>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami, 25.03.2009 - 05.04.2009

Status
Zamknięty.
bmt 0

bmt

Użytkownik
Ferrer, D - Isner, John+1,5✅
Typ: 2
Kurs: 1,76
Buk: unibet
Jedno z ciekawszych spotkań dzisiejszego dnia na kortach w Miami. Spotkanie Amerykańskiego olbrzyma z malutkim Ferrerem. Ferrer po fatalnej końcówce poprzedniego sezonu powoli odbudowywuje formę. Jednak to już nie ten sam David co kiedyś. W tym roku zagrał już kilka spotkań, lecz nie ma się czym chwalić. Wygrana z Djokovicem w pucharze davisa to jego największe osiągnięcie. Isner nie może się pochwalić takim wyczynem ale to bardzo dobrze zapowiadający się zawodnik. Pnie się w górę w rankingach. Bardzo dobrze idzie mu gra na twardych kortach w Stanach. Obstawiam dzisiaj, że zdoła urwać przynajmniej seta Ferrerowi. Prawdopodobnie w tie-breaku bo obaj swojego serwisu raczej nie oddadzą rywalowi.
 
F 0

filweb

Forum VIP
David Ferrer - Marin Cilic 1 1,763

Chorwat ostatnio nie gra tak porywająco jak w Zagrzebiu. Ostatnie mecze z Robredo i Delicem jakie widziałem w jego wykonaniu nie zrobiły na mnie dobrego wrażenia. Rzadko trafia pierwszym serwisem, sporo unf. errors, czasem nerwowa, niespokojna gra. Ferrer na hardzie może nie taka gwiazda jak na clayu, ale grać potrafi, czasem nawet bardzo dobrze, takie spotkanie z Ciliciem bez formy spokojnie wygra. Kurs - bardzo zachęcający.
 
S 0

schymi

Użytkownik
Andy Roddick - Gael Monfils ✅ 2:0
Typ: 1
Kurs: 1,5
Buk: bet-at-home
Wydaje mi się że Roddick jest w tym roku w wyśmienitej formie. Jego stosunek W-L to 23-4, przy czym 3 z tych 4 porażek to przegrane z Murrayem, Federerem i Nadalem więc nie ma się czego wstydzić. W Stanach na twardych kortach zawsze gra mu się najlepiej, czego najlepszym przykładem jest ostatni turniej w Indian Wells gdzie odpadł dopiero z Nadalem w półfinale. W zeszłym roku natomiast, właśnie tu w Miami odnotował jeden ze swoich większych sukcesów ostatnich lat, mianowicie pokonał Federera. Monfils z kolei w ostanim meczu z Safinem nie wypadł moim zdaniem najlepiej. Co prawda wygrał 2-1 w setach, ale kto oglądał 3 set tego meczu ten wie, że to bardziej Safin przegrał niż Monfils wygrał, ponieważ rosjanin prowadził już 5-2 i mając trybuny po swojej stronie i przewagę dwóch breaków powinien ten mecz wygrać, ale wiadomo to jest Safin więc nigdy z nim nic nie wiadomo. Nagle zaczął popełniać seriami niewymuszone błędy, co doprowadziło do tie-breaku gdzie kompletnie się rozjechał i Monfils wygrał mecz stosunkiem 57 75 76. Roddick ma zdecydowanie bardziej stabilną formę niż Safin i myślę że pokona francuza.
 
dorianyates 0

dorianyates

Użytkownik
Verdasco F. - Stepanek R.
Typ: 1
Kurs: 1,50

Hiszpan jest lepszym graczem dobrze gra na twardych kortach czego dowodem moze byc turniej AO. Ostani ich pojedynek odbył się własnie w Australii , gdzie łatwe zwycięstwo 6-4 6-0 6-0 odniosł Fernando. Nie inczej powinno byc tym razem .
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Andy Roddick - Gael Monfils
Typ: 1
Kurs: 1,5
Buk: bet-at-home

Wydaje mi się że Roddick jest w tym roku w wyśmienitej formie. Jego stosunek W-L to 23-4, przy czym 3 z tych 4 porażek to przegrane z Murrayem, Federerem i Nadalem więc nie ma się czego wstydzić. W Stanach na twardych kortach zawsze gra mu się najlepiej, czego najlepszym przykładem jest ostatni turniej w Indian Wells gdzie odpadł dopiero z Nadalem w półfinale. W zeszłym roku natomiast, właśnie tu w Miami odnotował jeden ze swoich większych sukcesów ostatnich lat, mianowicie pokonał Federera. Monfils z kolei w ostanim meczu z Safinem nie wypadł moim zdaniem najlepiej. Co prawda wygrał 2-1 w setach, ale kto oglądał 3 set tego meczu ten wie, że to bardziej Safin przegrał niż Monfils wygrał, ponieważ rosjanin prowadził już 5-2 i mając trybuny po swojej stronie i przewagę dwóch breaków powinien ten mecz wygrać, ale wiadomo to jest Safin więc nigdy z nim nic nie wiadomo. Nagle zaczął popełniać seriami niewymuszone błędy, co doprowadziło do tie-breaku gdzie kompletnie się rozjechał i Monfils wygrał mecz stosunkiem 57 75 76. Roddick ma zdecydowanie bardziej stabilną formę niż Safin i myślę że pokona francuza.
Trzeba przyznac ze Andy jest w tym roku naprawde w bardzo dobrej formie jednak i wyniki osiaga naprawde dobre polfinaly w san jose i indian wells win w memphis dobre mecze w davisie ale mnie osobiscie gra Rodicka nie przekonuje wogole jest ona oparta glownie na 1 serwisie gdy nie wchodzi jest juz mniejszy lub wiekszy klopot widzialem jego mecz z Tursunovem i na dobra sparwe powinien pzregrac 1 seta, rosjanin miale chyba 2 setbole ale nie wykorzystal szansy , Rodick pewnie by wygral 2 nastepne ale ogolnie jego gra mnie nie pzrekonala . Natomiast Monflis to wogole tenisista jak dla mnie nieprzewidywalny potrafi wygrywac z najlepszymi ale czesto jego gra poprostu przyprawia o bol gowy , z Safinem powienien pzregrac rosjanin mial 5-2 i swoj serw i do tego 2 przelamania :wowsdf: mimo to oddal mecz , przedziwna sytuacja ale ogolnie mowiac mecz stal na naprawde wyskoim poziomie Marat rzeczywiscie w formie moze nie jest ale ten mecz mu wyszedl swietnie , w pewnych momentach przypominal sie start dobry Safin ale tylko wlasnie momentami . Jak dla mnie monflis pokazal sie naprawde z dobrej strony i moze powalczyc z Andym . obaj grali w tym roku ze soba i wygral Rodik 2-1, w ogolnie rozegralki 6 meczow i maja po bilans 3-3 . moim zdaniem lepiej zagarc tutaj na ilosc gemow na plus , kurs wiekszy i chyba troche bardziej pewniejszy typ bo nie wydaje mi sie zeby ktos mogl latwo wygrac ten mecz, moim zdaniem beda tutaj 3 sety i dlugi mecz.

Rodick- Monflis ⛔⛔⛔
powyżej 23,5 gemów
kurs 1.8
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Verdasco F. - Stepanek R.
Typ: 1
Kurs: 1,50

Hiszpan jest lepszym graczem dobrze gra na twardych kortach czego dowodem moze byc turniej AO. Ostani ich pojedynek odbył się własnie w Australii , gdzie łatwe zwycięstwo 6-4 6-0 6-0 odniosł Fernando. Nie inczej powinno byc tym razem .
Dla mnie osobiscie zdecydowanie najciekawszy mecz na dzis . Twoja analize troszke krotka i uboga to ja moze troche rozwine:-D . Zaczynając od Verdasco , wiadomo zyciowa, forma swietne wystepy na AO , jego gra wyglada naprawde niezwykle pewnie , widac ze jest mocny. wczoraj 3 sety z rodakiem Lopezem ktory jest ostatnio w calkiem niezlej formie. Fernando mial ponad miesieczna pzrerwe po AO gdzies wyczytalem ze byla jakas drobna kontuzja stopy , nie wiem na ile to prawda ale generalnie ogladalem kilka meczy hiszpana w Indian wells raczej nie mialo to wplywu na jego forme, Verdasco ma bardzo pewny serw i wiadomo ze jak wlaczy mu sie maszynka do przebijania to tyko nieliczni sa wstanie go zatrzymac. Teraz o Stepanku slow kilka . moim zdaniem jest to jeden z najbardziej niedocenianych graczy w calych rozgrywkach . Wiadomo nie jest on absolutna czolowka ale jest to gracz ktory jest wstanie sprawic klopoty kazdemu , m.in przekonal sie o tym juz Rodick w polfinale w San jose. Radek gra od poczatku sezonu naprawde swietnie wygrywajc wlasnie turniej w San jose do tego final w memphis i wygrana w Brisbane gdzie pokonal w finale wlasnie Verdasco w 3 setach ale juz na AO hiszpan zmiotl czecha w drobny pył . wiec moim zdaniem w tym meczu moze sie wszystko zdarzyc , no moze poza wygrana Stepanka w 2 setach , ja osobiscie widze takie scenariusze iz Verdasco wygrywa latwo w 2 setach poniewaz Radek od czasu do czasu nie podejmuje zupelnie walki w meczu jak np z Quarreyem w Indian wells , inne opcje to twardy mecz i 3 sety dla jednego lub drugiego . Ja jednak gram na Verdasco licze ze zamiesza w tym turnieju i moze nawet pokusi sie o zwyciestwo...

Verdasco-Stepanek ✅✅✅
typ 1
kurs 1.43
 
F 0

filweb

Forum VIP
Juan Martin Del Potro - David Ferrer 2 2,560 4/10

Kolejny prezent od bukmacherów, tym razem jednak kurs jest wyjątkowo mocno przesadzony, bo dla mnie faworytem tego spotkania może być tylko i wyłącznie Hiszpan. Del Potro to specjalista od wygrywania z zawodnikami znacznie niżej od siebie sklasyfokowanymi. Ferrer jest kilka miejsc niż Argentyńczyk, jednak każdy, kto się choć trochę interesuje tenisem wie, jak wiele możliwości drzemią w zawodniku o nazwisku Ferrer. Niby specjalista od claya, ale na hardzie też swoje ugrał. W tym sezonie Hiszpan odzyskuję formę, w Miami wygrał z bęym w dobrej formie Isnerem i zawsze groźnym, ale słabo dysponowanym Cilicem. Ktoś może powiedzieć, że Cilic grał mega słabo, sporo UE, ale to jednak Cilic a nie kwalifikant. 50% szans spokojnie dla Hiszpana w tym spotkaniu.
 
bmt 0

bmt

Użytkownik
Murray, Andy - Troicki, V+1,5⛔
typ: 2
kurs: 2,80
buk: unibet
Andy, You&#39;re a star jak spiewają the Killers. Not today panowie. Po świetnym występie w Indian Wells coś się z Andym stało niedobrego. Widać bardzo męczy go turniej w Miami. Wczoraj po trudnym poczatku jakoś zdołał wyprowadzić na 2-0 ale gra nie porywał. W tym roku zagrał już 2 finały w dużych turniejach, tutaj mu tego nie wróże. Zupełnym jego przeciwieństwem w tym tygodniu jest Troicki. Gra wręcz porywająco. Życiowa forma choć przed nim jeszcze długa tenisowa kariera. Nie zwalnia tempa po pokonaniu Nalbandiana. Może dziś Murray troche przystopuje ale seta jest w stanie wygrać. Widać leży mu bardzo gra na hardzie, tydzień temu pokonał Youznego i Berycha, zatrzymał go Nalbandian któremu się zrewanżowal w tym turnieju. W H2H raz przegrał z Murray&#39;em w tamtym roku, mam nadzieje że dzisiaj wyrówna stan rywalizacji ????

Roddick, A - Monfils, G+1,5⛔
typ: 2
kurs: 1,80
buk: unibet
Kolejnym meczem w którym licze na trzysetówke jest spotkanie Amerykanina Roddicka z Monfilsem. Roddick jak to Roddicka u siebie bardzo dobrze się czuje, gra pewnie, chce sobie dłużej pograć. Wczoraj otarł się o przegranie seta z Tursunovem. Dzisiaj Gael będzie bardziej agresywny. Zapowiada się zacięty bój. Szalony Francuz bardzo mi zaimponował wczorajszym pojedynkiem z Safinem. Można powiedzieć, że wygrał przegrany mecz. Nie oglądałem meczu Roddicka ale domyślam sie ze w tie-breaku wygrało jego doświadczenie i psychika. Gael udowodnił, że jest bardzo mocny psychicznie nawet z takim stary wygą jak Safin. Dzisiaj będzie ostro walczył z Andym, widać że jest głodny większych sukcesów. Liczę nawet na mała sensacje dzisiaj ????
 
C 0

czajek

Użytkownik
Spotkanie: Novak Djokovic : Jo-Wilfried Tsonga
Typ: 2
Kurs :2.16
Bukmacher:BWIN

Analiza : Jest to moje jedno z ulubionych spotkan na , którym dorobilem sie grubych pieniedzy. Chciałbym tutaj podac mozna powedziec &quot;paradoks&quot;. Tsonga wygrał z Serbem 5 spotkań z rzedu , a mimo to bukmacherzy wystawiają na niego kursy powyzej 2.00. Kazda druzyna , zawodnik ma swojego ulubionego zawdonika czy tez druzyne z która zawsze wygrywa. Tsondze bardzo pasuje styl Djokovica , poniewaz Tsonga lubi grac jednym tempem i rotacja. I.Lubicic , który grał z Tsonga w Australi własnie grał taka taktyka . Przebijał kazda piłke inna rotacja i tempem i Francuz strasznie sie gubił i denerwował na koncie . Djokovica dzisiaj nie spodziewam sie w roli Lubicica. Dlatego tez uwazam , ze na dzisiejsze spotkanie nie wymysli nic konkretnego. Francuz na Florydzie czuje sie dobrze z forma tez jest dobrze wiec mysle , ze z Djokovicem powinien wygrac .
 
S 0

schymi

Użytkownik
R. Federer - A. Roddick ✅ 2-1
Typ: 1
Kurs: 1,2
Buk: bet-at-home
Gdyby Andy Roddick był notowany na giełdzie to na pewno kupiłbym jego akcje w tym roku. Jego forma w tym sezonie jest bardzo stabilna, na korcie zachowuje spokój, serwis cały czas funkcjonuje i myślę że dokona wielkich rzeczy w nadchodzących miesiącach. Niestety w ćwierćfinale trafia na Federera. O konfrontacji tych zawodników nie ma co się rozpisywać. Za komentarz może posłużyć tylko h2h 16-2 dla Federera. W zeszłym roku wygrał ze szwajcarem właśnie tu w Miami, ale to nie ma większego znaczenia ponieważ w poprzednim sezonie Roger miał całą masę wpadek i to była właśnie jedna z nich. Roddick nie potrafi grać z Federerem i myślę że to się już nigdy nie zmieni. Bukmacherzy mile zaskoczyli kursem 1,2.
N. Djokovic - J.-W. Tsonga +1,5 ⛔ 2-0
Typ: 2
Kurs: 1,4
Buk: bet-at-home
Tsonga wygrał z Djokovicem 4 ostatnie spotkania i w h2h prowadzi 4-1. Serb jest zdeterminowany żeby wygrać to spotkanie i na pewno jest tutaj faworytem. Ich pojedynki są zawsze bardzo zacięte co podkreśla sam Djokovic i ten będzie też prawdopodobnie taki. Po tym jak serb łatwo wygrał z Berdychem widać że ma ambicje na coś więcej niż tylko wyrównaną grę w dalszej rundzie. Nie wiem czy francuza stać na wygranie tego meczu ale na pewno stać go na wygranie jednego seta, dlatego handi +1,5 na Tsongę.
 
B 2

borek734

Użytkownik
Spotkanie: Novak Djokovic : Jo-Wilfried Tsonga
Typ: 2
Kurs :2.16
Bukmacher:BWIN

Analiza : Jest to moje jedno z ulubionych spotkan na , którym dorobilem sie grubych pieniedzy. Chciałbym tutaj podac mozna powedziec &quot;paradoks&quot;. Tsonga wygrał z Serbem 5 spotkań z rzedu , a mimo to bukmacherzy wystawiają na niego kursy powyzej 2.00. Kazda druzyna , zawodnik ma swojego ulubionego zawdonika czy tez druzyne z która zawsze wygrywa. Tsondze bardzo pasuje styl Djokovica , poniewaz Tsonga lubi grac jednym tempem i rotacja. I.Lubicic , który grał z Tsonga w Australi własnie grał taka taktyka . Przebijał kazda piłke inna rotacja i tempem i Francuz strasznie sie gubił i denerwował na koncie . Djokovica dzisiaj nie spodziewam sie w roli Lubicica. Dlatego tez uwazam , ze na dzisiejsze spotkanie nie wymysli nic konkretnego. Francuz na Florydzie czuje sie dobrze z forma tez jest dobrze wiec mysle , ze z Djokovicem powinien wygrac .
Co to Tsongi nie był bym taki przekonany. Zauważ że wszystkie wygrane Tsongi były w hali, gdzie Djokovic gra bardzo rzadko. a właśnie jedyna przegrana Tsonga ma na betonie, na ktorym dzisiaj wlasnie odbedzie sie ten mecz. Moim zdaniem Djokovic jest w wysmienitej formie, naprawde gra dobry tenis. Co do Tsongi... we wczorajszym meczu z Simonem nie przekonam mnie swoja gra. Mysle ze Djo przejdzie dalej. Najbardziej przychylam sie ku wynikowi 2:1, ale nie zdziwił bym sie jakby Novak ograł Jo w 2 setach.
 
draki 1

draki

Użytkownik
...
Federer-Rodick typ +1,5 kurs 2,1

Czyje tutaj porazke Federera lecz zabespiecze sie handicapem ???? Wewnetrzne uczucie mowi mi ze Federer odpadnie z turnieju.Bronia Amerykanina bedzie napewno mocny serwis wie to bedzie glownym atutem powalenia Rogera i wyslanie go do domu.
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Co to Tsongi nie był bym taki przekonany. Zauważ że wszystkie wygrane Tsongi były w hali, gdzie Djokovic gra bardzo rzadko. a właśnie jedyna przegrana Tsonga ma na betonie, na ktorym dzisiaj wlasnie odbedzie sie ten mecz. Moim zdaniem Djokovic jest w wysmienitej formie, naprawde gra dobry tenis. Co do Tsongi... we wczorajszym meczu z Simonem nie przekonam mnie swoja gra. Mysle ze Djo przejdzie dalej. Najbardziej przychylam sie ku wynikowi 2:1, ale nie zdziwił bym sie jakby Novak ograł Jo w 2 setach.
A mnie własnie przekonał jak najbardziej. Pechowa porażka w TB, a tak to Tsonga jest nie do złamania. Myśle, że francuz będzie chciał osiągnąć w końcu coś więcej w tym sezonie i dzisiaj ma ku temu okazje.
Djokovic to grajek jak najbardziej do ogrania.
Stawiam na 2 setówke dla pana Wilfreda.
 
F 0

filweb

Forum VIP
No mi się udało złapać Djokovica po 1,855, co uważam za bardzo dobry kurs. Serb w tym turnieju gra bardzo obiecująco, czego nie można powiedzieć o Tsondze, który powoli staje się dla mnie graczej opierającym swój wynik wyłącznie na serwisie, zbyt często zdarzają mu się sety bez przełamań, gdzie zwycięzce wyłania TB. Szkoda, bo myślałem że Francuz ze swoją dynamiczną grą i świetnymi warunkami fizycznymi będzie szedł w kierunku bardziej wszechstronnego modelu zawodnika. A takim graczem jest właśnie Novak, który powoli zaczynać przypominać sobie dawne czasy, kiedy wygrał Australian Open i krótko później Indian Wells. W tym roku tylko Dubaj, ale wygrana z Tsongą po raz pierwszy od 4 spotkań to już będzie ogromna dawka wiary we własne możliwości dla Serba.

Djokovic - Tsonga 1 1,855 (5/10)
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Mecz A.Murray- F.Verdasco wydaje sie byc niezwykle ciekawy. Jest to m.in rewanż za AO kiedy to szkot byl wymieniany jako glowny klandydat do wygrania calego turnieju trafil na hiszpana i po 5 setach swietnego meczu musial sie pozegnac z turniejem. ostatnimi czasy Andy nie gra porywajaca, mimo to systematycznie dochodzi do finalow turniejow w ktorych wystepuje, jeednak juz jego porazka w finale Indiana wells z Nadalem 6-1 6-2 powinna dawac do myslenia . ogladalem jego mecz z Monaco i mowiac szczerze Murray gral tragicznie , z Massu tazke nie zachwycil , natomiast z meczu Troickim nie widzialem ale suchy wynik mowi chyba wszystko, ale trzeba tez przyznac ze Troicki to nie jest jakies wielkie nazwisko i umiejętności wiec no robi to na mnie wiekszego wrazenia, natomiast Verdasco gra swietnie, i to co zrobil ze Stepankiem to duzy wyczyn bo Czech nie mial absolutnie nic do powiedzenia a pzreciez ze Stepankiem w tym sezonie tzreba sie liczyc. smiem twierdzic ze z taka gra jak zaprezentowal hiszpan z czechem jest wstanie spokojnie ten mecz wygrac, kurs tez zachecajacy wiec nic tylko grac na Fernando . byc moze po ciezkim i wyrownanym meczu ale typuje tu wina F.Verdasco

A.Murray- F.Verdasco
typ 2
kurs 2.43
 
F 0

flipek

Użytkownik
Federer R. - Djokovic N.
Typ: 2(+1,5)✅ 1-2 :spokodfhgfh:
Kurs: 1,70
Analiza: Djokovic w bardzo wysokiej formie, od początku turnieju gra bardzo poprawnie i systematycznie, wykorzystuje błędy rywali, co pokazał także w meczu z Tsongą dobrze wykorzystując chwilową słabszą grę rywala i zdobywając przełamania, a ze swojej strony nie daje się przełamywać to dobrze o nim świadczy. Myślę, że Federer to zawodnik, który właśnie bardzo często ma takie chwile w meczu, ze kompletnie mu nie idzie, takie momenty były widoczne w meczu z Roddickiem, gdzie po trudnym meczu wygrał 2-1. Warto zaznaczyć, że wszystkie dokończone pojedynki toczone do dwóch wygranych pomiędzy zawodnikami trwały 3 sety. Djoko ma spore szanse wygrać ten mecz, ale dla bezpieczeństwa gram z handi.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Juan Martin Del Potro - Andy Murray 1 @ 2.85
W sieci znajdziecie pewnie wyższy kurs, ale w tobecie jest taki. Oglądałem wczoraj obydwu zawodników, zagrali oni diametralnie różne mecze. Zacznijmy od Murraya. On już 2 rundę z rzędu za bardzo się nie nagrał, bo ani Troicki, anie wczoraj Verdasco, nie postawili ŻADNEGO oporu. Troicki po prostu był za słaby, a Verdasco miał wyraźne problemy z prawą nogą. Nie zmienia to faktu, że te dwa tryumfy robią wrażenie, w końcu w dwóch ostatnich meczach stracił 4 gemy. Szkoda że nic to nie mówi o jego grze. Wiadomo, Andy wysilać się nie musiał, ale mam nieodparte wrażenie, że i forma mistrzowska nie jest. Jest solidna. Andy biega za każdą piłką, ratuje czasem piłki, do których dobiec prawa nie miał, ale ma momenty dekoncentracji, które często widać szczególnie podczas gemów serwisowych. Dał się wczoraj raz złamać Hiszpanowi, dał mu kilka niepotrzebnych BP, a przecież Verdasco ledwo kuśtykał. Zupełnie inne wrażenie sprawia na mnie Del Potro. Zachwycił mnie już w meczu z Ferrerem, grał tam po prostu genialnie. Ale jak nazwać jego wczorajsze osiągnięcie? Pal licho 1 seta, mimo że tam był wyraźnie lepszy od Rafy. Pal licho 2 seta, keidy po przełamaniu Nadala na *2:1, stracił koncentrację i przegrał seta do 3. Ale 3 set? Niesamowita sprawa. Rafa rozpoczął go od podwójnego przełamania Latynosa i wygrywał *3:0. No i nagle Del Potro zaczął grać to co w 1 secie, tylko 2x lepiej. I co? Nagle wygrał 4 gemy z rzędu z Nadalem! Niech ktoś mnie uświadomi, kto ostatni tego dokonał?? Bo nie pamiętam takie sytuacji. Ostatecznie Del Potro wygrał w TB. Wspaniale serwował, posyłał niesamowite piłki z głębi kortu...jego odbicia są tak silne, że nawet sam Nadal nie mógł często nawet podjąć próby skutecznego przebicia piłki na drugą stronę siatki. Chłopak gra bardzo skutecznie i Backhandem i FH, daje radę pod siatką. Jak dla mnie to materiał na numer 1 ATP...ale musi do tego czasu popracować nad głową. Argentyńczyk robi masę UE. Trafia w siatkę piłki, które nie mają prawa w niej wylądować. A jak nie idzie, to spuszcza nosa na kwintę i tyle. Chociaż wczorajszy come back pokazuje, że i to powoli się zmienia. A najciekawsze jest to, że mimo tej ilości błędów jest w stanie wygrywać z najlepszymi. Dlatego stawiam na podbudowanego swoim ogromnym sukcesem Del Potro. H2H przemawia za Andym Murrayem, ale chyba na tym trzeba zakończyć wymienianie przewag Brytyjczyka nad Latynosem. Kursy na to spotkanie powinny wynosić około 1.9-1.9, szanse Del Potro oceniam na około 60-65%, więc kurs zbliżony do @3 musi być zagrany.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Nagle wygrał 4 gemy z rzędu z Nadalem! Niech ktoś mnie uświadomi, kto ostatni tego dokonał?? Bo nie pamiętam takie sytuacji
Youzhny w Chennai w zeszłym roku. Pyknął Nadala 6-0, 6-1.
Co do typu na Del Potro zgadzam się w 100%. Murray swoją grą mnie nie przekonuje od początku. Męczył się strasznie z Monaco i Massu. Del Potro błysnął formą. Nic tylko grać Juana bo po takim kursie to value.
 
D 13

drizzd91

Użytkownik
Youzhny w Chennai w zeszłym roku. Pyknął Nadala 6-0, 6-1.
Co do typu na Del Potro zgadzam się w 100%. Murray swoją grą mnie nie przekonuje od początku. Męczył się strasznie z Monaco i Massu. Del Potro błysnął formą. Nic tylko grać Juana bo po takim kursie to value.
nie jestem jakimś wielkim fanem Nadala ale ... wszyscy ekscytują się wygraną Youznego w Chennai tylko nikt nie wspomina że: Nadal miał duże problemy zdrowotne w tym turnieju(jego kolana), jego forma była średnia, 1dzien przed finałem stoczył morderczy boj z Moya (bronil nawet chyba MP ale nie jestem pewien).
Pojedynek z Potro był dość podobny, forma Nadala była strasznie nieustabilizowana piękne piłki przeplatał tragicznymi (kilka było naprawde koszmarnych jak np. zostawianie piłek które pózniej wchodziły w kort itd)
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
nie jestem jakimś wielkim fanem Nadala ale ... wszyscy ekscytują się wygraną Youznego w Chennai tylko nikt nie wspomina że: Nadal miał duże problemy zdrowotne w tym turnieju(jego kolana), jego forma była średnia, 1dzien przed finałem stoczył morderczy boj z Moya (bronil nawet chyba MP ale nie jestem pewien).
Nie ekscytuje się. Pytał kiedy ktoś ostatnio wygrał 4 gemy z rzędu z Nadalem więc podałem przykład.
A swoją drogą co mnie obchodzi jaką miał wtedy formę? Wynik to wynik. Jak Roger miał gorszą formę i wtopił 2 razy z Canasem to wszyscy szydzili że koniec króla itp itd. Nikt nie patrzył, że to człowiek nie robot i może mieć gorsze chwile. A co do problemów z kolanami - nie przystosował swojej gry do betonu, więc będzie miał do końca kariery problemy z kolanami. Beton to nie clay.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom