>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Monte Carlo - 16.04-23.04.2017

Status
Zamknięty.
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Nadal - Ramos
Ramos +6,5 @1.63
Ramos +1.5 seta @3.50

Unibet

Dla mnie to są jakieś jaja aby dawać te 1.08 na win w Finale. Ramos ograł tutaj Murraya, Cilicia czy Pouille! Wiem wiem były to 3 setówki i faktycznie w 3 secie troche oddcinało Ramosa ale wygrał to !
Nadal ograł gładko Goffina - bzdura! Pierwszy set jak najbardziej powinien być łupem Goffina ale cóż sędzia sie nie popisał.
Ramos jest regularny, Rafa potrafi mieć przestoje i popełnia więcej niewymuszonych błędów. Nawet gdyby nie starczyło sił Ramosowi to możliwy jest tu Tie-break w 1 secie albo nawet ugranie jednego seta a taki handicap na tym szczeblu rozgrywek to dla mnie promocja ????
 
nostradamuss 133

nostradamuss

Użytkownik
W tenisie, w piłce nożnej czy każdym innym sporcie niespodzianki się zdarzają. Wiadomo jakby obrać to procentowo wyszłoby 7 czy 8 do 10 dla faworytów w finałach gdzie grają tenisiści z innych półek. Już w tym roku ile mieliśmy sensacyjnych wtop niezależnie od numeru rundy czy finału. Murray z Miszą Zverevem kurs 14 z Pospisilem 11, Djoko z Istominem 20, Stan z Dzumchurem 7 czy Federer z Donskoyem 15. Oczywiście, że bezpiecznie grać na Nadala tylko po.co z takim kursem? Ale każdy po swojemu gospodaruje swoje pieniądze, życie ????
 
K 601

kromowidjojo

Użytkownik
Nadal wygra Monte Carlo @ 3.25 STS ✅

Moim zdaniem dobry kurs. Po pierwsze sam Rafa ustabilizował formę i ciągle Idzie w górę. Skoro na kortach twardych przegrywał w tym roku tylko z Rogerem i raz z Querreyem w finale, to na mączce będzie jeszcze mocniejszy i nie zdziwię się jak właśnie turniejem w Monako rozpocznie swój zwycięski pochód.

W górnej połówce turniejowej drabinki najmocniejszy wydaje się Wawrinka, który jak wiemy przykłada się głównie do dużych turniejów, w Monako już wygrał w przeszłości, w tym roku jeszcze nie wygrał turnieju, także wypadałoby się poprawić, a gdy włącza tryb Stanimal to może rozbić każdego. Za liczących się rywali w swojej połówce ma ociężałego w tym sezonie Murraya, który gra zadziwiająco słabo; Berdycha, który jakby w Miami zaczął grać lepiej, ale to jednak nie tego formatu gracz co Szwajcar, o jego ograniczeniach pisałem już kiedyś; Cilicia – też bez formy od jakiegoś czasu, zresztą mączka to nie jego świat i Tsongę – świeżo upieczonego ojca, który może być z jednej strony myślami poza kortem i nie wiadomo jak trenował w ostatnim czasie, z drugiej strony takie wydarzenie może go nieść, ale tak czy inaczej uważam go, mimo dobrego sezonu, za gracza gorszego niż szwajcar, szczególnie na stronie bekhendowej. Także z górnej połówki Rafa za rywala powinien mieć Wawrinkę i jest to bardzo groźny rywal, a finał powinien być porywający.

Co do połówki drabinki Rafy. W swojej ćwiartce ma Dimitrova, którego występ w tym turnieju trudno przewidzieć, ostatnio odpadł w pierwszej rundzie w Maroku, ale nie wiem czy należy z tego wyciągać wnioski. Tak czy inaczej nie widzę Dimitrova, nawet w wysokiej formie, wygrywające z Rafą w takiej dyspozycji na mączce i to w Monako, jednej z twierdz Hiszpana. Grigor to jednak korty szybkie, trawa. Bautista to za słaby przebijak, nie ma czym skończyć Nadala, a młodego Zvereva też bardziej widzę na kortach szybkich i jego formą raczej ostatnio trochę się ulotniła, ale on jest niewątpliwie zawsze groźny – serwis, ma czym kończyć wymiany. Ale ze swoją ćwiartką Rafa raczej bez większych historii się upora. Dolna ćwiartka to Djoko, który nie zdziwi mnie, jako odpadnie już z Simonem, bardzo regularnym przebijakiem, który w przeszłości potrafił napsuć krwi Novakowi. Serb po prostu jest tymczasowo wyeksploatowany, przemęczny, potrzebuje czasu na powrót do najwyższej duspozycji, a to moim zdaniem nie nastąpi w tym sezonie. Są też groźni Goffin i Thiem, kolejne spore obecnie przeszkody dla Novaka. Nawet jeżeli spotka się z Rafą w ćwierćfinale to nie daję mu szans.


Reasumując, zagrozić Rafie może chyba tylko Wawrinka w ewentualnym finale. Postawie tam na regularniejszego Hiszpana, choć wygrana Szwajcara też jakoś wielce by mnie nie zaskoczyła, bo potrafi grać potężne, szybkie, płaskie piłki zarówno z bekhendu jak i forhendu i wytrzymać każdą intensywność gry. Może jakiś buk ma kurs na Stana, że dotrze do finału.
Nostradamuss, to już wg mnie był niezły kurs do pogrania. Jasne, że Nadal musiał wygrać kilka meczów, uniknąć kontuzji, zwrotów w razie kreczu czy wycofania się nie ma przy zakładach długoterminowych, ale jednak w Monako się udało z czego jestem bardzo kontent.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom