>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Munich, Estoril, Istanbul 25.04-01.05.2016

Status
Zamknięty.
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
W turniejach 250 raczej ciezko grac single. Bedziemy sie zastanawiac , czy ten zagra na serio . moze odpusci , bedzie mu sie chcialo . Duzo w tych turniejach zalezy od cech wolicjonalnych. Mozna sobie spokojnie sklejke zrobic za drobne.

Estoril
Brunstrom/Sijestrom-Silva/Edmund @ 1.37
Szwedzi sobie jeszcze pogrywaja debelka na starosc. Wychodzi im to przyzwoicie , wygrane chelle , na poczatku roku w Tajlandii , ostatnio we Wloszech. Sijestrom wyggral tez chelka z Junaidem , Brunstrom z Nielsenem , cos tam graja. Silva dostal tu WC do singla , do debla rowniez , grywa go na poziomie ITF. Znalezli mu tu Edmunda do pary ktory debla gra okazjonalnie. Przeciwko gospodarzom nie gra sie debli , alu tu przeciwko Silvie mozna sprobowac.

Lorenzi-Ymer @ 1.58
Lorenzi w tym roku juz zaczal grac turnieje ATP i to mu niezle wychodzi. Solidny gosc. Dobra gra w ubieglym tygodniu w Bukareszcie , wtopa z Pouille po walce , mogl ten mecz pojsc w druga strone. Mysle , ze 250 to jest to w co powinien Wloch celowac. Ymer wygral chella we Wloszech , tu przeszedl kwale , wyniki przyzwoite , potrafi i lubi rzezbic na cegle , jednak na Wlocha moze byc malo. Licze na solidnosc , powtarzalnosc , doswiadczenie i cwaniactwo Lorenziego.

Monachium
Struff-Pospisil @ 1.53
Struff mimo swoich warunkow potrafi i lubi grac na cegle. Solidny serwis , potrafi skonczyc z wolniejszej pilki , jak trzeba tez potrafi ja utrzymac w korcie. Przechodzil kwalifikacje w MC i Barcelonie by przegrywac z Thiemem i Zverevem . U siebie w Monachium zagra raczej ze slabszym relatywnie rywalem. Pospisil zaczal sezon zle , 4/9 na jego ulubionych twardych kortach bedac na koniec roku 39 rakieta swiata nie powala. Ostatnie mecze z Donaldsonem , Simonem , Schwartzmanem , Sousa byly fatalne , pomimo nawet tego , ze polowa byla wygrana. Zeby bolaly patrzac na jego gre. Mial miesiac by sie nad soba zastanowic , wraca na sezon ceglany , jednak nie jest to co Pospisile lubia najbardziej. Unika tej nawierzchni , ostatnio wygrany mecz w 2013 roku. Mysle , ze nie ogra Niemca ktory juz jest dobrze obeznany z nawierzchnia i bedzie popelnial mniej banalnych bledow.

Zverev-Jaziri AH - 3,5 @ 1.66
Jak wiemy swietnie zagral Jaziri w Barcelonie , pokonal tam Niemca , mial na widelcu w 1/4 Paire , wogole ostatnio jest w wysmienitej formie. Tylko jakos nie wierze by Malek mi tak pogrywal na cegle. W szczegolnosci licze na mlodego Niemca , ze ma jaja i u siebie zrewanzuje sie Tunezyjczykowi jak na faceta przystalo. Powinien byc latwy win Zvereva.

AKO 5,50 unibet ⛔

A taki jeszcze meczyk na boku. Cecchinato-Sijsling. Wloch w tym roku przerzucil sie na turnieje ATP i idzie mu srednio. Przegrywal co sie da , oprocz ostatniego turnieju w Bukareszcie gdzie pokonal Bagiete i Dzumhura. Tylko jak przyjac te zwyciestwa? Baghdatis za bardzo sie nie ruszal a i Bosniakowi daleko bylo do pelnego zaangazowania. Wolalem Wlocha w chellach , tam jest jego miejsce , pogrywal sobie , cos tam sprzedal , cos pohandlowal , ta gra tez wygladala inaczej , bardziej zamiatal tym forhendem. Nie przekonuje mnie jego gra w tym roku. Jutro zagra z Holendrem. Sijslingowi nie szlo najlepiej na cegle , jednak ostatnie tu zwyciestwo w kwalach z Kovalikiem napawa optymizmem. Potrafi zaserwowac , doby technicznie , licze na wszechstronnosc Holendra. Mozna go zaryzykowac po takim kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Chung @2.20✅ miło, latwo i przyjemnie;)
mecz o 11:30, dlugo szukalem czegos ciekawego, szkoda, ze wczoraj nie mialem czasu, pisac, bo skutecznosc 100% byla ;p, ale mniejsza o wiekszosc, pod lupe wzialem mecz dziadka z Argentyny z mlodym gniewnym, przede wszystkim maczka to krolestwo Carlosa, sam pamietam jak gralem na niego z innym mlodym Kokkinakisem, bo twierdzilem, ze wygra doswiadczenie i tak bylo ;), z tym, ze mamy troche inne czasy, troche inne formy i troche inny wiek zawodnikow, kurs na Berlocq spada, moze to i dobrze, bedzie na czym zarobic, bo oprocz tego, ze Chung nie potrafi grac na europejskiej cegle to nie widze zadnych argumentow przemawiajacych za doswiadczonym Argentynczykiem, poza tym Chung juz przetarl szlak na maczce odpadajac z bardzo dobrze dysponowanym Jazirim, dzisiaj tego nie powtorzy.

b365
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Elias @2.0????⛔i brak sil i brak jajek.
co prawda poprzedni mecz sie jeszcze nie skonczyl, ale to spowodu opadow, nie wiem, czy dzisiaj dograja, bo ma padac do 19, ale chyba wejdzie dosyc pewnie ;) tutaj znalazlem druga perelke, gdyby nie fakt, ze Gastao gra u siebie bym tego nie dotykal, bo dopiero 2 dni temu skonczyl poprzedni turniej, ktory wygral, wiec forma powinna byc, jezeli kondycja pozwoli to powinien rozpykac Francuza dosc gladko, ktory ostatnio ma forme ponizej krytyki, nigdy nie lubilem jego tenisa, teraz leci na leb na szyje, a Elias badz co badz nie jest jakims ogorkiem, choc dzieli ich pare ladnych miejsc w rankingu... ale tak jak wspomnialem, chlop gra u siebie, wiec pojdzie na maxa, publika za nim, znowu kurs rosnie, wiec nic tylko korzystac ;)

b365
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Teymuraz @2.10⛔ zdecydowanie nie mój dzień...
no to jedziemy z 3 typem... zaczne od rosyjskiego tenisisty, ktory co prawda przegral 4/5 z ostatnich meczow, jedynie z Travelem powinien sobie poradzic na papierze w tych meczach, Pouille w super formie, Jiri to samo, Paire akurat tez trafil w mecz, wiec generalnie uwazam, ze wstydu nie ma, a jego przeciwnik po drugiej stronie bieguna, forma zwyzkowa, ogral niedawno Berdycha (choc mnie on nigdy nie przekonywal), super wynik w MC to jego ogromny sukces, a jak wiemy po ogromnych sukcesach u zawodnikow jego pokroju przychodzi kryzys (cos na podobien WTA, z wyjatkiem Sereny xD). Wlasnie w tym kryzysie widze spore szanse Teymuraza, ktory jest podrazniony ostatnimi slabymi wynikami i wg mnie powinien sie spiac i lapac punkty, bo ich nigdy za wiele... do tego mam przeczucie, choc dzisiaj z nim dosyc kiepsko (zawiodl mnie Elias) ???? , no nic, trzymamy kciuki.

b365
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Carreno-Busta Win @2,20 bet365 ✅

Lekko polecam zagrać Carreno, głównie ze względu na to jak jego przeciwnik miał napięty tydzień w Bukareszcie.
Verdasco rozegrał 5 pojedynków w ciągu tygodnia, po czym udaje się na turniej do Estoril. Dwa dni odpoczynku, co to jest ??
Carreno, w tym roku osiągnął finał w Sao Paulo. Na twardych kortach, grał całkiem nieźle. Pokonywał Bagiete czy Simona. Ale jest to gracz który większość swego życia, gra na glinie. I w tym roku ma bilans 10/7. W zeszłym roku osiągnął tu w Portugalii, półfinał. Więc ma o co grać. To co mi się rzuca w oczy to na pewno brak jakiś, nadzwyczajnych porażek w tym roku a już napewno na glinie, gdzie toczył wyrównane boje z Tsongą czy Thiemem. Fernando zaś już pokazał że, jeśli mu się nie chce potrafi przegrać np: z takim Olivo.
Jeśli komuś ma bd. zależeć na wygranej tutaj to z pewnością bd. nim Pablo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Zverev na liscie kwali do Madrytu .....zapewne jutro dalej bedzie odstawiał szopke w dresach ......i odda bez wiekszej walki mecz Jaziriemu .....
stan meczu 5:4 dla Malka i jego serwis .....kurs 1,75 był w momencie przerwania meczu.........
Jaziri 1.75
Bet365
 
Z 11

zenekk82

Użytkownik
kilka moich przemyśleń na jutro:
Khachanov 2.75@-ramos vinolas
Khachanov dobrze gra ostatnio, ale to nie główny powód mojego beta, otóż WC do Madrytu już rozdane i nie ma tam Ramosa. Nie sądzę by grał w ***** wartym turnieju w Istambule z pulą nagród 250 000$ kosztem turnieju w Madrycie(ponad 4mln$,rok temu 2 runda)gdyby jutro wygrał ćwierćfinał to następny mecz w piątek możliwy nawet wieczorem, podróż do Madrytu i kwale? Nie sądzę, jeśli odpuści to jutro, bo Kaczan to nie rywal pokroju Mannarino
kolejne przemyślenia to znowu Istambul i dwa debelki
Koolhof/Middelkoop 1.45-Gabashvili/Berloq
Gaba ma kwale w Madrycie nie widzę powodów by miał tu siedzieć, zwłaszcza że deble gra niezwykle rzadko podobnie jak Berloq, a ostatni raz grali razem 5 lat temu...
Molteni/Schwartzman 1.65-Bedene/Sancic
Podobna sytuacja, po co Bedene ma się katować w debla i siedzieć tu minimum do piątku jeśli dzisiaj wygra, kosztem turnieju w Madrycie i głównie stąd mój bet, bo argentyńczycy to żadne wyjadacze deblowe...

Proszę dopisać buka./Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
O 43

oles

Użytkownik
Radziłbym uważać na granie Carreno-Busty.

Z tego co widzę to Verdasco po tym turnieju ma przerwę aż do Roland Garrosa, za to Carreno-Busta w piątek zaczyna kwale w Madrycie do ATP 1000.

Dlatego uważam, że Verdasco jeszcze może mocniej pograć skoro zaraz ma 2 tygodnie wakacji.
Teraz zobaczyłem, że Carreno-Busta dostał WC do Madrytu i gra w turnieju głównym.

A vesely i schwartzman tez w kwalach do madrytu??

Schwartzman gra w następnym tygodniu w Aix en Provence

Vesely gra w następnym tygodniu w Rzymie (chyba challenger)

Molteni/Schwartzman 1.65-Bedene/Sancic
Podobna sytuacja, po co Bedene ma się katować w debla i siedzieć tu minimum do piątku jeśli dzisiaj wygra, kosztem turnieju w Madrycie i głównie stąd mój bet, bo argentyńczycy to żadne wyjadacze deblowe...
Widzę, że Bedene w przyszłym tygodniu ma wolne więc do żadnego Madrytu się nie wybiera.
 
O 43

oles

Użytkownik
Karen Khachanov - Albert Ramos 1 2,70 Bet ano

Typ opieram głównie na tym, że Ramos w piątek gra już kwale w Madrycie. W następnej rundzie zwycięzca tego meczu trafi prawdopodobnie na rozstawionego z nr.4 Del Bonisa co będzie ciężkim bojem dla jednego bądź drugiego.

Wobec takich okoliczności zagram na Ruska. Biorąc pod uwagę, że turniej jest rozgrywany w Turcji to tym lepiej ;) Tam lubią &quot;wchodzić&quot; wyższe kursy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
F 38

freakzoid

Użytkownik
Illya Marchenko - Ktoś wie dlaczego kurs poszedł w górę? Moim zdaniem wielki faworyt, a aktualnie 2.00 kurs. Z tego co widzę kwalifikacji w Madrycie nie gra, forma też dużo lepsza od przeciwnika.
O czym nie wiem?
 
endefis 13

endefis

Użytkownik
Illya Marchenko - Ktoś wie dlaczego kurs poszedł w górę? Moim zdaniem wielki faworyt, a aktualnie 2.00 kurs. Z tego co widzę kwalifikacji w Madrycie nie gra, forma też dużo lepsza od przeciwnika.
O czym nie wiem?
Po pierwsze gramy w &quot;uczciwej&quot; Turcji. Nic nie mozesz wiedziec co sie tam wydarzy, w tym miejscu i na tym etapie sezonu, bez wzgledu kto z kim gra
Druga sprawa Marchenko nawet jakby pokonal wczoraj Djoka czy Nadala jest to ciagle ten sam Ilya Marchenko. Dla mnie to &quot;Mr Boom Boom&quot;. On gra z zamknietymi oczyma z w miare dobrym ziemniakiem dzis
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Zastanawia mnie spotkanie Thiem-Giraldo.Młody Austriak dużo przeszedł w tym sezonie.Zaraz się zaczynają ważniejsze turnieje a on ma się szarpać w tej 250?
Moim zdaniem Dominik może dzisiaj przytankować.Giraldo to taki typ z drugiej strony że albo nic nie pokazuje albo powalczy z dużo lepszym.Pokonał starszego Zvereva mimo że był dogiem.Co o tym myślicie?
Ja wstepnie zagram:
Giraldo +5
1.925
Pinnacle
✅
 
wojak1908 735

wojak1908

Użytkownik
Wspomniałem o tym, że mega warto grac dziś Verdasco, aktualnie juz &gt;@2 . Nie wiem czemu usunięte, ale podam powody:

#1 Gdyby nie teoretyczne zmęczenie byłoby 1.6 - więc spore value
#2 Bardzo dobra i równa forma
#3 O wiele lepsze i mocniejsze podanie
#4 znakomity deblista
#5 dzika karta do Madrytu, więc może tu trochę pograć.
#6 chimeryczność Pablo, więc in plus dla Nando.

Wystarczy? Polecam Verdasco 4/10 - w moim temacie również.

Kolejny typ, dog na dzisiaj to set Roberta. @ 1.89 3/10 Uni.

GGL gra dość dobrze, ale Robert jest niezwykle doświadczony i nie odpuszcza takich małych turniejów.
GGL mimo, że broni punktów, czasami, jak ktoś odpowie slidnością - po prostu sam psuje na potęgę
Roberta stać na win, a co dopiero na seta, kurs apetyczny. Robert swoim przebijaniem powinien powalczyć o zwycięstwo z chimerycznym GGL.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Benoit Paire - Kyle Edmund Over 21,5 g @1,77 Unibet ✅

Benoit to niewątpliwie olbrzymi talent, do tego gdy jest w formie i mu się chce to może pokonać na glinie bd. mocne nazwiska. Ostatnio na glinie gra dość solidnie. W Monte Carlo pokonał Souse, urwał seta Murrayowi, i pomęczył się z Cervantesem. W Barcelonie pokonał Cuevasa, Gabe, czy Jaziriego. Dwa miechy temu pokonał, Wawrinke. Tak że, gościu może grać na całkiem niezłym poziomie. Jednak czasem zdarzają mu się nieoczekiwane porażki jak na AO z Rubinem. Jest bardzo nieprzewidywalny. Więc momentami gra jak zawodnik rodem z Challengerów.
Edmund to młody grajek, i jak chyba wszyscy wiemy większość czasu siedzi w Challengerach. Tam gdzie jest jego miejsce. Ale pokonując takiego zawodnika jak Gimeno-Traver, który jest niezwykle doświadczony na tych kortach a na dodatek w dobrej dyspozycji. Udowodnił że, jest coraz lepszy na tej nawierzchni. Kyle jest z pewnością mocno zmotywowany i raczej nie jest znany z odpuszczania meczy. Publiczność też pewnie będzie go wspierać. On już pokonywał Paire, rok temu ale to był Challenger, i grali na hardzie.
Linia nie jest wysoka, Kyle jest w niezłej dyspozycji, Benoit również ale trzeba pamiętać że, rozegrał sporo rozgrywek w ost. czasie, na dodatek niedługo ważne turnieje więc nie spodziewam się iż, bd. spinać gacie aby tu wygrać gładko. I również nie sądzę aby rywal mu na to pozwolił. Jak dla mnie linia spokojnie do gry !

Polecam tak że, pograć: Thomaz Bellucci win @1,57 Unibet ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom