>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami (22.03.2023 - 02.04.2023)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Eubanks - Medvedev
Eubanks kurs 10 williamhill
Eubanks i ponizej 19.5 gema
Kurs 100 forbet
Hm a w Williamhil wystawili na Eubanksa i ta linię kurs 36
Ja zagrałem za 3e czyli za 2 puszki piwa.:)
Ten kurs 100 opisuje szanse ale
Alcaraz wygrał w IW 6:3 6:2
Novak ostatnio jakos podobnie.
Lutem w Holandii Timo Van Rijtoven
6:4 6:1 na trawie.
I tu jest troche podobna sytuacja
Eubanks to solidny chelengerowiec ale złapał tu zyciową formę , zna amerkanskie korty bo gra tam całe zycie , No i dla Medvedeva to kolejny mecz a dla Eubanksa to najwazniejszy mecz w zyciu gra tu od kwalifikacji ,
Nic nie widziałem dawno , widzoałem chwile meczu z Mannarino i zaczęło padac.Tu jest troche jak kilka lat temu z Janowiczem w Paryzu ten mecz to drzwi do wiekszego Tenisa do Kariery.
Typ jest ryzykowny i mało prawdopodobny ale 5-10 zł po kursie 100 dla lepszego ogladania.????
Najlepszy artysta to głodny artysta.
Eubamks raczej bedzie szukać szczescia w tajbrekach ale gdyby Medvedev zle wszedł w mecz???
 
Otrzymane punkty reputacji: +1001
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Eubanks-Medvedev poniżej 20,5 gema @1.61

A to ja bym mzoe zaproponowal tak. Zakladam, ze Medvedev bedzie grac jednak o final, Miami to jedyny turniej rangi ATP 1000 na twardych kortach, gdzie Rosjanin nie zaliczyl jeszcze finalu. tymczasem Alcaraz i Sinner w gornej czesci drabinki, wiec czemu nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +238
C 230K

czary-mary

Użytkownik
Alcaraz - JANNIK SINNER
Typ: JANNIK SINNER kurs @3.0 Superbet

Spotkanie półfinałowe, a zarazem przedwczesny finał zmagań w Miami. Obaj zawodnicy prezentują się od dłuższego czasu znakomicie. Jest to deja vous ubiegłego turnieju Masters 1000, gdzie również grali przeciwko sobie w półfinale. Górą był Hiszpan Alcaraz, chociaż w pierwszym secie to Włoch Sinner jako pierwszy miał piłkę setową. Na zwycięzcę tego pojedynku czeka już w finale Danil Medvediev. Jeżeli to spotkanie wygrałby Alcaraz to mielibyśmy identyczny finał jak w Indian Wells co jak dla mnie jest statystycznie niemożliwe. Do tej pory w tym turnieju jak jeden tak i drugi przebrnęli bezproblemowo. Alcaraz pokonywał kolejno bez straty seta: Bagnisa, Lajovica, Paula, Fritza. Natomiast również gładko w stosunku 2:0 Sinner pokonywał kolejno Djere, Dimitrova, Rublova, Ruusuvuoriego.
Jak wyliczyli statystycy najlepszy forhend na tym turnieju ma Sinner (8.98), trzeci jest Alcaraz (8.23). Gdzie pod uwagę bierze się prędkość, rotację, wpływ na grę przeciwnika i geometrię uderzenia.
Dzisiejsi półfinaliści mogą pochwalić się znakomitymi rezultatami w obecnym sezonie. Alcaraz wygrywał 18 razy, ulegając tylko raz. Natomiast Sinner zwyciężał 20 razy , a przegrał 4 razy. Moim zdaniem ten mecz to będzie creme dela creme. Dwóch świetnych graczy w topowej formie. Z niewiadomych przyczyn Alcaraz jest tak bardzo faworyzowany i zważając na przedstawione argumenty kurs 3 na Sinnera jest świetną propozycją. Włoch moim zdaniem powinien wygrać zarówno dzisiejszy bój jak i cały turniej w Miami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1503
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Alcaraz juz w ciagu tygodnia,w tym Roku mial 2 finaly z Norriem,wiem statystycznie mozliwe jednak 🙂

co do samego typu To Sinner ma szanse,ale jak Alcaraz zagra podobnie jak z Fritzem,to Wloch wymieknie.Po takim kursie warto sprobowac na Wlocha
 
C 230K

czary-mary

Użytkownik
Alcaraz juz w ciagu tygodnia,w tym Roku mial 2 finaly z Norriem,wiem statystycznie mozliwe jednak 🙂
Nie porównujmy wielkich turniejów ATP 1000 Indian i Miami do ATP 250 Buenos i ATP 500 Rio. Amerykańskie Mastersy to fantastycznie obsadzone turnieje z cała plejadą najlepszych graczy. Natomiast na turnieje do Ameryki Płd prawdę mówiąc poza Alcarazem i Norrie nie pojawił się nikt konkretny. Tym sposobem ich podwójny finał to nie żadne zaskoczenie, bo zwyczajnie nie mieli z kim przegrać w drodze do finałów.

Wracając do samego spotkania Alcaraz vs Sinner to było to coś niesamowitego. Mecz stał na nieprawdopodobnym poziomie. Najlepsze spotkanie tego roku. Teraz tylko kwestia regeneracji i Sinner powinien sięgnąć po wielki triumf w Mastersie.
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Sinner - Medvedev
Typ: 1
Kurs: 2.10 pewnie będzie spadał
Fortuna

Kolega czary - mary bardzo dobrze wytypował spotkanie, wiem że nie można sie wymądrzac po meczu ale mój typ był identyczny, dlatego pomimo że mamy w finale już mniejszy kurs i dodatkowo w h2h jest 0- do 5 to i tak gotów jestem zagrać na Jannicka, co można napisać o wcześniejszych spotkaniach?kosmos, serwis, poruszanie się, piekielny, mega mocny forhend, beckhend również super, gra przy siatce niczego sobie, skróty mega, Rusek miał już po drodze 3 finały, może być lekko podmęczony, Sinner jest wypoczęty, w Indian skończył na półfinale, regeneracja i mega przygotowanie do turnieju w Miami, niby Danił miał do tej pory sposób, tylko że często były to 3 setówki, w dodatku Jannick był jeszcze młodszy, to też trzeba brać pod uwagę, jutro kolej na Włocha, przeczuwam, że przyjdzie przełamanie z Ruskiem, podniesiony na duchu po dośc pewnym(poza 1setem)spotkaniu z Alcarazem, będzie mega forma, takie mam przeczucie, polecam mimo że kurs jużnie taki jak z Carlosem
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
SInner - Medvedev

Both player win set kurs 2.2
i za drobne Sinner 2:1 kurs 4.40
Both players over 7 asów kurs 6.5 williamhill

Sinner chyba z Medvedevem grać nie umie h2h 5:0 dla Danila .3 razy 2:1 3razy 2:0 i ciekawostka wszystkie 5 meczy na hali .
Janik gra teraz chyba ciut lepiej , bardzo podobał mi się wczorajszy mecz z Alcarazem a jeszcze bardziej mecz Włocha z Isnerem na Wimbledonie.
Dziś pierwszy raz zagrają na powietrzu to może pora na pierwsze zwycięstwo Włocha????hm nie bardzo jestem przekonany ale może i tak.Na pewno koljny progres w jego grze można zobaczyć.Korty w Miami szybsze i to plus dla Medvedeva kolejnego blamazu raczej nie bedzie, ale jak iść w trzysetówkę ?? to może i zwycięzcę warto wytypować .Lepszy kurs w stronę Janika.A jak iść w dystans i mecz na styku to spróbuję też wysokich lini asów na obu graczy.
 
Tenis by Dawid 890K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Sinner vs. Medvedev
Wielki finał Miami Open i dwaj znakomici zawodnicy, którzy na pewno zasłużyli, by tu być, choć niektórzy powiedzą, że finał się już odbył i chyba nie trzeba mówić, o który mecz chodzi. Rosjanin zagra dziś między innymi o wzmocnienie pozycji lidera w rankingu ATP Race, a Sinner o najlepszy ranking w karierze i pierwszy tak duży skalp. Pamiętamy, że on już grał w finale tego turnieju, kiedy musiał ustąpić Hurkaczowi i pewne doświadczenie już ma. Kursy na finał są wyrównane, co nie może dziwić, bo Jannik jest tu znakomity, co tylko utwierdził mecz z Alcarazem. Obaj największe kłopoty mieli w półfinale, ponieważ rozegrali po trzy sety. Rosjanin zagrał równy bój ze swoim rodakiem Khachanovem, który potwierdził wysoką formę w tym roku. Wcześniej nie tracił setów, ale miał spore problemy z Eubanksem, którego gra posypała się po przerwie spowodowanej deszczem. Włoch z kolei miał na papierze zdecydowanie trudniejszą drabinkę, ale bez problemów potrafił ograć Dimitrova czy też Rubleva. Myślę, że gdyby nie H2H wyraźnym faworytem byłby Jannik, ale jak spojrzymy właśnie w tę statystykę to trzeba się głęboko zastanowić czy warto iść w kierunku Włocha. Z drugiej strony jak nie teraz to kiedy? Panowie spotkali się pięć razy i za każdym razem lepszy był Rosjanin, a Sinner urwał seta trzykrotnie – ostatni raz w pamiętnym finale w Rotterdamie. Jak już wspomniałem bardzo ciężko wytypować tutaj wynik, choć moją pierwszą myślą było zagranie seta Sinnera lub overu gemowego. Jednak bardzo ciekawe zakłady może znaleźć w dziale statystyk. Wszyscy wiemy jak znakomicie odbiera Medvedeva, który do returnu ustawia się bardzo głęboko, więc by zaliczyć asa trzeba sporej siły i precyzji. Oczywiście Włoch potrafi to robić, ale nie jest typowym serwismenem. W tym turnieju pokrywał już linię wskazaną poniżej dwa razy, a trzy razy nieco zabrakło. Oczywiście mecze były dość krótkie oprócz ostatniego, więc tych okazji nie było przesadnie dużo i to na pewno minus, jeśli chodzi o grę w kierunku underowym. Z drugiej strony patrząc choćby na ostatni ich bezpośredni mecz w Rotterdamie to w trzech setach zaliczył tylko dwa asy, a przecież warunki ku temu były bardziej sprzyjające niż na otwartej przestrzeni. W sumie na pięć spotkań tylko raz Włoch przekroczył tę linię, więc istnieje spora szansa, że dziś też tak będzie, choć najlepiej, by ten mecz nie trwał przesadnie długo. Drugim moim pomysłem są podwójne błędy Medvedeva, który potrafił w tym turnieju robić ich dość sporo. Rosjanin miewa mentalne kryzysy, w których potrafi seryjnie zaliczać podwójne błędy. Możliwe, że wynika to z jego przesadnie wysokiej pewności siebie i czasem szuka asów nawet z drugiego podania, a może z jakiegoś błędu technicznego, gdyż gołym okiem widać, że odbiega od wszelkich standardów praktycznie pod każdym względem. W Miami zaliczył kolejno 1, 3, 5 i 6 podwójnych błędów, więc jak widać aż trzy razy pokrył linię, a tendencja jest wzrostowa. Jeśli chodzi o H2H to tylko dwa z pięciu razy pokrywał over. Myślę, że w warunkach otwartych i przy niepewnych warunkach atmosferycznych na Florydzie podwójne błędy są opcją ze sporym potencjałem.

👉 Sinner poniżej 4,5 asów @1,4 (forBET) ❌
👉 Medvedev powyżej 2,5 podwójnych błędów @1,45 (superbet) ✅
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom