>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami - 22.03-02.03.2017

Status
Zamknięty.
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Smyczek-Bemelmans 1 @1.65
Obydwoje ograni p ocalkim dobrych challengerach odpowiednio w Irving i Drummondville. Wiem, ze Amerykanin potrafi zagrac. On dobrze grywal w tych turniejach Indian Wells-Miami tzn. mowiac dobrze mam na mysli udane kwalifikacje i czasem wygrany mecz w turnieju glownym. W Indian Wells tez bylo niezle, ale tam zaskoczyl go Laaksonen, ktory pozniej zaliczyl calkiem dobry wystep.
Teraz sadze, ze Amerykanin juz dopnie swego. Rok temu Smyczke zaliczyl w Miami swoj najlpeszy wystep w turnieju rangi ATP 1000, gdy zaczynal od kwalifikacji a dotarl do 3 rundy, pokonujac m.in. Johna Isnera. Mam dobre przeczucia co do tego typu, wiec gram.
Poza tym wydaje mi sie, ze Kukushkin powinein wygrac z Gombosem. On nagral sie calkiem sporo ostatnio i zaliczyl fianl challengera w Irving. Niemniej jednak pieniadze w Miami sa tak duze, ze on powinien grac, poniewaz ten seozn na razie mial slaby, a mozliwosci ma wieksze niz Gombos.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Lacko vs Kecmanovic 2 @ 3.00 ⛔ nie było Serba w tym meczu, zostałem oszukany ????

Po tym jak wczoraj młody Serb rozjechał Laaksonena aż głupio nie spróbować na niego postawić w meczu z Lacko, który jak najbardziej jest w zasięgu. Lacko w poprzedniej rudznie ledwo wygrał z gościem z 1000+ rankingu więc nie prezentuje wielkiej formy. Trochę głupio stawiać na typa, którego nie bardzo znam, ale wczorajszy mecz pokazał że Serb papier na gre ma, więc po taki kursie próbuję.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Serb papiery ma, nie chce węszyć sensacji ale po dobrym turnieju jak na Szwajcara w IW (2runda) mógł trochę odpuścić, zawsze powinna się kontrolka zapalić gdy gra ktoś z WCtką.
Dziś słaby kurs, Lacko &gt; Laaksonen (może akurat nie w tym okresie), więc naprawdę za niski.
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Olivo (+4g) - Escobedo ::: 1 ⛔
BetOnline @1,92

Kamke (+4g) - Bedene ::: 1 ⛔
BetOnline @1,88

Kukushkin - Gombos (+3g) ::: 2 ⛔
BetOnline @1,99
Gram dzisiaj handi na underdogów. Ustawiam się przeciwko finalistom z Irving oraz widzę przeszacowany kurs na Escobedo.
Idąc wczorajszym tropem, sądzę, że u Bedene i Kukushkina mogą pojawiać się ślady zmęczenia. Grają w dosyć wysokich temperaturach, a to będzie ich 7 mecz bez dnia przerwy. Ich przeciwnicy to typowi średniacy, czasami uda im się coś lepszego pograć ale raczej bez rewelacji. Gombos kilka przyzwoitych występów ostatnio. Bardziej bym się bał o Kamke ale 4 gemy zapasu powinno wystarczyć.
Nie rozumiem tak wysokiego kursu na Olivo. Według mnie Escobedo jeszcze nie jest tak regularnym zawodnikiem, żeby łatwo ogrywać wybieganego Argentyńczyka. Wiadomo, że Renzo brakuje argumentów do gry na hardzie ale jednak jest szybkim zawodnikiem o dość niezłej technice. Olivo nie przeskoczy pewnych rzeczy bo nie ma warunków fizycznych ale ostatnio dobrze się prezentował według mnie. Grał do końca i był zmobilizowany.
 
R 44

rosik30

Użytkownik
Lacko vs Kecmanovic 2 @ 3.00

Po tym jak wczoraj młody Serb rozjechał Laaksonena aż głupio nie spróbować na niego postawić w meczu z Lacko, który jak najbardziej jest w zasięgu. Lacko w poprzedniej rudznie ledwo wygrał z gościem z 1000+ rankingu więc nie prezentuje wielkiej formy. Trochę głupio stawiać na typa, którego nie bardzo znam, ale wczorajszy mecz pokazał że Serb papier na gre ma, więc po taki kursie próbuję.
Oprócz tego ze zobaczyłeś wynik na flashscore możesz powiedzieć coś o grze laaksonena i kecmanovica? Myślę ze nie ale musisz podać bezsensowny typ bo &quot;pokonal lepszsgo&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rooni 135

rooni

Forum VIP
Dutra Silva vs C. Harrison typ: 1 kurs : 1.52 betgun

Brazylijczyk gra o wiele mniej na hardzie jest to zawodnik który woli ziemię ale mimo wszystko stawiam na niego . Wczoraj pokonanie rosola w dwóch setach dzisiaj na przeciwko Harrison, który grywa dość często na hardzie jednak z różnym skutkiem. Fakt faktem wygrał w tamtym roku chelka w champaign udane kwalki do US Open jednak we wczorajszym meczu to Polansky go przegrał niż wygrał Harrison. 48% pierwszego seriwsu Kanadyjczyka, do tego 5 gemów przegranych z rzędu z 1-4 na 6-4. Kolejnym faktem jest to że nie widziałem Harrisona w akcji ale mimo wszystko stawiam na Silve. Wyniki Amerykanina w ostatnich tygodniach nie powalają z nóg. Dobra forma Silvy w ostatnich tygodniach wygrana w Santiago w beunos Aires odpadnięcie po trzysetowym pojedynku z Ramirezem. Moim zdaniem mimo iż Brazylijczyk gra mało na hardzie ten mecz powinien wygrać.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Smyczek T. - Bemelmans R. 2 @ 2.35 unibet ⛔
Ja ide w przeciwnym kierunku co kollega dx2 . Typuje zwycięstwo Belga Bemelmensa .
Smyczek miał tutaj Giraldo za przeciwnika którego ograł w godzine i obaj zdobywali szybkie punkty badz je tracili , mecz bez wiekszej histori .
Bemelmans dość ciekawy mecz z Kovalikiem zakonczony w trzech setach . Po irytujacym pierwszym secie belg grał juz tylko lepiej .
Typ ryzykowny ale po takim kursie warto zaryzykować , w dodatku Smyczek to taki dziwny tenisista który zagra bardzo dobrze albo piach .
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Dziwne dzisiaj mecze. O ile są faworyci to kursy bardzo małe, kilka starć z typowymi czajnikami, którzy mogą odpalić albo się spalić. Wybrałem zatem tylko jeden mecz, gdzie wydaje mi się, że dog ma szanse powalczyć.
Monaco - Delbonis @ Monaco wygra 2,25 Bet365 ⛔

patologiczny mecz, ale jednak dla Delbonisa 5-7 6-7
Monaco ma ogromnego pecha. Co się nie zdąży rozkręcić albo chociaż wejść na odpowiednie tory to łapie kontuzje. Gość papiery na granie cały czas posiada, ale takie powroty i kolejne utraty rytmu kosztują go wiele. W Indian Wells trzy sety z Mannarino (wiadomo jaki kaliber grajka to Francuz, ale pierwszy mecz po powrocie to i można przymknąć na to oko). Teraz lądujemy w Miami, gdzie Monaco grać potrafił (zaliczył półfinał/ćwierćfinał/ostatnio przegrał tu z Simonem - ogółem zawsze jakoś sobie radził).
Naprzeciw Delbonis. To prawda, że wielu mówiło o tym, że nie ma formy. Spiął się na Indian Wells, bo miał czego bronić. Z jakim skutkiem? Ano takim, że przeszedł tą jedną rundę. W Miami nie pogrywał za wiele, nie odpadał ze słabymi rywalami, ale też nie wyrzucił nikogo poważnego z tego turnieju. Myślę, że będzie to mecz z kilkoma zwrotami akcji, Monaco ma spore doświadczenie i potrafi sobie radzić w różnych warunkach. Panowie są podobni jeśli chodzi o styl gry, możemy zobaczyć tu długie wymiany a w Miami potrafi przypalić Słońce, więc czynnik fizyczny też będzie ważny.
Spotkali się trzy razy, ale były to odległe czasy, więc wspomnę tylko, że jest w tych meczach 2-1 dla starszego z nich. Myślę, że dzisiaj Monaco także powalczy o zwycięstwo, gdybym miał celować to myślałbym, że zobaczymy trzy sety.
 
11martinez 129

11martinez

Użytkownik
Harrison C. - Sela D. Typ: 1 @3.50 ⛔ Dramat...


Dzisiaj na Florydzie rozpocznie się turniej w Miami. Pod uwagę biorę spotkanie: 22-letniego Christiana Harrisona, który jest młodszym bratem Ryana (zagra on dzisiaj w tym samym turnieju z Foginim) z 31 letnim Izraelczykiem Dudi Selą. Dlaczego zdecydowałem się dzisiaj zagrać na młodego Amerykanina? Przede wszystkim dlatego, iż jego rywal jest bez formy. Przegrał on 6 ostatnich spotkań kolejno z Lacko, Eliasem, Janowiczem, Querreyem, Kyrgiosem oraz Robertem. Zwłaszcza ta ostatnia porażka z będącym kompletnie bez formy Francuzem utwierdza mnie w przekonaniu, że jest spora szansa, że Amerykanin dziś triumfuje. Młody Harrison przebrnął kwalifikacje bez straty seta. Pokonał znajdującego się ponad 300 pozycji wyżej Polanskyiego, a następnie gracza z pierwszej setki rankingu - Brazylijczyka Dutra Da Silve, którego ostatnio miałem okazję oglądać i muszę przyznać że grał naprawdę nieźle. Na pewno Christian jest głodny dalszych zwycięstw i postara się wyeliminować Selę z turnieju. Zapowiada się ciekawe spotkanie, moim zdaniem kursy zdecydowanie przesadzone - ja zamierzam z tego skorzystać!
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Bagnis - Chardy ::: 1 ⛔
BetOnline @3,48
Nawierzchnia w Miami jest tylko trochę szybsza niż w IW, stąd znowu widzę większe szanse dla graczy, którzy potrzebują sporo czasu do gry. Należy zwrócić uwagę jak dobrze w IW wypadli gracze, którzy wolą mączkę oraz z jednoręcznym backhandem.
Po ostatnim sezonie wiązałem spore nadzieje z Bagnisem. Wydawało mi się, że będzie awansował w rankingu. Widziałem jego kilka meczy na clayu w 2016 i prezentował się świetnie. Tragicznie zaczyna sezon. Załamał mnie przegraną z Kleinem, gdzie miał piłkę meczową. Ale ze Zverevem w IW grał dobrze, gdyby psychika nie zawiodła to mógłby wziąć pierwszego seta. Moim zdaniem niedoceniany grajek, co widać po kursach.
Chardy jest naprawdę bez formy. Oglądałem go z Rublevem w Irving i tragicznie gra chłopak teraz. Dużo błędów wynikających z kiepskiego poruszania się. Wydaję mi się, że będzie miał problem z wybieganym Argentyńczykiem i jego top spinem. Sądzę, że możemy zobaczyć w miarę wyrównany pojedynek, a kursy są dalekie od mojej wizji tego meczu.
Klizan - Paire ::: 1 ⛔
BetOnline @1,68
Klizan kontra Paire to bardziej kabaret niż mecz tenisowy. Panowie są znani z nieprofesjonalnego zachowania na korcie i oddawania wygranych meczów. Jednak Klizan moim zdaniem gra ostatnio coraz lepiej, według mnie wchodzi w formę na zbliżający się sezon na mączce. Paire, natomiast coraz gorzej ze spotkania na spotkanie. Męczy go kontuzji kostki bo w ostatnich dwóch spotkaniach mocno na to narzekał. Ale nawet jak wyjdzie zdrowy na 100% to i tak nie przewiduje, żeby był górą. Za dużo błędów w jego grze. Nie utrzymuje wyższego tempa w wymianach.
Fognini - Harrsion ::: 2 ⛔
BetOnline @1,72
Według mnie Tsonga oddał ostatnio mecz Fabio. Nie brałbym tego spotkania pod uwagę. Pisałem już o tym w spotkaniu z Cuevasem, że Fognini to już nie jest zawodnik dużego formatu. Podtrzymuję moje zdanie. Nie widzę w nim woli zaangażowania, ani regularności.
Przeciwnik dzisiaj konkretny. Nie oglądałem ostatnio jego spotkań ale bilans robi wrażenie. Dwa wygrane turnieje bez straty seta. Wszystko gładko. Odpadał z dobrymi zawodnikami: Berdychem, Sockiem oraz zawodnikami w formie Nishioką i Dzumhurem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Al.Bedene-Struff 1 @1.6
Aljaz Bedene jest w formie, przynajmniej wiele na to wskazuje. Typ w strone kwalifikanta, ktory gra z dosc niepewnym rywalem. Bedene wygral ledwo co challenger w Irving i traktowalbym to jaka przygotowanie przed turniejem w Miami. Czynnik zmeczenia uwazam za watpliwy. Bo zastanowmy sie, tutaj w Miami gramy o duze pieniadze. Challenger w Irving mial pule 125 tysiecy dolarow, w Miami jest do podzialu prawie 7 milionow dolarow. Tutaj nawet nie ma co porownywac. Jeden wygrany mecz w turnieju glownym w Miami jest wart mnie mniej tyle samo, co wygrany caly challenger w Irving od strony finansowej. Wiec na czym Bedene ma sie tutaj zastanawiac? Jezeli gra dobrze, to tym bardziej ma szanse podreperowac swoj budzet. Bedene juz notowal wygrane mecze w Miami i duzo lepiej sie tutaj czuje niz w Indian Wells. Struff nawet ciekzo powiedziec co pokaze. Niemiec ma sile i potrafi przylozyc, mowiac kolokwialnie, ale on w przeciwienstwie do Brytyjczyka o slowenskich korzeniach, jakims wybitnym bilansem meczow w Miami sie tez Struff pochwalic nie moze.
Tak dla statystyki, Bedene bilans zwyciestw w karierze w Miami w turneiju glownym 4-3, w tym raz trzecia runda. Struff bilans 1-1. Bedene pozytywy wiec w Miami zapisal, a dodatni bilans w tak duzym i prestozowymturnieju to z pewnoscia duzy plus. Struff zbyt wielu tych okazji do wykazania sie nie mial. Technicznie Bedene na pewno mozliwosci ma duzo wieksze, wiec wierze w ta dobra forma Bedene na papierze i sadze, ze znajdzie to potwierdzenie w praktyce.
Pella-Smyczek 2 @1.65
Podobnei na kwalifikanta. Dobre wystepy Smyczka w Miami, ale o tym pisałem wczoraj.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Escobedo - Evans typ 2 @1.44

Zacznę od bilansu Evansa :
Jeśli chodzi o ostatni mecz dosyć łatwo oddany Nisihoriemu. Poprzedni mecz bardzo łatwe zwycięstwo z Brownem wygrywając gładko w dwóch setach i dając zaledwie Brownowi 2 gemy. Dubaju mecz z Monfilsem co prawda przegrany 1-2 ale naprawdę Evans pokazał świetną grę po prostu Francuz był zawodnikiem lepszym,bardziej doświadczonym. Kolejna wygrana z Brownem i potem można powiedzieć ,że same zwycięstwa.

Jeśli chodzi o Escobedo jedyny plus dla niego to publiczność. Jak wiemy gra u siebie. Ostatnie wyniki nie przewiamiają za nim,niby dwa zwycięstwa z Olivo,Kudla oraz Kozlovem ale to nie są wymagający rywale. Następne mecze to dwie porażki z słabo grającym Gojowczykiem oraz doświadczonym Johsonem. Następna porażka była z Novikovem 1-2. Jak widzimy Escobedo nie zachwyca swą grą a kurs nie jest zbyt niski więc warto zagrać ten typ.Pozdrawiam

⛔ ⛔ ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
nieznamsie 10

nieznamsie

Użytkownik
Witam,ostatnie dni, zaczynając od kwali w Miami to dla mnie jakaś tragedia i totalna loteria, powoli zaczynam tracić wiarę w tenisa jak mi przegrywa taki Evans z Escobedo czy Edmund z Donaldsonem. W końcu wychodzi tak że mecze które odpuszczam bo wydają się niepewne, wchodzą gładko a moje &quot;super extra pewniaki&quot; dostają w dupe. Chociażby wczoraj miała pójść intuicyjna taśma Mahut, Fognini, Paire i Delbonis, ale odpuściłem bo gdzie tu stawiać na Fogniniego czy Paire, typowe no-bety. Myślałem że mnie kurwica zaleje jak to wszystko zaczęło siadać a moje pewki w dupe. Ale ok, koniec płaczu, dzisiaj postanowiłem się poradzić Was, troche bardziej doświadczonych typerów, co myślicie o takim tasiemcu? Od razu mówie że nie będę sie rozpisywać bo nie chce nic sugerować, chce poznać wasze opinie.
Dzumhur - Chung 1 @ 1,65 ✅
Chung niby wygrana w challengerze Maui bez straty seta ale nie miał tam wymagających przeciwników, potem porażki z Coppejansem czy Kozlovem 2-6, 2-6... A Dzumhur ostatnio chyba łapie dobrą formę.
Khachanov - Schwartzman 2 + 1,5 set @ 1,43 ✅
Diego niby ziemniak ale myślę że kaczce spokojnie seta ugryzie.
Elias - Zeballos 2 @ 1,60 ✅
Nie oglądałem ostatnio żadnych meczy Eliasa, ale widziałem Zeballosa z Kyrgiosem i Coricem, może nie zachwycał ale całkiem nieźle sobie radził, myśle że zje rywala.
King - Lacko 1 + 1,5 set @ 1,35 ✅
Tu wielka rozterka czy nie pokusić się na czysty win, ale jednak chyba pójde bezpieczniej w handi setowe. Lacko ostatnio nie zachwyca, a King wręcz przeciwnie, pozytywnie zaskakuje.
Haase - Ymer 1 @ 1,27 ✅
Ymer pierwszy mecz w sezonie, Haase ostatnio mnie trochę zaskoczył przegrywając z Lorenzim ale Ymera zje.
Buk betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 44

rosik30

Użytkownik
Witam,ostatnie dni, zaczynając od kwali w Miami to dla mnie jakaś tragedia i totalna loteria, powoli zaczynam tracić wiarę w tenisa jak mi przegrywa taki Evans z Escobedo czy Edmund z Donaldsonem. W końcu wychodzi tak że mecze które odpuszczam bo wydają się niepewne, wchodzą gładko a moje &quot;super extra pewniaki&quot; dostają w dupe. Chociażby wczoraj miała pójść intuicyjna taśma Mahut, Fognini, Paire i Delbonis, ale odpuściłem bo gdzie tu stawiać na Fogniniego czy Paire, typowe no-bety. Myślałem że mnie kurwica zaleje jak to wszystko zaczęło siadać a moje pewki w dupe. Ale ok, koniec płaczu, dzisiaj postanowiłem się poradzić Was, troche bardziej doświadczonych typerów, co myślicie o takim tasiemcu? Od razu mówie że nie będę sie rozpisywać bo nie chce nic sugerować, chce poznać wasze opinie.

Dzumhur - Chung 1 @ 1,65

Chung niby wygrana w challengerze Maui bez straty seta ale nie miał tam wymagających przeciwników, potem porażki z Coppejansem czy Kozlovem 2-6, 2-6... A Dzumhur ostatnio chyba łapie dobrą formę.

Khachanov - Schwartzman 2 + 1,5 set @ 1,43

Diego niby ziemniak ale myślę że kaczce spokojnie seta ugryzie.

Elias - Zeballos 2 @ 1,60

Nie oglądałem ostatnio żadnych meczy Eliasa, ale widziałem Zeballosa z Kyrgiosem i Coricem, może nie zachwycał ale całkiem nieźle sobie radził, myśle że zje rywala.

King - Lacko 1 + 1,5 set @ 1,35

Tu wielka rozterka czy nie pokusić się na czysty win, ale jednak chyba pójde bezpieczniej w handi setowe. Lacko ostatnio nie zachwyca, a King wręcz przeciwnie, pozytywnie zaskakuje.

Haase - Ymer 1 @ 1,27

Ymer pierwszy mecz w sezonie, Haase ostatnio mnie trochę zaskoczył przegrywając z Lorenzim ale Ymera zje.

Buk betsafe
Jeżeli zaskakuje cie wygrana Escobedo z Evansem czy Donaldsona z Edumndem no to chce ci tylko powiedzieć żebyś sobie dal spokój z obstawianiem tenisa ????
A od siebie polecam zagrać Tomica po kursie 2,25, po kilku porażkach z rzędu czas na przełamanie. Okazją będzie ku temu przeciwnik który gra serię meczów z rzędu i może odczuwać zmęczenie. Osobiscie odradzam wszystkim przegladajacym granie na Dzumhura tak jak kolega wyżej radzi, bo jedyne co on wie o tych graczach to wyniki z flashscore
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
nieznamsie 10

nieznamsie

Użytkownik
Jeżeli zaskakuje cie wygrana Escobedo z Evansem czy Donaldsona z Edumndem no to chce ci tylko powiedzieć żebyś sobie dal spokój z obstawianiem tenisa ????
A od siebie polecam zagrać Tomica po kursie 2,25, po kilku porażkach z rzędu czas na przełamanie. Okazją będzie ku temu przeciwnik który gra serię meczów z rzędu i może odczuwać zmęczenie. Osobiscie odradzam wszystkim przegladajacym granie na Dzumhura tak jak kolega wyżej radzi, bo jedyne co on wie o tych graczach to wyniki z flashscore
Co ty kurna blać czytać nie potrafisz? xD Kolega nic nie radzi, tylko sam pyta o radę. Czego nie rozumiesz w zdaniu &quot;nie chcę nic sugerować, chcę poznać wasze opinie&quot; ?
 
siema. 62

siema.

Użytkownik
Może ktoś kto oglądał mecze Panów wypowiedzieć się w temacie?
Chodzi mi po głowie, żeby pograć mocniej Zeballosa w parze z Gastao Elliasem?
Kurs 1.61
Oraz Istomina w parze z Kuznetsovem
Kurs 1.66
Który z nich wygląda mocniej?
Proszę o opinie ludzi, ktłórzy naprawdę w tym temacie mają coś do powiedzenia, pozdrawiam :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom