>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Metz & Bukareszt, 20-26.09.2010

Status
Zamknięty.
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Spotkanie: Denis Istomin v Florent Serra
Typ: 2
Kurs: 2.62
Buk: Bet365
Analiza:
Spotkanie bardzo ciekawe, Serra jest moim faworytem ponieważ turniej rozgrywany jest w jego ojczyźnie. Będzie to bardzo istotny atut po stronie Francuza. Istomin w miesiącu wrześniu rozegrał 2 pojedynki na kortach US Open:
US Open, New York, USA, Ameryka 04/09/2010 R64 Istomin, Denis vs. Nadal, Rafael 0:3 2:6 6:7 5:7 01/09/2010 R128 Istomin, Denis vs. Gonzalez, Maximo 3:0 7:5 7:5 6:1 Porażka z Nadalem na pewno ujmy mu nie przynosi (2 i 3 set pojedynku to wyrównana walka) ale uważam, że dzisiaj także należy docenić Serrę, który ostatni turniej rozegrał także w US Open:
US Open, New York, USA, Ameryka 03/09/2010 R64 Serra, Florent vs. Nalbandian, David 0:3 5:7 4:6 2:6 31/08/2010 R128 Serra, Florent vs. Mayer, Florian 3:0 7:5 6:2 6:0 Jak widzimy obaj panowie odpadli w tej samej fazie turnieju, dzisiaj zmierzą się o awans do kolejnej fazy turnieju w Metz, Serra jak wspomniałem może liczyć na doping swoich rodaków, Istomin mimo iż jest wyże w rankingu o 24 pozycje moim zdaniem nie będzie się tutaj czuł zbyt pewnie. Kolejny argument to historia meczy obu panów:
31/10/2007 Busan, Korea R16 Azja Kort twardy otwarty Serra, Florent 0:2 4:6 4:6 Co prawda mecz odbył się 3 lata temu ale uważam, że dzisiaj wynik będzie podobny, stawiam na Serrę, który zagra &quot;u siebie&quot; i na pewno solidnie przygotował się do tego turnieju bo gdzie nie zdobywać punkty jak w turniejach w ojczyźnie ? Zapowiada się ciekawy pojedynek ????
Edit//
6:4,6:4

szkoda ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Volandri F. - Kubot L.
Typ: 1
Kurs: 1,45
Na początku jak zobaczyłem kursy to byłem trochę zdziwiony od wczoraj kursy na Włocha jeszcze bardziej spadły
No ale nie ma sie co dziwić. Nasz zawodnik grubo pod formą, mogliśmy to zobaczyć w zeszłym tygodniu w Sopocie, gdzie przegrał już w 2r... Dodatkowo ma problemy ze zdrowiem do ostatniej chwili Łukasz wahał się czy pojechać do Bukaresztu, jednak sie zdecydował ale nie licze na jakiś max jego walki itp po tym turnieju wyjezdza do Azji i zgaduje ze już tam jest myslami. Filippi najlepsze lata ma już na pewno za sobą teraz juz bardziej challangery no ale tutaj gra w turnieju głownym i gdzie jak gdzie ale w takich turniejach musi grać na maxa, tu ma szanse na jakięs porządne punkty i poeniadze. Z kubotem potrafi grać H2H 2:0 ostatni mecz rok temu na... tym turnieju! 6:3,6:2...
 
gju 134

gju

Użytkownik
Istomin - Serra 1 (1.48 ) Gamebookers ✅✅✅
ja co innego dostrzegam. po pierwsze bardzo dobra forma Istomina. Denis pnie się w górę regularnie. forma wybuchła jakoś przed RG, ale efekty było widać najbardziej, już potem, na trawie. dobre turnieje w queens i eastbourne, a później w 3rundzie za brakło bardzo niewiele, żeby pokonać późnijszego finaliste Berdycha. potem potwierdzenie tej formy przede wszystkim na hardzie. największe wrażenie robi finał w New Heaven gdzie po drodze pokonał m.in Lacko czy Troickiego. w poprzednich turniejach też dobra forma. pokonał go dopiero Fed czy Cilic.
Inaczej sytuacja wygląda z Serrą. w NH wyeliminował go szybko i gładko ten sam Lacko, z którym potem rozprawił się Istomin. następnie Cincinatti, w którym doszedł do drugiej rundy eliminacji, choć już w pierwszej męczył się z grajkiem z nr 1104 w rankingu. w Toronto pierwsza runda eliminacji i przegrana z gospodarzem Besterem (428 ). nie wygląda to zbyt dobrze.
Istomin w gazie, Istomin lubiący szybsze nawierzchnie. Wydaje się, że nawet kibice mu nie pomogą.

Z typem Widza oczywiście się zgadzam. Kubot wygląda marnie.✅
 
A 132

acemilan

Użytkownik
Volandri F. - Kubot L.
Typ: 1
Kurs: 1,45
Na początku jak zobaczyłem kursy to byłem trochę zdziwiony od wczoraj kursy na Włocha jeszcze bardziej spadły. No ale nie ma sie co dziwić. Nasz zawodnik grubo pod formą, mogliśmy to zobaczyć w zeszłym tygodniu w Sopocie, gdzie przegrał już w 2r... Dodatkowo ma problemy ze zdrowiem do ostatniej chwili Łukasz wahał się czy pojechać do Bukaresztu, jednak sie zdecydował ale nie licze na jakiś max jego walki itp po tym turnieju wyjezdza do Azji i zgaduje ze już tam jest myslami. Filippi najlepsze lata ma już na pewno za sobą teraz juz bardziej challangery no ale tutaj gra w turnieju głownym i gdzie jak gdzie ale w takich turniejach musi grać na maxa, tu ma szanse na jakięs porządne punkty i poeniadze. Z kubotem potrafi grać H2H 2:0 ostatni mecz rok temu na... tym turnieju! 6:3,6:2...
-Raz kursy na Volandriego nie spadły, tylko wzrosły. I rosną dalej (co mnie trochę dziwi)- przykładowo wyjściowo na bf było ~1,55 teraz ~1,68. To samo jest w większości poważniejszych firm.
-Dwa to w zeszłym tygodniu Łukasz grał w Szczecinie, a nie żadnym Sopocie.
-Trzy to zmień stronę z tej bezpłatnej, bo h2h wynosi 2-1 a nie 2-0:
2004 Davis Cup 2004 Clay (O)L.KUBOT3-6 6-4 6-1 6-7(4)6-2
2005 Sopot32 Clay (O)F.VOLANDRI3-6 1-6
2009 Bucharest(Qualifying Draw)QFClay (O)F.VOLANDRI3-6 2-6
Samego typu nie neguję, bo parę faktów tak jak napisałeś przemawia za Pippo, ale błędów (naciągniętej analizy?) co niemiara...
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Ostra masówka ogólnie na Volandriego. Ciekawe tylko, ile osób ze stawiających przeciwko Polakowi widziało jego oba mecze w Szczecinie. Po spotkaniu z Rosolem skarżył się na ból pleców. Prosto ze Szczecina pojechał na badania do Pragi. Skoro pozwolili mu grać, to widocznie jest już w porządku.
Na konferencjach sam mówił, że potrzebuje ogrania i będzie się starał grać, jak najwięcej, więc to na pewno nie będzie tak, że wyjdzie na kort, zostanie raz złamany i odpuści, bo wiadomo, że szansę ma tylko raz w tygodniu.
Także &#39;nie liczę na max jego walki&#39; brzmi dosyć dziwnie. Bo niby z jakiej racji ma nie walczyć?
Piszesz też, że Volandri gra w głównym i w takim turnieju musi grać na maxa, bo ma szansę na punkty i kasę. A Kubot nie ma?
Dla przykładu ostatni wynik z turnieju głównego Włocha:
ATP Umag (CRO) Franco Skugor Filippo Volandri 6-2 6-1
 
gju 134

gju

Użytkownik
jeszcze dokładam
Robredo - Brands 1 (1.35) Gamebookers ✅✅✅
Brands przegrał na USopen z Beckerem B., który jest zupełnie bez formy, w 3setach. wcześniej w NHeaven udało mu się wygrać tylko z Kubotem, który również formą nie grzeszył, eufemizując. ???? Robredo, w szlemie, wygrał z Rosolem w szybkich 3 setach. potem dwie rundy przeszedł dzięki kreczom rywali, by spotkać się z Youzhnym. Robredo pozytywnie mnie zakoczył w tym meczu. Pierwszy set grał naprawdę bardzo dobrze i dopiero parę genialnych zagrań Miszy zdecydowało o przegranym dla hiszpana secie. pomimo rozkręcającego się Rosjanina, Robredo udało urwać się seta.
We wcześniejszych turniejach udało mu się pokonać niezłego hard playera - Denta i Nieminena.
panów dzieli 40miejsc w rankingu. jeden w przyzwoitej formie, drugi bez formy. Tommy podoła i awansuje dalej.
 
wuuja 2

wuuja

Użytkownik
Dla przykładu ostatni wynik z turnieju głównego Włocha:

ATP Umag (CRO) Franco Skugor Filippo Volandri 6-2 6-1
Wszystko ładnie pięknie, ale posługiwanie się wynikiem z Umagu, gdzie rok rocznie jakiś Chorwat sprawia &#39;niespodziankę&#39; to lekka kula w płot. ;p Kurs na Skugora spadł wtedy z 1.95 do 1.35.. oglądalem ten mecz - zwykły fix. Zgadzam się z Twoim postem napisanym w temacie CH Szczecin, że ludzie doszukują się wszędzie ustawek (zwłaszcza jak nie trafią typu), ale akurat Umag i Zagrzeb to stolice tenisowych &#39;cudów&#39;. Cudów w cudzysłowiu, bo wiadomo co mam na myśli.

Pozdrawiam.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Dzisiaj tylko ogólnikowo bo kursów na mecze w Bukareszcie nie ma, a we Francji organizacja na bardzo niskim poziomie i podczas pisania nie mam OOP na jutro jak i umiejscowionych kwalifikantów.
W Rumunii dzięki zrezygnowaniu RRH. Copil @ 2.54 zagra mecz z Vagnozzim i tutaj bardzo mi pasuję bet na młodego Rumuna który zrobił ogromny postęp na przestrzeni roku, ponieważ właśnie w tamtym sezonie po tym turnieju zaczełem go obserwować, a zagrał świetne zawody jak i jego gra była miła dla oka.
Kolejny dobry bet powinien być na Ramosa-Vinolasa @ 1.65, a zagra z Phau. Hiszpana widziałem pierwszy raz w turnieju w Bordeaux po porażce z Olliem Rochusem ale jednak po świetnym spotkaniu. Hiszpan bardzo wybiegany i w tamtym spotkaniu było widać walkę na kto bardziej wytrzyma tempo i jego zmian dodać można świetną rękę Winka dobrze gra slajsy chociaż częściej dropy, fh też ma dosyć dobre rotowane, mysle ze Hiszpan sam wie ze powinien grac juz czesciej niz tylko na challengerach, a starszy juz Phau nie wiem czy wytrzyma na pewno taktyke Hiszpana ktora bedzie i powinna byc wykonywana poprzez starą ale poczciwą hiszpańską rzeżbe.
Kolejnym przelomowym tamtoroczny Bukareszt oprócz Ventury, Copila był dla Greula ale jednak tutaj liczę na Ołówka który ma lepszą ręke niz Niemiec wreszcie mozemy liczyc na jakis win w glownym cyklu nieliczac zwyciestwa nad Ljubą. H2H 1-0 dla Niemca, ale tutaj jakos mysle ze po Lotwie i nawierzchni dywanowej Polakowi nie bedzie az tak trudno przystosowac sie do innego otoczenia. Piszesz Ołówek @ 3.23
I ostatni przemyślunek z Bukaresztu to Maximo Gonzalez@ 2.10 chłopak gra sobie na zamrożonym rankingu chyba już mu się to powoli kończy, a punkty trzeba łapać zagra z Andujarem który chyba lekko popracował co najważniejsze nad swoją głową ale nie sądze by wytrzymał z Maximo który powoli, powoli ciuła punkty by wrócić do punktu wyjścia.
Kończąc o Bukareszcie wreszcie Francuzi uplasowali kwalifikantów czekałem tutaj kogo dostanie Ascione i dosta,ł Holendra Igora Sijslinga. Thierry po tym turnieju kończy karierę więc mże młody się spalić jeszcze przed meczem że z dziadkiem musi wygrać, a Thierry jeśli drabinka mu się dobrze ułoży kończyć kariere może nawet dopiero w Piątek przy dobrym kursie można wziąć Francuza @ 2.60
Na sam koniec może Zverev i Clement. Patrząc na grę Niemca czasami myślę czy on jest taki słab czy tylkon udaję i czasami ma zwyżkę formy lub po prostu gra lepiej by móc łapać się do głównego cyklu tutaj w kwalifikacjach czuł się pewnie aż za pewnie to w meczu z młodym Schmidem ale reszta dosyć lajtowo w MD zagra z Zeballosem który po prostu został po DC we Francji po meczu z Arno na hc to ten może się nadaję ale z kimś bez pomysłu na grę może z wyznawcą hiszpańskiej rzeżby, tutaj jeśli kurs pozwoli pobiorę Niemca @ 1.90
I krótko o Arno @ 1.79 na jesień stare wygi mają coś w sobie co mówi im żeby znowu rać pięknie, ładnie lub co najważniejsze skutecznie Francuz zara z Lukasem Laczko, a czeka na nich Marin Cilić kto by nie chciał przy tak marnej formie ogólnej i kondycyjnej Chorwata z nim nie zagrać?, jeśli Arno zacznie zowu grać swoje to tutaj jest pierwszy przystanek by łapać punkty na jesień do rankingu.
To tak to wgląda na pierwszy rzut oka, może pogram to jakimś systemem bo jeszcze czekają spotkania w challengerach, a są nie mniej interesujące. Coś na pewno się wymyśli.
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Umag i Zagrzeb to stolice tenisowych &#39;cudów&#39;.
Dokładnie tak ????
Ja pamiętam, jak Skugor bodajże w II rundzie miał grać z Dolgopolovem w Umagu i wtedy co to się działo z kursami to istne szaleństwo było. Pierwotnie faworytem był Ukrainiec, by kursy z ponad 3 na Chorwata spadły do 1.3, potem rosły i znów spadały. Wiązało się to oczywiście z potencjalną kontuzją Dolgopolova, jakiej miał się nabawić w trakcie meczu przeciwko Lorenziemu, a jak się okazało, Dolgopolov wygrał w tiebreaku i potem gładko do 3 chyba.
Ale zmierzając do konkluzji to chciałbym tutaj takie moje spostrzeżenie na temat spotkań tej niższej rangi - challenger, otóż tutaj można zauważyć pewne prawidłowości, które bardzo często mają miejsce, np. zawodnicy rozgrywający swoje spotkania u siebie wygrywają z teoretycznie lepszymi rywalami, ma to miejsce głównie w pierwszych rundach, ale nie tylko. Wiele razy Ci sami zawodnicy spotkają się za tydzień w innym turnieju. I co ważne, typując te spotkania to należy podchodzić z dużą rezerwą i nie podpalać się za bardzo, bo różnie z motywacją takich zawodników.
Pamiętam challenger w Poznaniu w tym roku, jak zawodnicy byli na wyciągnięcie ręki, siedzieli sobie na murku, udało mi się zamienić parę zdań nawet z Hiszpanem Danielem Munoz De la Nava, jak opowiadał o turnieju, że jedzie zaraz do Włoch, Rui Machado, jak imprezował na mieście ???? . Jak się ma sposobność bycia na takich chellengerach to kopalnia informacji dla obstawiających. Rynek dla bukmachera jest mniej znany, niż ATP czy WTA, dlatego można złapać naprawdę super kursy, a mecze czasem są bez historii.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Mi nie chodziło konkretnie o to, że akurat Umag, tylko o to, że argumenty były wyszukane na siłę. Dotyczyło to konkretnie zdania, że jak Volandri gra w głównym, to na pewno już gra na maxa, a jak widać...
Każdy turniej ma tak, że jakiś reprezentant, choćby to był niski ranking albo powalczy (3 sety) albo nawet sprawi niespodziankę. Tak jak to również bywało w Polsce. Np. Olejniczak w Poznaniu w tym roku. Nie mówię tu o ustawkach, tylko konkretnie o tym, że jednak ściany pomagają :) No ale wzięłam po prostu ostatni wynik i... jakby nie patrzeć - obalił argument.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Fabbiano - Kohlschreiber 0:2 (1.4) Gamebookers ✅✅✅
Fabbiano ostatnio odpadł w pierwszej rundzie kwalek w Szczecinie, w ostanich 4 turniejach na clayu odpadał ze strasznymi ogórkami. Kohlschreiber to przepaść dla niego. i ta przepaść pochłonie go szybko w dwóch setach.

Gimeno-Traver - Berlocq 1 (1.44) Gamebookers ⛔
Berlocq w niezłej formie. wygrał ostatnio challenger w Todi. ale bądźmy szczerzy, Gimeno to przeciwnik o przynajmniej klasę lepszy od M.Gonzaleza czy Granollersa.
Daniel nie ma problemu z przeskakiwaniem z nawierzchni. Na clayu zaliczył nie tak dawno dwa półfinały w turniejach ATP i przegrane z Almagro czy Monfilsem specjalnej ujmy nie przynoszą.\
zgadzam się, że przysiężny powinien wreszcie dać radę. greul bez formy.
 
wuuja 2

wuuja

Użytkownik
Mi nie chodziło konkretnie o to, że akurat Umag, tylko o to, że argumenty były wyszukane na siłę. Dotyczyło to konkretnie zdania, że jak Volandri gra w głównym, to na pewno już gra na maxa, a jak widać...
Nie zrozumiałaś. Wiem, że Tobie nie chodziło konkretnie o Umag i podałaś ten przykład jako pierwszy lepszy, każdy inny turniej. Ale Umagiem nie powinno się w ogóle posługiwać, np. nieuniknione, że jeśli Volandri trafiłby na Skugora w jakimś Bukareszcie, czy innym Gstaad, to on wygrałby w dwóch gładkich setach. A w Umag jak to w Umag - eksplozja chorwackich talentów..
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Arnaud Clement/Nicolas Mahut v Colin Colin Fleming/Ken Skupski 1.5 BAH ⛔ 6:7 4:6
Na dziś zdecydowałem się postawić zakład na debel francuski w Metz. Zazwyczaj typując deble należy podchodzić z pewną dozą ostrożności, bo różne rzeczy tam się dzieją, odkąd wprowadzono jakiś czas temu zmiany. Ale wydaję mi się, że na dzień dzisiejszy francuska para ma więcej argumentów przemawiających właśnie za nimi.
Przede wszystkim to gospodarze, gdzie na pewno będą chcieli coś ugrać, no bynajmniej nie pożegnać się już w pierwszej rundzie. Kolejną rzeczą jest niewątpliwie duże ogranie i doświadczenie zarówno Clementa jak i Mahuta. Nicolas wczoraj odpadł w kwalifikacjach natomiast Clement rozgrywa swoje spotkanie dopiero jutro, więc będą wypoczęci i gotowi do gry. Co jeszcze ważne Nicolas dysponuje bardzo dobrym serwisem, a jeśli chodzi o ogranie to warto wspomnieć o Arnoud, gdzie w sobote wraz z Llodrą zapewnili zwycięstwo nad Argentyną w Pucharze Davisa pokonując dobry debel Zeballos/Schwank w trzech setach.
Co do przeciwników to w tym sezonie jakoś mi sie nie zapisali specjalnie w pamięci, oczywiście są to tenisiści nastawieni typowo na grę deblową. Jednak co zasługuje na uwagę to fakt, że ta para wygrała ten turniej w 2009roku pokonując w finale Clement/Llodra 2-6, 6-4, 10-5. Był to ich pierwszy tytuł w karierze! Nie przeceniałbym jednak tego faktu w odniesieniu do dzisiejszej konfrontacji. Wtedy był to ich wyjątkowy dobry tydzień, mecz był dość zacięty i dopiero w super tie-breaku wyłoniono zwycięzcę. Należy jednak podkreślić, że Clement/Llodra wygrywali ten turniej w 2007 i 2008 roku pokonując w finale nasz eksportowy debel Fyrstenberg/ Matkowski.
W tym turnieju zawsze w finale w ostatnich bodajże 6 latach grała para francuska. W 2004 roku Clement wraz Mahutem triumfowali, a w 2005 Llodra wraz z Fabricem Santoro.

Szkoda trzech set boli w tie_breaku ????
 
H 0

haazard

Użytkownik
Fabbiano - Kohlschreiber 0:2 (1.4) Gamebookers
Fabbiano ostatnio odpadł w pierwszej rundzie kwalek w Szczecinie, w ostanich 4 turniejach na clayu odpadał ze strasznymi ogórkami. Kohlschreiber to przepaść dla niego. i ta przepaść pochłonie go szybko w dwóch setach.

Gimeno-Traver - Berlocq 1 (1.44) Gamebookers
Berlocq w niezłej formie. wygrał ostatnio challenger w Todi. ale bądźmy szczerzy, Gimeno to przeciwnik o przynajmniej klasę lepszy od M.Gonzaleza czy Granollersa.
Daniel nie ma problemu z przeskakiwaniem z nawierzchni. Na clayu zaliczył nie tak dawno dwa półfinały w turniejach ATP i przegrane z Almagro czy Monfilsem specjalnej ujmy nie przynoszą.\
zgadzam się, że przysiężny powinien wreszcie dać radę. greul bez formy.
typ na Niemca jak najbardziej do grania, co do 2 typu grałem Handi na Argentyńczyka i ładnie weszło, coś Gimeno nie lubi z nim grać już 0:2 w H2H....
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Mógł by ktoś powiedzieć coś więcej o meczu Fabbiano - Kohlschreiber.
Włoch jest mi zupełnie nie znanym graczem i nie wiem czego się po nim spodziewać. Ze statystyk wynika że w większości gra turnieje na clayu a z twardą nawierzchnią ma nie wiele wspólnego :p Jest niski, tylko 170cm wzrostu więc servisem zapewne nie zabija. Jedno co mnie martwi stawiając przeciwko niemu to to że ograł w 3 rundzie kwalifikacji do turnieju Nicolasa Mahuta, co może oznaczać dość dobrą dyspozycje. Wie ktoś coś więcej ? :]
 
I 24,8K

iti

Użytkownik
Ja wiem. Mianowicie wiem to, ze ogranie Mahuta nie moze byc brane na powaznie na zadnej innej nawierzchnii niz trawa, a i tam potrafi wywinac numer ;)
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Coś więcej o meczu Fabbiano - Kohlschreiber? Mecz właśnie się rozpoczyna, więc szybko parę zdań. Jak widziałem to w bet365 kurs na Niemca poniżej 1.2 i absolutnie jak dla mnie gra nie warta świeczki. Za małe pieniądze nie warto, bo evtl. wygrana za mała, za poważne pieniądze też nie warto, bo dużo ryzykujemy a potencjalny zysk śmieszny w porównaniu do stawki. Na pewniaka do AKO, jeszcze parę lat temu brałbym w ciemno, ale doświadczenie i smak porażki oduczyły mnie tego, oby na zawsze.
Co do Mahuta to jednak Francuz u siebie i na pewno coś tam grał i się starał. Przegrał po równej walce. Nie wiem jak to z formą Niemca, ale umiejętnościami to na pewno przewyższa Włocha i powinien spokojnie wygrać. Ale, jak powiedziałem gra nie warta świeczki.
 
gju 134

gju

Użytkownik
typ na Niemca jak najbardziej do grania, co do 2 typu grałem Handi na Argentyńczyka i ładnie weszło, coś Gimeno nie lubi z nim grać już 0:2 w H2H....
tak, rozpędziłem się ???? po szybkiej analizie, postawieniu i umieszczeniu typu zobaczyłem, że w podobnym meczu Gimeno przegrał z Berlocqiem w tym sezonie. tak czy tak, postawiłbym na Gimeno tylko, że za mniejsze pieniądze i nie wiele brakowało a by siadło. Hiszpan wygrał pierwszego seta i przy 5:4 i własnym serwisie dał się przełamać. szkoda.
jakie grałeś handi, że ci siadło?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom