>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Pekin & Tokio, 01-07.10.2012

Status
Zamknięty.
harvey 967

harvey

Użytkownik
???? Querrey S. - Lopez F.

Popieram typ kolegi dolcegibony, który wskazuje Querreya jako zwycięzcę pojedynku z Lopezem.

Sam, który zazwyczaj swoją super grę pokazuje na Amerykańskich kortach tym razem swój prawie najlepszy tenis gra w Chinach. Dziś w starciu z Seppim w mojej opinii zagrał bardzo dobrze. Przy swoim serwisie praktycznie niezagrożony. Włoch nie miał co powiedzieć na atomowe podania Amerykanina. W pierwszym secie dawno nie widziałem takiego tenisu Sama. O serwisie już mówiłem, ale return też był niczego sobie. W wymianach, których w tym meczu nie było za dużo, widać było, że ma pomysł na grę. Kończący fh bardzo fajnie wyglądał. Ostatnio z formą było nie za dobrze. W US Open aspiracje miał z pewnością większe, niż wynik jaki osiągnął (porażka w III rundzie z Berdychem). Jednak teraz widać, że dobra dyspozycja wróciła i powinien kontynuować swoją dobrą grę.

Lopez, który tutaj w Chinach pokonał już młodego Harrisona i Lu, teraz będzie miał poprzeczkę postawioną o wiele wyżej. Hiszpan jak wiadomo, gdy ma dobry dzień i łapie wiatr w żagle potrafi zagrać bardzo dobrze, a przy czym fajnie dla oka. Nie boi się atakować i biec do siatki. Jego serwis jest całkiem niezły, ale jeżeli pierwsze podanie nie wchodzi to cała koncepcja się sypie, a w wymianach nie poradzi sobie z Samem. Z Lu poradził sobie w dwóch setach, a mimo to Azjatycki zawodnik przełamał serwis Hiszpana i to dwukrotnie. Querrey return ma z pewnością lepszy niż Lu, a w wymianach też sobie poradzi. Dlatego sądzę, że swoje szanse na odbiór serwisu będzie miał i je wykorzysta.

W mojej opinii Sam, ma bardzo duże szanse na wygranie tego pojedynku i zameldowanie się w półfinale. W tej chwili prezentuje lepszy tenis, niż rywal z Hiszpanii. Udowodnił jak narazie w dwóch meczach, że jego serwis i gra wyglądają bardzo dobrze i jak do tej pory tylko Verdasco raz go złamał. H2H na korzyść starszego Feliciano 2:1, jednak spotkanie wygrane przez Sama było w tym roku nie całe dwa miesiące temu w Winston Salem wygrał 6:3 6:4. Dziś sądzę, że wygra tą rywalizację i bilans zostanie wyrównany. Come on Sam !


???? Querrey S. - Lopez F. # 1.48 Pinnacle
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Michaił Jużny - Jo Wilfried Tsonga 3,10 Unibet ⛔ 3/6 2/6
Tsonga od turnieju w Queen&#39;s gra z kontuzja małego palca u dłoni, nie jest to jakiś poważny uraz, wymagający natychmiastowej interwencji chirurgicznej (zabieg odbędzie się po zakończeniu sezonu) jednak napewno ta kontuzja nieco przeszkadza mu w grze. Jo w tym roku jak na siebie na nawierzchni typu Hard osiągnął przeciętne wyniki. Wygrana w Doha, semi w Winston-Salem i &quot;ćwiartka&quot; w Dubaju i Miami.
Youzhny to niespełnione , cudowne dziecko rosyjskiego tenisa. Swego czasu porównywany był do Safina, ale jedynym czym zbliżył się do swojego wielkiego rodaka to umiejętnością trwonienia talentu, imprezowania i wybuchami na korcie.
W Pekinie w 1R Francuz po wielkich męczarniach pokonał Istomina, mecz 2R walkowerem oddał mu Davydenko.
Misza ma na rozkładzie przeżywającego kolejną już młodość Haasa i zawsze groźnego Andersona, którego wczoraj ograł dość gładko.
H2H 3-2 na korzyść Rosjanina, na hardzie 2-0 dla Tsongi, lecz Michaił wygrał 3 ich ostanie pojedynki.
Oczywiście Francuz jest wyraźnym faworytem tego meczu, ale napewno nie takim jakim uznają to buki. Spodziewałem się kursów w okolicach 2,7-2,8, a, że mamy w chwili obecnej kurs pow.3 to obok takiego value nie można przejść obojętnie.

Dość dobrze wygląda także Querrey 1,40, który z pusiakiem Lopezem nie powinien mieć większych kłopotów. ⛔ 6/4 4/6 4/6 ( I kto tu jest pusiakiem? ???? )
Baghdatis ✅ 6/2 6/4: 1,50 Marcos powinien serie zwycięstw na hard Tursunowa.
No i Tipsarevic 1,97 tu się trochę waham, poczekam jak urośnie do 2,0 to wtedy pobieram, ale napewno biorę over 23,5 g 1,75. ✅ 7/6(5) 2/6 7/6(7)
 
blads 187

blads

Użytkownik
Jakoś nie mogę wyobrazić sobie Baghdatisa grającego 2 dobre mecze dzień po dniu. Dla mnie gość jest nieobliczalny, w pamięci mam nie jeden mecz w którym odstawił niezłą szopkę. W dodatku nie jeden też pamiętam w którym był wyraźnym faworytem i skończyło się dla mnie tragicznie postawienie na niego. Niby z Monaco pokazał świetny tenis i opanowanie, ale z drugiej strony on jest tykającą bombą która wybucha w najbardziej niespodziewanym momencie. Tursunov w bardzo dobrej formie, dla niego to szansa się pokazać w turnieju większej rangi i z pewnością mu zależy, u Marcosa czasem mi się wydaje że z motywacją to on jest mocno na bakier. Zagrałbym czysto na Rosjanina, ale specjalnie przekonany nie jestem co do tego typu, ale już handicap gemowy wydaje mi się dobrym rozwiązaniem. Liczę na wyrównane spotkanie i być może jakąś niespodziankę. Typ bardziej jednak przeciwko dziwnym odchyłom Cypryjczyka, niż dobrej postawie Rosjanina w ostatnich turniejach. No ale cóż, czasem i tak trzeba...

Tursunov +3,5 - Baghdatis 1 @ 1,75 bet365 ⛔
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Peya/Soares - Melo/Chardy 1 @1,67 [William] ✅ 6/7 6/3 10/8
Austriak i Brazylijczyk ostatnio w wybitnej formie. W Kuala Lumpur wygrana, przy fakcie perfekcyjnego turnieju, gdzie stracili tylko seta.
Rywale? Jakaś następna składanka. Lecz kursy tutaj pomylone nie są, Melo wszyscy znamy, a zaś Chardy debla nie kaleczy. Jednak zagrali ze sobą tylko jedno spotkanie, co może się okazać za mało na o wiele lepszych i bardziej zgranych rywali. Nie jest to kurs w okolicach 1,2 więc pobieram.
Jurgen Melzer +6,5 @1,85 [Expekt] ⛔ 1/6 2/6
Austriak gdy jest zmotywowany, wyłącza mu się aspekt gorącej głowy.
Novaka pierwszy turniej od US i już nie lada się napocił z challengerowym Berrerem. Jeśli (wrócę do początku) głowa nie zacznie pajacować, to Austriak naprawdę powinien to pokryć. Ma arsenał, lekko spróbować można.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
N 2

najdzel9

Użytkownik
Novak Djokovic - Jurgen Melzer
Over/under games in the match (18,5)
typ: over 18,5 1.95 tipico.com
Jurgen sie juz troszke rozegral,ogral dolgiego,mysle ze fajnie czuje juz nawierzchnie i przy dobrej dyspozycji dnia powalczy choc w jednym secie z Dzokerem.Wystarcza 7:5 6:1 a wiec najlepsza pozycja wyjsciową bylby stan 5:5 w pierwszym secie ;P Pozdrawiam!
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Milos Raonic - Andy Murray +4 gemy @1,56 [Pinnek] ✅ 6/3 6/7 7/6
Głównej linii handicapowej bym nie brał, wchodzę we większą, a kurs nie najgorszy.
To nie będzie kopia z US Open, choćby dlatego, że jest to best of 3 i aby pokryć to handi, Kanadyjczyk musi tylko ciut przycisnąć przy własnym serwie. Milos w Bangkoku był tragedią, ale tutaj podkręcił tempo. Nie zawiodła bańka w trudnych sytuacjach z Janko (a u niego to już mega plus), spokojnie ograł Radka. Tutaj przy 6-4 6-4 dla Szkota ewentualnie zwrot i przez to jestem spokojny, bo pewnie jakiś TB zobaczymy.
Kei Nishikori - Marcos Baghdatis 1 @1,63 [Pinnek] ✅ 6/2 6/2
Japończyk jest zdecydowanie on fire. Z Berdychem genialny mecz. Gra u siebie i właśnie za to trzeba mieć do niego respekt, że nie walczył do momentu, gdy trafił na top - a przeszedł go i jest dalej.
Bagieta niby trochę się otrząsnął, lecz pokonał na razie tylko &quot;resztki&quot; tego, co zostało po tych wszystkich meczach z Monaco (widać było naprawdę nie najlepszą dyspozycje Argentyńczyka).
Piszcząca publika w Tokio mu pomoże, a on po konkretnym meczu z Berdychem jest już na wyższym biegu. Bagieta, dalej ospały, grający statycznie. To może być woda na młyn.
Paes/Stepanek - Bracciali/Cermak 1 @1,40 [Pinnek] ✅ 6/3 6/1
Tego, że rywale są konkretnymi deblistami kwestionować nie można. Jednak na moje, to jeszcze nie te uszy. Pierwszy debel spokojnie zmierza do wygranej tutaj i para, która na razie ogrywała same ogóry i składanki (nawet w wygranym turnieju w Holandii, prócz Lindstedtów) mogła im zagrozić. Kurs nie jest w okolicach 1,2 więc pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 2K

borek149

Użytkownik
Kei Nishikori - Marcos Baghdatis 1 @1,63 [Pinnek]

Japończyk jest zdecydowanie on fire. Z Berdychem genialny mecz. Gra u siebie i właśnie za to trzeba mieć do niego respekt, że nie walczył do momentu, gdy trafił na top - a przeszedł go i jest dalej.
Bagieta niby trochę się otrząsnął, lecz pokonał na razie tylko &quot;resztki&quot; tego, co zostało po tych wszystkich meczach z Monaco (widać było naprawdę nie najlepszą dyspozycje Argentyńczyka).
Piszcząca publika w Tokio mu pomoże, a on po konkretnym meczu z Berdychem jest już na wyższym biegu. Bagieta, dalej ospały, grający statycznie. To może być woda na młyn.
Co prawda oglądałem tylko drugi set ... ale genialny mecz Japończyka ? hm ... dyskutowałbym i to bardzo, bo drugi set wygrany przez Keia to zasługa Czecha, który psuł dużo bardzo łatwych piłek. W wymianach także wyższość Berdycha nie podlegała dyskusji, jedynie kiedy siedział Japończykowi pierwszy serwis wyglądało to dobrze ...
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
ja oglądałem cały (rutynowo, ze względu na nagrywanie) i słów nie zmienię. W drugim w gemach początkowych Berdych trochę osłabł, ale już w &quot;środku&quot; drugiego seta i końcówkę grali max. Tomek był za wolny, jak Kei narzucił tempo. A to co wyprawiał w defensywie już irytowało Czecha.
Serwis jako tako. Natomiast Bagieta ma wszystko ciut gorsze od Berdycha (obrazując ze Cypryjczyk w fajnej dyspozycji, Czech w średniej). Mimo to na zamulonego jak zwykle Marcosa styka to, co teraz gra Nisha. Przy tej publice on zdecydowanie jest on fire.
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Novak Djokovic - Florian Mayer
Suma Gemów
Typ: Poniżej 19 @ 1.641 Pinnacle ✅ 6-1 6-4 :spokodfhgfh: bezproblemowo na plus..

Czy ktoś jest w stanie zatrzymać Djokovicia w China Open? Serb nigdy nie przegrał meczu w tym turnieju (bilans 12-0), co dało mu dwa bezapelacyjne triumfy (2009, 2010), a w tym roku idzie przez drabinkę jak burza. W swoim pierwszym turnieju od US Open Djoko z każdym kolejnym meczem wygląda lepiej. Najlepiej pokazują to coraz lepsze wyniki: 6-1 6-7 6-2 z Berrerem, 6-1 6-3 z Berlocqiem i wreszcie 6-1 6-2 z Melzerem. Dzisiaj o wygraną powinno być równie łatwo bo jego rywalem będzie Mayer, który nigdy sprawił mu najmniejszych problemów, nie wygrał z nim jeszcze seta i uzbierał ledwie 15 gemów w 5 setach (http://www.tennisbetsite.com/head-to-head/novak-djokovic-vs-florian-mayer.html). Trzeba przyznać, że już samo dojście Mayera do półfinału trzeba odczytywać osiągnięcie ponad stan, a na dodatek mocno szczęśliwe. Dość powiedzieć, że Niemiec w drodze do SF nie musiał się mierzyć z żadnym z rozstawionych zawodników, za to pokonał takich mocarzy jak Fognini, Copil, czy Zhang. Bardzo szczęśliwa drabinka. Obawiam się, że szczęście Floriana właśnie się skończyło. W półfinale staje naprzeciw jednego z dominatorów tego sportu, dobrze usposobionego do gry, na dodatek w turnieju, w którym jeszcze nie przegrał meczu. Co gorsza Serb ma coś do udowodnienia po porażce w US Open, a mecz z Mayerem jest tylko krokiem ku temu. To będzie szybki, łatwy i przyjemny mecz dla Djokera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Djokovic - Mayer poniżej 19.5 gemów @1,53 [Pinnek] ✅ 6/1 6/4
Popieram &quot;górę&quot;. Jednak biorę ciut inaczej, bo przykładowe 6-3 6-4 Tobie daje zwrot, mi wygraną.
Mayer, jeśli zaprezentuje to co umie najlepiej kilka gemów ugra. Ale na Serbie nie powinny robić wrażenia bekhendy z podskoku czy solidne forhendy (których nie zdążył jeszcze rozkręcić), bo nie miał kto go wrzucić na wyższy poziom.
Novak już na nim jest, a to co zrobił w meczu treningowym z Melzerem styka na Niemca także. Może nie do jednego, dwóch - ale w linii się zmieści.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 28

mitch

Użytkownik
Ja chyba zagram na czyste zwyciestwo Mayera, tak dla emocji.
Kursy na wygrana Novaka sa mimo wszystko troche przesadzone.
To jest wciaz mecz dwoch profesjonliastow i byc moze jakims cudem Mayer moze wygrac... Kontuzja jakas czy cos...


???? . Rozumiem, że stawiasz tak za każdy razem gdy jest ok. 1.01 na Djoka? :grin: o ile dobrze pamiętam, a dokładniej mówiąc nie pamiętam kiedy Novak zawiódł gdy był tak zdecydowanym faworytem. Kurs na Djoka przesadzony? nie żartuj chłopie, przecież między tymi zawodnikami jest kompletna przepaść. Będziemy mieli tradycyjnie jakieś 6:2 6:3 i łatwy win Djoka. Jednym słowem kup sobie batona zamiast wyrzucać nawet to 2 zł w błoto.

Djoko -5.5 (1.60) Fortuna. Opcja bezpieczna wystarczy 6:2 7:5 zakładąc najgorszy scenariusz. Myślę, że Novak poradzi sobie dużo łatwiej.
Licze na krecz ????

Nie jadam batonów i wole wydac 2 zl stawiajac na Mayera.

A tak na serio to: Dla mnie nawet jak to sie skonczy 6:0, 6:0 to nie ma to znaczenia. Nie bede zalowalych tych &quot;2 zl&quot;.

A to jak sobie obstawiam to moja sprawa i nikomu nic do tego.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Ja chyba zagram na czyste zwyciestwo Mayera, tak dla emocji.
Kursy na wygrana Novaka sa mimo wszystko troche przesadzone.
To jest wciaz mecz dwoch profesjonliastow i byc moze jakims cudem Mayer moze wygrac... Kontuzja jakas czy cos...
???? . Rozumiem, że stawiasz tak za każdy razem gdy jest ok. 1.01 na Djoka? :grin: o ile dobrze pamiętam, a dokładniej mówiąc nie pamiętam kiedy Novak zawiódł gdy był tak zdecydowanym faworytem. Kurs na Djoka przesadzony? nie żartuj chłopie, przecież między tymi zawodnikami jest kompletna przepaść. Będziemy mieli tradycyjnie jakieś 6:2 6:3 i łatwy win Djoka. Jednym słowem kup sobie batona zamiast wyrzucać nawet to 2 zł w błoto.
Djoko -5.5 (1.60) Fortuna. Opcja bezpieczna wystarczy 6:2 7:5 zakładąc najgorszy scenariusz. Myślę, że Novak poradzi sobie dużo łatwiej. ✅ tradycyjnie, nawet się nie spocił porządnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom