>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami, 23.03-03.04.2016

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik

Miejsce: Miami, USA
Data rozgrywania: 23.03.2016-03.04.2016
Nawierzchnia: Hard Laykold
Kategoria: ATP World Tour Masters 1000
Pula nagród: $7,037,595
Oficjalna strona turnieju: http://miamiopen.com/
Lista startowa: http://miamiopen.com/2016-player-list
Lista kwalifikantów: http://www.menstennisforums.com/4466-miami-open-presented-ita%FA/767833-miami-qualifying-entry-list-updated-march-16-2016-a.html
Drabinka: http://www.protennislive.com/posting/2016/403/mds.pdf
Drabinka deblowa: http://www.protennislive.com/posting/2016/403/mdd.pdf
Plan gier: http://www.protennislive.com/posting/2016/403/op.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-miami/
Zwycięzca singla 2015: Novak Djokovic
Zwycięzcy debla 2015: Mike Bryan i Bob Bryan
 
uskok 90

uskok

Użytkownik
Czy mógłby ktoś napisać jak sie ma nawierzchnia w Miami do tego co było w Indian W. ? Chodzi mi o szybkość.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Podobnie wolna jak w IW+piłki wysokim kozłem, tylko z tego co kojarze w Miami zawsze wietrznie.
Czy mógłby ktoś napisać jak sie ma nawierzchnia w Miami do tego co było w Indian W. ? Chodzi mi o szybkość.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Joao Souza @3,05 Pinnacle ✅ 7/6 6/2
Ani Souza, ani De Schepper nigdy nie zagrali w turnieju głównym, czy to w IW czy w Miami. Kenny jednak startował tutaj tylko trzykrotnie i na nawierzchniach twardych jest takim samym impotentem jak Brazylijczyk, dlatego widzę przesadę w tym kursie. Nawierzchnia zwolni serwis Francuza, a sam Joao jest niezły w defensywie, natomiast przy swoim podaniu stara się być zawodnikiem atakującym. Mimo tylu lat niepowodzeń, znowu wybrał Miami, mimo to, że grany jest ziemniak w w Meksyku.
Vincent Millot @2,75 Pinnacle ⛔ 4/6 3/6
Granollers niespodziewanie wygrał challka w Irving i to bardzo dobrym stylu. Laykold jednak różni się od typowego outdoor i przez to widzę szanse dla Millota, który bazuje na technice i potrafi, tak jak i Hiszpan, sporo biegać. Poza tym, jeszcze wczoraj wieczorem Marcel grał finał z Bedene i mimo, że stracił tylko dwa gemy, a w całym turnieju jeden set, to widzieliśmy już tego typu figle różnych zawodników w różnych momentach sezonu po wygraniu ubiegłotygodniowego turnieju. Kurs niegłupi, warto poszukać niespodzianki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Joao Souza @3,05 Pinnacle

Ani Souza, ani De Schepper nigdy nie zagrali w turnieju głównym, czy to w IW czy w Miami. Kenny jednak startował tutaj tylko trzykrotnie i na nawierzchniach twardych jest takim samym impotentem jak Brazylijczyk, dlatego widzę przesadę w tym kursie. Nawierzchnia zwolni serwis Francuza, a sam Joao jest niezły w defensywie, natomiast przy swoim podaniu stara się być zawodnikiem atakującym. Mimo tylu lat niepowodzeń, znowu wybrał Miami, mimo to, że grany jest ziemniak w w Meksyku.

Vincent Millot @2,75 Pinnacle

Granollers niespodziewanie wygrał challka w Irving i to bardzo dobrym stylu. Laykold jednak różni się od typowego outdoor i przez to widzę szanse dla Millota, który bazuje na technice i potrafi, tak jak i Hiszpan, sporo biegać. Poza tym, jeszcze wczoraj wieczorem Marcel grał finał z Bedene i mimo, że stracił tylko dwa gemy, a w całym turnieju jeden set, to widzieliśmy już tego typu figle różnych zawodników w różnych momentach sezonu po wygraniu ubiegłotygodniowego turnieju. Kurs niegłupi, warto poszukać niespodzianki.
Dziwne typy bardzo podałeś.
De Schepper jest impotentem na twardych kortach? Przecież on gra na twardych kortach cały czas tyle, że najwięcej na hali. Jego tenis to średni serwis, czasami da asa, a tak to jest wysoki i rozgrywa długie wymiany z tyłu kortu, jak idzie do siatki to z reguły zdobywa punkty. Jest tutaj wyraźnym faworytem, do tego jak sam mówisz kort w Miami jest wolny, jemu to bardzo odpowiada. Souza ma ten sezon bardzo słaby, ogólnie ten zawodnik ma tylko 2 uderzenia serwis i forehand. Souza lubi grać na ubitej twardej mączce albo jak grał z Lapentti na takiej dziwnej mączce, która też jest szybka. Punkty zdobywa jak trafia 1 serwisem i na tej mączce ten serwis jest szybki, po 2 serwisie tak samo stara się grać agresywnie. Na siatce jest słaby, jak tutaj jest wolna nawierzchnia i on będzie chciał szybko kończyć grę, to on nie ma najmniejszych szans tutaj. Do tego on w ogóle nie ma backhandu, jak mu ktoś przytrzyma piłkę to co chwilę robi błąd.
Co do Granollersa czy ty nie zauważyłeś, że Marcel przeszedł ogromną zmianę? Jakbyś widział te ostatnie jego mecze, to on nawiązuje do gry Murraya/Djoko dla niego TOP20/30 w tym roku gwarantowane. Biega do każdej piłki, a przeciwnik tego nie wytrzymuje, wszyscy nie dali mu rady Rosol, Dodig, Bedene. Jemu ta nawierzchnia odpowiada, serwisy nie są szybkie. A on rozgrywać punkty może jak najlepsi, bardzo dobre wyniki ostatnio, zacięty mecz z Murrayem, gładkie wygrane. Millot z Tsongą pokazał, że jak piłeczka wraca to ma problem na tej nawierzchni, psuł takie piłki, że głowa mała. Granollers i De Schepper to dzisiaj 2 bardzo pewne typy.


Jak się nazywa strona, gdzie znajdę przebieg meczy punkt po punkcie? Nie chodzi mi o flashscore/livesports. Bo chcę zobaczyć point by point meczu Lacko - Basilashvili. Strzelam w ciemno, że Lacko prowadził w 3 secie, ale on jak ma przeciwnika, który walczy do końca przegrywa mecze, jakoś Słowak ma ogromne predyspozycje, żeby wygrywać te challengery, bo potrafi zrobić łomot Ze zhangowi czy jest od nich lepszy, ale jak ktoś walczy to on przegrywa.

Arnaboldi - Vanni 2 1,53 bet365 ⛔
Obaj ten sezon mają*tragiczni. Arnaboldi przegrywa praktycznie z każdym jak leci, ostatnie zwycięstwo z Kravchukiem, ale to wypadek przy pracy, bo ogromna walke w tym meczu zadecydowała, że wygrał, a nie jego tenis. Z Khachanovem na tym wolniejszym hardzie grał słabiutko. Vanni ten sezon równie słaby, ale jednak jest zawodnikiem lepszym, posiada lepszy serwis, a z Kukushkinem gdzie przegrał to wypuścił seta. Wygląda jednak lepiej i powinien przejść do następnej rundy kwalifikacji.

Kovalik - Nishioka 2 1,66 bet365 ✅
Nishioka na twardej, wolnej nawierzchni jest bardzo dobry. Nie tak dawno zaliczyłem parę świetnych występów przeciwko Marchenko, Donaldson, itd. Wiadomo, że japończyk jest nierówny, ale swój styl gry nawiązuje do Nishikoriego. Waleczny japoniec, który gania do wszystkiego i trzyma piłkę. Na hali ostatnio słabsze wyniki, ale podejrzewam, że na szybszych nawierzchniach zawodnicy za bardzo przyśpieszają mu grę i ma jeszcze problem. Na wolnym hardzie jest tutaj ogromnym faworytem. Wiem, że Kowalik grał ostatnio w IW, ale potem Dodig szybko zweryfikował jego grę na hardzie.

Fratangelo - ERV 1 1,8 bet365 ✅ ahaha obronił*2 MP, nie takiego meczu się spodziewałem.
ERV w singlu gra bardzo słabo, ten zawodnik wydaje mi się, że jest na najlepszej drodze do zakończenia kariery singlowej, przegrywa ostatnie mecze z zawodnikami potencjalnie dużo słabszymi od siebie. W deblu gra dobrze, bo posiada dość dobry serwis i volleya. Ale kto widział Fratangelo ten wie, że gość przechodzi do następnej rundy. Amerykaniec gra bardzo ale to bardzo dobrze, świetnie się*czuję na tych kortach. W dodatku z Djokovicem podjął megą walkę, wygrał 1 partię, gdzie przez cały mecz nie spuchł, walczył do końca. Podjąć walkę*z Serbem jest bardzo ciężko, a jemu się*to udało. Nie ma innej opcji, żeby nie było go tutaj w turnieju głównym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jak się nazywa strona, gdzie znajdę przebieg meczy punkt po punkcie? Nie chodzi mi o flashscore/livesports. Bo chcę zobaczyć point by point meczu Lacko - Basilashvili. Strzelam w ciemno, że Lacko prowadził w 3 secie, ale on jak ma przeciwnika, który walczy do końca przegrywa mecze, jakoś Słowak ma ogromne predyspozycje, żeby wygrywać te challengery, bo potrafi zrobić łomot Ze zhangowi czy jest od nich lepszy, ale jak ktoś walczy to on przegrywa.
http://www.tennisbetsite.com/

Lacko to jest ogólnie looser mentalny ???? Nie pamiętam czy kiedykolwiek czelka wygrał, ostatnie jego finały to 2x porażka z Basilshvilim (Izrael i Chiny) oraz w Bratysławie z Gerasimovem. Ale to nie temat o leszczykach z challangerów :p
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
@Amadeusz
Hala nie ma dużo wspólnego z wolnym hardem na powietrzu. Ten amerykański outdoor jeszcze tak, ale to US Open nie IW&amp;Miami.
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Fratangelo B. - Roger-Vasselin E. 1 @1.80 -&gt; 2.00 Bet365 ✅ ✅ ✅
Moim zdaniem bardzo dobry kurs na reprezntanta USA. Całkiem dobrze zagrany turniej w Indian Wells gdzie odpadł z Djoko, ale udało mu się urwać seta! (wydaje mi się, że Novakowi nie powinny się zdarzać takie wpadki z graczami z drugiej setki). Mecze z przeciwnikami w swoim zasięgu wygrywał pewnie po 2:0. No i przede wszystkim młody amerykanin gra u siebie. Vazelina odnotowuje ostatnio regres formy. To prawda, że ostatnich jego meczów nie widziałem, więc cieżko mi się wypowiadać o tym jak gra. Typ trochę bardziej statystyczny. Moim zdaniem kursy nie powinny być, aż tak równe ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Kursy na Fratangelo wbrew powyższym analizom poszybowały jeszcze mocniej do góry @ 2,0. Wiecie może z czego to wynika?
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Co do dyskusji panów to uważam że typ na Souze nie jest złym typem. De Scheppera opłaca się grać tylko i wyłącznie na hali i to najlepiej u niego we francji. W miami wolny kort , co będzie pasowało Souzie . Brazylijczyk ostatnimi czasy przegrywa wszystko jak leci jednak ostatnio wybrał sie na czelka w meksyku i udało mu się wygrać 2 mecze na hardzie , co jakimś tam małym przetarciem może być. Generalnie granie na Skepera po kursie 1.4 jest bardzo złym pomysłem, tak jak pisałem kort wolny co spowoduje dłuższe wymiany które raczej będzie wygrywał Souza.

Co do meczu Granollers - Millot , to uważam że kurs 1.4 wręcz obowiązkowo trzeba zagrać. Po tym co widzialem w wykonaniu Hiszpana w Irving nie mam wątpliwości że on wygra ten mecz , gość wręcz niszczył swoich rywali kolejno Rosol , Dodig i Bedene.
Prawie nic nie psuł, agresywna gra , dobry serwis i przede wszystkim cały czas pełna mobilizacja . Marcel miał katastroficzny wręcz początek sezonu i widać że wkońcu się karta odwróciła. Już w IW zmasakrował Dzumhura i potem nawiązał walke z Murrayem. Ma tutaj łatwą drabinke bo potem czekają na niego Arguello albo Sarkissian więc ogromne szanse na awans to głównego turnieju. Troche może niepokoić fakt iż ma tylko jakies 24 h od poprzedniego meczu , a wiadomo że do Miami trzeba sie przemieścić. Jednak uważam że Granollers jest na tyle doświadczonym graczem że nie będzie to miało wpływu na jego dyspozycje. To jest turniej rangi 1000 wiec mobilizacja bedzie na 100%. Co do Millota to moim zdaniem nie ma absolutnie żadnych argumentów żeby zagrozić Hiszpanowi , francuz swoj tenis opiera na regularności i tym swoje mecze wygrywa , problem w tym że trafiła kosa na kamień i Granollers jest jeszcze bardziej regularny.

Granollers - Millot 1 1.40
bet 365✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Co do dyskusji panów to uważam że typ na Souze nie jest złym typem. De Scheppera opłaca się grać tylko i wyłącznie na hali i to najlepiej u niego we francji. W miami wolny kort , co będzie pasowało Souzie . Brazylijczyk ostatnimi czasy przegrywa wszystko jak leci jednak ostatnio wybrał sie na czelka w meksyku i udało mu się wygrać 2 mecze na hardzie , co jakimś tam małym przetarciem może być. Generalnie granie na Skepera po kursie 1.4 jest bardzo złym pomysłem, tak jak pisałem kort wolny co spowoduje dłuższe wymiany które raczej będzie wygrywał Souza.
Co do meczu Granollers - Millot , to uważam że kurs 1.4 wręcz obowiązkowo trzeba zagrać. Po tym co widzialem w wykonaniu Hiszpana w Irving nie mam wątpliwości że on wygra ten mecz , gość wręcz niszczył swoich rywali kolejno Rosol , Dodig i Bedene.
Prawie nic nie psuł, agresywna gra , dobry serwis i przede wszystkim cały czas pełna mobilizacja . Marcel miał katastroficzny wręcz początek sezonu i widać że wkońcu się karta odwróciła. Już w IW zmasakrował Dzumhura i potem nawiązał walke z Murrayem. Ma tutaj łatwą drabinke bo potem czekają na niego Arguello albo Sarkissian więc ogromne szanse na awans to głównego turnieju. Troche może niepokoić fakt iż ma tylko jakies 24 h od poprzedniego meczu , a wiadomo że do Miami trzeba sie przemieścić. Jednak uważam że Granollers jest na tyle doświadczonym graczem że nie będzie to miało wpływu na jego dyspozycje. To jest turniej rangi 1000 wiec mobilizacja bedzie na 100%. Co do Millota to moim zdaniem nie ma absolutnie żadnych argumentów żeby zagrozić Hiszpanowi , francuz swoj tenis opiera na regularności i tym swoje mecze wygrywa , problem w tym że trafiła kosa na kamień i Granollers jest jeszcze bardziej regularny.

Granollers - Millot 1 1.40
bet 365
Z Grano masz rację, ale Souza nie będzie wygrywał dłuższych wymian. On jest gorszy w przebijaniu. Zobaczycie zresztą. On nie ma backhandu za grosz.
B. Becker vs R. Stepanek 1 2.00 bet365
Dziwne, że jeszcze nikt nie odniósł się do tego meczu. W tym spotkaniu widzę jednego faworyta- Niemca. Obaj Panowie formą nie rozpieszczają, no ale o Beckerze mogą powiedzieć znacznie więcej dobrego niż o Czechu. Bardzo dobry turniej w Delray Beach gdzie w 1/8 pokonał Johnsona w trzech setach, a następnie w 1/4 też rozegrane 3 sety i porażka z Ramem. Wiemy wszyscy, że Johnson to juz nie ten sam zawodnik - skończyło się pompowanie balonika z flagą USA- natomiast mecz był wymagający, dużo wymian, w których to często górą był Niemiec. Po udanym tuenieju wybrał się do Meksyku na challengera, gdzie rywale to zupełnie inna liga, no ale.. doszedł tam do 1/2 gdzie niespodziewanie przegrał z młodym serbem. Po wycieczce do Meksyku wrócił ponownie do USA, gdzie w kolejnym challengerze wyrzucił go z turnieju Tiafoe i to w dwoch setach, więc ostatni mecz nie za specjalny w wykonaniu Niemca.
A co tam u Czecha słychać? Radek wybrał się poopalać trochę do Dubaiu (mniej wiecej ten sam czas kiedy Niemiec wojował w DB) bo już w kwalifikacjach został zatrzymany przez Edmunda i to w dwoch setach. Następnie wybrał sie do IW aby spróbować swojego szczęścia w kwalifikacjach i w pierwszej rundzie qw wygrał mecz z V. Hanescu ale za to w następnej został pokonany już 2:0 przez Amerykanina Fratangelo. Ogranie ostatnimi czasy po stronie Niemca, Czech &quot;wycieczkowe&quot; turnieje. Czego można się spodziewać po tym meczu ? Ataków do siatki Stepanka i wygranej Niemca - oczywiście to jest tylko moja subiektywna wizja i ocena ;)
a Wy co myślicie o tym meczu ?
Ten mecz to typowy No bet. Jakbyś widział mecz z Johnsonem to raczej Amerykaniec go przegrał sam niż*Becker wygrał. Prowadził bodajże 4-0, ale on po raz kolejny pokazał, że nie potrafi dociagać setów (patrz Nishikori). Becker w tym challengerze zagrał przeciętnie, miał dużą przewagę z Souzą i brejki na 4-0, to wygrał ostatecznie 7-5. Z Krstinem prowadził też 3-0, a skończyło się*6-4, w 2 secie miał brejka to jeszcze przegrał ten mecz. Z Tiafoe przegrał mając brejka w 2 secie. Ram niby taki drewniany zawodnik, a Becker z nim przegrał, Niemiec nie miał siły na ten jego serwis, a potem wyrzucał w wymianach.
Becker niby ma dobry serwis, ale tutaj on nie działa. Fajnie rozgrywa punkty, ale czasami robi koszmarne błędy.
Stepanka nie widziałem od wieków, ale przegrana z Fratangelo to nikogo nie widzi. Na pewno faworyt powinien być Niemiec, ale nie wiem jak zagra Radek. Tak jak patrzę na wyniki Radka w 2016 to nie byly tragiczne, set z Tomiciem, wygrana z Lajoviciem, h2h 0-2 dla Stepanka, ale to stare dzieje, stąd taki kurs duży na Beckera. Dla mnie jednak 60/40 dla Beckera.
 
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
B. Becker vs R. Stepanek 1 ] 2.00 bet365 ✅ ✅ ✅ 2:1
Dziwne, że jeszcze nikt nie odniósł się do tego meczu. W tym spotkaniu widzę jednego faworyta- Niemca. Obaj Panowie formą nie rozpieszczają, no ale o Beckerze mogą powiedzieć znacznie więcej dobrego niż o Czechu. Bardzo dobry turniej w Delray Beach gdzie w 1/8 pokonał Johnsona w trzech setach, a następnie w 1/4 też rozegrane 3 sety i porażka z Ramem. Wiemy wszyscy, że Johnson to juz nie ten sam zawodnik - skończyło się pompowanie balonika z flagą USA- natomiast mecz był wymagający, dużo wymian, w których to często górą był Niemiec. Po udanym tuenieju wybrał się do Meksyku na challengera, gdzie rywale to zupełnie inna liga, no ale.. doszedł tam do 1/2 gdzie niespodziewanie przegrał z młodym serbem. Po wycieczce do Meksyku wrócił ponownie do USA, gdzie w kolejnym challengerze wyrzucił go z turnieju Tiafoe i to w dwoch setach, więc ostatni mecz nie za specjalny w wykonaniu Niemca.
A co tam u Czecha słychać? Radek wybrał się poopalać trochę do Dubaiu (mniej wiecej ten sam czas kiedy Niemiec wojował w DB) bo już w kwalifikacjach został zatrzymany przez Edmunda i to w dwoch setach. Następnie wybrał sie do IW aby spróbować swojego szczęścia w kwalifikacjach i w pierwszej rundzie qw wygrał mecz z V. Hanescu ale za to w następnej został pokonany już 2:0 przez Amerykanina Fratangelo. Ogranie ostatnimi czasy po stronie Niemca, Czech &quot;wycieczkowe&quot; turnieje. Czego można się spodziewać po tym meczu ? Ataków do siatki Stepanka i wygranej Niemca - oczywiście to jest tylko moja subiektywna wizja i ocena ;)
a Wy co myślicie o tym meczu ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
A 531

albuquerque

Użytkownik
Souza nie do końca wybrał Miami, dostał po prostu dziką kartę przez organizatorów do kwalifikacji, co jest dla mnie dziwnym posunięciem samym w sobie.
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Kunetsov-Falla 2 @1.4 Expekt ⛔
Dziwne jakies te mecze w 1 rundzie. Sprobuje tak w strone Falli. Obydwaj tenisisci typowo techniczni. Falla na razie bardzo slabiutki rok, wiec cos moze tutaj odpali, poniewaz Kolumbijczyk zwykl tutaj grac calkiem niezle. Bez wiekszej filozofii postawie na tego Falle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
juras333 802

juras333

Użytkownik
Souza nie do końca wybrał Miami, dostał po prostu dziką kartę przez organizatorów do kwalifikacji, co jest dla mnie dziwnym posunięciem samym w sobie.
wc to dostali harrison, kuznetsov, rubin, ruud i shane. souza po prostu gra w tych kwalach, bo kilku zgłoszonych wcześniej się wycofało i wszedł z tym rankingiem co ma
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
wc to dostali harrison, kuznetsov, rubin, ruud i shane. souza po prostu gra w tych kwalach, bo kilku zgłoszonych wcześniej się wycofało i wszedł z tym rankingiem co ma
http://www.menstennisforums.com/4466-miami-open-presented-ita%FA/767833-miami-qualifying-entry-list-updated-march-20-2016-a.html no to błąd popełniła ta strona, bo od kilku dni jako WC był Souza i Ruud i jeszcze wolne miejsca, dzisiaj widocznie poprawili, bo nawet ludzie w komentarzach dziwili się, że Souza widnieje jako WC ;)
&quot; why in gods name they gave qwcs to casper ruud and JOAO SOUZA?&quot;
 
adbreaker 69

adbreaker

Użytkownik
Znów na Jazziri duży kurs i masakrycznie urósł i znów nie wiem dlaczego .
Co takiego ma Donaldson że jest tutaj faworytem ? Jedynie to że gra toczy się w USA .
Ktoś ma jakieś info skąd takie zwyżki kursów ? ;)
Ostatnio było to samo z Jazzirim i niestety kurs szedł w dobrą stronę więc niewiem czy to jakiś fixiarz czy ?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Donaldson w dobrej formie po meczach z Vaskiem czy Smyczkiem a Jaziri wygrał co dopiero czelka wczoraj...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom