>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami, 23.03-03.04.2011

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Djoković - Fish +1.5s @ 3.60 2/10 ⛔ 63 61
Zanim coś napisze kurs pobrany od fortuny, bo spory value co by nie mówić nawet pod odjęciu podatku jest najlepszym kursem porównując dotychczas te które wystawiły buki netowe.
Sucha statystyka H2H mówi 6-0 i jeden wo. czyli nawet 7-0, nie biorąc pod uwagę Szlemów 4-0 ale z setami już jest lepiej bo bilans wygląda 6-3 dla Djokera, ostatni ich pojedynek to 61 06 62 dla Djokera to był okres kiedy Serb nie posiadał serwisu i jakoś wygrywał te swoje spotkania ale w meczach cyklu ATP Mardy potrafi z Serbinatorem urwać seta, publiczność jest zanim aktualnie jest najlepszym Amerykaninem i jest szansa na wejście do TOP10, nawierzchnia jest to już maglowane okrutnie wolna ciężko wypracować solidne winnersy, nie mówiąc o wysokim koźle piłki z tym oglądając dotychczasowe spotkania najlepiej radzi sobie Serb i od IW właśnie Mardy gdzie byłem święcie przekonany że Pitbull przy takim bouncie po prostu zagryzie Amerykanina, wynik jak wiemy był inny.
Fishu narazie bardzo dobrze serwuję i tym z główna broni się i wygrywa, bo na tą nawierzchnie świetnie wchodzi kick serwisowy który Mardy używa oczywiście nie w każdym podaniu lecz potrafi świetnie to zaadaptować na tej nawierzchni co rezultatem jest półfinał Mastersa, do MC się nie wybiera więc ma dużo czasu na odpoczynek po tym turnieju i nie sądzę by tutaj Mardy oddawał łatwo inicjatywę Serbowi.
Osobiście nie poluję na koniec streaku Djokovićia, ale osobiście sądzę że będzie to właśnie w rejonach półfinału-finału IW, a na pewno już na nawierzchniach z mączki ceglanej.
Liczę tutaj na mecz na bardzo dobrym poziomie Fish dla mnie nie jest ARodem który potrafi wygrywać z TOP10, ale przy obecnych wynikach jestem w stanie uwierzyć w zmiane warty u Amerykanów.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
najlepsze jest to jakby się to obróciło w prawdę - Djoko to tylko człowiek, a jak złapie zadyszke a Mardy zagra mecz zycia, własnie w takich momentach mozna ograć buka na dużą kase ! Czasami szaleństwo jest dobre w walce o pln ! WTA dało ostatnio popalić - czas na ATP.


Djokovic - Fish 6.20

Pisać o argumentach na korzyść Serba - po co wszyscy wiemy że Djoko jest w stanie &quot;błogosławionym&quot; a jego tenis chyba namascił ktoś z &quot;góry&quot;. Amerykaniec na pewno powalczy a może sprawi sensacje 2011 w męskim ATP - życze mu tego i sobie żeby odreagować ! Sport zywi sie sensacjami, niespodziankami i nieraz irracjonalnym obrotem spraw ! Kiedyś się kończy passssssssssssa ! Andre@


---
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nadal R. - Federer R. 1,65 2:0 ✅
Jutro w nocy koło 1:00 zobaczymy prawdziwy tenisowy szlagier z udziałem dwóch najlepszych tenisistów na świecie ostatnich lat. Myślę, że o ich sukcesach nie ma dużo co pisać.
Pojedynki pomiędzy tymi panami to bilans 16 zwycięstw Hiszpana i 9 Szwajcara. Nawet gdy Roger był w swojej życiowej formie to po prostu miał jakiś kompleks Nadala i przegrywał z nim o czym świadczy bilans spotkań pomiędzy nimi.
Rogerowi co prawda upiekł się mecz w ćwierćfinale z Francuzem. Rozegrane zostały tylko 3 gemy i to 3 dla Federera. Z powodu kontuzji Simona musiał poddać mecz. Natomiast co do drugiego ćwierćfinału to Nadal stracił seta z Berdychem, dość nieoczekiwanie. Myślę, że gdyby nie ta strata seta kursy na Hiszpana wynosiłyby około 1,40. Ale Tomek to już taki zawodnik, że nawet ostatnio Djokovicowi potrafi urwać seta. Widocznie Czech to bardzo niewygodny przeciwnik.
Ostatnie 10 spotkań pomiędzy nimi to 7 wygranych Nadala i 3 Rogera.
O formie Federera wiele się mówi, że nie jest to już ten sam Roger co kiedyś. Do tego jak właśnie przychodzi do takich kluczowych meczy to niestety, ale psychika Rogera siada maksymalnie. Jak dla mnie Nadal powinien sobie spokojnie poradzić z coraz to gorszym Szwajcarem.
Djoko - Fish 2:0 1,30 2:0 ✅
Tu innego wyniku niż wygrana Djokovica sobie nie wyobrażam. Del Potro czy Ferrer którzy w meczach z Fishem z regularnością automatu wybijali piłki w aut nie można porównywać do Novaka. Serb to inna liga niż tych dwóch wyżej wymienionych chłystków.
Chyba Amerykanie chcieli tak bardzo przepchnąć &quot;swojego&quot; do końcowej fazy turnieju, bo reszta po prostu wcześniej szybko odpadła, czy to Roddick, Isner, czy bracia Brayanowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Kolejna masówka się szykuje na Djokovicia 2:0 i będzie tak samo jak z Nadalem oglądałem mecz hiszpana z taką grą fedek może go pokonać ale mecz no bet chyba że na live. Zdziwiło mnie wczoraj jedno że serwis uratował Nadala 0:40 w 1 gemie w 3 secie jakby przegrał tego gema to by prawdopodobnie przegrał mecz ale dzisiejszy mecz Djokovic-Fish powiem szczerze skandal kurs 1.10 co to ma być zawodnik który wygrywa z Gasquetem Del Potro oraz Ferrerem wszystkie mecze 2:0 a buki wystawiają na niego kurs 6.20.Proponuje 1 set Fish 4.00 a to dlatego gdyż nie zawszę serb dobrze wchodzi w pojedynek musi pograć jakiś czas żeby wejść w rytm meczowy i Fish z początku zagra na świeżości serwis powinien lepiej funkcjonować niż w kolejnych partiach więc 1 set rybka ale mecz raczej wygra Djokovic H2H 6:0 buki strasznie się tą statystyką sugerują ale ten półfinał będzie ciekawy i gwarantuje pogromu w tym meczu nie będzie.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Djoko - Fish 2:0 1,30
Tu innego wyniku niż wygrana Djokovica sobie nie wyobrażam. Del Potro czy Ferrer którzy w meczach z Fishem z regularnością automatu wybijali piłki w aut nie można porównywać do Novaka. Serb to inna liga niż tych dwóch wyżej wymienionych chłystków.
Chyba Amerykanie chcieli tak bardzo przepchnąć &quot;swojego&quot; do końcowej fazy turnieju, bo reszta po prostu wcześniej szybko odpadła, czy to Roddick, Isner, czy bracia Brayanowie.
W pewnym stopniu to właśnie Mardy Fish doprowadzał do tego, że jego przeciwnicy tak słabo grali. Fish gra świetny turniej, został najlepszym Amerykaninem w tourze, wyprzedził wreszcie Roddicka. To dla niego ogromne wyróżnienie i na pewno zrobi wszystko, by Novaka pokonać. W H2H 7-0, ale moim zdaniem Fish jest w wybornej formie. Przede wszystkim znakomicie serwuje. Ok 90% zdobytych punktów po trafionym pierwszym serwisie to jest imponująca statystyka (ok tyle miał z Ferrerem, który przecież ma znakomity return!), potrafi zaserwować 130 mil na godzinę - to naprawdę bardzo dużo. Do tego, dzięki diecie jest szczuplutki - nie taka &#39;&#39;ryba&#39;&#39; jak kiedyś... w wymianach radzi sobie bardzo dobrze i jego akcje raz po raz wybierane są do &#39;&#39;Hot shot&#39;&#39;. Jest bardzo sprawny i naprawdę może sporo kłopotów sprawić Serbowi. Typ na 2:0 dla Djokovicia jest chyba najgorszym z możliwych...
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Djokovic - Fish ilość gemów - poniżej 19,5 1,85
Moim zdaniem djoko nie bedzie mial absolutnie żadnych problemów z rybka . Szybkie 2-0 i pod prysznic, oglądałęm chyba wszytskie mecze Fisha w miami i w każdym z tych meczy grał średnio , nie zrobił na mnie większego wrażenia , no może poza meczem z gasketem gdzie zagrał naprawde pewnie. Przed meczem z ferrerem większość grała na hiszpana , po winie fisha teraz fish ma sie postawic dżokerowi- wątpie. Ferrer jest bez formy kto oglądal go chociażby z devermanem ten wie o czym mówie. To samo mecz z potro , to co zagrał argentyńczyk to jakaś masakra. Z novakiem juz tak nie będzie , nawet jakby serb zagrał słabsze spotkanie to i tak to bedzie level wyżej niż poziom prezentowany w meczach z fishem przez potro czy ferrera. I to co mi sie rzuca w oczy to fakt ze serwis mardego na tej nawierzchni az tak grozny nie jest. Djoko swoje szanse na przełamanie serwisu rywala mieć bedzie mial na 100 % , fish wątpie. Myśle ze spokojnie wynik w granicach 6-4 6-3 jest bardzo prawdopodobny.
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
Napisał AKA SHAKAL -&gt;

Djoko - Fish 2:0 1,30

Tu innego wyniku niż wygrana Djokovica sobie nie wyobrażam. Del Potro czy Ferrer którzy w meczach z Fishem z regularnością automatu wybijali piłki w aut nie można porównywać do Novaka. Serb to inna liga niż tych dwóch wyżej wymienionych chłystków.
Chyba Amerykanie chcieli tak bardzo przepchnąć &quot;swojego&quot; do końcowej fazy turnieju, bo reszta po prostu wcześniej szybko odpadła, czy to Roddick, Isner, czy bracia Brayanowie.

A ja bym nigdy tego typu nie zagrał, kurs 1,30 .... pisac o zaletach djoko nie trzeba, o fishu ? bardzo dobre serwy w poprzednim meczu jak i w całym turnieju.Djoko to tylko człowiek i moze miec slabszy dzien, i mysle ze Fish by nie zmarnowal takiej okazji
Jak dla mnie granie na djoko po kursiw 1,1 czy dokl. wynik 2-0 po 1,30 jest ryzykowne i nie potrzebne.
Osobiscie gram na fisha po kursie 8,8 ( betfair), bo grzech nie zagrac po takim kursie. Co więcej, dla grających na live, można grac przed meczem na fisha i przy wyrownanych setach ( a mysle ze 6-0 6-0 czy 6-2 sie na pewno nie skonczy) mozna ładnie kontrowac
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Rafael Nadal - Roger Federer
Typ: 2
Kurs: 2,25

Od zawsze pożądany pojedynek dwóch mistrzów. Z jednej strony w sile wieku Nadal mający wiele za sobą i dużo przed sobą, z drugiej Federer, który jest bliżej końca kariery. H2H 16:9, były to prawie zawsze zacięte boje i trudno było wskazać faworyta. Tak też jest moim zdaniem teraz, dlatego kurs 2,25 na zwycięstwo łykam jak pelikan. To prawda, że Fedex się coraz bardziej wypala, nie dobiega do wszystkiego jak kiedyś, popełnia więcej błędów (to normalne), ale nadal jest nieosiągalny dla prawie wszystkich, z wyjątkiem zwłaszcza dwóch - właśnie Nadala (przede wszystkim na mączce, bo na hardzie poziom jest wyrównany) i Djokovica, pod warunkiem, że ten drugi jest w życiowej dyspozycji (a ostatnio w takowej się znajduje). W spotkaniach z Nadalem jednak Roger nigdy nie odpuszcza; mimo wielkich osiągnięć na kortach, ma jeszcze coś do udowodnienia i podejrzewam, że wygra, bo lepiej się spisuje w tym turnieju, nie stracił żadnego seta, a Rafa wczoraj sporo się męczył z Berdychem. W Indian Wells oboje przegrali z Djokerem 2-1. Jeden i drugi nie są w najwyższej formie, spodziewam się dobrego meczu lecz dalekiego od najlepszych spektaklów tych panów, raczej utrzymywanie własnego podania i wyniku w stylu 6-4 6-7 6-4 dla któregoś - z jednym przełamaniem albo rozstrzygnięcie tiebreakowe.
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Najlepiej by bylo, jakby wygral Fish 2:1, zamknalby mi 2 kupony na kwote 2300zl.
Mysle, ze moze byc tie-break, przy dobrze serwujacym Fishu, sa na to spore szanse, ale szczerze watpie, zeby Fish zagral az tak dobry mecz, zeby pokonac Serba w obecnej formie.
Natomiast co do meczu Nadala, stawiam Federera. Dlaczego? Obaj graja slabo. Berdych zupelnie mnie rozczarowal i z tak kiepsko prezentujacym sie Czechem, Hiszpan stracil seta w bardzo brzydkim stylu, co mnie, i chyba wszystkich, mocno zaskoczylo. Federer gra slabo, podobnie jak Nadal, ale mysle, ze w tym meczu dolek bedzie mial Nadal, spuchnie podobnie jak w finale w Indian Wells, stawiam 2:1 dla Federera, a w dzisiejszym meczu Djoka 2:0 dla Djokovica, ale po ciezkim meczu z tie-breakiem.
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Niewiem czy wiecie, ale Nadal podczas meczu z Berdychem miał problemy z prawym barkiem. Rafa parę razy wzywał trainera, który mu ten bark rozmasowywał, oraz podał jakieś tabletki (pewnie przeciwbólowe).
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Djokovic - Fish ilość gemów - poniżej 19,5 1,85
Moim zdaniem djoko nie bedzie mial absolutnie żadnych problemów z rybka . Szybkie 2-0 i pod prysznic, oglądałęm chyba wszytskie mecze Fisha w miami i w każdym z tych meczy grał średnio , nie zrobił na mnie większego wrażenia , no może poza meczem z gasketem gdzie zagrał naprawde pewnie. Przed meczem z ferrerem większość grała na hiszpana , po winie fisha teraz fish ma sie postawic dżokerowi- wątpie. Ferrer jest bez formy kto oglądal go chociażby z devermanem ten wie o czym mówie. To samo mecz z potro , to co zagrał argentyńczyk to jakaś masakra. Z novakiem juz tak nie będzie , nawet jakby serb zagrał słabsze spotkanie to i tak to bedzie level wyżej niż poziom prezentowany w meczach z fishem przez potro czy ferrera. I to co mi sie rzuca w oczy to fakt ze serwis mardego na tej nawierzchni az tak grozny nie jest. Djoko swoje szanse na przełamanie serwisu rywala mieć bedzie mial na 100 % , fish wątpie. Myśle ze spokojnie wynik w granicach 6-4 6-3 jest bardzo prawdopodobny.
Piszesz głupoty człowieku! ????
Mardy Fish ma bardzo mocny serwis, jego statystyki serwisowe na tym turnieju są kosmiczne!
mecz z Ferrerem: 1st Serve Points Won 91% (30/33)
mecz z del Potro: 1st Serve Points Won 84% (43/51)
mecz z Gasquetem:1st Serve Points Won 86% (18/21)
mecz z Benneteau: 1st Serve Points Won 82% (28/34)
Djokovic tak świetnie radził sobie po pierwszym serwisie w meczu z Blake&#39; 89% (24/27) i z Andersonem (81%). Co do szans na przełamanie to w samym spotkaniu z Kevinem dostarczył mu aż 5 break pointów, dla porównania Novak miał tylko 4 i wygrał 2-0. Szanse na przełamanie będą i to myślę, że to Fish może mieć więcej bp. Tylko nie wiadomo ile wykorzysta. Także, co do serwisu totalne bzdury piszesz, więc zastanów się zanim coś napiszesz. Fish jest świetnie dysponowany fizycznie i oprócz serwisu w wymianach radzi sobie bardzo dobrze. Ciekawy mecz, moim zdaniem Fish może zagrać rewelacyjny mecz i wygrać.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Nadal - Federer 1.60

A mnie Nadal bardziej przekonuje. Oglądałem jednego i drugiego na turze amerykańskim i Rafa jest w nieco lepszej dyspozycji. Sądze że hiszpan lepiej zniesie ten mecz w kwestii mentalnej. Jezeli Ferdek bedzie widział nieustępliwość hiszpana i zacznie się lekko denerwować to Nadal powinien to wygrać. Biorąc pod uwagę ich dotychczasowe występy które widziałem to wychodzi mi większy plus na Rafe. Od dłuzszego czasu Fed mam wrazenie nie wytrzymuje presji i wtedy zaczyna psuć. Nadal myślę rzuci wszystko co ma najlepsze : walke, nieustępliwość i swój wspaniały tenis. Rafa ma coś do udowodnienia komus w finale. Andre@

@ Aktualny top 3

Djokovic
Nadal
Federer

a dalej przepaść...czekam na Del Potro, jeszcze tych panów ustawi w szyku



---
 
P 13

pipel

Użytkownik
Sercem za Rogerem ale rozum za Nadalem, a większej głupoty że ktoś taki jak Roger nie ma psychiki dawno nie widzialem. Swoje w życiu wygrał kasę ma i dalej zarabia a nie wygrywa bo nie musi. Może to wina motywacji albo coś związanego z wiekiem/przygotowaniem ale nie psychiki. Gra bo lubi.
W meczu Fisha z Djokovicem widzi mi sie jakiś over. Fish ma bardzo wysoki procent serwisowy więc myślę że będzie trzymal podanie. Ja gram over 9.5 w pierwszym secie.⛔
Tak nie wiele brakło no ale niestety..
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
pipel

kazdy czyta tenis po swojemu, hm, czy widziałeś jego mecze sprzed roku, dwóch - nie zauwazyłeś jak się spala w kluczowych momentach, nie wytrzymuje presji, psuje banalne piłki i przegrywa ze swoimi największymi konkurentami, a najgorsze jest czasami jego ekstrawaganckie zachowanie gdy przegrywa - nie ma w nim już woli walki i oddaje mecz, teraz przegrywa z Rafą, Djoko, myśle że dołączą następni...
Sercem za Rogerem ale rozum za Nadalem - tu Ci przyznaje racje,

Andre@
 
P 13

pipel

Użytkownik
Ale Roger gra tyle lat w tylu miejscach grywał i w tylu miejscach wygrywał jest szefem wszystkich szefów, a przysłowiowo mówiąc jadł chleb z niejednego pieca, więc dla mnie to po prostu kwestia motywacji tj już nie musi bo swoje zrobił ale jakby nie było motywacja wynika z psychiki.
 
I 22

insomniaus

Użytkownik
Jak dla mnie bet dnia Ryba + 5,5gema - 1,66
Fish gra naprawde dobry tenis, silny serwis i trzyma swoje podanie mimo ze Nole jest w wysmienitej formie i swietny z niego returner to nie przewiduje tu przejechania sie po Fishu ale wyrownanego meczu moze TB
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Przyznam szczerze, że zauważyłem zmianę w zachowaniu/grze Rogera od Indian Wells. Tak naprawdę miał spore szanse wygrać ten turniej. W meczu z Novakiem przez pierwsze 2 sety grał świetnie, w trzecim się spalił. Dobrze zrobiła mu gra w deblu. Tutaj w Miami nie popełnia głupich błędów, trzyma serwis, wygląda rewelacyjnie. Jeśli miałbym stawiać to na Rogera. Nadal na twardej nawierzchni nie jest taki zabójczy, potrafi robić głupie błędy (jak w finale Indian Wells z Novakiem), serwis po stronie Rogera, gra przy siatce, forehand po linii, jest w kilku elementach lepszy... Jak się zepnie może wygrać ten mecz...
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
pipel

kazdy czyta tenis po swojemu, hm, czy widziałeś jego mecze sprzed roku, dwóch - nie zauwazyłeś jak się spala w kluczowych momentach, nie wytrzymuje presji, psuje banalne piłki i przegrywa ze swoimi największymi konkurentami, a najgorsze jest czasami jego ekstrawaganckie zachowanie gdy przegrywa - nie ma w nim już woli walki i oddaje mecz, teraz przegrywa z Rafą, Djoko, myśle że dołączą następni...
Sercem za Rogerem ale rozum za Nadalem - tu Ci przyznaje racje,

Andre@
Utkwiły mi w pamięci 2 mocne porazki gdzie mial przeciwnikow na wykonczeniu i spalil sie psychicznie.

Paris - Masters 2010r

Monfils G. - Federer R. SF 7-6(7), 6-7(1), 7-6(4)

Szwajcar prowadzil bodajze 52 w 3 secie i chyba serwowal Monfilis i Roger odniosl zaskakujaca porazke.

Montreal - Masters 2009r

Tsonga J. - Federer R. QF 7-6(5), 1-6, 7-6(3)

Szwajcar mial 51 i serwowal na mecz a przegral w tb


Mimo to Federer tutaj gra naprawde dobrze a w Indian Wells powalczyl z Djokerem gdzie grali 3 setowke.Nadal na hardzie potrafi meczyc sie z gorszymi rywalami a Fedex ma cos do udowodniania , ze jeszcze nie powiedzial ostatniego slowa i napewno osiagnie kilka wielkich wynikow , kilka zwyciestw w turniejach ATP i moze zaczai sie na Wimbledon , kto wie w koncu to krol na trawie.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Ale Roger gra tyle lat w tylu miejscach grywał i w tylu miejscach wygrywał jest szefem wszystkich szefów, a przysłowiowo mówiąc jadł chleb z niejednego pieca, więc dla mnie to po prostu kwestia motywacji tj już nie musi bo swoje zrobił ale jakby nie było motywacja wynika z psychiki.
o ile wiem to Roger od zawsze mial male wpadki z utrzymaniem koncentracji, a piszecie tu jakby to bylo od niedawna
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Piszesz głupoty człowieku! ????
Mardy Fish ma bardzo mocny serwis, jego statystyki serwisowe na tym turnieju są kosmiczne!
mecz z Ferrerem: 1st Serve Points Won 91% (30/33)
mecz z del Potro: 1st Serve Points Won 84% (43/51)
mecz z Gasquetem:1st Serve Points Won 86% (18/21)
mecz z Benneteau: 1st Serve Points Won 82% (28/34)
Djokovic tak świetnie radził sobie po pierwszym serwisie w meczu z Blake&#39; 89% (24/27) i z Andersonem (81%). Co do szans na przełamanie to w samym spotkaniu z Kevinem dostarczył mu aż 5 break pointów, dla porównania Novak miał tylko 4 i wygrał 2-0. Szanse na przełamanie będą i to myślę, że to Fish może mieć więcej bp. Tylko nie wiadomo ile wykorzysta. Także, co do serwisu totalne bzdury piszesz, więc zastanów się zanim coś napiszesz. Fish jest świetnie dysponowany fizycznie i oprócz serwisu w wymianach radzi sobie bardzo dobrze. Ciekawy mecz, moim zdaniem Fish może zagrać rewelacyjny mecz i wygrać.
Gościu ja tylko wyraziłem moje zdanie więc nie skacz tu na mnie . I przeczytaj dokładnie napisałem , nie twierdze ze fish ma słaby serwis, tylko ze NA TEJ NAWIERZCHNI KTÓRA JEST STOSUNKOWO WOLNA JAK NA HARD NIE JEST ON AZ TAK GROZNY , kumasz? . Dalej te suche staty które przedtsawiłeś pokazuja tylko ze dobrze gra przy swoim serwie i pewnie je wygrywa , ale jakbys sie zastanowił to bys wiedział ze Mardy to gracz który opiera swoja gre własnie na serwie wiec te staty nie robia na mnie zadnego wraznia , gdyby miał staty na poziomie 50% przegrał by tu juz w 1 meczu , tacy plajerzy jak isner fish roddick itp swoją gre opieraja na serwie wiec wysoki procent wygranych piłek po pierwszy serwisie to norma. Bez tego by nie mieli prawa bytu w top 30. I jeszcze raz polecam czytaj uważnie a nie szczekaj od razu. Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom