>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Newport, 04-10.07.2011

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Yani &amp; Ram @ 1.82 8/10 ✅ 76(6) 64, 26 61 61
Yani Amerykanin pochodzenia Azjatyckiego przez dosyć długi okres wypadł z radaru leczył się, wracał na korty szybko przegrywał nie wchodził w rytm i Newport jest specyficznym turniejem gdzie często można odbudować się bo przecież to główny cykl.
Michael najbardziej znany z serwisu i jego fh chociaż oczywiście nie sa to atomowe uderzenia to jednak dobrze rotowane jak i płaskie uderzenia, co warte podkreślenia lubi grać sobie z zawodnikami którzy grają s&amp;v w tym roku pokonał między innymi Klaasena czy Kudle.
Franky Moser stary wyga, deblista który jednak nie ma jakiś oszałamiających wyników i nie ma żadnej broni jeśli zabraknie serwisu i większy wachlarz zagrań posiada Amerykanin który przyjechał tutaj coś sobie i kibicom udowodnić.
Rajeev zwycięzca tego turnieju z &#39;09 r. i właśnie w tamtym roku chyba najlepiej mu szła gra miał czucie, aktualnie skupia sie na deblu i jesli pozwala drabinka to gra kwalifikacje do glownego cyklu.
Oczywiście Jankes jest monsterem szybkich nawierzchni, gra za nadto agresywnie ale jeśli ma dzień wychodzi mi wszystko przy siatce, porównując słabego debliste Skupskiego który teraz bardziej szuka kompana do dłuższej współpracy w singlu go nie widzialem ale jednak powinno to wyglądać jeszcze bardziej blado niż występy w deblu.
Ouellette - Lipsky @ 1.95 2/10 ✅ 64 61
Wybrałem na dzisiaj jednego jeszcze doga, Grzesiek typowy serwisant tabula rasa jeśli chodzi o trawe w jego wypadku ale serwis ma bardzo mocny, a poprzez fh potrafi przyśpieszyć reszta daje trochę do podszkolenia ale na tej trawie w Newport jest bardzo szybka i jeśli najważniejsze czyli serwis i szybkie zdobywanie punktów działa powinno być dobrze.
Scott partner deblowy Rajeeva w singlu totalnie nic, chyba że jest miejsce dla deblisty w kwalifikacjach to od święta pobiega sobie bez partnera lecz szybko to się kończy na pierwszych rundach, najprawdopodobniej będzie grał s&amp;v Lipsky lecz jeśli ogląda się go w deblu przeważnie jest tym słabszym ogniwem w parze z Ramem i nawet z dosyć surowym młodym lecz perspektywicznym graczem sądze że Scott będzie miał problemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Yani &amp; Ram
Michael najbardziej znany z serwisu i jego fh chociaż oczywiście nie sa to atomowe uderzenia to jednak dobrze rotowane jak i płaskie uderzenia, co warte podkreślenia lubi grać sobie z zawodnikami którzy grają s&amp;v w tym roku pokonał między innymi Klaasena czy Kudle.

Ouellette - Lipsky

Grzesiek typowy serwisant tabula rasa jeśli chodzi o trawe w jego wypadku ale serwis ma bardzo mocny, a poprzez fh potrafi przyśpieszyć reszta daje trochę do podszkolenia ale na tej trawie w Newport jest bardzo szybka i jeśli najważniejsze czyli serwis i szybkie zdobywanie punktów działa powinno być dobrze.
A Ty znowu zaczynasz ????
Domyślam się, że zrobiłeś z Ouellette serwisanta gdyż w Guadalajara zaserwował przeciwko Souzie 9 asów. Nie, patrząc na livescore nie da się klasyfikować tenisistów ???? Opcja typu tenisisty w stylu serwis + FH odpada, bo to ofensywny counter-puncher. Jego serwis jest bardzo, bardzo przeciętny: ani nie dominujący pod względem mocy, na dodatek trochę za dużo w nim spinu, a jego handicapem są leworęczne rotacje. Jego FH potrafi być kąśliwy, ale że z obydwóch skrzydeł dodaje topspinu to na trawie sprawdza się tak sobie. Oczywiście abstra***e od wyniku meczu, bo Lipsky to w singlu leszcz.
W jaki sposób stworzyłeś z Kudli zawodnika spod znaku serve&amp;volley, tego nigdy nie odgadnę.
To ten niższy, na drugim planie. Od tego czasu specjalnie nie urósł. Gdyby miał grac s&amp;v, to szybko nabawiłby się nerwicy.
http://www.youtube.com/watch?v=2fWGgu8sgI4&amp;amp;feature=related
@włodar
włodi jak zwykle kompleks Boga poproś jakiegoś courtwievera żeby wrzucił jakieś video z tamtego roku jak Kudla grał w Newport czy w ogole jakis opis jak gra na trawie to wtedy możemy polemizować, bo video na amerykańskim hc sprzed ładnych kilka lat nie potwierdzi nic twojego ani mojego.
Co do Grześka widzę nie tylko Ty osądzasz go jako pusher typu cp ale ja się z tym nie zgodzę ponieważ nie jest aż tak świetnie w tym punkcie wyrobiony on w polu jest naprawde dosyć surowy i jednak serwis to naprawde jego najlepsza broń na tą nawierzchnie, mialem nie odpisywać ale czasami na sile szukasz czegoś żeby tylko wytknąć ale od razu dodajesz nie neguje typy no bo może wejdzie, ale jak coś to nie mówiłem? a pamietaj nawet Ty nie jest nieomylny ; )

edit by włodar
:
Szkoda, że nie zastosowałeś się do swojej pierwszej myśli, bo cały Twój wywód powyżej jest durny i pogrążasz się z każdym słowem. Krótka piłka - Gdzie widziałeś Kudle i Ouellette?
Czy zawodnika, którego średnia prędkości pierwszego serwisu to ok 180km/h, a najmocniejsze około 200 km/h można nazwać &quot;typowym serwisantem&quot;? oszalałeś do reszty?;) Na dodatek mieszasz style, bo od kiedy ofensywny c-p to pusher? I jego główną bronią nie jest serwis , ale bardziej fH.
Kudla jak większość zawodników na trawie, w zależności od taktyki raz za czas pewnie zagra s&amp;v, ale że jego serwis nie jest dominujący, ma przeciętne approach shots, to czy tego chcesz, bo fajnie wygląda w analizie, czy nie, do siatki często nie będzie biegał.
Co do kompleksów, od kiedy czytam Twoją twórczość, wyłowiłem już tyle błędów merytorycznych, że wreszcie powinieneś wpaść w jakiś kompleks, który będzie Ci podpowiadał: nie pisze o kimś i o czymś czego nie znam. Przestań się wreszcie pogrążać i nie opisuj zawodników, których nie widziałeś na oczy, bo nie chce mi się tego poprawiać.
Co do końcówki zupełnie jej nie rozumiem. Popracuj nad spójnością swoich tekstów, bo co rusz ktoś zwraca Ci uwagę, że to bełkot.
edit by Hell:
Może wywód jest durne jak dla Ciebie ale jest rzetelny i co najważniejsze poparte wynikami, musze jeszcze raz przypomnic ze jesli ktos nie uzywa twojej terminologii nie znaczy ze czegos nie widzial, nie wie.
z Kudla o to wlasnie chodzi jesli jest trawa jak ktos potrafi to wprowadza sobie chip and charge, opproache czy s&amp;v do gry i Denis własnie to wprowadza i to nie jest ważne że nie jest to perfekcja w każdym detalu.
Co do kompleksu nie mam od kogo i za co dostac takowego, przecież każdy kazdemu może wytyczyć coś poprzez jedynie słowa i nic się z tym nie zrobi i jak zwykle musze Ciebie jednak olac i robić swoje.

edit by włodar:
Jesteś bajkopisarzem, nie wiesz co to rzetelność, a wyniki każdy może sprawdzić na livescore, Twoim źródle wiedzy. Właśnie każdy może zweryfikować na żywo, na streamie Twoje bzdury o Kudli grającym s&amp;v. To już jego 6 gem serwisowy, łącznie 31 serwisów (16 pierwszych) i ani jednej takiej kombinacji ataku, bo niby czemu ???? Zresztą sam pewnie to widzisz i dlatego zawstydzony obiecaj wszystkim, że wreszcie przestaniesz tworzyć wirtualne profile tenisistów. O &quot;serwismenie&quot; Ouellete nie wspomnę. Miej trochę wstydu i już nic nie pisz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mozi 552

mozi

Użytkownik
Przed nami tydzień w którym typowanie u bukmacherów przesunąłbym na dalszy plan. Do Newport jak co roku zjedzie się amerykańska czołówka poza Roddickiem (w tym roku zabraknie także Fisha, Querrey&#39;a i Russella, cała trójka niedawno wycofała się z zawodów), a oprócz tego długa lista ofensywnych &quot;młotków&quot;, która będzie się tu przygotowywała do US Open Series. Trudno więc coś tu typować, wielu z Amerykanów wystąpi tu tylko ze względu na pochodzenie i trudno powiedzieć czy podejdą do zawodów poważnie. Z drugiej strony dla młodych grajków jak Dimitrov (IMO to 2 turniejowa ????) to szansa na zdobycie wielu punktów. Jednak każda nawierzchnia trawiasta jest inna, ten turniej to ostatni event na trawie w sezonie, na pewno nie każdy będzie tu grał na swoim optymalnym poziomie i dziwne wyniki nie powinny nikogo zaskakiwać...
 
robel 153

robel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Dustin Brown - Matthias Bachinger 1:2✅✅✅
Typ: 2
Kurs: 1.75✅✅✅
Buk: Expekt


Analiza:


Dustin Brown zajmuje obecnie 114 miejsce w rankingu ATP. Na trawie w tym roku nie wygrał żadnego meczu, przegrał z Mayerem w Halle, w kwalifikacjach do Wimbledonu z Zemlją. Bilans meczy na trawie 9/10. Po za tym w tym roku półfinał w Johannesburgu(nie pokonał nikogo znaczącego, Scholtz[580], Ram[225], Ebden[198]), półfinał na cegle w Rzymie(challanger) pokonując Clemente(142), Paire(99), Kamke(79), przegrał z Schwankiem(173).


Bachinger to obecnie 92 rakieta świata. Na trawie w tym roku finał w Nottingham przegrany z Mullerem, w Wimbledonie odpadł w 1 rundzie z Monfilsem, w Londynie ze specjalistą od trawy Mallise. Bilans meczy na trawie 9/8. W tym roku wygrał na betonie w Atenach, finał w Pingguo na betonie, dobre występy w challangerach w hali.

Bachinger według mnie obecnie w lepszej formie. Brown jakoś w tym roku mnie nie przekonuje, w dodatku w tym roku młodszy Niemiec bardziej ograny na trawie. Bilans spotkań bezpośrednich 2:1 dla Browna, jednak zaznaczyć trzeba że 2 mecze z 2005 roku nie biorę w ogóle pod uwagę, w ubiegłym roku Brown wygrał na indoors 2:1.

po za tym jednym typem nie wiem czy coś w tym tygodniu z ATP będę typował. Dołączam się do wypowiedzi Moziego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Sela - Yani @ 1.22 8/10 ⛔ 67(5) 36

Dudi świetnie pracował podczas sezonu trawiastego w Europie postanowił wylecieć do USA i spróbować wywalczyć cos więcej na nawierzchni która &quot;suits him&quot;. Newport to przeciez cykl główny i punkty lepsze niż challe w Nottingham, a co paradoksalne obsada już nie taka mocna na jaką powinna być.

Michael chyba co miał zrobic to zrobił czyli zainkasował 12pkt bo grać na trawie potrafi jak i na innych szybkich nawierzchniach lecz nie jest to odpowiedni kaliber na Dudiego który może uchodzić za czarnego konia tego turnieju lub może jako jednego z faworytów.
 
robel 153

robel

Użytkownik
Igor Kunitsyn - J. Wang
Typ: 2:0 Kunitsyn⛔⛔⛔
Kurs: 2.00
Expekt


Rosjanin obecnie 62 miejsce w rankingu. W tym roku na trawie bilans 5/3. Londyn 2 runda porażka z Del Potro, Eastbourne półfinał porażka z Seppi, Wimbledon 2 runda porażka z Gasquetem.

Jak zobaczyłem nazwisko Jimmy Wang to pomyślałem od razu kto to ku.. jest? Okazało się że obecnie gra głównie w Futuresach. Obecnie zajmuje 491 miejsce w rankingu. Bilans meczy na trawie 8/10

Nie widziałem Wanga w akcji jednak nie wydaje mi się aby ugrał coś z ogranym Rosjaninem. Kurs 1.40 na zwycięstwo chyba jest z choinki, tak samo 2.0 na mój typ. Według mnie warto zagrać.

Cyt 555 dzięki za zwrócenie uwagi.
 
C 89

cyt-555

Użytkownik
Przeszłość jest znana, tylko przyszłość jest za mgłą.
Igor Kunitsyn - J. Wang
Typ: 2:0 Kunitsyn
Kurs: 2.00
Expekt

Rosjanin obecnie 62 miejsce w rankingu. W tym roku na trawie bilans 5/3. Londyn 2 runda porażka z Del Potro, Eastbourne półfinał porażka z Seppi, Wimbledon 2 runda porażka z Gasquetem.
Jak zobaczyłem nazwisko Jimmy Wang to pomyślałem od razu kto to ku.. jest? Okazało się że gra głównie w Futuresach. Obecnie zajmuje 491 pozycje w rankingu. Oficjalne rozegrał 37 meczy, bilans 26/11. Przedarł się przez kwalifikacje i to jedyne oficjalne mecze na trawie.
Nie widziałem Wanga w akcji jednak nie wydaje mi się aby ugrał coś z ogranym Rosjaninem. Kurs 1.40 na zwycięstwo chyba jest z choinki, tak samo 2.0 na mój typ. Według mnie warto zagrać.
Wimbledon, Great Britain; 25.06.2007; GS; Outdoor: Grass; Draw: 128
Round Opponent Ranking Score Q1 Sergiy Stakhovsky (UKR) 186 W 7-5, 6-2 Stats Q2 Rogerio Dutra Da Silva (BRA) 223 W 7-6(5), 7-5 Stats Q3 Andrey Golubev (KAZ) 251 W 7-6(4), 7-6(5), 6-1 Stats R128 Igor Kunitsyn (RUS) 91 W 6-3, 6-4, 6-7(5), 6-7(8), 6-2 Stats R64 Jonas Bjorkman (SWE) 35 L 0-6, 3-6, 7-6(8), 4-6 Stats
This Event Points: 50, South African Airways ATP Ranking: 168, Prize Money: $32,630

Facet był w 100ATP, na trawie grał przyzwoicie, potem była przerwa chyba kontuzja, wrócił do cyrku w zeszłym roku. Dlatego taki kurs, jak ja bym Cię kliknął, to ....

Nie wiemy kto jutro będzie miał kaca, kto wstanie lewą nogą, kto co sprzedał, ale otworzyć stronę ATP i w ciągu 3 minut sprawdzić gostka to nie jest tytaniczne zadanie. Dla Ciebie zbyt skomplikowane?
 
robel 153

robel

Użytkownik
Wimbledon, Great Britain; 25.06.2007; GS; Outdoor: Grass; Draw: 128
Round Opponent Ranking Score Q1 Sergiy Stakhovsky (UKR) 186 W 7-5, 6-2 Stats Q2 Rogerio Dutra Da Silva (BRA) 223 W 7-6(5), 7-5 Stats Q3 Andrey Golubev (KAZ) 251 W 7-6(4), 7-6(5), 6-1 Stats R128 Igor Kunitsyn (RUS) 91 W 6-3, 6-4, 6-7(5), 6-7(8), 6-2 Stats R64 Jonas Bjorkman (SWE) 35 L 0-6, 3-6, 7-6(8), 4-6 Stats
This Event Points: 50, South African Airways ATP Ranking: 168, Prize Money: $32,630


Facet był w 100ATP, na trawie grał przyzwoicie, potem była przerwa chyba kontuzja, wrócił do cyrku w zeszłym roku. Dlatego taki kurs, jak ja bym Cię kliknął, to ....


Nie wiemy kto jutro będzie miał kaca, kto wstanie lewą nogą, kto co sprzedał, ale otworzyć stronę ATP i w ciągu 3 minut sprawdzić gostka to nie jest tytaniczne zadanie. Dla Ciebie zbyt skomplikowane?


No faktycznie muszę przyjąć to na klate. Nigdy nie widziałem ani jak gra ani nigdy o nim nie słyszałem. Też się muszę przyznać że nie wiem czemu nie zajrzałem na stronkę ATP, info z którego ja korzystam okazało się w tym przypadku gówniane. Nie zmienia to jednak faktu o obecnej formie oby dwu zawodników.
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
&quot;Co myslicie o typie Michael Berrer - Tommy Haas 2 ?? Proszę o jakieś podpowiedzi&quot;
Trudno tak jednoznacznie powiedzieć Berrer czy Haas. Tommy lata świetności ma już za sobą, w tym sezonie na trawie rozegrał dwa mecze i poniósł dwie porażki w Halle w 3 setach z Seppim 6:3 6:7 6:3 i W Wimbledonie z Mullerem 7:6 7:6 3:6 6:3. Niemiec natomiast, jego bilans pojedynków na trawie w tym sezonie to dwa zwycięstwa i 3 porażki. Pokonał Harrisona a przegrał z Tsongą 6:0 6:1 w Londynie, następny jego występ to Holandia i wygrana z Almagro ( spora niespodzianka ) i porażka w II rundzie z Giraldo i Wimbledon to porażka w III setach z Lopezem. Niemiec ma mocny serwis, notuje dość sporo asów, co na trawie przy dobrej skuteczności daje sporo łatwych punktów. Ja bym stawiał na Berrera, przewiduje też tie-break w spotkaniu.
 
C 89

cyt-555

Użytkownik
Dla mnie Haas na 80%.
Co myslicie o typie Michael Berrer - Tommy Haas 2 ?? Proszę o jakieś podpowiedzi
Berrer nie lubi grać na trawie i średnio mu na niej idzie.
Haas potrzebuje zwycięstwa, po setnym powrocie po kontuzji 3 wtopy w 1 rundzie. Czas na punkty rankingowe, na Wimbli zagrał już dobrze, porażka z dobrze dysponowanym Mullerem w 4 setach, po walce i 32 asach rywala dobrze już wróży.
Spotkanie starszych panów, Niemców, chyba nawet ten młodszy {31 lat} nie powinien robić problemów, nie wypada.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Szybciej niż się spodziewałem rozpoczynam typowanie w lipcu :wink: Obserwowałem wczoraj kilka spotkań z Newport, trochę się pośmiałem (Brown potrafił popełnić trzy, czy cztery podwójne błędy serwisowe pod rząd), ale dziś znalazłem ciekawy pick. Leworęczny Berrer powinien poradzić sobie z powracającym po przewlekłych kontuzjach Haasem. Tommy przegrał po powrocie na kort 3 mecze, w tym dwa na trawie, trudno powiedzieć by rywale byli mocniejsi od tego z którym przyjdzie mu walczyć dzisiaj. Niemiec na trawie zaliczył trzy występy i poza przegraną z Giraldo (który na trawie także jest niezwykle niewygodnym przeciwnikiem) pokonywali go tenisiści, którzy na Wimbledonie doszli (przynajmniej) do ćwierćfinału. Ogólnie myślę, że to jeszcze nie czas na Haasa, na trawie gra znakomicie, ale gdy jest w normalnej formie. Berrer zawsze był groźny w halach, lubi szybkie nawierzchnie, potrafi wytrzymać długą wymianę, a to z takim asem jak Haase może się okazać kluczem do sukcesu.

Tommy Haas - Michael Berrer 2 @ 2.30 Pinnacle ⛔
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis-Atp Newport
Data, godzina startu: 06.07.2011 18:25
Spotkanie: Bogomolov-Bemelmans
Typ: 0-2
Kurs: 3,80
Buk: Bwin

Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej rundy turnieju na kortach trawiastych w newport reprezentant gospodarzy Bogomolov spotka sie z Belgiem Rubenem Bemelmansem. Obaj zawodnicy udowodnili juz w tym sezonie ze na korcie trawiastym czuja sie bardzo dobrze. Amerykanin byl w cwiercfinale w Hertogenbosch, w trzeciej rundzie Wimbledonu, co prawda nie mial zbyt wymagajacych rywali po drodze, jednak te wyniki robia wrazenie. Z kolei Belg nie moze sie poszczycic wieloma zwyciestwami, jednak nawiazywal wyrownana walke z czolowka swiatowego rankingu. M.in. pilki meczowe w meczu z Tomasem Berdychem w Halle, pozniejszym finalista turnieju. Belg byl bardzo bliski zwyciestwa w tym meczu, podobnie jak w pierwszej rundzie na Wimbledonie z Francuzem Bennteau z ktorym przegral po piecio setowym pojedynku. W pierwszej rundzie w Newport nie mial zadnych problemow z Gremelayrem. Bogomolov z kolei meczyl sie z beznadziejnym ostatnio zverevem w trzech partiach. Nieco wyzej cenie umiejetnosci Belga, ponadto mimo braku zwyciestw na trawie to jego wyniki robia na mnie wieksze wrazenie od Amerykanina. Mysle, ze to wlasnie Belg znajdzie sie w kolejnej rundzie turnieju.
 
komar77 18

komar77

Użytkownik
Tenis- Newport
Data, godzina startu: 06.07.2011 17-00
Spotkanie:Mahut-Rochus
Typ: 1
Kurs: 2
Buk: bet365

Analiza;
Dziś o 17 spotkają się dwaj równożędni zawodnicy.Dziwi mnie taki duży kurs na reprezentanta Francji, gdyż jest to jego ulubiona nawierzchnia. Rochus ma za sobą dobry sezon i dobre występy na kortach trawiastych.
Mahut zaś grał przeciętnie w tym sezonie lecz po dobrym występie w pierwszej rundzie:
N.Mahut-S.Decoud-2-0(6:1,6:0)
myślę że upora się z belgiem który wymęczył zwycięstwo w 1 rundzie:
O.Rochus-G.Jones-2-1(6:4,3:6,6:3)
Francuz jest znany ze świetnego serwisu, którym to sprawia ogromne problemy przeciwnikom.
Zachęcam do grania kurs bardzo dobry opłaca się ryzykować.:cool:
 
F 67

figo88

Użytkownik
Na dziś 3 typy z Newport.
Zacznę od perełki
Dimitrov - Kudla
poniżej 20.5 gema -&gt; 1.80 ✅ (weszło ale wynik mnie powalił 1-6 4-6)
Oglądałem pojedynki obu tych graczy w 1 rundzie, Dimitrov zdominował przeciwnika pod każdym względem, podczas gdy Kudla po mizernej grze pokonał Karlovicia, gdzie w 3 secie % trafienia pierwszego serwisu Chorwata wynosił około 50%... co jak większość wie musiało oznaczać porażkę.
Kudla posiada słabiutki serwis (proszę nie sugerować się asami z Karlo), który Dimitrov na pewno odpowiednio wykorzysta, do tego popełnia proste błędy w wymianach i wyraźnie było widać brak jego ogrania na tym poziomie. Uważam, że dziś Bułgar będzie miał jeszcze łatwiejszą przeprawę niż w 1 rundzie z Dabulem i rozgromi go w 2 setach mieszcząc się poniżej 20.5 gemów.

Bemelmans - Bogomolov Jr.
Bemelmans -&gt; 2.25 ⛔ (6-2 0-6 1-6, szkoda gadać)
Na pierwszy rzut oka kursy nie powinny dziwić, Bogo dobry jak na niego występ na Wimbledonie, podczas gdy Bemelmans po kwalach odpadł w 1 rundzie. Oglądałem jednak pierwsze spotkanie tutaj Amerykańca i mecz przypominał poziomem kwalifikacje do challengerów, a nie turniej ATP. Zverev grał totalny piach, do tego ZAWSZE przez cały mecz po swoim serwisie biegał do siatki (nawet drugim!!)... Rozumiem, że nawierzchnia sprzyja serve and volley, jednak dla mnie to już była desperacja. Bogo bardzo słabo serwował w tym meczu, jego 2 serwis był na poziomie WTA, a w wymianach za dużo popełniał prostych błędów. Bemelmansa niestety nie było w TV, po statach widać, że słabo u niego było z serwowaniem pierwszego podania, lecz jednak gdy już weszło to sprawiał dużo problemów. Jego grę opieram głównie na tym co widziałem w jego pojedynku z Berdychem w Halle, gdzie grał naprawdę przyzwoicie i powinien tam odprawić Czecha... Podsumowując, jeżeli Bogo zagra jak w swoim pierwszym spotkaniu z Zverevem nie daję mu większych szans z Bemelmansem, którego pierwszy serwis powinien dziś częściej wchodzić. Jednak należy pamiętać, że Bogo gra u siebie i jego gra może ulec zmianie, chociaż i tak nagle nie osiągnie takiego poziomu by nie był w zasięgu młodego Belga.
Rochus - Mahut
Rochus -&gt; 1.80 ✅ (6-4 7-6)
Nie zgodze sie z typem poprzednika na Mahuta. Oczywiście Mahut na trawie zawsze groźny... zawsze jak serwis mu wchodzi. W jego pierwszym meczu jednak się on bardzo wahał, w 1 secie koło 50% a drugim w granicach 70%. Po Rochusie możemy być pewni, że w wymianach będzie tutaj dominował, do tego osiągnął przed rokiem tutaj finał, w h2h 4-1 na jego korzyść, do tego obecna forma ze wskazaniem na jego korzyść... Dlatego według mnie jeżeli mam tutaj wybierać między kursem 1.8 a 2.0, gdzie zdecydowanie więcej mi mówi na korzyść Rochusa, wybieram właśnie jego.
 
C 89

cyt-555

Użytkownik
Tak mi wychodzi:
Isner-Clement 2 jakieś 3,5 ⛔ No i kiszka, teraz to dopiero Isner będzie tuzem trawiastym, fajny turniej przy pełnej rundzie Pucharu D. Trza to wykorzystać w przyszłości i zagrać progresją przeciwko asowi na Wimbli 2012.
Nie wiedzieć czemu, pewnie nieuctwo, Wielki Jaś został punktem odniesienia poziomu gry na trawie. Bzdura goni nonsens. Almagro został trawnikowcem bo wygrał w tym roku na Wimbli z Jankesem. Dlatego też Berrer został wymiataczem na tej nawierzchni, wszak ograł Hiszpana w s-Her itd. A wszystko z jednego powodu, milion gemów jakie było grane rok temu w meczu Mahut-Isner.
1. Almagro ma poglądy Lendla; na trawie to się krowy pasą. Gra na Wimbledonie bo wypada i trzeba, jako człek z czołówki ATP nawet tam walczy, ale...
Na 7 występów ugrał raptem 5 meczów, siłą statystyki 7 wmoczył, bilans 5-7.
Poza Wimbledonem zagrał na trawie jeszcze całe 3 turnieje i nawet jeden mecz wygrał. Czyli jego dorobek na tej nawierzchni to 16 spotkań w CAŁEJ karierze, z czego wygrał całe 6. Sensacją to był jego start na trawie poza Wimbledonem, a nie porażka z Berrerem. Królik czy Król Roger?
2. Rzeczony Nieniec, Berrer, zaliczył coś około 20 meczów na trawie, z czego nawet z 5 wygrał, a raczej już kończy karierę niż zaczyna. Na Wimbli 5 startów i RAZ doszedł do 2 rundy. To miało wystarczyć na Hassa?? A akurat Seppi i Muller to niezłe kozaki na trawie i po długiej przerwie z nimi nie wstyd przegrać o włos.
3. Mahut najlepiej to gra u buków, potem w turniejach tuż przed GS {mocni tylko wtedy trenują}, i czasem w żelkach. No ale przecie zagrał taki niesamowity mecz z Isnerem, wygrał ze sto gemów, musi być szychą!?!?
4. No i SAM JAŚ 207, wali asy jak szalony to na trawie musi robić z opsów wiatraki!?
Inny Ivo jakoś nie podbił Londynu, myślenie schematami prowadzi do piachu. W 2008 Isner zaatakował trawę, też dał się przekonać że zrobi na niej furorę. Zagrał w 4 turniejach, jeden mecz nawet wygrał i dał sobie spokój z tymi podbojami. Potem zaliczył jeszcze 2 Wimbli, rok temu i w tym wygrał z oszustem Mahutem, a w drugich rundach przegrał z kelnerami na tej nawierzchni. Jakby nie liczył, na trawie zaliczył 9 meczów, z czego o dziwo nawet 3 {słownie trzy} wygrał. Znam większych kozaków, np. Clement. Na cegle można się ślizgać, hard trzyma podeszwę, a na trawie to trza umić się poruszać. Samym serwisem to można ustrzelić ptaszka.
Trochę będzie dzisiaj w Newport powiewać, nie za mocno, ale może w serwisie przeszkadzać. Oprócz Clementa wychodzą raczej same 1, ale tylko kurs na Bogomolowa wart jest chyba ryzyka.
Bez urazy, w typkach można się mylić, ale minimum faktów przed to obowiązek typera.
 
C 89

cyt-555

Użytkownik
Tenis- Newport
Data, godzina startu: 06.07.2011 17-00
Spotkanie:Mahut-Rochus
Typ: 1
Kurs: 2
Buk: bet365


Analiza;
Dziś o 17 spotkają się dwaj równożędni zawodnicy.Dziwi mnie taki duży kurs na reprezentanta Francji, gdyż jest to jego ulubiona nawierzchnia. Rochus ma za sobą dobry sezon i dobre występy na kortach trawiastych.
Mahut zaś grał przeciętnie w tym sezonie lecz po dobrym występie w pierwszej rundzie:
N.Mahut-S.Decoud-2-0(6:1,6:0)
myślę że upora się z belgiem który wymęczył zwycięstwo w 1 rundzie:
O.Rochus-G.Jones-2-1(6:4,3:6,6:3)
Francuz jest znany ze świetnego serwisu, którym to sprawia ogromne problemy przeciwnikom.
Zachęcam do grania kurs bardzo dobry opłaca się ryzykować.:cool:
Wiesz jaka jest różnica między Decoudem i Jonesem? Jak przed i po ślubie. Argentyńczyk to nędza ceglana {a 29 lat za nim}, na trawie to był jego 3 mecz w życiu. Jak myślisz, ile wygrał? Jeśli na tej podstawie typujesz, to nie typuj.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Kilka słów o meczu dwóch graczy na poziomie futuresów czyli Yani-Kudla
widac że jak mecz jest czysty a nie sprzedany przez Dinitrova czy Karlovica widac było jak beznadziejnym graczen jest Kudla
Yani miał 13 szans na przełamanie Kudli wykorzystał 8. a że return Dimitrova a return Yaniego to jak Fedexa i naszego drewniaka Janowicza
Ten mecz był czysty grali na swoim poziomie czyli futuresów albo słabo obsadzonych chelach

Jedno mnie dziwi dlaczego nikt na tym forum nie napisał po meczu z Dimitrovem było cos nie tak
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom