>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - RG 2010 23.05.-06.06.

Status
Zamknięty.
G 40

gunslinger

Użytkownik
Murray może popłynąć już w I rundzie, ciekawe jaki będzie kurs.
Kubotowi będzie ciężko przejść, ten Francuz jeśli się nie myle w zeszłym roku na RG ograł Safina a w drugiej Tsonga
Mylisz sie Ouanna pokonał Safina w 2 rundzie a w 3 odpadł z Gonzalezem.Ale to było rok temu,myśle ze Łukasz ma spore szanse na awans,ale na pewno nie bedzie to łatwe spotkanie,pozostaje miec wiare i trzymac kciuki za polaka ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dla mnie Ouanna to klasyczny hardcourter, ja już sie nie trzymam tego podzialu na naiwerzchnie bo jest obecnie sztuczny i coraz wiecej graczy z trawy hardu juz dobrze gra na szybkim clayu (chociazby Amerykanie, Isner Querrey itd) ale akurat Ouanna naprawde pasuje głownie na hard. Chociaz tak jak pisali przedmowcy JO przed rokiem był w formie i postraszył na Rolandzie dobrych graczy więc trzeba uważac. Teoretycznie rywal pod Kubota bo 2 serwis beznadziejny i slaby bh, ktory latwo mozna atakowac. Z bh slabo mija wiec opcja na bh i siatka to swietne wyjscie. Z drugiej storny ostatnio Kubot ma lepszy bilans z typowy clayowcami wiec ja tego kompletnie nie rozumiem i szczerze mowiac nie postawilabym nawet złotowki na Łukasza. Ostatnio grałam go ze Starace, wygrał chyba 1 gema. Kiedys we Wrocławiu z De Voestem, tez wtopa i takich przykładów można podawać wiele. Psychika słaba, tu trzeba wygrać aż 3 sety a Oanna to niezly gracz, już chyba na Francuza lepiej zaryzykować 1/10 ale nie wiem czy to ma sens, trzeba przeglądać jego wyniki z 2010, z tego co pamiętam to nic chlopak nie wygrał ale talent ma. Lepiej tego nie grać i kibicowac Polakowi, albo over gemowy tylko na szlemy to cięzko linie ogarnąc.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
a wie ktos co sie dzieje z Davydyenką? dlaczego nic nie gra teraz? wystąpi wogóle na RG?
Denko ma od dłuższego czasu kontuzję, bodajże skręcenie nadgarstka i wątpię by wystąpił w RG.
Co do typów jest słabo z kursami no ale......
Niedziela ATP RG:
Gael Monfils - Florian Mayer
1,25
Gael to bardzo dobry zawodnik, atletyczny silny ale ma jedną wadę, łapią go kontuzje. Cóż można o nim więcej powiedzieć, szybki zawodnik gospodarzy, o przyzwoitym serwisie dobrze returnuje, walczak.
Mayer no cóż gość pogrywa w turniejach II ligowych (challengery), typowy średniak, dawno nie oglądałem meczu z jego udziałem, ale z tego co pamiętam gość nie jest jakimś wielkim tenisistą, raczej serwisu silnego nie ma, jest szczupły ale nie jest szybki.
Obaj spotkali się 1 raz i górą był Gael. (hehe na Idea Prokom Open - turniej a la burdel na kółkach, tenisiści chodzili do copa Cabany zamiast grać i trenować ;) )
Gael ostatnio dość dobrze sobie pogrywał na clay na pewno czuje dobrze tą powierzchnię, nie powinien mieć większych problemów z Mayerem. Szybkie 3-0 :?: Po drugie na pewno doping będzie po stronie Francuza, który potrafi grać efektownie i efektywnie ;)

Gulbis - Bennentau
1,25
Tutaj chyba nie powinno być niespodzianki choć nigdy nie mów nigdy, Gulbis świetna forma, piękne zagrania i dobre wymiany mocny serwis.
Kto śledził jego poczynania chyba się zgodzi, gość jest jednym z kilku faworytów do wygrania turnieju, ale do tego dłuuuga droga.
Benek nie jest cienias, potrafi walczyć, jego chyba główną bronią są dłuuuugie wymiany (kto pamięta Bennentau-Baghdatis 4-5 lat temu w RG- poezja ;) 3-2 wygrał Benek ale mecz trwał fju fju chyba ok 4 godzin)
Kurs nie odzwierciedla ryzyka, sądziłem że buki dadzą 1,4 na Gulbisa bo to 1 mecz i w dodatku z Francuzem, no ale zobaczymy jak to będzie.
Bennek może trochę napsuć krwi.
Robredo-Troicki
1,4
Tutaj stawiam na doświadczenie, oraz to że Robredo ma nieco mocniejsza psychę. Poziom umiejętności no cóż Troicki jeszcze nie jest super gwiazdą ciągle się rozwija, ale popełnia za dużo błędów, które Robredo wykorzysta.
Troickiemu brakuje spokoju i opanowania, w meczu z Kubotem wygrał ale prawda jest taka, że przez naszą &quot;mega gwiazdę&quot; a nie przez swoją super grę.
Robredo typowy &quot;ziemniak&quot; wszystko na poziomie, serwis, wymiany, dobra technika o ile dyspozycja dnia pozwoli Robredo powinien spokojnie w I rundzie odprawić Troickiego do domu w 3-4 setach (wątpię by był 5 setowy pojedynek).
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Kubot-Ouanna 2 - 2.0
Nie mogłem przestać się śmiać jak zobaczyłem kurs. Myślałem, że będzie max 1.4 na Ouanne a buki zrobiły faworyta z Kubota:grin: tym lepiej. Łukasz total dno ostatnio. W dodatku jeszcze jakąś tam niby kontuzję zgłaszał. Ostatni mecz jaki wygrał przez ostatni miesiąc to wymęczona wygrana z niejakim Giannim Miną (jak ktoś wie kto to to szacunek). Ouanna również nie błyszczy w tym sezonie, ale co z tego. Pamiętam go rok temu na RG. Wyrzucł Granollersa, Safina i odpadł dopiero w 3 rundzie z Gonzo. Pełna mobilizacja przed własną publicznością będzie. Jeśli Kubot ugra 1 seta to będę zdziwiony.
Zapowiada się jedna ze słabszych imprez nie wystąpia tacy zawodnicy jak; Del Potro, Stepanek, Davydenko, Nalbandian, Karlovic, Simon. Jeżeli kogos pominołem to prosze o dopisanie, bo lista nieobecnych jest długa
Akurat Karlovica na RG to nikomu nie będzie brakować. Simona owszem bo jak był w formie to po prostu masakrował swoim tenisem (pamiętamy jak jechał wszystkich po kolei). Poza tym jako jedyny ma bilans z Ferdkiem &quot;do zera&quot; czyli 2 mecze grał i 2 wygrał. Niestety zdrowie zawodzi, ale mam nadizeję, że Simon wróci bo uwielbiam oglądać jego techniczny tenis. Del Potro w tym roku na 80% na kortach się już niestety nie pojawi. Poważna operacja ścięgien nadgarstka.

Giraldo S. - Nishikori K. 1 - 1.40

Skąd tak kurs? Ano stąd, że Kei wygrał ostatnio 2 czelki w USA. Ale dla nas to tym lepiej bo obiektywnie powinni dać max 1,2 na Santiago. Kolumbijczyk solidny na clayu, wytrzymuje wymiany, ogólnie gra bodaj najlepszy swój tenis w karierze na chwilę obecną. Poza tym clay to nie jest kompletnie bajka Japończyka. Brać kurs póki nie spadnie.
Mayer L. - Stakhovsky S. 1 - 1.35
Tutaj w innych okolicznościach bym nie grał na Leo ale pokazał się z bardzo dobrej strony w Nicei. A biorąc pod uwagę co już wspominaliście, że w tym roku nawierzchnia będzie rekordowo szybka to tym lepiej bo Mayer, podobnie jak chociazby Acasuso to nie jest typowy Argentyńczyk uwielbiający tylko clay. Wysoki chłop z niego ???? świetnie serwuje, ale na clayu się potrafi odnaleźć co udowodnił właśnie w tym tygodniu.
to tyle z mojej strony na 1 rundę RG. Do usłyszenia.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik

Giraldo S. - Nishikori K. 1 - 1.40

Skąd tak kurs? Ano stąd, że Kei wygrał ostatnio 2 czelki w USA. Ale dla nas to tym lepiej bo obiektywnie powinni dać max 1,2 na Santiago. Kolumbijczyk solidny na clayu, wytrzymuje wymiany, ogólnie gra bodaj najlepszy swój tenis w karierze na chwilę obecną. Poza tym clay to nie jest kompletnie bajka Japończyka. Brać kurs póki nie spadnie.
Niewiem dlaczego twierdzisz ze to nie jest nawierzchnia Japonczyka.Przeciez oba wygrane challengery rozgrywane byly na clayu.Wygral 10 meczy w tych czelkach tracac zaledwie 2 sety.2 lata temu wygral challengera na cegle w ktorym pokonal kolejno Daniela,Sele,Gulbisa,Luczaka i Troickiego.Na hardzie tez dobre wyniki osiagal bo w tym samym roku wygral turka w Delrach Beach pokonujac wiele dobrych grajkow np Querreya czy Blake.Nawiechnia na tego rocznym RG bedzie szybka wiec z pewnoscia bedzie mu odpowiadac.Japonczyk w formie wiec warto sprobowac postawic na niego.Kurs zawyzony.

Santiago Giraldo - Kei Nishikori 2 @ 3.12 pinnacle
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
A zauważyłeś jakich potentatów tam ogrywał? Mamiit, Ward, Chappidi, B. Rodriguez itp itd... Mimo wszystko Giraldo to troszkę wyższa półka. Poza tym nie porównuj amerykańskiej mączki do europejskiej bo to naprawdę kompletnie inna bajka.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Kei ogromny,ogromny talent gdyby nie kontuzja byłby teraz w okoliach top50, no ale do końca sezonu jeszcze trochę czasu pozostało. Kei zdecydowanie szybkie korty, tam powinien zacząć grywać w turniejach ATP. Tutaj Giraldo nie da mu szans. Kei mógłby powalczyć z kimś typu Kubot itp ale nie z typowym ziemniakiem jakim jest na pewno Kolumbijczyk. Ja jednak cenie talent Japończyka, są tu naprawdę szybkie korty- odpuszcze ten typ.
Co do Kubota dla mnie no bet, ale jak Łukasz nie wygra z takim Quaną to jego miejsce w rankingu to absolutne nieporozumienie, musi wygrywać takie mecze!
 
R 1

rooney1

Użytkownik
jest pare ciekawych meczy. kubot w moim przekonaniu jest jak najbardziej do grania. ja bede kibicowal oczyiscie roddickowi ktory jesli korty beda szybkie jak w zeszlym roku to moze tu zrobic niezly wynik. w czwartej bedzie czekal ferrer. zobaczymy
gulbis -1,5
roddick
isner
berdych -1,5 to tak widze na sucho do ataku
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dla niektorych mam pewna rade. Jak nie wiesz czegos to nie pisz. Proste.

Nishikori wychowal się na Florydzie, kiedy byl juniorem jego ulubiona naiwerzchnia byla cegla, potem zaczal grac swietnie na hardcourt ale pisanie, ze clay to nie bajka Japonczyka to kompletny bez sens. Jak ktos nie wie jak wyglada kariera Kei to po co pisac glupoty?

Bartoli super zwrotna, Kei nie lubi cegly chyba modzi beda musieli mocniej ingerowac w niektore wpisy, chociaz ogolnie jestem za wolnoscia na forum, ale to gruba przesada. Są tu osoby ktore czytaja analizy nie znajac sie na tenisie i nie wolno w taki sposob wprowadzać ludzi w blad.

Kurs na Giraldo jest zdecydowanie za niski, no bet.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Już Roxx nie kozacz tak prosze Cie. Nikt nie pisze, ze Kei nie umie grać na mączce. Zdecydowana wiekszośc swojego życia gra na hardzie i tam na najlepsze wyniki są nie porównywalne do tych na mączce! Teraz przeciez Amerykanie grają na mączce jak by robili to cale życie, wiec dla mnie takie podziały są mało istotne ten i ten nie umie grać na ziemi bo urodził sie w USA itp takie rzeczy można w bajki włożyć.
Rozumiem ze masz super wiedze o tenisie ale nie przesadzaj nikt tu nie wprowadza w bład każdy ma swoje zdanie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Poza tym clay to nie jest kompletnie bajka Japończyka.
nikt tu nie wprowadza w bład każdy ma swoje zdanie.
Panie Fabianie, kochasz sie zemna droczyc :p

Rozumiem co masz na mysli ale tu jest wyraznie napisane, ze clay to nie jest bajka Japonczyka, podczas gdy on gra na tej nawierzchni bardzo dobrze ???? Ktos ktos sie nie zna na tenisie wejdzie i przeczyta, ze Kei nie umie grac na cegle a to nie jest prawda i tylko o to tu chodzi.

Za to charakterystyka Giraldo jest conajmniej problematyczna. Widzialam duzo jego meczow i zazwyczaj byly problemy z utrzymaniem pilki w korcie. Nerwowy, mocno grajacy, zdecydowanie agresywny z koncowej. To nie jest typowy claycourter i w meczach do 3 wygranych setow jakos nie widze Santiego w roli tego regularnego do bolu i - przede wszystkim - cierpliwego. To nie przypadek, ze on mial klopoty aby pokonac u siebie na cegle takiego kelnera na tej nawierzchni jak Kanadyjczyka Frederica Niemeyera. To naprawde bedzie trudny mecz, ja nawet zaryyzkuje teze, ze to Japonczyk bywa bardziej regularny, kto wie jaki bedzie wynik, forma Nishikoriego poszła bardzo w górę. Tu nie chodzi o kozaczenie...
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Kubot-Ouanna 2 - 2.0
Nie mogłem przestać się śmiać jak zobaczyłem kurs. Myślałem, że będzie max 1.4 na Ouanne a buki zrobiły faworyta z Kubota:grin: tym lepiej. Łukasz total dno ostatnio. W dodatku jeszcze jakąś tam niby kontuzję zgłaszał. Ostatni mecz jaki wygrał przez ostatni miesiąc to wymęczona wygrana z niejakim Giannim Miną (jak ktoś wie kto to to szacunek). Ouanna również nie błyszczy w tym sezonie, ale co z tego. Pamiętam go rok temu na RG. Wyrzucł Granollersa, Safina i odpadł dopiero w 3 rundzie z Gonzo. Pełna mobilizacja przed własną publicznością będzie. Jeśli Kubot ugra 1 seta to będę zdziwiony.
Jeżeli chodzi o Ouannę to jedyny argument jaki widzę po jego stronie to taki, że gra u siebie. Nie ograł w tym roku nikogo znaczącego, a od zawodników w swoim zasięgu dostawał baty. Nie sugerowałbym się jego zeszłorocznymi wynikami na RG, bo nijak się mają się do jego aktualnej formy.
Kubot też sporo przegrywa w tym roku. Ale tacy zawodnicy jak Almagro, Lopez, Troicki czy Verdasco to zupełnie inna liga niż Ouanna. Łukasz nie przegrwał z zawodnikami teoretycznie słabszymi od niego. Fakt, może ostatnio nie jest u szczytu formy, ale też nie można powiedzieć żeby grał beznadziejnie.
Kursy na Kubota rosną, więc postawię na niego dopiero przed samym meczem. Warto na niego zagrać.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
skoro takie coś jest no bet to co chcecie grać kursy 1,05 z 1 rundy? Dorzucam jeszcze jeden typ. Ze 2 godziny temu było 1,75 :/ teraz już niestety tylko 1,6.

Suarez Navarro C. - Govortsova O. 1 - 1.6

Uwielbiam oglądać Hiszpankę na korcie. Jej gra kątowa i wyszkolenie techniczne to po prostu bajka. Jedyny niepokój wzbudza u mnie fakt, że miesiąc temu Hiszpanka kreczowała w Maroku z powodu kontuzji kostki, ale liczę, że to już za nią i nie będzie problemu.
Do tego z ciekawszych kursów do rozpatrzenia:
Kerber A. - Chakvetadze A. 1 - 1.8
Rosjanka totalnie rozbita. Nie może się ogarnąć po natłoku problemów w swoim życiu osobistym. Fatalnie się to odbiło na jakości jej tenisa. Próbuje wracać, ale na razie bez efektu. Traci seta nawet z Magdą Linette. No comments, kto widział jak Magda gra ten wie.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Benneteau-Gulbis (-1,5) 2 @1,50
Benek ostatnio w dość miernej formie, tak naprawde to jedyny godny zapamiętania wystep tegoroczny to w Marsylii, gdzie pokonał chociażby Tsonge czy Monfilsa. Od tamtej pory jakos nie moze sie odnaleźć, czesto porażki juz w I rundach. Łotysz natomiast na zupełnie odwrotnym biegunie jeśli chodzi o formę: znakomity serwis, dobra gra z głębi kortu. Troche za czesto sie podpala i wtedy zaczyna grac mało regularnie. Ostatnio zagral bardzo wyrównane pojedynki z Rafą i Ferdkiem, co stawia go w jak najbardziej pozytywnym świetle. Mysle, ze jeśli zagra na swoim dotychczasowym poziomie no i Benneteau nagle nie zacznie grac jakiegoś kosmosu to powinno byc dobrze.
 
uub 0

uub

Użytkownik
Spotkanie: Roger-Vasselin E. v Anderson K. ⛔
Typ: 2
Kurs: 1,85
Bukmacher: Gamebookers
Analiza: Jutro w 1 rundzie Rollanda Garrosa zmierzą się Południowoafrykańczyk Kevin Anderson oraz zawodnik gospodarzy Roger Vasselin. Widziałem kilka razy w tym roku w akcji Kevina i muszę powiedziec ze nie jest az tak &#39;drewnianym&#39; zawodnikiem jak wskazuja na to jego warunki fizyczne, jak na ten wzrost zawodnik dosc dobrze poruszajacy sie na korcie, posiadajacy dobry, mocny serwis, co na pewno nie przejdzie bez echa na tegorocznych szybkich kortach, oraz całkiem niezły fh. Francuz w tym roku nie wygrał z nikim znaczącym a zdarzało mu się nawet przegrywać z naprawdę anonimowymi grajkami typu Fritz Wolmarans. Kevin natomiast urwał seta takim tenisistom jak chociażby Melzer czy Almagro.. z Melzerem mógł nawet wygrać ale pod koniec meczu doświadczenie Austryjaka wzieło górę. Sympatyczny Południowo-afrykańczyk powinien udowodnić swoją ambicje, bo tego nie można mu odmówić, szczególnie gdy widziało się jak biega i walczy przy swoim ogromnym wzroście. Francuz moim zdaniem gra na RG trochę &#39;gościnnie&#39; mimo iż u siebie i duże prawdopodobieństwo że zakończy swoją przygodę na pierwszej rundzie Wielkiego Szlema, a już na pewno szybkość tegorocznych kortów postawi w uprzywilejowanej sytuacji ofensywnie grającego Kevina.
Edit: Krzysztofix, Bennetau widziałem bodajże w meczu z Verdasco i grał piach totalny więc popieram typ w całej rozciągłości, z tego co zaobserwowałem to cała masa UE i to z prostych piłek, nieumiejętnośc skupienia się przy serwisie, ogólnie wyglądało to bardzo mizernie z jego strony a ostatnio nic nie zapowiadało jakiejś wzwyzki formy, do tego Gulbis zdecydowanie w gazie, więc też jestem na &#39;tak&#39;
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Yani-Lacko
DW: 3-0
5.50
Sportingbet
Analiza:
Dziś w spotkaniu I rundy turnieju french open michael yani zagra z lukasem lacko . Amerykanin przebrnal dosyc pewnie przez kwalifikacje , z meczu na mecz grajac coraz lepiej .
Roland Garros, Paryż, Francja, Kwalifikacje, Europa 21/05-10 R32 Yani, Michael vs. Hocevar, Ricardo 2:0 62 63 19/05-10 R64 Yani, Michael vs. Junqueira, Diego 2:0 64 76 18/05-10 R128 Yani, Michael vs. Brzezicki, Juan Pablo 2:1 76 46 61
Pokonal trzech niezlych zawodnikow na korcie ziemnym . Lacko natomiast ostatnimi czasy nie prezentuje sie zbyt dobrze . Z ostatnich 5 turnieji az 4 krotnie odpadal w pierwszej rundzie . Tylko raz udalo mu sie wygrac jedno spotkanie , lecz bylo to na korcie twardym . Patrzac na forme ameyrkanina z kwalifikacji nie powinien miec on problemow z pokonaniem dzis slowaka . Yani w eliminacjach pokazal ze bardzo dobrze czuje sie na kortach w paryzu i taki zawodnik jak lukas lacko nie powinien mu zagrozic w awansie do II rundy .
 
galaxy 0

galaxy

Użytkownik
Większość osób upatruje końcowego zwycięzce w Rafaelu Nadalu. Ja również myślę, że wygra tegoroczny RG. Polak Łukasz Kubot gra w pierwszej rundzie z francuzem Josellinem Ouanną. W tym pojedynku powinien być górą ale w kolejnej rundzie trafia najprawdopodobniej na J.W.Tsongę i tutaj raczej Kubot zakończy swój udział w tegorocznym RG. Zobaczmy jakie szanse ma Polak w starciu z Ouanna. Panowie spotkali się dotychczas tylko raz. W 2008 roku górą był Kubot wygrywając 2-1 z francuzem. Jednak to zwycięstwo nie przyszło mu bez problemów. Ostatnie turnieje zawodnicy zagrali odpowiednio Kubot - Nicea, Ouanna - Bordeaux, a więc w obu przypadkach była to Francja. Łukasz dotarł wtedy do 1/8 finału i przegrał z kretesem z Potito Starace w dwóch szybkich setach. Dzisiejszy rywal polaka w Boreaux nie pograł sobie za długo. Już w pierwszym meczu musiał uznać wyższość Xaviera Malisse z Belgii. W tym sezonie więcej gra polak. Zobaczmy jakie szanse ma Kubot w starciu z Ouanną.

✅Więcej rozegranych meczów w sezonie.
✅Lepsza skuteczność wygranych meczów
⛔Gorsza skuteczność wygranych punktów przy serwisie rywala

Generalnie, ciężko będzie Kubotowi przełamać 130 zawodnika rankingu ATP. Będzie musiał liczyć na własny serwis.

▶HC 1.set - +1,5 Ouanna @1,85 8/10

Spotkanie: Łukasz Kubot vs Josellin Ouanna
Typ: 1.set Ouanna +1,5 gema
Kurs: 1,85
Buk: sportingbet
Analiza:
Dzisiaj swój pierwszy mecz w prestiżowym turnieju RG rozegra polak Łukasz Kubot. Obaj panowie swoje ostatnie turnieje rozegrali we francji więc z aklimatyzacją nie powinno być problemów(oczywiście jeśli chodzi o Kubota). Dziś będzie jemu bardzo cięzko pokonać Ouannę, ponieważ jest to zawodnik świetnie serwujący a Kubot czasem ma kłopoty z nadaniem odpowiedniego returnu po mocnym serwisie. Forma jak już ktoś wcześniej powiedział w przypadku obu zawodników nie jest najwyższa. Francuz doszedł najdalej w tym sezonie do półfinału, ale był to jakiś podrzędny turniej. Kubot, szczerrze mówiąc liczyłem w ostatnich turniejach na coś więcej. Szczególnie w Barcelonie dał ciała w pierwszej rundzie przegrywając w dwóch setach z 88 rakietą ATP. To samo Casablanca, tamtym razem na drodze stanął ostatni pogromca Kubota w Nicei Potito Starace. W tym seoznie Kubot był wymieniany w roli faworyta(wg buków) 23 razy z czego tylko 14 razy wygrał. Ewidentnie nie potrafi pokazać swojej wyższosci na korcie i tym samym przegrywa z niżej notowanymi rywalami. Serwis - najmocniejsza broń Ouanny oraz główny powód dla którego stawiam właśnie za handika w pierwszym secie
 
P 11

polo87

Użytkownik
Co do Lacko to nie uważam żeby sprzedał tanio skóre;] Co jak co ale to jest RG ???? On się rządzi swoimi prawami :p
 
galaxy 0

galaxy

Użytkownik
Lacko Lukas powiniem wygrać swój pierwszy mecz w RG. Gra z niżej notowanym zawodnikiem w rankingu ATP i to już jest duży plus na początek. Chociaż pare ostatnich meczów w wykonaniu słowaka nie było zdumiewające. Ogladałem jego mecz z Youzhnym i pierwszy set zagrał wyśmienicie ale w dwóch kolejnych dał się zdominować. Co do jego dzisiejszego rywala to nie będę sie wypowiadał bo nic o nim nie wiem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom