>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Montreal 05.08.2013-11.08.2013

Status
Zamknięty.
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Gasquet-Nishikori 1 @1.55
Gasquet ubiegloroczny finalista z Toronto, wiec tez liczy na dobry wynik w Montrealu. Ogolnie Francuzi maja wsparcie w Kandzie, gdzy jak wiadomo, duza czesc Kandy jest francuskojezyczma, ale ta informacja bez wiekszego znaczenia. Nishikori bardzo dobry gracz, w korcie ma spore umiejetnosci, ale tutaj na tych kortach moze byc problem, gdyz jak wiadomo podanei Keia nie jest mocne i tutaj naprawde na wolnijeszym korcie jest narazone na ostre returny. Widzialem mecz Seppiego (z Rosolem), ktorego wczoraj ogral Nisihikori i naprawde zwlaszcza drugie podani jest mocno karcone. Gasquet ma o oc grac, umiejetnosci sa, sila wieksza, wiec uwazam, ze stanie Francuz na wysokosci zadania.
Typu absolutnie nie neguję, jednak te bzdury mógłbyś zatrzymać dla siebie.
Napisala osoba, ktora na ostatnie 11 analiz trafila... jedna (!). Chyba wystarczy za komentarz.
Przejrzalem kilka tych Twoich analiz i tam nie ma ZADNYCH odniesien w tych typach (poza doprawdy sporadycznymi infirmacjami, ze ktos wygral turniej), do tego jak dany zawodnik prezentowal sie w danym turnieju na przestrzeni ostatnich dwoch czy trzech sezonow, wiec pouczanie kogokolwiek o jakosci analiz w tym przypadku jest bardzo slabe. Fajne za to, ze wiesz, jaki zawodnik ma bilans w tym sezonie, ale to w prownaniu do tego jak kto z reguly gra w danym turnieju to wiadomosc drugo- lub nawet trzeciorzedna. Naprawde jak zajmniesz sie meczami, a nie przepychankami slownymi to ta Twoja &quot;czarna seria&quot; (chociaz ow &quot;czarna seria&quot; to wydawalo mi sie jakies max 3 nietrafione typy) sie poprawi.
P.S. Polecam opcje &quot;cytowanie selektywne&quot;, poniewaz jezlei skopiowales to wszystko, zeby koniec koncow napisac, ze jakiegos typu nie negujesz, to doprawdy musi Ci sie strasznie nudzic.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Montreal
???? Del Potro J.M. - Dodig I.
Dodig I. +4,5 gemów ::: 2,05 ::: Pinnacle ::: 3/10
Zastanawiam się czemu nie gram na Chorwata po kursie 6,34... Mniejsza oto. Del Potro ostatnio wygrał turniej w Waszyngtonie, a za tydzień broni półfinału z Cincinnati i wcale mnie nie zdziwi taki scenariusz jak u Isnera który odpadł już z turnieju, a był to finalista z Waszyngtonu. Argentyńczyk potrzebuje na pewno odpoczynku bo takie granie co tydzień skończy się wynikiem jak u Andersona (poniżej taka ciekawostka, granie tydzień w tydzień gdzie indziej tak się kończy jak na mapce)

czyli gładką porażką. Przed US Open trzeba dobrze rozplanować terminarz i z jakiegoś turnieju najlepiej wypadałoby zrezygnować. Rok temu Juan Martin Del Potro odpadł już w pierwszym meczu ze Stepankiem po kursie w granicach 5,00-6,00. W tym roku może być podobnie, Ivan potrafi grać i utrzymać podanie. Dlatego przy typie zabezpieczam się dodatnim handicapem przy ewentualnych 6:4 6:4 jesteśmy wygrani.
Wynik: 6:4 4:6 7:5 ✅
???? Paire B. - Wawrinka S.
Paire B. +4 gemy ::: 1,51 ::: Pinnacle ::: 3/10
Dla Wawrinki to będzie pierwsze spotkanie na hardzie od turnieju w Indian Wells. Warto dodać, że na turnieju w Gstaad skreczował i poddał mecz, brał &quot;medical timeout&quot;. Na pewno powrót na korty będzie trudny, a rywal bardzo trudny bo waleczny, więc na Szwajcara czeka sporo biegania. Paire na rozkładzie ma już Niemca którego pokonał w dwóch setach. Warto dodać, że Wawrinka rok temu na turnieju w Cincinnati który odbędzie się w następnym tygodniu doszedł do półfinału, a tutaj niczego nie broni. Więc priorytetowym turniejem moim zdaniem z pośród tych dwóch dla niego będzie ten w Stanach Zjednoczonych. Na hardach Szwajcar mało kiedy niszczył swoich rywali, często traci sety itd. Handi przy typie powinno nam jeszcze bardziej pomóc przy korzystnym rozliczeniu.
Wynik: 6:2 7:6(2) ✅

- - - - -
Wpadka z mapą rzeczywiście ;) pozdrawiam i reputacja poleciała. Stan Waszyngton, a miasto to jednak nie to samo. Choć idea mapy ma odwzorowywać przebytą odległość, to ilość przebytych KM i tak robi wrażenie.
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Dzisiaj mamy dzień pod wielki znakiem zapytania. Jest dużo niewiadomych spotkań, zawodnicy wracają po dłuższej absencji, lub po kontuzji. Ci najwięksi mogą być głodni gry jak Nole i rozwalić swoich rywali (czytaj Murray). Fatalne kursy. Nie wiemy w jakiej dyspozycji jest Wawrinka po kontuzji pleców, co prawda grał wczoraj mecz deblowy ale niespodziwanie gładko przegrany więc nie wiadomo czy Stan nie zawinił grając na pół gwizdka. Na pewno wygra Janowicz (1.30) i Istomin (1.15). Tych typów nie ma co głębiej rozwijać. Najbardziej pewnie wydającym się typem po jako takim kursie wydaje się być Davydenko (1.50). Pokonał regularnego Simona, a Andujar to podpalacz, szczególnie na hardzie. Gulbis, Stepanek, Wawrinka - ??? Nic tutaj nie jest pewne. Każdy z tych Panów może swój mecz przegrać. Fognini to jest po prostu bestia nieobliczalna. Pospisil grał słaby mecz z Isnerem ale w tiebreakach zagrał najlepszy tenis swojego życia. Pytanie czy chłopak jest w stanie zagrać na lepszym poziomie w całym meczu? Stepanek potrafi odbijać, nie to co Isner. Wawrinka, tak jak już pisałem, po kontuzji pleców. Wojna szykuje nam się w meczu Raonic - Youzhny. Milos jest w słabej dyspozycji ale ten turniej to jego najważniejszy event. Chłopak chce zajść daleko, grając w koszulce w barwach i z herbem Kanady dużo mówi. Ten mecz to mecz chimerycznych graczy i ciężko orzekać kto tu może wygrać. Ja bym stawiał na Raonica, ale żaden z niego pewniak. Murray raczej lekko rozwali Granollersa. Hiszpana styl gry odpowiada Andy&#39;emu. Murray wraca po przerwie i może być podobny efekt do meczu Djokovic - Mayer. Granollers to pchacz piłki, nie ma mocy w uderzeniach. Na tym wolnym hardzie, będzie miał problem z wygraniem kilku gemów. Stąd Murray 2:0 (1.25) bądź handicap gemowy (-5.5) po kursie 1.80. No i ostatni mecz, ostatnio fenomelany i aktorski Marinko Matosevic kontra Tommy Haas. Tutaj może być niespodzianka, widzę to. Czy wygra z Haasem, nie wiem, ale wiem, że mecz będzie bardzo zacięty. Dlatego polecam Matosevica +4.5 gema @ 1.80.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Janowicz vs Dancevic @1.30 Unibet
Jurek wczoraj rozegrał pierwszy mecz po przerwie. Fakt, że na kolana nie rzucił, aczkolwiek umiał wyjść z bardzo trudnej sytuacji i pokonać trudnego i regularnego Benneteau. Za Dancevicem przemawiają ściany i większa liczba występów na hardzie w ostatnim czasie, ale jeśli Jurek utrzyma niezły serwis i opanuje &quot;głowę&quot; to powinien spokojnie wygrać
Youzhny vs Raonic @2.20 Unibet
Kolega wyżej już pisał coś na temat tego meczu, więc i ja dodam coś od siebie. Raonic wczoraj zagrał po prostu fatalnie i wygrał tylko i wyłącznie dzięki błędom Chardego oraz wsparciu publiczności. Dzisiaj nie pomoże nawet to, gdyż Youzhny to inna klasa zawodnika. Z łatwością rozprawił się z Melzerem i z Milosem też nie powinien mieć problemów. Kanadyjczyk nie istnieje w dłuższych wymianach niż 2 piłki. Jeśli serwis będzie zawodził (a zawodził bardzo często w meczu z Chardym) to Youzhny będzie łamał Kanadyjczyka na spokoju.
Warto również spróbować DW 2:0 , bo kursy w okolicach 3,50
Pospisil vs Stepanek @2.54 Unibet ✅✅ 6:2 6:4 ???? ????
Serwis Pospisila kontra returny i dużo ruchu Stepanka. Wczoraj Pospisil pokazał &quot;jaja&quot; i widać było również, że publiczność strasznie go nakręca i mobilizuje. Pokonał Isnera w niesamowitym meczu. Pytanie czy dziś utrzyma dobry serwis, bo nie oszukujmy się, ale w dłuższych wymianach nie ma z czechem szans. Nie twierdzę, że Pospisil jest tu jakimś murowanym faworytem, ale sądzę, że po takim kursie grzech by było nie zagrać na Kanadyjczyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Murray Granollers
Zobaczymy co zaprezentuje rozkapryszony panicz. Nie grał oficjalnego turnieju od trawy, biorąc pod uwagę jego postawę z ostatnich dwóch sezonów, po rozbracie z tourem po Wimbledonie, byłbym bardzo ostrożny w stawianiu na Szkota. Wcześniej chyba bardziej mu zależało, teraz chyba się bardziej wycwanił ;). Przed rokiem w Kanadzie ograł gładko Cipollę, ale co to za wyczyn, by w następnej rundzie poddać mecz w/o. W Cincinnati nie pograł długo, bo sensacyjnie odpadł z Chardym. Cofając się dwa sezony wstecz szybka porażka na dzień dobry w Montrealu z Andersonem. Granollers pomimo tego, że nie miał zbyt wiele czasu na aklimatyzację, potwierdził, że mimo zmiany nawierzchni i na hardzie z obecną formą może powalczyć i tym samym odprawił zdecydowanego faworyta tamtego pojedynku Dimitrova. Granollers przez wielu typujących jest nie lubiany, ale nie można go nie doceniać, ma na rozkładzie wiele znanych nazwisk i to sporo na twardych nawierzchniach, więc wbrew pozorom, mimo iż kojarzyć się może z mączką, potrafi być wszechstronny, a gdy forma dopisuje, a wiele wskazuje, że tak jest teraz to jest w stanie powalczyć z czołówką.
Granollers minimum set 3.20 Fortuna
Granollers 7.00 Fortuna
Del Potro Dodig
Typ spod ciemnej gwiazdy. Zobaczymy jak Del Potro będzie szachował siłami. Jest świeżo po finale w Waszyngtonie, przed US Open jeszcze trzy przystanki. Myślę, że to Cincinnati może byc próbą generalną przed Szlemem. Pomijając aspekty po za sportowe Dodig ma papiery, by tu powalczyć.

Dodig minimum set 2.45
Fortuna
Dodig 5.20 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Del Potro J. v Dodig I. (+1,5s.) ✅
2,60 Unibet
Zgadzam się z użytkownikiem AKA SHAKAL we wszystkim co napisał poza jedną rzeczą. Według mnie Ivan większe szanse ma na ugranie seta niż na utrzymanie tego handi gemowego, często u Ivana występuję fantastyczny pierwszy set a następnie fatalne kolejne dwa. Del Potro wygrał turniej w Washyngtonie, jednak wcale łatwo nie było. Za tydzień turniej w Cincinatti, gdzie broni półfinału za zeszły rok więc w tym tygodni w głowie Argentyńczyka będą pojawiać się jakieś kalkulacje. Dodig ten sezon ma fantastyczny, jeden z lepszych w karierze, więc dlaczego miałby nie wygrać seta z zmęczonym Del Potro? Bilans pojedynków bezpośrednich przemawia na korzyść Argentyńczyka, jednak wtedy kiedy te meczy były rozgrywane Dodig nie prezentował nawet w połowie tego co gra teraz. Typ jak dla mnie warty uwagi. Dodatkowo w pierwszej rundzie Dodig rozgromił Zemlję, dając mu wygrać w całym meczu dwa gemy, więc forma niewątpliwie jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Ja tylko odniosę się do typów tych którzy grają przeciwko Nadalowi i Murrayowi.

Co do Murraya to tutaj w ogóle śmiech na sali. Marcel wygrał jakiś niszowy turniej i od razu idą typy w jego stronę nie ważne z kim gra gdzie i na jakiej nawierzchni. Ludzie Marcel poza clayem to już inny zawodnik a z Murrayem który ostatnio wygrywa lub dochodzi do finałów jak leci ma szanse ale ugrać TB w jednym z setów.

To co napisałeś w tym zdaniu to są jakieś żarty prawda? Zmęczony Del Potro który miał przerwę po kontuzji kolana no nie wytrzymam :lol
Proponuję zastanowić się 100x nad tym czy warto inwestować w typy które mają iluzoryczne szanse powodzenia i tracić kasę niż grać mecze które są po niskich kursach ale za to bardzo prawdopodobne i na spokojnie można liczyć kasę.
Ten inny Marcel po za clay ma na rozkładzie na hardzie: Del Potro, Cilica, Wawrinke, Youzhnego, Monfilisa, Simona, Dolgopolova. Całkiem nieźle jak na gościa, który ponoć po za mączką nie istnieje...
Skoro piszesz, że miał uraz to świeżo po kontuzji nie będzie szarżował na maxa z siłami, tylko ostrożnie podejdzie go grania, tak żeby nie odnowić urazu przed USO. Po za tym ma gdzie się jeszcze ograć, a większym priorytetem dla Delpo jest zdecydowanie Cincinnati niż Montreal
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Drogi Fonfe, ładniej brzmi optymista, nie można wyzywać tutaj użytkowników... fakt masz rację, ale wszystko się może zdarzyć...
Gulbis 1.62 Sportingbet
Ernest dobre spotkanie z Lopezem, na Hardzie bilans 14-1, porażka z samym Nadalem. Fog ładnie wypunktował Cypryjczyka, ale Bagietka sam sobie winien, słaby procent 1-szego podania, dużo podwójnych, w drugim i trzecim secie % wygranych piłek przy drugim podaniu w okolicach 25%..śmiech. Mimo wszystko widać po statach (bo meczu nie było można chyba nigdzie obejrzeć), że Fog tutaj nie czuję się najpewniej, przy swoim podaniu też nie zachwycał. Gulbis jest obecnie w lepszej formie niż Bagietka, i moim zdaniem ma więcej do zaoferowania na hardzie niż Włoch.
Przy okazji można zauważyć ze kolejny mecz zawodników o co by nie mówić nie najlepszej psychice.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Powiedz mi chłopie bo widzę że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem gdzie napisałem że nie istnieje?

On nie jest już tak świeżo po kontuzji bo wygrał już 1 turniej!

A to ciekawe dlaczego twierdzisz że Cincinnati jest większym priorytetem...
Powiedz mi co za różnica czy odpuści turniej w przyszłym tygodniu a ten turniej wygra albo na odwrót?
nie napisałeś, że nie istnieje, ale dało się odczuć, że powątpiewasz w jego możliwości na hardzie, a lista tychże zawodników jest tego zaprzeczeniem, że jednak nie jest taki słaby po za mączką i może śmiało powalczyć
wygrał 1 turniej,w który włożył nieco sił, przed USO trzy turnieje, myślisz, że może grać na maksymalnych obrotach przez 3 turnieje? Nawet jakby nie miał urazu mógłby mieć z tym problem
Z tego faktu, że w Cincinnati broni punktów za 1/2 sprzed roku
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Kto jak kto ale akurat Granollers gra taki tenis, że na hardzie radzi sobie bardzo dobrze. To nie jest typowo hiszpańska szkoła tenisa z dalekim wycofaniem poza końcową linię i granie mocno rotowanych topspinów z głębi kortu. Marcel jako nieliczny potrafi pójść do przodu, jest świetny w grze na małe kara. Komu jak komu, ale akurat jemu hard odpowiada mimo wszystko. To jest całkiem inny typ zawodnika niż Andujar, Montanes, Verdasco, Robredo, GGL, Ramos. Jako nieliczny z Hiszpanów radzi sobie poza mączką równie dobrze a nawet lepiej niż na clayu, oprócz niego jest jeszcze tylko Lopez. Nie mówię, że Granollers pokryje handi, chodzi mi tylko o to że pisanie że poza mączką Marcel to inny zawodnik jest bzdurą, bo radzi sobie on tam równie dobrze, a może nawet i lepiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 26

tomek10

Użytkownik
Mikhail Youzhny v Milos Raonic @ 2.25 - trzeba grać jak najszybciej, bo kurs na pewno poleci. Tak jak pisałem wcześniej, podoba mi się w tym roku gra Rosjanina i na pewno ma on duże szanse na zwycięstwo w starciu z Raonicem, który wczoraj nie pokazał nic specjalnego w starciu z Chardym i jeśli atomowy pierwszy serwis nie będzie wchodził to Youzhny da radę.
Do tego na podbitkę Serena Williams v Francesca Schiavone 2-0 @ 1.18
Duble @ 2.65 Bet365
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
też nie za bardzo rozumiem tego pisania o zmęczonym Delpo, skoro on rozegrał po Wimbledonie dopiero pierwszy turniej w Waszyngtonie.
Nie wiem co pozostali mieli na myśli, ale osobiście pisałem w kontekście przyszłych turniejów, że należy dobrze rozłożyć siły, a nie że teraz już będzie oddychał rękawami. Zwłaszcza, że piszemy w kontekście gościa, który nie ma końskiego zdrowia i którego kontuzje niestety lubią dopaść.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Fonfe masz rację. Granollers to ziemniak, przebijacz, pchacz piłki. Murray takich nosem wciąga. Kogo on tam pokonał w tym turnieju? Nie rozumiem jak można wierzyć w cud, że Granollers dzisiaj powalczy. A co do typów na Youzhnego, się zdziwicie wszyscy, jak Rao dzisiaj odpali. Zobaczycie.
Ale się uśmiałem ???? Wczoraj pisałeś że Raonic to mega pewniak,Chardy wygrywał wszystkie wymiany, miał tylko problem z przypadkowymi returnami po których był zaskoczony,w ostatnim gemie serwisowym spanikował i popełnił dwa proste błędy do tego jeden przypadkowy return po którym Raonic wygrał punkt, nie wiem jakim trzeba być idiotą aby stawiać na to drewno, co do tematu Marcela gRanollersa to handi +5,5 jest jak najbardziej do zagrania, Marcel na hardzie to zupełnie inny zawodnik niż na mączce,znakomity defens często gra serv &amp; volley, do tego bardzo urozmaicone podanie,wystarczy wspomnieć mecz w Rzymie na clayu gdzie robił z Murrayem co chciał, tutaj nawierzchnia też wolna więc nie wiem jak Ty rozpatrujesz spotkania pisząc że Murray wciąga takich zawodników nosem,Twoje analizy są o dupe potłuc i masz bardzo niewielką wiedzę o tenisie i przestrzegam wszystkich użytkowników aby nie brali pod uwagę Twoich wypocin które nie pokrywają się z prawdą, Pozdrawiam i radze abyś zaczął oglądać spotkania a nie patrzył tylko na wyniki na livesports.pl

Co do meczu Levine trzeba być ostrożnym, to poziom challenger i jeśli ugra 5 gemów to będzie sukces, Nadal spokojnie to wygra w dwóch setach i argumenty że gra u siebie są nie na miejscu...

Granollers +5,5 1,80 eFortuna **5/10**✅✅✅ Izi a miał go Murray wciągnąć nosem
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Ale się uśmiałem ???? Wczoraj pisałeś że Raonic to mega pewniak,Chardy wygrywał wszystkie wymiany, miał tylko problem z przypadkowymi returnami po których był zaskoczony,w ostatnim gemie serwisowym spanikował i popełnił dwa proste błędy do tego jeden przypadkowy return po którym Raonic wygrał punkt, nie wiem jakim trzeba być idiotą aby stawiać na to drewno, co do tematu Marcela gRanollersa to handi +5,5 jest jak najbardziej do zagrania, Marcel na hardzie to zupełnie inny zawodnik niż na mączce,znakomity defens często gra serv &amp; volley, do tego bardzo urozmaicone podanie,wystarczy wspomnieć mecz w Rzymie na clayu gdzie robił z Murrayem co chciał, tutaj nawierzchnia też wolna więc nie wiem jak Ty rozpatrujesz spotkania pisząc że Murray wciąga takich zawodników nosem,Twoje analizy są o dupe potłuc i masz bardzo niewielką wiedzę o tenisie i przestrzegam wszystkich użytkowników aby nie brali pod uwagę Twoich wypocin które nie pokrywają się z prawdą, Pozdrawiam i radze abyś zaczął oglądać spotkania a nie patrzył tylko na wyniki na livesports.pl

Co do meczu Levine trzeba być ostrożnym, to poziom challenger i jeśli ugra 5 gemów to będzie sukces, Nadal spokojnie to wygra w dwóch setach i argumenty że gra u siebie są nie na miejscu...
Sam mnie zaatakowałeś więc let it go. Raonic wygrał swoj mecz więc nie wiem o co ci buraku chodzi. Typ sie sprawdzil a w jakim stylu to NIE JEST WAZNE. NIE PISALEM ZE WYGRA 6-0 6-0 TYLKO ZE WYGRA MECZ. O tenisie to drogi dzieciaku może ty nie masz pojęcia. Gram w tenisa od małego dziecka, nie jestem sezonowcem od czasu Janowicza jak ty. Tenisa oglądam na okrągło jak tylko mogę. Nikt nie musi brać ode mnie typów, tylko że moje podawane typy praktycznie zawsze się sprawdzają. Kto tu nie ma wiedzy? Murray grał wtedy z KONTUZJĄ PLECÓW. Mimo KONTUZJI w drugim secie, przegrywając 1-4 i 40-A, wygwizdywany przez kibiców, bo miał problem z odbiciem jednej piłki, nie biegał w ogóle, stał w miejscu. Nagle wziął się za siebie, aby pokazać kibicom, wygrał seta 7-6 i wtedy dopiero skreczował ;]. Murray grający na 20% potrafił z tym pchaczem piłki wyjść z 1-4 i 40-A i wygrać seta. Więc dzieciaku stul pysk. Każdy ma swoje zdanie na temat meczy i nie masz gówniarzu prawa na mnie naskakiwac a kogo propozycje wejdą to sie okaże w nocy ;].
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Napisala osoba, ktora na ostatnie 11 analiz trafila... jedna (!). Chyba wystarczy za komentarz.
Przejrzalem kilka tych Twoich analiz i tam nie ma ZADNYCH odniesien w tych typach (poza doprawdy sporadycznymi infirmacjami, ze ktos wygral turniej), do tego jak dany zawodnik prezentowal sie w danym turnieju na przestrzeni ostatnich dwoch czy trzech sezonow, wiec pouczanie kogokolwiek o jakosci analiz w tym przypadku jest bardzo slabe. Fajne za to, ze wiesz, jaki zawodnik ma bilans w tym sezonie, ale to w prownaniu do tego jak kto z reguly gra w danym turnieju to wiadomosc drugo- lub nawet trzeciorzedna. Naprawde jak zajmniesz sie meczami, a nie przepychankami slownymi to ta Twoja &quot;czarna seria&quot; (chociaz ow &quot;czarna seria&quot; to wydawalo mi sie jakies max 3 nietrafione typy) sie poprawi.
P.S. Polecam opcje &quot;cytowanie selektywne&quot;, poniewaz jezlei skopiowales to wszystko, zeby koniec koncow napisac, ze jakiegos typu nie negujesz, to doprawdy musi Ci sie strasznie nudzic.
No tak, bo to najważniejsza rzecz, że zawodnik 3 lata temu grał tutaj dobrze... Każdy sezon to inna forma, podwyższenie/spadek umiejętności, więc nie pouczaj mnie. Co do serii każdemu może się zdarzyć, jeżeli jeszcze tego nie doświadczyłeś mało grasz.
PS.
Jak masz oszukiwać userów i pisać stek bzdur to lepiej nic nie napisać, niż analizę pod zawodnika, który koniec końców przegrał.

#47#
Fabio Fognini - Ernests Gulbis ✅
Kurs: 1.53​

Fabio po bardzo udanych turniejach w Europie (3 finały, w tym dwa zdobyte tytuły) zagrał bardzo dziwny mecz z Baghdatisem. Masa przełamań i nierówna gra, jednak ostatecznie wyszedł zwycięsko z pojedynku. Gulbis pewnie pokonał Lopeza, który na hardzie gra lepiej od Włocha. Mimo słabego serwisu poradził sobie całkiem dobrze podczas meczu.
Nawierzchnia na pewno będzie promować Łotysza, który w tym sezonie przegrał tylko jeden mecz (z Nadalem). Dla Fogniniego dużym atutem jest na pewno to, że w Montrealu korty są wolne. Umiejętności Włocha moim zdaniem są wyższe od Ernestsa, lecz duże znaczenie ma tutaj pierwszy mecz na turnieju. Fabio oddał dużo break pointów, a pierwszego seta przegrał gładko 6:1. Gulbis zagrał o wiele regularniej i uważam, że pokonał lepszego przeciwnika jakim był Lopez.
Specjalnie dla jednego z użytkowników forum bukmacherskiego, rok temu w Toronto Fognini dotarł do II rundy, przechodząc również eliminacje, natomiast Gulbis nie broni punktów z zeszłego sezonu. W US Series oboje nic w tamtym roku nie pokazali i tak naprawdę mają bardzo mało punktów do obrony. Mam nadzieję, że Gulbis udowodni wyższość nad Włochem i spokojnie zwycięży. Jeżeli będzie lepszy serwis niż dwa dni temu w pojedynku z Hiszpanem, Ernests na pewno wygra to spotkanie w dwóch setach.

@ArQuisek
Po prostu nie mogę patrzeć jak ktoś się próbuje bronić atakiem nie widząc błędów u siebie i zajmuje się pisaniem bzdur.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Granollers(+6,5g) - Murray 1 @ 1,47 ✅
Tym razem przygotowałem coś z ATP, gdyż wydaje mi się, że znalazłem pewny bet. Murray wiadomo, światowa czołówka to każdy wie, ale wraca do gry po Wimbledonie, długi okres bez gry może spowodować lekkie problemy na początku meczu i to zapewne Marcel będzie chciał wykorzystać. Hiszpan jest w gazie, po wygranej w Kitz uczynił wielką niespodziankę pokonując Dimitrova i to na hardzie, lecz na pewno nie będzie chciał na tym poprzestać. Przeszkodę ma bardzo trudną, ale kiedyś już wygrał z Murrayem, co prawda na mączce i przez krecz Andy&#39;ego, lecz ugrał z nim seta...Moje handi bardzo bezpieczne, wystarczy po 3 gemy w każdym secie, sądzę, że Hiszpana stać na więcej i swobodnie pokryje handi.
//Nie kłóćcie się panowie, nie ma sensu ????
e: izi ????
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Kilka takich moich spostrzeżeń na dzisiejsze mecze.
Paire - Wawrinka @3.00 Sportingbet ✅
Francuz zagrał z Kolbą bardzo dobry mecz, świetnie przyśpieszał z BH w swoim stylu uderzając bardzo płasko po narożnikach, Niemiec praktycznie nie miał nic do powiedzenia, jeśli Benoit trafiał. Do tego Wawrinka ostatnio skreczował w Gstaad w meczu z Lopezem. Jak dla mnie Francuz nie jest bez szans jeśli nie będzie pajacował na korcie to ma realne szanse na wygraną.
Youhzny - Raonic @2.10 Bet365 ⛔
Kanadyjczyk ostatnio nie gra swojego najlepszego tenisa, przeciętna forma, a Rusek wręcz przeciwnie, świetna gra w Gstaad, Raonic zaś męczył się z Chardym w 1 R. Kursy na Youhznego gwałtownie spadają, ale dopóki jest dogiem można łapać śmiało moim zdaniem.
Pospisil V. - Stepanek R. @2.75 Bet365 ✅
Kanadyjczyk zrobił świetne show w meczu z Isnerem. Zagrał dość dobrze, bez rewelacji w przeciągu całego meczu, za to kapitalnie radził sobie w TB. Serwis potrafi trzymać, jest to jego główny atut. Korty wprawdzie dość wolne, ale przy dobrej dyspozycji serwisowej i tak to nie ma aż takiego znaczenia. Stepanek w 1 R wygrał co prawda z Almagro, lecz Radek zawsze dobrze sobie radził z Cyganem. Kluczem do sukcesu będzie trzymanie podania przez Pospisila, jeśli dobrze będzie trafiał 1 serwisem to może sobie wyserwować to spotkanie.
Teraz kilka suchych typów
Fognini - Gulbis @1.53 Bet365 ✅
Haas T. - Matosevic M. @1.25 Bet365 ZWROT
Dancevic F. - Janowicz J. @1.28 Bet365 ✅
Davydenko N. - Andujar P. 2:0 @2.00 WilliamHill ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#48#
Vasek Pospisil - Radek Stepanek ✅
Kurs: 2.75​

Spotkanie dwóch różnych pokoleń. Stepanek, który powoli kończy swoją karierę oraz Pospisil przecierający szlaki w ATP Tourze. Kanadyjczyk w I rundzie rozprawił się z Johnem Isnerem po świetnym spotkaniu. Moim zdaniem, była to jedna z lepszych rywalizacji jak dotąd na imprezie w Montrealu. Mało przełamań, świetne wymiany i zwroty akcji. Czech natomiast pokonał Almagro, który zagrał jeden ze słabszych meczów w sezonie. Radek zagrał przeciętnie, jednak zdołał pokonać Hiszpana.
Forma obu zawodników także znacząco się różni. Vasek od miesiąca gra naprawdę wybornie. Półfinał w Bogocie (turniej słabo obsadzony), wygrana impreza w Vancouver (Challenger). Finał w ostatnim tygodniu nie był najlepszy w jego wykonaniu, ale zdaje mi się, że była to po prostu &quot;wpadka&quot;. Stepanek natomiast rozpoczął zmagania w US Series od Waszyngtonu. Odpadł w III rundzie z Tursunovem, a wcześniej odprawił Johnsona oraz Llodrę. W poprzednim sezonie Kanadyjczyk II runda w Toronto, a później już bardzo słaba gra (odpadanie w I rundzie kwalifikacji). Radek rok temu grał regularnie, dwa razy dotarł do III rundy (Toronto, Cincinnati), na US Open odpadł już w I fazie.
Jak widać więcej punktów do obrony ma Czech i to on będzie musiał się bardziej starać. Po stronie Pospisila na pewno będzie publiczność, która dała mu wiele sił w spotkaniu z Isnerem. Było widać jak bardzo pozytywnie jest naładowany po każdych oklaskach. Dobrze returnował oraz serwował, więc jeżeli powtórzy to także z bardziej doświadczonym Stepankiem powinien wygrać. Czech musi się postarać, aby być bardziej regularnym i jak najszybciej znaleźć sposób na serwis rywala. Jeżeli tego nie zatrzyma (mimo wolnej nawierzchni, wczoraj Isner i Pospisil pokazli, że ich serwis nadal jest groźny) będzie miał ogromne problemy z przełamaniem Vaska.
Kurs, który wystawili bukmacherzy naprawdę mnie bardzo dziwi. Jest to ogromne value po stronie Kanadyjczyka i warto skorzystać. Mecz na moje oko to 50/50, chociaż jeżeli spotkanie było by rozgrywane na terenie neutralnym o wiele mocniejszą pozycję miałby Stepanek. Dla mniej odważnych handicap setowy na Vaska oscyluje w okolicach 1.60.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 0

tonnyx

Użytkownik
Nie wiem jak inni, ale ja pograłem sobie under 18,5 w meczu Granollersa. Dzisiaj w nocy ten sam ruch zrobiłem w spotkaniu Djokovica i się opłaciło. Gra Granollersa za mną nie przemawia. I uważam, że utrzymanie swoich 6 podań w całym meczu będzie dla niego sukcesem. Andy nie grał od Wimbledonu, ale to mnie nie rusza, bo przecież nie siedział sobie cały czas w domu i nie obżerał się fast foodami.
Under 18,5 @2,1 bet365
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Nie wiem ćpią ludzie grający na Dodiga, ale na prawdę muszą mieć dobry towar. Grali ze sobą 2 razy Dodig nie ugrał seta. Del Potro w świetnej formie. Bardzo pewnie wygrywa swoje mecz, cała gra wygląda znakomicie. Dodig na trawie coś tam pograł, ale ogólnie to nie prezentuje nic ciekawego. Nie posiada ŻADNYCH atutów w starciu z Del Potro. Easy 2:0 po 1.56
Masówki na Youznhego też nie rozumiem, ale się cieszę bo kurs na Roanica rośnie. Youznhy wygrany turniej w Gstaad i wszyscy od razu w zachwyt wpadają? Wcześniej było dobrze w Halle i nie najgorzej na Wimbledonie, ale wcale nie ma równej formy. Były kompromitacje z GGL i Haasem. Z Melzerem też jakoś łatwo nie miał. Ogólnie w każdym meczu ma jakiś momenty słabości. Raonic gra u siebie a doping na trybunach jest ogromny i to też może działać na nerwy Rosjanina. Milos jakiejś wielkiej formy nie ma, ale gra swoje, serwis dobrze funkcjonuje. Mecz z Chardym stał na wysokim poziomie. Raonic zagra staranny mecz w i wsparciem publiczności pokona chimerycznego Ruska. Raonic 1.90

Gulbis powinien spokojnie ogarnąć Fogniniego. Włoch na hardzie nie jest tak groźny jak na clayu i bardzo szczęśliwie awansował do 2 rundy. Gulbis wręcz przeciwnie. Na hardzi czuje się jak ryba w wodzie. Przegrał na tej nawierzchni w tym sezonie 1 mecz. I po średnio udanych występach na innych nawierzchniach wraca na hard i będzie chciał pokazać się jak najlepiej i powinien odnieść pewne zwycięstwo. Gulbis 1.62
Co Pospisil robi w 2 rundzie pozostanie największą zagadką tego sezonu. No ale jak już się tu znalazł, to powinien poradzić sobie z emerytem. Stepanek najlepsze lata ma już za sobą i jak Pospisil zagra tak jak z Isnerem i będzie miał tyle szczęścia, a dodatkowo wsparcie żywiołowej publiczności to ma dużą szansę na zwycięstwo, a kurs zachęca. Pospisil 2.90
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom