>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Nicea & Dusseldorf, 19-25.05.2013

Status
Zamknięty.
C 5

chacal

Użytkownik
G. Monfils - R. Haase 1.45


Gael na swoich francuskich kortach pokazuje, że jest w bardzo dobrej formie. Widać, że czuje głód gry i nie ma mowy w tym wypadku o żadnym odpuszczaniu przed French Open, pomimo wygranego Challengera. Gael lubi być w grze, gdy Francuz czuje rytm, czuje się najlepiej. Na turnieju jest mega regularny. Do tego rozgrywa bardzo mądrze spotkania taktycznie. Co prawda wczorajszy mecz mógł się ułożyć nieco inaczej, gdyby Fabio był regularniejszy ze skrzydła FH, jednak nie zmienia to faktu, że to Gael, swoją defensywną grą, bardzo mądrze prowokował do podejmowania maksymalnego ryzyka przez Włocha.
W dniu dzisiejszym na przeciwko Francuza stanie Robin Haase, który powinien być zdecydowanie łatwiejszym celem dla Geala. Haase to ofensywny counter-puncher, który opiera swój tenis na budowaniu akcji, co powinno być dzisiaj wodą na młyn dla czarnoskórego zawodnika. Oczywiście Geal musi uważać na podkręcanie tempa FH przez Robina, jednak nie są to na tyle zamiatające kort uderzenia, które mogłyby decydować o losach spotkania. Kolejnym, bardzo ważnym argumentem, jest drugi serwis Haase, który jest bardzo przeciętny. Czytelny i podatny na kontrę, może okazać się przysłowiowym gwoździem do trumny. Zarówno w meczu z Giraldo, jak i Fognini, Geal, bardzo ładnie wchodził w drugi serwis rywala, mocno akcentując swoją przewagę już na początku wymiany. Szkoda, że udało mi się złapać stosunkowo mizerny kurs, no ale niestety, człowiek ma w życiu też inne obowiązki ;)
Podsumowując, większa regularność, systematyczność i głód gry po stronie Francuza. Wiadomo, że to zawodnik z nieco wyższego tenisowego levelu, aniżeli jego dzisiejszy rywal, a ranking na chwilę obecną nie oddaje jego prawdziwego potencjału. Drugi serwis Holendra będzie bardzo mocno karcony przez Gela. Spodziewam się krótkiego i szybkiego meczu, jednak nie polecam żadnych odważniejszych rozwiązań, bo jak wiadomo Francuz potrafi przysnąć na korcie, chociaż w tym turnieju nic takiego mu się nie przytrafiło.
Życzę trafnych wyborów! GL!
 
G 12

gilsimon

Użytkownik
cche tylko ostrzec graczy przed stawianiem na simona. ja gram na betfair wiele czasu tam spedzilem i jak widze ze w jakism podrzednym turnieju przed meczem na gracza jest postawione po kursie 3.05 , 35 tys euro oraz na to ze simon nie wygra 70 tys euro to juz wiadomo o co chodzi hehe . Simon przegra ten mecz ???? albo minimum 1wszego seta. gdyby przegral mecz to zainkasuje jakies 140 tys euro, natomiast gdy uczciwie awansuje do finalu zarobi marne niecale 40 tys euro ???? wnioski wyciagnijcie sami ???? 100 tys euro na jeden kurs w tak podrzednym turnieju na NIE faworyta od razu jest podejrzane
To już Twój 5-6 nick na forum, zachowuj się poważnie bo polecisz szybko - rox.
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
Czy tylko ja widzę value na Pellę jutro? Chłopak pozytywnie mnie zaskoczył i nie wydaje mi się, by sprzedał tanio skórę jutro. Co sądzicie? Sam pójdę w win Pelli bo wygodnym kursie @4.50 bo czemu by nie spróbować?
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Spróbować można za małą stawkę, ale z takim specjalistą na clayu jakim jest Monaco, widzę marne szanse młodego Argentyńczyka,Monaco dzisiaj mega zmotywowany nie dał wiele pograć Tobiasowi Kamke, o wiele lepiej wygląda hc gemowy na Pelle myślę że tanio nie sprzeda skóry,reasumując będzie mu ciężko ugrać chociażby seta, kursy nie są przeszacowane moim zdaniem.
 
midq 677

midq

Użytkownik
Na pierwszy ogień idzie mecz Juan Monaco - Guido Pella. Zarówno na Pelle jak i na porażkę Monaco gram od początku tego turnieju. Guido dał już troszkę zarobić, Juan jakimś cudem przepchał się do kolejnej rundy. Zarówno w meczu z Ghemem jak i Kamke grał słabo i jego przeciwnicy mieli sporo szans. Jutro już piątek, tylko 2 dni do RG a nie wiadomo jeszcze kiedy Juan będzie grał. Jeżeli chce odpocząć jeszcze przed RG to najwyższy czas a nikt mu nie zarzuci odpuszczania meczu jeśli przegra z będącym w gazie, dobrze grającym na mączce rodakiem z Argentyny.
Pella @4,74 pinnaclesports⛔ 4-6 6-7, kolejny raz Monaco był do pyknięcia, brakło już sił peji

Drugi analizowany przezemnie mecz to spotkanie Holendra Igora Sijslinga z doświadczonym Finem Jarkko Nieminenem. Jarkko moim zdaniem również będzie się skupiał na RG a już w ostatnim meczu z Bautistą-Agutem wyglądał słabo i śmiem twierdzić, że gdyby nie lekka kontuzja Hiszpana to w tym meczu grał by właśnie on. Sijsling gra tutaj dobrze, pokonał już 3 faworytów i wszystko zanosi się na to, że może odprawić z kwitkiem również czwartego.
Sijsling @2,75 bet365


stawki lekkie
 
D 2

damian199312

Użytkownik
Ja również postawiłem sobie dziś 10 zł na Simona. I nudziło mi się, więc tak z ciekawości postanowiłem sobie zajrzeć na forum. I całe szczęście. Akurat kolega zaczął dzielić się swoimi spostrzeżeniami, które w przeciągu 10-15 min zostały usunięte z forum ???? Być może, żeby jakoś zatuszować tą sprawę... Wtedy z ciekawości zajrzałem na Betfaira, poczytałem jak tam system ich funkcjonuje i co zauważyłem ? Przy stanie - wtedy było chyba dokładnie 3:1 dla Francuza jest postawione, że Simon nie wygra seta. Znając realia tenisu wydało mi się to prawdą, bo jedno przełamanie, wygrana swojego serwisu i już mamy remis. A dalej to każdy wie sam jak było...
Wtedy przekonałem się w 100% co do wiarygodności tego typu i bezpiecznie sobie skontrowałem na Andujar oraz zaryzykowałem z tym typem na 2:0 w setach... Widać weszło, ja jestem do przodu, jednak jakiś niesmak pozostaje...
Tak z innej beczki to forum chyba powstało z myślą o takich spostrzeżeniach, a nie o dobrym interesie firm bukmacherskich... A z dzisiejszej sytuacji wynika, że bardziej funkcjonuje pod dyktando tych drugich...
Kurs trafiony dokładnie za 6.55. Ale na razie małe stawki gram, bo zaczynam i chcę powoli dojść do większych interesów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Hmm czytam te wszystkie analizy i znaczna większość użytkowników typuje na dogów. Jakby się zastanowić jest to całkiem logiczne w końcu zbliża się Garros więc co lepsi zawodnicy nie będą się tu pocić. Przyznaje, że póki co taktyka na dogów wyglądała w Waszych analizach bardzo dobrze bo niespodzianek sporo. Myślę, że jednak teraz już może być o to trudniej. Jakby nie patrzeć Monaco jest w teorii najlepszym z półfinalistów i skoro już się pofatygował i wszedł do półfinału to raczej chce wygrać ten turniej i o Garrosie jeszcze nie myśli. Nie jest też zawodnikiem ze ścisłego topu, żeby sobie przebierać w turniejach i skoro nadarza mu się okazja wygrać turniej ATP to wierzę, że z niej skorzysta. Pella to nie ten poziom, ładnie pograł we wcześniejszych rundach no ale chyba starczy i jeśli mecz odbędzie się w duchu rywalizacji i grania na 100% umiejętności to Monaco wygra bez większego problemu. Kursy na czysty win marne więc uderzam w 2-0
Monaco 2-0 kurs 1,53 bet365✅
Po co ten tie break?
A co do nowych tenisowych modów to sam mam zastrzeżenia niestety panuje forma lekkiego terroru i jak się coś na władzę napisze to można dostać minimum karteczkę, którymi sypią jak z rękawa więc jak nie podasz typu a napiszesz coś mądrego to się ogólnie bój;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
funias 691

funias

Użytkownik
Juan jakimś cudem przepchał się do kolejnej rundy. Zarówno w meczu z Ghemem jak i Kamke grał słabo i jego przeciwnicy mieli sporo szans.
Na pewno oglądałeś ten mecz? Kamke momentami zfrustrowany niemiłosiernie po tym jak Monaco sobie z nim poczynał. Może wynik nie do końca to pokazuje, ale Monaco miał meczyk pod kontrolą
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
Jakby nie patrzeć Monaco jest w teorii najlepszym z półfinalistów i skoro już się pofatygował i wszedł do półfinału to raczej chce wygrać ten turniej i o Garrosie jeszcze nie myśli.
Skąd możesz wiedzieć, co mu w głowie siedzi? Może dziś pomyślał, że mecz rozegra na sto pro i zmiecie Pelle z kortu, a jutro pomyśli, że jednak jest przemęczony, że szybko mnie ten Pella złoi i sobie odpocznę ;)
Brands już pokazał jak ładnie można mecz ustawić, tak samo było z Simon&#39;em dziś.
Takie kursy to trzeba brać z pocałowaniem ręki, bo widać w nich value, a szczególnie przed nadchodzącym French Open.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Skąd możesz wiedzieć, co mu w głowie siedzi?
A gdzie napisałem, że wiem co mu w głowie siedzi? Gdybym wiedział to bym napisał: wiem co mu w głowie siedzi więc wszyscy sprzedawajmy mieszkania, bierzmy kredyty i jutro zagrajmy zgodnie z tym co mu w głowie siedzi. Brednie albo brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. To co napisałem jest moją opinią, że wydaje mi się bardzo prawdopodobne, że skoro awansował tak daleko, rywali ma teoretycznie słabszych no to zechce wygrać ten turniej. Mogę się mylić, może olać jutrzejszy mecz ale wtedy to on się wykaże brakiem logiki nie ja.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Brands już pokazał jak ładnie można mecz ustawić, tak samo było z Simon&#39;em dziś. Takie kursy to trzeba brać z pocałowaniem ręki, bo widać w nich value, a szczególnie przed nadchodzącym French Open.
Dobrze - oni ustawili, odpuscili - zwał jak zwał. Ale dla przeciwwagi Monaco też miał sobie odpocząć, a wygrywa i gra dobrze. Jeden odpuści drugi nie odpuści.
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
A gdzie napisałem, że wiem co mu w głowie siedzi? Gdybym wiedział to bym napisał: wiem co mu w głowie siedzi więc wszyscy sprzedawajmy mieszkania, bierzmy kredyty i jutro zagrajmy zgodnie z tym co mu w głowie siedzi. Brednie albo brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. To co napisałem jest moją opinią, że wydaje mi się bardzo prawdopodobne, że skoro awansował tak daleko, rywali ma teoretycznie słabszych no to zechce wygrać ten turniej. Mogę się mylić, może olać jutrzejszy mecz ale wtedy to on się wykaże brakiem logiki nie ja.
&quot;raczej chce ten turniej...&quot; - to mnie skłoniło, do napisania tego, że PRZYPUSZCZASZ, że wiesz, co mu w głowie siedzi :&gt;

sam idę w stronę Pelli, ma chłopak talent, trzyma serwis, umie skończyć, czego chcieć więcej? Trochę opanowania w odpowiednich momentach jutro i przeciwnik do ogrania. Swoją drogą, Monaco grałby jakąś śmieszną 250-tkę, jak za chwilę RG, gdzie broni 4 rundy z zeszłego roku - dla mnie nie jutro robi out, a kurs @4.50 ładnie wchodzi ;)
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
&quot;raczej chce ten turniej...&quot; - to mnie skłoniło, do napisania tego, że PRZYPUSZCZASZ, że wiesz, co mu w głowie siedzi :&gt;
Teraz napisałeś dobrze. Przypuszczam, że chce wygrać właśnie tak jest. Trepanacji mu nie robiłem więc co mu tam siedzi napiszę jeszcze raz nie wiem ale logicznym wydaje mi się, że skoro zostały same przeciętniaki i jeden teoretycznie mocniejszy zawodnik to jednak będzie chciał wygrać bo będzie mógł sobie dopisać wygraną turnieju ATP całkiem niskim kosztem sił. Dla mnie sprawa jest prosta: jeśli nie wiąże się z turniejem jakiegoś sukcesu to się odpada w 1 max 2 rundzie bo po co dalej się męczyć jak się wygrać nie chce?
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Montanes v Roger-Vasselin 1 @1,79 Pinek ✅

Spodziewałem się z @1,5 na Alberta. Value. Hiszpan prezentuje się ostatnio całkiem nieźle. Od zawsze solidny ziemniaczek. Francuz taki śmieszny gracz, coś tam pyka, gra taki podręcznikowy tenis ale sukcesów nie ma. Warunki fizyczne świetne ale nie przekłada się to zupełnie na serwis. Montanes na pewno ma smaczek na finał, dziś gładko pyknął Matje. Widziałem pierwszy set i byłem pod wrażeniem gry Alberta, bardzo wysoki poziom. Vasselin formą ostatnio nie błyszczy, tutaj pokonał Falle, Berankisa i Querreya, mając sporo szczęścia. Dla mnie jutro zdecydowane zwycięstwo Montanesa, jest dużo regularniejszy, ma lepszą formę. Kurs pewnie będzie spadał.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Tak jak napisał Ozborn86, Monaco wygra ten turniej, nie ma lepszego specjalisty od gry na mączce tutaj w Duseldorfie niż on sam,odpuście sobie jakieś nadzieje co do Pelli, jakby nasz zerowiec bez psychy niejaki Kubot miał troche oleju w głowie nie byłoby Pelli w tym turnieju,Tipsa bez formy,Trocina tak samo, Russel mógł z nim wygrać, Zemlja to też żaden rywal dla Trociny był, bo to co gra ten challengerowiec to dno,wystarczyło obejrzeć wywiad Monaco po spotkaniu z Kamke, powiedział że musi grać jak najwięcej spotkań przez RG aby wejść w odpowiedni rytm i że chce zdobyć skalp jakim będzie zwycięstwo w turnieju rangi ATP notabene pierwsze dla niego w tym sezonie, na pewno nie odpuści i nie położy się przed Pellą,a argumenty jakimi Pella może postraszyć Juana są znikome, radzę szukać niespodzianki w drugim spotkaniu, Sijsling na prawdę dobrze serwuje, mało popełnia błędów, dużo winnerów, dzisiaj zmiótł Hajka z kortu, wczoraj Kolschreibera który na pewno nie odpuścił spotkania, Holender był lepszy po prostu i ma duże szanse z chimerycznym Nieminenem....
Dziękuje Dobranoc
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Pakuję do końca na moich dwóch faworytów którzy wygrają w Nicei oraz Dusseldorfie - Monaco i Monfils. W Niemczech pojedynek wewnątrz argentyński, grający turniej życia Pella który tylko przebija na drugą stronę bo trafiał na oponentów którzy myślami są już we Francji, teraz Monaco który nigdy nie odpuszcza i pokaże młodemu trochę pokory. Gael gra świetnie tutaj, Andujar również ale to jednak nie ten sam tenis co Francuz, Pablo robi więcej błędów i to zaważy o zwycięstwie Monfilsa.
Guido Pella - Juan Monaco - 2 @ 1.18
Gael Monfils - Pablo Andujar - 1 @ 1.40

Jeszcze tak z bardziej ryzykownych polecam pograć 3 sety w tym meczu, patrząc jak obaj tu grają uważam że ten mecz nierozstrzygnie się w 2 setach, ciężko wskazać wygranego, moim faworytem jest Vasselin a buków Montanes, tak czy siak najlepszą opcją będzie pogranie 3 setów po lepszym kursie.
Albert Montanes - Edourd Roger-Vasselin - 3 sety @ 2.37
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
sam idę w stronę Pelli, ma chłopak talent, trzyma serwis
W ostatnich 3 meczach stracił swoje podanie aż 11 razy. 5 razy z Kubotem i 5 razy z Troickim. Dla Pelli będzie to już 7 mecz na tym turnieju. Monaco to powinien wygrać szybko, ale skoro spotyka się dwóch Argentyńczyków na korcie, a jednym ze sponsorów turnieju jest Bwin to radzę odpuścić to spotkanie.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
ATP Dusseldorf
Spotkanie: Pella G. vs Monaco J.
Typ: Pella +5,5 g ✅✅✅ 4:6,6:7
Kurs: 1,59
Buk: Pinnacle

Analiza:
Ostatnio lekko pograłem na &quot;Peję&quot; z Troickim i obecnie uważam, że młody Argentyńczyk może nawet wygrać ten turniej, bo dla niego jest to główny cel, a dla reszty przystanek przed RG. Monaco w 2 poprzednich meczach nie musiał grać na maxa, wykorzystywał błędy rywali. Kamke grał mu ciągle z FH na środek, więc go poganiał po kątach i było po meczu. Gdyby Niemiec był bardziej opanowany, to 2. set mógł spokojnie być jego, bo prowadził 2:0. Monaco w wywiadzie na koniec żalił się, że jest strasznie zimno i nigdy nie grał w takich warunkach. Pella gra już tu długo i jak widać mu to nie przeszkadza. Pomijając średnią formę jego rywali i tak pokazał się z dobrej strony w wielu wymianach.

Dodatkowo:
Pella +1,5 s Pinnacle 2,47 ⛔⛔⛔

e:Szkoda &quot;Pei&quot; i tego drugiego seta, bo zasłużył na niego. Szacun za ambicję, bo siły to on już nie miał za dużo...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Monaco wczoraj pokazał, że chętnie pogra w tym turnieju. W drugim secie meczu z Kamke była ciekawa sytuacja. Monaco ma 5:3 i serw. Przegrywa swoje podanie. Naturalna kolej rzeczy dla zawodnika, który chciałby wypocząć przez RG. Ale nie. Monaco w świetnym stylu przełamuje swojego rywala (do 15) i wygrywa mecz. Ten facet nie wygląda na kogoś kto chciałby odpuścić. Nie wyobrażam sobie, żeby przegrał z Pellą, który jest bardzo, bardzo przeciętnym zawodnikiem. Taki Ferrer dla ubogich. ;)
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Nie wyobrażam sobie, żeby przegrał z Pellą, który jest bardzo, bardzo przeciętnym zawodnikiem. Taki Ferrer dla ubogich. ;)
Jak dla mnie porównanie zupełnie nietrafione i zastanawiam się, czy mówimy o tym samym zawodniku. Jaki Ferrer? przecież całkiem różnią się stylem gry, o warunkach fizycznych nawet nie wspominam. Jeśli miałbym go porównać do kogoś bardziej znanego i doświadczonego, to pierwszy nasuwa mi się na myśl ... Nieminen. Warunki fizyczne zbliżone, lewa ręka, forehand. Oczywiście Argentynczyk w wielu elementach tj precyzja czy poruszanie się po korcie odstaje, ale zauważam wiele podobieństw...

e: zgadzam się z komentatorami Eurosportu, którzy stwierdzili, że Monaco to taki wolniejszy Ferrer...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom