>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Moscow & Stockholm 19.10-25.10.

Status
Zamknięty.
roy. 187

roy.

Forum VIP
Panowie co myslicie nad postawieniem na Lu? Cuevas z ktorym jutro bedzie gral to zdecydowanie gracz wylacznie nie na ta nawierzchnie, gra na clayu. Przez cala kariere rozegral zaledwie 50 meczow na hardzie, przy przeszlo 400 meczach Lu. Nie wiem skad kurs 1,80 - 2,10 na Lu. Choc forma nie grzeszy ostatnio to i tak mysle, ze z Cuevasem, ktory doswiadczenia nie ma zadnego sobie poradzi. Co o tym myslicie?
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
@roy.

To samo miałem w poprzednim tygodniu z Lu jak grał z Dolgopolovem gdzie Dolgi chyba grał jeden z pierwszych meczy na twardej nawierzchni i jednak wygrał z Lu, tutaj już inna historia oboje nie mają tutaj punktów do obrony bardzo wyrównane spotkanie bo Cuevas marnuję się na cegle bo ma warunki na twarde nawierzchnie nie raz ogrywał kogoś lepszego od siebie jak dla mnie w tym meczu bym chętnie zobaczył trzy sety bo typując zwycięzce to naprawdę ciężko.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Potito Starace - Evgeny Donskoy
typ:Starace ✅
kurs: 1.42 w bwin


Potito wiadomo gracz na mączkę, na betonie dużo traci, jednak rok temu potrafił powalczyć w pierwszej rundzie z Chardym, poza tym 2 tygodni temu finał w czalku w Napoli, to pokazuje że prezentuje dobrą dyspozycję;
naprzeciwko młody Rosjanin Donskoy, który głównie walczy w kwalifikacjach challengerów, w tym roku głównie na ziemi, nie ma na rozkładzie nikogo dobrego, przegrywa z przeciętniakami; będzie to dla niego drugi występ w turnieju głównym rangi ATP pierwszy zaliczył rok temu w Moskwie - porażka w pierwszej rundzie z Troickim, jutro prognozuję to samo, rosyjska publiczność nic nie zdziała


Albert Montanes - Leonardo Mayer
typ:Mayer ✅
kurs: 1.8 w bwin


Mayer ostatnio niby słabo - 3 ostatnie turnieje (wszystkie w Azji) kończył na pierwszych rundach przegrywając kolejno ze Zverevem, Melzerem i Marachem; można było w tych meczach dostrzec że mimo porażek dobrze serwuje co jutro na halowych kortach w SZtokholmie będzie miało niebagatelne znaczenie, a co nie jest silną stroną Montanesa; Hiszpan nie fatygował się jechać na azjatyckie turnieje bo i po co skoro na hardzie nie ugrałby za dużo, może jedna druga runda i to wszystko, teraz w Szwecji będzie próbował bronić punktów sprzed roku kiedy to dosć szczęśliwie awansował do ćwierćfinału pokonując Johanssona i Bastla;
liczę że Leo będzie serwował jak w poprzednich meczach co powinno wystarczyć by trzymać serwis, a Montanes przy swoim podaniu na skuteczności ~65% zostanie kilkukrotnie przełamany
 
coocoocachoo 0

coocoocachoo

Użytkownik
Turniej w Rosji czyli raj dla wałkarzy... jak i umiejętnie grających rzecz jasna.

Davydenko-Safin 2 @3,20

Kursy na Safina pikują ostro w dół i radze już teraz zagrac. Jak wiadomo, Davydenko wygrał wczoraj turniej w Azji by szybko przenieśc się do Rosji. Rok temu przekrętów było co nie miara w tym turnieju i teraz będzie to samo. Safin kończy w tym roku kariere i Davydenko powinien dac się ładnie pożegnac Maratowi... Rok temu wygrał Safin, jutro trochę poświrują by ostatecznie powtórzyc wynik.
A przypominam, że Davydenko będzie miał czym to ewentualnie usprawiedliwic czyli:ciężki poprzedni turniej, szybka podróż...

Śpieszyc się, pozdro:spokodfhgfh:
 
E 15

elo_wino

Użytkownik
Wracając do meczu Denkoo-Safin, zastanawia mnie jedna rzecz,czy czasem Nikolajowi nie potrzeba pkt na finałową 8 , czy on już ma gwarantowany udział w Londynie?, pytam sie , ponieważ to jest bardzo ważne odnośnie wyniku tego spotkania-)Pzdr
Formą nie grzeszą obaj, zapowiada się niezły mecz! Safin 3.00 bieree:&gt;
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Wracając do meczu Denkoo-Safin, zastanawia mnie jedna rzecz,czy czasem Nikolajowi nie potrzeba pkt na finałową 8 , czy on już ma gwarantowany udział w Londynie?, pytam sie , ponieważ to jest bardzo ważne odnośnie wyniku tego spotkania-)Pzdr
Formą nie grzeszą obaj, zapowiada się niezły mecz! Safin 3.00 bieree:&gt;
Jeśli według ciebie Denko nie ma formy po tym jak odprawił w finale w Szanghaju samego Nadala, wcześniej wygrywając z Soderlingiem, to gratuluje, chyba dawno go nie widziałes.
Ale pewnie sprzedawczyk jutro odpuści, bo 8 ma już praktycznie zapewnioną, a rok temu przegral tu z Safinem.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Wracając do meczu Denkoo-Safin, zastanawia mnie jedna rzecz,czy czasem Nikolajowi nie potrzeba pkt na finałową 8 , czy on już ma gwarantowany udział w Londynie?, pytam sie , ponieważ to jest bardzo ważne odnośnie wyniku tego spotkania-)Pzdr
Formą nie grzeszą obaj, zapowiada się niezły mecz! Safin 3.00 bieree:&gt;
Denko bez formy? Tak grającego Davydenko nie widziałem już dawno. W tej chwili nikt nie gra lepiej od niego, nie wiem jak Fed szlifujący formę przed Mastersem, ale Nadal, Djok i Del Potro w tej chwili raczej z Rosjaninem szans nie mają. Doskonale pokazał to poprzedni turniej.
Jeśli według ciebie Denko nie ma formy po tym jak odprawił w finale w Szanghaju samego Nadala, wcześniej wygrywając z Soderlingiem, to gratuluje, chyba dawno go nie widziałes.
Ale pewnie sprzedawczyk jutro odpuści, bo 8 ma już praktycznie zapewnioną, a rok temu przegral tu z Safinem.
Przestańce z tym &quot;sprzedawczykiem&quot;. Prawda jest taka że oprócz pamiętnego meczu z Vassalo raczej nie wałkował. To bardzo chimeryczny tenisista, który jak wpadnie w falę UE, to nie potrafi z nich wyjść. Stąd porażki ze słabszymi zawodnikami.
Sam tego meczu jednak nie ruszam. Jak słusznie zauważyliście to ostatni sezon Marata, grać wciąż potrafi co udowodnił choćby w spotkaniu z Berdychem tydzień temu. Poza tym Davydenko z pewnością może być zmęczony poprzednim turniejem i zmianą strefy klimatycznej, to naturalne i nie ma doszukiwać się wałka. Turniej nie jest duży, punktów do zarobienia mało, a MAsters coraz bliżej. Raczej nikt z tenisistów, którzy mają zapewniony udział w turnieju finałowym nie będzie się teraz przeforsowywał.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Denko bez formy? Tak grającego Davydenko nie widziałem już dawno. W tej chwili nikt nie gra lepiej od niego, nie wiem jak Fed szlifujący formę przed Mastersem, ale Nadal, Djok i Del Potro w tej chwili raczej z Rosjaninem szans nie mają. Doskonale pokazał to poprzedni turniej.
Co do tego to mam spore wątpliwości, Djoko przegrał mecz na własne życzenie, w drugim secie przy 2-1 i serwisie ND miał 40-15, a w trzecim przy 3-2 i serwisie ND miał 40-0, mecz ogólnie bardzo wyrównany, ale Djoko błędy robił w głupich momentach i nie potrafił kończyć dobrze zaczętych gemów przy serwisie ND - kilka razy było 0-30 a kończyło się gemem dla Rosjanina
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Ja myśle że Denko jednak coś pogra na Betfair, no że jest wałkarzem to chyba udowadniać nie trzeba, wiadomo że się nie przyznał, no ale kto by się przyznał.
Edit/Prasa : Czy osoba zarabiająca tyle kasy na korcie ma cel jakikolwiek w sprzedawaniu meczów, ryzykując więzienie i zakończenie kariery??:|
Odpowiedz sobie na to pytanie i daj znać w tym poście co wymyśliłeś;]


Nie jest powiedziane że zrobił to ze swojej własnej woli, jest wiele opini że został do tego zmuszony(mafia) hmm za takie coś nie pójdzie do więzienia co najwyzej można go zdyskwalifikować, ale udowodnienie czegoś takiego jest niemożliwe.
Co do tego jego zarobków nie przesadzaj, podkładając się w meczu, mógł zarobić zdecydowanie więcej niż to ile by zarobił za wygrany turniej.
Nawet zdarza się że piłkarze z czołowych lig Europy sprzedają( rzadko ale były przypadki) w takim razie zobacz ile oni zarabiają, są to sumy o których tenisiści mogą conajwyzęj pomażyć.

Jeszcze dodam ze ostanio Novak Djokovic przyznał że oferowano mu 100tysiecy funtów za podłożenie sie w 1 rundzie w jakimś mniejszym turnieju(w którym pula nie była duża)
 
K 18

klakson

Użytkownik
Wiesz kwestia sprzedania meczu to nie tylko czy potrzeba mu pieniędzy czy nie podejrzewam że ma na tyle żeby nie oddawać meczów. Rosja piękny kraj mógł ktoś go zastraszyć czy coś różne rzeczy się dzieją w tamtejszym kraju ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ok, zakończmy temat sprzedawania meczów i tyle. Każdy ma swoją opinię. Ale nie nazywajmy go sprzedawczykiem, jeśli ktoś go zastraszał, a moim zdaniem to jest jedyna opcja.
Zajmijmy się analizami:p

Marc/ Feliciano Lopezowie - GGL/Luczak 1 @ 1.70

Felicianio w rewelacyjnej formie. Doskonały serwis i świetna gra przy siatce, dodatkowo solidna gra z głębi i te slajsowane bh sprawiające masę problemów przeciwnikom. Marc w deblach radzi sobie nieźle, czy to z Robredo czy ze swoim przyjacielem Rafa Nadalem osiąga dobre wyniki, czuję że z bratem mogą tu sporo osiągnąć. Luczak z GGL jeszcze nigdy w parze nie grali. Australijczyk polskiego pochodzenia w ogóle za dużo nie gra w deblach, raczej skupia się na singlach. GGL ostatnio był w nawet w finale debla w Bangkoku, ma niezły serw, potrafi grać przy siatce...ale nie widzę możliwości, aby mogli oni się przeciwstawić Lopezom. Proponuję zagrać u buka, który przy kreczu robi zwrot, na wszelki wypadek, jakby jednak Felek rzeczywiście miał problemy z prawą stopą.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Sprzedawczyków to można szukać u zawodników z miejsc 50 i dalej. Tak jak mówił Murray
Są zawodnicy, którzy jeżdżą po turniejach i prawie zawsze przygrywają w pierwszych rundach. Skąd mają pieniądze na bilety lotnicze, trenerów?
Co do Davidienki to miewa czasami takie mecze jak na RG z Soderlingiem, że nic mu nie szło (zresztą każdy czasami tak ma), wtedy też ustawił ?
@Prasa
Feliciano w meczu z Nadalem podkręcił sobie nogę, krzywo stanął. Brał od razu medicala, ale nie wiem czy to coś poważnego, czy tylko delikatny problem.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Oj akurat tak się składa, że Denko miał dość sporo takich &quot;zaskakujących&quot; porażek. Ciężko uwierzyć, żeby zawodnik, który potrafi zniszczyć praktycznie każdego tak łatwo przegrywał w pierwszych rundach w dobrze płatnych turniejach. Wiadomo, to tenis, ale naprawdę warto na to zwrócić uwagę.
Ostatni mecz z Nadalem to pełna dominacja Nikolaya, zwycięstwo nie podlegające dyskusji. W takiej formie wydaje się, że musi pokonać Safina, bez względu na okoliczności. Tak więc jutro przekonamy się, czy jakieś &quot;wyższe&quot; racje zadecydują, czy też nie.
 
P 15

panasik

Użytkownik
to prawda zawodnik to wszechstronny, ale bez oszukiwania kto sledzil gre nadala przez sezony, widzi, ze obecnie to nie jest ten sam zawdonik co na poczatku sezonu, ale nawet i z takim nadalem ciezko wygrac, jezeli denko ma juz pewny udzial w finalowym turnieju watpie aby zabijal sie o te 250pkt
 
coocoocachoo 0

coocoocachoo

Użytkownik
Odnośnie jutrzeszego meczu co podałem: Safin-Davydenko

Obawiałem się, że zrobi się publiczny fix ale jak narazie na rynkach jest spokojnie. Co bardziej uważni jeszcze czekają aż na Safina wzrośnie bo narazie spada. Buki delikatnie podwyższają na Davydenke, pewnie dojdzie do ~1,50 i wszyscy się rzucą i tego oczekuje ????

Oczywiście nie wykluczam, że wszystko pójdzie w drugą strone bo takie przypadki również bywały... ale chyba nie jutro ????

Póki co, obserwacja ????

PS. Nie komentowac tego posta przez pryzmat ich formy i tym podobnych dupereli. Ewentualnie jak już to na temat
 
januask 48

januask

Użytkownik
Cuevas P. (Uru) - Gabashvili T. (Rus) @ 1.65 Pinnacle Sports 3:6, 6:1, 6:4 ✅
Widzę tutaj zdecydowane zwycięstwo Urugwajczyka. Zarówno on jak i jego trener Daniel Orsanic w końcu zauważyli, że chłopak ma potencjał także do gry na kortach twardych. Bardzo dobry serwis, porządna gra serve and volley. Częsta kombinacja w zagraniach z głębi kortu to są plusy na dziś po stronie Cuevasa.
Jak dla mnie za Gabashvilim nie przemawia nic... Może tylko to że gra w Moskwie, czyli &quot;u siebie&quot; Wiadomo Kremlin Cup ;) Rosjanin jest chimeryczny, w ogóle gra słabo a już na kortach twardych to typowa beznadzieja. Nie potrafi niczym zaskakiwać... Fatalne pierwsze podanie,gra na przebijanie i oczekiwanie na błąd przeciwnika...tak w skrócie wygląda taktyka Gaby. Dla mnie zdecydowanie Cuevas.
/ spotkanie bardzo dziwne...w pierwszym secie Cuevas podkładał się przy każdej piłce... walił auty i w siatke, a Gaba z drugiego serwisu miał nawet asa.Drugi set planowo,Gaba nie istniał,ale trochę wyglądało jak gdyby Rusek się podkładał.Tak więc na pewno najmniejszą rolę w tym spotkaniu odgrywała forma zawodników niestety.W trzecim secie tenis w słabym &quot;kobiecym wydaniu&quot;.Siatka,aut,siatka,aut,brak pierwszego serwisu,rzucanie rakietami i ogólne wrażenie że to spotkanie to jedno wielkie &quot;przedstawienie&quot; pod tytułem &quot;Wiadomo,że nic nie wiadomo&quot;.Dziwny mecz,ale ostatecznie zwycięstwo Urugwajo.Wniosek: raczej odpuścić następne spotkanie Pablo.
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
21.10.09 20.15
Johansson J. v Monaco J.
Typ: 2(+3,5games)
Kurs 1.95
Pinnacle

Tym razem zdecyduję się zagrać zakład dwu drogowy , co oznacza,że w tym przypadku nie może być remisu , jest możliwość zagrania 1 lub 2. Szanse czysto teoretyczne na trafienie tego typu są 50%/50% . Turniej rozgrywany w Szwecji na nawierzchni twardej,a dokładnie stolicy ,bo w Sztokholmie. Zmierzą się zawodnik gospodarzy Joachim Johansson i Juan Monaco. Przejdźmy do konkretów: W historii spotkań obaj zawodnicy zagrali ze sobą dwukrotnie raz wygrał Hiszpan ,a raz Szwed ,lecz mecze były rozgrywane dosyć dawno. W rankingu Atp zdecydowanie wyżej znajduje się Monaco ,bo na 29 pozycji. Zaś Johansson jest dopiero 511! Kursy według mnie znacznie zaniżone na Joachima , chociaż wiadomo ,że publiczność będzie za Szwedem , no i nawierzchnia bardziej sprzyjająca dla niego. W pierwszej rundzie Monaco zwyciężył co prawda po bardzo męczącym 3 setowym boju z Hernychem (6-2,5-7,7-5) ,ale oznacza to,że zależy mu jednak na tym turnieju. Johansson zwyciężył z Peterem Luczakiem w pierwszej rundzie (7-5,6-2) . Uważam iż ten mecz nie będzie taki łatwy dla Szweda. Ostatnio z formą u hiszpana jest kiepsko ,ale turniej zaczął obiecująco i myślę ,że się z meczu na mecz rozegra i odprawi z kwitkiem tenisistę gospodarzy.
Stawka 6/10

dodatkowy typ (warto spróbować)

Liczba gemów wygranych przez pierwszego zawodnika, 1. set
Typ: Under 5.5
Kurs 4.00
Stawka 1/10
Sportingbet

Edit by Hellraiser:
Stary Ty chyba nigdy Pim Pima w akcji nie widziałeś, btw popraw się w analizie bo Monaco to Argol, a nie Hiszpan. Te handi może wejdzie jeśli Szwed wygra w dwóch TB ale ten drugi typ to dla mnie strata pieniędzy Johansson to naprawdę nietuzinkowy s&amp;v szybciej złamie Argentyńczyka niż odwrotnie no ale zobaczymy, Ja powiedzmy mam zagrane grubiej Szweda.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Hellraiser, nie myśl, że się Ciebie notorycznie czepiam, ale Pim Pim to nie jest zawodnik spod znaku serve&amp;volley ;) Jest to jedna z jego opcji w ataku, ale stosuje ją zbyt rzadko, by zaklasyfikować go do tej grupy tenisistów.
Edit by Hell:
Ta, jego serwis pozwala mu na to żeby nazwać go tylko s&amp;s :p
Cóż, statystyk nie zmienisz ????
 
P 15

panasik

Użytkownik
JOJO to prawda nie jest zawodnik s&amp;v, przygotowal sie na ten tureniej przed wlasna publicznoscia, gdyby nie przewlekla konuzja barku, ktora przerwala jego kariere by naprawde robil ciekawe wyniki, ma swietny, mocny serwis.. a wiadomo co znaczy dobry serwis, pamietam keidys mecz z roddikiem gdzie usrzelil ponad 40 asow.. od jakiegos czasu nosi sie z powrotem na korty, przy takim aomowym serwisie bark musi oszczedzac, w wyminach, ktora stara sie konczyc szybko gra agresywnie i pewnie.. forma w porownaniu z ubieglym roku an tym turnieju zdecydowanie wyzsza, jak dobrze pamietam byl tutaj w finale ktroegos roku.. z bellucim 2-0 1.8 bah czy 1.91 bluesq 4/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom