>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour -Rio De Janeiro, Marseille, Delray Beach - 15.02 - 21.02.2016

Status
Zamknięty.
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Kyrgios więcej grający z backhandu jak z for coś niebywałego i o dziwo dobrze mu to wychodzi. Warto oglądać ciekawy mecz się zapowiada jak Cilic się obudzi i wymiany poważne się zaczną.
Wygrał lepszy! znacznie lepszy!
 
Z 62

znawca-tenisa

Użytkownik
Ten Ram jest taki slaby, nie umie przebic pilki, gra ciagle pod gore, nie mam pojecia jak on sie tu dostal do finalu i dlaczego jak gram przeciwko niemu to moi zawodnicy dostaja downa i querrey daje sie lamac takiemu nieudacznikowi do zera, ktos mi to wytlumaczy?
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
galica13 522

galica13

Użytkownik
Ten Ram jest taki slaby, nie umie przebic pilki, gra ciagle pod gore, nie mam pojecia jak on sie tu dostal do finalu i dlaczego jak gram przeciwko niemu to moi zawodnicy dostaja downa i querrey daje sie lamac takiemu nieudacznikowi do zera, ktos mi to wytlumaczy?
Szkoda słów na tego śmieszka. Gram na niego to z takim Beckerem praktycznie przegrywa. Gram przeciw niemu to wygrał by z Federerem, Murrayem, Djoko i Kyrgiosem nawet jakby razem byli na korcie a Ram wszystko by psuł i wyrzucał. Kuźwa co za fenomen tego niezbyt przystojnego murzaja
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
galica13 522

galica13

Użytkownik
Pella jest kolejnym fenomenem. Ja wam mówię już teraz. On wygra z Pablo. To jest niesamowite że taki Thiem wygrywa sobie z Nadalem, Ferrerem, Cuevas wygrywa z Nadalem a potem wszyscy lecą z GUJIDO PEJĄ xd
aha odnośnie peji jeszcze jedno bo zapomniałem: przecież on powinien z Giraldo przegrać już dawno 0-2 gdyby kolumbijczyk nie dostał kontuzji mózgu/innej czesci ciała w połowie drugiego seta
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Pella jest kolejnym fenomenem. Ja wam mówię już teraz. On wygra z Pablo. To jest niesamowite że taki Thiem wygrywa sobie z Nadalem, Ferrerem, Cuevas wygrywa z Nadalem a potem wszyscy lecą z GUJIDO PEJĄ xd
Oczywiście to, że Thiem grał ostatnio mnóstwo długich spotkań i już w poprzednich spotkaniach brakowało mu sił, ale ratowały go przerwy spowodowane przez deszcz, podczas których odpoczywał, jest bez znaczenia. Tak samo jak to, że Pella nikogo nazbyt dobrego na clayu przed Thiemem nie pokonał - nie mówię tu o Isnerze, bo on na cegle mimo wszystko gra o wiele słabiej niż na szybszych nawierzchniach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom