>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Monte Carlo, 14-21.04.2013

Status
Zamknięty.
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Moim zdaniem tutaj może być bardzo różnie, finał to finał, rządzi się swoimi prawami, ale na przy tak wystawionych kursach ja RACZEJ zdecyduję się na WIN Djoko - zawsze będzie można skontrować na live ????
Co będziesz chciał kontrować ? Jak Nadal wejdzie w mecz lepiej to po 1.10 czy 1.15 będziesz kontrował, patrząc na Twoje stawki to nie widzę, żadnego sensu w tym co napisałeś. No chyba, że zaczniesz walić jakieś dokładne wyniki ale z tym to wiemy jak bywa...
Ale zgodzę się z tym, że taki finał to loteria, kurs wysoki na Djokovica ale chyba większość zapomniała jak było przed rokiem, a obecnie Novak nie prezentuje nawet 70% z tamtej formy. A Nadal to Nadal stawiając przeciwko jemu na ziemi to jak strzelić sobie w nogę. Dla mnie finał do oglądnięcia tylko.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Chyba nigdy nie zrozumiem tego forum. Cały turniej większość ludzi regularnie typowała handi w stronę rywali Novaka. Przychodzi finał i nagle wg. wielu to Serb jest faworytem ????
Moim skromnym zdaniem jedynym rozsądnym typem na finał jest
Rafael Nadal - Novak Djokovic 1 po naprawdę fajnym kursie. Grałbym Nadala nawet gdyby mecz był na hardzie.
puenta jest taka, że typerom stawiającym handi przeciwko Serbowi chodzi o zarobieniu kasy, samemu tenisiście o wygraniu meczu, a że jedno drugiego nie wyklucza to djokovic dał sporo zarobić w tym turnieju, głównie w pierwszych dwóch pojedynkach
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Mozna napisac ksiazke na temat teg finalu a potem sie okaze, ze ktos wstal lewa noga i dzis ma zly dzien i na podstawie tego jednego meczu ktos chce wydac werdykt kto sie zna na tenisie na kto nie... czy jest sens takei glupoty wogole komentowac? Zaklady to maraton i wielu wielu betach wiadomo kto jaki jest, jesli ktos tego nie rozumie to nie ma czego szukac w tym biznesie. Ja final odpuszczam, tu i tu problemy, kazdy wynik jest mozliwy, rowniez z overa gemowego rezygnuje, zostaje livebetting. Bardzo ciezki mecz do typowania i chyba wiecej rozsadku bedzie w odpuszczeniu niz udowadnianiu komukolwiek, ze sie ktos zna i na sile typowanie w ciemno.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nawet nie chce mi się komentować tych wypocin fachowca od UF, ale głowa boli od czytania takich piardów.
Nadal - Djoko @ 1 (1.60) Unibet
Rafa jako król Monte Carlo nie ma raczej prawa przegrać tego meczu, formy szczytowej nie ma, ale Novak nie ma jej tym bardziej. H2H na cegle 12-2 dla Nadala. Poza tym Hiszpan po prostu nie zwykł tutaj przegrywać, 46 spotkań wygranych z rzędu mówią same za siebie. Brak porażki od 2005 roku w tym turnieju. Słabsza forma Djokovica jest wyraźnie widoczna, tak naprawdę turniej w Dubaiu był ostatnim który Serb zagrał na swoim poziomie. Biorąc pod uwagę fakt, że były osoby które stawiały win Rafy w całym turnieju po 1.45 to teraz to 1.60 jest naprawdę promocyjne.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Jeśli dla Ciebie Nadal wracający po kontuzji w meczu z Djoko do tego finał jest promocją to aż strach myśleć jak wychodzisz na bukmacherce.
Co Ty chłopie gadasz ? Jak wraca po kontuzji, rozgrywa 4 pełne turnieje i tutaj 5, za nim już ponad 20-25 spotkań, a ten dalej o tej kontuzji. To kiedy nie będzie po kontuzji ? W przyszłym roku pewnie... Nadal mógł wystąpić na Australian Open, ale wiedział, że nie jest tak przygotowany aby coś tam zdziałać więc odpuścił sobie i postąpił słusznie przez co lepiej się przygotował do sezonu na &quot;mączce:
Wielbisz tego Djokovica, a prawda taka, że dopiero wczorajszy mecz zagrał solidnie, 3 pozostałe to jego rywale się obsrali, a on sam był cieniutki. Także co to za forma ? Nie wspominając, że jeżeli ktoś tutaj wraca po kontuzji bądź ją ma to jest w 100% Novak.
I co do tego meczu to nie Nadal musi się wspiąć na wyżyny swoich możliwości, a Djoković zagrać kapitalny mecz. Bo nie raz bywało, że na ziemi grali kapitalnie z nim niektórzy, a i tak przegrywali mecze.
bez przeklinania - rox
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
H2H jest to najmniej znacząca statystyka no ale każdy argument jest dobry aby podeprzeć swój typ.
Kolego, jak możesz pisać, że H2H to najmniej znacząca statystyka. Przecież od porównania H2h trzeba zaczynać analizę statystyczną. Są zawodnicy, którzy nie lubią grać z innymi i to się ciągnie przez całą karierę. Bardzo wyraźnie widać to w WTA, ale i ATP też się do tego ma. Po prostu styl gry zawodnika X mocno może nie odpowiadać zawodnikowi Y przez co będzie przegrywał duży % pojedynków.
To tak nawiasem dodając, bo pisanie że H2h to najmniej ważna statystyka mogę porównać do &quot;UF&quot;...
Jeśli dla Ciebie Nadal wracający po kontuzji w meczu z Djoko do tego finał jest promocją to aż strach myśleć jak wychodzisz na bukmacherce.
Może do AO ludzie przestaną używać argumentu Nadala powracającego po kontuzji...
@Down
@Rangizz Jeśli ty sugerujesz się H2H to powodzenia ale ja tak nie robię i dobrze na tym wychodzę i tyle.
Sugeruję się bardzo rzadko (co myślę, że jest błędem), ale ja nie pisałem nic o sugerowaniu sięH2H. Po prostu &quot;poruszyło&quot; mnie twierdzenie, że H2H to najmniej istotna statystyka. Zatem jakie inne ze statystyk są istotniejsze?
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Nawet nie chce mi się komentować tych wypocin fachowca od UF, ale głowa boli od czytania takich piardów.
Nadal - Djoko @ 1 (1.60) Unibet
Rafa jako król Monte Carlo nie ma raczej prawa przegrać tego meczu, formy szczytowej nie ma, ale Novak nie ma jej tym bardziej. H2H na cegle 12-2 dla Nadala. Poza tym Hiszpan po prostu nie zwykł tutaj przegrywać, 46 spotkań wygranych z rzędu mówią same za siebie. Brak porażki od 2005 roku w tym turnieju. Słabsza forma Djokovica jest wyraźnie widoczna, tak naprawdę turniej w Dubaiu był ostatnim który Serb zagrał na swoim poziomie. Biorąc pod uwagę fakt, że były osoby które stawiały win Rafy w całym turnieju po 1.45 to teraz to 1.60 jest naprawdę promocyjne.
Hehe, &quot;Rafa jako król Monte Carlo nie ma raczej prawa przegrać tego meczu&quot; - dobre !! ???? Tak samo pisałeś, że CUD musiałby się stać żeby Dimitrov ugrał seta Nadalowi, jak ostatnio negowałeś typy userów grających powiedzmy przeciwko Nadalowi...
Nie wiem też dlaczego żyjesz przeszłością i twierdzisz, że skoro wygrywał w tym turnieju od 2005 roku to i teraz wygra. Skąd ta pewność ?? To jest sport, FINAŁ, wszystko jest możliwe i wskazywanie Nadala po kursie 1.60 jako promocja jest co najmniej nie na miejscu ???? A jak się znowu &quot;cud&quot; stanie i Nadal tym razem przegra to co napiszesz ? ????
Nie wydaje mi się też aby forma Djokovica była wyraźnie słabsza, bo jak można uznać w przypadku jak on dochodzi do finału MASTERa że ma &quot;wyraźnie słabszą formę&quot; ???
Znowu ubzdurałeś sobie że Nadal to wygra z palcem w dupie i próbujesz wszystkich do tego przekonać... Sorry, ale trochę to irytujące!!
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Jeśli ktoś nie ma argumentów to po prostu przeklina ale na mnie to nie działa ;) Co z tego że tyle spotkań rozegrał? Jest dalej świeżo po kontuzji i tego nie zmienisz. Co do uwielbiania Djoko mylisz się bo właśnie kibicuję Nadalowi ale w bukmacherce nie ma sentymentów więc wybacz ale twój kolejny argument szlak trafił. Mówienie że zawodnicy się obsrali zostawię bez komentarza bo twoje słownictwo raczej mówi tutaj wszystko. No kontuzje ma Nole jak nwm wygrywając z każdym na lajcie i dochodząc do finału parodia co wypisujesz. Jasne Nadal nie musi nic robić a Nole musi zagrać kapitalnie żeby wygrać większej bzdury nie słyszałem dawno.
@Rangizz Jeśli ty sugerujesz się H2H to powodzenia ale ja tak nie robię i dobrze na tym wychodzę i tyle.
// Ostatni post przed finałem ;)
Jakich argumentów ? Czy ja stawiam ten mecz, boli mnie głowa jak wielu co Ty wypisujesz. Szkoda, że ostatni post przed finałem, a nie ostatni ogólnie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
nie wiem kiedy doczekamy się tego meczu, bo pada, ale szkoda nie spróbować po takim kursie:
Bryan/Bryan - Benneteau/Zimonjic @ 3,60 Marathonbet
Bliźniaki wiadomo najlepszy debel świata od paru ładnych lat, ale kilka spotkań ostatnio pokazało, że są do ruszenia. Przegrali w Davisie przed własną publicznością właśnie z Zimonjiciem w parze z Bozoljacem, przegrali też w Houston z parą Murray/Peers, która tam dobrze grała, ale do najlepszych debli świata nie zalicza się.
Druga para to właśnie doświadczony deblista Zimonjic z Francuzem Benneteau, czyli wiadomo za kim będzie publiczność. Ta mieszanka na razie sprawdza się naprawdę dobrze, ponieważ nie stracili oni jeszcze nawet seta, a grali z kilkoma dobrymi parami. Wydaje mi się nawet, że mieli trudniejszą drogę od braci.
Na pewno są w stanie dziś powalczyć z Bryanami i grzech nie skorzystać z takiego kursu. Zimonjic wie jak pokonywać bliźniaków i oby wykorzystał dziś tą wiedzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tenmen 83

tenmen

Użytkownik
w Monte Carlo pada i mecz się jeszcze nie zaczął... ale ten mecz to typowy NO BET !!! obaj zawodnicy są pod kreską... Djokovic cieniuje od porażki z oldboyem Haasem ale pomału się odbudowuje a Nadal po dobrych turniejach na początku roku nie gra na swoim normalnym poziome... śledzę Monte Carlo w tym roku, oglądałem sporo meczy i zarobiłem nieźle na tym turnieju ale ten finał to typowy NO BET... początkowo miałem ochotę zagrać grubo na Nadala ale po tym co widziałem w meczu z Dimitrovem (takiej nieporadności i bezradności Nadala w 2 i 3 secie nie widziałem dawno) i Tsongą (Tsonga zagrał słabo a i tak Nadal mnie nie przekonał swoją grą)... postanowiłem odpuścić ten mecz... zastanawiam się czemu prawie wszyscy muszą na siłę grać mecz, którego nie czują... w poniedziałek zaczyna się nowy tydzień, nowe turnieje, pełno meczy do obstawiania, zawsze się znajdzie coś ciekawszego do grania a tu wszyscy nagle poczuli się ekspertami od finału... ich sprawa, ich pieniądze... ale jedno wam powiem... buki wygrywają z nami bo nie potrafimy robić przerw i bardzo często gramy na siłę... tak jak w tym przypadku...
w Monte Carlo pada, mecz jeśli dzisiaj się rozpocznie może być przerywany co może wpływać na zawodników... może to podnieść dramaturgię meczu ale z drugiej strony czyni ten mecz jeszcze mniej przewidywalnym... raz jeszcze powtórzę... NO BET !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szef10 216

szef10

Użytkownik
Tak jak pisałem wcześniej jak chcecie grać w strone Djoko to lepiej sobie odpuścić i spokojnie obejrzeć tylko ten finał, bo granie czegoś w jego strone w Monaco w finale z Nadalem mija sie z celem... Nie patrzcie na poprzednie mecze bo to jest bez sensu, niektórzy piszą że jeden i drugi grał słabo Djoko łatwiejsza droga do finału, Djoko kontuzja sranie w banie finał to finał. Nie ważne jak Nadal to wygra, nikt nie jest prorokiem i nikt tego nie wie, ale szanse na to że przegra moim zdaniem wynoszą 10% - tak takie daje szanse na zwycięstwo Nowaka w Monaco 10%...
E: po przegranym secie ponad 3.0 na Nadala warto to pobrać ;)
A jednak ???? Ten Nadal to jednak jeszcze nie ten sprzed kontuzji, ale dobrze dla całego touru że w ogóle wrócił
 
A 21

adrianziomek18

Użytkownik
To przemęczenie u Nadala? Dawno nie widziałem Nadala popełniającego tyle błędów , aut co 2 piłka, niektóre 100% sytuacje też nie przynosiły mu punktu , a w 2 secie ze stanu 4-2 przegrał 6-7 więc nie wiem czym to było spowodowane, ale naprawdę było kilka akcji wartych uwagi jednak błędy Nadala spowodowały porażkę....chociaż umiejętności nie można ujmować Djoko bo popisał się kilkoma świetnymi zagraniami...
To co zrobił nadal w 2 secie woła o pomstę do nieba....mając 6-5 i serwis ....zostaje odłammy Do 0!!!???? i w Tb ponosi sromotną porażkę do 2!!!???? ...Naprawdę tak &quot;pieprzącego&quot; niektóe piłki Nadala jeszcze nie wadziłem ...
Kondycjnie Nadal wydawał mi się lepszy i jakby się trochę skupił to doszło by do 3 seta gdzie raczej ograłby wykończonego Djoko ale pozostaje gdybać bo skończyło się 2-0 dla Djoko...
gratuluje grających na Dżokera ...
 
S 2

sebcio89

Użytkownik
Też gratuluję. Szansa na 3 sety była spora, ale Nadal psuł dziś wszystko co się dało. I Djoko rzeczywiście &quot;oszczędzał&quot; się na finał i w nim pokazał swoją normalną grę, do jakiej nas przyzwyczaił. Choć ogólnie mecz i tak stał na całkiem przyzwoitym poziomie.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Nie mam pojecia jak Rafa nie ogarnal tego drugiego seta, po brejkach spusiaczyl chyba wszystko co mogl, o ile win Djoko po trzech setach jeszcze gdzies we mgle widzialem, o tyle 2:0 to jakis koszmar ;)
 
ef81 138

ef81

Użytkownik
Król jest tylko jeden ???? Djokovic , cieszę się z widowiskowego spotkania, obaj dawali z siebie wszystko , szacunek dla obydwóch ale śmieje się teraz z tych co pieprzyli, że faworyt jest tylko jeden ???? , jak widać tenis jest równie pięknym co nieprzewidywalnym widowiskiem. Co do Djokovicia , jeden oszut hehe, oglądałem prawie jego wszystkie spotkania w Monte Carlo, schylał się , grymasił a tu proszę 2:0 w finale z Rafaelem.
 
robel 153

robel

Użytkownik
Nie będę się wychwalał że trafiłem Djokovicia no ale panowie taka rada na przyszłość jak można bluzgać człowieka który z każdego turnieju wychodzi z takim zyskiem jak ja i walizką pieniędzy.
Poczekaj trochę z wielbieniem samego siebie. Jesteś na forum od niecałych dwóch miesięcy, nie tacy kozacy już byli, nie takie pieniądze wygrywali a i tak prędzej czy później padali jak muchy. Nie przypominam sobie aby jakiś typer, który sam dla siebie był bogiem utrzymał się. Był Sałata, był Funt i paru innych, jeżeli nie chcesz skończyć jak oni okrzepnij.
Co do typu na Djokovica, graty, choć był to typowy no bet. Nadal sam przegrał na własne życzenie, walił po autach i psuł piłki jak młody. Zagrał bardzo słabe spotkanie, Hiszpan jest bliski optymalnej formy ale zdarzają mu się słabsze dni.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
myślałem, że fora bukmacherskie to miejsce, w którym typerzy pomagają sobie wzajemnie, wymieniając poglądy, wspólnie grając przeciwko firmom bukmacherskim, a to co robią niektórzy np. robel, guernica czy dawczan to czysta nienawiść i zazdrość - Fonfe w czasie turnieju monte carlo podawał piękne trafne typy, a wy go wyzywacie, zamiast dziękować i gratulować; takich jak wy to trzeba zbanować!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
I 58

irasziom

Użytkownik
Nawet nie chce mi się komentować tych wypocin fachowca od UF, ale głowa boli od czytania takich piardów.

Nadal - Djoko @ 1 (1.60) Unibet

Rafa jako król Monte Carlo nie ma raczej prawa przegrać tego meczu, formy szczytowej nie ma, ale Novak nie ma jej tym bardziej. H2H na cegle 12-2 dla Nadala. Poza tym Hiszpan po prostu nie zwykł tutaj przegrywać, 46 spotkań wygranych z rzędu mówią same za siebie. Brak porażki od 2005 roku w tym turnieju. Słabsza forma Djokovica jest wyraźnie widoczna, tak naprawdę turniej w Dubaiu był ostatnim który Serb zagrał na swoim poziomie. Biorąc pod uwagę fakt, że były osoby które stawiały win Rafy w całym turnieju po 1.45 to teraz to 1.60 jest naprawdę promocyjne.
Od kilku lat śledzę to forum ale teraz z całym przekonaniem postanowiłem stwierdzić, że Dawid jest najczęściej ocierającym się o cuda i piardy typerem na tej stronce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom