>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rotterdam, Buenos Aires, Delray Beach (13.02.2023 - 19.02.2023)

Status
Zamknięty.
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi

431.png

Miejsce:
Rotterdam, Holandia
Data rozgrywania: 13.02.2023 - 19.02.2023
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: €2,074,505
Oficjalna strona https://www.abnamro-open.nl/
Lista Startowa: https://www.abnamro-open.nl/en/players
Drabinka:
Plan gier: https://www.abnamro-open.nl/en/tennis/order-of-play
Zwycięzca singla 2022:
F. Auger-Aliassime
Zwycięzcy debla 2022:
R. Haase/M. Middelkoop


dsa.png
Miejsce: Buenos Aires, Argentyna
Data rozgrywania: 13.02.2023 - 19.02.2023
Nawierzchnia: Clay (outdoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €626,595
Oficjalna strona: https://argentinaopentennis.com/
Lista Startowa: https://argentinaopentennis.com/jugadores/
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2022:
C. Ruud
Zwycięzcy debla 2022:
S. Gonzalez/A. Molteni



334.jpg

Miejsce: Delray Beach, USA
Data rozgrywania: 13.02.2023 - 19.02.2023
Nawierzchnia: Hard (outdoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €642,735
Oficjalna strona: https://yellowtennisball.com/
Lista Startowa: https://yellowtennisball.com/atp-250/
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2022:
C. Norrie
Zwycięzcy debla 2022:
M. Arevalo/J. Rojer


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Lestienne-Marterer 1 @1.57

Wydaje mi sie, ze tutaj po prostu zdecyduje dyspozycja. Lestienne jest teraz w swoje szczytowej formie sie wydaje, jest w pierszej picdziesiatce rankingu, notuje wygrane w tourze i wydaaje sie teraz lepszym tenisista. Marterer z kolei raczej nie wroci do swojego optimum. Niemiec jeszcze cos tam pokaze w challangerze czasami, ale w tourze to zwyciestwa przychodzaa praktycznei tylko w takich mniejszych, bardziej egoztycznych turniejach jak w hinduskim Pune w tym roku, a tu jest turniej jeszcze szczebel wyzej rangi ATP 500.

Francuz jest wybiegany, regularny, ograny z duzo lepszymi graczami obecnie, wiec typuje w jego wygrana.
W bezposrednich meczach 2-0 dla Marterera, ale tu role sie na przestrzeni lat odwrocily, Lesteinna mial bardzo dobry tamten sezon, gdzie wygral 3 challangery i 2 razy meldowal sie w fianel i zaczal grac w glownym tourze, wiec chyba pora na wygrana tenisisty z Francji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +318
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Goffin - Berrere
Typ Berrere 2.20
Berrere i over 19.5 gema 2.70 6:0 pierwszy set i 7:6 drugi najgorsza z możliwych obcja dla overa19.5 gema:)A tak nawiasem mówiąc przy Goffinie trzeba postawić czerwony wykrzyknik.Set do zera w ATP na tym poziomie to już rzadkość:)13-ty

Tutaj nie poszaleję ze stawką bo dawno nie widziałem Goffina ale wiem czego się mogę pi x drzwi spodziewać. ALE zaglądam w jego bilans I ostatnio przegrał z Kwonem na Deviscupie .
Natomiast oglądałem ostatnio Berrere w meczu z Lukasem Pouille i zrobił bardzo korzystne wrażeniem. Do tego ma ostatnimi czasy dobry bilans , może nie wszyscy przeciwnicy powalają ale pokonał Bublika i Isnera ostatnio to też robi wrażenie.
H2h natomiast jest przeciw typowi 2:0 Goffin i oba mecze na szlemach po 3:0
FO 2016 i US Open 2019
Trochę już czasu minęło na pewno zrobił progres I będzie się chciał zrewanżować.A Goffin hm też już chyba nie ten co kiedyś.
Zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +101
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Dobra opcja z Barrere też mam go pogranego na seta w dublu z Liverpool i dodatkowo singiel na zwyciestwo. Dla mnie to dziwne, że tutaj Goffin był faworytem, jak dla mnie to on nie do końca ma równo pod sufitem. Poza tym w zeszłym tygodniu francuz grał dobry turniej u siebie więc przynajmniej po równo powinny być te kursy.

Niestety chyba nawet małego overa nie ogarną jak tak dalej pójdzie, a też dorzuciłem sobie over 17,5 do zwycięstwa żeby ominąć podatek, ale Belg bez perspektyw, Francuz go mądrze przegania po korcie
 
Otrzymane punkty reputacji: +218
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
No 13-ty Tomova za gładko z Brengele i Goffin pierwszy ste przegrany do O załatwia kupony na ponad 200e
To już pech z gaunku tych dużych a siadł Liverpoo , Kudla , Wawrinka i Carington w snookera , zresztą pokarze te kupony
Screenshot_20230213-220847_Samsung Internet.jpg Screenshot_20230213-220836_Samsung Internet.jpg Screenshot_20230213-220823_Samsung Internet.jpg Screenshot_20230213-220815_Samsung Internet.jpg Screenshot_20230213-140009_Samsung Internet.jpg
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Hurkacz - Bautista -Agut
Bautista -Agut kurs 2.2
Bautista - Agut i over 19.5 gema 2.8
hM DUZO TU NIE POSTAWIĘ ale to wygląda na jakąs tenisową klątfę , Nishicori nie umie grać z Gasquetem , Pliskova z Radvańską Djokovic z Karlovicem , Cilic z Djokovicem i tutaj z dużym prawdopodobieństwem jest coś takiego .
W h2h 3:0 dla hiszpana cztery Tajbreki bilans 4:0 dla Roberto i jest jeszcze wisienka na torcie jeden set przegrany przez Huberta z Bautistą do zera.
Trudno taką klątwę odczarować .
Agut też ma podobną klątwę z Nadalem 3:0 i nigdy nie ugrał seta.Ba maxymalnie ugrał 4 gemy w secie raz.
Z drugiej strony każda seria kiedys się kończy ale częsciej trwa w najlepsze .Kurs wyższy na ten drugi scenariusz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis ziemny - Buenos Aires ATP, nawierzchnia ziemna
Godzina: 19:00
Spotkanie: Jannik Hanfmann - Francisco Cerundolo
Typ: handicap setowy 1 (+1.5)
Kurs: 1,54
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie 1 rundy. W normalnych okolicznościach grałbym tutaj na zwycięstwo Cerundolo, który jest stąd z Buenos Aires, te korty zna doskonale i w poprzednich latach dobrze tutaj grał. Jednak w tamtym tygodniu na innym turnieju w Argentynie w Cordobie doznał kontuzji nogi i w meczu ćwierćfinałowym z rodakiem Corią skreczował. Miał problem ze ścięgnem podkolanowym i wątpię, że w te kilka dni doszedł do całkowitego zdrowia. Raczej wydaje mi się, że on tutaj za wszelką cenę chce wystąpić nie patrząc na zdrowie no bo to jego rodzinne miastoni tutaj na tych kortach się czuje najlepiej ale to może dzisiaj nie wystarczyć jeżeli ta noga będzie dalej dokswierać a myślę, że tak będzie, no bo nie da się takiego urazu w tak krótkim czasie całkowicie wyleczyć. Gram jednak tutaj bezpieczniej na wygranie przynajmniej jednego seta przez Niemca Hanfmanna. Cerundolo wiadomo zagra na kortach na których gra mu się najlepiej i z pewnością jakieś dodatkowe siły wykrzesa, te kilka dni odpoczął więc zagramy bezpieczniej na set handicapowy na Niemca +1.5
Z początku myślałem nad gołym zwycięstwem Jannika ale gospodarz to gospodarz i nawet z kontuzją w pierwszym meczu może różnie być stąd taki typ. Niemiec przebrnął przez dwie rundy kwalifikacji, już się zaznajomił z tymi kortami więc w niepełni zdrowym Cerundolo seta spokojnie powinien ugrać.
1-2 (2-6, 6-4, 7-5)

Dyscyplina:
Tenis ziemny - Buenos Aires ATP, nawierzchnia ziemna
Godzina: 17:30
Spotkanie: Albert Ramos Vinolas - Roberto Carballes Baena
Typ: 1
Kurs: 1,71
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tutaj no cóż obaj panowie znają się doskonale jak łyse konie bo grali już tyle razy ze sobą, że jeden drugiego ma już chyba ciężko czymkolwiek zaskoczyć. W bezpośrednich pojedynkach 6-4 wygrywa Ramos. Tutaj zadecyduje po prostu dyspozycja dnia. Ja uważam, że w tej lepszej będzie Ramos i to na niego stawiam. On tutaj w Buenos Aires i w ostatnich latach pojawia się regularnie. Carballes Baena za to raczej nie jest w pełni sił zdrowotnych. W piątek w meczu deblowym w Cordobie miał roblem z plecami i pod koniec meczu praktycznie już ledwo co się poruszał po korcie. Wątpię, by wyleczył całkowicie ten uraz w te parę dni. Jeżeli plecy dalej będą doskwierać a myślę, że tak to Ramos spokojnie bierze ten mecz.
0-2 (5-7, 4-6)
 
Ostatnia edycja:
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Buenos Aires ATP, nawierzchnia ziemna
Godzina: 19:00
Spotkanie: Jannik Hanfmann - Francisco Cerundolo
Typ: handicap setowy 1 (+1.5)
Kurs: 1,54
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie 1 rundy. W normalnych okolicznościach grałbym tutaj na zwycięstwo Cerundolo, który jest stąd z Buenos Aires, te korty zna doskonale i w poprzednich latach dobrze tutaj grał. Jednak w tamtym tygodniu na innym turnieju w Argentynie w Cordobie doznał kontuzji nogi i w meczu ćwierćfinałowym z rodakiem Corią skreczował. Miał problem ze ścięgnem podkolanowym i wątpię, że w te kilka dni doszedł do całkowitego zdrowia. Raczej wydaje mi się, że on tutaj za wszelką cenę chce wystąpić nie patrząc na zdrowie no bo to jego rodzinne miastoni tutaj na tych kortach się czuje najlepiej ale to może dzisiaj nie wystarczyć jeżeli ta noga będzie dalej dokswierać a myślę, że tak będzie, no bo nie da się takiego urazu w tak krótkim czasie całkowicie wyleczyć. Gram jednak tutaj bezpieczniej na wygranie przynajmniej jednego seta przez Niemca Hanfmanna. Cerundolo wiadomo zagra na kortach na których gra mu się najlepiej i z pewnością jakieś dodatkowe siły wykrzesa, te kilka dni odpoczął więc zagramy bezpieczniej na set handicapowy na Niemca +1.5
Z początku myślałem nad gołym zwycięstwem Jannika ale gospodarz to gospodarz i nawet z kontuzją w pierwszym meczu może różnie być stąd taki typ. Niemiec przebrnął przez dwie rundy kwalifikacji, już się zaznajomił z tymi kortami więc w niepełni zdrowym Cerundolo seta spokojnie powinien ugrać.

Dyscyplina: Tenis ziemny - Buenos Aires ATP, nawierzchnia ziemna
Godzina: 17:30
Spotkanie: Albert Ramos Vinolas - Roberto Carballes Baena
Typ: 1
Kurs: 1,71
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tutaj no cóż obaj panowie znają się doskonale jak łyse konie bo grali już tyle razy ze sobą, że jeden drugiego ma już chyba ciężko czymkolwiek zaskoczyć. W bezpośrednich pojedynkach 6-4 wygrywa Ramos. Tutaj zadecyduje po prostu dyspozycja dnia. Ja uważam, że w tej lepszej będzie Ramos i to na niego stawiam. On tutaj w Buenos Aires i w ostatnich latach pojawia się regularnie. Carballes Baena za to raczej nie jest w pełni sił zdrowotnych. W piątek w meczu deblowym w Cordobie miał roblem z plecami i pod koniec meczu praktycznie już ledwo co się poruszał po korcie. Wątpię, by wyleczył całkowicie ten uraz w te parę dni. Jeżeli plecy dalej będą doskwierać a myślę, że tak to Ramos spokojnie bierze ten mecz.
Coś nie poszedł Ci ten kierunek w "kontuzje" zawodników...
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Buenos Aires ATP, nawierzchnia ziemna
Godzina: 19:00
Spotkanie: Jannik Hanfmann - Francisco Cerundolo
Typ: handicap setowy 1 (+1.5)
Kurs: 1,54
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie 1 rundy. W normalnych okolicznościach grałbym tutaj na zwycięstwo Cerundolo, który jest stąd z Buenos Aires, te korty zna doskonale i w poprzednich latach dobrze tutaj grał. Jednak w tamtym tygodniu na innym turnieju w Argentynie w Cordobie doznał kontuzji nogi i w meczu ćwierćfinałowym z rodakiem Corią skreczował. Miał problem ze ścięgnem podkolanowym i wątpię, że w te kilka dni doszedł do całkowitego zdrowia. Raczej wydaje mi się, że on tutaj za wszelką cenę chce wystąpić nie patrząc na zdrowie no bo to jego rodzinne miastoni tutaj na tych kortach się czuje najlepiej ale to może dzisiaj nie wystarczyć jeżeli ta noga będzie dalej dokswierać a myślę, że tak będzie, no bo nie da się takiego urazu w tak krótkim czasie całkowicie wyleczyć. Gram jednak tutaj bezpieczniej na wygranie przynajmniej jednego seta przez Niemca Hanfmanna. Cerundolo wiadomo zagra na kortach na których gra mu się najlepiej i z pewnością jakieś dodatkowe siły wykrzesa, te kilka dni odpoczął więc zagramy bezpieczniej na set handicapowy na Niemca +1.5
Z początku myślałem nad gołym zwycięstwem Jannika ale gospodarz to gospodarz i nawet z kontuzją w pierwszym meczu może różnie być stąd taki typ. Niemiec przebrnął przez dwie rundy kwalifikacji, już się zaznajomił z tymi kortami więc w niepełni zdrowym Cerundolo seta spokojnie powinien ugrać.

Dyscyplina: Tenis ziemny - Buenos Aires ATP, nawierzchnia ziemna
Godzina: 17:30
Spotkanie: Albert Ramos Vinolas - Roberto Carballes Baena
Typ: 1
Kurs: 1,71
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tutaj no cóż obaj panowie znają się doskonale jak łyse konie bo grali już tyle razy ze sobą, że jeden drugiego ma już chyba ciężko czymkolwiek zaskoczyć. W bezpośrednich pojedynkach 6-4 wygrywa Ramos. Tutaj zadecyduje po prostu dyspozycja dnia. Ja uważam, że w tej lepszej będzie Ramos i to na niego stawiam. On tutaj w Buenos Aires i w ostatnich latach pojawia się regularnie. Carballes Baena za to raczej nie jest w pełni sił zdrowotnych. W piątek w meczu deblowym w Cordobie miał roblem z plecami i pod koniec meczu praktycznie już ledwo co się poruszał po korcie. Wątpię, by wyleczył całkowicie ten uraz w te parę dni. Jeżeli plecy dalej będą doskwierać a myślę, że tak to Ramos spokojnie bierze ten mecz.
typowy fuks 0:3 i niemiec wraca poziom chalangerowy z kolesiem według mnie top 20 na cegle ....ewidentnie kontuzja Cerundolo trzeci set to już w ogóle cyrk niemic połamał przy pierwszej okazji Argentynczyk zmarnował około 8 bp i zaraz pewni 6:3 bo Cerundolo załamany...a jednak Cerundol brawo czekamy tylko na Baeza oby tylko nie tankował ale u siebie to wątpie dwa dni wolnego miał więć Lajovicia powinie ogolić


eh......1:0 w setach 5:3 w drugim 5:4 o serwis po mecz i nic w TB 4:1 i dwa mini breaki i mecz przegrany nie rozumiem tego przecież Lajovic nie jes jakimś wirtuozem on zawsze bedzie mi się kojarzył z meczu w Belgradzie z Taro Danielem gdzie był podobny cyrk jak w tym meczu no nic wtopa ostatni mecz na kuponie ...dobranoc
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Wczoraj udało się z Lajoviciem, dziś spróbuje podobny kierunek na Rijthovena z Cressey'em. Amerykanin po świetnym turnieju w poprzednim tygodniu, tak jak Baez wczoraj z Lajoviciem, Holender będzie u siebie, na pewno będzie chciał się pokazać, a Amerykanin po dobrym ale ciężkim tygodniu może mieć lekki dołek. Ogólnie jest zaraz mecz więc bez przedłużania.

Rijthoven @2,55
+1,5 seta @1,54
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +52
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Alcaraz - Djere
Djere i over 19.5 gema kurs 5,00 williamhill
Dawno nie widziany Alcaraz pierwszy mecz po kontuzji i nie koniecznie może tutaj zaprezentować pełnie ,możliwości.Ostatnie 3 mecz przegrane , Rud , Rublev i Rune .Djere to oczywiście pólka niżej od ostatnich przeciwnikó Carlosa ale ostatni mecz pewnie wygrany z Fogninim który już może i poza primem ale na cleyu ciągle grożny.
Kurs kuszący wilele nie postawie ale 10e spróbuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +226
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Też idę dziś w kierunku Djere, drobniej zwycięstwo po @3,65 ale mocniej w seta po @1,95 Alcaraz tak jak wspominane wraca po kontuzji, oczywiście spada mu tutaj 500 pkt z zeszłego roku z RIO, ale i tak myślę, że zabijania się o te punkty nie będzie bo w krotkiej perspektywie spada półfinał Indian i wygrana w Miami i tam Hiszpan będzie musiał pobronić punktów, potem jeszcze obrona punktów z Barcelony i z Madrytu więc przed nim ciężka wiosna i to tam będa priorytety. Tutaj pierwsze przetarcie, bo była tylko gra w ZEA w tej pokazówce więc nie wiadomo jak w to wejdzie. Serb już po pierwszej grze na cegle, ale solidny wynik z Fabio, meczu nie widziałem. Natomiast Włoch potrafi pograć, choć też chyba pod sufitem nie do końca w porzadku bo ma rożne odpały więc nie wiem na ile ten mecz wiarygodny, ale na pewno przetarcie na nawierzchni jest a Hiszpan dopiero na nią wejdzie, set spokojnie do ugrania, a kurs naprawdę ciekawy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +221
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Dimitrov vs De Minaur @ 1 szczęśliwie typ trafiony, żałuję że nie było dane obejrzeć tego meczu bo chyba było ciekawie i emocjonująco

Próbuję tu w kierunku Grigora. De Minaur od dawna z pewnego wysokiego i równego poziomu nie schodzi. Jest waleczny biegając po korcie jak wariat, do tego zwykle bardzo regularny utrzymując piłkę długo w korcie. Poradził sobie w pierwszej rundzie z Rublevem i ostatnio z Cressy'm czyli zawodnikami mocno serwującymi i bijącymi więc teoretycznie i Bułgara nie powinien się obawiać. Aczkolwiek mam nadzieję, że Dimi pokaże coś więcej, że wraca do dobrej i wysokiej dyspozycji bo tam potencjał, umiejętności i warunki są takie, że ten gość jak dla mnie na stałe powinien być w top 10-15. Panowie się znają gdyż niejednokrotnie grali ze sobą a ostatni mecz był niezwykle zacięty w którym góra był Australijczyk. Tym razem liczę, że Bułgar się zrewanżuje, ze pokaże moc na serwisie i będzie na tyle regularny w wymianach że zmusi do biegania przeciwnika i będzie celnie kończył swoje akcje. Go Dima!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +895
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis ziemny - Buenos Aires ATP, nawierzchnia ziemna
Godzina: 17:30
Spotkanie: Tomas Martin Etcheverry - Cameron Norrie
Typ: 1
Kurs: 2,55
Bukmacher: STS
Analiza:
Spotkanie ćwierćfinałowe i walka o półfinał. Co można powiedzieć o tym spotkaniu ? To, że spotyka się tutaj zawodnik gospodarzy i typowy ceglak z zawodnikiem z Wielkiej Brytanii dla którego nie jest tonulubiona nawierzchnia. Wprawdzie Norrie poprawia swoją grę na mączce z każdym sezonem ale jednak dla mnie Etcheverry na tej nawierzchni ma większy wachlarz umiejętności i poruszanią się po niej niż rywal. Kursy mocno mnie zdziwiły. Ja raczej spodziewałem się bardziej wyrownanych a nawet niższego na Argentyńczyka a tu prosze jaka dla mnie niespodzianka. Etcheverry w tym turnieju odprawił już zdecydowanie mocniejszych zawodnikow na cegle niż jest nim Norrie. Pokonał Delliene i Carballesa Baenę obu po 2-1 w setach tak więc pokazuje to, że jest w formie i trzeba się z nim tutaj liczyć. Cameron wygrał na początek z mało znanym kolumbijczykiem Mejiją i w kolejnej rundzie po męczarniach z też mało znanym Argentyńczykiem Diaz Acostą, który na dobrą sprawę gdyby był ciut lepszy w tym spotkaniu to odprawił by Brytyjczyka i już go tutaj powinno nie być. Jednak jakoś Norrie wyszedł z opresji, wygrał i dzisiaj zagra z Etcheverry. Dla mnie Argentyńczyk jest na tej nawierzchni zawodnikiem lepszym i liczę, że dziś będzie w dobrej dyspozycji, niczym nie będzie rozkojarzony a wtedy myślę, że spokojnie wygrywa to spotkanie i melduje sie w półfinale. Jak wspomniałem ogrywał wcześniej tutaj lepszych "ceglarzy" więc tym bardziej powinien uporać się z Norrie, bo Brytyjczyk tutaj nie pokazuje nic wielkiego i na dobrą sprawę już powinien odpaść w poprzednim spotkaniu.
1-2 (7-5, 0-6, 3-6)
 
Ostatnia edycja:
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Sinner vs STANISLAS WAWRINKA
Typ: STANISLAS WAWRINKA Kurs @ 4.20 STS

Typ typem, ale tak potężne faworyzowanie młodziana Sinnera w starciu z Maestro Wawrinką jest niedorzeczne. Wawrinką przez ostatnie miesiące mierzył się m.in. ze Zverevem, Berrettinim, Miedwiediewem, Rune, Hurkaczem, Bautistą i w żadnym spotkaniu nie był, aż tak dyskredytowany jak w dzisiejszym starciu z Włochem Sinnerem. Sinner ten sezon zaczął bardzo udanie. Wygrał już mały turniej we francuskim Montpellier. Jednak jeżeli przyjrzeć się rywalom, z którymi się mierzył to już nie wygląda to tak kolorowo. Ogrywał rywali zdecydowanie słabszych od siebie. Pierwsze wielkie zwycięstwo nadeszło wczoraj w meczu z Grekiem. Rundę wcześniej dopiero po 3 setach uporał się dużo niżej notowanym Bonzim. Wawrinka sezon rozpoczął bardzo udanie zwyciężając z Berrettinim i Rublowem. Potem było kilka słabszych spotkań. Jednak na tym turnieju prezentuje się wyśmienicie. W deblu pokazał kunszt pokonując świetną parę Mektic/Pavic. W singlu bez najmniejszych problemów, bez starty chociażby jednego swojego podania, bez obrony choćby jednego break pointa wygrał z Bublikiem i Gasquetem. Procent wygrania pierwszego podania stał na nieziemskimi poziomie. Także widać jak dobrze czuje ten kort. Sinner w zeszłym tygodniu wygrał turnieju, teraz póki co kontynuuje zwycięską passę. Jednak w mojej opinii dzisiaj nastąpi Jego kres na tym turnieju. Bardzo dobrze dysponowany Szwajcar Stanisław WAWRINKA jak najbardziej jest w stanie Go zatrzymać
 
Pablito91 509,5K

Pablito91

Użytkownik
Zapata Miralles - F. Cerundolo 1 @2.75

Próbuję pójść w kierunku Hiszpana po takim kursie. Cegła to obu zawodników ulubiona nawierzchnia. Kursy powinny być bardziej wyrównane. Francisco owszem gra u siebie, ale uważam, że nie jest w najwyższej formie. W poprzednim tygodniu skreczował w Cordobie. Ale skoro gra to chyba wyleczył uraz. Jego tak na prawdę mogło już tu nie być po pierwszej rundzie gdzie jakoś cudem wyciągnął mecz z przeciętnym Hanfmanem. W drugiej rundzie już co prawda przejechał się po Munarze, ale mimo to stawiam na Hiszpana. Hiszpan w poprzedniej rundzie zaskakująco zmiażdżył jednego z najlepszych graczy ostatnich lat na mączce a więc karakana Szwartzmana i to na jego ziemi i jego nawiedzeni. Zapata bardzo fajnie zaprezentowal się w ubiegłorocznym French Open, gdzie rozegrał az 7 pojedynków. Widać, że jak na rodowitego Hiszpana mączka to jego nawierzchnia. Myślę, że po takim kursie warto spróbować, bo uważam, że nie jest na straconej pozycji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1427
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom