>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Moscow, Stockholm, Vienna 13.10-19.10.2014

Status
Zamknięty.
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dodig Ivan-Seppi Andreas 2, Pinnacle Sports 1.94

5:7, 6:7 ✅✅✅

VS.


W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Włoch 5:1, ich ostatnie spotkanie miało miejsce w tym roku, dość nie dawno ponieważ w sierpniu i lepszym tam był Chorwat 6:4, 3:6, 7:6 i doskonale pamiętam to spotkanie ponieważ wtedy stawiałem na Dodiga. Można powiedzieć,że wtedy Andreas miał przeciwnika już na widelcu ponieważ w tie breaku prowadził 5:2 lecz przegrał kolejno 5 piłek i rozgrywka dodatkowa zakończyła się wynikiem 5:7 dla Ivana. Ten mecz był rozgrywany po tym jak Dodig kolejny raz wrócił po kontuzji, wtedy miał przerwy po French OPEN ponad dwa miesiące. Właśnie w tamtym Mastersie osiągnął jak najlepszy wynik ponieważ trzecia runda. Pokonał sensacyjnie Isnera kolejno właśnie Seppiego i na koniec przegrał z Ferrerem 1:6, 6:3, 6:3. Po turnieju w Toronto w jego grze nie dzieje się nic dobrego ponieważ odpada w pierwszych i drugich rundach drabinek turniejowych. Tutaj w Moskwie wygrał z Hiszpanem Pere Riba-Madridem który nie ma totalnie pojęcia w grze na hali, lecz potrafił stracić z nim podanie. Seppi pokonał natomiast nieco groźniejszego rywala ponieważ Serba, Lajovica w stosunku 7:5, 6:4. Jestem bardzo zadowolony z faktu,że nie stracił ani razu własnego podania, a niezadowolony ponieważ ponownie musiał bronić break pointa w bardzo ważnym momencie, tym razem przy 5:6 w I secie. Ogólnie Dusan wypracował sobie tylko dwie takie szanse na przełamanie ale naturalnie ich nie wykorzystał. Napisałem,że nie jestem zadowolony z tego breaka pod koniec seta ponieważ często podkreślam,że Seppi często się gotuje/gubi w grze w takich właśnie momentach i przegrywa sety/mecze. Jeden jak i drugi pod dachem grać potrafią lecz tutaj kieruje się dodatkowym wyznacznikiem. Ten wyznacznik jest taki,że Chorwat gra w tym turnieju pierwszy raz i nie ma żadnych punktów do obrony,a Włoch wręcz odwrotnie ponieważ rok temu doszedł tutaj do półfinału,a jeszcze wcześniej w 2012 wygrał ten turniej. Także Andreasowi leży ten turniej i aspiracje ma wysokie. Oczywiście, Dodig również będzie chciał coś więcej osiągnąć niż druga runda ale mimo wszystko teoretycznie więcej motywacji ma Seppi. Stawiam tutaj na Włocha ponieważ sezon oraz wyniki w ostatnim czacie ma nieco lepsze, broni tutaj trochę punktów oraz jest lepiej wyszkolonym zawodnikiem. Chorwat gra...(powtarzam to zawsze) bardzo prosty tenis ale skuteczny, jak serwis mu siedzi to bardzo trudno go przełamać. W wymianach powinien górować Włoch lecz wiele ich nie powinno być ponieważ nawierzchnia jest mega szybka. Mam nadzieję,że reprezentant z półwyspu Iberyjskiego zaprezentuje dobrą grę,a nerwy nie przeszkodzą mu w wygraniu tego spotkania. Taki los typera, raz jesteś Dodigiem, a raz Seppim.

&quot;Typy dnia&quot; Tie Breaka, październik 2014 :
1. McGee James-Smyczek Tim 0:2, Bet365 1.90. Wynik? 4:6, 4:6 ✅
2. Cilic Marin-Sousa Joao 2:0, Pinnacle Sports 1.45. Wynik? 6:3, 6:3 ✅
3. Brown Dustin-Hanescu Victor 1, Bet365 1.53. Wynik? 6:4, 2:6, 6:4 ✅
4. Mayer Leonardo-Wu Di 2 handicap +4.5 gemów, Pinnacle Sports 1.83. Wynik? 6:4, 6:1 ⛔
5. Lopez Feliciano-Nadal Rafael 1, Pinnacle Sports 3.39. Wynik? 6:3, 7:6 ✅
6. Berdych Tomas-Karlovic Ivo 2 handicap +3.0 gemów, Pinnacle Sports 1.83. Wynik? 6:3, 6:4⛔
7. Donaldson Jared-Smyczek Tim 1, Bet365 3.50. Wynik? 6:2, 6:7, 7:5 ⛔
8. Groth Samuel-Rublev Andrey 2:0, Pinnacle Sports 1.90. Wynik? 7:6, 7:5 ✅
9. Dodig Ivan-Seppi Andreas 2, Pinnacle Sports 1.94. Wynik? 5:7, 6:7 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
cichociemny94 209

cichociemny94

Użytkownik
dokładnie popieram stawianie na Seppiego zwłaszcza że Dodig gra treningowo w singlu przygotowując się do wielkiego turnieju w Londynie gdzie gra w deblu z Melo
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Bautista Agut + Cilic + Brown @1.86 Marathon✅
Agut zmierzy się z Grothem, który mnie w ostatnim meczu średnio przekonywał, mimo, że nie miał większych problemów ze swoim rywalem. Samuel co mecz serwuje wiele asów, ale na tym raczej kończą się jego atuty. Agut ma większe umiejętności, jest lepszy, i powinien wygrać. O wygraną Cilicia nie ma się co obawiać, chyba że odpuści. Brown również nie powinien mieć problemów ze swoim rywalem.
Verdasco F. - Nieminen J. 2 @1.86⛔
Nieminen ostatnio złapał formę, doszedł do półfinału w Kuala Lumpur, gdzie odpadł po trzech setach z Nishikorim. W tym roku więcej na hali grał Fin, już ponad 15 meczy. Verdasco tego roku nie może udać za zbyt udany. Ani w hali, ani na hardzie odpadał zawsze bardzo szybko. Dzisiaj nie da sobie rady w dobrze dysponowanym Finem.
Dodig I. - Seppi A. 2 @1.92 Pinnacle✅
Wszystko wyżej opisał już Tie Break, nie ma co dodawać ????
Bez analizy:
Melzer J. - Karlovic I. over 23 games @1.67 Pinnacle ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maciek90 306

maciek90

Użytkownik
Jurgen Melzer vs Ivo Karlovic @ 1.632 Pinnacle 4-6 6-7 ✅

Wg mnie warto dzisiaj pograć w stronę Ivo. Melzer w singlu jest już troche cieniem zawodnika sprzed kilku lat. W tym sezonie bez rewelacji. Patrząc na ostatnie 2-3 miesiące to głównie przegrywa. Zwycięstwa jedynie w Davis Cupie ze słabymi Łotyszami oraz w Tokio po kreczu Vasselina chluby wielkiej nie przynoszą. W pierwszej rundzie wymęczył 2:1 zwycięstwo z kwalifikantem Gombosem. Jedyne co może przemawiać na jego korzyść to fakt, że gra przed własną publicznością. Jednak wg mnie to nie wystarczy. Ivo ostatnio prezentuje całkiem solidną formę. W Szanghaju pokonał Cilica (potem Lu) zatrzymał się w 3 rundzie na Berdychu. Przede wszystkim jest w dobrej dyspozycji serwisowej, co jak wiadomo jest największym atutem Ivo. Myślę, że z Melzerem sobie poradzi. Austriak powinien skupić się tu bardziej na deblu gdzie w parze z Petschnerem będzie miał zdecydowanie większe szanse na sukces na własnych śmieciach (grają swój mecz po singlu).

Dla bardziej odważnych proponuje Ivo Karlovic (-2) @2.16 Pinnacle ✅


Dawno nie pisałem żadnej analizy więc merytorycznie może nie najlepiej, ale proszę o wyrozumiałość ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dx2 233,8K

dx2

Użytkownik
Stakhovsky-Mecir 2 @2.75
Typ warty ryzyka wydaje mi sie. Mecir gra na pewno na poziomie, pokonalw kwalifikacjach Przysieznego, triumfatora niedawnych igrzysk olimpijskich Nishioke i Gombosa. W ubeglym sezonie Mecir dotral do 2 rundy w Wiedniu, pokonujac Andujara i powalczyl mocno z Tommy Haasem, triumfatorem imprezy. Stakhovsky niby zwyzka formy, wygrany challanger w Orleans, teraz finalw Tashkencie, ale to drugie moze mu wyjsc nie na dobry. Zmiana warunkow z otwartych kortow na hale, duzo gry. Poza tym Stakhovsky byl kiedys lepszym tenisista z lepszymi wynikami. Mam obawy co do zaangazowania Stakhovsky&#39;ego, poniewaz Mecir zagra z duzym zaangazowaniem, wiec po taki mkursie bym sprobowal i tyle.
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
M. Bachinger - L. Mayer DW 0:2 @1.80 Betsson ⛔ 7:6, 6:7, 6:3

Pojedynek na hali w Sztokholmie, gdzie zdecydowanym faworytem jest Argentyńczyk, który notuje najlepszy sezon w karierze, co wywindowało go na wysoką, 25 lokatę w światowym rankingu. Mimo końcówki sezonu Mayer nie spuszcza z tonu. W pierwszej rundzie rozprawił się w dwóch setach z Youngiem, pewnie utrzymując swoje podanie na przestrzeni całego meczu. Ogólnie rzecz biorąc bardzo podoba mi się gra tego zawodnika. Bardzo dobry, jednoręczny backhand, nie boi się gry kątowej, a co za tym idzie potrafi górować w wymianach nawet z najlepszymi. Dlaczego więc miałoby być inaczej w starciu ze swoim rówieśnikiem z Niemiec, dla którego miejsce jest tak naprawdę w Challengerach?
Bachinger dostał się do kolejnej rundy, bo miał na swojej drodze sprzedawczyka Sijslinga. W pierwszym secie Holender pewnie wygrał 6:2, łamiąc dwukrotnie Niemca. O kolejnych setach szkoda nawet wspominać.
Konkludując: nie widzę innej opcji jak pewne zwycięstwo Mayera. Gram DW, ale na innym kuponie gram również czysto po kursie 1.31 i dorzucam Murraya po niskim kursie 1.17, aczkolwiek Szkot, by dostać się na finały do Londynu, musi jutro zwyciężyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Gimeno-Traver Daniel-Gulbis Ernests 0:2, Unibet 1.77

6:3, 7:6 ✅✅✅

VS.


Z Gulbisem powinien grać Vesely, ale młody Czech przegrał w śmiesznym stylu co cieszy mnie bardzo ponieważ dzięki temu mamy taki smaczny kurs na zwycięstwo w dwóch setach Łotysza. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Gulbis, Panowie grali raz, w tym roku, w Barcelonie i mecz zakończył się wynikiem 7:5, 7:6. Doskonale pamiętam to spotkanie ponieważ oglądałem ten mecz, ale jeśli dobrze pamiętam nie obstawiałem żadnego wariantu. Jeśli Ernests wygrał z Hiszpanem na jego ziemi...dosłownie i w przenośni ponieważ Daniel grał jako gospodarz no i on jest typowym człowiekiem od mączki który raz na przysłowiowy ruski rok wygra coś na innej nawierzchni. Ten ruski rok wypadł właśnie w tym roku w Moskwie i powinno mu to już starczyć na ten sezon czy też turniej. Piszę tak,a nie inaczej ponieważ Gimeno-Traver ma bilans na clayu 442/268, na hardzie 35/50/, na halach 15/26 i na trawie 5/17 czyli fantastyczna linia pochyła. Patrzę sobie na statystyki pomeczowe z meczu Hiszpana i jestem pod wrażeniem!!! Daniel zaserwował aż 7 asów serwisowych, jest to naprawdę doskonały wynik ponieważ ten zawodnik pod względem serwisu dorównuje jakiejś średniej zawodniczce z kobiecego świata tenisowego. Ten Hiszpan nie ma jakiegoś konkretnego uderzenia kończącego, jego tenis opiera się na wymianach, lewo...prawo...lewo...prawo...lewo...prawo i tak do usranej śmierci brzydko pisząc. Mimo wszystko na tak szybkiej nawierzchni, z takimi słabymi warunkami fizycznymi oraz stylem gry udało mu się sensacyjnie przebrnąć do drugiej rundy. W tej drugiej rundzie zmierzy się z Gulbisem który miał wolną swoją pierwszą rundę z racji wysokiego rankingu. 13 rakieta świata ponownie ma kryzys, oglądałem jego ostatnie spotkanie z Youzhnym i wypadł tam jak stary Gulbis czyli mnóstwo niewymuszonych błędów, niestabilnie na serwisie. Lecz Ernests tutaj gra na hali i właśnie tutaj czuje się najlepiej. Jego bilans od początku kariery to 104/54,a w tym roku 9/2 czyli bardzo dobrze. Osiągnął półfinał w Rotterdamie, wygrał turniej w Marsylii oraz niedawno przegrał z Bennetau w półfinale. Łotysz ma 190 cm wzrostu, niby o 5 cm tylko więcej od Hiszpana,ale on potrafi bardzo mocno serwować w przeciwieństwie do przeciwnika. Gulbis gra bardzo ofensywny i odważny tenis, bardzo dobrze się porusza, ma trochę braków w obronie ale moim zdaniem na hali ważniejszy jest właśnie atak. Acha...zapomniałbym dodać,że Daniel jest na gazie ponieważ wygrał Kenitra challenger oczywiście na mączce lecz poza Ramosem w finale nie pokonał on nikogo groźnego także nie obawiam się jego gazu w tym meczu. Uważam, że wyżej notowany zawodnik wygra w tym meczu bez straty seta. Także ofensywa kontra defensywa! Poczekajmy i przekonajmy się czy najlepszą obroną jest atak...

&quot;Typy dnia&quot; Tie Breaka, październik 2014 :
1. McGee James-Smyczek Tim 0:2, Bet365 1.90. Wynik? 4:6, 4:6 ✅
2. Cilic Marin-Sousa Joao 2:0, Pinnacle Sports 1.45. Wynik? 6:3, 6:3 ✅
3. Brown Dustin-Hanescu Victor 1, Bet365 1.53. Wynik? 6:4, 2:6, 6:4 ✅
4. Mayer Leonardo-Wu Di 2 handicap +4.5 gemów, Pinnacle Sports 1.83. Wynik? 6:4, 6:1 ⛔
5. Lopez Feliciano-Nadal Rafael 1, Pinnacle Sports 3.39. Wynik? 6:3, 7:6 ✅
6. Berdych Tomas-Karlovic Ivo 2 handicap +3.0 gemów, Pinnacle Sports 1.83. Wynik? 6:3, 6:4⛔
7. Donaldson Jared-Smyczek Tim 1, Bet365 3.50. Wynik? 6:2, 6:7, 7:5 ⛔
8. Groth Samuel-Rublev Andrey 2:0, Pinnacle Sports 1.90. Wynik? 7:6, 7:5 ✅
9. Dodig Ivan-Seppi Andreas 2, Pinnacle Sports 1.94. Wynik? 5:7, 6:7 ✅
10. Gimeno-Traver Daniel-Gulbis Ernests 0:2, Unibet 1.77. Wynik? 6:3, 7:6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
dx2 233,8K

dx2

Użytkownik
Ben.Becker-Haase 2 @1.75
Robin ogolnie nic nie gral caly sezon, ale w Rennes juz zagral fajnie ze Struffem. To bylo takie przetarcie, poniewaz pozniej przegral z Franczem Coucadem. Jeszcze cos mozna pograc w tym sezonie. Wczoraj z Thiemem naprawde Haase zagral swietna partie, a tez przypomne ze rok temu byl tu blisko wygrania turnieju. Becker zagral wspanialy mecz w Tokio z Nishikorim w polfinale, chyba jeden z najlepszych w sowjej karierze, przechodzimy jednak na hale, motywacja Haase wieksza zeby cos ugrac. Stawiam, ze Robin po zwyciestwie nad Thiemem jeszcze pogra, poniewaz gra poszla sporo w gore.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Becker - Haase over 21,5g @ 1,64
Pinnacle


W drugiej rundzie będziemy świadkami ciekawego i wyrównanego meczu, ciężko w tym meczu wskazać, kto okaże się lepszy. Bukmacherzy faworyzują lekko Holendra i w sumie się zgadzam, ale ja nie o tym, gdyż jak dla mnie w tym meczu najlepszy będzie over.

Becker doskonały turniej w Tokio, doszedł tam do półfinału, jednak przenosimy się na halę i tu nie do końca mu będzie odpowiadać. Nie robił pod dachem nigdy oszałamiających wyników i pewnie stąd te nieco wyższe kursy na niego. Dobrym przykładem na to, że na hali już nie jest tak kolorowo jak na hardzie może być mecz z Hanescu, z którym stracił seta.

Haase może nie ma wyników powalających na kolana, ale hala to jest coś, co lubi i na tej nawierzchni gra najlepsze mecze. W Rennes przetarł się przed tym turniejem, pokonał tam Struffa między innymi. Jednak wynikiem, który najbardziej napawa optymizmem jest zwycięstwo nad Thiemem.

Oboje posiadają niezły serwis i powinni trzymać swoje podanie. Kolejno 82% i 77% wygranych po pierwszych serwisie w pierwszej rundzie, co jest dobrym wynikiem. Linia do pokrycia nawet w dwóch setach, jednak nie sądzę, by ten mecz się skończył właśnie podczas dwóch setów. Jak dla mnie warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 18

aryan86

Użytkownik
Witam, czy ktoś we na czym polegała kontuzja Roanica w ostatnim meczu? Tydzień temu zagrał 7 gemów i zszedł z boiska. Może serwis nie będzie taki mocny i będzie do ogrania..?
Inna sprawa, czy nie warto dzisiaj próbować zagrać przeciw Gulbisowi? Nie jest to ulubiona nawierzchnia Ginemo-Travera ale może Gulbis nie doszedł jeszcze do siebie... Kurs z 5 spadł na 3,75.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Witam, czy ktoś we na czym polegała kontuzja Roanica w ostatnim meczu? Tydzień temu zagrał 7 gemów i zszedł z boiska. Może serwis nie będzie taki mocny i będzie do ogrania..?

Inna sprawa, czy nie warto dzisiaj próbować zagrać przeciw Gulbisowi? Nie jest to ulubiona nawierzchnia Ginemo-Travera ale może Gulbis nie doszedł jeszcze do siebie... Kurs z 5 spadł na 3,75.
Co do Raonica, to pytałem się wczoraj praktycznie o to samo w temacie DNTB i dostałem taką odpowiedź: http://forum.bukmacherskie.com/f307/dyskusje-na-tematy-bukmacherskie-269-a-113647-181.html#post4825330
 
D 45

djrasfilterman

Użytkownik
Co do Raonica, to pytałem się wczoraj
Powiem Ci tak,dokładnie niewiem co mu tam sie stało ale napewno nic powaznego.Normalnie z szedł z kortu,machał głową caly czas w meczu wskazujące na niezadowolenie.Mysle ze bardziej z kłopotów ze sobą zkreczowal te spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Pierre-Hugues Herbert vs Marius Copil 1 @ 1.61 Bet365 ⛔
Obaj zawodnicy najlepiej czują się właśnie na turniejach rozgrywanych w hali na twardych kortach. Obaj dobrze serwują i każda strata podania powinna oznaczać przegranego seta.
Herbert przez cały turniej swoje gemy serwisowe wygrywa bez żadnego problemu. Wczoraj w spotkaniu z Hiszpanem Busto ani przez moment nie poczuł zagrożenia. Dobry, urozmaicony serwis, niezłe krycie siatki ,skuteczny volley i częste akcje serve &amp; volley powodują, że Francuz staje się niebezpiecznym zawodnikiem dla każdego rywala.
Rumun Copil to inna charakterystyka. Przede wszystkim gracz bazujący na mocnym serwisie i forhendzie. Wszystko wygląda super dopóki gra się układa. Jednak Rumun to nierówny zawodnik,który często wpada w dołek i przegrywa gema w łatwy sposób popełniając sporo błędów.
Jeżeli Herbert utrzyma tak dobra skuteczność własnego serwisu to ma spore szansę na zwycięstwo. Jest bardziej uniwersalnym zawodnikiem,a dodatkowo forma w ostatnim czasie poszła zdecydowanie w górę. Warto dodać,że w tym roku zawodnicy zmierzyli się już ze sobą na hali podczas turnieju we Francji. Tam po dosyć wyrównanym spotkaniu (2 TB) wygrał Herbert 7-6, 7-6. Liczę na kolejny triumf Herberta.
Feliciano Lopez vs Thomaz Bellucci 1 @ 1.53 Bet365 ⛔
Lopez po bardzo udanym turnieju w Szanghaju wraca na halę czy na nawierzchnię,która obok trawy zdecydowanie mu najbardziej odpowiada. Hiszpan będzie mógł pokazać wszystkie swoje atuty od serwisu poprzez volley i slajs.
Z kolei Brazylijczyk to dosyć wszechstronny gracz,ale mimo wszystko hala to nie jego bajka. Ostatnie porażki z Ilhanem tylko to potwierdzają. Wszystkie atuty po stronie Lopeza. Wystarczy,że zagra na swoim normalnym poziomie, podejdzie do spotkania na 100% i wtedy nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem rywala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 18

aryan86

Użytkownik
Pierre-Hugues Herbert vs Marius Copil 1 @ 1.61 Bet365
Obaj zawodnicy najlepiej czują się właśnie na turniejach rozgrywanych w hali na twardych kortach. Obaj dobrze serwują i każda strata podania powinna oznaczać przegranego seta.
Herbert przez cały turniej swoje gemy serwisowe wygrywa bez żadnego problemu. Wczoraj w spotkaniu z Hiszpanem Busto ani przez moment nie poczuł zagrożenia. Dobry, urozmaicony serwis, niezłe krycie siatki ,skuteczny volley i częste akcje serve &amp; volley powodują, że Francuz staje się niebezpiecznym zawodnikiem dla każdego rywala.
Rumun Copil to inna charakterystyka. Przede wszystkim gracz bazujący na mocnym serwisie i forhendzie. Wszystko wygląda super dopóki gra się układa. Jednak Rumun to nierówny zawodnik,który często wpada w dołek i przegrywa gema w łatwy sposób popełniając sporo błędów.
Jeżeli Herbert utrzyma tak dobra skuteczność własnego serwisu to ma spore szansę na zwycięstwo. Jest bardziej uniwersalnym zawodnikiem,a dodatkowo forma w ostatnim czasie poszła zdecydowanie w górę. Warto dodać,że w tym roku zawodnicy zmierzyli się już ze sobą na hali podczas turnieju we Francji. Tam po dosyć wyrównanym spotkaniu (2 TB) wygrał Herbert 7-6, 7-6. Liczę na kolejny triumf Herberta.
Feliciano Lopez vs Thomaz Bellucci 1 @ 1.53
Lopez po bardzo udanym turnieju w Szanghaju wraca na halę czy na nawierzchnię,która obok trawy zdecydowanie mu najbardziej odpowiada. Hiszpan będzie mógł pokazać wszystkie swoje atuty od serwisu poprzez volley i slajs.
Z kolei Brazylijczyk to dosyć wszechstronny gracz,ale mimo wszystko hala to nie jego bajka. Ostatnie porażki z Ilhanem tylko to potwierdzają. Wszystkie atuty po stronie Lopeza. Wystarczy,że zagra na swoim normalnym poziomie, podejdzie do spotkania na 100% i wtedy nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem rywala.
Właśnie, jeżeli Lopez podejdzie do spotkania na 100%.. ten turniej może być tylko krótkim przystankiem do Hiszpanii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Vienna:
Bellucci T. - Lopez F.
Lopez F. ::: 1,58 ::: Pinnacle ::: 3/10
Lopez to w ogóle od turniejów na trawie gra na genialnym poziomie i prawdopodobnie będzie chciał podtrzymać dobre wyniki do końca sezonu. Został jeszcze dla niego ważny turniej w Hiszpanii Valencii. H2H 1:2 z dość odległych lat. Dla mnie Thomaz Bellucci to taki niespełniony zawodnik który odpadli w ciągu roku 1-3 razy i pokona kogoś z czołówki, reszta sezonu to zwykłe zwycięstwa lub porażki na poziomie challenger. Lopez to klasa sama w sobie, a na hali jego slajs powinien się sprawdzić przeciwko leworęcznemu Bellucciemu.
Wynik: (9)6:7 6:1 6:4 ⛔
ATP Moscow:
Youzhny M. - Monaco J.
Youzhny M. ::: 1,46 ::: Pinnacle ::: 3/10
H2H 3:1 i również dzisiaj spodziewam się dość zaciętego meczu na korzyść Rosjanina, typuję w ciemno wynik 2:1 w setach. Rosjanin już na turniejach w Azji pokazał się z dobrej strony, a teraz gra w Rosji, czyli na dość ważnym turnieju jak dla niego. Monaco ostatnio grał coraz lepiej, ale hala to nie jest jego nawierzchnia. On nie lubi szybko kończyć wymian.
Wynik: 6:3 7:6(6) ✅
ATP Stockholm:
Dolgopolov A. - Mannarino A.
Dolgopolov A. ::: 1,76 ::: Pinnacle ::: 3/10
Nie wiem czy to dość dobry pomysł z grą na Ukrainca, ale jednak spróbuję. Ostatnio Dologpolov przegrał podczas turnieju Masters w Szanghaju z Bautistą-Agutem, ale to był dziwny mecz, bo z tego co pamiętam w jednym bądź dwóch setach prowadził z przełamaniem, po czym tracił dwa razy z rzędu swoje podanie. Wyglądało to dość nieźle przeciwko walczącemu i stawiającemu opór Hiszpanowi. Mannarino taki nie jest, dla mnie to jeden z tych zawodników którzy nie przekroczą progu jakiegoś większego sukcesu w karierze. Ot taki po prostu zwykły zawodnik w tourze kręcący się w okolicach 70 miejsca. Jeżeli Dolgopolov potrafi na co go stać i nie przejdzie obok meczu to powinien wygrać to spotkanie.
Wynik: 4:6 7:6(2) (4)6:7 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Murray + Ferrer + Berdych AKO ~1.55 ✅✅✅
Głównym powodem dla których gram tę trójcę jest ranking ATP RTL 2014:
http://en.wikipedia.org/wiki/2014_ATP_World_Tour_Finals
Ostatnio pisałem że warto będzie śledzić ten ranking i grać na zawodników, którzy walczą o punkty. Tak jak przypuszczałem Nadal nie zagra w Final 8 i tym samym zwalnia jedno miejsce w ciasnej grupie kandydatów do ostatniego turnieju w tym roku.
Raonic właśnie odpadł z turnieju w Moskwie, co daje możliwość podgonienia punktów rywalom i wyrównanie rankingu przed ostatnim turniejem w Paryżu.
Ostatnio grałem Murraya z Ferrerem, bo uważałem że forma Szkota jest dużo wyższa niż Hiszpana. W pierwszym secie Ferrer nie istniał, natomiast w kolejnych dwóch setach z kolei Szkot nie istniał... Bardzo dziwne odwrócenie meczu, &#39;niby&#39; jakaś kontuzja się pojawiła...
Stawiam na walkę o punkty do rankingu, oczywiście są zdecydowanymi faworytami w swoich meczach.
*Dodaje do AKO Flensburg
2-0 2-0 2-0
*27-20
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Pospisil V. - Murray A.(-1.5 sets) 2 @1.66 Pinnacle✅
4:6, 4:6

Pospisil w pierwszym meczu nie bez problemów pokonał słabego Brandsa. Zajęło mu to aż 3 sety i nie było to spowodowane meczem życia Daniela. Turnieje w Chinach też nie skończyły się dla niego zbyt pomyślnie, za każdym razem odpadał w drugiej rundzie. Co innego Murray, w Chinach raz wygrał, był w półfinale oraz ćwierćfinale innych turniejów. Obaj zawodnicy jeszcze ze sobą nie grali. Kanadyjczyk jest graczem z dobrym serwisem, ale nic poza tym. Zaś Andy to jeden z najlepszych tenisistów, w dodatku z jednym z najlepszych returnów. Walczy o awans do ATP World Tour Finals. Wiadomo, że nie wystartuje tam Nadal, więc zwalnia się jedno miejsce. Co to oznacza? Że Andy, który jest 10, musi przeskoczyć o jedną pozycję do przodu. Traci naprawdę niewiele, więc będzie zdeterminowany, by tutaj wygrać.
Ferrer D.(-1.5 sets) - Kamke T. 2 @1.66 Pinnacle✅
7:5, 6:1

Ta sama sytuacja co wyżej u Murraya. Ferrer walczy o to samo, a nie może być pewny udziału, więc potrzebuje punktów. H2H z Kamke 2:0. Tobias w pierwszym meczu męczył się z Bolellim. David może nie jest najlepszy na hali, ale 2:0 powinien spokojnie wygrać.
Berdych T. - Brown D. under 22.5 games @1.63 Pinnacle✅
7:5, 6:3

Brown próbuje zbudować formę na challangerach, ale średnio mu to wychodzi. Na hali wziął udział w paru, ale nie udało mu się żadnego wygrać. Berdych zdecydowanie w formie, i ta sama sytuacja co u panów wyżej - nie może być jeszcze pewny udziału w finałach ATP. Berdych całkiem niezły serwis, lepszy od Browna. Tomas pewnie da radę w dwóch setach, ale kursy są kompletnie nieopłacalne na takie granie. Ja myślę, że uda mu się połamać Dustina i wygrać w miarę szybko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
dx2 233,8K

dx2

Użytkownik
Gulbis-Seppi 2 @2.45
Gulbis to zawsze bywa faworyzowany nadmiernie. Łotysz naprawde ma swietne momenty w sezonie, ale on nie potrafi grac dobrze caly rok. Ostatnio latwo sprzatnal go Youznhy w Szanghaju czy Benneteau w Kuala Lumpur. Narazie Gulbis mial rywali tu zasadniczo slabych, Seppi jak wiadomo dobra karte tu zapisal, dwie ostatnie edycje walczyl o koncowe zwyciestwa, raz wygral, raz ulegl minimalnie w polfinlae. Wloch mial bardzo trudna przeszkode w postaci Dodiga, a wygral, wiec moze i pokonac rozregulowanego i chyba nie blyszczacego forma Gulbisa. W taki kurs na zawodnika, ktory wygrywal juz w Moskwie uwazam warto celowac.
Troicki-Bellucci 1 @1.5
Serb coraz lepiej. W Szanghaju nie przeszeld kwalifikacji chociaz szans mial duzo. Tutaj zaczal od lwalifikacji, mail same dlugie trudne mecze i to procentuje. Bellucci ten seozn ma slabszy. Jkiaes male symptomy epszej gry Brazylijczyka moze i sa, ale dzis Lopez na pewno nie gral na serio jak w Szanghaju, wiec stawiam na pnacego sie w rankingach Troickiego.
Sock-Dimitrov 2 @1.25
Dimi wygral tu swoj pierwszy turniej w karierze w ubieglym roku, jest zwiazany ze Szwecja poniekad. Za wczesnie na odpadniecie. Sock jest jednak zbyt jednowymiarowym tenisista i raczej nalezy do gruoy Amerykanow gdzie poza Ameryka niekoniecznie radza sobie juz tak dobrze. W kombinacji typ nie jest zly.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
nie będę się dużo rozpisywał, wiadomo jak to jest z końcówką sezonu, niespodzianka goni niespodziankę, no i mamy jutro Dimitrova, który niby wyniki ma przyzwoite ale nie rozpieszcza w ostatnim czasie. Z Benneteau w Szanghaju nie miał nic do powiedzenia, tu w pierwszej rundzie na styku z Gabashvilim. Sock stały postęp, ostatnio wyniki na podobnym poziomie do Bułgara, porażka w Szanghaju również z Benneteau, tu dwa dobre mecze, oczywiście rywale nieco niższy poziom od Dimitrowa, ale forma jest ok. Może być bardzo wyrównany mecz, do przemyślenia +1,5 seta bądź +3,5 gema, oba typy pod 2.00, bez szaleństw ze stawką, ale warte zagrania.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Tommy Robredo (+1,5 seta) @ 1,72 Betsafe
Bardzo fajny kurs na Tomka. Hiszpan gra naprawdę świetny sezon. Na stare lata przestawił się bardziej na twardsze nawierzchnie i trzeba przyznać, że wychodzi mu ta gra bardzo dobrze. Takie kursy z pewnością dlatego, że gra ze zwycięzca ostatniego Us Open Ciliciem, który jednak absolutnie jest już daleki od formy prezentowany na kortach Flushing Meadows. W Azji zniszczony przez Murraya i porażka z Karloviciem. Tutaj stracił seta z Donoskoyem, więc tym bardziej Robredo jest w stanie ugrać. Tommy to w ogóle wielki walczak - warto zauważyć, że jeżeli przegrywa to w większości po walce w 3 setach (np. ostatnie 3 porażki z Murrayem, Isnerem i Kukushkinem). Dla mnie ten mecz to 50/50 i można śmiało z czysty win Hiszpana też próbować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom