>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Rio de Janeiro, Marseille, Delray Beach 17-23.02.2014

Status
Zamknięty.
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
może niech wypowie się ktośi inny jeszcze, ale ja oglądałem 2 set, trochę 1 i widziałem TRAGICZNĄ GRĘ Nadala. Błędy które po prostu mu się nie przytrafiają. Masa wyrzuconych prostych piłek. Andujar? To samo. W 1 secie wygrał, bo nie był tak żałosny jak Rafa, ale potem jak oglądałem to również dużo UE, co właściwie przy takim ziemniaku jak on dyskwalifikuje to, że mógł zagrać BAJECZNIE.. nie wiem czy w 3 secie tak się wszystko zmieniło? Z mojej perspektywy to Andujar po prostu korzystał na niewytłumaczalnie słabej postawie Nadala, a i sam grał przeciętnie, ale zaznaczam, że całego meczu nie oglądałem.
Dokładnie, ja bym się tu tak nie podniecał Andujarem, oczywiscie zagral jak na siebie dobry mecz ale gdyby Rafa był w 100% zdrowy nie byłoby o czym gadac. Widac było że Nadalowi doskwierają plecy i odciski, w trzecim secie kilka razy mocno się skrzywił z bólu, ponad 30 własnych błedów pokazuje wszystko.
Dzisiaj spokojnie można grac Dolgopolova +5.5 po 1.9 jak bedzie siedział mu serwis to nawet moze pokusic sie o seta.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Nadal - Dolgopolov
Typ:2
Kurs:5.25
Bukmacher: Expekt
Witam serdecznie, z dzisiejszych spotkań wybrałem 3 typy, nie jestem osobą która gra w dużej mierze na &quot;dogi&quot; jak to nieraz już było opisywane przez kolegów ale w ostatnim czasie zauważyłem że jest to bardziej &quot;opłacalne&quot; niż granie grubo na faworytów po kursach 1,2 lub 1,3, bukmacherzy czasami naprawdę sugerują się aktualnym rankingiem, nazwiskiem, było tych przykładów wiele, np. zagranie grubo na Berdycha w finale ostatniego turnieju, Halep z rodaczką, można by wypisywać tych przykładów wiele, bardzo ważną rzeczą jest oglądanie poprzednich pojedynków, zmęczenie zawodnika itp, takim pojedynkiem jest spotkanie Hiszpana z Ukraińcem, Nadal nie gra swojego świetnego, niezwykle skutecznego od lat na mączce tenisa, dawał się przełamać wiele razy Andujarowi który jakimś wybitnym grajkiem absolutnie nie jest, w formie wybitnej też nie jest także proszę nie myśleć że ta wygrana jest z przyczyny słabej dyspozycji mistrza mączki tylko również z przeciętnej rodaka, Dolgopolov jest o klasę lepszym zawodnikiem od Pablo dlatego sądzę że dziś chłopak się przełamie i wygra( wykorzystując słabą dyspozycję Rafy bo w normalnych okolicznościach jeszcze na większym turnieju nie postawił bym na ten typ złotówki) ale dziś jest ku temu super okazja czego przykładem jest kurs na Nadala w niektórych bukach 1.20 który byłby przy normalnej dyspozycji w granicach 1.08, 1.10, pobieram ten kurs z wielką przyjemnością a do dubelka proponuję Gulbisa jak już koledzy opisywali wcześniej i Zakopalovą która wygra bardzo pewnie, polecam z całego serca, aha dodam jeszcze że niektórzy sugerują się tym że mistrzowie takich słabych 2 meczów pod rzad nie grają, to akurat nie ma nic do rzeczy bo Nadal może dziś zagrać równie słabo jak wczoraj, polecam!!!!!!!!1
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Prawdopodobnie Nadal nie zagra już tak słabego meczu drugi raz z rzędu, ale Dolgopolov jeżeli uwierzy w siebie to set może wygrać.
Może i Nadal nie zagrał dobrego spotkania, ale uwierz, że Andujar mu w tym &quot;pomógł&quot;. Świetnie wykorzystywał słaby 2gi serwis Nadala i potrafił rozrzucać Nadala od prawej do lewej. Sporo fajnych piłek mu wchodziło. Pytanie tylko czy Dolgopolov utrzyma formę. Wczoraj robił co chciał z Ferrerem i w zasadzie za dużo się nie zmęczył. Jakiś over gemowy 19,5 mozna spróbować. Tylko najwazniejsza sprawa czy głowa Dolgopolova wytrzyma ten finał :]
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Cabal / Farah wygrają @ 2,25 Bet365 ✅
Finał turnieju deblowego rozgrywanego przy okazji turnieju Rio Open. Starcie Kolumbijskiej pary Cabal / Farah ze świetnymi deblistami Marrero i Melo, jednak nie grającymi ze sobą regularnie.
Cabal z Farahem grają świetny tenis w Rio de Janeiro. Jeśli się na jednym turnieju pokonuje takie pary jak Granollers / Lopez i Peya / Soares, do tego bez straty seta to trzeba być w świetnej dyspozycji. Kolumbijczycy po kilku słabych występach złapali wiatr w żagle i grają bardzo dobry tenis.
Marrero i Melo to bardzo dobrzy debliści, jednak nigdy nie było im po drodze aby grać ze sobą stale. W Rio de Janeiro pokonali całkiem niezłe pary, takie jak Begemann / Emmrich, Cuevas / Zeballos czy Bracciali / Fognini.
Mimo to ja szukam małej niespodzianki w tym meczu i zwycięstwa Kolumbijczyków, oni dawno nie byli w tak dobrej dyspozycji, do tego po drugiej stronie para, która nie jest ze sobą zgrana i chcąc nie chcąc będzie to dla Marrero i Melo pierwszy bardzo poważny sprawdzian podczas tego turnieju i mogą się pojawić spore kłopoty.
 
typujemy1 1

typujemy1

Użytkownik
Cabal J.S. / Farah R. - Marrero D. / Melo M. ::: 1 @ 2,25 ✅
Cabal i Farah w bardzo dobrej formie,po drodze ograli bardzo dobre pary deblowe,bez większych problemów.Przeciwko nim staną rozstawieni w tym turnieju z numerem 2 - Marrero i Melo,także dobra para,ale sądzę,że na tym turnieju w najlepszej dyspozycji jest para kolumbijska ????​
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Anderson K. - Cilic M.
@ 1.40 / ▶ Unibet !
✅ po Mękach, ale się udało ;) ✅
Dziś finał w Delray Beach, a więc emocji nie powinno zabraknąć. Biorę pod lupę oczywiście Cilicia, który gra tutaj bardzo pewnie i ma głowę na karku. Posiada bardzo silny i techniczny serwis, trudny do odbioru, w wymianach również groźny forehand. Natomiast Kevin, ma również kilka atutów, atomowy serwis ale i ten momentami zawodzi bo zdarzają mu się faule. Anderson przegrał w turnieju jednego seta, ale dziś po drugiej stronie Chorwat, z którym z pewnością będzie musiał się dużo napocić, aby cokolwiek tu ugrać. Cilić, nie dość że jest regularny, to i ma chłodny umysł, kiedy potrafi wygrywać swoje podania do zera, dużo kontruje i nie traci przy tym głowy. Kurs, może nie jest jakiś wybitnie duży, ale warto grać. Stawiam na Chorwata.
 
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
Cilić - Anderson 1 za 1,4 7\10

Popieram typy na Chorwata prezentuje bardzo dobrą formę już trzeci turniej (Zagrzeb, Rotterdam i obecny) odpadał tylko z tuzami Berdych i Hass. Obydwaj panowie bardzo dobrze serwują ale dla mnie Cilić jest bardziej mobilny i skoordynowany. Swojego czasu uchodził za złote dziecko tenisa obecnie pokazuje dlaczego. Anderson gra w stylu Isnera czyli mocny 1S + ewentualnie forehand, ale wymiany już gorzej. Bezpośredni bilans również 3:1 dla Chorwata.

Nadal - Dolgopolov 2 za 5,57 2\10
Nadal wczoraj o mało co nie odpadł z Andujarem dzięki woli zwycięstwa wygrał. Ukrainiec z wielką swobodą odprawił Ferrera trafiał w linie, wygrywał długie wymiany i bardzo dobrze się poruszał po korcie. Nadal moim zdaniem jest kontuzjowany w pełnym zdrowiu powinien ograć Alexa nawet w fantastycznej formie. Jednak coś Hiszpana &quot;ciągnie&quot; bo jego ruchy nie mają tej płynności i mocy. Myślę że nawet kontuzjowany nie odpuści finału, ale grać a wygrać to dwie różne rzeczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom