>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour -Rio De Janeiro, Marseille, Delray Beach - 15.02 - 21.02.2016

Status
Zamknięty.
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
J.P.Smith-del Potro 2 @1.25
del Potro 2:0 @1.75
Tak nad tym myslalem, poniewaz bardzo sceptyczny bylem(jestem) po powrocie del Potro, pamietajac jego pierwszy powrot po operacji nadgarstka tej drugiej reki. Niemniej jednak pewna wygrana nad Kudla i chyba teraz delPo madrzej to zrobil z tym powrotem. Argentynczyk w przeciwienstwie do niektorych nigdzie sie nie spieszy, przyda mu sie jak najwiecej punktow do rankingu, takze wszystko powinno byc ok i mysle, ze nie powie sobie del Potro : &quot;jeden mecz i narazie pas&quot;. Ogladac nie bede, ale dwa sety dla del Potro sa lepsze niz trzy, myslac o aspekcie zdrowotno-oszczednosciowym. Ktos tu podal typ 2:0 i sadze, ze to dobre rozwiazanie, jak sie nad tym zastanowic. Smith samym serwisem raczej nie wygra, ale bralbym ten typ w jakiejs bardziej zlozonej kombinacji. Zobaczymy na co stac &quot;czlowieka o dwoch imionach i dwoch nazwiskach&quot;, jak go kiedys tu nazwano.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jutro będzie kapitalny mecz we Francji, Kyrgios vs. Gasquet. Ja cały czas będę uważał, że Nick rozpoczął swoją przygodę w ATP dzięki meczowi z właśnie Francuzem podczas Wimbledonu 2014 gdzie obronił 9 piłek meczowych. Kto wie gdzie byłby teraz Kyrgios gdyby nie przeszedł wtedy bodajże 2 rundy? Ich mecze to powoli klasyka tenisa, H2H 4:1 dla Francuza.
Z turnieju we Francji widzę -1,5 seta Wawrinka i +1,5 seta Kuznetsov (też myślałem czy nie podać tego typu do konkursu Typy Dnia) to tak na szybko. Spójrzcie na wyniki Rosjanina w tym roku, są świetne!
???? Mannarino A. - Dimitrov G.
Mannarino A. +1,5 seta ::: 2,18 ::: 1/3 PinnacleSports ⛔

Dimitrov nie grał nic od czasu Australian Open, pojawił się dopiero w Delray Beach gdzie wygrał już dwa mecze. Jednak ten drugi z Dzumhurem to ulala, można śmiało powiedzieć, że wyciągnął przegrany mecz za co należą się Bułgarowi brawa. Niedługo rusza turniej w Acapulco i moim zdaniem dla &quot;Grzegorza&quot; turniej w Meksyku się bardziej liczy niż ten tutaj, chociaż jak jest naprawdę tego z wiadomych powodów nie wiem. Wiem za to jedno, w mojej opinii kursy na Dimitrova są jedne z najbardziej zaniżonych, a ten Pan wiele razy przegrywał jak np. rok temu z Harrisonem w Acapulco po kursie w okolicy 7,00. To tylko jeden z bardzo wielu przykładów. Do tego Dimitrov wydaje mi się, że dość często traci set.
Mannarino dla mnie to jest typowy przeciętniak w ATP, dla mnie mocno średni zawodnik, ale czasami potrafi zaskoczyć. Rok temu zagrał na tym turnieju w półfinale. Przegrał ze zwycięzcą ponad 2 metrowym Karlovicem więc to tak naprawdę żadna sensacja. Ostatni argument i chyba najważniejszy to fakt jest taki, że Mannarino jest leworęczny, a tacy zawodnicy zawsze mają ułatwione zadanie przeciwko graczom preferującycm styl gry jednoręcznym backhandem (patrz chociażby vis a vis Nadal vs. Federer) jaki prezentuje akurat Dimitrov. Ten kurs jest mocno zawyżony, w niektórych meczach bukmacherzy dają opcję na seta po 1,55-1,70 a tutaj mamy grubo ponad 2,00 - wygląda to opłacalnie.

Wynik: 4:6 5:7
 
R 34

roxed

Użytkownik
Kyrgios vs Gasquet : Kyrgios
kurs 2,19 Unibet
Jest to moja pierwsza analiza na tym forum, więc chciałbym dobrze wypaść ???? Tak jak wspomniał już kolega wyżej mierzyli się ze sobą już 5 razy. Młody Australijczyk moim zdaniem cały czas robi postępy i widać to po jego grze, że się rozwija. Fakt faktem ma chłodną głowę, ale jeśli trzeba w ważnych momentach pokazuje na co go stać. Nick znacząco poprawił grę backhendem. Oglądałem w tamtym roku jego grę i była to jego słaba strona, często obiegał piłke i grał forhendem. Nick jeśli gra z przeciwnikami teoretycznie słabszymi nie mobilizuje się tak jak na tych największych. Richard jest bodajże 9 rakietą świata i Kyrgios na pewno wyjdzie zmobilizowany na ten mecz. Moim zdaniem Richard po kontuzji nie gra juz tak przekonująco jak tamtym roku. Oglądałem jednego i drugiego dziś podczas swoich spotkań i lepsze wrażenie wywarł na mnie 20 letni Kyrgios. Myślę, że podczas ich meczu przy dłuższych wymianach będzie przeważał Nick uderzając potęznie swoją najlepszą bronią czyli forhendem. Kurs godny uwagi, myśle że jeszcze spadnie.
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Witam serdecznie!
Jeśli ktoś miałby informacje, gdzie mógłbym znaleźć informację odnośnie zapisu video z meczu Bedene/Ramos - Bellucci/Demoliner to byłbym wdzięczny o zapodanie linka na priv.
Pozdrawiam gorąco i życzę wysokich wygranych wszystkim specjalistom od tenisa.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nie było streama do tego meczu, ale rzeczywiście dziwny przebieg miał ???? Beden miał 7:6 i w drugim serwowali na 5:0
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Dzięki za informację Ted. Ktoś pisał, że Ted najlepszym modem jest- miał rację!

Specjalnych analiz teraz nie podam (jestem w stanie wskazującym ;) ), ale Cuevas 2:0✅ i Querrey✅ z łącznym kursem ~1.90✅✅ brzmią jak dobry dubel na noc.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Za co dx2 ma bana? Jeden z niewielu, który dawał tutaj jakieś normalne typy poparte konkretnymi analizami bez wróżenia z fusów

JMDP @1.30 ✅

Wielki Martin wraca po kontuzji i wciągnął nosem Kudle. Zagadką było jak Del Pony zagra po prawie roku przerwy. Ci którzy na niego zagrali w pierwszej rundzie nic tylko pogratulować bo taki kurs już się nie zdarzy w tym roku (o ile ominą bo kontuzje) z przeciwnikami tej klasy. Wiadomą rzeczą, że drugi raz bukmacher prezentu nie zrobi, ale 1.30 (w normalnych okolicznościach kursy oscylowałyby w granicach 1.10) jest też do pobrania a JMDP przejedzie młodego Kangura zapewne podobnie jak i Jankesa. Pięknie było by zobaczyć JMDP wygrywającego turniej, cóż to byłby za come back! No ale w turnieju jest Dimitrov więc łatwo nie będzie no i Chardy ... Na temat Smitha nie mam zamiaru nic pisać, bo po co? Że wygrał z Ivem, który ostatnio jest bez formy? Nie robi to na mnie wrażenia, bo z nim wygrać może każdy jeśli Karlovicowi nie siedzi serwis, Falla? Dziad. Asekuracyjnie na win, nie 2-0 bo jednak dmucham na zimne ale spodziewam się ogólnie 2 setów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pajper91 19

pajper91

Użytkownik
Za co dx2 ma bana? Jeden z niewielu, który dawał tutaj jakieś normalne typy poparte konkretnymi analizami bez wróżenia z fusów

JMDP @1.30

Wielki Martin wraca po kontuzji i wciągnął nosem Kudle. Zagadką było jak Del Pony zagra po prawie roku przerwy. Ci którzy na niego zagrali w pierwszej rundzie nic tylko pogratulować bo taki kurs już się nie zdarzy w tym roku (o ile ominą bo kontuzje) z przeciwnikami tej klasy. Wiadomą rzeczą, że drugi raz bukmacher prezentu nie zrobi, ale 1.30 (w normalnych okolicznościach kursy oscylowałyby w granicach 1.10) jest też do pobrania a JMDP przejedzie młodego Kangura zapewne podobnie jak i Jankesa. Pięknie było by zobaczyć JMDP wygrywającego turniej, cóż to byłby za come back! No ale w turnieju jest Dimitrov więc łatwo nie będzie no i Chardy ... Na temat Smitha nie mam zamiaru nic pisać, bo po co? Że wygrał z Ivem, który ostatnio jest bez formy? Nie robi to na mnie wrażenia, bo z nim wygrać może każdy jeśli Karlovicowi nie siedzi serwis, Falla? Dziad. Asekuracyjnie na win, nie 2-0 bo jednak dmucham na zimne ale spodziewam się ogólnie 2 setów.
Grubo pograne? Czekałem na ten mecz z niecierpliwością..
Na początku mieli grać wczoraj o 17 naszego czasu, ale ostatecznie zaczynają teraz. JARAM SIĘ!!! ????
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Thiem - Ferrer 2,75 Bet365
Kursy z kosmosu - Thiem to już jest ścisła czołówka jeśli chodzi o nawierzchnię ziemną, wczoraj miał dzień przerwy, więc trochę wypoczął po ostatnim intensywnym okresie, a Hiszpan męczy się z Jarrym i Ramosem, serwis nie funkcjonuje, z formą trochę na bakier. W tym meczu już nie będzie argumentu, że &quot;Ferrer to Ferrer&quot;, bo bez dobrego podania nie będzie miał dzisiaj podjazdu do Austriaka. Dla mnie faworytem jest Thiem, więc ten kurs biorę z pocałowaniem ręki.
A kolejny mecz to ten, o którym już wspomniał AKA SHAKAL - Cilic vs Kuznetsov. Kursy na Chorwata są wystawiane tak, jakby był świeżo po wygraniu US Open, a on od dłuższego czasu gra bardzo przeciętnie. Dla odważnych win Rosjanina, a ja wybieram bezpieczniejszą opcję, czyli Kuznetsov +3,5 gema 2,00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
roy. 187

roy.

Forum VIP
Jeszcze chciałem się odnieść do dx2 o którym pisałem wyżej. Nie znam gościa, ale widziałem pewną dyskusję na temat podawanie typów i upomnienie go za nie podanie buka? I miał 100% racji pisząc o regulaminie. Jeśli za to zarobił bana, że tego znowu nie zrobił to brak komentarza będzie najlepszym komentarzem.

JMDP - Chardy

A teraz z kolei w drugą stronę. Oglądałem zaledwie kilka gemów JMDP, ale do pełnej dyspozycji widać, że jeszcze daleko. Czasem wydawało mi się, że boi się walić tych swoich fh bomb z obawy o nadgarstek. Tak czy owak, według mnie buki tym razem chcą nas trochę zmylić z tym kursem. Chardy według mnie jest w stanie sobie z Juana poradzić, z tym Juanem tymbardziej, że raz już nim wygrał przed kontuzją. Francuz gra w tym roku poprawnie, nadzwyczajnej formy nie ma, z pionkami nie przegrywa. Myślę, że zmobilizuje się jeszcze bardziej biorąc pod uwagę fakt, że JMDP świeżo po kontuzji. W każdym razie tutaj też gram asekuracyjnie, wolałbym, żeby mecz wygrał Argentyńczyk a na Francuza najprawdopodobniej spróbuje zagrać, że urwie seta.
Chardy +1.5 seta @(?)Chardy +1.5 seta @(?)[/U
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Cilic M. - Kuznetsov An. +4 gemy 2 @1,79 Pinnacle ::: 1/3j⛔

Dla mnie idealna opcja na to spotkanie. Nie wykluczam wygranej Marina 2:0, ale Rusek powinien powalczyć. Od początku roku dobrze wygląda. Tutaj ograł już dość pewnie Pouille i Halysa. Cilic od dłuższego czasu nie może odnaleźć formy w jakiej był, kiedy wygrywał US Open. Porażka z Alexandrem Zverevem, Kohlschreiberem, ostatnio strata seta z Robinem Haase. Serwis po stronie Cilicia, ale i Kuznetsov potrafi przyłożyć. W wymianach powinien górować mimo wszystko Andrey, Cilic po paru przebiciach piłki na jego stronę zaczyna wyrzucać. W dodatku słabo returnuje. Mocno liczę na Kuznetsova, powinien powalczyć.

Kyrgios N. - Gasquet R. 1 @2,45 Pinnacle ::: 0,25/3j✅

Jeden z większych młodych talentów kontra Rysiek Gaske. Postanowiłem właśnie Kangurowi zaufać w tym spotkaniu. Gasquet niedawno wrócił po kontuzji, to właściwie jego drugi i to będzie jego najsilniejszy rywal z jakim w tym roku się zmierzy. Nick od początku turnieju dobrze wygląda, bardzo dobrze trzyma serwis, ciężko go przełamać. Na serwisie górą powinien być Nick, return trochę lepszy ma jednak Francuz. W tych krótszych wymianach górować powinien Kangur, w dłuższych Francuz. W mojej opinii może to być naprawdę wyrównany mecz. Rysiek po kontuzji jeszcze nie jest w pełni formy, dopiero ją buduje. Dlatego liczę na Nicka, który jeśli się nie spali psychicznie może tutaj zrobić dobry wynik.

Mirnyi M./Huey T. + Venus M./Pavic M. @2,39 1xbet ::: 0,5/3j

Mirny/Huey zmierzą się z Marachem/Martinem. Wyżej cenię pierwszą parę, która zresztą jest faworytem. Po wpadce w Memphis, gdzie przegrali z Fritzem i Harrisonem, w tym turnieju idą bardzo pewnie i są już w półfinale. Oba mecze bez straty seta, ograli m.in. Fyrstenberga i Gonzaleza, zwycięzców poprzedniego turnieju w dwóch setach, z których Marach i Martin przegrali. Odnośnie Francuza i Austriaka - rywali mieli łatwych, ciężko było spodziewać się ich porażki. Teraz dostają rywali, którzy niedawno byli choćby w ćwierćfinale Australian Open. I moim zdaniem przegrają.

Venus/Pavic kontra Bury/Zelanay. Pavicie troszkę słabsza forma niż jeszcze kilkanaście dni temu. Ale mimo wszystko trzymają poziom i wygrywają. Bury i Zelanay mają spore szczęście, że są na tym etapie - z Junaidem i Marrayem byli blisko odpadnięcia po dwóch TB, z których jeden przegrali do 9, a drugi to 9 wygrali. W STB ostatecznie sobie poradzili już gładko. Pavicie do tej pory 2 trzysetowe spotkania, ale mimo wszystko wygrywane pewnie. Ponownie liczę na nich.

Bryan B./Bryan M. - Chardy J./Paes L. 2 @3,98 Marathon ::: 0,25/3j

Typ przeciwko Bryanom. Obaj od jakiegoś czasu zawodzą, już w zeszłym sezonie sporo porażek po wysokich kursach, a w tym póki co jest chyba jeszcze gorzej. Drabinkę mieli łatwą, to i są w półfinale. Ostatnio przegrali z Monroe i Krajickiem. Jeszcze wcześniej z Erlichem i Flemingiem. Chardy i Paes to bardzo dobrzy debliści. Oczywiście, Paes się roztył i już nie gra tego co wcześniej. I to przy jego serwisie jest więcej problemów z domknięciem gema niż przy serwisie Francuza. Ale Bryany ostatnio w tak nędznej formie, że moim zdaniem warto spróbować pograć przeciwko nim. Jeśli dzisiaj uda im się jeszcze wygrać, nie zdziwię się specjalnie, ale wątpię, by byli w stanie cały turniej wygrać.

Cuevas P. - Delbonis F. 1 @1,58 1xbet ::: 1/3j✅

Pablo typowy ziemniak, kontra Delbonis, też typowy ziemniak. Jak z tych ziemniaków to Urugwajczyk jest graczem o większych umiejętnościach. Obdarzony lepszym serwisem, w wymianach powinien być górą. Niby są sąsiadami w rankingu, ale to Pablo osiągał ostatnio lepsze wyniki w turniejach na clayu. Z Monteiro trochę się męczył, ale gość naprawdę nieźle tutaj grał. Wcześniej nie miał kłopotów Pablo z Bagnisem, któremu pozwolił ugrać 2 gemy. Delbo z kolei ogrywał Socka i Lorenziego w niezłym stylu. Teraz jednak moim zdaniem przeszkoda okaże się nie do ogrania.

Cabal/Farah + Soares/Melo @1,60 1xbet ::: 0,5/3j✅
 
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jeszcze chciałem się odnieść do dx2 o którym pisałem wyżej. Nie znam gościa, ale widziałem pewną dyskusję na temat podawanie typów i upomnienie go za nie podanie buka? I miał 100% racji pisząc o regulaminie. Jeśli za to zarobił bana, że tego znowu nie zrobił to brak komentarza będzie najlepszym komentarzem.
Zadajmy sobie jedno podstawowe pytanie: po co my tu podajemy typy? Zamiast zachować je dla siebie.. Chyba właśnie po to, żeby ktoś inny mógł z nich skorzystać jeśli my w nich dostrzegliśmy jakąś wartość, czy złe oszacowanie szans przez buka. A jak ja można z niego skorzystać bez podania buka z którego się wzięło kurs? Nie rozumiem w ogóle tego oburzenia. Jak widze jakiś typ, to pierwsze co chcę wiedzieć u którego buka można go znaleźć. Niektóre buki mają różne oferty, jedne mają tylko zakłady na win, inne obszerną ofertę włacznie z tym &quot;którą nogą wstanie Nadal w dniu meczu&quot;. Różne mają też kursy na to samo zdarzenie. W ogóle tego nie rozumiem po co podawać typ bez podania buka.. Co to ma na celu? To jakaś tajemnica skarbu templariuszy czy jak? No chyba że sam szacuje kursy, w ogóle nie zaglądając do oferty buka i podaje jako &quot;dx2bet&quot;, wtedy ok, ale jakoś w to wątpię. A jeśli nie ma ochoty podawać buka (bo coś tam..), to niech podaje średnią z jakiejś porównywarki kursów (np. oddsportal) ALE NIECH TO WYRAŹNIE ZAZNACZY!
 
dystans 21

dystans

Użytkownik
Zadajmy sobie jedno podstawowe pytanie: po co my tu podajemy typy? Zamiast zachować je dla siebie.. Chyba właśnie po to, żeby ktoś inny mógł z nich skorzystać jeśli my w nich dostrzegliśmy jakąś wartość, czy złe oszacowanie szans przez buka. A jak ja można z niego skorzystać bez podania buka z którego się wzięło kurs? Nie rozumiem w ogóle tego oburzenia. Jak widze jakiś typ, to pierwsze co chcę wiedzieć u którego buka można go znaleźć. Niektóre buki mają różne oferty, jedne mają tylko zakłady na win, inne obszerną ofertę włacznie z tym &quot;którą nogą wstanie Nadal w dniu meczu&quot;. Różne mają też kursy na to samo zdarzenie. W ogóle tego nie rozumiem po co podawać typ bez podania buka.. Co to ma na celu? To jakaś tajemnica skarbu templariuszy czy jak? No chyba że sam szacuje kursy, w ogóle nie zaglądając do oferty buka i podaje jako &quot;dx2bet&quot;, wtedy ok, ale jakoś w to wątpię. A jeśli nie ma ochoty podawać buka (bo coś tam..), to niech podaje średnią z jakiejś porównywarki kursów (np. oddsportal) ALE NIECH TO WYRAŹNIE ZAZNACZY!
Myślałem, że to forum jest bardziej poważne, a raczej jego moderatorzy. Jeżeli banujecie porządnego typera, za to, że nie podał od jakiego bukmachera jest kurs, to jest to co najmniej śmieszne. Jakby te kursy się jeszcze różniły ekstremalnie to co innego, ale tak nie jest.
Jak widzisz kurs, to od razu chcesz wiedzieć od jakiego buka jest. No i dla tego jednego meczu będziesz specjalnie zakładał nowe konto? Może i znajdą się tacy, ale ja sam bym tak nie postąpił. Postawiłbym zakład u swojego, nawet jeżeli kurs byłby niższy o te 0,1. Poza tym typy które są tutaj podawane oferują raczej wszyscy bukmacherzy, ponieważ są one podstawowe, więc zakład na czyste zw, DW, 1 czy 2 set, handi gemowe czy ilość gemów jest standardem.
Dobrze jest podać bukmachera, nie mówię, żeby robić z tego tajemnicę, ale ja też chcę stanąć po stronie użytkownika dx2, ponieważ wiele razy skorzystałem z jego typów i gość wie o czym pisze, a to, ze nie podał źródła kursu jest dla mnie nie znaczące w ogóle.
To forum jest od podawania typów, a nie bukmacherów!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
To nie jest miejsce do takich dyskusji, jak ktoś chce dalej ciągnąć ten temat, to zapraszam do właściwego tematu. Regulamin obowiązuje każdego i wszyscy użytkownicy forum się do niego stosują, jedynie jeden użytkownik ma z tym problem i musi zrozumieć, że wszystkie zasady trzeba przestrzegać tak samo. Bukmacher to jedna z kluczowych kwestii, którą podaje się przy typie, więc wymagamy tego od każdego.
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Del Potro - Chardy --- Del Potro @ 1,87 Pinnacle ✅
Wczoraj, a właściwie dzisiaj Del Potro pokonał Smitha, który nieźle grał w tym spotkaniu jak wynikało to ze skrótu meczu. Zresztą jego poprzednie wyniki z Delray świadczą o tym, że był tu w wysokiej dyspozycji, bo pokonanie kolejno Rubleva, Falli i Karlovica na pewno nie skłania by powiedzieć że ktoś gra słabo. Del Potro poradził sobie z tą trudniejszą przeszkodą, a teraz poprzeczka teoretycznie leży jeszcze wyżej bo gra z Chardym. Francuz moim zdaniem miał łatwiejszą drabinkę - Ebden który w tym roku jest kompletnie bez formy i Rubin (który w 1 rundzie pokonał słabiutkiego teraz Grotha). Forma Juana powinna rosnąć z każdym kolejnym meczem i jest on tenisistą bardziej ułożonym w kwestii mentalnej dlatego stawiam tu na niego. Ktoś tam wyżej wspominał o nadgarstku Juana - miał operowany teraz lewy nadgarstek i przez to dość rzadko gra backhandem, forehand powinien działać. Warunki do gry w Delray trudne, bo z tego ci widziałem to mocno wieje i może dlatego tenisiści uważają by nie przesadzić z mocą uderzenia.
Pozdrawiam administrację, która banuje posiadających dużą wiedzę i zasłużonych użytkowników tego forum za jakieś drobiazgi. Była bardzo nieliczna grupa osób, które mają wiedzę i regularnie, bezinteresownie udziela się w dziale tenisowym, a teraz została jeszcze mocniej ograniczona. Nie wiem czym kieruje się szanowna administracja, ale na pewno nie racjonalnością. Chyba pora by przemyśleć pewne sprawy i odpowiedzieć sobie na pytanie jaki jest cel istnienia tego forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roy. 187

roy.

Forum VIP
Wklejam raz jeszcze, może reżimowy moderator się opamięta
Zadajmy sobie jedno podstawowe pytanie: po co my tu podajemy typy? Zamiast zachować je dla siebie.. Chyba właśnie po to, żeby ktoś inny mógł z nich skorzystać jeśli my w nich dostrzegliśmy jakąś wartość, czy złe oszacowanie szans przez buka. A jak ja można z niego skorzystać bez podania buka z którego się wzięło kurs? Nie rozumiem w ogóle tego oburzenia. Jak widze jakiś typ, to pierwsze co chcę wiedzieć u którego buka można go znaleźć. Niektóre buki mają różne oferty, jedne mają tylko zakłady na win, inne obszerną ofertę włacznie z tym &quot;którą nogą wstanie Nadal w dniu meczu&quot;. Różne mają też kursy na to samo zdarzenie. W ogóle tego nie rozumiem po co podawać typ bez podania buka.. Co to ma na celu? To jakaś tajemnica skarbu templariuszy czy jak? No chyba że sam szacuje kursy, w ogóle nie zaglądając do oferty buka i podaje jako &quot;dx2bet&quot;, wtedy ok, ale jakoś w to wątpię. A jeśli nie ma ochoty podawać buka (bo coś tam..), to niech podaje średnią z jakiejś porównywarki kursów (np. oddsportal) ALE NIECH TO WYRAŹNIE ZAZNACZY!
Ty sobie jaja robisz czy tak serio? Ty myślisz, że typerzy są dla forum czy forum dla typerów? Bo ja jestem w 100% przekonany, że forum jest dla typerów a nie na odwrót i to użytkownicy tworzą forum. Nie dość, że ktoś kto pisze poświęca czas dla innych, żeby podać swój typ to jeszcze dostaje za to bana bo nie podał buka? Dział tenisa zawsze miał dziwnych moderatorów ale to już jest przesada. Klient wasz Pan i sobie to wbijcie co niektórzy do głów. Bo jeśli ja idę do sklepu i sprzedawca będzie niemiły to więcej tam nie wrócę i uwierz, że ze stronami/forami jest podobnie. A jeśli kilku klientów jest niezadowolonych to lecą &quot;głowy&quot;. Tak więc jeśli banujecie kogoś za to, że nie podał buka to mam nadzieję, że się temu przyjrzą admini. A i jeśli czegoś nie rozumiesz/nie potrafisz wczuć się w sytuację to co ty tu robisz?
A, żeby nie było off topa to znowu coś dodam od siebie
Gasket - Kyrgios over 22.5 @1.72 BET365 (!)
Gasket ostatnio całkiem nieźle pogrywa chociaż tak naprawdę to nie miał od dłuższego czasu godnego sobie rywala. Kyrgios 2 mecze - w obu nie dał się nawet połamać. Panowie nie powinni mieć problemów z utrzymaniem swojego serwisu dlatego linia nie wydaje mi się zbyt wysoka. 2 sety nawet powinny sprawę załatwić a 3 jak najbardziej możliwe. Co do stawiania w którąkolwiek stronę to bym się wstrzymał. Kyrgios jak odpali to może wygrać aczkolwiek mistrzem gry w hali to on nie jest. Z drugiej strony Gasket trochę spotkań ostatnio rozegrał więc też możliwe, że jakieś zmęczenie daje się we znaki. W każdym razie zapowiada się ciekawy wyrównany pojedynek a przynajmniej na papierze.
Tą twoją edycję mojego posta Macko18 w tym momencie zgłaszam do adminów. Jesteś śmieszny ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
villa16 32

villa16

Użytkownik
Zgadzam się z podanymi wyżej typami saltana i vasyla86.

Jednak ja mam na dzisiaj inny typ z Rio de Janeiro

Nadal R. -Dolgopolov A . + (1,5) seta 2 @2.10 Unibet

Najlepszy mecz zapowiadający się w stolicy Brazylii po jednej stronie Nadal który ostatnio nie w najlepszej formie kontra niesamowity Ukrainec Dolgopolov potrafiący grać jak równy z top 10 touru .
Nadal wczoraj pokonał 2-0 almagro ale z tego co patrzyłem na przebieg meczu i z opisu kolegi to almagro nie zagrał dobrego spotkania ponieważ w 1 secie miał 5 brejków na przełamanie Rafy z których ani jednego nie wykorzystał wiec można sobie przeanalizować już że jeżeli grał by pewnie z dolgo to na pewno chociaż 1 byłby wykorzystany ;) .
Ale zmierzając do Aleksandra wczoraj pokonał 2-1 Cervantesa przegrał pierwszego seta ale w 2 późniejszych nie pozostawił złudzeń Hiszpanowi do 0 i 3 wygrał ???? .
W H2H 5-2 dla rafy ale w ostatnich 2 pojedynkach zwyciężał dolgopolov 2-1 w Indian wells oraz w Londynie.
Spotkali się już w Finale tutaj w 2014 roku w którym Nadal wygrał 2-0 ale wtedy nadal błyszczał porównując do teraźniejszości to nie to samo przegrana z Thiemem w pófinale w Buenos Aires 2-1 nie namierza optymistem do grania w jego stronę Dolgopolov seta na pewno powinien mu urwać ???? .

Ale gram jeszcze czysty win 4.40 Unibet

Go go Dolgopolov ! ????
 
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Ferrer - Thiem 2 @2.50 bet365 ✅✅EASY! Co Thiem potrafi zagrać to nie mam pytań. Przyszłe TOP 5 ?

Zastanawiałem się bardzo długo nad tym typem. Nie lubie grać przeciwko Ferrerowi ale oglądałem jego wczorajszy mecz z Ramosem i przekonałem się do typu w strone Austriaka. Ramos po pierwszym w pierwszym secie grał zwyczajnie dobrze, w kolejnych setach wyrzucał mnóstwo piłek i nie mógł trafić pierwszym podaniem. Ferrer chyba mija się z formą bo w Buenos Aires przegrał z gościem, którego zawsze łykał a bilans ich starć to było 15:0. Teraz kiepskie spotkanie z jakimś randomowym Chillijczykiem. Z Ramosem również słabe pierwsze podanie a że przeciwnik najwyższych lotów nie był to wystarczyło zagrać naprawde przeciętnie żeby to spotkanie wygrać. Niby wygrał tu Hiszpan w zeszłym roku i broni punktów, ale mam wrażenie, że forma nie ta.
Co innego Thiem, w mega gazie. Wygrał turniej w Buenos Aires i teraz gra o półfinał. Dobry zawodnik, umie skończyć na raz wymiane, rozrzuca gre, jednoręczny beckhand. Jedyne co mnie martwi to 2 set meczu z Schwartzmanem gdzie Austriak stracił 3 krotnie swoje podanie i nie wygląda to dobrze. Ale koniec końców mecz zakończył się 2:0 także teoretycznie nie ma powodu to zmartwień bo wygląda na to, że to był chaos kontrolowany. Miał dzień przerwy od gry singlowej co może posłużyć mu za regenerację przed spotkaniem z Ferrerem, który naprawde kiepsko wygląda a 24h temu grał spotkanie w którym musiał się troche napocić i nawściekać.
Thiem w dniu wczorajszym rozegrał jeszcze mecz deblowy w parze z Lajoviciem. Czyli jakaś rdza nie weszła, troche sie poruszał. Pokonali oni Dologo i Muneza Nave co mogło posłużyć to za trening. Para Thiema nie straciła ani razu swojego podania więc nikt jakoś specjalnie nie kaleczył. Wiem, że to gra deblowa i różnie się od singla, ale jako delikatny trening może posłużyć.
Zdecydowanie Domenic ma tu szanse wygrać z Ferrerem, który zaraz będzie bronił punktów z turnieju w Acapulco na twardej nawierzchni. Może lepiej się do niego przygotować skoro nie idzie mu jakoś specjalnie dobrze. Kursy też poleciały w dół na Thiema, także ludzie kapują co się dzieje. Powodzenia dla wszystkich grających.
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Cuevas- Delbonis 1,55 Sportingbet✅

W tym meczu idę w kierunku Urugwajczyka, który po prostu jest tenisista potrafiącym wejśc na wyższy poziom niż Argentyńczyk. Widziałem Cuevasa w meczu z Ferrerem i trzeba przyznać, że gdyby nie wyrachowanie i doświadczenie Ferrera to Cuevas grałby w półfinale z Almagro. Delbonis też na pewno jest w dobrej formie, wczorajsza wygrana z Lorenzim robi wrażenie, pomimo tego, że Włoch najprawdopodobniej był już trochę zmęczony po 3 tygodniowym maratonie, co nie zmienia faktu, ze wygrana ta świadczy o dobrej formie Delbonisa. Tak czy inaczej gdy mam do wyboru Cuevasa w dobrej formie i Delbonisa w dobrej formie wybieram Urugwajczyka. Panowie grali już ze sobą H2H 2:1 takze dosyć wyrównane i uważam, że nie ma ono wiekszego znaczenia. Zadecydują pojedyncze punkty, mam nadzieje ze na korzyść Cuevasa.

Co do bana dla dx2 to też uważam, że mu sie nie należy, co nie zmienia faktu, ze nie mozna rozliczyc jego typow w razie potencjalnego kreczu któregoś z zawodników, z uwagi na to, że różne buki w różny sposób rozliczają takie zakłady.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Dolgo+3
2.680
Pinnacle

Coooo? Taki kurs na to ze praktycznie Dolgo ugra seta? Ja to pobieram z pocalowaniem reki.Wczoraj ogladalem mecz Nadala z Almagro i moje zdanie jest takie:Nadal dostaje te zwyciestwa od swoich kolegow latynosow.To jest gdzies wyzej ustalone oni swoje dostaja.Nadal gral wczoraj kupe a Almagro robil wszystko zeby przegrac.Dzisiaj juz tego nie bedzie Dolgo to pajac ale on w takich meczach wchodzi na wyzszy poziom.Moim zdaniem warto zaryzykowac handi bo Ukrainiec moze ten mecz wygrac.Nadal nie wroci juz na swoj poziom.

Co do dx2 to troche chyba za ostro z tym banem ale moglby dodawac tego buka z uwagi na krecze Tu juz nie chodzi o kursy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom