>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Monte Carlo, 15-22.04.2012

Status
Zamknięty.
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Ljubicic zakończy karierę
Chorwat Ivan Ljubicic w kwietniu zakończy tenisową karierę podczas turnieju ATP Masters 1000 na kortach ziemnych w Monte Carlo zaplanowanego w dniach 15-22 kwietnia.
- To nigdy nie jest łatwa decyzja dla sportowca, ale dojrzałem do tego, żeby otworzyć następny rozdział w swoim życiu. Tenis znaczy dla mnie bardzo wiele i chcę, żeby nadal był obecny choć w nieco innym wymiarze - napisał w oświadczeniu przesłanym do ATP Tour tenisista, który 19 marca skończy 33 lata.
eurosport.pl

Sam jestem ciekaw, jak sie potoczy mecz z Dodikiem. Czy Ljuba odpuści bo zaplanował uroczystość zakończenia kariery i na kort wjadą kwiaty, a starzy znajomi tenisisci utworzą szpaler i Ivanek uroni kilka łez, z może zawalczy na sam koniec, chyba live da nam odpowiedz...moze po kilku gemach będzie wiadomo jak to się zakończy? W następnej rundzie by czekał raczej Verdasco z którym Ljuba nie miałby nic do powiedzenia... a swoją drogą to meczów z udziałem chorwata widziałem pewnie z kilkadziesiąt, dla mnie u szczytu kariery był doskonały, cudowny pojedyńczy bekhend...kolejny wielki gracz odchodzi na emeryture, w wielkich szlemach nic nie zwojował ale kazdy kto się interesuje tenisem to nazwisko LJUBICIC będzie wspominał z atencją i szacunkiem!


Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Dobrze ze Ivan już kończy. Widać, że ostatnimi czasy nawet gierka do dwóch setów sprawiała mu dużo problemów, przy czym nie dawała nic przyjemności.
Nie ma takiej wytrzymałości co Karlovic, który jest wstanie biegać jeszcze w Davisie. Też lubię starą gwardię Chorwacji, bo młodsza pt. Cilic i Dodig mi nie podchodzi.
Nie ma co tego meczu grać, pooglądać natomiast można. Pewnie zagra tak jak umie najlepiej. A z typowaniem, żeby nie wyszło jak w meczu Gonzaleza.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Nie ma co tego meczu grać, pooglądać natomiast można. Pewnie zagra tak jak umie najlepiej. A z typowaniem, żeby nie wyszło jak w meczu Gonzaleza.
nie pooglądasz bo niestety nie ma streama, ja tam pograłem lekko Ljubę. Fakt, że gra z rodakiem i to, że może ostatni turniej będzie chciał zagrać na porządnym poziomie dla mnie jest wystarczający, a kurs 2.15 niezły bo Dodig wirtuozem nie jest

// niestety Dodig nie ma litości, 0-6 w pierwszym secie ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Bolelli/Fognini @1.85
z pupy ten kurs. Przecież to &quot;debel-hit&quot; ostatnich miesięcy. Przebili nawet rewelację Fleminga z Hutchinsem. Oni na twardej czują się świetnie, to co dopiero będzie na cegle. Zresztą dali popis w Umaq. Wawrinka i Trojan - typowa zbieranka Bóg wie po co. Włosi to połączenie silnego serwu Simone i dobrze myślącego pod siatką Fognini&#39;ego. Bolelli natomiast to siła spokoju za linią końcową i w polu serwisowym. Trojan pokazał w Davisie ze gra podwójna to spory problem. Zero mózgu przy siatce, serwis średni i mało rozumu przy minięciach. Fognini wszak ma jednoręczny którym świetnie returnuje.
Deble to jedyna kategoria w której buki są jak dzieci.
 
go2grzes 7

go2grzes

Użytkownik
Tomic-Istomin
Typ: 2
Pinnaclesport
Kurs: 1.926
Tomic i wolny clay?? To się chyba nie ma prawa udać. Chyba bo to tylko tenis ale popatrzymy trochę wstecz. Tomic unika mączki jak ognia. Od 2008 roku rozegrał tylko 10 spotkań na tej nawierzchni i 9 z nich przegrał. Poza tym po AO 2012 zupełnie posypała się forma. Sam fakt porażki z Isnerem, Ferrerem czy Mullerem można przeżyć ale styl w jakim to się stało był zły. Istomin oczywiście również preferuje szybsze korty ale jest już trochę zaznajomiony z nawierzchnią bo pograł na niej trochę w pucharze davisa i z Igorem Andreevem nareszcie wracającym do niezłego tenisa. Przegrał z nim ale po spotkaniu 3-setowym.
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Istomin @1.90 ⛔
Tomic na cegle? Śmiech na sali. Nie lubię tego młodzieńca nie tylko ze względu na karygodne zachowanie zarówno na korcie, jak i poza nim ale także jeśli chodzi o styl gry. Jakoś nie mogę się co do jego osoby przekonać. Serwis jak na jego warunki fizyczne co najwyżej przeciętny, nie jest w stanie grać tak mocno jak Istomin. Uzbek niejednokrotnie pokazywał, że na cegle potrafi swoje zagrać. Jeśli nie spali się psychicznie, wówczas powinno być bardzo dobrze. Kurs atrakcyjny, grzechem byłoby z tego nie skorzystać.
Melzer @1.40 ✅
Kubot radzi sobie coraz lepiej. Niezłe wyniki notował ostatnio w Stanach, jednak czy będzie w stanie zagrać na tak wysokim poziomie w Monte Carlo? Wątpię. Jurgen jest graczem o klasę lepszym. Styl gry przemawia za szybszymi nawierzchniami, jednak nawet na wolnej cegle może sprawić niespodziankę. W każdym elemencie dużo lepszy od Polaka. Szczerze powiedziawszy zdziwiłbym się, gdyby Łukasz awansował do kolejnej rundy. Za wysokie progi...
Dolgopolov @1.90 ✅
Wiadomą sprawą jest, że Chela na cegle to stary wyjadacz i zawsze trzeba na niego uważać. Problem w tym, że Argentyńczyk się już zestarzał i jego poziom gry ewidentnie zaczyna się pogarszać. Wyniki mówią z resztą same za siebie. Oglądałem go w Acapulco w starciu z Verdasco i muszę przyznać, że tak słabo grającego Cheli dawno nie widziałem. Ukrainiec ewidentnie tankował w Casablance. Widać to było po jego grze oraz zerowym zaangażowaniu. Dobrze zrobił, bowiem w Maroko z całą pewnością doszedłby do finału, co kosztowałoby go sporo sił. Powinien wygrać jeśli rozegra ten mecz z głową i umiejętnie porozrzuca po korcie starego lisa. Value ogromne!
 
P 161

poozon

Użytkownik
Monte Carlo . Nawierzchnia : red clay , szybkość średnia . Niewątpliwym królem tego turnieju jest Rafa Nadal ( 7 tytułów niepokonany od 37 spotkań ) . Nadal w wywiadach wypowiadał się , że nawierzchnia praktycznie nie różni się od tej jaką mamy na RG i jak zwykle duże znaczenie będzie miała pogoda bo inaczej gra się tutaj w dni w których spadł deszcze a inaczej w słoneczne . Prognoza pogody na najbliższe dni od wtorku do soboty będzie sporo padało . Piłki jakimi będzie rogrywany ten turniej to Dunlop Fort ( od 2 lat używana na MC ) .
W zimne i wilgotne dni korty i piłki są ciężkie przez co gra jest wolniejsza .
W ciepło i słoneczne dni kiedy korty są bardzo wyschnięte korty są dużo szybsze
W zeszłym roku court des princes był dużo szybszy niż court cental .
Turnieje odkąd mamy nową piłkę
http://www.atpworldtour.com/posting/2010/410/mds.pdf
http://www.atpworldtour.com/posting/2011/410/mds.pdf
A tutaj możecie sobie ocenić jak odbija się piłka i jak wygląda na tych kortach serw zawodnika o potężnym serwie z bardzo dobrym &quot;clayowcem&quot;
http://www.youtube.com/watch?v=FNrTelF0nA4
Monaco J. - Haase R. (Typ) 2 Betsson kurs 4.75 ✅
obecnie max betfair 4,0

Wiadomo , że Monaco lepszy na clayu , ale obecnie przebywa w USA dzisiaj (niedziela ) o 19:00 gra finał z Isnerem a we wtorek musi zagrać spotkanie z Haase jest to ostatni dzień 1 rundy Monte Carlo , więc 12-16h lotu , Monaco melduje się w Europie w poniedziałek i ma kilka godzin na odpoczynek i aklimatyzację . Będzie miał ciężko , myślę że jutro max 3,0 dostaniemy na rywala spadki gwarantowane .
Berlocq - Starace typ 2 kurs 2.2 Bet-at-home ✅
( ważne aby reg. był po 1 piłce ) Berlocq ma problemy z mięśniami łydki . Przed turniejem w Houston zastanawiał się czy w ogóle wystąpić w turnieju . No i podczas turnieju w Houston kreczował z Lopezem (4:6,2:2) . Mijają 3 dni i ma wystąpić w Monte Carlo , gdzie tu czas na rehabilitację ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Giannessi, A - Volandri, F 1,50
Giannessi już odniósł ogromny sukces, przeszedł kwale gra w turnieju Masters. Gdyby nie to i graliby np w challu w Rzymie to na Pippo było by max 1,30. Volandri porażka w 1r w Casablance bo słabym meczu, no ale wcześniej dwa finały jeden półfinał. Myślę, że forma trochę odbiega od optymalnej tą szykuje na Rzym. Tutaj rywal spokojnie do ogrania nawet heżeli zagra na 60,70%...
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
wczoraj oglądałem finał debla (powtórkę precyzyjniej mówiąc) i pomyliłem z Braccialim, tu mój błąd - dzięki ????
ale return ma dobry, Hanley nabawił się kompleksów przy swoim serwie.
 
gecko 32

gecko

Użytkownik
Jeśli ktoś namyśla się nad Dolgopolovem, to odradzam. Szczególnie, że kursy pospadałay już na łeb, na szyję.
Truizmem jest, że Dolgo jest nieobliczalny, nierówny itp. Zależy jak wejdzie w mecz.
Tymczasem przypominam, że dodatkowym atutem przeciwko niemu jest dziś fakt, że w tym roku rozegrał tylko jeden mecz na clayu, w którym ostre bęcki sprawił mu Flavio Cipolla 6-4 6-1.
Chela na clayu rozegrał już w tym roku 7 meczów, bilans 4-3. A przegrał z nie byle kim: Carlos Berlocq, Albert Ramos, Fernando Verdasco.
Być może Dolgo dziś znowu błyśnie i odprawi Chele 2-0, jednak ostatnio dobre mecze zdarzają mu się wyjątkowo rzadko i prawdopodobieństwo, że stanie się to dzisiaj jest niewielkie.
//edit: Liczba setów: 3 @2.25 Bet365
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Dolgo jest bardzo dobrym graczem, tylko, że strasznie pajacuje. Na niektóre turnieje po prostu jedzie, żeby zgarnąć wpisowe, aby po tygodniu następny wygrać ????
Trzeba trafiać w jego turnieje albo odpuszczać jego pierwsze mecze w turnieju ????
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Juan Monaco - Robin Haase DW 0:2 @ 6.75 ⛔
Monaco wraca do Europy z USA gdzie na amerykańskich kortach osiągnął półfinał w Miami i niedzielny finał z Isnerem. Jak wiadomo 3 setówka w finale, ponad 10 godzinny lot samolotem wywoła ogromne zmęczenie. Monaco musi odpuścić ten mecz i cały turniej w Monako inaczej będzie to głupie posunięcie z jego strony.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Po pierwsze to Monaco ma na imię Juan ???? Po drugie po co miałby lecieć do Europy bez powodu? Gdyby nie czułby się na siłach napewno by nie wystąpił w tym turnieju, tak jak to zrobił Isner. Po wpisowe by nie przyleciał, bo jednak to jest ambitny grajek, a nie jak niektórzy. Takie tłumaczenie mnie nie przekonuje.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
nie mogę wytrzymać jak widzę określenie typu
Monaco musi odpuścić ten mecz i cały turniej w Monako inaczej będzie to głupie posunięcie z jego strony.
mogę się zgodzić, że podróż + poprzedni turniej mogą się odbić na postawie Argentyńczyka, ale wcześniej odpoczywał tydzień + krótki mecz w DC, więc czemu ma odpuszczać Mastersa to ja nie wiem ????
przecież Juan to nie jest wymoczek, dla którego rozegranie kilku spotkań to zabójcza dawka wysiłku ....
w innym turnieju pewnie by się nie przemęczał, ale tutaj ....
można spróbować jakiś hc na Haase, który wybitnie lotnym graczem nie jest i wątpię bym wykorzystał tę sytuację, ale jakiś opór sprawić może... ale nawet jeśli to nie z powodu głupiego posunięcia jakim będzie nie odpuszczenie tego turnieju...
to są zawodowcy, jak ktoś kiedyś sugerował odpuszczenie przez Rogera 1/2 Wielkiego Szlema
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Po pierwsze to Monaco ma na imię Juan ???? Po drugie po co miałby lecieć do Europy bez powodu? Gdyby nie czułby się na siłach napewno by nie wystąpił w tym turnieju, tak jak to zrobił Isner. Po wpisowe by nie przyleciał, bo jednak to jest ambitny grajek, a nie jak niektórzy. Takie tłumaczenie mnie nie przekonuje.
Tak Juan, już poprawione ???? . Typ nie opieram na umiejętnościach sportowych obu zawodników. Monaco jest obecnie w lepszej formie, ale potrzeba jednak czasu na aklimatyzację. Pytasz po co leci do Europy ? hmm to tylko on wie ???? Ja uważam, że właśnie po to wpisowe i należny odpoczynek przed kolejnymi turniejami ATP które odbędą się już w Europie.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Dla mnie to jedna wielka bzdura! Monaco jest w swietnej formie i ma odpuszczac MASTERSA i to w dodatku na clayu? Ja tylko czekam az kursy beda rosly sobie spokojnie wlasnie przez takie teorie. Haase jest w beznadziejnej dyspozycji i nie ma tutaj z Argentynczykiem zadnych szans.
&quot;Monaco musi odpuścić ten mecz i cały turniej w Monako inaczej będzie to głupie posunięcie z jego strony.&quot;
Co to w ogole ma znaczyc, ze musi odpuscic bo bedzie to glupie posuniecie? Zastanow sie 2 razy zanim napiszesz taka bzdure. Monaco rok temu odpadl tutaj w 1 rundzie (przegral z Tsonga) przez co teraz moze uciulac kolejne wazne punkty a okazja idealna bo sezon clayowy rozpoczyna sie na dobre.
 
P 161

poozon

Użytkownik
Masakra co za głupoty tutaj są wypisywane :
Sam grałem na Hasse ale moja analiza miała jakiś sens bo pisanie , że odpuści bo jak nie to będzie głupie posunięcie to gorszej bzdury nie widziałem . ABraxas wystarczyło napisać , że się zgadasz z moją analizą a widzisz ty chciałeś zabłysnąć dorzuciłeś jedno zdanie i spaliłeś .
Haase jest w beznadziejnej dyspozycji i nie ma tutaj z Argentynczykiem zadnych szans.
I co podróż , zmiana strefy to nie ma żadnego znaczenia ?? A pisząc , że Haase w słąbej dyspozyji sugerujesz się pewnie ostatnim spotkaniem , więc pewnie o kilku faktach nie wiesz
Jeśli chodzi o formę Haase to nie sugerujcie się jego ostatnim spotkaniem z Lamine Ouahab sam wtedy grałem Ouhaba . Haase zawijał się z tego turnieju jak najszybciej i odpusćiłmecz . Poszukajcie sobie w necie co go tam spotkało mówi , że już więcej tam nie jedzie na ten turniej . Na starcie go okradli a warunki w hotelach to były takie , że wolał kupy nie robić kilka dni niż iść do łazienki
Ja tylko czekam az kursy beda rosly sobie spokojnie wlasnie przez takie teorie
I co śmieszne 1,35 zaatakujesz ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom