>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Montreal, 08-14.08.2011

Status
Zamknięty.
G 2

gonliss

Użytkownik
teoretycznie Tsonga ostatni mecz wygrał, ale w Montrealu Head to Head jest 4:2 dla Federera z tego co sie nie myle.
A wracajac do Wimbledonu tam Tsonga gral rewelacyjnie, pamietam jego mecz z Novakiem, który wprawdzie przegral 1-3 ale grał kapitalnie
Również oglądałem ten mecz i Tsonga nie grał tak kapitalnie, jak napisałeś. Kapitalny mecz zagrał z Federerem, gdzie jak sam powiedział &quot;all was in&quot;. Był podekscytowany tą wygraną, sam w nią nie wierzył. To prawda, ten mecz był piękny w jego wykonaniu, lecz myślę, że tutaj będzie inaczej. Po takiej przerwie jaką miał (1 mecz w pucharze Davis&#39;a i 2 mecze w tym turnieju) uważam, że po meczu nie będzie mógł powtórzyć swoich słów &quot;all was in&quot;. Jak dla mnie Federer -3,5 jest jak najbardziej do grania.
H2H w Montrealu jest 1-0 na korzyść Tsongi, lecz ich ogólny bilans jest 4-2 na korzyść Federera z czego 3-1 jest na nawierzchni twardej.
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
czas na cwiercfinaly
dzisiaj/wczoraj gaske pokazal ze w atp moze byc czasem tak jak w wta, kto ogladal to wie co mam na mysli, to co facet zrobil w 1 secie wola o pomstwe do nieba..ale niewazne, ja tego meczu nie czulem, zostawilem i niezle na tym wyszedlem. Dzis almugro trafil na niesamowitego ostatnimi czasu tsonge, ktory wczoraj znowu ogral fedexa, tak typowalem tak sie stalo..dla mnie dzis 10/10 to 2:0 dla kongi✅..roznica formy zawodnikow, a przede wszystkim powierzchnia na ktorej konga czuje sie wspaniale a almugro calkiem odwrotnie tylko upewnia mnie przy tym typie..dla mniej odwaznych czyste zwyciestwo..tutaj widze pewke dnia z tym ze dla mnie to zbyt slaby kurs.
naprawde goraco polecam, najlepszy typ w tym turnieju
 
N 14

nsc

Użytkownik
Jo-Wilfried Tsonga - Nicolas Almagro
Ćwierćfinał turnieju Masters w Montrealu, mecz zaplanowany na godzinę 23:30 polskiego czasu. Tsonga w wyśmienitej formie, o czym daje znać na każdym kroku. Rozkręca się z meczu na mecz pokonując rywali w stosunku 2:0, a większy opór mogą mu stawiać tylko gracze z TOP 10. Nawierzchnia kortu będzie miała tutaj duże znacznie, bo Almagro jest typowym tenisistą clay&#39;owym, gdzie serwis ma mniejsze znaczenie. Tsonga natomiast swoją grę głównie opiera na potężnym serwisie i hard będzie jego dodatkowym atutem. Hiszpanowi będzie niezwykle trudno przełamać Francuza, myślę, że szansa na break point pojawi się maksymalnie 1 raz w całym meczu (Federer miał zaledwie 4 szanse na BP, z czego tylko 1 wykorzystał). Tsonga w meczu rozgrywanym dzisiaj w nocy pokonał Federera, już drugi raz w ostatnim czasie, bo wcześniej miało to miejsce na Wimbledonie. Myślę, że to ogromny sukces i jeśli pokonuje się takich graczy to Almagro nie powinien stanowić przeszkody na drodze do półfinału będącemu w świetnej dyspozycji Francuzowi. Warto dodać, że H2H tych zawodników wynosi 4:0 na korzyść Tsongi, co jeszcze bardziej przekonuje mnie do tego typu.
Tsonga @1.33 Tobet ✅
Tsonga -1.5 sets @1.80 Bet365 ✅
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Ja się zastanawiam nad 3 zdarzeniami na dziś:
Fish - Wawrinka 2.30⛔, ewentualnie Stasiu +1.5 po kursie 1.50✅
Llodra/Zimonjic - Fyrstenberg/Matkowski 1.45 ✅
Mirnyi/Nestror -
Wawrinka/Tsonga 1.50✅
Stasiu nawet nieźle sobie poczyna w Montrealu, Fish dla mnie bez rewelacji, ten mecz na pewno nie będzie jednostronny także można śmiało stawiać over gemowy.
Do Polaków w deblu nie mam przekonania, Fyrstenberg słabo serwuje, kilka dni temu te pary spotkały się w USA i tam Polacy przegrali 2-0, liczę że w Kanadzie będzie podobnie.
Tsonga i Wawrinka mają ważne mecze w singlu i obaj mają duże szanse na awans do kolejnej rundy także nie ma sensu się dodatkowo męczyć w deblu z całkiem przyzwoitą parą rozstawioną tutaj z numerem 2.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Montreal
Data, godzina: 12.08, godz. 18:00
Spotkanie: Fish - Wawrinka
Typ: Fish ✅
Kurs: 1,72
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:
W ćwierćfinale w Kanadyjskim Montrealu zmierzą się ze sobą Mardy Fish i Stanislas Wawrinka. Nie mogę uwierzyć własnym oczom, że bukmacherzy wystawili tak znakomity kurs na Amerykanina. Osobiście nie dałbym wyższego niż 1,3 na zwycięstwo Mardiego. Po kolei. W pojedynkach bezpośrednich 1:0 dla Fisha, ale grali dawno - 4 lata temu, więc nie ma co przywiązywać do tego większej uwagi. Należy bazować na aktualnej dyspozycji obydwu zawodników. Pod tym względem wszystko przemawia za Amerykaninem. Gra znakomicie w Us Series - zwycięstwo w Atlancie, finał w Los Angeles, a w Montrealu pewna wygrana z Feliciano Lopezem i wczorajszy świetny wynik - rewanż za finał w Los Angeles - wygrana z Gulbisem, który wreszcie zaczął grać na miarę swojego talentu. A Staszek? Po Roland Garros piach. Dopiero w Montrealu zaczął coś lepiej grać i wygrał 3 spotkania, ale czy wygrane z: kompletnie zagubionym i bez formy Nalbandianem, Russelem i męczarnia z Andersonem gwarantują chociażby walkę w meczu z Mardy&#39;m? Wątpię. Fish wczoraj świetnie returnował wspaniałe serwisy Gulbisa - zwłaszcza w trzecim secie. Wiele z nich wracało na drugą stronę co wprowadzało pewną dezorientację i swoiste zdziwienie u Łotysza. Wawrinka serwuje gorzej, popełnia dużo niewymuszonych błędów - co będzie wodą na młyn dla gry Fisha, który powinien swobodnie utrzymywać swoje podania. Myślę, że zobaczymy Fish&#39;a w półfinale.
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Fish łatwej przeprawy nie będzie miał, Stasio dysponuje mocnym serwisem i bardzo mocnym returnem (wczoraj 160km/h), wali pilki po kontach i gania przeciwników. Nie widziałem gry Fisha ale warto postawic cos w kierunku Wawrinki, może over gemowy w meczu 21,5 i w pierwszym secie over 9,5 widzi mi sie 3 sety.
Djokovic - Monfis, widziałem dwa pierwsze spotkania djokovicia, gra dobrze ale bez polotu, chyba ćwiczy sobie przed US Open ale nie lekceważ tego turnieju. Monfis póki co nie ma jakiś mocnych preciwników, wczoraj męczyl sie z Troickim a w Washingtonie dotarł do finału (przeciwnicy nie byli z najwyższej półki) gdzie poległ ze Stepankiem.

Tak na sucho bez kursów:
Wawrinka over gemowy oraz win, Tsonga dw 2:0, Djokovic powinien zrobić under gemowy.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Montreal
Data, godzina: 13.08, godz. 1:30
Spotkanie: Djoković - Monfils
Typ: Djoković (-1,5 seta) ✅
Kurs: 1,4
Bukmacher: Betsson
Analiza:
W ćwierćfinale w Kanadyjskim Montrealu zmierzą się ze sobą lider rankingu ATP Novak Djoković i finalista ubiegłotygodniowego turnieju w Waszyngtonie - Gael Monfils. Zdecydowanym faworytem jest Djoković. Nie ma się co dziwić. Wygrał w tym roku 50 spotkań, przegrał ... 1. Tylko raz Federer był w stanie wykorzystać jego gorszą dyspozycję dnia. Serb jest jak ściana. Może przegrywać wysoko w secie, ale i tak go wygrać. W 2r z Dawidienką przegrywał 1-4 z podwójnym przełamaniem, przy serwisie Dawidienki na seta była nawet piłka setowa, ale Novak z tego wyszedł. Grał z Rosjaninem źle, bałem się, że coś jest z nim nie tak. Wczorajsze spotkanie przeciwko Ciliciowi rozwiało moje wątpliwości. Nole dalej jest w kapitalnej formie. Wygrał pewnie z Chorwatem, który dzień wcześniej dosłownie przejechał się po Del Potro. O Monfilsie pisałem dużo analiz w przeciagu tego tygodnia - odsyłam do nich. Dodam tylko, że wczoraj miał mnóstwo szczęścia. W drugim secie obronił 3 piłki meczowe, w trzecim Serb serwował na mecz, ale głowa mu nie wytrzymała. Monfils zagrał tragicznie. Dzisiaj musiałby wznieść się na wyżyny swoich możliwości by ugrać seta z Novakiem, zwłaszcza, że w pojedynkach bezpośrednich jest 6-0 dla Serba, a w dwóch ostatnich meczach Monfils nie ugrał nawet seta (mimo, że grali do 3 wygranych). Według mnie Djoković wygra to spotkanie bez większego trudu.
Paradoksalnie Monfils zagrał dużo lepiej niż z Troickim. Gra Djokovicia wygląda cudownie. Gdy Monfils mu dorównywał tworzyli wspaniałe widowisko. Z taką grą Nole również i Tsonga nie ugra seta, nawet do tb nie doprowadzi.
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Tomas Berdych - Janko Tipsarevic 1,60 Tobet ⛔ 4/6 4/6
Berdych jest dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu i kurs 1,60 jest prezentem.
Tipsarevic wykorzystał dobrą drabinkę i zameldował się w QF. Janko ograł beznadziejnego na hardzie Fallę, chimerycznego i rozdającego prezenty na prawo i lewo Verdasco oraz zmęczonego wcześniejszym ponad 3 godzinnym bojem z Nadalem Dodiga.
Berdych ma na rozkładzie dwóch zawsze groźnych tenisistów: Dolgopolova i Karlovicia.
Forma Tomasa nie jest jakaś nadzwyczajna, ale znając Tipsara i jego problemy z samym sobą szczególnie widoczne w ważnych meczach i w dalekich fazach dużych turniejów stawiam dziś na pewne zwycięstwo Czecha.
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Tomas Berdych - Janko Tipsarevic 1,60 Tobet
Berdych jest dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu i kurs 1,60 jest prezentem.
Tipsarevic wykorzystał dobrą drabinkę i zameldował się w QF. Janko ograł beznadziejnego na hardzie Fallę, chimerycznego i rozdającego prezenty na prawo i lewo Verdasco oraz zmęczonego wcześniejszym ponad 3 godzinnym bojem z Nadalem Dodiga.
Berdych ma na rozkładzie dwóch zawsze groźnych tenisistów: Dolgopolova i Karlovicia.
Forma Tomasa nie jest jakaś nadzwyczajna, ale znając Tipsara i jego problemy z samym sobą szczególnie widoczne w ważnych meczach i w dalekich fazach dużych turniejów stawiam dziś na pewne zwycięstwo Czecha.
Zgadzam się. Sądzę, że jak Tomasowi będzie siedział serwis to Janko się obrazi i przestanie grać. Często mu się to zdarza, tak jak mówisz w ważnych meczach, a QF Mastersa to dla niego na pewno ważny mecz. Berdych ostatnio nie gra ani dobrze ani źle, bardziej upatruje tutaj konsekwencji, a wtedy Serb przegra sam ze sobą.
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Tak na sucho bez kursów:
Wawrinka over gemowy oraz win, Tsonga dw 2:0, Djokovic powinien zrobić under gemowy.
Zgodnie z przewidywaniami: Wawrina over gemowy ✅ win ⛔, Tsonga dw 2 0 ✅, Djokovic under gemowy19,5 ✅.
Czas na półfinały, Fish i Djokovic spotkają się w finale, ale żeby coś zarobic trzeba głębiej w ofercie poszperać co zrobię później.
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
polfinaly
tsonga zagra z djokovicem, poszperalem i znalazlem kurs 2,37 na taj brek w tym meczu, dla mnie grzechem nie sprobowac..tsonga przelamany zostal raz przez tomica, 2 razy przez fogniniego i raz przez rogera..serwuje z ogromna lekkoscia i sila, djokovica przelamac ciezko bo wspaniale prowadzi gre..no perelka dodam ze w 5 z ich 8 spotkan byl grany tb
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
tsonga przelamany zostal raz przez tomica..zaden inny zawodnik nie byl w stanie tego zrobic
Fognini przełamał go 2 razy, Roger raz. Nie wprowadzajmy nikogo w błąd. Co do typu to wątpię, aby dobrą formę seriwsową Tsonga utrzymał przez całe dwa sety, tym bardziej, że Djoko ma jeden z lepszych returnów w tourze.
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
Fognini przełamał go 2 razy, Roger raz. Nie wprowadzajmy nikogo w błąd. Co do typu to wątpię, aby dobrą formę seriwsową Tsonga utrzymał przez całe dwa sety, tym bardziej, że Djoko ma jeden z lepszych returnów w tourze.
okej przepraszam, ale nie rozumiem po co dwa sety :O
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Bryan/Bryan - Berdych/Mayer Bardzo przeceniani są tu bracia Bryany. Ostatnio na hardzie nie grzeszą oni formą, co widać np po przegranej z parą Melo/Soares w Waszyngtonie. Berdych i Mayer są rewelacją turnieju, nie tracąc seta uporali się z kilkoma naprawdę fajnymi parami. Amerykańscy bracia nie są niepokonani, a ich obecni przeciwnicy są w super formie; ponadto Berdych został wyeliminowany wczoraj z singla, więc może w pełni skupić się na deblu z Mayerem.

Typ 2 kurs 4.25 Bwin 8/10
 
W 54

wesoly1991-69239

Użytkownik
Tsonga 5,25 Bwin
Aż grzech było by nie skorzystać z takiego kursu na Tsonge.Francuz obecnie rozgrywa świetny turniej i jest w stanie pokonać nawet nr.1 światowego rankingu.Djokovic wracając po przerwie nie robi już takiego wrażenia jak wcześniej, jest spokojnie do ogrania.Francuz napewno umie grać z serbem co potwierdziły wcześniejsze pojedynki w których Tsonga prowadzi 5-3.Możliwe ze dobierze dziś odpowiednią strategie, która starczy do ogrania Djokovica.Showman lubi grać mecze w których nie jest faworytem i często sprawia niespodzianki.Dziś seria Novaka zostanie przerwana przez Tsonge.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Jak dla mnie zachowanie Tsongi było skandaliczne. Mógłby klasy uczyć się od Monfilsa. Nie jest wstydem przegrać z zawodnikiem, który jest obecnie nieosiągalny dla innych. To co zrobił to jest śmiech na sali. Dostał przełamanie i zszedł. W przeciwieństwie do Monfilsa, który grał do końca - w ostatnich gemach tworząc prawdziwe widowisko. Uważam, że powinno się ograniczyć takie schodzenia z kortów karami finansowymi lub zakazami startu w kolejnym tygodniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jak dla mnie zachowanie Tsongi było skandaliczne. Mógłby klasy uczyć się od Monfilsa. Nie jest wstydem przegrać z zawodnikiem, który jest obecnie nieosiągalny dla innych. To co zrobił to jest śmiech na sali. Dostał przełamanie i zszedł. W przeciwieństwie do Monfilsa, który grał do końca - w ostatnich gemach tworząc prawdziwe widowisko. Uważam, że powinno się ograniczyć takie schodzenia z kortów karami finansowymi lub zakazami startu w kolejnym tygodniu.
Nikt nigdy w ATP nie zwracal na to uwagi. Kazdy moze zejsc z kortu bez powodu. Oficjalnie trzeba wpisac powod (np. Djokovic i jego slynny bol gardla w finale Monte Carlo) i nic, wszystko gra.

Mało tego można skreczować w singlu a grać w deblu tego samego dnia lub na drugi dzień. Wiele osób apeluje aby się tym zając ale władze są identyczne jak nasz pzpn i to sie długo nie zmieni.

Co do finału. Każdy finał za 1,07 jest chory. Myslę, że Ryba ma szanse seta urwać. Davydenko był blisko a co dopiero swietnie grajacy Mardy. Kluczowy bedzie 1 serwis bo Nole jest 1 returnujacym w rozgrywkach.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Myślę, że po kursie 8,80 można zagrać Rybkę choćby dla czystych emocji. Jest w gazie ostatnio, trzeci finał z rzędu, ma spore szanse. Handi +5,5 gema (kurs nawet 2,20) albo 1,5 seta (3,40 w Pinnacle) to value dnia dla mnie. Liczę na jakiś tiebreak.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Co do finału. Każdy finał za 1,07 jest chory. Myslę, że Ryba ma szanse seta urwać. Davydenko był blisko a co dopiero swietnie grajacy Mardy. Kluczowy bedzie 1 serwis bo Nole jest 1 returnujacym w rozgrywkach.
Dawidienko był blisko, bo Djoko grał beznadziejnie w pierwszym secie. W meczach z Monfilsem i Tsongą nie bylo złudzeń, że jest w niesamowitej formie - pewnie trzymany serwis i stałe zagrożenie przełamaniem dla rywala. Ryba jak nie będzie trafiał pierwszym tak po nim. Więcej niż 7 gemów mu nie wróżę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom