>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami, 19-30.03.2014

Status
Zamknięty.
interbulls 15

interbulls

Użytkownik
Novak Djokovic [SRB] - Rafael Nadal [ESP] - #1# 1.66 Bet365✅
Typ w strone Serba , wydaje mi się ,że odzyskuje formę , fakt ,że zawdonicy typu Gonzalez urywali mu sety, ale mimo to wygrał Indian Wells , w moim odczuciu bardziej swojej optymalnej dyspozycji jest Novak niż Rafael . Ktoś powie z kim wygrał w tym turnieju dwa walkowery ,ale oglądałem mecz jego z Murrayem i szkot nie przypominał tego zawodnika z poprzednich meczy. Nadal strata seta z Milosem.. i to w jakim stylu kto widział ten wie . W ostatnich turniejach jak nie szło obu Panom to z opresji lepiej wychodził Nole i dzisiaj wydaje mi się ,że to będzie kluczowy czynnik z cały szacunkiem do Hiszpana i osób analizujących ten mecz i granie w strone Rafaela i czy się zgodzicie z tym czy nie, ale licze dzisiaj na zwyciestwo Djokovicia.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Djokovic-Nadal 2,15 Bet365
Hiszpan lepiej wygląda w tym turnieju, może podanie nie powala z nóg ale zabija swoim fh, Djokovic jakoś ostatnio mnie nie przekonuje i nie wiem czemu jest faworytem bukmacherów w tym pojedynku, z Murrayem zagrał słabo i to bardziej Szkot podarował przełamania Serbowi a reszty meczy nie ma co opisywać bo grał z dużo słabszymi przeciwnikami, podobał mi się mecz Nadala z Raonicem Hiszpan grał na pełnym ryzyku i bardzo agresywnie, porażka na Indian Wells z Dolgopolovem ale ten jak ma dzień może wygrać z każdym, moim zdaniem to Hiszpan wyjdzie z tego meczu zwycięsko, wedlug mnie jest w wyższej formie niż Serb.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Też nie rozumiem dlaczego buki wystawiły takie kursy. Przed meczem spodziewałem się, że to Nadal będzie faworytem albo chociaż wyrównanych kursów. Stało się to zapewne z powodu ostatniego zwycięstwa na Indian Wells oraz pokonania Nadala w Londynie. Co do typowania samego meczu to zaiste półfinały strasznie pokpiły sprawę. Zarówno Berdych jak i Nishikori mogli postawić solidny opór i wyklarować nam sytuację. Niemniej jednak to co gra ostatnio Serb nie przekonuje mnie. Oczywiście jest kotem ale to jednak nie ten Djoker do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Nadal natomiast to równia pochyła w górę. Osobiście kurs Nadal @2.20 traktuję jako value i tak też mam zamiar zagrać. Oczywiście bez szaleństw ????
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Skracając Twoją wypowiedź do dwóch zdań. Value w kursie na Djoko bo to hard i dlatego, że Nadal nie zgnoił Raonica.
Głupoty ???? Nie wiem czy zauważyłeś ale argument typu - to clay a nie hard albo że trawa bardziej mu pasuje to tak na prawdę żadne argumenty. Oczywiście ma to jakieś tam znaczenie ale mówimy o dwóch najlepszych tenisistach świata. To jest taki poziom, że na każdej nawierzchni potrafią grać na 100%.(Wiadomo, że na takim Roland Garros tenisiści opierający się na serwisie mają przewalone ale tu spotykamy się ze zgoła inną sytuacją)
Najlepszy przykład by Twój argument legł w gruzach to finał US Open 2013 gdzie Hiszpan wygrał 3:1. Taka sama nawierzchnia jak w Miami.

Do tego piszesz, że Nadal poza Raonicem nie miał sprawdzianu a Djoko to co? Robredo nie oszukujmy się ale jest już za stary na Serba a Murray mógł urwać zdecydowanie lepszy wynik w tym meczu tylko głowa i brak optymalnej formy nie pozwolił.
Przynajmniej takie są moje odczucia.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Faktycznie ciezko takie brednie komentowac. Djoko dwa walkowery Robredo i Andy i tu podniecenie gra, Rafa wyglada w Miami znakomicie i narzekanie, ze mial same cioty. Ludzie rece opadaja... Djokovic z Nadalem to sa klasyki i na zadnej nawierzchni obecnie Serb nie ma handicapa. Mowimy o jakims pajacyku z challenger tour czy o Rafie Nadalu? Ten geniusz tenisa ma tracic duzo bo gra na hardzie? Nie robmy zartow.

ShakeYoBody
juz wiekszosc glupot wypunktowal, zgadzam sie w 100%. Sama gram 3/10 Rafe po 2,30 bo uwazam, ze lepiej prezentuje sie w Miami wiec jest lekkim faworytem takze 2.30 daje value. Djokovic nie wyglada za dobrze w tym sezonie, Nadalowi nie poszlo w Indian Wells ale tu gra wyraznie lepiej. Nie da sie tego nie widziec. Mozna analizowac na rozne sposoby, miec rozne zdania ale zachowajmy granice rozsadku. Czytajac niektore wpisy mozna odniesc wrazenie, ze jakis sredniak z cegły gra finał z Wielkim Djokovicem, ktory zmiecie rywala bo jest hard a na dodatek co mecz to laduje innych 6-0 6-0 podczas gdy Hiszpan same 3 setowki i mordercze 3 godznne meczarnie z workami typu Berlocq, Montanes itd.⛔
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
Nie pisałem jeszcze żadnej analizy,bo i po co skoro jest tutaj wielu ekspertów.
Pare słów o mnie:typuję już wiele lat ( ponad 10) nieraz się stało będąc niepełnoletnim przed punktem naziemnego bukmachera i prosilo o pomoc w wyslaniu tasmy za dyszke. Nawet sie dojezdzalo kolo 20km bo u mnie nie bylo punktu.
Oglądałem no multum meczów z każdej dyscypliny ,a i przeczytało tysiące analiz np tutaj na forum z jednymi sie czlowiek zgadzal z innymi tez nie samo zycie.
Jeszcze niedawno Federer grał z Djokiem i ludzie szli w stronę Federera bo w Dubaju trochę odzyl,no i przeszedl Indian Wells jak burza.
Teraz sytuacja jak odmiennia, przed meczem spodziewalem sie kursow 1.7-2.0 w stronę Nadala,zdziwiłem się jak zobaczylem odwrotne.
Hiszpan z Serbem znają się na korcie i zadecyduje dyspozycja dnia, i w takim meczu jak najbardziej można iść w stronę Nadala -mega walczak, i po AO ma cos do udowodnienia (nie liczac wtopy z Dolgopolovem w IW).
Nie sugerujcie się kursami ,bo mecz 55-45 w stronę Nadala wg mnie zapowiada sie fenomenalny mecz (mam nadzieje,ze taki jak na US Open).
Takich meczów jak ten się nie obstawia tylko się nimi ekscytuje,ja tak nie potrafię,muszę przywalić dla emocje co też uczyniłem i tym razem.
Tak więc pilot w rękę i ( nie wierzylem ze to kiedys napisze bo lubie bardziej Djoka niz Rafe,ale to nie ma znaczenia dzis) VAMOS Rafa !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Faktycznie ciezko takie brednie komentowac. Djoko dwa walkowery Robredo i Andy i tu podniecenie gra, Rafa wyglada w Miami znakomicie i narzekanie, ze mial same cioty. Ludzie rece opadaja... Djokovic z Nadalem to sa klasyki i na zadnej nawierzchni obecnie Serb nie ma handicapa. Mowimy o jakims pajacyku z challenger tour czy o Rafie Nadalu? Ten geniusz tenisa ma tracic duzo bo gra na hardzie? Nie robmy zartow.

ShakeYoBody
juz wiekszosc glupot wypunktowal, zgadzam sie w 100%. Sama gram 3/10 Rafe po 2,30 bo uwazam, ze lepiej prezentuje sie w Miami wiec jest lekkim faworytem takze 2.30 daje value. Djokovic nie wyglada za dobrze w tym sezonie, Nadalowi nie poszlo w Indian Wells ale tu gra wyraznie lepiej. Nie da sie tego nie widziec. Mozna analizowac na rozne sposoby, miec rozne zdania ale zachowajmy granice rozsadku. Czytajac niektore wpisy mozna odniesc wrazenie, ze jakis sredniak z cegły gra finał z Wielkim Djokovicem, ktory zmiecie rywala bo jest hard a na dodatek co mecz to laduje innych 6-0 6-0 podczas gdy Hiszpan same 3 setowki i mordercze 3 godznne meczarnie z workami typu Berlocq, Montanes itd.
Nie mam zielonego pojęcia o czym piszesz i o czym piszą ludzie, którzy uważają, że Nadal &quot;gra tutaj lepiej&quot;.
Co dokładnie robi lepiej Nadal? traci seta z Raonicem? no genialnie. Pewnie porażka z Dolgopolovem w IW również było przypadkiem.
No ok. jeśli Djoko nie przekonuje wygrywając IW i nie tracąc jeszcze seta w Miami, to co robi Nadal?
Oczywiście, że Serb ma handicap na hardzie, tak jak Nadal ma go na mączce. Na ostatnie 8 spotkań na hardzie Djoko wygrał z Hiszpanem 6 i mówimy tutaj, że nawierzchnia nie sprzyja Serbowi? śmiechu warte.
również widzę value w typie na Djokovica. Pisanie, że Nadal jest w lepszej formie od Nole to jakaś kpina. Gość nawet w Rio na nawierzchni na której jest hegemonem, prawie odpada z turnieju z Andujarem. Potem jedzie na IW, dostaje baty od Dolgo. Tutaj wygrywa z dziadzią Hewittem i Fogninim grającym na wyjebce... wow cóż za wyczyny ????.
Djokovic (1.72) B365 ✅ Djokovic w genialnej dyspozycji, nie do ogrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
No ok. jeśli Djoko nie przekonuje wygrywając IW i nie tracąc jeszcze seta w Miami, to co robi Nadal?
A kiedy miał te sety stracić, jak dostał dwa walkowery? I z kim przede wszystkim? No chyba mi nie powiesz, że z zarżniętym jak prosię Murray&#39;em? Bo jego na dzień dzisiejszy to nawet drewniany Milosz (pozdro ozborn ;D) wciąga nosem dynamiką. I proszę też nie pisać, że Murray grał mało w ostatnim czasie i wcale nie jest zarżnięty, bo to nie o to zupełnie mi chodzi.
Argument o przewadze nawierzchni dla Djokovicia też dla mnie jest zbyt przesadzony, jeśli ktoś obejrzał chociaż jeden pojedynek Rafy w tym turnieju. Tutaj ciągle trwa progres nad zmianą stylu w związku ze stanem zdrowia kolan Rafy i wprowadza on kolejny element do swojego tenisa - przyspieszenie ze wznoszącej piłki płaską piłką. Pewnie, że to dalej jest świdrowate, bo przecież w przypadku jego chwytu forehandowego musi takie być, ale nie da się nie zauważyć, że trajektoria lotu nieraz jest niższa niż po typowym Nadalowym top spinie i dostaje niższego kozła. To tyle chciałem dodać od siebie. Z mojej strony nie podejmuję się typowania tego spotkania.
 
type-man 458

type-man

Użytkownik
Djokovic vs Nadal @1,72 Bet365 ✅
Edit: Max kurs jaki można było złapać przynajmniej na bet365 to 2,00 przy stanie 40:30 dla Nadala w I gemie. Spodziewałem się, że Djoko wygra ale nie myślałem, że Rafa zagra tak słabo. Przebijaniem piłki się meczu nie wygra z takim zawodnikiem jak Serb.
Widzę, że nawiązała się ciekawa dyskusja na temat tego spotkania a nawet można się pokusić o stwierdzenie &quot;wojna słowna&quot;. Jedni za Nadalem, inni za Djoko. Tak naprawdę mecz zapowiada się niezwykle wyrównany. Dużo będzie zależeć od dyspozycji dnia i od trzymania nerwów na wodzy. Nie ma tutaj przegranych, zarówno Ci którzy stawiają na Nadala jak i Ci którzy stawiają na Serba mają swoje racje.
Ja osobiście wstrzymuję się do zagrania typu przed meczem i nastawiam się na live. Pierwsze gemy chociaż częściowo powinny coś zobrazować. W tym spotkaniu stawiam jednak na Serba. Nie będę się bardzo rozwodził dlaczego i rozpisywał co i jak ponieważ tak jak powiedziałem nie ma tutaj wyraźnej przewagi. Widziałem poprostu obu Panów w ostatnich spotkaniach i wydaje mi się, że w kluczowych momentach bardziej skoncentrowany i konsekwentny wydaje się być na tą chwilę Serb. Co do nawierzchni też można powiedzieć, choć bez przesady, że to &quot;królestwo&quot; Serba. Za parę tygodni będziemy w piekle Nadala ale narazie nawierzchnia sprzyja bardziej Djokovicowi.
Wrócę jeszcze do spotkania Serba z Federerem. Obstawiłem w tamtym spotkaniu zwycięstwo Szwajcara. Stawkę uratowałem bo zamknąłem w porę zakład. Ale nie o to chodzi. To jak zagrał Djokovic po przegranym secie to mistrzostwo świata. W kluczowych momentach &quot;nie dał się zwariować&quot;. Zagrał tak jak powinien.
Osobiście idę w stronę Djokovica. Będę grał live i liczę na początku przynajmniej w początkowych gemach przy serwie Djokovica na 30:00 dla Hiszpana. Kurs powinien podskoczyć do około 2,00. Przy niższym kursie ryzyko jest nieadekwatne do proponowanego zysku.
I tak jak w przypadku Williams wczoraj w spotkaniu z Na Li, liczę że również dzisiaj można będzie złapać wyższy kurs. Chyba, że Serb przełamie w początkowych gemach (w co wątpie) ale wtedy pozostaje otworzyć piwko i delektować się finałem:cool:
Myślałem również nad overem gemowym lub setowym ale wystawione kursy są śmiesznie niskie.
Podsumowując Djokovic Win.
Z góry przepraszam za jakość przytoczonych powyżej rozważań. Nie jest to jakaś super analiza a raczej wolne myśli w którą stronę w tym meczu należy się kierować moim zdaniem.
Pozdro i niech wygra lepszy;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom