>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Nice, Dusseldorf 16.05-22.05

Status
Zamknięty.
A 4

alex123

Użytkownik
Andy Roddick - Victor Hanescu @ 1.95 Betsson

Bukmacherzy maja cos problem z tym meczem bo u wiekszosci zostal on poprostu wycofany. Do czego to doszlo aby Victor Hanescu byl dzisiaj faworyzowany a niby z jakiej racji? Wiem ze Hanescu przepada za clayem a Roddick wrecz przeciwnie jednak to niczego nie zmienia bo Amerykanin jest o niebo lepszym tenista od Rumuna. H2H 3-0 dla Yankeesa , dodatkowo 1 mecz byl grany na clayu w 2006r gdzie Arod wygral 61 60. Arod przegral co prawda 2 ostatnie pojedynki , z Cipolla mozna uznac to za niespozdianke ale kazdemu sie zdarza a z Simonem to wiadomo Francuz to bardzo dobry grajek. Hanescu jest zbyt cienki na Roddicka gdzie kolwiek by nie grali. Kursy dziwne ale Andy napewno postara sie poprawic forme przed Rolandem. Hanescu to jeden z tych graczy na ktorego nigdy nie warto stawiac a raczej czesciej przeciwko niemu!!
roddick niewychodzi na kort,w roland garros tez pewnie niezagra,kontuzja barku
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Andujar dzis napewno faworytem z Benneteau. Francuz gra fatalnie w tym sezonie o czym nie tylko ja pisalam po Casablance. Chociaz znalazl sie ktos kto probowal bez sensu pisac, ze Francuz forme odzyskuje. Po miesiacu juz nagle byl bez formy wiec znow typ na niego i oczywiscie kolejna wtopa bo niby Baggy cos gra. Bardzo zabawne to wszystko wiec moze wyjasnie, ze Julien ma duze klopoty z dobieganiem do pilek przy grze katowej, slabo broni drugiego podania, nie nadaza i uderzenia nie sa dokladne a wiec czesto siatki outy. Baggy jest na cegle beznadziejny o czym kazdy kibic tenisa wie takze ta wygrana nie jest miernikiem formy Francuza. Pablo zagral w Casablance fenomelanie. Serwis i dominacja na korcie. Potem powrot do tego co zawsze. Wtopa za wtopa nie wiadomo czemu, po czesci problemy zdrowotne ale nie ugranie chociaz seta z Lorenzim i Belluccim moze troche dziwic. Pierwsza runda krecz Dimitrova. Mysle, ze jednemu i drugiemu zalezy aby pograc w Nicei bo z takim przygotowaniem na RG nie ma czego szukac. Moze sie jeszcze uda troche formy podlapac tutaj. Benneteau jest obecnie troche groszym graczem a biorac pod uwage bardzo mocne strzaly Hiszpana to moze mu byc ciezko. Pytanie jest jedno czy PA bedzie wszystko wywalac czy nie, jesli nie to wygra. 1,88 1/10
---
Andujar juz 2,0 wiec chyba trzeba odpuscic, unibet trzyma po 1,67 ale takie cuda przed RG to zawsze byly wtopy takze trzeba obserwowac ruchy kursow.
 
john90 115

john90

Użytkownik
Moje typy na dziś:
Almagro - Berlocq -5 gema Expekt 1.85. Kurs ryzykowny. Jednak wiadomo, że Almagro prezentuje się w tym sezonie bardzo dobrze. Berlocq gra po prostu dziwnie. Wczoraj w 1 secie zupełnie nic nie grał, a potem nagle zaczął grać zupełnie inaczej. Wiadomo, że nikt przed RG nie będzie chciał się forsować, ale myślę że różnica gemów będzie w okolicach 5-7, a przy 5 jest zwrot więc wydaje mi się, że Nicolas powinien to pokryć.
No niestety ... odwalił w 1 secie a potem w drugim mógł zakończyć 6-3 ale się nie popisał ... nie pokryty 1 gem. ⛔
drugi bliźniaczy typ:
Ferrer - Seppi - 5.5 Expekt 1.85
Tutaj już wchodzi jedynie różnica 6 gemów. O tym jakim zawodnikiem na tej nawierzchni jest David mówić nikomu nie trzeba. Prezentuje się w tym sezonie naprawdę bardzo dobrze. Odpadał tylko z zawodnikami wysokiej klasy jak Nadal czy Djokovic, więc myślę, że jedynie wszystko będzie zależało od tego z jakim nastawieniem wyjdzie na kort. Wiadomo, nie będzie chciał się forsować dzisiaj, a wydaje mi się że chce się rozegrać przed RG bo opuścił ostatni turniej. Seppi to słaby zawodnik i nie ma żadnych szans dzisiaj na korcie z Davidem. No chyba, że jest jakiś przekręt ;p, ale Ferrer to typowy wojownik więc &quot;tanio skóry nie sprzeda&quot;.
6-3 ; 6-2 ???? ✅
Jak ktoś nie chce tak ryzykować to polecam:
Ferrer 2-0 1.35
Almagro 2-0 1.48 * 2-1 ⛔
_______________
2. 00 ⛔
Pozdrawiam John ????
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Nie widziałes chyba meczu Seppiego z Rogerem-Vasselinem... Jak dla mnie over 9,5 w 1 secie za 2,25
Ja też nie widziałem, ale z kim on wczoraj grał a dziś !? Wczoraj grał z zawodnikiem spoza setki ATP, a dziś z absolutną czołówką, z w dodatku Ferrer w tym roku prezentuje się wyśmienicie, tylko czy przed RG będzie chciało mu się wysilać ?
Over, który proponujesz wczoraj by nie wszedł z Vasselinem, a Ty go polecasz przeciwko Ferrerowi hmm ?? kwestia do głębokiego zastanowienia czy aby na pewno warto tracić pieniążki ?
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Dziś do grania proponuję:

J. Benneteau - P. Andujar @ 1.91 Sportingbet 3:6, 4:6 ✅✅✅

Oglądałem wczorajsze spotkanie Benneteau z Bagietką, o zwycięstwie w tym spotkaniu zadecydowały przede wszystkim masa niewymuszonych błędów ze strony Cypryjczyka. Francuz niczym kompletnie na plus nie zachwycił, grał tylko proste wymiany i czekał na błąd przeciwnika.
Dziś na przeciw siatki stanie bardziej wymagający przeciwnik: Hiszpan Andujar całe życie spędził na mączce, co wiąże się z tym, iż lubi grać długie, ostro bite wymiany, trzyma piłkę w korcie, ma regularność, pofrafi zagrać piłki kątowe -to wystarczy na Francuza. Po za tym wygrał turniej w Casablance, w którym udowodnił na jak wysokim poziomie potrafi grać.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Adrian Mannarino - Tomas Berdych
Upatruję w tym meczu niespodzianki. Adrian Mannarino to młody, zdolny tenisista z Francji. Na koncie póki, co ma wygrane w challengerach, ale od czegoś trzeba przecież zacząć. Warte podkreślenia jest to, że dwukrotnie dochodził do finału imprezy tej rangi, gdy turniej był rozgrywany we Francji. Adrian Mannarino zagra przed własną publicznością, motywacja musi być wysoka. Dodatkowo jest leworęczny, to na pewno jakieś utrudnienie dla Berdycha. Tomas w Nicei z tego, co wiem nie grał. Nie broni tutaj żadnych punktów. To na pewno dla niego przetarcie przed French Open, gdzie rok temu doszedł do półfinału i musi się spiąć, by obronić punkty. Nie spodziewam się tutaj zbyt wielkiej motywacji ze strony Czecha, a jak wiadomo, kiedy on jest niezmotywowany to może przegrać z każdym. Kurs @ 5 jest bardzo dobry do gry!
 
T 7

tarunt2010

Użytkownik
Dolgopolov v.s Hanescu 2 (2,87) bet365
Jak dla mnie Viktor prezentuje coraz to lepszy tenis, z meczu na mecz ten chlop się rozkręca ???? Zaryzykuje tutaj na Hanu dlatego, ze kurs kusi a gra rumuna na prawde jest dobra, zeby nie powiedzic bardzo dobra. Po takim kursie polecam ten wlasnie typ ???? Mysle takze, ze w tym spotkaniu mozemy zobaczyc seta o wyniku 7;6 dla ktorejs ze stron.
Osobiscie zaryzykuje na 2:0 dla rumuna ????
Almagro v.s Berdych 1 (2,25) bet365
Osobiscie bardzo przepadam za hiszpanem, lubie ogladac jego tenis. Dlatego też postawie dla niego, ale nie jest to tylko i wylacznie z czystej sympatii. Nicolas grac na clayu potrafi chyba do tego przekonywac nie trzeba, tylko teraz pytanie ktoremu z panow bedzie sie bardziej chcialo a ktoremu nie bd sie chciec? Tomas rywali nie mial rewelacyjnych, troche mocniejsza drabinke mial Almagro, i jak pokazaly te mecze, ze jezeli Hiszpan chcial to wygrywal bez zadnego ale. Berdych wiadomo tenisista nie tuzinkowy ale bardzo dziwnie grajacy, czasami wyglada to tak jakby mu sie nie chcialo, po prostu chimeryczny. Według mnie jezeli Nicolas bedzie chcial grać na swoim poziomie i nie odpusci tego spotkania wygra ????
Jakie są koledzy wasze spostrzeżenia ? czekam na komentarze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Po takim kursie na Almagro wręcz trzeba zagrac! Przeciez Hiszpan to absolutny top na ziemnych kortach. Bedrdych solidny na każdej nawierzchni ale jak ma go Almagro ograć to właśnie ca cegle i ma na to na pewno wiecej niż 50% a taki kurs, okazja naprawde ????
Co do drugiego typu, jak miałbym grać to na pewno na Ukraińca, który dokonał dzisiaj niezłej sztuki pokonując Ferrera. Po takim meczu nie może przegrać z Hanescu, to inna klasa zawodnika. Nie wiem czemu tak cenisz talent Rumuna ja mam o nim zupełnie inne zdanie....
 
J 22

junior1317

Użytkownik
Ja również uważam że Hanescu wygra 2-0. Dolgopolov ostatnio w kiepskiej formie. I to, że dziś ograł Ferrera to jakieś nieporozumienie. Oglądałem mecz, nie powiem, że grał źle Ukrainiec, ale to raczej Ferrerowi bardziej się nie chciało i dlatego przegrał. Osobiście jestem zdołowany postawą Hiszpana w 3 secie, gdyż miałem kupon do wyciągnięcia na kwotę 2100 zł i niestety Ferrer nie wszedł. Jak w drugim secie Ferrer podkręcił grę, Alexander się pogubił i przegrał 1-6. I tu upatruję dlatego wyniku 2-0 dla Hanescu. Jak zagra on tak jak we wcześniejszych meczach, Ukrainiec nie ma większych szans.
Jeśli chodzi o mecz Almagro... Mam przeczucie że wygra Berdych. Wiadomo, Tomek to ścisła czołówka ATP, ale jest to gracz chimeryczny. Jak mu się chce, to gra rewelacyjnie. Ale w następnym meczu coś w głowie mu się porobi i gra totalny piach. Almagro wcale nie prezentował się tu dobrze, dzisiaj w drugim secie Andujar miał go prawie na widelcu, ale Nicolas pokazał swoje większe doświadczenie i ostatecznie wygrał. Jednak mój typ to Berdych i uważam że będzie 2-0 dla Czecha. A w setach 6-1 i 6-4 ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
Według mnie jutro Olek i Berdych powinni wygrać. Dolgopolow szuka pkt. po słabej grze na europejskim clay&#39;u, ma ku temu okazję, którą sam sobie stworzył wyrzucając Davida, powinien wykorzystać, że dostaje w półfinale &quot;w nagrodę&quot; przeciętniaka jakim jest Hanescu. Co do Berdycha - jeżeli będzie częściej niż dzisiaj wykorzystywał bp to Almagro nie ma szans, zwłaszcza, że w poprzednich rundach &quot;sygnalizował&quot;, że mu nie zależy na tym turnieju - jak można stracić seta z taką nędzą jak Berlocq?
 
T 7

tarunt2010

Użytkownik
Moze dlatego, ze swoją grą w poprzednim sezonie a konkretnie na RG tak mi się facet spodobał, oczywisscie jego gra ???? :p ,ze cenie jego nie male umijętnosci. Rzeczywiscie Ukrainiec pokazl klase dzis z Davidem, ale czy hiszpan nie odpuscil sobie tego meczu? dwa dni odpoczynku przed Garrosem to chyba wystarczajaco by nie wypasc z rytmu meczowego.. mozliwe, ze Ferrer oddal mecz, a takze mozliwe iz po prostu byl slabszy. Meczu nie ogladalem wiec raczej wypowiadac sie nie moge. Moze i racje masz tutaj, ukrainiec ma wieksze umijetnosci i jest faworytem;p ale to tylko sport;p ???? Zapraszam kolege do dzialu typy dnia na 20.05 tam opisuje inne mecze tenisowe mozna podyskutowac ????
 
fat77 11

fat77

Użytkownik
Dolgopolov v.s Hanescu 2 (2,87) bet365
Jak dla mnie Viktor prezentuje coraz to lepszy tenis, z meczu na mecz ten chlop się rozkręca ???? Zaryzykuje tutaj na Hanu dlatego, ze kurs kusi a gra rumuna na prawde jest dobra, zeby nie powiedzic bardzo dobra. Po takim kursie polecam ten wlasnie typ ???? Mysle takze, ze w tym spotkaniu mozemy zobaczyc seta o wyniku 7;6 dla ktorejs ze stron.
Osobiscie zaryzykuje na 2:0 dla rumuna ????
Jakie są koledzy wasze spostrzeżenia ? czekam na komentarze ????
Powiem krótko ale na temat: Hanescu i Dolgopolov to jedne z głośniejszych nazwisk, których w typowaniu radziłbym unikać jak ognia. Obydwaj znani są z conajmniej dziwnych wahań formy, odpuszczania meczy na papierze wygranych i innych mniejszych lub większych wałków. Moja osobista czarna lista. Proponuję odpuścić ten mecz, gdyż przed RG wydarzyć się tu może wszystko.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Jesli chodzi o sam &quot;skill&quot; to niewątpliwie lepiej wypada Dolgopolov bo Hanescu to tenisista technicznie przeciętny. Natomiast ma głowę na karku i potrafi wypatrzyć słabe strony przeciwnika i grać konsekwentnie. Tylko, że Dolgopolov jest zwyczajnie lepszy...
 
W 4

wiesiu

Użytkownik
Dolgopolov to bardzo chimeryczny tenisisista..bazuje na serwisie i gra na przyslowiowa pale/sile liczac ze szybko skonczy wymiane - czesto juz po pierwszym uderzeniu. Poki mu wychodzi jest ok..ale z takim stylem gry latwo o bledy. Hancescu natomiast podoba mi sie w tym turnieju gra bardzo pewnie agresywnie i wydaje sie ze powalczy o wygrana
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Jesli chodzi o sam &quot;skill&quot; to niewątpliwie lepiej wypada Dolgopolov bo Hanescu to tenisista technicznie przeciętny. Natomiast ma głowę na karku i potrafi wypatrzyć słabe strony przeciwnika i grać konsekwentnie. Tylko, że Dolgopolov jest zwyczajnie lepszy...
Jak dla mnie Hanescu &quot;nie ma głowy na karku&quot;. Jeden z kilku graczy z czołówki, którego słabość psychiczna obiawia się dość często. Ile on już spotkań przegrał na własne życzenie, ile spotkań przegrał w szatni, ile razy na korcie nie potrafił wyciągnąć wniosków ze swojej marnej gry...
Tutaj zagra w finale, z Almagro lub Berdychem. Moim zdaniem obojętnie, z którym zagra to przegra!
 
T 7

tarunt2010

Użytkownik
Dolgopolov v.s Hanescu 2 (2,87) bet365
Jak dla mnie Viktor prezentuje coraz to lepszy tenis, z meczu na mecz ten chlop się rozkręca ???? Zaryzykuje tutaj na Hanu dlatego, ze kurs kusi a gra rumuna na prawde jest dobra, zeby nie powiedzic bardzo dobra. Po takim kursie polecam ten wlasnie typ ???? Mysle takze, ze w tym spotkaniu mozemy zobaczyc seta o wyniku 7;6 dla ktorejs ze stron.
Osobiscie zaryzykuje na 2:0 dla rumuna ???? ✅✅
Almagro v.s Berdych 1 (2,25) bet365
Osobiscie bardzo przepadam za hiszpanem, lubie ogladac jego tenis. Dlatego też postawie dla niego, ale nie jest to tylko i wylacznie z czystej sympatii. Nicolas grac na clayu potrafi chyba do tego przekonywac nie trzeba, tylko teraz pytanie ktoremu z panow bedzie sie bardziej chcialo a ktoremu nie bd sie chciec? Tomas rywali nie mial rewelacyjnych, troche mocniejsza drabinke mial Almagro, i jak pokazaly te mecze, ze jezeli Hiszpan chcial to wygrywal bez zadnego ale. Berdych wiadomo tenisista nie tuzinkowy ale bardzo dziwnie grajacy, czasami wyglada to tak jakby mu sie nie chcialo, po prostu chimeryczny. Według mnie jezeli Nicolas bedzie chcial grać na swoim poziomie i nie odpusci tego spotkania wygra ???? ✅✅Almagro jezeli nie odpuci wygra ten turniej ???? ciesze się ze mialem racje ???? A Viktor rozniusl ukrainca w pyl ????
Jakie są koledzy wasze spostrzeżenia ? czekam na komentarze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom