>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Paryż, 07-13.11.2011

Status
Zamknięty.
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Obaj gracze nie błyszczą na tle tego roku, jednak Youzhny jest w gorszej dyspozycji i uważam, że bedzię tutaj miał mniej interesu. Przegrał ostatnio swój mecz z Lammerem, który jest sklasyfikowany poniżej top300 i to na pewno jego jedna z najgorszych porażek w tym roku. I nie wydaje się być na tyle zmotywowany, by rywalizować w danej chwili z graczami, z którymi na ogół miał problemy, bowiem w H2H prowadzi Kohli 6-1 i jedyna wygrana jaką zaliczył Rosjanin była po kreczu Niemca. Poza turniejami w swoim kraju - Youzhny nic wielkiego nie pokazał. Kohli z koleji dość solidnie przeszedł kwalifikacje i jeśli kontynuuje swój poziom, to widzę go tutaj na zwycięskiej pozycji z Mikhailem.

Philipp Kohlscheiber - Mikhail Youzhny @1,92 / Pinnacle ✅

-----------------------------------------------------------------------

Bogomolov w tym meczu jest wart gry, dość udany sezon, szczególnie końcówka. Co prawda nie wygrał żadnego turnieju, jednak w większości eventów dochodził do 2 lub 3 rundy i wygląda na bardziej regularnego gracza niż kiedy był młodszy. Raz już pokonał w tym roku Bellucciego, kiedy był nawet w lepszej formie Brazylijczyk. Aktualnie Bellucci nie radzi sobie zbyt dobrze i po ostatnim meczu w pucharze Davisa, gdzie przegrał w finałowym secie z Youzhnym (14-12) ciągle nic nie wygrywał, ogółem na 10 rozegranych meczy zdołał pokonać słabego Andreeva oraz Golubeva. Obaj panowie potrafią zagrać w hali, jednak Bogomolov na pewno lepiej się tutaj spisuje -przedewszystkim kondycyjnie. Uważam, że tutaj w Paryżu Amerykanin ma więcej w zanadrzu w porównaniu do Brazylijczyka, który wydaje się ,że chce już mieć ten sezon za sobą.

Thomaz Bellucci - Alex Bogomolov jr -2,5 @1,80 / Bwin ✅

-----------------------------------------------------------------------

Tutaj również oczekuje komfortowej wygranej przez Giraldo, uwzlęgniając dość słąbą aktualną formę Garcia-Lopeza. Hiszpan zalicza porażkę za porażką i ostatnio znów odpadł w pierwszej rundzie turnieju w Valencii z Mahutem. Nie ma motywacji oraz nie jest pewny ostatnio swojej gry. Giraldo z koleji zalicza jeden z jego najlepszych sezonów w karierze i może nie jest wielkim fanem gry w hali, to na pewno potrafi być tutaj niebezpieczny. Jest bardzo dobry w grze z głębi kortu, dość dobrze się porusza i potrafi mocno uderzyć, co powinno wystarczyć na Hiszpana, który wydaje się że zdecydowanie chce, by ten sezon dla niego się już zakończył.

Benneteau w końcówce sezonu może pochwalić się dobrą dyspozycją, w dodatku gra u siebie, nie mniej jednak Raonic to potwór w hali, do tego posiada bardzo dobrą psychikę jak na młodego grajka i nie sądze, by mógł Francuz swoimi urozmaiceniami zatrzymać dzisiaj Kanadyjczyka. Milos na pewno nie jest w takiej formie, jaką prezentował na początku sezonu, jednak tkwi w nim nadzieja, że może pokazać się z bardzo dobrej strony, jaką prezentował chociażby ostatnio w Sztokholmie. Na pewno będzie trudny do przełamania. Sądze, że o wiele lepszy serwis i także umiejętności Kanadyjczyka gry z głębi kortu będą dziś wystarczające w starciu z Francuzem, który na pewno jest solidny, ale w hali zdecydowanie ustępuje młodemu Milosowi.

Santiago Giraldo &amp; Milos Raonic @2,61 / Unibet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Szybkie korty w Paryżu dają Mullerowi szansę z jego dobrym serwisem a zarazem słabym returnem Andersona. Prawdopodobnie zostanie rozegrany jakiś tiebreak, w których Muller wypada na ogół nieźle. Ostatni raz, kiedy ze sobą grali górą był właśnie Luksemburczyk wygrywając 2:0 w Atlancie (Lipiec) własnie po 2 tiebreakach. Fakt ,faktem ostatnio Muller nie zachwyca i stąd na pewno taki kurs, ale dużo będzie w tym meczu zależeć
od postawy serwisowej obu graczy i umiejętności returnu, więc uważam że value duże.

Gilles Muller - Kevin Anderson @3,48 / Pinnacle ⛔
 
gju 134

gju

Użytkownik
Kevin wrócił do dobrej formy. 2 przegrane z JDP ujmy nie przynoszą, a poza tym wszystkie spotkania wygrywa bardzo pewnie. Muller ostatnio pikuje w dół. Kurs 1,4 można jeszcze pobrać na Kevina. Value bym szukał w innych meczach. Chociażby Seppi. Myślę, że szanse na wygraną nie są mniejsze w jego wypadku w stosunku do Davydenki.
Cilic gra jak gra, ale przeciwko dostaje bardzo łakomy kąsek w obecnej chwili. Dasco trafia w kort bardzo rzadko ;) podwójne błędy, brak cierpliwości. Serwis zdecydowanie na korzyść Marina.
Dużo dzisiaj spotkań, które mogą się skończyć w każdy sposób. Poza tym to pierwsza runda. Ja się nastawiam dzisiaj na obserwacje. Nie radzę dzisiaj wydawać dużych pieniędzy na tenis.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Pierwsza runda ostatniego Mastersa tego roku, a co za tym idzie coniektórzy mogą trafić z formą - a że dziś pierwszy dzień zmagań, więc od niespodzianek się nie obejdzie. Poza tym taki Verda czy Muller wcale nie odstają znacznie umiejętnościami wobec Cilica czy Andersona. No, ale to typowe szukanie &quot;niespodzianki&quot; więc, wynik odwrotny na pewno mnie nie zaskoczy :razz:
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
dla mnie jako wiernego przeciwnika niejakiego Fogniniego
kurs 1.4 na Dodgiga, choc go dobrze nie znam jest kuszący
i chyba najbardziej pewny z wszystkich par
 
B 14

bartek0386h

Użytkownik
Kilka osób w swoich analizach gdzies tu pisało że w Paryżu graja w hali.
To jest blad ponieważ to nie jest hala co nieco zmienia postać rzeczy.
Co do typów nie bede pisał analizy ale na pierwszy rzut oka spodobał mi sie Bogomolov - Bellucci @1,44 no i zaczynam sie powaznie zastanawiac nad Kohlschreiber - Youzhny @1,72. Choc Niemiec nie jest w swojej najwyzszej formie a Rosjanin bywa nieobliczalny.


christopher48 // Nawierzchnia: indoor hard.

Powodzenia przy tych typach :)
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Radka i Florka miałem w ostatnim czasie wiele okazji widzieć w kilku turniejach. Niemiec jest dla mnie lekkim faworytem tego spotkania. Jezeli jego EGO nie obrazi się na siebie to Florek swoim tenisem powinien uniesc Radka. Chłopak z Karviny ostatnio wiele gra...i całkiem dobrze gra, moze nie dochodzi do weekendu bo zazwyczaj kończy już we wtorek lub czwartek rozgrywanych turniejów to jednak gra ciekawy tenis, lekko archaiczny ale do bólu techniczny i nacechowany pięknymi wolejami....itd. Florek gra za to ciut mocniej, jest bardziej regularny.Jak zagra 60% tego co zagrała z Nadalem (wygrał po pięknym spotkaniu niedawno) powinien zagrać w 2 rundzie. Kurs dla mnie mega zawyzony na Niemca?! Florek 2.00✅


ps. Agnieszka pozdrawiam Cię, odpisałem Ci na pw, ale nie wiem czy doszło to do Ciebie, cos z netem...do usłyszenia! hej,

@ jak co roku uwazajmy przy stawianiu i stawkowaniu, w Paryzu zawsze się dzieją CYRKI!!! mega dziwne wtopy, przegrywanie faworytów, krecze...za chwilę Londyn!


---

Spróbujemy jeszcze Ferrero, hiszpan gra bardzo poprawnie, solidny i nigdy nie odpuszcza, legenda hiszpańskiego tenisa ma się dobrze, w zderzeniu z Nikolą to jego widzę w roli faworyta, serwis i sieć francuza to za mało na wszechstronnego hiszpana! Pewnie bedzie sporo gemów i długi mecz...licze ze styl hiszpana bedzie górą...nawierzchnia pod Mahuta, ale to mi nie przeszkadza, licze za walke i lepszy tenis Huana

Ferrero 1.85⛔


---
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 18

darkk7

Użytkownik
Cilic - Verdasco 3.00 zl +

Tu typuje Verdasco !! Gra dobry tenis i dziwie sie ze az tak wysoki kurs jest na niego ! w head to head przewage ma Verdasco 4:2 , wiec mam nadzieje ze dzis tez mnie nie zawiedzie ! Martwi mnie tylko to ze Verdasco jak przegrywa to szybko rezygnuje.. szkoda ze nie ma takiej mobilizacji jak np Nadal. Przekonamy sie juz za pare chwil !
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 165

karol666

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Paryż
Spotkanie: T. Belucci -A. Bogomolov
Typ: Bogomolov 2-0
Kurs: 2.25
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Czas na spotkanie pierwszej rundy turnieju w Paryżu, w którym Belucci podejmie Bogomolova. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Amerykanin. Już raz spotykali się w tym roku w turnieju w Los Angeles i tamto spotkanie wygrał Bogomolov. Belucci ostatnio bez formy. W ostatnich trzech turniejach odpadał w pierwszej rundzie. Bogomolov osiąga w tym roku dobre wyniki. A Belucii nie powinien być dla niego trudnym przeciwnikiem. Powinien dość szybko wygrać to spotkanie.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Wooho! I odpadł drewniany Cilic. Bardzo dobrze, że znowu został pogoniony bo ostatnio od losu dostawał za dużo. Dasco zaczął trafiać, wreszcie więcej cierpliwości. Szału nie ma, ale jest postęp w końcu.
GGL będzie łatwym kąskiem dla Bongi. Mecz z Giraldo nie stał na wysokim poziomie. Kohli może podziękować niebiosom bo drabinkę ma cudo. I ma realne szanse na 1/8 z bardzo przeciętną grą. Ciekawe z czym do Paryża wybrał się Gasquet.
 
manager91 66

manager91

Użytkownik
Cillic ponownie pokazał jak ogromne ma falowania formy w jednym meczu/turnieju gra niezwykle równo nie popełnia wiele błędów potrafi doskonale wytrzymywać długie wymiany a w innym jak dziś tych błędów jest wiele za dużo. Verdasco może nie zaprezentował się jakoś nadzwyczajnie dobrze jednak na wyraźnie falującego Cillica w zupełności wystarczyło. Ciekawy jestem kolejnych występów Verdasco.


Tenis
Bellucci T. - Bogomolov A. Jr
Typ: 1
Kurs: 2,78
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Buki faworyzują Amerykanina ze względu na lepsze wyniki osiągane w ostatnim czasie, ja jednak dopatrywał bym się mimo wszystko innego wyniku w tym spotkaniu jak przewiduje większość typujących. Obserwując poczynania Bellucciego dostrzegłem, że po przerwie jaką miał pomiędzy występami w Davis Cup a po powrocie do rytmu turniejowego, jadąc na turniej do Pekinu gdzie poziom jego tenisa nie wyglądał najlepiej wraca do formy co udowodnił kolejnymi występami. Mimo iż ponosił porażki w pierwszych rundach kolejnych dwóch występów turniejowych robił to już w lepszym i lepszym stylu niż to było poprzednim razem. Szczególnie dobrze zaprezentował się już w Szwajcarii gdzie był bardzo blisko pokonania Nieminena. Uważam, że Brazylijczyk jest bardziej perspektywicznym graczem niż Bogomolov i jeżeli tylko zagra na swoim bynajmniej przeciętnym poziomie stać go na zwycięstwo w tym pojedynku. Jak wiemy Amerykanin swoją grę opiera na długich wymianach, Bellucci również potrafi wytrzymywać wymiany oraz myślę, że swoim leworęcznym forhendem będzie rozrzucał rywala po korcie kończąc akcje przy siatce.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
po porstu Cilic istnieje na wolnym korcie, tutaj było zbyt szybko i strasznie sie pogubił - wolno biega, długo sie ustawia do pozycji itd.,
natomiast Verdasco na prawdę nic nie gra takiego i zapewne popłynie już wkrótce
 
gju 134

gju

Użytkownik
po porstu Cilic istnieje na wolnym korcie, tutaj było zbyt szybko i strasznie sie pogubił - wolno biega, długo sie ustawia do pozycji itd.,
natomiast Verdasco na prawdę nic nie gra takiego i zapewne popłynie już wkrótce
piękne teorie serwujecie. ???? korty z Paryżu w tym roku są zdecydowanie wolniejsze niż w ostatnich sezonach tak sie wypowiadają wszyscy zawodnicy, to po pierwsze. po drugie to Cilic cały czas gra na podobnym poziomie. Turniej w St. Pet. wygrał bo miał niebywale dużo szczęścia. po trzecie to nieprawda, że Cilic istnieje na wolnych kortach w przeciwienstwie do szybkich. zaraz się dowiem, że Raonić jest clayplayerem bo ma przeciętna koordynację ????
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
oczywiście że jest szybki, nie najszybszy ale szybki, na prawdę trzeba ładować w piłkę z dużą siłą i dochodzić do niskich szybkich piłek ... jak widać Bennetou gra bardzo dobrze, ale to Raonic jest wyższy i szybszy, potrafi jedna reką dojśc do piłki i wygrał właśnie tie breaka w pierwszym secie
poziom Verdasco / Cilic był żenujący w porównaniu do Raonic / Bennetou
to jest świetny kort dla mocnych serwisantów oczywiście, tu nie trzeba trafić w milimetr wolnego kortu żeby zdobyć punkt, tu wystarczy w miarę trafić w kort z odpowiednią siłą, a ten kto słabo gra jedną reką może sobie jedynie pomarzyć o dobrym odbiorze : &gt;
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Thomaz Bellucci - Alex Bogomolov 1 @ 2.75 Pinnacle
Bogomolova w ostatnich miesiącach widziałem dużo, chyba aż za dużo razy, bo zdarzało mi się oglądać także jego przeciętne mecze. Ogólnie Amerykanin osiągnął niezłe wyniki w ostatnich tygodniach, ale trzeba wziąć pod uwagę też to, że od 4 tygodni jest w podróży, gra najlepszy sezon w karierze i może odczuwać zmęczenie. Oczywiście nie na tym opieram swój typ. Po prostu uważam, że Brazylijczyk to gracz o dużo większym potencjale i może lepiej czuje się na cegle, ale w hali Bercy (bardzo szybka nawierzchnia) nie koniecznie musi czuć się źle. Posiada w końcu świetny serwis (bardziej rotacyjny niż mocny, co na tym korcie może sprawić dużo problemów Alexowi). Bellucci za dużo na takich kortach w karierze nie pograł, a sądzę że ma duży potencjał by na nich wygrywać ze swoim serwisem i agresywnym forhendem. Bogomolov właściwie dopiero w tym sezonie zaczął osiągać dobre wyniki w halach, ale jeśli spojrzymy na rywali jakich pokonał to nie ma szału. Bellucci ostatnio przegrał kilka spotkań po kolei, ale miał bardzo niewygodnych rywali. Myślę, że seria porażek w końcu musi się skończyć, a że jest to ostatni turniej sezonu to powinno to nastąpić właśnie dziś. Solidność Bellucciego w mieszance z tym o czym wspomniałem wyżej powinny załatwić tu sprawę.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Ferrero na pewno nie grał tak dobrze w Valencji, jak we wcześniejszych turniejach, m.in w Szanghaju, mogło to być spowodowane presją, jaka na nim ciążyła grając przed swoją publicznością. Nie mniej jednak jest on bardzo solidnym graczem, posiadającym wiele atutów. Mahut grać w hali potrafi, co ukazują jego ostatnie wyniki, posiada dobry serwis ,a do tego świadomość gry na własnym terenie. Jednak pozwolę sobie zagrać tutaj na Juana, który w mojej opini jest lepszym tenisistą i na pewno stać go, by powalczyć w ostatnim dla niego turnieju w sezonie. Mecz na pewno będzie zacięty, prawdopodobnie 3-setowy, jednak bardziej widzę Ferrero w 2 rundzie.

Juan Carlos Ferrero - Nicolas Mahut @2,12 / Pinnacle
 
guzior 6

guzior

Użytkownik
A co myślicie o dublu Nishikori + Wawrinka? Nishikori ostatnio w całkiem dobrej formie - w Szanghaju zaszedł daleko przegrywając z Murrayem, choć w Bazylei doskonale nie grał - zaszedł szczęśliwie daleko, a Wawrinka doszedł tam do finału gdzie przegrał z Federerem, ale wcześniej rozgromił gładko nie byle jakiego grajka - bo Mayera.
AKO to 2.29, więc całkiem sympatycznie
 
apator 29

apator

Użytkownik
Ferrero na pewno nie grał tak dobrze w Valencji, jak we wcześniejszych turniejach, m.in w Szanghaju, mogło to być spowodowane presją, jaka na nim ciążyła grając przed swoją publicznością. Nie mniej jednak jest on bardzo solidnym graczem, posiadającym wiele atutów. Mahut grać w hali potrafi, co ukazują jego ostatnie wyniki, posiada dobry serwis ,a do tego świadomość gry na własnym terenie. Jednak pozwolę sobie zagrać tutaj na Juana, który w mojej opini jest lepszym tenisistą i na pewno stać go, by powalczyć w ostatnim dla niego turnieju w sezonie. Mecz na pewno będzie zacięty, prawdopodobnie 3-setowy, jednak bardziej widzę Ferrero w 2 rundzie.

Juan Carlos Ferrero - Nicolas Mahut @2,12 / Pinnacle
Pamiętaj, że obaj są lekko kontuzjowani. Juan-stopa, Mahut-nie wiem co mu dolegało, że kilka dni temu oddał mecz. Oczywiście Ferrero jest zdecydowanie lepszym tenisistą. Pytanie tylko czy jego stopa wytrzyma częste wyciąganie piłek po volley&#39;ach Mahut.
 
manager91 66

manager91

Użytkownik
A co myślicie o dublu Nishikori + Wawrinka? Nishikori ostatnio w całkiem dobrej formie - w Szanghaju zaszedł daleko przegrywając z Murrayem, choć w Bazylei doskonale nie grał - zaszedł szczęśliwie daleko, a Wawrinka doszedł tam do finału gdzie przegrał z Federerem, ale wcześniej rozgromił gładko nie byle jakiego grajka - bo Mayera.

AKO to 2.29, więc całkiem sympatycznie
Pozwolę sobie się wypowiedzieć na temat proponowanej przez Ciebie kombinacji.
Teoretycznie wydaje się być &quot;w miarę&quot; dobre typy jednak uważam, że taki kupon całkowicie no bet dlaczego? Ponieważ forma Isnera jest wielką niewiadomą a Wawrinka również nie można powiedzieć by był w rewelacyjnej formie...
Nishikori? Owszem młody Japończyk robi ostatnimi czasy furorę gra bardzo dobrze jednak w pojedynku z Stakhovskym łatwo mieć nie będzie ponieważ ten wydaje się powoli wracać na właściwe tory swojej gry i w tym pojedynku zdecydowanie walczyć będzie do samego końca o wygraną w tym pojedynku i jest wiele elementów gry, które w mojej opinii prezentuje lepiej.

Reasumując uważam, że AKO 2,29 jest zdecydowanie za małe w stosunku do ponoszonego ryzyka związanego z tym kuponem, jeżeli jednak zdecydujesz się na grę życzę powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom