>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach - 20.02 - 26.02.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miejsce: Rio de Janeiro, Brazylia
Data rozgrywania: 20.02.2017 - 26.02.2017
Nawierzchnia: CLAY
Kategoria: ATP500
Pula nagród: $1,461,560
Oficjalna strona turnieju: http://www.rioopen.com/
Lista Startowa: http://www.rioopen.com/jogadores-simples
Drabinka: http://www.rioopen.com/chave-atp-simples
Plan gier: http://www.rioopen.com/ordemdosjogos
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/brazil/atp-rio-de-janeiro/
Miejsce: Marsylia, Francja
Data rozgrywania: 20.02.2017 - 26.02.2017
Nawierzchnia: HARD
Kategoria: ATP250
Pula nagród: €620,660
Oficjalna strona turnieju: http://www.open13.fr/home.html
Lista Startowa: http://www.open13.fr/player-acceptance-list.html
Drabinka: http://www.open13.fr/singles-results.html
Plan gier: http://www.open13.fr/schedule.html
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/france/atp-marseille/

Miejsce: Delray Beach, USA
Data rozgrywania: 20.02.2017 - 26.02.2017
Nawierzchnia: HARD
Kategoria: ATP250
Pula nagród: $534,625
Oficjalna strona turnieju: http://yellowtennisball.com/
Lista Startowa: http://yellowtennisball.com/atp-world-tour/
Drabinka: http://yellowtennisball.com/wp-content/uploads/2017/02/MDS.pdf
Plan gier: http://yellowtennisball.com/wp-content/uploads/2017/02/OP.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-delray-beach/

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz!​
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Stakhovsky-Diez 1 @1.3
Stakhovsky ma momenty, gdy gra dobrze. Moze nie jest ich tak duzo i nie posiweca calego czasu i energii dla tenisa, ale w Marsylii zawsze gral dobrze lub bardzo dobrze. Diez to Kanadyjczyk wychowany przede wszystkim na cegle w Barcelonie, wiec ta jego narodowsc jest troche mylaca. Ostanio obydwaj graja we francuskich challengerach z srednimi wynikami raczej, ale tutaj licze na dodatkowa moblizacje Ukrainca, ktory w hali potrafi zagrac duzo lepiej. Stakhovsky w ubieglym tyggodniu wzial udzial w krwalifikacjach w Rotterdamie, wiec nawet mecz kwalifikacyjny zagrany w duzo wiekszym turnieju rangi ATP 500 powinien tu pomoc. Diez jakis poziom prezentuje w tych challengerach francuskich, ale w Marsylii Ukrainiec na pewno sie zmobilzuje. Kombinacyjny wiadomo.
V.Pospisil-Smyczek 2 @2.55
Smyczek ostatnie miesiace naprawde bardzo slabo, ale powoli chyba jest tutaj lepsza forma. Smyczek wygral mecz w Memphis z Tiafoe, powalczyl z Johnsonem, ale tutaj tez przede wszystkim miejsce dla Smyczka jest dobrze. Ciezko sie spodziewac, ze Smyczek wygra turniej, ale w Delray Beach Smyczek gra regularnie od 5 czy 6 lat i niejeden dobry mecz tutaj zagral z lepszymi zawodnikami niz Pospisil. Pospisil bardzo dobrze zagral w Davis Cupie z Wielka Brytania, niemniej jednak jego wyniki w ostatnich dwoch sezonach sa gorsze i nastapil pod tym wzgledem regres. Ostatnio Pospisil final challengera w San Francisco, przegrany z Ze Zhangiem, a jezeli Chinczyk potrafil ograc Psopisila, to Smyczek tez moze dac rade w turnieju, ktory dobrze zna. Atut serwisu oczywiscie po stronie Pospisila, ale taki Tiafoe tez mial ten atut i wygral Smyczek. Przy tym kursie, sadze ze typ jest wart zagrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
21.02.2017, 13:00, Rio de Janeiro, 1. round, clay
Monteiro Thiago Moura(BRA) - Elias Gastao(POR) @ 1.87 bwin ✅
Typ wisiał na włosku ;) Brazylijska ziemia i ogranie tak jak poniżej pisałem zdecydowały.Warto śledzić Eliasa w następnych spotkaniach.Zagrał dobry tenis,ale spalił czajnik.
Thiago rozegrał ostatnio kilka dobrych spotkań w Buenos.Jego gra,szczególnie w defensywie wyglądała bardzo solidnie. Na clayu gra swój najlepszy tenis.Teraz turniej w RIO i myślę,że będzie chciał się pokazać swoim kibicom.Patrząc na jego ostatnie mecze jestem pełen optymizmu.
Elias przeciwnie.Nie wygrał na mączce od lipca.Potrafi grać na tej nawierzchni,co nie raz udowodnił,jednak ostatnie pół roku wygląda słabo.
Stat W/L clay 2016/17 (49/21)-(42-20) H2H 2-1 Rank 84-79
Liczę,że doping brazylijskiej publiczności i ogranie Thiago w ostatnim czasie da mu przewagę i wygra ten mecz.
Dolgopolov A. - Ferrer D. @ 1.5 bwin ⛔
Alex świetny turniej w Argentynie.Oglądałem większość meczy i zagrał na swoim najwyższym poziomie.Załapałem się na kurs 4,33 w finale z Nishikorim:grin: Mam jednak wrażenie,że powetuje dłużej to swoje zwycięstwo i nie będzie gotowy na spotkanie w Rio z Hiszpanem.
A David jak wiadomo to walczak.Ostatni mecz z Berloqiem sporo błędów.Jednak Ferrer to na tyle doświadczony zawodnik,że skoryguje to i rozegra solidny pojedynek z nie w pełni gotowym i zachłyśniętym jeszcze zwycięstwem Dolgopolovem. Warto też w wspomnieć,że Ferrer wygrał ten turniej w 2015
Stat clay W/L 2016/2017 (10/5-15/8) H2H 3-9 Rank 66-27
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Tsitsipas - Youzhny 2.32 UNIBET
Powiem szczerze widziałem w tym sezonie Rosjanina w meczy z Serbem którego nazwisko słyszałem pierwszy raz, a mianowicie Tepavac. W tamtym meczu pamiętam, że dawał się łamać i to nie raz 203 rakiecie świata. Ogólnie w tym sezonie zaliczył tylko dobry występ w Chennai. Jak widać po wynikach hala średnio mu leży. Za to Grek naprawdę rozegrał FENOMENALNE zawody w meczu z Tsongą. Widać, że jej to niesamowity talent. Jednoręczny backhand palce lizać. Jeśli ktoś otworzy flashscora i zobaczy jego wyniki powie mi, że chyba uderzyłem się w głowe faworyzując tu Tsitsipasa. Ja uważam, że Grek w hali w dniu dzisiejszym jeśli zagra połowe z tego co ostatnio z Francuzem spokojnie wygra to spotkanie. Według mnie kurs naprawdę jest do wejścia w niego śmiało !
Pozdrawiam ????
--- słabo dziś zagrał Grek, a i tak dużo nie zabrakło
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 235K

dx2

Użytkownik
DeGreff-Cuevas 0:2 @1.57 &lt;musze pogratulowac temu skotiemu...sensacja...mecz genialny&gt;
Cuevas wygrac teoretycznie musi, mnostwo punktow w tamtym sezonie nabil w poludniowoamerykanskim swingu (wygrane w Rio i Sao Paulo), wiec to bardzo wazne dwa tygodnie dla niego. Forma jest dobra, mecz z Dolgopolovem byl bardzo zaciety i tam zadecydowal jeden break (3-6 6-7), ale statystyki obydwoje mieli bardzo dobre. Z reszta to taka regula juz, ze Cuevas gra dobrze w tych turniejach, a Rio to najwazniejszy turniej na cegle w Ameryce Poludniowej. De Greffa na pewno uciesza udane kwalifikacje, ale te analize musze napisac z perspektywy wystepu Cuevasa. Kurs na wygrana maly, wiec probowalbym, ze Cuevas wygra ten mecz w dwoch setach.
Cuevas zagrał z Dolgopolovem bardzo słabo.
Cuevas przegral 3-6 6-7, tyle ze przed tie-breakiem w 2 secie, Cuevas przegral w meczu tylko dwa punkty mniej niz Dolgopolov, co pokazuje ze mecz byl bardzo wyrownany. Pozniej na koniec meczu dzielilo ich 5 punktow. Nishokori byl gorszy od Dolgopolova o 9 punktow, Carreno Busta i Melzer o 14 punktow.
Wniosek jest taki, ze Cuevas stawil najwiekszy opor Dolgopolovowi w tym turnieju i byl to najtrudniejszy mecz dla zwyciezcy turnieju.
 
S 68

skoti96

Użytkownik
Cuevas zagrał z Dolgopolovem bardzo słabo. I handicap na De Greffa +5.5 po 1.61 na bet365 wydaje się być bardzo dobry. De Greff ma naprawdę potencjał ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
K 50

kipuch

Użytkownik
do analiz kolegow powyzej dodam tylko, ze ten belg nazywa sie De Greef. reszte zachowam dla siebie ????
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Granie na Cuevasa bez formy z niewątpliwie ciekawym zawodnikiem, jakim jest De Greef, jest moim zdaniem poronionym pomysłem. W tenisie, gdzie często jeden błąd decyduje o secie 1,57 na 2:0 jest lipnym kursem. Nie przemawia do mnie fakt, iż Cuevas musi tutaj wygrać - okej, może decydować czynnik: &quot;lubię tutaj grać&quot;, jednak niezaprzeczalnie Pablo daleki jest od swej optymalnej dyspozycji. Można mówić, że Dolgo w Buenos Aires rozegrał z nim najbardziej wyrównany mecz spośród swego marszu po tytuł, ale mam wrażenie, iż Ukrainiec rozkręcał się ze spotkania na spotkanie i myślę, że Dolgo z półfinału bardziej okazale pokonałby Cuevasa, ale to tylko moje luźne odczucie. Co możemy powiedzieć o De Greefie? Rozwija się wolno, w końcu w tym roku stuknie mu ćwierć wieku na karku, a wciąż nie doświadczył setki, niemniej jednak w zeszłym sezonie zrobił run z TOP200 na TOP130 i szczerze powiedziawszy spodziewam się dobrych występów Belga na clay courtach w tym roku, co może zaowocować nawet awansem do TOP110. Dobrze biega, nieźle operuje cross courtem, technicznie w miarę bez zarzutu, ot solidny zawodnik. Może mógłby mieć trochę więcej siły, no ale nie można mieć wszystkiego. Moim zdaniem to może być ciężka przeprawa dla Cuevasa, a handicap +5,5 De Greef jest w stanie spokojnie pokryć.
Arthur De Greef +5,5 @ 1,61 4/10 ✅
Bet365
Akira Santillan to kolejny ciekawy zawodnik z młodego pokolenia i myślę, że ten sezon może być dla niego przełomowy, dzięki czemu pójdzie w górę rankingu. Głównie dlatego, iż do tej pory zazwyczaj grywał w ITFach, teraz coraz częściej występuje na poziomie czelków, tam, gdzie - póki co - jego miejsce. Przebrnął przez kwale, pokonując dwóch doświadczonych Niemców, jednak wydaje mi się, że Fritz jest, mimo tego samego rocznika, o półkę wyżej, a przede wszystkim - jest bardziej doświadczony. Amerykanin gra u siebie i to już zawodnik szczebli ATP (mimo, iż chwilowo znalazł się poza setką), z kolei Akira to jeszcze zawodnik na poziomie czelków. Harry gra u siebie, większa siła, powinien spokojnie iść po zwycięstwo.
Do tego dokładam parę Monroe/Sitak. W tym meczu mamy trzech deblistów: Artem Sitak, Nick Monroe i Guillermo Duran. Albert Ramos jest tutaj jedynie dla żartu i pewnie - dla ogrania. Zdecydowanym faworytem jest para Sitak/Monroe i słusznie, bo nie dość, że w składzie oponentów jest jeden deblista, to dodatkowo bez formy. Monroe z Sitakiem niedawno półfinał w Quito, potem ćwierćfinał w Buenos, gdzie pokonali bardzo solidną parę Peralta/Zeballos, a ulegli triumfatorom Wielkiego Szlema z 2015 roku - Bolleliemu i Fabio. Nie widzę tutaj niespodzianki. Zgranie, doświadczenie, forma, wszystko na korzyść Monroe i Sitaka.
Harry Taylor Fritz + Monroe/Sitak @ 1,82 5/10 ✅
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
S 68

skoti96

Użytkownik
Belg zaimponował mi ostatnio na hali również w meczach z Mathieu i z Gombosem, gdzie był dużo lepszy od swoich kolegów, którzy mają dużo większe doświadczenie na tej nawierzchni . Oglądałem te spotkania. Grałem właśnie na Cuevasa z Dolgo. Miał więcej punktów, bo Dolgo odpuszczał w swoim stylu momentami waląc jakieś dziwne piłki. Urus grał bardzo sztywno, nie biegał za bardzo do piłek. Oczywiście mogę się mylić, ale po tamtym meczu nie zagrałbym tego.

Struff - Chardy 1.91 Unibet
✅✅✅Niemiec dla mnie w tym momencie jest dużo lepszym zawodnikiem. Zastanawia mnie jego dziwnie gładka porażka z Donskoyem w eliminacjach w Rotterdamie i tylko to skłania mnie do tego żeby w ten typ nie wchodzić grubiej. Mam wrażenie, że Francuz nie wróci już do swojej najlepszej formy. Jan pójdzie w górę, jest młody i widać, że przyszłość stoi przed nim.

Bedene - Mathieu 1.61 ✅✅

Brytyjczyk pikuje w górę. Na początku sezonu jego forma była bardzo słaba, a teraz sam jestem pod wrażeniem tego jak zmienił się od pierwszych meczy tego sezonu, gdzie np. poległ bardzo gładko z Paire&#39;m w Indiach. Ograł Coricia, który dwoił się i troił a i tak poległ. Borna też nie grzeszył formą, ale problemy widać, że też są za nim.
Francuz za to pikuje w dół. Ma już swoje lata. Nadal jest niezłym graczem, ale męczarnie z przeciętnym Millotemmówią mi bardzo dużo o jego formie. Bedene nie odpuszcza takich okazji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jrb 21

jrb

Użytkownik
Siema panowie ...dawmo mnie tu nie było mam pytanie czy ktoś oglądał mecz
Fratangelo B. ---Lu Y-H. w Delray Beach?? .i odpowiedział mi na pytanie jakie czynnIKI magą być odpowiedzialne za postatwe zawodników którzy mają wygrany mecz i jakimś cudem odwracają się losy meczów.osobiscie dałem na dokladny wynik na Frata 2-0 chciałbym wiedziec ..mIAŁ 2 pILKI NA 4-1 W 2 sECIE I CO SIĘSTAŁO ? DOSTAŁ ZAPAŚCI CZY JAK TO ROZUMIEĆ?Oczywiscie pozniej przegrał cały mecz Lu nie wiedział zabardzo co się dzieje. ????
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Na jutro taki trebel z Brazylii.
Thiem ✅+ Carreno Busta ✅ + Nishikori ⛔ @ 1,99 PinnacleSports ⛔
Thiem miał w tamtym roku tutaj półfinał i wydaje się, że czekał na ten turniej. Lubi grać na mączce, naprzeciw Tipsarevic, który notuje całkiem przyzwoite wyniki (ale na niskiej rangi turniejach). W turniejach rangi ATP przegrał z Belluccim czy też Dolgopolovem oraz wygrał ze słabym Gimeno - Traverem. Dla mnie Austriak to bierze.
Carreno Busta mierzy się z Souzą. Szczerze powiedziawszy to Brazylijczyk kojarzy mi się głównie z dziwnymi wynikami/fixami (w teorii niektórych), jest to grajek z pogranicza challenger - ATP przy czym w turniejach rangi ATP gra sporadycznie (zazwyczaj właśnie w południowoamerykańskich). Pojedynek dwóch nastawionych na ceglenie (bez urazy tym razem), myślę, że Carreno Busta ma jednak więcej argumentów czysto umiejętnościowych i powalczy tutaj o dobry wynik, w Buenos zagrał całkiem przyzwoity turniej.
Mini tasiemkę zamyka Nishikori. Przegrał z Dolgopolovem w tamtym tygodniu, teraz na pewno znowu będzie chciał zagrać swoje. Może zabrzmi to nieco naiwnie, ale tacy grajkowie rzadko odpadają w pierwszych rundach. Bellucci potrafi uderzyć, groźny nie tylko na ziemi, ale mało stabilny. W przekroju całego meczu powinno to mieć decydujące znaczenie, kilka nieudanych zagrań i połamie się sam.
Gasquet ✅ + Chardy (+1,5 seta) ⛔ + Zverev ⛔ @ 2,24 PinnacleSports ⛔
Chardy: 3-6 5-7 -&gt; patologia ????
Gasquet 6-7 6-3 6-2
Zverev 6-7 6-7

Drugi trebel rozpoczyna Gasquet. Richard dobrze pogrywa w turniejach granych u siebie, naprzeciw niewygodny Robin Haase, ale bądźmy szczerzy - umiejętności z pewnością nie te co u Francuza. Dodatkowo zwracam uwagę na przeszłość w tym turnieju, Richard grał tu z dobrym skutkiem i na pewno ma czego chronić. Na hali u siebie, myślę, że powinien skończyć ten mecz nawet 2-0.
Chardy to specyficzny gość. Gra jak z nut, żeby za chwilę odwalić kaszanę totalną. Naprzeciw stanie jednak Struff, który głową także nie grzeszy. Francuz musi łapać punkty, a gdzie nie lepiej jak u siebie? Obaj bez wyników ostatnio, tego występu Chardy&#39;ego w challengerze z Diezem nie traktowałbym poważnie. Poza tym przy pomyślnych wiatrach Struff sam się zagotuje.
Tasiemkę w wersji mini po raz drugi kończy Zverev. Świetna postawa młodego Niemca a naprzeciw stanie Mahut. Dla mnie Nicolas powinien pomyśleć o przerzuceniu się tylko na debla tudzież jakiejś zmianie, bo jest totalnie bez wyrazu. Niby hala to jego żywioł podobnie jak trawa, ale patrząc na ostatnią formę oraz ogólną postawę Zvereva jestem skłonny zaufać Niemcowi.
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Juan Martin del Potro wygra turniej w Delray Beach @ 6,50 (6,11 po odliczeniu 6% podatku) forBET
[youtube]gKtOjQeq7wQ[/youtube]
To na wstępie. Del Potro mądrze zrezygnował z pierwszej części sezonu, w tym z występu w AO i bardzo ciężko harował przez ostatnie tygodnie, aby przygotować się fizycznie i wytrzymałościowo do trudów sezonu. Uważam, że wyjdzie mu to na dobre i wróci mocniejszy.
Dobrze pamiętam, albowiem z zapałem śledzę poczynania Argentyńczyka, że rok temu w Delray Beach del Potro zaliczył comeback po około rocznej przerwie od gry w tourze i od razu doszedł do półfinału, gdzie przegrał z Querreyem, który akurat złapał wtedy fajną formę i koniec końców wygrał cały turniej. W ogóle del Potro z pewnością lubi tutaj grać, bo parę lat temu i jemu przydarzyło się końcowe zwycięstwo. Nie ma sensu chyba przytaczać jego stylu gry i sylwetki, bo kto siedzi w tenisie ten wie, jak ogromne możliwości w Juanie drzemią. Zwrócę tutaj uwagę tylko na jedną rzecz. W pierwszych meczach w 2016 roku del Potro nie grał wcale lub prawie wcale backhandem (zamiast tego cały czas slajsował), bo do tego stopnia był ostrożny ze swoim nadgarstkiem (na pewno też trochę się po prostu bał o odnowienie kontuzji). Potem, z biegiem sezonu, coraz częściej backhandem uderzał, ale powiedzmy sobie szczerze - to wciąż było raczej jedynie delikatne przebicie na drugą stronę, a nie zagranie, które może realnie zagrażać rywalowi. Na filmiku, który wrzuciłem widać, że już chyba z nadgarstkiem jest wszystko okej i może próbować grać coraz normalniej, a to z pewnością robi ogromną różnicę, zarówno w kontekście gry na korcie, jak i w sferze mentalnej - po prostu człowiek czuje komfort psychiczny, że może grać na 100%.
Popatrzmy na drabinkę. Pierwsza runda - Anderson. Kevin niewątpliwie gdy gra swój najlepszy tenis, to potrafi być bardzo groźny (vide Wimbledon 2015 i mecz z Djokovicem), jednak mimo wszystko jest to drewniany tenisista opierający swoją grę głównie na atomowym serwisie, do tego sam mający swoje problemy i dopiero wracający na kort. Tydzień temu ograł go Dzumhur i nie widzę, czemu miałby tego nie zrobić del Potro. Jeśli tylko zagra swoje, to odprawi spokojnie reprezentanta RPA do domu. Do tego H2H 5:0, stracone dwa sety (oba w hali) - choć to na marginesie, bo wszystkie mecze grane były dawno, a Anderson rozwinął się dość późno. W II rundzie prawdopodobnie wspomniany wyżej Dzumhur i tutaj sprawa wydaje się jeszcze bardziej oczywista, bo może i w wymianach lepszy od Andersona, ale też nie wybitny, a serwis słabszy. Będzie dużo szans na przełamanie i powinno być kolejne spokojne zwycięstwo. W ćwierćfinale możliwe jest ponowne spotkanie z Querreyem i to już będzie trochę cięższe zadanie. Ciężko mi napisać coś o formie Amerykanina, bo go nie widziałem w tym sezonie w akcji, ale ostatnio na hali Harrison pojechał go, łamiąc w całym meczu 5 razy i oddając zaledwie 4 gemy. Nie chcę ujmować niczego Harrisonowi, bo widziałem ostatnio ze dwa jego mecze i naprawdę w formie jest świetnej, ale mimo wszystko to chyba pokazuje, że Querrey jest spokojnie do złamania, zwłaszcza, że Sam też nie jest szczególnie wszechstronnym tenisistą, do tego bywa strasznie nieregularny i potrafi robić błędy seriami. W półfinale teoretycznie Raonic. I tu oczywiście najtrudniejsza przeszkoda, bo wiadomo, jak dobrym tenisistą w ostatnich dwóch sezonach stał się Milos. Del Potro wg buków na pewno będzie dość sporym dogiem i tutaj od razu będę szukał handicapu +1,5 seta lub gemowego (który raczej spokojnie zostanie pokryty), aby w razie czego odrobić włożoną w analizowany tutaj bet stawkę. Co do Milosa - w sumie nie wiem, czy on w ogóle do tego półfinału dojdzie. Prawda jest taka, że nie grał miesiąc, nie broni za ten tydzień żadnych punktów i z pewnością ważniejsze są marcowe Mastersy, więc nie będzie się za wszelką cenę żyłował o zwycięstwo w tym turnieju. Ale jeśli zagra dobre zawody to mecz będzie na styku i myślę, że będą mniej więcej równe szanse na znalezienie się obu w finale (dlatego o wiele bardziej opłaca się grać na zwycięstwo w turnieju del Potro, bo kurs jest znacznie wyższy). Finał to zapewne Karlovic albo Sock i obu w zeszłym sezonie spokojnie ograł, więc tutaj akurat bym się nie obawiał. Jak już dojdzie do finału, to na 90% zgarnie tytuł.
Podsumowując zatem uważam, że kurs na zwycięstwo Delpo jest bardzo fajny i warto to pograć, bo szanse powodzenia są duże. Wygranie tego turnieju pozwoli mu się prawdopodobnie przesunąć do Top 30, co już będzie całkiem fajnym miejscem przed Indian Wells i Miami.
Na koniec zacytuję jeszcze jeden komentarz z filmiku, który wyżej wrzuciłem: &quot;he beat Nadal, Murray and Djokovic last year without even having a backhand. Could you imagine how much he could win if he fully recovered?&quot;
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Robrego-Fognini 2 @1.5
Spotkali sie w ubieglym tygodniu i wygral wracajacy do glownego touru Robredo. Teraz jednak turniej jest wiekszy i pieniadze duzo wieksze, wiec typuje na lepszego tenisiste na dzien dzisiejszy. Robredo za caloksztalt jest swietnym tenisista, zawsze byl tym graczem ktory na cegle w 9/10 przypadkach nie zawodzil ladnych kilak lat temu. Po prostu za czasow graczy pokroju Moya, Ferrer, Coria, Gaudio i mlodego Nadala, byl tym tenisista na ktorego mozna bylo stawiac praktycznie w ciemno. Tommy jednak coraz bardziej zaawansowany wiekowo, dlugo nie gral (nie liczac tam jakis epizodow w challengerach). Mozna rzec, ze to jego drugi taki wiekszy powrot w okresie 3 lat.
Fognini jest obecnie lepszym tenisista, zaliczyl tutaj w Rio dwa-trzy bardzo dobre turnieje, w tym final, pokonywal Nadala.
Tutaj w Rio bedzie inna motywacja, a to u Wlocha jak wiadomo bardzo wazne. Zreszta nie ma co ukrywac obydwaj gracze nie daza sie wielka sympatia za sprawa pewnego incydentu wlasnie w tych poludniowo-amerykanskich turniejach, gdy ich mecz zakonczyl sie brakiem podania reki i klotnia kilka lat temu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 68

skoti96

Użytkownik
Cuevas pokazał jak bardzo jest słaby. To nie Belg zagrał dobrze tylko Urus fatalnie. A ostatni gem to już poezja nieudolności faworyta tego meczu. Szczerze to w połowie drugiego seta przy stanie 4-1 dla Pablo już myślałem, że to wygra, bo Belg miał spory kryzys. Cuevasa backhand to totalna porażka w tym momencie.
Dzisiaj ciekawe jak Dolgo spisze się na tle Ferrera. Wyczuwam wygraną Ukraińca.
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Jezeli po meczu bili im dlugie glosne brawa na stojaco, to chyba tak zle nie bylo.
Dodatkowo zwracam uwagę na przeszłość w tym turnieju, Richard grał tu z dobrym skutkiem i na pewno ma czego chronić.
Chyba pomylilo Ci sie z Montpellier. Gasquet w ciagu ponad 20 letniej historii turnieju, nigdy nie zagral nawet w finale, nieraz w ogole nie startowal w Marsylii.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
jak widac tennisexplorer nie zawsze miarodajny. ;-) Zwrocilem uwage na cwiercfinal i polfinal (2016 i 2014 kolejno), oczywiscie w Montpellier Gasquet jest bardziej w swoim zywiole, ale typ podtrzymuje mimo tego niuansu. Caly kupon i tak zawalil koncertowo Chardy, wiec to tylko tak w kwestii jakby ktos szukal do ako/na podbicie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Zverev A. - Mahut N.
Mahut N. +1,5 seta ::: 1,99 ::: 1/3 ✅

19-latek kontra 35-latek, stara gwardia zawodników typu Ferrer, Lopez, Mahut itd. powoli będzie odchodziła w niepamięć, a zastąpi ich świeżą krew z cyklu Coric, Zverev A., Kyrgios itd. To nieuniknione, ale dzisiaj widzę przynajmniej jednego seta dla doświadczonego Francuza.
Kto jak kto, ale w ostatnich sezonach to właśnie Mahut odpalał genialną formę na maksymalnie 1-2 turniejach ATP w ciągu roku. Znane już Hertogenbosch i rok temu np. 500 Rotterdam (meczowe z Klizanem, dramatyczny mecz). Mahut lubi szybkie korty, może czymś dzisiaj zaskoczyć Zvereva.
Młody Niemiec wygrał ostatnio turniej we Francji, co tylko potwierdza, że to będzie w przyszłości ktoś o kim będziemy rozmawiać. Statystyki są jednak takie, że w tym sezonie na 10 rozegranych przez niego meczów tylko w 3 nie stracił seta, z Tiafoe, z Arthur De Greef na Davis Cup i w finale z Gasquetem.
Wynik: 0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Santiago Giraldo - Borna Coric 1 @ 3,25 bet365 ⛔ słaaaabo Giraldo na returnie dziś, a Borna zbyt regularny
No nie no, nie mogę nie spróbować takiego kursu. Kim jest Coric, żeby wystawiać na niego jakieś marne 1,33?! Może bym to zrozumiał, gdyby grali na clayu czyli nawierzchni, która premiuje styl gry Borny - długa konstrukcja punktu i przebijanie do oporu, na wymęczenie rywala. Ale mecz odbędzie się na hardzie, czyli ulubionej nawierzchni Kolumbijczyka (wbrew temu, co się naturalnie nasuwa na myśl, no bo przecież Ameryka Południowa=clay). Giraldo na kortach twardych grać potrafi i spokojnie może Chorwata łyknąć. Serwis Santiago nie jest wybitnie mocny, ale Borny również. Na returnie natomiast Giraldo zjada swojego dzisiejszego rywala. Backhand też ma lepszy. No i doświadczeniem bije Corica na głowę. W swoim najlepszym okresie znalazł się nawet w czołowej trzydziestce rankingu, peak Corica to dotychczas 33. miejsce i mniej więcej wtedy też grali jedyne jak dotąd spotkanie między sobą, kiedy to w Winston-Salem lepszy okazał się Coric (2-1). Forma obu mocno średnia, żeby nie powiedzieć słaba. Coric wygrał ostatnio z Khachanovem ale oglądałem cały mecz i to Karen przegrał tak naprawdę mentalnie w kluczowych momentach to spotkanie. Z Cilicem mecz też widziałem i wygrał tego drugiego seta, ale to Marin spuścił z tonu i ten set mu nie wyszedł. W pierwszym secie, gdy grał dobrze, Coric ledwo wybronił się przed 0:6. Giraldo od AO nie grał na hardzie. Tam przegrał z Edmundem, ale wstydu ta porażka nie przynosi, bo Kyle jest świetnie zapowiadającym się chłopakiem i Brytyjczycy będą mieli z niego masę radochy. Giraldo na pewno dzisiaj powalczy i myślę, że może wziąć ten mecz. Kursy są moim zdaniem nieadekwatne do szans, dlatego gramy, ale stawka leciutka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom