>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami - 22.03-02.03.2017

Status
Zamknięty.
M 23

mambak

Użytkownik
Krótko mówiąc liczysz na to, że będzie pajacował bo inaczej musisz przyznać, że przy normalnej postawie jest tutaj faworytem.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Nie wiem dlaczego większość już szczuje na siebie Federera i Kyrgiosa przed ich kolejnymi meczami.
Co do Berdycha i jego kompleksu wielkiej czwórki(czasem piątki, szóstki) nie mogę się nie zgodzić i również moim zdaniem Roger poskłada go pewnie w dwóch setach, ale czy Zverev tak łatwo odda kangurowi mecz? Nie byłbym tego taki pewny. Nie przepadałem nigdy za Alexandrem Zverevem, który wydawał mi się wiecznym talentem i kilka spektakularniejszych zwycięstw nie posuwało go w górę, bo z czasem wychodził jego brak koncentracji i psuł niemiłosiernie, ale już w Miami miałem przyjemność obejrzenia jego dwóch ostatnich pojedynków. O ile jubilat Wawrinka nie zapisał jakiegoś super horroru i przegrał gładko, to wcześniejszy pojedynek z Isnerem według mnie narodził nam nową gwiazdę. Młody Niemiec miał zawsze umiejętności, ale brakowało mu doświadczenia. Z takim servismanem jak John Isner poszedł w jego grę i wygrał dwa z trzech tie-breaków, czyli idąc w ulubioną grę przeciwnika - pokonał go. Kyrgios ma może i wyższe umiejętności i bliżej mu do Króla Rogera samym profilem zawodnika, ale niejednokrotnie pokazywał, że jest zwyczajnie niespełna rozumu kiedy przychodzi czas próby. Łatwo porównać tych zawodników można stawiając przeciw sobie ostatnich przeciwników, obaj grali przeciw miotaczom, ale to Alexander wyglądał pewniej, odrodził się w beznadziejnej sytuacji i na mecz z faworyzowanym szwajcarskim mistrzem rund finałowych wyszedł już jako zupełnie nowy, dojrzały, wyrachowany i zimny gracz.
Moim zdaniem w starciu wody z ogniem pożaru nie zobaczymy ;) Stawiam na Zvereva @2.62
 
jezier 79

jezier

Użytkownik
Krótko mówiąc liczysz na to, że będzie pajacował bo inaczej musisz przyznać, że przy normalnej postawie jest tutaj faworytem.
Krótko mowiąc TWIERDZĘ, że nie ma sensu stawiania ŻADNYCH pieniędzy na Włocha...nigdy...w żadnych okolicznościach.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Krótko mowiąc TWIERDZĘ, że nie ma sensu stawiania ŻADNYCH pieniędzy na Włocha...nigdy...w żadnych okolicznościach.
Najlepiej stawiać po kursie 1.3 na Japońca, mimo że prezentuje się nie najlepiej w Miami. Mógłby i spać na tym korcie, ale żadnych pieniędzy bym na niego nie postawił. Tak samo Kyrgios to świr, a mimo wszystko niektóre kursy na niego są niezrozumiałe i z miłą chęcią je pobieram, bo zakładając, że ktoś będzie świrował to żadnego meczu nie można obstawić. Tak samo w innych dyscyplinach zakładasz, że drużyna A zagra słabo bo kiedyś tam przydarzył im się słaby mecz? Proszę Cię ..
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Fabio 2:0 @5.6 unibet ✅✅ ZGODNIE Z PLANEM!!
A dla mnie ten jelop zamknie ten mecz w dwóch setach ???? wiem, że to czub i jak jest faworytem to gra jak paraolimpijczyk, oczywiście nie obrazajac tych sportowców, ale dzisiaj nie powinno tak być, jeżeli Kei nie wyprowadzi z równowagi Włocha to przegra ten mecz, a w moim odczuciu Japończyk to dżentelmen, więc nie posunie się do jakiś dziwnych zagrywek ???? , poza tym mam dziwne wrażenie, że obaj mają zupełnie odwrotne nastawienie do tego turnieju, typ moim zdaniem bardzo prawdopodobny, o ile makaron nie zeswiruje, na co w tym wypadku daje jakieś fifty fifty :p mamy value! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Ktos tu pisal, ze Roger w koncu musi odpoczac, ze niedlugo poleci itd.. To jest mozliwe ale nie z Berdychem.. Roger jak z nim gra to sie spina jak nigdy ( nie jestem pewien ale czy to nie Berdych w jakichs igrzyskach olimpijskich nie wyrzucil rogera z gry ?? ) , tak czy owak Roger go znow zje .. W nastepnej rundzie ROg ma Kyrgiosa lub Zvereva ( Zverev swietnie wyglada w tym turnieju , niedawno Nick go puscil w dwu setach bodaj Indian wells ale tu wyglada o wiele lepiej: ogranie Isnera, Stasia to nie byle co ). Mimo to mysle, ze Rog spotka sie z Zverem i tutaj dla wypatrywaczy porazki Federera szukalbym grania przeciw szwajcarowi.. Alexander potrafi grac z Rogiem dobry mecz i jak juz ma Roger odpasc z Miami to tylko z Alexandrem , bo Nick znow nie wyjdzie na kort jak zobaczy ze ma grac ze szwajcarem.. Opcja z Zverem zarowno z Nickiem jak i z Rogiem warta pogrania za jakas srednia stawke.. Narazie Zverev vs Nick . Zverev win 2.6 bet365
1:2 Nick.. w 3 secie lepszy kangur..
Na dzis jeszcze polecam Rafe 1.35 bet365 ..
Sock umiejetnosci ma mniejsze od RAfy.. Rafa narazie w tym turnieju solidny.. Ograc Nadala jest bardzo ciezko, trzeba wspiac sie na wyzyny umiejetnosci i walczyc jak lew.. Sock wg mnie nie jest tak mocno charakternym graczem, zeby walczyc z Rafa o kazda pilke.. brak mu umiejetnosci jesli chodzi o gre na wymiany. W wymianach Rafa jest lepszy a samym serwisem ograc hiszpana jest po prostu ciezko..
Nadal win 6:2 6:3. Rafa nie zawodzi grajac z takimi zawodnikami jak Sock ;)
ROger vs Berdych Roger 1.20 bet365
Tak jak pisalem wyzej Rog w polfinale.. Berdych umiejetnosciami i glowa jest lata swietlne za rogiem.. Warto jakis handi wziac na ROga, ze wygra 4, 5 lub nawet szescioma gemami po wiekszych kursach.
2:1 Roger .. Tie break w 3 secie klasa.. Ciekawe czy wyjdzie ksiazka pt. Dziwny przypadek Tomasa Berdycha - jak byc najlepszym ???? A tak powaznie mecz super poziom, czech tez blyszczal fajnymi zagraniami ale jak zawsze pokazal ze psychicznie jest po prostu slaby w najwazniejszych momentach..
 
jezier 79

jezier

Użytkownik
Najlepiej stawiać po kursie 1.3 na Japońca, mimo że prezentuje się nie najlepiej w Miami. Mógłby i spać na tym korcie, ale żadnych pieniędzy bym na niego nie postawił. Tak samo Kyrgios to świr, a mimo wszystko niektóre kursy na niego są niezrozumiałe i z miłą chęcią je pobieram, bo zakładając, że ktoś będzie świrował to żadnego meczu nie można obstawić. Tak samo w innych dyscyplinach zakładasz, że drużyna A zagra słabo bo kiedyś tam przydarzył im się słaby mecz? Proszę Cię ..
w którym miejscu napisałem że stawiam na Japońca? porównanie Kyrgiosa z Fogninim jest trochę nie na miejscu btw. a tym bardziej porównanie tenisa do sportów drużynowych...
 
M 23

mambak

Użytkownik
Czemu nie na miejscu?...właśnie jak najbardziej na miejscu...obaj z niesamowitymi umiejętnościami i obaj z trocinami zamiast mózgu w głowie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Na dzis jeszcze polecam Rafe 1.35 bet365 ..
Sock umiejetnosci ma mniejsze od RAfy.. Rafa narazie w tym turnieju solidny.. Ograc Nadala jest bardzo ciezko, trzeba wspiac sie na wyzyny umiejetnosci i walczyc jak lew.. Sock wg mnie nie jest tak mocno charakternym graczem, zeby walczyc z Rafa o kazda pilke.. brak mu umiejetnosci jesli chodzi o gre na wymiany. W wymianach Rafa jest lepszy a samym serwisem ograc hiszpana jest po prostu ciezko..
Ojj no nie wiem czy oglądałem te same mecze co kolega, bo powiedzieć, że Rafa wygląda solidnie to chyba za dużo powiedziane. Najwyżej, że pomylił ktoś tutaj Hiszpana z 35-letnim Szwajcarem, albo młodziutkim Niemcem, bo tak może wyglądać solidność. Rafa od początku się meczy, o ile 1 mecz jeszcze przeszedł to im dalej w las tym ciężej. Katorgi z Kolbą, z Mahutem też wcale tak kolorowo nie było, a nawet myślałem, że Francuz ogarnie jeszcze Hiszpana, bo naprawdę miał szanse. W nocy mierzy się z nieźle wyglądającym Amerykaninem. Na IW grał w kratkę, ale mimo wszystko awansował do półfinału, gdzie postawił się królowi, który wtedy grał fenomenalnie(i gra do teraz). W Miami 1 &quot;mecz&quot; zaczął słabo, na szczęście Japoniec skreczował. Jack gra u siebie i na pewno powalczy z nie tak solidnie dysponowanym Rafą. Pobieram +1,5 seta na Socka po kursie 1,80 na Betssonie.
 
rickross 71

rickross

Użytkownik
Kubot L. / Melo M.-Baker B. / Nestor D. 1 1.65 unibet ✅ 6-4 6-3
1/2 finalu turnieju w Miami. Kursy spadają więc trzeba się spieszyć,para polsko brazylijska na turniejach w Usa wyglada bardzo dobrze.Odprawionych kilka klasowych par i ich gra wyglądala bardzo dobrze,finał indian wells na styku.Moim zdaniem panowie mają wszystko co potrzeba by wygrać ten mecz,mocne serwisy i gra voleyem na wysokim poziomie.Na przeciwko siebie beda miec Nestora i Bakera,pierwszy gentleman 45 lat i najlepsze lata ma za sobą a Brian w debla grać potrafi ale to nie jest ten poziom na atp 1000 masters.

Monroe N. / Sock J.-Bryan B. / Bryan M. 1 2.40 unibet✅ 7-6 6-3
Monroe z Sockiem od turnieju w Sztokholmie w 2015 roku na 11 meczy przegrali raz w Paryzu po super tiebreaku. Widać że gra się im klei,moim zdaniem Jack to jeden z lepszych deblistow na swiecie i ma swój agresywny unikalny styl.W Miami odprawili już mocniejsza pare jaka sa Kontinen/Peers.Bukmacherzy przesadzili z kursami na ten mecz ale powoli zaczyna się już to wyrównywać.Po drugiej stronie siatki najbardziej utytułowana para w histori lecz blizniacy najlepsze lata mają już za sobą.Wczoraj mogli już odpaść z gentelmenami z chorwacji a dziś na pewno łatwiej nie będzie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Roger vs Berdych over 27.5g @3.30 Unibet ✅✅ MALO BRAKOWALO, BO ROGER SERWOWAL PO MECZ, ALE SZYBKIE PRZELAMANIE I ZGODNIE Z PRZEWIDYWANIAMI!!!

A ja tutaj widzę 3 zacięte sety w tym jakiś taj, nie sądzę, że znowu Czech wejdzie na kort z pełnymi kalesonami, jak to bywało wcześniej ???? Federer w formie aż miło od początku roku, z Tomasem grało mu się zawsze łatwo, ale czy tym razem tak będzie? Wątpię w to szczerze ???? zbyt łatwo przychodzi wygrywanie ostatnio mistrzowi, a dziś wyjdzie na kort zbyt pewien siebie, później ciężko będzie się szybko pozbierać i jakiś set ucieknie! ???? znowu kursiwo piękne, a wszystko zależy od tego, czy Berdych nie przegra meczu przed meczem :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
shake7 56

shake7

Użytkownik
Dlaczego? Najwieksza frajda jest z trafieniem takiego no betu.
Zarówno jeden jak i drugi jest w formie, serwisy siedzą mocno (zwłaszcza Kyrgios). Utrzymywanie wymian no właśnie dla kogo? Zverev?
najbardziej lubiani przeze mnie dwaj młodzi tenisiści, no i chyba szedłbym tutaj jednak w kierunku Zvereva, wygrana ze Stanem to już jest coś po przegraniu seta. Liczę na troszkę pajacowania Kyrgiosa i regularność młodego Zvereva
 
N 0

nexus1990

Użytkownik
ja idę w odwrotną stronę na Kyrgiosa serwisy lepsze chłodniejsza głowa niż Zvereva i wymiana na podobnym poziomie tyle że co może być atutem? a to że Zverev się tak wymęczył że byłem niesamowicie zaskoczony jak wygrał w z Wawrinką on chyba złamał coś czy co ? że dał się zjechać 6:2 6:1 w dwóch ostatnich setach coś Wawrinka napewno odwalił Kyrgios jest świeży i napewno doprowadzi do pojedynku z Rogerem!! to jest pewne!!!
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
ja idę w odwrotną stronę na Kyrgiosa serwisy lepsze chłodniejsza głowa niż Zvereva i wymiana na podobnym poziomie tyle że co może być atutem? a to że Zverev się tak wymęczył że byłem niesamowicie zaskoczony jak wygrał w z Wawrinką on chyba złamał coś czy co ? że dał się zjechać 6:2 6:1 w dwóch ostatnich setach coś Wawrinka napewno odwalił Kyrgios jest świeży i napewno doprowadzi do pojedynku z Rogerem!! to jest pewne!!!
Pewne to jest to , ze ktos predzej czy pozniej szostke w totka trafi ;) Mecz Nick vs Zverev bedzie zaciety i zadecyduja detale o zwyciestwie jednego badz drugiego.. Moze 3 tie breaki ;)
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
I kolejny meczyk Berdycha udowadniający dlaczego on w tenisie osiągnął tyle ( zero ) a dlaczego Federer, Djoko, Murej, Nadal coś wygrali ( Szlemy )
Ile ten facet już z tymi panami przegrał ? Chyba już seta będzie. No ale cóż, nie ma co się nad nim znęcać już ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Naprawde tenis na wysokim poziomie w meczu Roger Berdych.. Roger wytrzymal presje, Berdych znow psychicznie padł , jak to czech .. Szwajcar jak zawsze pokazal klase i ze jest najlepszym tenisista w historii ;) Szwajcara zaczalem dopiero nazywac tym mianem po wygranej w Ozi Open z tenisista, ktoremu kibicowalem i kibicuje juz od 10 lat, czyli z RAfa Nadalem.. Zaimponowal mi ROg ogrywajac Rafe w 5 secie i ze w koncu pokazal pazur czyli waleczne okrzyki Kom jetzt i demolka w 5 secie dla szwajcara.. Jest najlepszy , Rafa drugi w historii.. Szacun dla Roga odemnie za Ozi i za dzis ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
???? Nadal - Fognini +6.0 gemów @1.44
???? Federer - Kyrgios Powyżej 21.5 gemów @1.39
@2.00
Włoch ewidentnie jest w formie, więc uważam, że odbierze pare gemów Nadalowi, który ostatnio też gra nieźle, ale nie demoluje rywali. W meczu Federera z Kyrgiosem spodziewam się przynajmniej jednego tie-breaka, bo troche nie potrafię sobie wyobrazić, jak któryś z nich przełamuje drugiego. H2H 1 mecz (6:7,7:6,7:6) dla Kyrgiosa.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Przerzucam analizę, którą umieściłem przed meczem tych Panów na Indian Wells. Mecz jednak się nie odbył z powodu problemów żołądkowych Nicka. Pod analiza wrzuciłem króciutkie sprawozdanie z sytuacji w Miami.
Mecz: Nick Kyrgios vs Roger Federer
Typ: Tie break w meczu
Kurs: @1,72 1xbet
✅ ✅ Na chillu po 1 secie
Analiza: Ojj czekam z niecierpliwością na to spotkanie po wczorajszych nocnych meczach. Spotkanie dwóch Panów, którzy do tej pory w Indian Wells nie przegrali ani jednego seta, BA nie przegrali nawet żadnego swojego podania, a przecież Kyrgios grał m.in z Djoko a Federer z Nadalem. Zdecydowanie upatruję tutaj zaciętego meczu, Panowie grali ze sobą w 2015 roku; wtedy lepszy był Kyrgios, który wygrał po 3 setach 2:1. Co ciekawe, każdy z setów kończył się TB. Zdecydowanie będzie do zacięty mecz, w którym upatruję minimum 1 TB.
//W Miami prezentują się równie znakomicie, może z lekkim wskazaniem na Kangura, bo jeśli chodzi o serwis to chyba będzie ponad Rogerem. Mimo wszystko zapowiada na się zacięte spotkanie, Król nie odpuści, Nick to samo, i tak jak pisał kolega wyżej ciężko sobie wyobrazić to spotkanie bez żadnego TB.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom