>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Montpellier, Zagrzeb & Viña del Mar, 30.01-05.02.2012

Status
Zamknięty.
halfacat 241

halfacat

Użytkownik
Veic @3.05 vs Zemlja - 6/10 / Pinnacle
Dodig @1.40 vs Ilhan - 8/10 / GB
Gram miejscowych chłopaków, którzy te korty znają doskonale i grają tu co roku. Dodiga rok temu nikt nie potrafił powstrzymać w tym turnieju, a kursy na Veica są dla mnie kompletnie niezrozumiałe.
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Kohlschreiber vs Roger Vasselin (1.41) Pinnacle ✅✅6/4 7/5
gju wsponiał troche o tym meczu, Kohli wczoraj bardzo dobry, szybki mecz z Oliverem Rochusem (6/1 6/4), który pokonał Kohliego w półfinale w Auckland (12.01) tuż przed Australian Open. Rywal Niemca, Roger-Vasselin to zdecydowanie niższa półka, wczoraj męczył pierwszego seta z jeszcze słabszym Bautistą-Augut. H2H 1-0 dla Niemca, jednak nie ma co sie tym sugerować, bo mecz rozgrywany 10 lat temu... Jedynym plusem Francuza jest to że gra u siebie, ale czy to mu pomoże ? Kohlschreiber ma przyzwoity serwis i dobrze gra backhandem. Na Vasselina powinno to spokojnie wystarczyć.
Lopez vs Rufin +5,5g (1.57) Bet365 ✅✅6/7 3/6
Lopez zaliczył dobry występ na AO, wyeliminował Leo Mayera, Cipolle i Isnera, dotarł do 1/16 gdzie na drodze stanął mu Nadal i Felek nie miał nic do powiedzenia. Wczoraj wygrał 2-0 z Kunitsynem, w pierwszym secie 6/4, w drugim wygrał dopiero po tie breaku, miał 5-2 i własne serwisy, chwila słabości i zrobiło się 6-7, mógł przegrać tego seta, jednak wygrał 3 piłki pod rząd i ostatecznie skończyło się 9-7. Rufin przez kwale do AO się nie przebił, wrócił do domu i pozytywnie zaskoczył tutaj w 1 rundzie eliminując faworyzowanego Vaska Pospisila. Mecz oglądałem urywkami, u Rufina dobrze funkcjonował serwis, którym nabił sobie troche punktów. Rufin to Francuz, czyli gra u siebie, myślę że pogromu tu nie będzie, Felek po max jednym przełamaniu w każdym secie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Turniej: ATP Montpellier doubles
Spotkanie: Fleming C./Hutchins R. - Bolelli S./Ramos A.
Typ: 1
Kurs: 1,35 (Betsson)... i spada w dół od wczoraj
✅
O duecie Fleming/Hutchins było sporo pisane w temacie AO.
Oglądałem ich mecze w Australii i prezentowali się świetnie. Szczególnie serwis funkcjonował na tyle dobrze, że wygrywali swoje podanie do zera.
W meczu z braćmi Bryan byli stawiani na straconej pozycji. Z tego co pamiętam za ich wygraną buki chciały płacić ok. 5 zł za każdą postawioną złotówkę, mimo to udało im się urwać jednego seta braciom i to jak (6:0).
Brytyjski debel gra ze sobą od zeszłego roku, z niezłymi wynikami. Wygrali turniej ATP na hali w Sankt Petersburgu. Krótko mówiąc tenisiści skupieni na grze deblowej, a nie na singlach. Pokazali się bardzo przyzwoicie w AO i po wynikach widzę, że na hali też sobie nieźle radzą
Ich przeciwnicy z tego co znalazłem to debel hiszpańsko-włoski stworzony na potrzeby turnieju, bo wspólnych wyników w tej parze żadnych nie znalazłem. Albert Ramos to singlista, w deblu nigdy nic nie ugrał. Simone Bolelli to niezły deblista. Oprócz zwycięstw we futuresach i challengerach ma w dorobku dwa zwycięstwa w zawodach ATP Tour. W maju 2011 roku wygrał turniej w Monachium grając w parze z Horacio Zeballosem. W lipcu 2011 roku Bolelli wraz z Fabio Fogninim wygrali zawody w Umagu.
A debel brytyjski przed każdym serwisem potajemnie się naradza i wymyśla strategię - ze skutkiem pozytywnym co widać po wynikach:
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Chardy nie należy do jakichś wyrafinowanych graczy, pokonał co prawda wczoraj Prodona w dwóch setach, jednak ogółem jego gra ostatnimi czasy nie zachwyca.
Serwis w miare dobry, ale poza tym to nudne przebijanie na drugą strone kortu, bez większego pomysłu. Leo na cegle solidny, wyeliminował już niespodziewanie Kolumbijczyka Giraldo i jeśli tylko podtrzyma dyspozycje, to z niepewnym Chardym wygrać powinien.

Jeremy Chardy - Leonardo Mayer @1,93 //Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Melzer, Jurgen - Seppi, A 1,52✅

Melzerowi bardzo zależało aby zagrać kilka meczy przed DC, który zaczyna się w przyszły weekend. Niestety wpadł na ten pomysł trochę za pozno, lista graczy była już zamknięta, organizatorzy nie chcieli mu przyznać dzikiej karty. Przez to Jurgen musiał rozegrać trzy mecze kwalifikacyjne, nie miał tam problemów. Problemów nie miał również w 1r z pokonaniem swojego przyjaciela Petzschner z którym przegrał na początku roku. Ma za sobą kilka meczy i służy mu to, na pewno o to mu chodziło. Teraz czas rozegrać mecz na trochę wyższym poziomie. Seppi to bardzo solidny i niewygodny grajek, ale poradził sobie z nim bez straty seta w zeszłym sezonie. Szybkie korty w Zagrzebiu na pewno będą sprzyjać Melzerowi, który lubi pograć trochę szybciej, agresywniej, Włoch woli trochę poprzebijać pokombinować....
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nieminen, Jarkko - Mathieu, P-H 2.50
Kurs to nieporozumienie(a można znaleść większe) Ja tu widzę 50 na 50! Mathieu wrócił po kontuzji w dobrym stylu, pokonał nadzieje niemieckiego tenisa- Stebe. Wyglądał naprawdę solidnie, takie zwycięstwo było mu bardzo potrzebne! Francuz długie miesiąca poza kortami, obecnie praktycznie bez rankingu, gra u siebie. Nieminen też już najlepsze lata ma za sobą 1r męczarnie z mizernym Teixeirą. Jestem pewien iż Francuz postawi się Finowi, nie ma się czego obawiać ma duże szanse na sukces a kurs świetny! ALLEZ!
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Nieminen, Jarkko - Mathieu, P-H 2.50
Kurs to nieporozumienie(a można znaleść większe) Ja tu widzę 50 na 50! Mathieu wrócił po kontuzji w dobrym stylu, pokonał nadzieje niemieckiego tenisa- Stebe. Wyglądał naprawdę solidnie, takie zwycięstwo było mu bardzo potrzebne! Francuz długie miesiąca poza kortami, obecnie praktycznie bez rankingu, gra u siebie. Nieminen też już najlepsze lata ma za sobą 1r męczarnie z mizernym Teixeirą. Jestem pewien iż Francuz postawi się Finowi, nie ma się czego obawiać ma duże szanse na sukces a kurs świetny! ALLEZ!
To, co w tym momencie piszesz jest nieporozumieniem. Mathieu nie grał absolutnie nic ciekawego! Trzymał piłkę w korcie, przyzwoicie serwował i to by było na tyle. Stebe zagrał tragiczny mecz, wyrzucał co drugą/trzecią piłkę. Nie wiedziałem z początku o co chodzi, bowiem typowałem młodziutkiego Niemca. Pod koniec spotkania wszystko się już wyjaśniło. Stebe był kontuzjowany, miał kłopoty z poruszaniem, popełniał multum prostych błędów i poprosił nawet o przerwę medyczną. Francuz jakoś mnie nie przekonuje. Zdarzały mu się proste błędy, dziwne zagrania, których nie sposób wytłumaczyć. Nieminen jest piekielnie groźny w hali i nie sądzę, by dał tutaj jakiekolwiek szanse wracającemu po długiej przerwie Mathieu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Baghdatis vs Kubot +3,5 2,23 ⛔
Nie wiem czy ktoś oglądał mecz Baghdatisa z Rosolem. Jeżeli nikt nie oglądał to zdecydowanie nic nie stracił. Bagieta ze stanu 4-1 w secie przegrał seta 6-4, robiąc jakieś idiotyczne fochy na korcie i wywalając piłki w trybuny. Drugi set myślałem, że będzie podobnie i ze stanu 5-1 dał się znów 2x przełamać, szczęśliwie kończąc 6-3 i wygrywając finalnie 3 seta. Rosol nie grał swojego najlepszego tenisa, a pomimo tego sporo problemu sprawił Bagiecie. Kubot w pierwszej rundzie szybko się rozprawił z Viola. Kubot jest zawodnikiem, który bardzo dobrze się czuje przy siatce gra często volejkiem i ma całkiem przyzwoity return, co może być nawet receptą na budowanie potencjalnej frustracji u Cypryjczyka ???? . Myślę, że co najmniej jest w stanie Cypryjczykowi ukraść seta, a nawet wygrać mecz, więc względnie bezpiecznie gram +3,5 gema na Polaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Chociaż ekspertem od tenisa nie jestem to mecz opisany przez tikanesa widziałem, ba postawiłem nawet na Baghdatisa, i myślałem, że mnie krew zaleje jak widziałem grę tego oto pana. Śledząc poczynania naszego reprezentanta to moim zdaniem wcale nie jest on bez szans w tym meczu. ????
 
mrbet 9

mrbet

Użytkownik
Mathieu
W pelni popieram typ na Francuza , ktory powrocil i zaprezentowal sie nadzwyczaj przyzwoicie !!!
Jesli kolega BuzzerBeater , ogladal oba spotkania to jest w niemalym bledzie , piszac o grze Mathieu w spotkaniu z Stebe . Francuz nadzwyczaj dobrze serwowal , reurnowal naprawde solidnie , byl agresywny , swietnie sie poruszal - nic tylko przyklasnac formie jak na powrot po kontuzji . Stebe stawial opor , ale byl bezradny wobec agresywnej gry na tych szybkich kortach , a co do kontuzji Stebe to .... zabieg taktyczny przed decydujacym podaniem Mathieu na mecz -Stebe , wycienczony bieganiem z jednego konca kortu w drugi chwycil sie zagrywki rodem z WTA !
Co do Nieminena - potworne meczarnie , pasywna gra , i to wlasnie w tym spotkaniu dostrzeglem calej masy ue ze strony Fina .
Jarko nie wygladal za dobrze , i choc ta dluga przerwa + H2H wskazuje na niego to ja zaufam graczowi gospodarzy , ktory w meczu dnia , przed pelna publika z cala pewnoscia bedzie czul wiatr w plecach . Jesli powtorzy dyspozycje z spotknia Ir o swoj typ jestem spokojny .
Mathieu +2,5 @ 2,06 Pinnacle
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Mayer w porównaniu do poprzedniego sezonu ten rozpoczął się dla niego niezbyt korzystnie, co w konsekwencji przyczyniło się na nieudany start w Australijskich turniejach głównie przez kontuzje jakiej się nabawił. Powrócił jednak do Francji na turniej w Montpellier i już w pierwszej rundzie zmierzył się z Mullerem. Mecz wygrany przez niemca w dwóch setch , jednak nie tyle wygrał ten mecz zdecydowanie Florian ,co w pewnym stopniu przyczynił się Muller by go przegrać. Gilles miał sporo szans, by wygrać pierwszego seta w tamtym spotkaniu mając nawet 3-set pointy przy wyniku 6-5, ale doprowadzili do tiebreaka, którego przegrał a później poszło już po myśli Mayera. Luksemburczyk przepaścił łącznie 7 brejk-pointów w I secie. Dziś przeciwnik nieco bardziej wymagajcy. Mahut jest tutaj gospodrzem, poziomem w ostatnim czasie przewyższa nieco Mullera i nie wydaje mi się, by nie był w stanie na miejscu Gillesa wykorzystać tylu prezentów od Niemca. Na pewno nie faworyzowałbym tutaj zdecydowanie Mayera, tymbardziej że Mahut to solidny grajek, posiadający narzędzia by móc wygrywać takie mecze, przedewszystkim na swoim terenie gdzie na ogół spisywał się nieźle. Mimo wszystko zabezpiecze się małą podpórką w postaci handicapu.

Nicolas Mahut +2,5 - Florian Mayer @1,99 //Pinnacle ✅


Kurs jak już ktoś na forum zauwazył nieco przesadzony i nieadekwatny, tymbardziej że Baghdatis ostatnio pokazuje &quot;fochy&quot; i nie gra regularnie. Kubot z koleji standardowo, solidnie i zauważyłem po pierwszym jego meczu, że czuje się tutaj nieźle. Pokonał pewnie Matteo Violę, z koleji Baghdatis męczył się przeciętnym Rosolem, który z hardem nie ma nic wspólnego. Nie sądze, by Marcos był w stanie zdecydowanie przekreslić Łukasza w tym meczu i tak jak w powyższym przypadku, liczę na wyrównane spotkanie z małą nawiązką dla Polaka.

Marcos Baghdatis - Łukas Kubot +4 @1,99 //Pinnacle ⛔ /słabiutko..
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szpil 313

szpil

Użytkownik
Przeglądając mecze na dziś, moją uwagę przykuł mecz pomiędzy Selą a Karlovicem. Ten drugi mimo, iż pokonał swojego przeciwnika (Kavcica) 2:0, to dopuścił do Tie Breaka. Spoglądając na Kavcica i jego poczynania z Hali, to jest tragicznie, a do tego rozegrał na tej nawierzchni super mało meczy - jego domeną jest cegła, w której widać, że lubi powalczyć. Jeżeli ktoś taki potrafi doprowadzić do Tie Breaka to już daje do myślenia.
Z drugiej strony Sela, który też nie powala na Hali, ale jednak w październiku 2011 udało mu się pokonać Dolgopolova oddając mu tylko 4 gemy. Jego ostatnim przeciwnikiem był A. Beck, który miał bardzo dobrą końcówkę poprzedniego sezonu, w turnieju Sao Paulo doszedł do półfinału ogrywając Reynoldsa, Klizana, czy Bellucciego, a w półfinale miał niezwykle zacięty mecz z niesamowicie na tamten czas dysponowanym Stebe (57 76(3) 76(4)).
Także porównując w taki sposób obydwu grajków mój typ na dzisiaj:
Dudi Sela v Ivo Karlovic (Wygra mecz) Dudi Sela @3.25 Bet365 ⛔
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Souza Joao-Olavo (BRA)-Gonzalez Fernando(CHL)- 2 ⛔ 6:3, 7:6
kurs: 1,43
pinnacle

Już w pierwszej rundzie stawiałam na Gonzaleza, nie ukrywam, że głównie z racji tego, że gra u siebie. Kiedyś osiągał on spore sukcesy, był świetnym tenisistą, w Vina del Mar zwyciężał czterokrotnie i na pewno lubi tu grać. Niestety kontuzja i operacja biodra wyeliminowały go z gry na dość spory okres czasu. Widać jednak, że próbuje powrócić a turniej jest dobrą okazją na pokazanie się i dobry wstęp do nowego sezonu.
O Souzie mogę napisać tylko tyle, że już wczoraj miał odpaść z Volandrim i nie myślę, żeby był w stanie pokonać Gonzaleza.

Ponadto gram za drobne Zemlję ⛔ 1:6, 3:6 (kurs 4,2 w pinnie). Uważam, że w starciu z Youzhnym nie jest on taki bez szans jak pokazują to kursy. Youzhny cały czas ma problemy &quot;z głową&quot; i moim zdaniem nie warto w niego inwestować grubszą kasę, bo nawet wygrany mecz, potrafi przegrać bez najmniejszych problemów.

Kolejnym typem jest mimo wszystko Karlovic ✅ 6:3, 6:2. Mimo, że zdania tutaj są podzielone to daję mu zdecydowanie większe szanse niż Seli.

Niestety Zemlja nawet nie nawiązał walki, co nie zmienia faktu, że Youzhnego nadal nie lubię ???? Z kolei Karlovic zdominował rywala głównie serwisem - póki co, na Selę to starczyło.
Co do Gonzaleza - brak słów - zresztą kilka postów niżej można o tym przeczytać.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Mecz: Fleming C. / Hutchins R. - Mahut N. / Roger-Vasselin E.
Data: 02.02.2012 17:00
Typ: 2:0
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem pojedynek debla rozgrywango turnieju w Montpellier, w którym to spotkają się ze sobą przedstawiciele gospodarzy, czyli Nicolas Mahut, który właśnie w 2 setach odprawił z kwitkiem faworyzowanego Floriana Mayera, a także Edouard Roger-Vasselin. Nie jest to para, która gra ze sobą, dlatego nie zaliczam ich do jednej z lepszych. Ich dzisiejszymi przeciwnikami będzie stała para, która grywa ze sobą regularnie złożona z typowych deblistów jakimi są Fleming i Hutchins. W pierwszej rundzie moi dzisiejsi faworyci bez problemów pokonali parę Bolleli/Ramos oddając rywalom zaledwie 3 gemy. Francuzi także zaliczyli dobry występ, ponieważ pokonali oni parę Mannarino/Simon 6:3, 7:5. Jednak ci drudzy to typowi singliści, którzy w deblu niewiele grali, więc nie wiem, że brać to niezbyt pewne zwyciestwo na poważnie. Dzisiaj przyjdzie im grać przeciwko jednym z lepszych par na świecie, więc to Fleming i Hutchins powinni być zdecydowanymi faworytami. Ja na nich stawiam. W pierwszej rundzie turnieju &quot;moja&quot; para trzymała podanie na poziomie 74% serwując 6 asów i popełniając 2 podwójne błędy serwisowe. Mahut i Roger Vasselin świenie radzili sobie z 1 serwisem, za sprawą Mahuta, który znany jest ze świetnego serwisu. Ale czy na tej nawierzchni siła serwisu będzie na tyle wpływała na kolej meczu. Według mnie zdecydowanie nie!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dodig I. - Garcia-Lopez G. 1,50 2:1 ✅
Chorwat gra u siebie. Broni tutaj punktów z poprzedniego sezonu, a warto wspomnieć, że właśnie w 2011 roku to Dodig wygrał. Rok temu była podobna sytuacja i panowie spotkali się też w Zagrzebiu. Wygrał Ivan choć nie bez problemów 4:6, 7:6(5), 6:4.
W pierwszym meczu Garcia z problemami wygrał z dwudziestojednoletnim Brytyjczykiem Danielem Evansem w 3 setach 6:4, 1:6, 6:1.
Hiszpan w meczu popełnił 5 podwójnych błędów, Dodig zaserwował z turkiem aż 21 asów i ogólnie jego serwis wyglądał całkiem nieźle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
02.02.2012 19:15
Dystyplina: ATP - DEBEL: Vina Del Mar (Chile), ziemna
Spotkanie: A.Sa / B.Soares - I.Andreev / J.Chardy
Typ: Sa/Soares 1 ✅ / 2:0 ⛔
Kurs: 1.61 ✅ / 2.37 ⛔
Buk: Bet365
Analiza:

Brazylijczycy Sa/Soares, rozstawieni tu z 1-ka, Bruno przed rokiem wygral tu debla w parze z Marcelo Melo.. (wiec chyba broni punkty ? - jezeli nie.. wyprowadzcie mnie z bledu)
Nie znam dokladne punktacji/klasyfikacji debli.. ale na liscie rankingowej debli Brazylijska para wypada duzo lepiej, bo i czesciej graja w debla (na tym sie skupiaja) a ich rywale to glownie jednak singiel.
Soares 17, Andre Sa 52 w ranklingu.. Andreev 190, Chardy 153 w rankingu debli ATP
+ Igor dzis przegral singla z Monaco gladko 62 61, Chardy jeszcze gra.. teraz czeka go pojedynek z Gilem.. mysle sobie ze Igora tu nic nie trzyma.. a Jeremy jednak skupi sie na singlu.. po co im ten debel? : )
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Mam pełne zaufanie do Jarko. Od początku roku prezentuje się wspaniale. Swoją dobrą formę sygnalizował juz w zeszłym sezonie. Teraz w pieknym stylu wygrał dobrze obsadzony turniej ATP w Australii, szkoda że w Melbern skreczował...oglądałem jego pierwszy mecz z tym niezłym francuzem. No cóż, fin myslał że za łatwizne przejdzie do 2 rundy...jednak musiał się sporo namęczyć, a jego podejscie do meczu mówiąc lekko było - lajtowe, widać było że chciał wygrać jak najmniejszym kosztem...

Mathieu to niespełniony francuski talent. Miał być gwiazdą, stało sie jednak innaczej...ostatnio widziany bardzo dawno temu. Meczu z tym niemcem nie widziałem. Jednak, myslę że profesjonalne podejscie fina i maxymalne zaangazowanie pozwolą mu wygrać. Po tak długiej przerwie nie wierzę że Mathieu uniesie ciężar spotkania, do licha to nie WTA gdzie po przerwie na macierzyństwo wraca się i wygrywa Wielkiego Szlema...

Mecz chyba na głównym korcie, więc fin się zaangazuje w mecz, to nie boczny kort z sędziną i 3 kibicami...w 1 rundzie fina.

Jarko dawaj po kursie 1.50✅


Andre@
Własnie przyszedłem do domu i niestety nie mogłem zobaczyć meczu. Czy ktoś moze napisac pare zdań jak to wyglądało? Jak zagrał fin i francuz...z góry dzięki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Mam pełne zaufanie do Jarko. Od początku roku prezentuje się wspaniale.
No to nie w meczu z Mathieu. Bardzo przeciętna gra Jarko , bardzo duże problemy z odbiorem serwisu niczym szczególnym nie zachwycił gdyby francus nie robił mnóstwa błędów to Jarko przegrał by ten mecz. Gra Jarko na poziomie miernym
 
mrbet 9

mrbet

Użytkownik
Pierwszy set niezwykle wyrownany . Pieprwszy przelamal Jarko na 3/4 , nastepny gem to odlamanie serwisu i wrownanie . Agresywna gra Mathieu sprawiala problemy Finowi , zas Francuzowi nie siedzial oboreczny backhand , i to wlasnie w ta strone najczesciej posylal pilke Nieminen . Duzo bledow z strony Francuza i po przegranym TB gra sie posypala .
Szybko zosal zlamany i przy stanie 1/3 40:15 Francuz mial nie lada okazje powrocic do gry ....lecz niestety - bledy , bledy bledy .... i szybko sie zakonczylo 6/1.
Jarko niczym nie zachwycil , byl ciut bardziej regularniejszy - jutro przeciwko agresywnemu Monfilsowi , kory tylu bledow popelniac nie bedzie - wydaje sie bez szans !wedlug mnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Ogladałem mecz Gonzaleza i powiem tak tragedia tragedia tragedia nic zero gry okopany 2 metry za linia return w pół kortu tragedia poziom chalangerów i tych słabo obsadzonych w drugim secie prowadził 4:1 doszło do Tb w nim 4:2 prowadził i przegrał do 6
z niego juz nic nie bedzie jak Riba z nim przegrał pewnie mecz był ustawiony bo innej opcji nie widze jedyne co go ratowało to skróty no ale jak brazylijczyk sie połapał to nawet to mu nie pomogło serwis tragedia masa DF
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom