>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Metz, St. Petersburg 21.09.2015 - 27.09.2015

Status
Zamknięty.
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik

Miejsce: Metz, Francja
Data rozgrywania: 21.09.2015 - 27.09.2015
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €439,405
Oficjalna strona turnieju: http://www.winstonsalemopen.com/
Lista Startowa: http://www.menstennisforums.com/3841-moselle-open/683561-metz-entry-list-updated-september-17-2015-a.html
Drabinka: http://www.protennislive.com/posting/2015/341/mds.pdf
Plan gier: http://www.protennislive.com/posting/2015/341/op.pdf
Zestawienie kursów:


Miejsce: St. Petersburg, Rosja
Data rozgrywania: 21.09.2015 - 27.09.2015
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $1,030,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.spbopen.ru/
Lista Startowa: http://www.menstennisforums.com/4081-st-petersburg-open/683569-st-petersburg-entry-list-updated-september-17-2015-a.html
Drabinka: http://www.protennislive.com/posting/2015/568/mds.pdf
Plan gier: http://www.protennislive.com/posting/2015/568/op.pdf
Zestawienie kursów:

Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz​
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
L 147

lukkub

Użytkownik
Pytanko

czy Radu Albot przegra ostatnią rundę kwali by wejść do turnieju głównego
za kogoś z topu ?? Czy jest szansa że jeszcze ktoś zrezygnuje.
Albot jest pierwszy w kolejce ... doskonała okazja by mieć łatwiejszą drabinkę.

proszę o informacje !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Pytanko

czy Radu Albot przegra ostatnią rundę kwali by wejść do turnieju głównego
za kogoś z topu ?? Czy jest szansa że jeszcze ktoś zrezygnuje.
Albot jest pierwszy w kolejce ... doskonała okazja by mieć łatwiejszą drabinkę.

proszę o informacje !!
Podobne pytanie padało już wiele razy. W ATP popularny LL jest losowany spośród zawodników rozstawionych, którzy doszli do ostatniej rundy kwalifikacji. W WTA jako LL wchodzi najwyżej rozstawiona. A co do tego czy ktoś się wycofał póki co nie ma żadnego info.
 
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Paire B.- Janowicz. J
Typ: Paire B. @1,73
ZWROT: KRECZ
Edit: Świetnie serwował Janowicz, Paire to pajac. Już nigdy w niego nie uwierze i nie zaryzykuje postawienia na niego kasy. Całe szczęście, że kreczował z powodów tylko mu znanych. Olał ten mecz. Myliłem się stwierdzając, że to Jurek przyjedzie po wpisowe, zrobił to jego oponent. ŻENADA.
Proszę podawać bukmachera!//macias00
Jeśli tylko Paire będzie miał ochote wygrać ten mecz to po prostu to zrobi. Pula nagród jest całkiem spora dlatego licze, że nie przyjeżdza tu jedynie po wpisowe. Na US Open zagrał naprawde 3 fajne spotkania i boom nastąpił dopiero w spotkaniu z Tsongą. Francuz może zachwycać swoją nieobliczalnością, piekielnie silnym backhandem i mocnym serwisem. Jak powszechnie wiadomo jest to zawodnik, który nie posiada najważniejszego elementu, który umożliwia zwycięstwa w ważnych turniejach. Mowa tu o silnej psychice. Mam wrażenie, że mimo wszystko ostatnio i tak jest stabilniejszy w swoich dokonaniach. Jeżeli mowa już o problemach z psychiką to można teraz przejść do jutrzejszego oponenta Paire`a naszego rodaka Jurka Janowicza. Jeśli był on zmotywowany w starciu z Klizanem żeby zapewnić nam awans do GŚ w Pucharze Davisa to dziękuje bardzo. Pewne 3:0 dla Klizana. Jurek nie jest w formie. Klizan momentami grał naprawde nonszalancko. On nie czuł zagrożenia. Serwis siedział całkiem dobrze, ale problem w rozpracowaniu Janowicza nie istniał. Ponadto mówiło się, że Jurek przyjechał na kadre z urazami. W meczu faktycznie można było zauważyć, że Jurek jest obandażowany od łokcia aż po bark i z tego co pamiętam było też chyba kolano. Także sorry, ale grając w niedziele z jakimiś drobnymi kontuzjami nie wierze, że już we Wtorek będzie w pełni zregenerowany i w 100% zdrowych.
Za pierwszą runde turnieju w Metz zawodnik otrzymuje 4,535$. W równoległym turnieju w St. Petersburgu już 10,630$. Rok temu Janowicz wybrał turniej w Metz gdzie doszedł do ćwierćfinału. To co pisze w ostatnim akapicie to już czyste spekulacje, ale lepsze 10 kafli za 1 runde po czym powiedzieć &quot;do svidaniya&quot; niż męczyć się bez formy za mniejszą kase.
Podsumowując wszystkie te wywody stawiam na będącego w lepszej formie i wyżej notowanego w rankingach tenisiste z Francji
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Muller Gilles - Bedene Aljaz 2:0, Pinnacle Sports 1.88

6:3, 6:4 ✅✅✅

VS.


W tym meczu faworytem jest Luksemburczyk z 45 miejsca ATP. Muller w 2013 roku miał zakończyć karierę przez kontuzję, lecz rok 2014 był dla niego kluczowym ponieważ wygrał mnóstwo challengerów i to zarokowało w bieżącym sezonie gdzie gra ponownie w najlepszych turniejach. Jego ostatni turniej to mecz w pierwszej rundzie US Open gdzie przegrał niespodziewanie z Bemelmansem w czterech setach. Muller czuje się najlepiej na twardych kortach a pod dachem również notuje super osiągnięcia. Gilles w tym roku, na hali ma bilans 2/2 gdzie odpadł w pierwszej rundzie w Zagrzebiu oraz w ćwierćfinale w Rotterdamie gdzie pokonał tam Goffina oraz Dimitrova w dwóch setach. Luksemburczyk to bardzo doświadczony 32 letni tenisista który gra bardzo prosty ale skuteczny tenis. On ma 193 cm wzrostu i atut lewej ręki, przełamać go jest bardzo trudno ponieważ jego wyrzucające serwisy sprawiają problem nawet czołówce ATP. Przy siatce gra również bardzo skutecznie, to tenisista który radzi sobie bardzo w ataku a znacznie gorzej już w obronie.

Jego przeciwnikiem będzie naturalizowany Aljaz Bedene grający dla Wielkiej Brytanii. Aljaz sezon ma bardzo dobry bo wygrał 43 mecze i przegrał 18. Na początku roku doszedł przez kwalifikacje aż do finału w Chennai, wygrana na hardzie w Irving challenger, ćwierćfinał na mączce w Casablance, czy wygrana również na mączce w Todi challengerze. Bedene to bardzo uniwersalny tenisista lecz mimo wszystko czuje się najlepiej na wolnych kortach a pod dachem brakuje mu doświadczenia. W całej swojej karierze rozegrał pod dachem 59 meczów z czego 36 wygrał a dla porównania Muller ma 118/87. Tym bardziej na przestrzeni 3 lat on nic godnego nie osiągnął i bardzo szybko odpadał. Oczywiście, że Brytyjczyk to bardziej perspektywiczny tenisista ale moim zdaniem dzisiaj może przegrać w dwóch setach. Jego styl jest zupełnie inny niż przeciwnika ponieważ on czuje się najlepiej w wymianach a na hali często nie ma tyle czasu i gra się na zasadzie 3-4 strzałów. Stawiam, że Muller wygra w dwóch setach ponieważ to jest typowy grajek na bardzo szybkie nawierzchnie no i na serwisie ma kolosalną przewagę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ La Liga 4 typy
⚽ Hoffenheim - Dortmund
Robredo T. - Youzhny M.
Robredo T. ::: 1,70 ::: Pinnacle ::: 2/3 ✅
H2H 2:2 z lat 2002-2010 więc tak szczerze nie ma sensu brać tego pod uwagę skoro mamy rok 2015. Obaj Panowie są z tego samego rocznika 1982 i mają po 33 lata. Grają nawet podobnym stylem bo wizytówką ich zagrań jest jednoręczny backhand. Grają w Rosji czyli ojczyźnie Youzhnego, ale czy to będzie dla niego jakiś handicap? Szczerze w to mocno wątpię. Mikhail co prawda odżył na Mastersie w Kanadzie wygrywając 4 mecze łącznie z kwalifikacjami, ale ja uważam ten wynik za dość złudny. Pokonanie Troickiego który od czasu Wimbledonu przegrywał mecz za meczem, czy Simona Gillesa który daleki jest od swojej optymalnej formie, na mnie nie robi dużego wrażenia. Już taki Rafael Nadal grający najgorszy sezon w karierze zlał Rosjanina. Warto dodać, że w pierwszej rundzie kwalifikacji okropnie się męczył z dużo niżej notowanym przeciwnikiem. 2015 rok w wykonaniu Youzhnego to jedna wielka porażka i to słowo nie będzie jakąś przesadą.
Robredo od jakiegoś czasu miał problem z łydką, ale swoje mecze grał i tak szczerze to wcale źle nie wyglądał. Biegał, nie kreczował i po prostu walczył niczym żołnierz na polu walki. W ostatnim czasie schodził z kortu pokonany przez 3x Paire, Murraya i Berdycha. Czy to są złe wyniki? Moim zdaniem nie, prędzej zaufam Hiszpanowi niż Rosjaninowi.
Wynik: 6:4 3:6 6:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
▶ Klizan M . - Mathieu P.-H.
Tenis - Metz ATP hard-single | 1 | 1.87 |zwrot

Milenium
Słowak z bardzo dobrej strony pokazał się w rozgrywkach Pucharu Davisa z Polakami. W weekend ograł pewnie, bez straty seta zarówno Przysiężnego oraz Janowicza. Oba mecze grał na hali, więc w takich samych warunkach jakie będą we francuskim Metz. Tam czeka już na niego wiekowy Mathieu, który od porażki w 1 rundzie US Open z Yoshihito Nishioka nie miał rakiety w ręce. H2H dla obu graczy jest remisowy: w 2013 górą był Klizan, który w Rotterdamie (hala) pokonał starszego żabojada 6-4, 3-6, 7-5.natomiast w 2015 na cegle w Kitzbuhel lepszy okazał się Mathiue (6-3, 7-5). Forma i nawierzchnia przemawiają za Klizanem, jedynym atutem Mathiue wydaje się gra przed własną publicznością, lecz to powinno być za mało by pokonać młodszego i zdolniejszego Słowaka.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Albot/Paire-Knowle/Peya 0-2
Knowle/Peya 1.51 1xbet
✅✅✅ IZZI
Klasyczny mecz z ogórkowych turniejów 250. Jakaś przypadkowa wręcz sklejka singlistów z parą deblistów. O ile Albot nieźle pogrywał w debla w tym sezonie, o tyle Benoit ze skuteczną grą podwójną ma mało wspólnego. Po drugiej stronie para Austriaków. Może nie rozegrali ze sobą masy meczów, ale czy to w pojedynczych turniejach, czy w DC mieli okazję na wspólne występy. Umiejętności deblowe zdecydowanie stoją po ich stronie, jak pisałem, coś tam ze sobą pogrywali, więc zrozumienie i zgranie tez powinno być ich atutem. Obaj radzą sobie nieźle w hali, więc nawierzchnia także im sprzyja, a kurs tylko zachęca do spróbowania.
Herbert/Mahut-Marach/Stakhovsky 2-0
Herbert/Mahut 1.35 betgun
✅✅✅ IZZI
Mistrzowie nowojorskiego Szlema wracają na korty. W tym meczu praktycznie wszystko zależy od nich, gdyż wszystkie karty mają w swoich rękach. Każdy element przemawia za nimi i jedyną kwestią jest tutaj, czy chłopaki po tak wielkim sukcesie podejdą na poważnie do takiego turnieju. Grają przed swoją publicznością i ja jestem w stanie w to uwierzyć. Zaliczyli już w tym roku wpadkę we własnym kraju w jednym z challków, gdzie polegli własnie ze Stachem, który za partnera miał Pouille, jednak to była mączka i w ogóle inny moment sezonu. Tam też wchodził w grę wyjazd na kwale do jakiegoś turnieju ATP, ale mniejsza z tym. Mahuty są tutaj wyraźnymi faworytami, Marach powoli zawija się z poważnego grania, gdyż nie prezentuje już odpowiedniego poziomu. Jest to granie na challki, bądź maksymalnie na 250-tki z dobrą drabinką. Stacho to singlista z predyspozycjami do debla, jednak brakuje mu ogrania i solidności w grze podwójnej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Klizan vs Mathieu 1 @2,01 Marathon ✅ //Krecz Mathieu przy 6:7 6:3 *3:2 dla Klizana

Po tym co zobaczyłem w ten weekend w wykonaniu Słowaka, jestem zobowiązany do pogrania na niego z Paulem. Co prawda rywal dobrze operuje z głębi kortu, lubi atakować, ale Klizan za dobrze teraz bronił na hardzie, żeby Francuz łatwo kończył. Świetna gra taktyczna, bez podpalania się i mimo że Janowicz chciał zagrać podobnie, to jednak widać było różnicę co najmniej pół klasy. Widać, że nie ma już problemów z ręką, po powrocie na hard zaczął znowu dobrze wyglądać, nawet w sferze psychicznej, w której nigdy nie był mocarzem. Z naszymi zagrał doskonale taktycznie i jeśli powtórzy to z Francuzem, to wygra. Ten co prawda miesiąc temu (na clayu) do finału, ale jego rywale grali naprawdę przeciętnie i nie ma co się specjalnie podniecać. Porażka z Nishioką w USO chluby my nie przynosi (mimo że to format 5-setowy). Od tego czasu odpoczywał, więc niestety kondycyjnie nie padnie tym razem, szczególnie przed swoją publicznością. Mimo to Klizan zbyt mocno mnie przekonał swoją regularnością, szybkością w obronie (parę obron z najwyższej światowej półki w meczach z Polakami), ale też ta swobodą w grze, podejściami do siatki (po głębokich piłach czy po trudnych half-volleyach), które w większości kończyły się dla niego udanie, żebym stawiał starego Francuza w roli faworyta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
friendly 421

friendly

Użytkownik
Na dzisiaj typuję identycznie jak kolega kilka postów wyżej: Janowicz vs Paire 1,73 ⛔ unibecik
Nie chcę wypisywać tych samych informacji, ale w zasadzie to co napisał Rafaelinho doskonale oddaje pogląd na sprawę. Jeżeli mielibyśmy rozmawiać o psychice, zawsze najeżdżałem na Fogniniego, Paire i zawodników tego typu, ale czy Jeżyk czymś się od nich różni w tej kwestii? No nie za wiele, a wydaje się że w ostatnim czasie Francuz się troche ogarnął. Oczywiście podstawia odstawiać tarło jak w meczu z Tsongą i pewnie już do końca kariery się za wiele nie zmieni, ale w przypadku pojedynku z Janowiczem bym się tym nie przejmował. Jeżeli chodzi o same umiejętności tenisowe to śmiesznie byłoby stawiać tych zawodników na równi. Francuz prezentuje dużo szerszy wachlarz zagrań, często niekonwencjonalnych, jednak skutecznych. Jurek jak zawsze moze polegać na serwisie, a to w jego przypadku to 50/50. Zastanawia mnie jak obydwaj zawodnicy podejdą do tego ATP 250. Gdyby nie świadomość, że to turniej niskiej rangi to wchodziłbym w takiego beta bardzo bardzo, a tak jest ta mała wątpliwość. Jeżeli dzisiejszej nocy Paire nie pojdzie na rosyjskie panienki to powinien jutro wygrać 2:0. Nigdy nie lubilem typowania turniejów rangi poniżej 500, ale coś grać trzeba ???? Polecam też granie na bukach gdzie krecz nie rozlicza się jako zwrot, Jeżyk jutro wyjdzie pobandażowany jak Mumia pewnie, a wiemy że różnie się to może skończyć. Życze Panowie udanego turnieju, pozdro!
 
N 1

n0el

Użytkownik
Pablo Carreno Busta - Mischa Zverev ⛔
Carreno Busta 2.00 bet365
Jestem dużym fanem PCB, dzisiaj(w zasadzie już wczoraj)solidnie zaprezentował się w meczu deblowym (wraz z Garcia-Lopezem ograli Begemanna/Sitak). Hiszpańska krew wskazywała by na to, że jest to zawodnik prezentujący pełnię umiejętności na mączce, obserwując jego poczynania na nawierzniach twardych(np mecz z Janówą w us open) dochodzę do wniosku, że gość prezentuję się na nich jeszcze lepiej. Nie wspominam o rankingu(60 do 291) bo punktacja i miejsca niektórych zawodników wołają o pomstę do nieba. Mischa już zdążył z bratem odpaść z rozgrywek deblowych, taki sam scenariusz przewiduję na single. Może pokibicuje Alexowi w meczu z Verdasco

Bez analizy parlay:
Klizan
Gulbis
Mertl
Rola
Krajicek

edit, podpisuję się pod typami na Paire&#39;a ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Panowie dajcie spokój z tą masówką na Paire chłop ma takie same problemy z głową jak Janowicz.Talent większy to i wyniki były ale ja już widzę jak dzisiaj przegrywa z Jurkiem bo pewnie nie będzie chciało mu się tu grać to nie US Open.
Myślicie że znowu zarobicie przeciwko Jureczkowi a dzisiaj będzie zgacha tak żeby hajs się zgadzał u buka ;)
Janowicz 2.140 ✅
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Serio?? Taka masówka na Paire?? Oj przeczuwam, że sporo ludzi dziś na Francuzie umoczy... Owszem US OPEN wyszło mu calkiem ładnie, ale przecież to ciągle ten sam nie do końca zrównoważony &quot;czajnik&quot;, który w każdej chwili może pokazać swoje fochy ???? Fajnie wczoraj Karol Stopa określił ten mecz jako mecz dwóch &quot;temperamentnych&quot; graczy i to chyba najdelikatniejsze określenie tego spotkania. Do mnie osobiście to każdy wynik jest możliwy a typowanie zwycięzcy w tym meczu to jak rzut monetą... Owszem Janowicz nie zachwycił z Klizanem w DC, ale trzeba oddać Słowakowi, że złapał fajną formę. Czy Paire zagra tutaj tak jak ostatnio w USA?? Nie ma na to żadnej gwarancji, a Jerzy to nie jest chłopak do bicia... Trzeba dodać, że Janowicz w tym roku już dwukrotnie pokonał Francuza i wcale nie jest wykluczone, że ogra go trzeci raz... Kasa do &quot;wyjęcia&quot; z Rosji spora, więc w tym meczu walki zabraknąć nie powinno. Zamiast iść w WIN jednego bądź drugiego idę w stronę WALKI w tym meczu i gram 3 sety po lepszym kursie ????

@edit
Miałem przeczucie co do Paire ????


JANOWICZ - PAIRE Liczba setów 2-drogowo WYNIK krecz Paire ZWROT
TYP: Powyżej 2,5 seta
KURS: 2.37
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
maxweil 88

maxweil

Użytkownik
Panowie dajcie spokój z tą masówką na Paire chłop ma takie same problemy z głową jak Janowicz.Talent większy to i wyniki były ale ja już widzę jak dzisiaj przegrywa z Jurkiem bo pewnie nie będzie chciało mu się tu grać to nie US Open.

Myślicie że znowu zarobicie przeciwko Jureczkowi a dzisiaj będzie zgacha tak żeby hajs się zgadzał u buka ;)

Janowicz 2.140
Pinnacle
U ruskich dobrze płacą jak na 250 tke. Paire ma umiejetnosci i warunki zeby pyknac ten turniej. Takze powinno mu sie chciec.
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Verdasco - Zverev A. ---- Zverev @ 2,16 Pinnacle ⛔
Pierwsza runda turnieju w Metz, w której zagra weteran tenisa Verdasco, z osiemnastolatkiem z Niemiec - Alexandrem Zverevem. Hiszpan nie imponuje formą w tym sezonie, ostatnio zresztą też gra bardzo przeciętnie. Podczas kampanii w USA i Kanadzie udało mu się tylko dojść do 2 rund w Cincinnati i na US Open, a w Montrealu odpadł już w 1 rundzie. Nie ograł nawet kontuzjowanego Raonica, a wydawało się, że każdy średnio ogarnięty tenisista dałby mu radę. Owszem czasami zdarza mu się lepiej zagrać, ale to zdecydowanie za mało by osiągać jakieś dalsze rundy w turniejach. Jego przeciwnik to bardzo szybko rozwijający się Alexander Zverev, który w tym roku pokazał się z dobrej strony grając na nawierzchni twardej (ćwierćfinał w Waszyngtonie). W Cincinnati przegrał po bardzo zaciętym meczu w 1 rundzie z Coricem, a na US Open po równie wyrównanym spotkaniu z Kohlschreiberem. Na takim mniejszym turnieju Niemiec ma większe szanse by dojść daleko i myślę, że to się stanie. Dodam jeszcze, że Verdasco nie grał w tym sezonie na hali, a Zverev zaliczył już 8 meczów w takich warunkach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Carreno-Busta, Pablo - Zverev, Mischa Typ: Zverev 1,69 Bah ✅

Czy tylko mnie zastanawia dlaczego 60 zawodnik ATP ma kurs ponad 2,00 w starciu z kwalifikantem plasującym się na 291 pozycji w rankingu? No właśnie. Ano pewnie dlatego ma taki kurs, że nie wygra tego meczu. Nie podam tu sportowych argumentów przemawiających za Niemcem (no może poza tym, że już się rozgrzał w Metz poprzez kwalifikacje). Kursy sugerują, że wygra to znacznie niżej klasyfikowany zawodnik czyli Zverev. Taki też typ polecam. Sam oczywiście też to zagram. Nie będę szalał ze stawką, ale sądzę, że może się to udać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Klizan vs Mathieu
DW: 2:1 Mathieu win ⛔
@4,33 Sportingbet

Ja widzę 3 sety i win Mathieu....
Zacznę od tego że, obaj panowie posiadają ogromne umiejętności serwisowe!
70% pierwszych punktów usługowych oraz 49% to wynik Klizana.
Pokazał się z dobrej strony z Chardym (27), oglądałem mecz i jak wiadomo od początku był skazany na porażkę, ale zagrał przyzwoicie.
Ogólnie w ostatnim czasie notuję dobre wyniki, godnie reprezentował swój kraj w Pucharze Davisa.
Jestem w stanie uwierzyć, że, wygra seta.
Dobrze atakuję i posiada dobry serwis.
Poza tym jest w rytmie meczowym, i ostatnie jego gry były grywane na hardzie gdzie jak wiadomo czuję się jak ryba w wodzie.
Jego przeciwnik również posiada dobry serwis, 72% pierwsze , oraz 52% drugie.
Ostatnio przegrał w 1r. z Nishioka co było wielką niespodzianką.
Z reguły wszyscy Francuzi grają bardzo silnie na turniejach w domu.
Myślę, że turniej w Metz nie będzie wyjątkiem od reguły.
Będzie chciał zapomnieć o ostatniej, porażce w US.
Francuz spisuję się ogólnie dobrze w ostatnim okresie, jak wiadomo na nawierzchni (ziemnej ) gra mu się bardzo dobrze co ostatnio potwierdził.
W ostatnich 10 meczach zaliczył 2 porażki!
Jak dla mnie szanse są 50/50, jednak daję większe szanse gospodarzowi który ostatni pojedynek wygrał z Klizanem, co prawda na ziemi ale zawsze win.
Na twardej kiedy ostatnio grali wygrał Klizan ( 2 lata temu ) wynikiem 2:1.
Dziś myślę że, bd odwrotnie!
 
M 13

mariopro

Użytkownik
Carreno-Busta, Pablo - Zverev, Mischa Typ: Zverev 1,69 Bah


Czy tylko mnie zastanawia dlaczego 60 zawodnik ATP ma kurs ponad 2,00 w starciu z kwalifikantem plasującym się na 291 pozycji w rankingu? No właśnie. Ano pewnie dlatego ma taki kurs, że nie wygra tego meczu. Nie podam tu sportowych argumentów przemawiających za Niemcem (no może poza tym, że już się rozgrzał w Metz poprzez kwalifikacje). Kursy sugerują, że wygra to znacznie niżej klasyfikowany zawodnik czyli Zverev. Taki też typ polecam. Sam oczywiście też to zagram. Nie będę szalał ze stawką, ale sądzę, że może się to udać ????

Dobre, prorok :cool: Kurs był taki, bo Carreno nic nie gra ostatnio, na clayu jego nawierzchni sobie słabo radził, przegrana z Cachinem, już był prawie spakowany z Hurkaczem. A co dopiero na twardej, wczoraj w deblu też się nie popisał za bardzo. No słabo wygląda on na twardej nawierzchni delikatnie mówiąc i formy brakuje.
 
S 28

shalir

Użytkownik
Co ten Benoit zrobił? Oglądałem samą końcówkę i tego nie rozumiem. Ostatni swój serwis grał na totalny odwal. W pomeczowym wywiadzie Jurek mówił, że Paire powiedział, że był &quot;zmęczony&quot;. Czyli trzeba to rozumieć, że przyjechał tylko po wpisowe?
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Co ten Benoit zrobił? Oglądałem samą końcówkę i tego nie rozumiem. Ostatni swój serwis grał na totalny odwal. W pomeczowym wywiadzie Jurek mówił, że Paire powiedział, że był &quot;zmęczony&quot;. Czyli trzeba to rozumieć, że przyjechał tylko po wpisowe?
No nie da się tego inaczej określić niż przyjazd po wpisowe. Tacy goście jak Paire często grają bez zaangażowania w jakimś mniej ważnym turnieju i przechodzą obok meczu bez walki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom