>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour -Rio De Janeiro, Marseille, Delray Beach - 15.02 - 21.02.2016

Status
Zamknięty.
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Panowie jakis nie ma dnia ONI trenuja cale zycie i nagle nie ma dnia? Zrozumcie ze wszystko jest tak poustawiane zeby Andrzeje topily Kase.Kto by sie spodziewal ze Thiem wygra po wczorajszym pojezdzie?
On nie musi Nic stawiac do niego przychodza z walizka pieniedzy duzo wieksza niz za ten smieszny turniej.
Sport nie jest czysty zrozumcie to Sa za duze pieniadze...

Jakbyś kiedyś uprawiał sport chocby na poł zaowdowo to byś zrozumiał takie sytuacje, Thiem od 9 lutego zagral sporo meczy, w tym kilka maratonów, juz w meczu ze Shwarztmanem moim zdaniem wygladal kiepsko fizycznie tylko Diego jest bez formy i tego nie wykorzytsał.

A nporazka Nadala? nijakie zaskoczenie, to juz nie ten sam zawodnik ,
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Ludzie to jest sport, każdemu może się przytrafić słabszy dzień, nawet takiemu Thiemowi. Jakby Thiem był taką oczywistością z Pella to by buki na niego wystawiły kurs 1,001. Dla mnie to niezłe zdziwienie że Thiem przegrał, wiele wałków w tenisie widziałem, ale to nie tym razem
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Cegla to nie jest zabawa jak na hali , ze pykniesz sobie serwisik albo skonczysz drugim uderzeniem....tu trzeba ciezko zapiierdalac. Thiem w Buenos gral ciezkie dluuuugie mecze...pyknal Nadala , Almagro po 3 godzinnych bojach. Zaraz przelot do Rio i juz we wtorek meczyk....a tu na cegle nikt sie nie polozy , wszystko trzeba wybiegac,,,wilgotnosc , ciezkie korty po ciaglych opadach , przerywane mecze...dziwie sie ze dal rade jeszcze ograc i Ferrera. Szacun dla Austryjaka.
wystarczy zacytować te wypowiedź, z która całkowicie się zgadzam.
9-20 luty - 9 meczy - 4, 3 setowe, w tym na rozkładówce Nadal, Almagro, Ferrer. wiek 22 lata.
Jakbyś kiedyś uprawiał sport chocby na poł zaowdowo to byś zrozumiał takie sytuacje, Thiem od 9 lutego zagral sporo meczy, w tym kilka maratonów, juz w meczu ze Shwarztmanem moim zdaniem wygladal kiepsko fizycznie tylko Diego jest bez formy i tego nie wykorzytsał.
A nporazka Nadala? nijakie zaskoczenie, to juz nie ten sam zawodnik ,
bumkacherzy a nie śledzili tego meczu i tego nie dostrzegli? ???? W 2 secie Thiemowi kompletnie zaczynało brakować paliwa, akurat zaczął padać deszcz i była przerwa. To co kolega pisze 100 % prawdy.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Panowie jakis nie ma dnia ONI trenuja cale zycie i nagle nie ma dnia? Zrozumcie ze wszystko jest tak poustawiane zeby Andrzeje topily Kase.Kto by sie spodziewal ze Thiem wygra po wczorajszym pojezdzie?
On nie musi Nic stawiac do niego przychodza z walizka pieniedzy duzo wieksza niz za ten smieszny turniej.
Sport nie jest czysty zrozumcie to Sa za duze pieniadze...
Zgadzam sie ???? Porazka Thiema, porazka Nadala, wtopa Dimitrova ???? W sporcie trzeba uwazac zawsze na ten drobny element pozasportowy, dlatego ci co stawiali po smiesznych kursach na rafe, dominika, czy bulgara moga teraz narzekac, trzeba omijac male kursy ????
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Marsylia 15:00
Cilic - Kyrgios
2,50 - Pinnacle

Kyrgios wschodząca gwiazda tenisowego światka idzie jak burza przez Marsylię demolując rywali. Mało, że nie stracił nawet seta, to nie dał się nikomu przełamać. Forma jest - trzeba przyznać. Moim skromnym zdaniem jest za to mocno przeceniony przez buki w dzisiejszym meczu. Kyrgios był dogiem w meczach z Gasquetem i Berdychem, a tu nagle silny faworyt w meczu z Ciliciem. Co by nie mówić Chorwat to półka Berdycha i półka wyżej niż Gasquet.
Mecz 50/50, buki przeceniają za bardzo jedną ze stron więc trzeba skorzystać.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Wielka szansa dla Kyrgiosa na 1 trofeum ATP, czy wykorzysta tę szansę? Moim zdaniem tak. Gra w Marsylii świetnie, jest świeżość i polot, główka też na swoim miejscu. Kyrgios jest faworytem i mam nadzieję że to koniec niespodzianek bo wczorajszym dniu i nocy ????
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Marsylia 15:00
Cilic - Kyrgios
2,50 - Pinnacle

Kyrgios wschodząca gwiazda tenisowego światka idzie jak burza przez Marsylię demolując rywali. Mało, że nie stracił nawet seta, to nie dał się nikomu przełamać. Forma jest - trzeba przyznać. Moim skromnym zdaniem jest za to mocno przeceniony przez buki w dzisiejszym meczu. Kyrgios był dogiem w meczach z Gasquetem i Berdychem, a tu nagle silny faworyt w meczu z Ciliciem. Co by nie mówić Chorwat to półka Berdycha i półka wyżej niż Gasquet.
Mecz 50/50, buki przeceniają za bardzo jedną ze stron więc trzeba skorzystać.
Marin w formie to parę wyżej pułek niż Berdych. Oszałamiające 25 asów. Walka o każdą piłkę jak o życie. Zależy mu na wygraniu tego turnieju niesamowicie i jak dla mnie to on jest tutaj faworytem.
 
M 272

mientosek

Użytkownik
Thiem napisał na swoim profilu na FB już po meczu z Ferrerem, że jest zmęczony i cieszy się, że jutro (czwartek) nie ma meczu, bo brakuje mu siły. Gość zagrał mega turniej w Argentynie, gdzie ograł najlepszych, tu zniszczył Ferrera. Trudno wymagać, żeby był świężutki, bo każdego łapie zmęczenie po kilku godzinnych meczach. Można nawet podać przykład Bautisty z meczu z Klizanem. Po swoim meczu z Pellą także napisał, że po prostu zabrakło mu sił na grę. Austriak ma potencjał na Szlema, ale musi nabrać jeszcze doświadczenia. On, Kyrgios, Zverev to jest przyszłość męskiego tenisa.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Querrey vs Ram
Zdecydowanie Querrey, ktos pisał, ze walczyl z Keiem itd Dobre argumenty. Ram doszedl do tego finalu, nie oszukujmy sie z mala dawka szczescia. Jak tutaj nie bedzie zadnego czynnika pozasportowego Querrey wygra. Ale po kursie 1.3 tego meczu rowniez nie dotykam.
Cilic vs Kyrgios
Czapki z glow dla nicka. Swietny mecz z Berdychem. Jednak Cilic to Cilic. Ktos pisal, ze w wymianach jest lepszy Nick. Wg mnie w dluzszych wymianach bedzie dzis wygrywal Chorwat. Jest swietnym taktykiem, potrafi wyczekiwac, Nick moze sie tez troszke podpalic, byl moment, gdzie z Czechem trafil FH w linie a sedzia wywolal AUT i zaczal narzekac i plakac, pozniej zaczal strzelac FH i wchodzilo.. Gdyby nie trafial moglo sie to potoczyc roznie.. Tak czy owak swietna gra australijczyka, lecz Cilic wg mnie bedzie bardziej spokojny w wymianach i on ma szanse dzis siegnac po wygrana, dzis uratowac moga Nicka takie same bomby jak wczoraj z Czechem ????
Kyrgios zagral lepiej, zasluzyl na wygrana brawo Nick.

Pella vs Cuevas
Ja stawiam na Pelle. Otoz wczoraj 30-letni Cuevas gral ponad 3h :O Pella ?? 1h15min. Do tego Pella ma 25 lat, jest mlodszy i wg mnie zawazy wytrzymalosc kondycyjna. Zdecydowanie Pella po takim kursie i po takim boju Cuevasa, nie wierze, ze dzis bedzie Lekki, rzeski, swiezy na meczarnie i kolejne bieganie z Pella ????
A z pilki noznej.. Malaga strzeli gola Realowi, lub Malaga, ze wygra lub Malaga z remisem. Real nie gra na wyjazdach tak jak potrafi. Malaga jest grozna u siebie. Miala tydzien przerwy a Real gral w srodku tygodnia trudny mecz z Roma. Nie zdziwie sie jak Malaga wygra dzis 1:0 2:1 ???? W pierwszym meczu na Bernabeu, jesli dobrze kojarze bylo 0:0 ???? A i dzis Zaglebie tez moze pokazac Legii Warszawie, co to solidny futbol. Zaglebie 2:1 jak najbardziej, Legia nie wygra, 4:0 u siebie ze slaba Jaga na wyjazdach nic nie znaczy a Lubinianie pokazuja, ze w pilke grac potrafia ????
Malaga Real 1:1. Brawo Malaga. Zaglebie vs Legia 1:2. No coz bylo blisko, mecz wyrownany, lecz Legia skuteczniejsza zasluzyla na wygrana.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Cilic Marin - Kyrgios Nick 1, Pinnacle Sports 2.50
2:6, 6:7 ⛔⛔⛔

VS.

Na szybkiego. Wiele o tym meczu było napisane i ja napiszę coś od siebie. W tym finale faworytem jest Kyrgios i teoretycznie bardzo słusznie, ponieważ w tym turnieju idzie jak burza, nie stracił seta, a miał znacznie trudniejszą drabinkę od przeciwnika. Pokonał kolejno Pospisila, Gabę, Gasqueta czy Berdycha i te dwa ostatnie mecze najbardziej imponują. Cilic natomiast męczył się z Haase czy Paire gdzie tracił sety. Australijczyk serwuje tutaj na bardzo imponującym poziomie, a u Chorwata ten element znacznie kuleje (w porównaniu do Nicka bo ogólnie również posyła bardzo dużo asów). Dla mnie ważnym czynnikiem w tym meczu będzie doświadczenie tenisistów pod dachem. Nick pod dachem ma bilans 12/4, czyli wiele tych spotkań nie rozegrał, ale to nie zmienia faktu, że radzi tutaj sobie bardzo dobrze i może wygrać ten turniej.
Marin naturalnie jest starszym tenisistą o 7 lat i ma o wiele więcej doświadczenia na halach. Jego bilans to 97/44 na obiektach zadaszonych gdzie na swoim koncie ma już 7 tytułów oraz 3 finały plus występ w Master Cup ATP. Jeden, jak i drugi tenisista bazują na podobnym stylu, czyli mocny serwis plus dominujący forhend. Cilic na pewno ma przewagę, jeśli chodzi o bekhend jak już jestem kwestii wyszkolenia technicznego. Moim zdaniem ten mecz będzie bardzo wyrównany, ale wygra bardziej doświadczony i utytułowany Chorwat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Porażka Thiema dziwić nie może, przecież chłopak zagrał ostatnio sporo długich meczy praktycznie dzień po dniu, to i paliwa w końcu musiało mu zabraknąć. Kto uprawiał sport ten wie, że kiedy jest się przemęczonym podejmuje się mnóstwo złych decyzji i mało co wychodzi.
Cilic M. - Kyrgios N. 2 @2,11 Marathon ::: 2,5/3j✅
A dla mnie faworyt jest jeden i po prostu czyhałem aż tylko pojawią się kursy. Kyrgios w tym turnieju wskoczył na poziom właściwie osiągalny tylko dla ścisłej czołówki tenisa. O ile z Gabą i Pospisilem się rozkręcał, to z Gasquetem czy Berdychem grał po prostu kapitalnie. Ani razu się nie połamał, właściwie to nawet nie dawał break pointów. Przy swoim serwisie tracił w całym meczu po 5-6 punktów. I na returnie też wyglądał przynajmniej dobrze. W wymianach również na wysokim poziomie. Co tu dużo mówić - wygląda o klasę lepiej od Marina. Cilic doszedł do finału, ale też drabinkę miał o niebo łatwiejszą - bo jak tu porównywać Paire&#39;a, Kuznetsova i Haase do choćby Gasqueta i Berdycha? Marin właściwie w każdym elemencie w tej chwili wygląda słabiej od Kangura. Nawet na serwisie, bo to co robi Kyrgios to jest praktycznie poziom najlepszych w tym elemencie. I jeszcze z jednego powodu liczę na Nicka - jeszcze nigdy nie wygrał turnieju w cyklu ATP World Tour. Teraz ma swoją pierwszą okazję więc motywacji na pewno mu nie zabraknie. Dla mnie muss bet.
Fleming C./Erlich J. - Venus M./Pavic M. 2 @1,79 1xbet ::: 1/3j✅
O Paviciach już wiele razy pisałem, więc przejdę do rywali. Erlich i Fleming grają razem w zasadzie od września 2015. Wygrali turniej w Shenzen, ale wtedy na swojej drodze nie mieli klasowych par. A ten rok do tej pory słaby - nie licząc tego turnieju odnieśli jedynie dwa zwycięstwa - nad Bryanami oraz parą Cilic/Mektic. Poza tym notowali same porażki. Tutaj też nie mieli za rywali par zbyt dobrych, sklejki lub parę challengerową. Nieźle wyglądają na returnie, tak sobie na serwisie. Na pewno sporo problemów mają na drugim podaniu.
Cuevas P. - Pella G. 1 @1,50 1xbet ::: 1,25/3j
Cuevas ten turniej wygra i większych wątpliwości nie ma. Pella to gracz pokroju challenger a w finale jest właściwie dzięki przemęczeniu Thiema, który praktycznie nie miał sił do gry. Cuevas bardzo dobrze wygląda na tym turnieju, do meczu z Rafą wszystkich ogrywał bez straty seta. Z Nadalem seta stracił, ale wygrał - czyli sprawił małą niespodziankę. Dlaczego małą, a nie sporą, to myślę, że każdy wie. Po stronie Urugwajczyka na pewno będzie serwis, bo ten ma bardzo dobry. Dodatkowo returnem potrafi dobrze popracować a w wymianach prezentuje wysoki poziom. I powinien wygrać, Pella to jednak klasa niżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Querrey - Ram 1 1,40 bet36 5 ✅
DW 2-0 2,10 ✅

Do 3 razy sztuka przeciwko Ram&#39;owi.
Jest on przeciętny nic nadzwyczajnego mogę powiedzieć, że to jego przeciwnicy przegrali mecze niż on wygrał, obaj przeciwnicy lubili sobie powyrzucać, pobić w siatkę, on grał poprawnie i tyle wystarczyło. Querrey natomiast gra solidnie i to powinno wystarczyć, zważając że to również turniej u niego to nie wierzę by chciał &#39;odpuścić&#39;. Więc wierzę, że wygrają tu czysto sportowe umiejetności, które po prostu większe ma Querrey.

Kyrgios - Cillic 1 ✅ genialny tennis prezentuje Kyrgios
kurs 1,72
bet 36 5

Nie wątpliwe faworytem będzie w tym meczu Kyrgios. W tym turnieju gra na obłędnym poziomie jestem pełen podziwu dla niego. Cillic gra poprawnie w tym turnieju i tyle można powiedzieć na temat jego gry, żadnych przebłysków nie widziałem w jego grze. Krygios jest faworytem jeżeli wytrzyma psychicznie wygra, ponieważ ma więcej atutów czysto sportowych. Na porównywalnym poziomie mogę określić serwis, lecz gra z głębi kortu zdecydowanie na korzyść Kangura.

Cuevas P. - Pella G. 1 ✅
1,42
bet36 5

Wolę tu postawić na dobrego Cuevas&#39;a niż licząc na dzień konia Pellego.
Jest to turniej z serii ATP500 więc motywacja powinno działać pobudzająco. Serwis lepszy, mocniejszy ma Cuevas, gra bardzo regularnie, wszystkie mecze wygrywał 2-0 w setach, tylko w meczu z Nadalem stracił seta, ale potrafił się podnieść i wygrać 2-1 gdzie sprawił w pewnym stylu niespodziankę. Tutaj nie liczę niespodziankę, a na wygraną faworyta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Heh dlaczego kasujecie mojego posta?
Ktoś tu stawiał na szalę nawet swojego bana twierdząc że Querrey dostanie baty ????
Chardy gra padake. Del Porto ma wsparcie publiki. Jeśli nawet awansuje do półfinału to Querrey pownien z nim wygrać. Delpo nawet nie startuje do niektórych piłek.
Jak Querrey wygra z Juanem to prosze o bana ;]
Przecież deklaracja nie była wiążąca ????
 
piopul 57

piopul

Użytkownik
Cuevas P. v G. Pella @ 2.75 bet365
Nie będzie to najprostszy mecz zarówno dla Argentyńczyka jak i Urugwajczyka. Obaj znakomici tenisiści, jednakże stawiam na tego drugiego. Odkąd zobaczyłem mecz Pelli z Isnerem to widziałem go co najmniej w ćwierćfinale. Pisząc tutaj o serwisie Cuevasa to wg mnie nie Argentyńczyk, a bardziej Pablo będzie mieć problemy z dobrym returnem przy wyrzucającym serwisie Pelli. Wczoraj z Thiemem było widać jak po serwisie rzucał Austriakiem na lewo i prawo. Fizycznie lepszy moim zdaniem Pella, technicznie trochę Cuevas, ale też mam na uwadze, że Pella może mieć zapas sił, bo nie grał ostatnio wiele, a dla Cuevasa też jest to drugi turniej z rzędu. Po cichu liczę na małą niespodziankę.
M. Cilic v N. Kyrgios @ 1.57 bet365
Szkoda łapać Nicka po takim kursie, liczyłem na równowagę w granicach 2.0/1.8, ale cóż.. Jak Australijczyka nie lubię, tak naprawdę teraz wyrazy uznania. Po meczu z Gasquetem wydawało mi się, że się wypali i Berdych go może wyjaśnić (co prawda grałem na Nicka), a jednak po raz drugi zagrał kapitalnie. Cilic będzie miał problemy z returnem przy serwisie Kyrgiosa. Do tego gość ma urozmaiconą gamę zagrań, kapitalny forehand (na pewno lepszy od Cilica) ogólnie gra mega inteligentnie. Cilic to tylko doświadczenie, jak już patrzę tak na te wszystkie gwiazdy turniejowe, to po tym co zrobił wczoraj Thiem, po tym, jak obstawiam na Pelle, wydaje mi się, że Chorwat też może się wypalić trochę po tych turniejach, bo w sumie cały czas dochodzi do granicy pucharówki, dlatego cicho liczę, że i jemu zabraknie dzisiaj sił.
 
R 34

roxed

Użytkownik
Cilic - Kyrgios: Cilic
Kurs 2,50 BetVictor
Spotkanie doswiadczonego Cilicia z mlodym Kyrgiosem. Nie mam czasu za bardzo pisac, wiec na szybko. Mysle ze Marin tutaj wygra, doswiadczenie po jego stronie, ogranie itd. W wymianach bardziej regularny powinien byc Cilic i on jest tutaj moim faworytem.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
to tutejsza maniera, często spotykana zwłaszcza u paru znawców...
zawsze grają po najwyższych kursach, nawet jeśli to nieprawda, ale w statach lepiej wygląda ;)
Spokojnie, sprawa będzie wyjaśniona. Oczywiste jest, że podajemy aktualne kursy i będę zwracał na to uwagę.
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
jaki jest sens w podawaniu nieaktualnych kursów?
to tutejsza maniera, często spotykana zwłaszcza u paru znawców...
zawsze grają po najwyższych kursach, nawet jeśli to nieprawda, ale w statach lepiej wygląda ;)

a taki, że pisałem analize wczoraj (2,3 strony wcześniej jest) i chciałem, żeby trafiła do większego grona więc ją skopiowałem nie bawiąc się w kursy, jakbym chciał zawyżać to bym szukał na oddsports największych i je podawał, ale mnie to rybka podaje ciągle z bet365, więc ja nie widzę odnośnie siebie żadnych zastrzeżeń.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
jaki jest sens w podawaniu nieaktualnych kursów?
Jak już zagram typ to potem nie sprawdzam czy się kurs zmienił w jedną czy w drugą stronę. Nie sprawdzałem rano jaki jest kurs na niego kiedy pisałem analizę. Podałem po którym grałem i tyle, jak już piszę analizę to nie zastanawiam się czy kurs uległ zmianie czy nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom