>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour Mutua Madrilena Masters 7.05-16.05.2010

Status
Zamknięty.
F 0

filweb

Forum VIP
Mutua Madrilena Masters - ATP 1000 Event



Madrid
May 10 - May 16, 2010
Draw size: S-56 D-24
Prize money: €3,700,000
Surface: Clay

2009

Singles final : Roger Federer - Rafael Nadal 1 6-4, 6-4 ????
Doubles final : Nestor/Zimonjic - Aspelin/Moodie 6-4, 6-4
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Ferrer - Chardy @ 1.14 ✅ 6/3 7/6
Aktualna druga rakieta mączki ceglanej tego sezonu podejmuję Chardiego który do formy z &#39;09 już chyba nigdy nie wróci, a tym bardziej na mączce. Aktualnie Francuz jest bardzo surowy w swojej grze jak narazie w sezonie 3-5 na wolnej nawierzchni i jedyny jakiś lepszy wynik to pokonanie Montanesa. H2H 2-1 dla Hiszpana, Ferrer zawsze był brany pod uwagę jako Hiszpańska rzeźba lecz bardziej siłowa teraz się poprawił 18-3 na mączce w tym sezonie i porażki tylko z Nadalem i Ferrero ogromny pokaz formy na nieulubionej nawierzchni ponieważ Ferrer jak sam mówi jest uniwersalny i próbuję grać na każdej nawierzchni liczę że w kolejnym Mastersie w tym sezonie zajdzie daleko jak i na RG IV r./QF będzie w jego zasięgu. Kurs może mały ale do podbitki jak najbardziej.
 
czacher 5

czacher

Użytkownik
Spotkanie: Kubot Lukasz - Lopez Feliciano
Typ: Lopez Feliciano
Kurs: 1.40
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Łukasz ostatnio jest kompletnie bez formy, przegrywa praktycznie każdy mecz. Mam nadzieje że wkrótce odzyka swoją forme ale reczaj niestety jeszcze nie teraz. Natomiat Lopez prezentuje ostatnio całkiem przyzwoitą forme, przegrywa tylko z wyżej roztawionymi graczami. Jak dla mnie jest to pewniak, stawka 8/10.http://www.test.pl
 
K 0

kynixxx

Użytkownik
Spotkanie: Kubot Lukasz - Lopez Feliciano
Typ: Lopez Feliciano
Kurs: 1.40
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Łukasz ostatnio jest kompletnie bez formy, przegrywa praktycznie każdy mecz. Mam nadzieje że wkrótce odzyka swoją forme ale reczaj niestety jeszcze nie teraz. Natomiat Lopez prezentuje ostatnio całkiem przyzwoitą forme, przegrywa tylko z wyżej roztawionymi graczami. Jak dla mnie jest to pewniak, stawka 8/10.
Blyskotliwa analiza czachera pokazuje nam tzw. pewniaki w tennisie. Nie ma czegos takiego jak pewniak . Kubot jest w stanie wygrac z Lopezem , jest bardziej zmotywowany po ostatnich czterech porazkach a Felcio moze juz sobie odpuscic przed Rollandem (Federer tak robi ???? ???? pewniak????) nawet grajac przed wlasna publika.Zastanow sie czy warto ryzykowac po kursie 1,4 8/10 na bankera :cool:
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Blyskotliwa analiza czachera pokazuje nam tzw. pewniaki w tennisie. Nie ma czegos takiego jak pewniak . Kubot jest w stanie wygrac z Lopezem , jest bardziej zmotywowany po ostatnich czterech porazkach a Felcio moze juz sobie odpuscic przed Rollandem (Federer tak robi ???? ???? pewniak????) nawet grajac przed wlasna publika.Zastanow sie czy warto ryzykowac po kursie 1,4 8/10 na bankera :cool:
a jaki jest sens odpuszczać??
po tym turnieju i tak tydzień przerwy może sobie zrobić, a jak sam piszesz gra u siebie, a porównanie do Rogera jest chyba nie na miejscu
peffką nie można tego nazwać, bo Łukasz zaskoczy znowu z formą, a Lopez jest dla mnie mimo wszystko chimeryczny więc stawka raczej mniejsza, ale na dubla ok jak dla mnie
Łukasz 1-6 bilans ostatnich spotkań, a największy sukces w ostaniach turniejach na clayu to set z Almagro:?, a Lopez przegrywał z Berdychem, Sodą i Gulbisem, który w Rzymie grał niebotycznie
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Kubot z Lopezem pójdą na wymiane ciosów. Ten i ten atakuje więc szanse są wyrównane dość, kursy na Feliciano troche zaniżone bo u siebie zapewne. Wątpie czy to ma jakieś duże znaczenie akurat w tym przypadku. Łukaszowi teoretycznie gorzej powinno iść z graczami regularnymi, którzy dobrze się czują na wolnym korcie ale statystyki tego nie potwierdzają bo ograł Zeballosa, Andreeva, Montanesa, walczył z Almagro także różnie może być chociaż wydaje mi się, że szczyt formy Polak ma już za sobą. Ostatnio kontuzja kostki, odpuścił Belgrad. Ten mecz jest zdecydowanie do odpuszczenia.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Kolba - Giraldo @ 1.70 ⛔ 6/1 2/6 3/6
Philip aktualna Niemiecka jedynka ma trochę punktów do obrony w tym sezonie na mączce rok temu doszedł do 1/8 finału eliminując Almagro czy Cilića i nie wychodząc na spotkanie z Nadalem z powodu kontuzji. Dzisiaj ma kwalifikanta który ogólnie mi nie imponuję, a najbardziej pamiętam go z Polskich challengerów np. w jednym spotkaniu już kreczował i nie odbijał żadnej piłki z VA ale nagle wygrał spotkanie tylko przebijając piłki na drugą stronę, a oglądając spotkanie miało się niesmak że jednak coś jest tutaj nie tak. Kolumbijczyk potrafi roznieść np. Ferrero ale potrafi też przegrać z Gilem. Nie jest regularny jak na poziom ATP, a Kolba chociaż poległ z Bagietką jakoś widzę więcej argumentów u Niemca który technicznie ma nienaganny styl.
Seppi - Dolgopolov @ 1.67 ⛔ 3/6 4/6
Andreas zawsze ma kosmos kursy z cieciami, idąc w drugą stronę Dolgopolov jeśli gra z kimś który nie ma dużych sukcesów kursy też są wysokie na przeciwnika Ukraińca np. Benneteau @ 1.83, Lopez @ 1.60. Wczoraj Ukrainiec walczył jakieś 3h23&#39; z Mardym Fishem dla takiego lebiodki, chociaż oficjalnie wpisana jest waga 85kg, to nie sądzę by ważył aktualnie ponad 75. Seppi jeśli ktoś będzie mu gra jak Dolgopolov nie powinien się z nim bawić, ale on ma swoje ścieżki, a sezon temu tak samo jak Kolba zanotował dobry turniej też awansując do 1/8 finału pokonując Schwanka czy Querreya. Nie widzę tutaj takiej sytuacji by Dolgopolov zaistniał na Mastersie i to z Seppim który kiedyś powinien się obudzić z zimowego snu.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Też spróbuję zagrać na Seppiego. Mam wrażenie, że buki często przeceniają możliwości Ukraińca, a ten równie często zawodzi ostatnimi czasy. Może to pokłosie bardzo szybkiego awansu w okolice top 50 a to już jednak inna bajka niż łojenie ogórków w czelach będąc w drugiej setce ATP. W kwalach niemiłosiernie męczył się z Fishem i co warto dodać i zanotować - po raz kolejny udowodnił, że ma ogromne problemy z psychiką. Pierwszego seta to zasadniczo powinien wygrać 6-0 a przegrał go w tb, a w statsach co widnieje? bp: 1/15. Bez komentarza to pozostawię. Czym to zaowocowao? 3,5 godzinną męczarnią zakończoną tb w 3 secie. Nie twierdzę - zaznaczam - że Seppi jest jakimś wyraźnym faworytem ale jak pisałem - trochę zawyżony jest moim zdaniem kurs dlatego pobieram.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Becker - Moya 2,44 2/10✅

Carlos ma cały czas bardzo duże problemy zdrowotne, tak naprawde to już się z tenisa wycofał ale czasem dostanie jeszcze WC. Problemy Moyi są powszechnie znane, już dawno temu mówił, że nie może trenować nawet 2-3 dni z rzędy bo odczuwa ból pleców i kręgosłupa. Jeden z ostatnich jego meczów to 7-6 7-6 z tragicznym Smyczkiem i masa bp z obu stron a potem się Hiszpan wycofał. To wszystko mówi jaka jest dyspozycja weterena z Hiszpanii. Becker w poprzednim turnieju pokonał Roberta i pokazał, że nawet na cegle coś potrafi. Dziwne, że ten mecz dali na 20 jako główny ale to nieważne, ja myślę, że Niemiec wygra.

PS. Istnieje duża możliwość, że Hiszpan skreczuje więc gram to u buka w którym krecz = wygrana/przegrana a nie zwrot.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Spotkanie: Dolgopolov Jr. Aleksandr - Andreas Seppi
Typ: Seppi wygra 2-0
Kurs: 2,66
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Dziś w Madrycie Dolgopolov zagra z Seppim i dla mnie nie ma po prostu opcji, by Włoch to spotkanie przegrał. Dolgopolov w rankingu jest na 65 miejscu, moim zdaniem to zdecydowanie za wysoko. Serra, Nieminen, Falla, Korolev, Starace, Giraldo to nazwiska, które są w pobliżu Aleksandra w rankingu. Wszystko to zdecydowanie lepsi gracze od niego i moim zdaniem Ukrainiec zacznie spadać w zestawieniu. Ten turniej nie powinien być dla niego udany. Seppi to przecież zawodnik, który nawet najlepszym w przeszłości sprawiał sporo problemów. Ostatnio grał przeciętnie, jednak oznaki niezłej formy pokazał w ostatnim turnieju w Belgradzie. Tam ograł mocnego Leo Mayera, a następnie stoczył kapitalny bój z Gasquetem, z którym przegrał 6-4, 2-6, 5-7. Pokazał jednak w tym meczu charakter i spisał się całkiem nieźle, wygrana była w zasięgu, zdołał odrobić od 3-5 w 3 secie, potem brakło mu sił. Teraz rywal jest nieporównywalnie słabszy. Dolgopolov grał ostatnio w Monachium, gdzie w 1 rundzie pokonał go słaby Ventura. Na poziomie Challengerów to dobry gracz, jednak w Mastersach kariery mu nie wróżę. Mimo wszystko, przeszedł kwalifikacje po wyraźnej wygranej nad niejakim Menendez-Maceiras, oraz długim i ciężkim boju z Mardym Fishem, który na pewno w Madrycie nie miał optymalnych warunków do pokazania swoich umiejętności. Mimo niezłych kwalifikacji, Dolgopolov to po prostu o klasę gorszy zawodnik od Seppiego. Myślę, że dziś to będzie widać, forma Andreasa idzie do góry i mam nadzieję, że Seppi zaliczy wreszcie turniej, w którym zrobi coś więcej niż przyzwoity wynik.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Mecz: Almagro Nicolas - Troicki Viktor
Data: 10.05.2010 19:30
Typ: 2:1
Kurs: 4.00
Bukmacher: Expekt
Analiza: Spotkanie tenisowe w Madrycie pomiędzy 36, a 39 zawodnikiem w rankingu ATP. Chodzi mi tu o pare Almagro N. - Troicki V. Według mnie niepewne zwycięstwo w trzech setach odniesie tutaj Hiszpan Nicolas Almagro.Mój faworyt swój ostatni występ zanotował podczas turnieju w Monachium, gdzie odpadł w trzeciej rundzie przegrywając w trzech setach z Ciliciem. W pierwszej rundzie pokonał Kristofa Vligena, a w drugiej rundzie odprawił z kwitkiem KevinaAndersona, wygrywając w trzech setach. Troicki zajmuje świetne miejsce w rankingu, jednak dzisiaj nie ma większych szans. Almagro jest naprawdę dobry i gra przed własną publicznością. Jego ostatnie występy to udany turniej w Belgradzie, gdzie pokonał w pierwszej rundzie Ivana Navarro 6:4, 6:0, następnie wygrał bez problemów z Florentem Serrą, ogrywając rywala 6:0 6:1. Przegrał w ćwierćfinale z Stanislawem Wawrinką 5:7, 7:6, 6:7. Odbyło się jedno spotkanie pomiędzy tymi zawodnikami head to head. Górą wtedy był Hiszpan Almagro, pokonując Troickiego po jego kreczu. Dzisiaj mecz może być zacięty, jednak nieznacznie lepszy okaże się Hiszpan.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Gulbis-Montanes
Bardzo ciekawy mecz mastersa w stolicy Hiszpanii. Obaj panowie ostatnio w bardzo dobrej formie. Łotysz ostatnio 2R w Monte Carlo, QF w Barcelonie i SF W Rzymie, gdzie przegrał po wyrównanym meczu z królem mączki Rafą. Montanes natomiast wygrał turniej w Estoril. Ernest ma ten problem,że w meczach z &#39;&#39;tuzami&#39;&#39; w decydujących momentach spina się, przez co traci regularność i popełnia dużo błędów, bo inaczej to byłby w TOP10 lub wyżej. Montanes natomiast grał w Portugalii ładny dla oka, techniczny, ale przede wszystkim skuteczny tenis,co udowodnił zwycięstwem z m.in.Fedexem. H2H 2-1 Ernest, ale 0-1 na mączce. Naprawdę cieżki mecz do typowania, ja jednak skłaniam się ku Łotyszowi,który jest bardziej wypoczęty przez co ma więcej sił, i to może mieć duży wpływ na przebieg meczu.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
@Krzysztofix
nic dodać nic ująć
to co potrafi Montanes wiadomo, ograł Federer, ale ten jest cieniem samego siebie, jedank Albert ostatnio stały dobry poziom, ale...
jeżeli Gulbis zagra to co Rzymie, to 2-0 i 2r. wita, jeżeli będzie funkcjonował serwis jestem spokojny o wynik, ale Łotysz to jak pisałeś wielka zagada, bo co zrobi on sam chyba nie wie
 
dragons 31,8K

dragons

Użytkownik
Fognini F. v Petzschner P.
Spotkanie: Fognini F. v Petzschner P.
Typ: 0:2
Kurs: 1,95
Bukmacher: Gamebookers


Dziś w Madycie na kort wyjdą Włoch Fabio Fognini z Niemcem Philipp Petzschner-em.
Fabio uważany za niezłego gracza na mączce,notuje ostatnio bardzo kiepskie wyniki - przegrane z Seppim,Schwank-iem,czy Llodrą dają obraz jego aktualnej formy. Przegrane 2:0 i to w kiepskim stylu :
Europa 25/04/2010 R64 Fognini Fabio vs. Seppi Andreas 0:6 3:6 Rzym,Włochy
Europa 19/04/2010 R64 Fognini Fabio vs. Schwank,Eduardo 1:6 3:6 Barcelona,Hiszpania
Europa 13/04/2010 R64 Fognini,Fabio vs. Llodra Michael 3:6 3:6 Monte-Carlo , Monako

Po drugiej stronie siatki stanie Philipp,który nie był uważany za wybitnego clay-owca osiagnął cąłkiem dobre wyniki - mając na rozkładzie takich graczy jak :

Berdych,Bennetau,Melzer czy Garcia-Lopez.
Uważam że dysponujący niezłym serwem Niemiec nie da szans na wygranie choć jednego seta swojemu dzisiejszemu oponentowi.
Jak będzie zweryfikuje kort
Powodzenia
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
F. Lopez - A. Roddick
Typ: 1
Kurs: 2,38
Wynik: ✅ zwrot (Roddick failed)
Parę suchych argumentów:
- Roddick jest po przerwie, a to zawsze punktuje na jego niekorzyść
- Lopez w niezłej formie (widziałem jego ze dwa mecze z Rzymie i wczorajszy z Kubotem) + dobry serwis
- grają w Hiszpanii (Lopez - Hiszpan, nie chodzi już o to, że u siebie, ale powinien być teoretycznie lepszy na clayu, zwłaszcza TERAZ, gdy Andy nie jest w transie)
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Co do Lopeza to na pewno jego najsilniejszym argumentem jest pierwszy serwis. Wczoraj oglądałem pierwszego seta i 1 podanie bardzo dobre. Ale jak dochodziło do wymian to Kubot dominował. Później dopiero zaczął popełniać głupie błędy. 2 seta nie widziałem ale jak Lopez prowadził 3-0 z 2 przełamaniami i zaraz zrobiło się 3-3 to też za dobrze nie wróży. Według mnie typ bardzo ryzykowny.
Co myślicie Chela-Cuevas 1 @ 1.65 ?
Chela bardzo dobrze spisuje się na tej nawierzchni. W kwietniu wygrana w Houston, a później gorzej. 2 runda w Barcelonie porażka z Sodą, 1 runda w Romie porażka z Garcia-Lopezem i w Estoril 1 runda gładka poraża z Falla. Ostatnio Cuevas też nie gra za dobrze ale czy Chela nie ma jakiegoś załamania albo kontuzji ?
Chela 2-0 i krecz Cuevasa. A chciałem tego nie grać ???? Takie mecze uwielbiam 3 minut i typ trafiony ????
 
uub 0

uub

Użytkownik
Spotkanie: Gulbis, E v Montanes, A
Typ: Montanes, A
Kurs: 2,60
Buk: Sportingbet
Analiza:
Dzisiaj około godziny 16 zmierzą się ze sobą na red clay&#39;u w Madrycie Hiszpan Albert Montanes oraz Łotysz Ernest Gulbis. Między sobą na clayu rozegrali tylko jedno spotkanie i zakończyło się ono zwycięstwem Alberta, jednak było to dość dawno (2007) więc nie biorę tego pod uwagę. Jednak warto wziąć pod uwagę fakt iż Montanes to głośne nazwisko na red clayu, na hardzie ciężko mu się odnaleźć jednak na rc czuje się jak ryba w wodzie. Obaj ostatnio wygrali z #1. Rogerem Federerem, ktory nie jest w swojej optymalnej formie, jednak Roger to Roger, Łotysz wygrał w trzech setach natomiast Albert w dwóch. Gurwał nawet gema królowi clayu czyli Nadalowi ale co z tego? Albert właśnie wygrał turniej w Estoril i jest w gazie. Tym bardziej na jego korzyść przemawia fakt że gra u siebie, w Hiszpanii. Na pewno będzie chciał się dobrze zaprezentować publiczności, i jeszcze taki jeden mały mankament odnośnie kursu, moim zdaniem jest sporo zawyżony, nie wiem czego to zasługa, ale powinien oscylować mniej więcej po równo, więc grzechem byłoby nie skorzystać. Gulbis to typowy service man ciężko go przełamać, jednakże Albert gra bardzo dobre returny. Liczę na to że Albert w swojej ojczyźnie pokaże sporo ładnego tenisa co zazwyczaj zwykł robić na tego typu nawierzchni i zejdzie zwycięsko z kortu awansując do następnej rundy turnieju w stolicy Hiszpanii.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Spotkanie: Gulbis, E v Montanes, A
Typ: Montanes, A
Kurs: 2,60
Buk: Sportingbet
Analiza:
Dzisiaj około godziny 16 zmierzą się ze sobą na red clay&#39;u w Madrycie Hiszpan Albert Montanes oraz Łotysz Ernest Gulbis. Między sobą na clayu rozegrali tylko jedno spotkanie i zakończyło się ono zwycięstwem Alberta, jednak było to dość dawno (2007) więc nie biorę tego pod uwagę. Jednak warto wziąć pod uwagę fakt iż Montanes to głośne nazwisko na red clayu, na hardzie ciężko mu się odnaleźć jednak na rc czuje się jak ryba w wodzie. Obaj ostatnio wygrali z #1. Rogerem Federerem, ktory nie jest w swojej optymalnej formie, jednak Roger to Roger, Łotysz wygrał w trzech setach natomiast Albert w dwóch. Gurwał nawet gema królowi clayu czyli Nadalowi ale co z tego? Albert właśnie wygrał turniej w Estoril i jest w gazie. Tym bardziej na jego korzyść przemawia fakt że gra u siebie, w Hiszpanii. Na pewno będzie chciał się dobrze zaprezentować publiczności, i jeszcze taki jeden mały mankament odnośnie kursu, moim zdaniem jest sporo zawyżony, nie wiem czego to zasługa, ale powinien oscylować mniej więcej po równo, więc grzechem byłoby nie skorzystać. Gulbis to typowy service man ciężko go przełamać, jednakże Albert gra bardzo dobre returny. Liczę na to że Albert w swojej ojczyźnie pokaże sporo ładnego tenisa co zazwyczaj zwykł robić na tego typu nawierzchni i zejdzie zwycięsko z kortu awansując do następnej rundy turnieju w stolicy Hiszpanii.
Nie zgodzę się z tobą totalnie. Montanes miał spore problemy z wygraną. Popełniał sporo niewymuszonych błędów. Oglądałem większość jego meczy, stawiając na niego i bardzo mnie denerwował. Gulbis natomiast jest naprawdę w znakomitej formie! Myślę, żę nie da się wywalić z turnieju po tak znakomitych meczach jakie miał ostatnio. Poza tym kurs 1,5 w Betfair bardzo ładny ;)
W ogóle co sądzicie o formie Federera? Ma dziś łatwego przeciwnika, Beckera ale i tak ostatnio wali na całej lini. Jak na #1 ATP to porażka z Gulbisem czy Montanesem (właśnie ze sobą gają, 1-0) to raczej kiepska prezentacja. Jak bym nie wszedł ALL IN na pewien zakład to aż bym się skusił 10 euro na Beckera, że urwie mu seta! Ma pewne szanse na wejście ;)
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
ARod - Lalo @ 1.65 ARod withdrawal
Andy jeśli miał wybierać Masters na mączce z MC, Rzymu czy Madrytu wybrał najlepiej tutaj piłka fruwa naprawdę szybko i spotkanie powinno mu leżeć. Lalo tuzem na mączce nie jest na szybszych nawierzchniach też czuje się lepiej, ale na tym szybszym rc nie ukazywał tego z Polakiem serwis jeśli wchodził notował cheap pointsy lub kończył return od razu, lecz jeśli dochodziło do wymian czy ogólnie na mączce jeśli dochodzi do wymian z Lopezem zagra parę kątów tsem, wyslasuję coś i jego repertuar się kończy na słabej defensywie i w meczu z Kubotem katował się gdyby nie głupie błędy przy returnie czy przy wymianach Kubota np. piłka na deuce którą puścił ponieważ myślał że wyszła spotkanie mogło trwać dłużej i wynik nie byłby jeszcze znany. ARod będzie miał prostą taktykę serwować skutecznie i jeśli serwis nie będzie wchodził będzie trzymał daleko Lopeza od siatki, nie da mu pograć w defensywie ułoży się do swojego fh parę razy czy zagra krosówkę bh i agresywnością powinien wygrać ten mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom