany,a Jeremy rzeczywiscie wygladal dosc dobrze, takze typ warty gry i podpisuje sie pod nim.
 
M 30

mar123

Użytkownik
Nieminen to doświadczony zawodnik, ale w dzisiejszym pojedynku górą będzie młodość i siła, a w kolejnej rundzie zamelduje się Jerzy Janowicz.

ATP Metz, czwartek, 18 września, godz. 19:30

Jerzy Janowicz – Jarkko Nieminen, Typ: Janowicz wygra, kurs 1.57 bet365


Kryzys polski tenisista ewidentnie ma już za sobą. W pierwszej rundzie miał wprawdzie drobne problemy z Mannarino, ale to pierwszy od dłuższego czasu mecz w hali, więc można mu to wybaczyć. Poza tym jego główna broń, czyli serwis, funkcjonowała bez większych zastrzeżeń i to na pewno cieszy. Nieminen dysponuje niezłym returnem, ale wobec atomowych podań Janowicza nie powinien on zrobić w tym meczu różnicy.

Fin w ostatnim czasie spisuje się fatalnie. Lepszy występ zaliczył przy okazji wizyty w ojczyźnie, ale mowa tu tylko o imprezie z cyklu ITF, a i nawet tam w finale nie podołał Davidowi Goffinowi. Później były już tylko drugie rundy w Kitzbuhel i Winston-Salem oraz pierwsza na US Open.

Janowicz w Nowym Jorku również nie zachwycił, ale on akurat odpadł w drugiej rundzie i po starciu ze znacznie groźniejszym na twardej nawierzchni rywalem (Kevin Anderson). Wcześniej zwiastun lepszej formy obserwowaliśmy już w Cincinnati, a w Winston-Salem – mimo że była to tzw. impreza hotelowa przed Wielkim Szlemem – po prostu wrócił ten Jerzy Janowic sprzed roku.

Panowie grali ze sobą w tym sezonie na French Open i choć w tamtym spotkaniu doszło do dwóch tie breaków, to ostatecznie 3:0 wygrał Jerzyk. Polak od mączki woli chyba jednak rywalizować w hali, więc dziś spodziewamy się powtórki.

Typ: Janowicz wygra, kurs 1.57
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Druga runda turnieju rangi ATP w Metz, którego zwycięzca może zdobyć 250 punktów do rankingu ATP. Jerzy Janowicz będzie podejmować doświadczonego Jarkko Nieminena.
Jerzy Janowicz podobnie jak większość tenisistów po US Open odpoczywała tydzień i dopiero teraz wraca do gry. Wczoraj Jurek mierzył się z reprezentantem Francji Adrianem Mannarino. Polak kiepsko rozpoczął ten mecz, jednak z każdym kolejnym punktem &quot;aklimatyzował się&quot; w hali w Metz i ostatecznie po trzech setach zdołał pokonać Mannarino, który postawił wysoko poprzeczkę. Jurek od drugiego seta bardzo dobrze serwował i co najważniejsze potrafił utrzymać piłkę w grze.
Jarkko Nieminen w ostatnich tygodniach nie może być zadowolony ze swojej dyspozycji, porażka w pierwszej rundzie podczas USO, trzecia runda w Winston Salem to ostatnie wyniki Fina na nawierzchni twardej. W Metz Jarkko wygrywał z Sergiya Stakhovskiego, który w ostatnich tygodniach zalicza dołek. Jarkko podobnie jak Jerzyk dobrze czuje się w hali i na pewno nie będzie zdecydowanie odstawać od Jurka.
Typuję w tym meczu zwycięstwo Jerzyka Janowicza, który potrafi grać z Nieminenem. Jarkko to zawodnik nie potrafiący grać z przeciwnikami, preferującymi mocny serwis i szybkie kończenie akcji. Siła Fina tkwi w długim przebijaniu.
Janowicz @ 1,62 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Janowicz - Nieminen(+3 gemy) 2 @1.71 Pinnacle⛔
No niestety, brakło 1 gema i by uszło
Jerzyk jak powszechnie wiadomo dysponuje dobrym serwisem, co na hali stanowi duży atut. Zmierzy się dzisiaj z Jarko Nieminenem. Mad3Rs napisał, że siłą Fina jest długie przebijanie. I na tym powinien się dzisiaj skupić. Janowicz niestety jest bardzo niecierpliwy i z reguły chce szybko kończyć akcje. Skutkuje to wieloma niewymuszonymi błędami. Wczoraj oglądałem chwilę jego mecz z Mannarino i miał znacznie więcej UE. Fin dysponuje niezłym returnem, co może mu znacznie pomóc przy dobrym serwisie Janowicza. Nie będzie jednak stanowił takiego atutu jak w meczu z Stakhovskym(42%). Podsumowując, Janowicz jest faworytem, ale Nieminen też ogórem nie jest, więc powinien nawiązać walkę z Polakiem. Handi jest do zrobienia. A kurs dobry. Złapany wcześniej, bo już lecą ????
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Ćwierćfinał turnieju Moselle Open. Starcie dwóch tenisistów, którzy prezentują bardzo atrakcyjny styl gry. Reprezentant gospodarzy Gael Monfils będzie podejmować Polaka Jerzego Janowicza.
Gael Monfils od zakończenia turnieju w Nowym Jorku nie grał nigdzie, wraca podczas rozgrywek we Francji w Metz. La Monf złapał bardzo dobrą dyspozycję i turniejem w Metz może tylko potwierdzić swoją dobrą dyspozycję. Gael na US Open zadziwiał regularnością i zabrakło mu praktycznie &quot;centymetra&quot; do wygranej z Federerem, która dała by mu udział w półfinale.
Francuz kontrolował przebieg całego spotkania z Michałem Przysiężnym, przyśpieszał wtedy kiedy sytuacja tego wymagała. Co najważniejsze, według mnie Monfils zmienia swój styl gry na dobre. Wcześniej wyglądało to następująco - albo Gael atakował i za kilka minut nie miał sił, albo przebijał piłkę w pół kortu i rywal kończył akcję. Aktualnie Francuz nauczył się taktycznie rozgrywać wymiany, dzięki czemu na prawdę potrafi długo utrzymać piłkę w grze i nie jest to wymiana w której Monfils biega pod bandami.
Jerzy Janowicz podobnie jak większość tenisistów po US Open odpoczywała tydzień i dopiero teraz wraca do gry. Wczoraj Jurek mierzył się z reprezentantem Francji Adrianem Mannarino. Polak kiepsko rozpoczął ten mecz, jednak z każdym kolejnym punktem &quot;aklimatyzował się&quot; w hali w Metz i ostatecznie po trzech setach zdołał pokonać Mannarino, który postawił wysoko poprzeczkę. Jurek od drugiego seta bardzo dobrze serwował i co najważniejsze potrafił utrzymać piłkę w grze.
Jurek Janowicz z meczu na mecz rozgrywa coraz to lepsze zawody, można powiedzieć, że w meczu przeciwko Jarkko Nieminenowi zakrał praktycznie idealne spotkanie. Polak (podobnie jak jego dzisiejszy rywal) są stworzeni do gry w hali i takiego meczu jak ten nie można ominąć.
Nie decyduję się tutaj typować, który zawodnik zwycięży ponieważ, jest to kwestia tego, który z nich będzie miał lepszy dzień i o końcowym rezultacie zadecyduje drobnostka ale polecam typ na over gemowy, który w starciu tenisistów o takiej specyfikacji wydaje się najlepszym rozwiązaniem.
Over 22.5 @ 1,80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Dwaj Panowie wyżej: Czy w związku z Waszymi analizami Janowicz(+3,5g.) z kursem 1,72 wydaje się &quot;pewniejszym&quot; zakładem niż czyste zwycięstwo Monfilsa z kursem 1,36 ?
Oczywiście pewniejszym w Waszej subiektywnej ocenie, bo wiadomo: zakład to zakład.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Dwaj Panowie wyżej: Czy w związku z Waszymi analizami Janowicz(+3,5g.) z kursem 1,72 wydaje się &quot;pewniejszym&quot; zakładem niż czyste zwycięstwo Monfilsa z kursem 1,36 ?
Oczywiście pewniejszym w Waszej subiektywnej ocenie, bo wiadomo: zakład to zakład.
Wydaje mi się, że tak. Szczerze to ja mam wątpliwości co do tego +1,5 seta na Janowicza. Szanse faktycznie ma ale kurs strasznie niski. Myślę, że typ na Monfilsa po tym co ostatnio prezentował to bardzo dobry wybór. Ponadto mam pewne wątpliwości co do zdolności przełamania przez Janowicza. Spodziewam się tutaj co najmniej jednego TB.

Monfils @ 1.42
TB? YES @ 1.57
Over 21,5 gems @ 1.62


Kursy według mnie atrakcyjniejsze szczególnie na ten OVER. Szanse są według mnie większe na wejście, o wiele, więc i kurs adekwatnie atrakcyjny ;)
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
A ja uważam, że skoro Manarino łamał JJ i odbierał jego serwis bez większych problemów, choć miał problem z grą zza linii, to Monfils będzie go łamał jak zapałkę. JJ serwis jest bardzo przewidywalny i przypominam, że Monfils to nie jest osoba, która będzie grała mu na środek kortu.
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Mecz meczowi nie równy, Monfilsa wczoraj łamał Przysiężny, więc argument że jak już Mannarino łamał JJ to napewno będzie go łamał Gael można sobie wsadzić.JJ na hali grać lubi i umie a przecież on też pewnie odbierze raz,dwa podanie GM +3.5 do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Mecz meczowi nie równy, Monfilsa wczoraj łamał Przysiężny, więc argument że jak już Mannarino łamał JJ to napewno będzie go łamał Gael można sobie wsadzić.JJ na hali grać lubi i umie a przecież on też pewnie odbierze raz,dwa podanie GM +3.5 do gry.
Co za bezsensowny tekst. Naucz się czytać ze zrozumieniem. Dałem do zrozumienia, że Monfils ma bardzo dobry return i JJ serwisem nie wygra z nim meczu, a Ty piszesz, że Przysiężny łamał Monfilsa ???? Poza tym chyba tylko raz złamał i to na samym początku.
 
szpil 313

szpil

Użytkownik
Philipp Kohlschreiber v Jan-Lennard Struff
Typ: Struff @bet365 3.25 Stawka: 150zł

Philip bardzo często lubi przegrywać z niżej notowanymi przeciwnikami, w tym roku takich przypadków jest cała masa. Jeżeli chodzi o jego grę na kortach szybkich w hali, to też szału nie robi, jego bilans od 2010r to 30:29. Co do turnieju w Metz, to rok temu odpadł z powodu kontuzji, jednakże prowadził równorzędny bój z Berloq który na hali gra totalny piach. W tym roku po małych męczarniach uporał się z Lorenzim, który do najwybitniejszym zawodników na hali też nie należy.

Z drugiej strony Struff, który ostatnimi czasy miał lekki przestój, ale widać, że wraca do formy. Potwierdzeniem tych słów, jest chociażby wczorajsza wygrana z Chardym, finał w Szczecinie, nawiązanie walki z Isnerem na US Open, czy chociażby wygrana z Kukushkinem. Wczorajsza wygrana z Chardym szczególnie zrobiła na mnie wrażenie, gdyż Struff w czasie 3 setowego pojedynku nie oddał przeciwnikowi nawet jednego Break Pointa. Jeżeli chodzi o ogólny bilans na hali to jest to wynik całkiem niezły gdyż 40:24.

Wydaje mi się, że Struff poczuł wiatr w żaglach, w końcu zaczyna mu się gra układać i raczej niema mowy o odpuszczaniu, z drugiej strony Kohlik który tak naprawdę niema jakiejś olbrzymiej motywacji do uczestniczenia i wygrywania w tym turnieju i może go sobie odpuścić tak jak masę innych meczy w tym roku. Po takim kursie widzę olbrzymie value po stronie Struffa i ja w nie wchodzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Monfilsa wczoraj łamał Przysiężny
złamał go raz, w drugim gemie do 0.. Muszę jednak dodać, że w tym gemie Gael popełnił 3 DF.. więc słabo wszedł w mecz...
ale było to niezagrożone i pewne zwycięstwo Monfilsa. Jedyne co do grania dla mnie to Monfils win po 1,37 ✅. Wątpię, żeby Gael przegrał na własnej ziemi...
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Janowicz - Monfils(-2.5 gema) 2 @1.69 Pinnacle✅
Można było spokojnie pograć nawet większe handi ;)
Ten mecz z pewnością wygra Monfils. Gra u siebie i jest w dobrej formie. Omal nie wyeliminował Federera z US Open urywając mu dwa sety. Wcześniej wygrał wszystko bez straty seta. Dzisiaj gra w hali. W tym roku ma bilans 7/1. Wygrał w Montpellier na początku roku. Janowicz udanie rozpoczął turniej w Metz. Pokonał Mannarino i Nieminena. Jednak zdarzało się, że był łamany. Monfils też raz został połamany przez Przysiężnego, ale bądźmy szczerzy -- to był zupełny przypadek, popełnił wtedy 3 DF. Później to Monfils łamał Polaka i w drugiej partii zwyciężył 6-1. Francuz dysponuje dobrym returnem, co z pewnością pomoże mu przy dobrym serwisie Janowicza. Wydaje mi się, że Monfils złamie Janowicza minimum raz i pokryje handi.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Monfils✅ 1.35 (jak Jurek będzie podawał jako pierwszy live 1.40-45)

Jedziemy po bandzie. Jurka nie powinno już być, ( biały Żabojad się przestraszył w tie breku, miał Jerzego już na tacy...)

Jerzego przy &quot;życiu&quot; trzyma tylko podanie. Mam wrażenie, że to podanie funkcjonuje jak Jerzy gra na luzie, a za przeciwnika ma na przykład emeryta Nieminena. Jak przyjdzie grać z kimś na poważnie strach zalewa mu myślenie i ten serwis już kuleje. Nie widzę Jurka w starciu z Mofisem i mentalnie i tenisowo.

Z pewnością zagra parę fajerwerków, ale tak generalnie Monfils to większy cwaniak. Pajacowanie ma we krwi, to jego urok, ale jak włączy poważny tenis to z Jurka niewiele pozostanie. Gra u siebie, według mnie wygra ten turniej. Po US odpoczął, chociaż rodacy krytykowali go za przegraną z Ferdkiem, szkoda, nie wytrzymał emocjonalnie...potem w Paryżu potrenował z Rososłem i pobawił się z Przysiążnym, szkoda, Polak miał swoje 5 minut które jak zawsze zmarnował.

A propo gdyby nie było Jurka polskiego tenisa nie ma, nie istnieje...po mału Iska ma chyba też wszystkiego dość, trochę szkoda. Z ojcem chyba skłócona, jej trener to kukiełka...źle to wszystko wygląda. To tak jak w Polskiej polityce, jak nie dojdzie do jakiegoś wstrząsu i społecznej REWOLUCJI będzie marazm i trzymanie się swoich &quot;pozycji&quot;. Widok Radwańskiej a wygrana Wielkiego Szlema to już nie rzeczywistość to iluzja...

Konstatacja jest tylko jedna, &quot;pajacyk wygra&quot;. Jego tenis jest bardziej urozmaicony. Ma wszystko! Jurek tylko podanie i od czasu do czasu wytrzymuje wymiany, to za mało...

Jurek powalczył ale małpka to za wysokie progi, a i tak francuz grał na pół gwizdka...Jurek nie potrafi w dalszym ciągu &quot;poszanować piłki&quot;, strzały...
---
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 30

mar123

Użytkownik
Jerzy Janowicz z Gaelem Monfilsem zagra po raz pierwszy i coś nam mówi, że ci panowie prędko z kortu nie zejdą.

ATP Metz, piątek, 19 września, godz. 18:00 (planowo)

Jerzy Janowicz – Gael Monfils, Typ: Powyżej 22,5 gema w meczu, kurs 1.83 bet365


Obaj lubią grać w hali i obaj bywają bardzo chimeryczni. Polak po nie najlepszym występie w pierwszej rundzie w drugiej zagrał zgodnie z naszymi przewidywaniami i pewnie wyeliminował Jarkko Nieminena. Nienagannie funkcjonuje jego główna broń, czyli serwis. Utrzymuje dobrą skuteczność i to na pewno cieszy, ale akurat Monfils to tenisista, który w defensywie potrafi zdziałać cuda i niejedną bombę posyłaną przez Jerzego na pewno wyciągnie.

Francuz od Wimbledonu utrzymuje wysoką formę. W dwunastu spotkaniach poległ tylko z Novakiem Djokoviciem i dwukrotnie z Rogerem Federerem, a i w tych pojedynkach napsuł faworytom sporo krwi. Za każdym razem zwycięzca był bowiem wyłaniany na pełnym dystansie setowym.

Janowicz uporał się z kryzysem i na ostatnich imprezach wyglądał dobrze. Obaj tenisiści prezentują jednak zdecydowanie inne style gry. W niektórych elementach wręcz kontrastujące ze sobą, ale w sposób, który powinien zapewnić dziś ciekawy, wyrównany mecz.

Polakowi wygrać będzie ciężko – zwłaszcza że francuskim zawodnikom turnieje w Metz zawsze się udawały – ale tutaj spokojnie można oczekiwać nawet trzech partii, więc over gemowy wydaje się najrozsądniejszą opcją (a do jego pokrycia wystarczy przecież np. wynik 7:6, 6:4).

Typ: Powyżej 22,5 gema w meczu, kurs 1.83 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
michaltennis 39

michaltennis

Użytkownik
Jerzy Janowicz - Gael Monfis typ 0:2 kurs 1,90 bet 365 Nie wcześniej niż o 18:30 (najwyższy kurs zaproponowany przez wszystkich tutaj na ten mecz)

Gael Monfis jest aktualnie w lepszej dyspozycji niż chimeryczny Jerzy Janowicz. Typuje w tym meczu zwycięstwo Monfisa w dwóch setach.Publika po stronie Francuza, gra pewniej, lepiej ostatnimi czasy. Zwycięstwa Polaka z Manarino i Nieminenem mnie nie przekonują. Typ opieram na lepszej dyspozycji Francuza.

Wynik: 3:6, 4:6 dla Francuza - tak jak przewidywałem ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Sousa - Mathieu 2 @1.67 Betsafe⛔
To, co zrobił Mathieu aż ciężko nazwać
Mathieu mnie pozytywnie zaskakuje. Spodziewałem się, że odpadnie z Beckerem, a on już rozgrywał będzie 3 spotkanie. Dlaczego stawiam na Mahieu? Kompletnie nie przekonuje mnie Sousa. W pierwszym meczu wygrał z Dodigiem, a później 2-1 z Sijslingiem. Dał Holendrowi aż 16 BP, z czego ten 2 razy to wykorzystał. Gdy nie trafia pierwszym serwisem, często przegrywa przy drugim podaniu. Raczej przeciętny return. Francuz z Rosolem wykorzystał jedynie 2/12 BP. Ale na pewno stać go na to, by przełamać Sousę. On sam swojego podania w Metz jeszcze nie stracił. Warto dodać, że nie jest mu obca gra na hali i nie ma z tym nie wiadomo jakich problemów. Dzisiaj stawiam na jego zwycięstwo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom