>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Monte Carlo 11.04-17.04.2016

Status
Zamknięty.
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
W normalnych okolicznościach poszedł bym Twoim tropem AKA SHAKAL. Jednak trochę martwi mnie fakt, że wczoraj przed tie-breakiem 3 seta, Raonic prosił o medicala i miał problemy z udem.. dla mnie nobet

Próbuję Tsongę CS 2:0 @6 bf. Roger jak wiecie gra pierwszy turniej po rehabilitacji. To doświadczony zawodnik, który zdaje sobie sprawę z tego, że nie należy się forsować na maxa w takiej sytuacji. Przed nami RG, Wimbledon i IO. Mam taką szaloną teorię, że jeżeli Tsonga wygra 1.seta to Roger nie będzie już grał na maxa.

Kurs mnie zachęca (wg mnie value), ale stawka tylko 2/10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Nadal - Wawrinka 2 @2.10 Bet365 ⛔ Zawiodła najsilniejsza broń Wawrinki - backhand ????
Wczoraj grałem w meczu Nadal - Thiem DW 2:0 i prawdę mówiąc to kontener szczęścia w tym typie miałem. Ilość niewykorzystanych BP przez młodego Austriaka wołała o pomstę do nieba i takowej się doczekał. W końcówce siadł mentalnie, zagotował się i zakończył mecz DFem. Dzisiaj Nadal już nie będzie miał tak &quot;łatwo&quot;. Po drugiej stronie Stan, który prezentuje się prawie najlepiej, o ile nie najlepiej z czołówki graczy rankingu ATP którzy zostali jeszcze w turnieju w Monte Carlo. Jeśli Rafa nie wyciągnie wniosków z wczorajszego meczu i doprowadzi do takiej ilości BP dla Szwajcara, co wczoraj z Thiem&#39;em to może się w tym meczu skończyć srogim laniem. Jak dla mnie kurs bardzo warty grania ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Rafael Nadal- Stan Wawrinka, 2 Bet365 2.10

6:1, 6:4 ⛔
Stan znowu wyje**e na mecz

Pisane z telefonu więc na szybkiego. Bukmacherzy faworyzuja w tym spotkaniu Nadala. W bezpośrednich pojedynkach owszem, że jest 15:3 ale większość tych meczów było rozgrywanych jak to Nadal wszystkich niszczył. Rafa pokonał w tym turnieju najpierw Bedene w dwóch setach gdzie w pierwszym secie miał przewagę podwójnego przełamania i miał wielkie szczęście, że stracił tylko raz podanie w tamtym secie. Później pokonał Thiema również w dwóch setach ale dał rywalowi 15 czy 16 szans na przełamanie, wiec również miał szczęście, że rywal nie miał chłodnej głowy. Wawrinka najpierw pokonał Kolbę 7:6, 7:5 gdzie również mógł odpaść bo było tam dużo zwrotów akcji. Później pokonał Simona już na luzie 6:1,6:2. Typuje tutaj wygraną Szwajcra ponieważ Hiszpan ciągle jest pod formą. Niby powoli wraca do swojego tenisa ale ciągle to nie jest to. Kiedyś jak oglądało się Nadala to liczyło się ile robił nie wysuszonych błędów i były to ilości cudowne typu pięć na seta. Teraz ta statystyka jest przekroczona razy trzy. Stan również ma swoje odpały, zwłaszcza w turniejach 250 czy 500 gdzie odpada często w takim stylu jakby mu się nie chciało grać, ale tutaj mamy turniej rangi 1000. Wiadomo od dłuższego czasu, że Rafa może przegrać z każdym z TOP 50 a Stan wygrać z każdym z TOP 3. Moim zdaniem jeśli Wawrinka zagra swój agresywny tenis to pokona Nadala i w dwóch setach. Według mnie ten kurs to duże value!!! Polecam!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
rootring 5

rootring

Użytkownik
Nadal - Wawrinka
Wawrinka 2.19
Pinnacle

Idę tu w stronę Stana. Po oglądnięciu wczoraj pojedynku Nadala z Thiemem muszę stwierdzić, że wynik jest bardzo mylny. Przy odrobinie szczęścia Thiemem mógł się pokusić o urwanie pierwszego seta Hiszpanowi. Niestety, gdy ma się bodajże 16BP z czego wykorzystuję się tylko jedną to stanowczo za mało jak na pojedynek z Rafa. Thiem wczoraj mimo wszystko zaskoczył mnie na.plus. Jego niektóre passing shoty były genialne. Nie powstydzil by się nich sam Djoko. Nie uważam, że się zagotował. W pierwszym secie widać, że Nadal lepiej wytrzymywal lepiej długie wymiany sięgające po 30 uderzeń. Nie wiem czy młody Austriak jest zmęczony sezonem czy to chodzi o przygotowanie fizyczne. Nadal wyglądał na świeżego i bardzo zmotywanego. Ale suma summarum nic szczególnego nie zagrał. Gdyby Austriak nie opadł z sił mogło by dziś Rafy nie być w Monte Carlo. Co do Staną nie oglądałem jego meczu z Simonem. Wiadomo, Stan umie się motywować na takie mecze. Ostatni mecz na maczce w Rzymie skończył się zwycięstwem Staną 2-0 po szalonym tiebreaku w I secie. Myślę, że na tle solidnego i bardziej doświadczonego zawodnika jakim jest Szwajcar Rafa nie będzie miał tak łatwo jak z Dominicem. Idę w stronę Wawrinki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Rafael Nadal- Stan Wawrinka, 2 Bet365 2.10
Mecz za chwile, wszysxy wszystko napisali. Spory value na &quot;underdoga&quot; jakim jest wg. bukow Stan the Man.
Obecny sezon Rafy mowi sam za siebie, wczoraj ogromne meczarnie ogoln8e slaby rok. Jesli Wawrinka zagra na 90%swoich mozliwosci wygra ten mecz spokojnie i nie patrzmy tu na h2h bo to ogromny &quot;past&quot;.
Widze fajny polfinal Waw vs Andy ;)
Powodzenia!
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Nadal-A.Murray 1 @1.45 exp
Nadal gra o wygrana, zeby raz jeszcze zwyciezyc w Monte Carlo, gdzie dokonywal niesamowitych rzeczy w przeszlosci. Nikt tam nie zna tych kortow jak Nadal. Znakomity mecz z Thiemem, dzis pewna wygra nad Wawrinka. Murray narzie bardzo dobrze. Rok temu zagral 3 bardzo dobre mecze z Nadalem i wygrla z nim w Madrycie. Ale chyba nie tym razem. Murray bardzo slabo wypadl w Indian Wells i Miami. Nadal mobilizcja 100 % po odpadnieciu Djokoivca jak mowilem i licze na final Hiszpana.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Nadal-A.Murray 1 @1.45 exp

Nadal gra o wygrana, zeby raz jeszcze zwyciezyc w Monte Carlo, gdzie dokonywal niesamowitych rzeczy w przeszlosci. Nikt tam nie zna tych kortow jak Nadal. Znakomity mecz z Thiemem, dzis pewna wygra nad Wawrinka. Murray narzie bardzo dobrze. Rok temu zagral 3 bardzo dobre mecze z Nadalem i wygrla z nim w Madrycie. Ale chyba nie tym razem. Murray bardzo slabo wypadl w Indian Wells i Miami. Nadal mobilizcja 100 % po odpadnieciu Djokoivca jak mowilem i licze na final Hiszpana.
Nie sledze Monte Carlo.. ostatnimi czasy pilke nozna bardziej sledze.. brac nadala po kursie 1.3, 1.4 to bezsens.. Ogolem powiem, ze tenis jest nieprzewidywalny i mimo, iz Nadal pokonal Thiema, ktory gra ostatnio gooowno dla mnie i Stasia, ktory ma gdzies wszystkie turnieje oprocz Szlemow nie jest jakas od razu super forma hiszpana.. Murray potrafi sie spiac, pokonanie Raonica 6:2 6:0 robi wrazenie.. bardziej stawialbym na Murraya, ze wygra lub +1.5 seta na Murraya..
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Nadal vs Andy
Nadal 2:0 |2,10| bet365⛔ 2:1
Jak mówiłem, Rafa tutaj wygra. Pefka.

Nadal wygra turniej w Monte Carlo i jestem co do tego przekonany. Jak wiemy nie ma Novaka, a więc kto jak nie Rafa? i to jeszcze w Monte Carlo. Świetne spotkanie z Dominikiem, który postawił niesamowicie trudne warunki, wiemy jak świetny jest ten jego forhend i śmiało mogę powiedzieć, że jeden z najlepszych na świecie, zdecydowanie topowy i Rafa miał momentami na prawdę problemy, ale wyszedł z nich z klasą. Dziś pewnie pokonał Staszka, śmiem stwierdzić, że masakrując go. Andy słabo na prawdę słabo w tym sezonie wygląda. Tutaj stracił seta z Herbertem, następnie z &quot;prawie&quot; przegrał z wariatem Paire, bo gdyby na miejscu Francuza był ktoś inny w decydujących gemach to Murray by już nie grał w tym turnieju. Dziś bardzo dobrze wszedł w mecz z Raonicem i tak już zostało do końca. Miał po prostu na niego sposób, który wszystkim jest bardzo dobrze znany, czyli kazał mu biegać i Kanadyjczyk próbował rozrzucać go swoim forhendem ale to na nic się nie zdało. Zdecydowanie zasłużone zwycięstwo Brytyjczyka. Rafa jutro go po prostu zabiega i taka jest prawda, Andy nie będzie miał większych szans w wymianach, świetnie działa u Hiszpana ten topspin, którym masakruje przeciwników, zn. się kiedyś &quot;masakrował&quot;. Dla mnie to jest jutro bet dnia. Rafa gładko wygra 2:0 i Murray nie będzie miał nic do powiedzenia. Zwyczajnie go zabiega.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
roy. 187

roy.

Forum VIP
Nie sledze Monte Carlo.. ostatnimi czasy pilke nozna bardziej sledze.. brac nadala po kursie 1.3, 1.4 to bezsens.. Ogolem powiem, ze tenis jest nieprzewidywalny i mimo, iz Nadal pokonal Thiema, ktory gra ostatnio gooowno dla mnie i Stasia, ktory ma gdzies wszystkie turnieje oprocz Szlemow nie jest jakas od razu super forma hiszpana.. Murray potrafi sie spiac, pokonanie Raonica 6:2 6:0 robi wrazenie.. bardziej stawialbym na Murraya, ze wygra lub +1.5 seta na Murraya..
Nie robi na Ciebie wrażenia gra Rafy ale nie śledzisz Monte Carlo, no brawo Ty! Tenis jest nieprzewidywalny, no brawo Ty #2! Powiedz mi, który sport nie jest. Pisać, że Thiem gra ***** to w ogóle jakaś kpina. Nadal z Thiemem zagrali mega widowisko a Rafa ma psyche ze stali. Obronił około 20 break pointów i udało mu się wygrać mecz 2:0 rewanżując się za poprzedni mecz. Co do Wawrinki, owszem jego forma jest słaba ostatnio ale jakoś nie widzę, żeby ktokolwiek tutaj typował Rafe w meczu z Wrinką, wszyscy jak jeden mąż grali Stacha. I skończycie pieprzyć głupoty, że Wawrinka spina się tylko na szlemy - zaczyna robić się to już nudne. Skoro na Ciebie nie robi wrażenia wygrana 2:0 ze Stachem to pewnie grubo grałeś Rafę ????. Oczywiście nie wspomnisz, że Murray gra ostatnio padakę - dostał od Del Bonisa, Dimitrova (2 mega słabe mecze i mnóstwoo błędów), stracony set z Herbertem, cudem wygrany mecz z Paire. No ale po co o tym pisać skoro piszemy analize pod typ prawda? :]. Rafa da z siebie 200%, żeby ten mecz wygrać i jedyne z czym się zgodzę to, że kursy nie są powalające ale po co pisać takie bzdury? Jakbym miał grać to grałbym Rafę. I oby w końcu coś się zmieniło w nim w dobrym kierunku bo już rzygać się chce tą hegemonią Djoka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
meechum 41

meechum

Użytkownik
Rafael Nadal - Andy Murray 1 @1,40 ✅ 2:1 (2:6; 6:4; 6:2) /bet365

Nie widzę tutaj innego rozwiązania jak zwycięstwo Rafy, który jest bliski grania swojego najlepszego tenisa z poprzednich lat i dzisiaj byliśmy tego świadkami. Odprawienie Stana oddając mu zaledwie pięć gemów robi wrażenie. Mecz z Thiemem też był przez niego kontrolowany od początku do końca. Tak jak po spotkaniu z Bedene byłem pewny, że to nie jest cały czas ten Nadal, którego chcemy oglądać, tak teraz mogę przyznać, że się myliłem. Andy w Monte Carlo nie wygrywa spotkań - to jego przeciwnicy je przegrywają, mecz ze wszystkim znanym Paire był tego najlepszym przykładem. Dzisiejsze odprawienie Milosa może trochę broni Szkota, jednak trzeba przyznać, że Raonic kosmicznego poziomu tutaj też nie prezentował. Ja idę w kierunku Rafy, który wyrósł na faworyta turnieju.
 
B 19

byk0009

Użytkownik
Nadal vs Andy
Nadal 2:0 |2,10| bet365
Nadal wygra turniej w Monte Carlo i jestem co do tego przekonany. Jak wiemy nie ma Novaka, a więc kto jak nie Rafa? i to jeszcze w Monte Carlo. Świetne spotkanie z Dominikiem, który postawił niesamowicie trudne warunki, wiemy jak świetny jest ten jego forhend i śmiało mogę powiedzieć, że jeden z najlepszych na świecie, zdecydowanie topowy i Rafa miał momentami na prawdę problemy, ale wyszedł z nich z klasą. Dziś pewnie pokonał Staszka, śmiem stwierdzić, że masakrując go. Andy słabo na prawdę słabo w tym sezonie wygląda. Tutaj stracił seta z Herbertem, następnie z &quot;prawie&quot; przegrał z wariatem Paire, bo gdyby na miejscu Francuza był ktoś inny w decydujących gemach to Murray by już nie grał w tym turnieju. Dziś bardzo dobrze wszedł w mecz z Raonicem i tak już zostało do końca. Miał po prostu na niego sposób, który wszystkim jest bardzo dobrze znany, czyli kazał mu biegać i Kanadyjczyk próbował rozrzucać go swoim forhendem ale to na nic się nie zdało. Zdecydowanie zasłużone zwycięstwo Brytyjczyka. Rafa jutro go po prostu zabiega i taka jest prawda, Andy nie będzie miał większych szans w wymianach, świetnie działa u Hiszpana ten topspin, którym masakruje przeciwników, zn. się kiedyś &quot;masakrował&quot;. Dla mnie to jest jutro bet dnia. Rafa gładko wygra 2:0 i Murray nie będzie miał nic do powiedzenia. Zwyczajnie go zabiega.
Stasiek u wiekszości był dziś faworytem jak pokazał nadal nie wrócił do optymalnej formy. Nadal wygrał fajnie wraca gdzieś do tego co umie grać lecz zbyt optymistyczni patrzysz na Rafe tym swoim typem. Andy słaby początek ma więc trzeba kolejnych punktów do rankingu ATP nie sądzę że będzie to taka sielanka łatwy mecz był dla Nadala a na pewno zaproponowany przez ciebie typ jest lekko mówiąc bardzo mocno odważny i raczej za drobne . Ja bym szukał typu w stronę Tie-break
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Zgadzam się z tym co napisał powyżej roY. Nie chcę powtarzać tego co zostało już napisane, ale Nadal na chwile obecną wygląda bardzo pewnie. Wczoraj w dziale chyba nikt nie typował zwycięstwa Nadala, a dzisiaj widze instynkt standy i prawie wszyscy grają na niego. ;) Z kolei jeśli chodzi o Murraya to wciąż przed oczami mam jego pseudo występ w Miami z Dimitrovem. Nie biegał do piłek przy serwisie bułgara, po chwili kłótnie z sędzią i dziwne podśmiehujki do swojej pańci na trybunach. Murray wyglądał jak nie on. W monte carlo widziałem tylko jedną powtórkę meczu z Paire i z taką grą na Nadala może powąchać co najwyżej kilka gemów. Co do kursu, to liczyłem na około 1,5 na Nadala, ale kurs 1,42 (bet fair) moim zdaniem również do gry.

Jeśli chodzi o drugi półfinał... Dziś po pracy zdążyłem jedynie na mecz Monfilsa. Po odpadnięciu Djokovica troche liczyłem na to że dojdzie do finału, ale dziś już po kilku pierwszych gemach wyglądał na mocno spompowanego. Co prawda dobiegał do piłek ale na koniec dyszał jak po maratonie. W meczu z Tsongą te wymiany powinny byc teoretycznie krótsze ale Monfils moim zdaniem kondycyjnie wyglądał słabo. Meczu Tsongi z Rogerem nie widziałem więc jeśli ktoś mógłby napisać kilka słów to będę wdzięczny. pozdrawiam :cool:
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Nie znam się tak dobrz na tenisie i wybaczcie Panowie, że się wtrącam, ale nie uważacie, że granie Nadala po kursie 1,42 jest jakimś absurdem? Tenis to dyspozycja dnia przecież, a Nadal i Murray generalnie mają zbliżone umiejętności, więc 1,42 na takiego nie-pewniaka to chyba trochę za mało, co ?
Osobiście zagram na Murraya, bo nie wierzę w to, że tam nie będzie walki, na pewno będzie spora mobilizacja i mecz może pójść w obie strony, czemu więc nie spróbować pograć czegos po wyższym kursie.
 
el-bet 109

el-bet

Użytkownik
Rafael Nadal v Andy Murray @1.42 (Marathon)
Bardzo dużo już na ten temat było napisane, wiec krotko i na temat. Dla mnie Nadal jak dotąd w Monte Carlo wygląda bardzo pewnie. Widać, ze forma wraca we właściwym momencie - European Clay Season. Monte Carlo to jeden z jego ulubionych turniejów, każdy wie co on tutaj już dokonał. Uważam, ze wygra ten turniej w tym roku a ten mecz zapowiada się niezwykle ciekawie.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Nie robi na Ciebie wrażenia gra Rafy ale nie śledzisz Monte Carlo, no brawo Ty! Tenis jest nieprzewidywalny, no brawo Ty #2! Powiedz mi, który sport nie jest. Pisać, że Thiem gra ***** to w ogóle jakaś kpina. Nadal z Thiemem zagrali mega widowisko a Rafa ma psyche ze stali. Obronił około 20 break pointów i udało mu się wygrać mecz 2:0 rewanżując się za poprzedni mecz. Co do Wawrinki, owszem jego forma jest słaba ostatnio ale jakoś nie widzę, żeby ktokolwiek tutaj typował Rafe w meczu z Wrinką, wszyscy jak jeden mąż grali Stacha. I skończycie pieprzyć głupoty, że Wawrinka spina się tylko na szlemy - zaczyna robić się to już nudne. Skoro na Ciebie nie robi wrażenia wygrana 2:0 ze Stachem to pewnie grubo grałeś Rafę ????. Oczywiście nie wspomnisz, że Murray gra ostatnio padakę - dostał od Del Bonisa, Dimitrova (2 mega słabe mecze i mnóstwoo błędów), stracony set z Herbertem, cudem wygrany mecz z Paire. No ale po co o tym pisać skoro piszemy analize pod typ prawda? :]. Rafa da z siebie 200%, żeby ten mecz wygrać i jedyne z czym się zgodzę to, że kursy nie są powalające ale po co pisać takie bzdury? Jakbym miał grać to grałbym Rafę. I oby w końcu coś się zmieniło w nim w dobrym kierunku bo już rzygać się chce tą hegemonią Djoka.
Co do Nadala vs Stasiu typowalem Rafe ale, ze bylem w pracy to nie obstawialem.. zreszta na jeden mecz nie chcialem grubo rzucac hajsem.. Tak spodziewalem sie, ze wygra Rafa tak i spodziewam sie, ze jutro Murrray powalczy i urwie seta i mam nadzieje, ze pozniej wygra i mecz ???? Murray sie rozkreca.. Z pairem meczyl sie ale wygral, potem gladko Raonic i moze pojsc za ciosem wg mnie ale to moja opinia tylko..
 
meechum 41

meechum

Użytkownik
Gaël Monfils - Jo-Wilfried Tsonga 1 @1,90 ✅ 2:0 (6:1; 6:3) /bet365 /// szybko, łatwo i przyjemnie $$$ ????

Kozacki kurs na Monfilsa. Spodziewałem się czegoś w rodzaju 1,6-1,7, moim zdaniem do jutra spadnie. Gael jak zwykle kapitalna gra na returnie. W Monte Carlo jeszcze bez straty seta. Co najważniejsze bardzo spokorniał i nie jest tym samym typem niedojrzałego dzieciaka, któremu bardziej zależało na zabawie niż zdobywaniu trofeów. Dla niego sezon na mączce to ciągłe przygotowania do najważniejszego dla niego turnieju w roku - Rolanda Garrosa. Tsonga gra co najwyżej solidny tenis. Potrafi utrzymać swój serwis, ładnie przyspieszyć grę, ale nie jest w swojej najwyższej formie. Panowie w spotkaniach rangi ATP grali ze sobą sześciokrotnie (4:2 dla Tsongi), ale tak się złożyło, że wszystko grali na hardzie. Jeśli Monfils niczego jutro nie odwali to powinien wygrać w wejść do meczu finałowego.
 
irbis91 60

irbis91

Użytkownik
Dla mnie to jest jutro bet dnia. Rafa gładko wygra 2:0 i Murray nie będzie miał nic do powiedzenia. Zwyczajnie go zabiega.
Człowieku, Murray to światowa czołówka jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne i nie ma mowy tu o żadnym zabieganiu. Dziwi mnie ten optymizm w kierunku Nadala, który zagrał dziś po prostu poprawne spotkanie, za to Wawrinka zagrał żenująco. Murray zaprezentował się z Raonicem bardzo solidnie i myślę, że czeka nas jutro wyrównany mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wczoraj miałem podać na forum typ na Tsongę, a wyszedł Raonic ???? , wynik znany wszystkim. Który to już raz pierwsza myśl była lepsza... :cool:
Typów na Nadala dużo, więc podam coś dla urozmaicenia. Szczerze trzeba przyznać, że niezwykle cieszy mnie wznosząca forma &quot;Rafy&quot;, Roland Garros szykuje się ekstremalnie ciekawy, a Pana Wawrinkę to chyba trzeba omijać dopóki nie znajdzie się w półfinale/finale większego turnieju.
Jeszcze jakieś 2 sezony temu to nikt by nie miał wątpliwości co do typu meczu na mączce Nadal vs. Murray.
???? Monfils G. - Tsonga J-W.
Tsonga J-W. ::: 2,06 ::: 1/3 Pinek ⛔
H2H 2:5 z lat 2003-2015. To będzie bez wątpienia niezwykle ciekawy mecz, dwóch wysoko rozstawionych Francuzów w dobrej formie zagra o finał turnieju Masters w Monte-Carlo. Monfils już rok temu był tutaj w półfinale, miał świetną formę, zniszczył Federera, Dimitrova, aż doszło do meczu z Berdychem w tej samej fazie i skończyło się na 5 gemach dla Gaela...
Trzeba szczerze przyznać, że Monfils tutaj jeszcze nikogo dobrego nie pokonał. Vesely miał mecz życia z Djokvoicem i pewnie już nie prędko taki sukces powtórzy, Granollers niby jest w formie wznoszącej, ale ten Pan kilka miesięcy temu grał na poziomie Challenger, mecz z Lorenzim i Mullerem lepiej przemilczeć.
Tsonga za to pokonał Federera w całkiem dobrym stylu, pomimo że Roger niedawno wrócił po kontuzji to Szwajcar grał dobre zawody na tym turnieju. Francuz popisał się 8 asami, co na mączce jest nie lada sztuką. Wcześniej ograł swojego rodaka Pouille który był w życiowej formie. Warto wspomnieć o tym, że Tsonga dość niedawno już zagrał fajny mecz z Djokovicem na Indian Wells, przegrał dopiero po 2 tie-breakach.
Wynik: 6:1 6:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
R. Nadal Vs. A. Murray 2 3.20 bet365 ⛔ ⛔ ⛔ 2:1
A ja dzisiaj idę w stronę Murraya. Dużo napisaliście o tym meczu, o dyspozycji obu panów, z czego każdy opis był pod typ, bo pisanie że ma go &quot;zabiegać&quot; graniczy z głupotą, no ale powiedzmy, że argumentów było więcej. Przypomnę Wam mecz w Madrycie, finał, gdzie na Nadala i Murraya były bardzo bardzo podobne kursy jak w dzisiejszym meczu i leciała masówka na Rafę a skończyło się 2:0 dla Murraya ;). Andy w pierwszych meczach tego turnieju nie prezentował się super, ale z Raoniciem zagrał bardzo dobre spotkanie. Być może magazynował energię na ważniejsze spotkania ? ;) Piszę to pół żartem pół serio bo wiadomo, że niektórzy zawodnicy potrzebują czasu żeby wejść w turniej. Uważam, że bedzie dzisiaj dużo przełamań i ładnych wymian. Jaki będzie rezultat końcowy przekonamy się za niedługo .
Braciszek Murraya zagrał dzisiaj świetny mecz w deblu, być może będzie to dzień Murray&#39;ów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Monfils-Nadal 2 @1.25 exp ✅ krol Monte Carlo jest jeden
Co za geniusz znowu wykasowal poprzedni wpis? Trzeci raz to samo mam pisac, ze Nadal zmobilizowany, zeby ponownie wygrac turniej, ktory wygrywal przez 8 lat z rzedu jeszcze nie tak dawno i gdzie bilans meczow jest fenomenalny. Znakomite mecze z Murrayem i Thiemem. Faworyt moze byc tylko jeden. Ostatnio gdzies czytalem, ze czworka Djokovic-Nadal-Murray-Federer wygrala bodajze 50 z 54 turniejow wliczanych do rangi Masters Series. Nadal im dalej w mecz, tym bardziej sie rozkreca. Murray wczoraj juz nie wytrzymal tempa. Nie bede sie rozpisywal o Monfilsie, on swietnie zagral w Miami, potwierdzil bardzo dobra forme, ale krol maczki jest jeden. Do kombinacji taki typ pasuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom