>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rotterdam, Memphis, Buenos Aires 10-16.02.2014

Status
Zamknięty.
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
ABN AMRO World Tennis Tournament​

Miejsce: Rotterdam (Holandia)
Data: 10.02.2014-16.02.2014
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: Indoor Hard
Pula nagród: € 1,369,305
Oficjalna strona: http://www.abnamrowtt.com/
Drabinka turnieju głównego: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/407/mds.pdf
Drabinka kwalifikacji: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/407/qs.pdf
Drabinka turnieju deblowego: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/407/mdd.pdf
Plan gier: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/407/op.pdf





U.S. National Indoor Tennis Championships
Memphis, U.S.A​

Miejsce: Memphis, U.S.A
Data: 10.02.2014-16.02.2014
Rozmiar drabinki: S-28 D-16
Nawierzchnia: Indoor Hard
Pula nagród: $ 568,805
Oficjalna strona: http://www.memphistennis.com
Drabinka turnieju głównego: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/402/mds.pdf
Drabinka kwalifikacji: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/402/qs.pdf
Drabinka turnieju deblowego: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/402/mdd.pdf
Plan gier: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/402/op.pdf





Copa Claro​

Miejsce: Buenos Aires, Argentina
Data: 10.02.2014-16.02.2014
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: Indoor Hard
Pula nagród: $ 488,890
Oficjalna strona: http://www.copaclaro.com
Drabinka turnieju głównego: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/506/mds.pdf
Drabinka kwalifikacji: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/506/qs.pdf
Drabinka turnieju deblowego: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/506/mdd.pdf
Plan gier: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/506/op.pdf
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Łukasz Kubot wygra @ 1,40 Bet365
Bardzo ciekawy pojedynek w pierwszej rundzie kwalifikacji do ATP500 w Rotterdamie, gdyby ten pojedynek nie rozgrywał się w hali i w Europie to nigdy nie odważnyłbym się typować na zwycięstwo Łukasza. Robię to jednak bo jego rywal, Thanasi Kokkinakis jest bardzo zdolnym zawodnikiem, jednak nie obytym w tourze i takie wyprawy do Europy nie są dla Niego dobre.
Łukasz Kubot zaczął sezon od sukcesu deblowego podczas Australian Open, gdzie w parze z Robertem Lindstedtem wygral turniej, następnie wystąpił w turnieju 250-tce we francuskim Montpellier, gdzie po mega zaciętym pojedynku uległ Gaelowi Monflisowi, który nadal gra w tym turnieju. Łukasz w tym meczu zaprezentował się świetnie, gra pod siatką wydawała się wytrenowana do perfekcji, w wymianach z głębi kortu nie był spisany na straty. Miał Łukasz Kubot pecha, że trafił od razu na świetnego Monfilsa.
Thanasi Kokkinakis, to jedna z największych nadziei tenisa, bardzo młody zawodnik, niespełna osiemnastoletni, w końcówce poprzedniego sezonu zaczął grać w Challengerach, teraz próbuje sił w jeszcze większych turniejach, nie wiem czy nie za szybko. Nigdy nie grał w hali, jest to jego pierwszy oficjalny turniej rozegrany w Europie, problemy z aklimatyzacją jeszcze są bo kilka dni wstecz mierzył się w Davis Cupie, w meczu tzw. o pietruszkę z Benneteau i przegrał go bardzo gładko 6-4.6-1.
Myślę, że dzisieiejszy mecz będzie dla Australijczyka niebywale trudny, pierwszy mecz w hali w jego karierze, rywal w formie. Czarno widzę szanse Kokkinakisa, który będzie miał ogromne problemy na szybkiej nawierzchni w Rotterdamie. Wiemy jak akcja serve &amp; volley Łukasza jest dobrze dopracowana, jeśli będzie funkcjonować podobnie jak w Montpellier to o wynik jestem spokojny.
Gerard Melzer wygra @ 1,50 Bet365 ✅
Pierwsza runda kwalifikacji do turnieju rozgrywanego na nawierzchni ziemnej w stolicy Argentyny - Buenos Aires. Pojedynek dwóch tenisistów młodego pokolenia, łao uniwersalnych, w profesjonalnym tourze grających tylko na mączce.
Gerald Melzer, młodszy brat Juegena, plasujący się w końcówce drugiej setki rankingu ATP, od zeszłego sezonu z powodzeniem wszedł do Challengerów, kilka niezłych występów, zaliczył nawet jeden finał w Brasovie, do tego kilka półfinałów, na prawdę bardzo solidny sezon młodego reprezentanta Austrii.
Hugo Dellien to młodszy tenisista, rocznik 93&#39;, rzadko występujący nawet na poziomie Challenger - a jeśli występuje to bez sukcesów, jego gra kończy się na pierwszych rundach. Futuresów wygrywa całkiem dużo, jednak tego trzeba oczekiwać po zawodniku który znajduje się w rankingu ATP w połowie czwartej setki.
Kursy na to zdarzenie są dla mnie małym zaskoczeniem, owszem Melzer ma słaby bilans na początku sezonu, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że łatwych rywali nie miał. Najpierw Alund w Bucaramandze, następnie porażka w drugiej rundzie Challengera w Chitre, który był rozgrywany na twardej nawierzchni na której Gerald po prostu nie gra. Ostatni tydzień to porażka w pierwszej rundzie kwalifikacji do turnieju w Vina del Mar - Melzer uległ sensacji tego tygodnia, Taro Danielowi.
Myślę, że różnica klas pomiędzy dzisiejszymi rywalami jest widoczna, Hugo Dellien to jeszcze młody gracz, nie wiem czy to nie jest jego pierwszy występ na tym poziomie. Melzer to już poniekąd doświadczony zawodnik, brakuje mu systematyczności, jednak umiejętności są. Sądzę, że warto spróbować tutaj wytypować zwycięstwo Austriaka.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Michael Berrer vs Michael Llodra dla Mecz. WYNIK mecz się nie odbył ZWROT
KURS: 2.250
PinnacleSports

Typ może wydać się &quot;pod górkę&quot; bo Llodra dobrze w Montpellier nie wyglądał ale ... ale Llodra to doświadczony zawodnik i wg mnie weźmie rewanż dziś za porażkę z Berrerem na AO. Nie chce mi się wierzyć, aby Francuz rozpoczął ten sezon od trzech porażek z rzędu a Rotterdam to dla niego wg mnie dobre miejsce na przełamanie się. Nawierzchnia jest tutaj zwykle bardzo szybka, stworzona do grania typu S&amp;V w czym przecież Llodra się czuje znakomicie. A Berrer ? Oglądałem jego mecz w Zagrzebiu z młokosem Coricem i szczerze trzeba stwierdzić, że Niemiec w tamtym meczu nie błyszczał. Często przy break pointach i trudnych sytuacjach ratował się serwisem a aż trzy razy Coric go przełamał. W ogóle gdyby Coricowi nie zabrakło sił w końcówce meczu to Berrer mógłby mieć spory problem.
Mecz moim zdaniem będzie na styku, ale kurs na Llodre moim zdaniem delikatnie przesadzony i wcale się nie zdziwię jak Francuz szybko i gładko rozprawi się z swoim rówieśnikiem z Niemiec.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Memphis - Kwalifikacje
King E.
- Elias G. @2,62 bet365

Rankingowo dzieli ich przepaść. King 593, a Elias 175. Jednak dzisiaj nie patrzyłbym na to zupełnie. King jest świeżo po turnieju w Dallas, gdzie grał naprawdę dobrze. Awans do 3 rundy w challengerze to jak dla tego zawodnika duże osiągnięcie. Grał naprawdę nieźle na hali w dallas, a tutaj w memphis nawierzchnia jest bardzo podobna. Co prawda jestem zdania, że turniej główny będzie dla niego za wysoką półką, ale dziś z portugalczykiem ma szanse wygrać. Gra Kinga w turnieju w Dallas bardzo mi się podobała. Dobry serwis, niezły return i nie walił bez sensu tym samym nie popełniając dużo błędów. Między innymi w meczu z Kosakowski umiał sobie radzić z bardzo długimi wymianami, które zazwyczaj kończyły się jego punktem. Eliasa w tym roku nie widziałem, ale jest to zawodnik, który mimo wszystko preferuje korty ziemne. Patrząc na jego statystki z tego sezonu to nie wygląda to tak źle. Dobrze radził sobie w Sao Paolo. Mimo wszystko uważam, że King w stanach może coś zawojować i powalczyć nawet o turniej główny. Kurs mocno zachęcający, gdyż moim zdaniem dwóch równych graczy. Pozdrawiam
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Kubot 2.20

Łukasz po szlemie dobrze zagrał z Monfisem. Grał swój tenis, to co lubi. Serwis-wolej-agresywne płaskie piły. Jest zdrowy, wypoczęty - mentalnie nastawiony na TAK. Niemca oglądałem w Zagrzebiu. Gra to co grał. Solidny tenis oparty na głębi i siatce, ten jego slajs moze być za miękki na agresje łukasza. Według mnie Polak jest na fali z Melbern.


---
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Kubot - Berrer 2.25 PaddyPower 5/10 75 46 46 ⛔

Szybko bo zaczynają za chwilę, można grać live. Według mnie Kubot prezentuje się całkiem ok, pokazał to choćby z Monfilsem, który jest w finale w Montpellier. Forma jest, to widać, i powinno to wystarczyć przy spokojnej i przede wszystkim &quot;równej&quot; grze Łukasza. Niemec solidny, lubi te nawierzchnie, bombardować serwisem i fh (jak to Niemcy), ale Łukasz to samo przeżył wczoraj z Kokkinakisem, który też potrafi tak grać, a jest młody i wróżą mu kariere, lecz Łukasz się rozprawił, a dzisiaj myślę, że po po nie łatwym spotkaniu, ale zaliczy kolejne zwycięstwo.
 
pan-kapusta 41

pan-kapusta

Użytkownik
Stakhovsky 1.609 pinnacle
Cóż Hanescu najlepiej czuję się na mączce, szybko korty to nie jego świat. Stachu za to na odwrót. Lubi grać na szybkich kortach jednak jest zawodnikiem chimerycznym. Biorąc pod uwagę to iż panowie spotkali się nie tak dawno w Davis Cupie, gdzie wygrał pewnie Stachu i to na mączce stawiam na Ukraińca. Do tego Hanescu rozstawiony z numerem drugim, więc w razie zwycięstwa Brandsa to on będzie szczęśliwym przegranym, jeżeli ktoś się wycofa itp.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Del Potro vs Monfils
Występ Del Potro w Rotterdamie stał pod znakiem zapytania, gdyż Argentyńczyk borykał się z urazem nadgarstka. Monfi w gazie, wygrał dzisiaj turniej w Montpellier.
Monfi +1.5 seta 1.60
e: pospadało na Francuza, więc czysty win już tak nie kusi gdy można było łapać over @3
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
J.Sousa-Berlocq 2 @1.42
Proponuje pograc z marszu, poniewaz ten kurs spadnie. Nie umiem sobie zbytnio wyobrazic porazki Berlocqa w Buenos Aires w 1 rundzie z zawodnikiem, ktory nie ma doswiadczenia w poludniowoamerykanskich bojach. Berlocq jest w formie, co pokazal podczas Davis Cupu w spotkaniu z Wlochami. W Vina del Mar Berlocq w tym roku nie wystartowal, ale spowodowane to bylo wlasnie przygotowaniami Argentyny do meczu z Wlochami. Troche tez zmieniono kalendarz i w tym sezonie najpierw gramy w Buenos, a dopiero pozniej w Sao Paolo. Berlocq ten mecz wygrywa.
Troche mniejsze propozycje:
Matosevic-Vesely 1 @1.5
Turniej w Memphis stracil sporo na prestizu i zostal zdegradowany do turnieju ATP 250 w tym sezonie. Mimo wszystko Matosevic gral tutaj rok temu znakomicie, przegrywajac dopiero w polfinale z pozniejszym zwyciezca Keiem Nishikori. Matosevic to dobry gracz jest, nie gral od Australian Open, wiec chyba zacznie pozytywnie. Vesely jeszcze w Memphis nie gral.
Russell - Przysiezny 1 @2.5 / Russell (+1,5 seta) asekuracyjnie
Zaryzykowalbym od biedy nawet w strone Russella, bo maly Amerykanin ten turniej zna jak wlasna kieszen i naprawde radzi tutaj sobie dobrze. Z drugiej strony leciwy Russell coraz starszy, a Michal Przysiezny prezentuje naprawde staly dobry poziom, a jeszcze kilka miesiecy temu toczylem bezcelowa dyskusje czy Michal to jest poziomglownego touru ATP czy nie. Od tamtego czasu Przysiezny zagral miedzy innymi w polfinale turnieju w Sankt Petersburgu, dostawal sie z kwalifikacji do takich turniejow jak w Valencii czy Paryz, gdzie ogrywal graczy pokroju Verdasco czy Nieminena, czy wczesniej Fogniniego, takze sporo dobrego mozna powiedziec o grze Polaka na przestrzeni osttanich miesiecy. Moze tez byc typ wyposrodkowany troche czyli +1,5 seta dla Russella, biorac pod uwage c dobry poziom Przysieznego kontra dobre miejsce dla weterana Russella. Do wyboru, do koloru jak komu pasuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Gerald Melzer wygra @ 1,83 Bet365

Ostatnia runda kwalifikacyjna do turnieju głównego Copa Claro, rozgrywanego w stolicy Argentyny, Buenos Aires. Trzeci raz decyduję się zaufać młodszemu z braci Melzer, Geraldowi, który dzisiaj będzie się mierzył z młodym reprezentantem Chile, Christianem Garinem. Obaj tenisiści swoje pierwsze dwa mecze kwalifikacyjne wygrali bez straty seta.

Gerald Melzer, młodszy brat Juegena, plasujący się w końcówce drugiej setki rankingu ATP, od zeszłego sezonu z powodzeniem wszedł do Challengerów, kilka niezłych występów, zaliczył nawet jeden finał w Brasovie, do tego kilka półfinałów, na prawdę bardzo solidny sezon młodego reprezentanta Austrii.

Chciałbym tylko dodać, że wczoraj zagrał świetne spotkanie i bez problemowo pokonał Delliena w dwóch, krótkich setach.
Jego wczorajszym rywalem był Wenezuelczyk David Souto, po świetnym pierwszym secie, wygranym przez Melzera bez straty gema, w drugiej partii wkradło się do jego gry rozluźnienie, jednak ostatecznie wygrał po rozgrywce tiebreakowej.

Christian Garin, niespełna osiemnastoletni Chilijczyk, od tego sezonu próbuje grać w turniejach rangi ATP, w Buenos Aires pokonał Schwartzmana i Londero. Bardzo ciekawy tenisista, dobry, rotowany serwis, potrafi przyśpieszyć z forehandu jak i backhandu. Brakuje jednak regularności u tego młodego chłopaka, praktycznie w każdym meczu zdarzają mu się przestoje, w których gra się nie klei/

Melzer to już jest ograny zawodnik i takie przestoje z pewnością wykorzysta. Gerald gra bardzo przyzwoicie, w tej chwili z Garinem są na podobnym poziomie gry, jednak głowa i doświadczenie zdecydowanie po stronie młodszego z braci Melzer, jeszcze za wcześnie dla Garina aby pokonać, co by nie mówić niezłego zawodnika z poziomu Challenger.

Philipp Kohlschreiber wygra @ 1,44 Bet365

Pierwsza runda turnieju głównego, ATP500 rozgrywanego jak co roku w Rotterdamie. Bardzo ciekawy mecze, ze względu bardzo zagadkowej dyspozycji, Niemca - Philippa Kohlschreibera, który będzie się mierzył z kwalifikantem Sergiyem Stakhovskym.

Po kontuzji i słabym początku sezonu Kohlschreiber zaliczył bardzo przyzwoity mecz z Golubevem, czy z Bautistą - Agut podczas Davis Cupa. Następnie uległ Danielovi Evansovi w 1/8 finału turnieju w Zagrzebiu. Oglądałem cały ten mecz i nie wiem jak go ocenić. Evans niczym się nie wyróżniał, grał na przyzwoitym poziomie i zdołał pokonać Philippa, który nie miał złego meczu, nie popełniał dużo wymuszonych, jednak grał jakby asekuracyjnie, bał się przyłożyć siły - myślę, że to były jeszcze skutki wcześniejszych urazów. Niemiec miał kilka dni aby się przygotować do turnieju w Rotterdamie, co myślę na pewno mu pomoże, zaliczył jeszcze kilka ważnych treningów i gra powinna wrócić do normy.

Sergiy Stakhovsky, przechodził w Rotterdamie przez kwalifikacje, rywali miał zdecydowanie do pokonania, najpierw Yannick Mertens a następnie Victor Hanescu, który w hali po prostu grać nie potrafi. Stakho lubi grać na twardych nawierzchniach w tamtym roku rozegrał w hali bardzo dużo meczów, jednak nie są to wyniki miarodajne bo większość turniejów na których występował to Challengery. Tegoroczne turnieje w Zagrzebiu i właśnie w Rotterdamie inaugurują jego regularne granie na poziomie ATP, w tym roku ranking na to pozwala, więc oczywiste jest, że będziemy go częściej widywać.

Myślę, że Kohlschreiber z meczu na mecz wygląda dobrze, drugi set w meczu z Evanesem to był pogrom, w trzecim znów coś się zacięło, sądzę, że dzisiaj zobaczymy już tenisistę podobnego do Niemca. Stakhovsky może sprawić problemy, jednak nie na dłuższą metę. Mecz, którego wynik będzie zależeć od dyspozycji dnia Kohlschreibera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
misha12 72

misha12

Użytkownik
Jesse Huta Galung vs Michael Berrer
typ 0-2
kurs 2.0
Po krótce.
Niemiec przeszedł tutaj kwalifikację pokonując w ostatniej rundzie naszego Kubota, który jest ostatnio w dobrej dyspozycji. W ubiegłym tygodniu odpadł w Zagrzebiu z Evansem, ale pokazał się z dobrej strony, a Evans w tym turnieju nie jednemu napsuł krwi.
Co do przeciwnika to nigdy mnie ten holender nie przekonywał.
Przeciętny grać opierający swoją grę głównie na serwisie.
W Zagrzebiu odpadł po walce ze znajdującym się ostatnio w kiepskiej formie Beckerem,a tydzień wcześniej skreczował ze swoim rodakiem Sijslingiem.
Panowie spotkali się dotychczas dwukrotnie: obydwa spotkania były rozgrywane na hardzie, 2-0 dla Beckera (2 x 2 setówka).
Jak dla mnie dziś będzie powtórka z rozrywki i Berrer sobie poradzi wygrywając 2-0 w setach.
 
pan-kapusta 41

pan-kapusta

Użytkownik
Cóż ja uważam kurs 2.87 jaki mamy teraz w pinnacle za przesadzony. Niemiec tylko dzięki nieudolności Łukasza jest w turnieju głównym. Niemcowi przytrafiają się słabsze momenty o czym może świadczyć mecz z Evansem czy męczarnie z Coricem, do tego 34 lata na karku. Holender nie grzeszy formą, ale w chociażby turnieju w Heilbronn doszedł dalej od Berrera i również po drodze pokonał paru ciekawych graczy. To co stało się tydzień temu w meczu Huta Galunga z Beckerem to naprawdę ciężko opisać.
Dla mnie ten mecz to jedna wielka zagadka. Ale napewno nie grałbym 2-0 dla niemca.
Kurs 2.87 jest naprawdę przesadzony a więc go pobieram.
Huta Galung 2.87 +1.5 seta 1.8 pinnacle
i dokładam:
Ram 1.6 pinnacle
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Delbonis F. - Andujar-Alba P.
Andujar-Alba P. ::: 2,03 ::: Pinnacle ::: 3/10
To będzie pierwszy mecz Hiszpana w tym sezonie na nawierzchni ziemnej, ale właśnie na takich kortach odnajduje się najlepiej. Co prawda dość mało wiemy o formie Andujara-Alby bo ostatni mecz rozegrał na Australian Open z Jerzym Janowiczem, ale tam zagrał naprawdę nieźle i momentami był o krok od prowadzenia 2:1 w setach z Polakiem.
H2H 0:4 na korzyść właśnie Hiszpana. Delbonisa oglądałem na turnieju w Chile, pierwszy mecz z Urugwajczykiem Pablo Cuevasem wygrał dość gładko, ale ten zawodnik po dość długiej przerwie od tenisa zagrał bardzo słabo. W następnym meczu po bardzo dziwnym przebiegu Delbonis już przegrał z Danielem Taro (rocznik 1993) z Japonii po 3 setach (w decydującym tie-breaku była przerwa z powodu kontuzji przy stanie 7:7). Marnie to wygląda, kurs jak i sam bilans bezpośrednich spotkań kusi mnie by zagrać właśnie na Hiszpana.
Wynik: 6:3 5:7 1:6 ✅
???? Sousa J. - Berlocq C.
Berlocq C. -1,5 seta ::: 1,95 ::: Pinnacle ::: 3/10
Różnica pomiędzy Portugalczykiem Joao Sousą, a Carlosem Berlocqiem jest taka, że ten pierwszy wygrał rok temu tylko 3 spotkania na nawierzchni ziemnej na poziomie ATP, a Argentyńczyk 18, w tym wygrał jeden turniej w Szwecji.
Żywiołowa argentyńska publiczność będzie mocno dopingowała swojego rodaka, co na pewno jest jakimś atutem dla Carlosa. Berlocq zaprezentował się nieźle na Davis Cupie, ale nie dał mu większych szans będący w super formie Fabio Foginini. Argentyńczyk odpuścił sobie turniej w Chile, więc prawdopodobnie zamierza ugrać coś więcej niż rok temu na tym turnieju w Buenos Aires. Od kilku sezonów właśnie w lutym Carlos osiąga dość dobre wyniki na turniejach w Ameryce Południowej.
Wynik: 4:6 2:6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
???? Jesse Huta Galung
-
Michael Berrer
::: Michael Berrer ::: 1.40 ::: bet365 ::: ✅
::: Michael Berrer -3,5 ::: 2.00 ::: bet365 ::: ⛔
Wydaje mi sie ze w tym meczu jedynym argumentem przemawiajacym za winem Holendra jest turniej wlasnie u siebie. Gra jakies slabe turnieje wlaczy aby przejsc pierwsze rundy co pokazuje ile brakuje mu stabilnosci a byc moze mowimy o umiejetnosciach bo przeciez obaj sa juz dosc wiekowi na tle plynacej mlodziezy. Berrer 33l Jesse 28l akurat nie wydaje mi sie aby w tym wieku juz tak sie to roznilo bardziej roznica wiekowa miedzy 22latkiem a 30 latkiem roznica wydolnosci duza wiec ten argument odpada. Grali miedzy soba 2 krotnie i roznica klas jest dosc widoczna. Michael glownie slynie z dobrej gry na wyjatkowo szybkich nawierzchniach, lewa reka solidne podanie, rotacja zaskakujaca widzac dzis po drugiej stronie siatki Jessiego mysle ze nie podola Berrer potrafi grac niezle akcje pod wolej i tym moze wzbudzac panike u rywala ktora dalekosieznie patrzac moze sie oplacic skuteczna taktyka. Obydwoje panowie grali w Australii, Niemiec polegl w 3 wyrownanych setach z F.Lopezem natomiast Holender spokojnie odprawił go Chardy. Lepsze warunki fiz po stronie Berrera forma niezla duzo wiecej meczow wygrywa niz przegrywa ostatnimi czasy a mysle ze wyrwie po przelamaniu w setach.
Wynik: [4-6, 6-2, 3-6]
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Russell - Przysiezny 1,50 bet365

Michał aby utrzymac się w top100 musi takie mecze wygrywać. Niby gra dobrze, ale w tym roku wygrał tylko z Zeballosem a poza tym ma aż 6 porażek. Gra zle nie wygląda, porażki z Mayerm,Paire czy Roger-Vasselin wstydu nie przynoszoszą ale zeby grać na poziomie ATP z Amerykaninem trzeba dzisiaj wygrać, inaczej niedługo zjazd do challangerów bardzo mozliwy..

Taki zjazd zaliczył Russel, który jest pod koniec setki i głownie w challangerach grywa. Ten sezon dwa mecze dwie porazki, wiec komentarz chyba zbedny. Russel latka ma i już bd grał coraz mniej na pewno liczy ze zdobedzie tutaj kilka punktów, ale Polak mu chyba na to nie pozwoli. Siłka gry polaka, podanie,plaski fh skracanie gry po jego stronie. Russel lubi mieszac, zmieniac tempo gry ale Michał mu na to nie pozwoli, musi narzucic swoje tempo gry zdominować starszego rywala.

Nie lubie grać zbytnio na Michała bo ma zrytą psyche, gra równo, pewnie zby nagle popelniac blad za bledem ???? ale ten mecz sprawdzian dla niego jak go nie wygra to ciezko bedzie mi zagościć dłużej na tym poziomie. Nie wiem od kiedy jest w USA mam nadzieje, ze nie bedzie miało znaczenia, tu tez hala wiec warunki beda podobne co we Francji...

Z kwali polecam Goffina 1.30. Juz nie mam sily na anazlie, ale polecam grac go pewnie dzisiaj ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
mam pytanie jak na clayu czuje sie Bedene i Pella ?
Nie wiadomo czego teraz oczekiwac po Badene mial chyba kontuzje przerwe kilkumiesieczna do konca roku, od tego czasu zagral 6 meczow 3 wygral 3 przegral, przegral 3:0 w Australii na hardzie z Robertem a potem 2:1 na ziemi w Vina Del Mar wygral 2:1 wiec uwazam ze zdecydowanie pewniej teraz sie tutaj czuje choc moze swoje gra ma pod hard ale jeszcze chyba nie ta forma i kilka rzeczy do poprawiania ale niestety to koszt przerw czy kontuzji. Natomiast co do Pelli to jak go obserwuje gra praktycznie ciagle na maczce i to jego zywiol tu robi najlepsze wyniki i jest bardzo grozny dla kazdego latynosa w dodatku lubi turnieje w Ameryce Płd, Bedene za to gra roznie kalendarz inaczej ulozony i przeplataja mu sie hardy z clayem
 
M 0

mhmmm

Użytkownik
no własnie, chcialem grać na Granollersa i Garcia Lopeza, Granollers tez mało grał ale ogorkiem nie jest na clayu, tak samo jak Garcia Lopez wydaje mi sie ze bedzie wyrownany mecz z Pella
 
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
???? G. Clezar
-
M. Gonzalez
::: M. Gonzalez ::: 1.71 ::: Bet365 ::: ✅

Spotkanie 2 Latino dosc dobrze znanych na kortach ziemnych szczegolnie w Ameryce Łacińskiej. Z tej dwojki bardziej wysotrza mi sie obraz Maximo wiecej widzialem go w grze w ktorej moze naprawde wiele zaoferowac. Jakis czas temu grali ze soba i to 2 razy turniej po turnieju. Pierwszy mecz przegral 2:0 za to drugi wygrany 2:1. Przegral 2:1 z Andreozzim po czym ostatnio wygral 2:0 takze widac ze jest cwany mysli i wyciaga wnioski, umie znalezc recepte aby wygrac. Ciezko przewidziec czy bedzie to mecz 2 setowy (Maximo moze szybciej w 2 setach zamknac) czy dluzsza batalia ale dosc wysoki kurs warty do gry na singla, wycignal wnioski i dzis rowniez powinien wygrac tym bardziej ze przegral z Clezarem w turniejach w Brazylii a teraz turniej w Argentynie wiec sytuacja nieco sie odmienia i kolejny + uwazam dla Maximo.

Wynik: [3-6, 6-4, 4-6]
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Garin - Melzer 1.80 bet365 8/10 36 64 64 ✅

Garin to typ dnia moim zdaniem i inwestycja która powinna być zagrana. Młody chłopak, aczkolwiek jeden z największych talentów tenisa na globie w tym momencie. Zywcięzca juniorskiego RG 13&#39;, półfinalista US Open 13&#39;. Świetny serwis, dobre poruszanie się po korcie, kombinacyjna gra, mocny fh, gra głównie za linia, bardzo skuteczny serwis. Melzer chłopak który nie może na dobre się wybić, a Futuersy to mam wrażenie jeszcze dalej jego poziom, duże oczekiwania, ale od dłuższego czasu długo, długo nic i nie sądzę by cokolwiek zmieniło się tutaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
???? D. Goffin
-
J. McGee [6-1, 7-5]
::: D. Goffin ::: 1.30 ::: Bet365 ::: ✅
::: D. Goffin 2:0 ::: 1.80 ::: Bet365 ::: ✅

???? D. Kudla
-
G. Elias [7-6, 6-4]
::: D. Kudla ::: 1.36 ::: Bet365 ::: ✅
::: D. Kudla 2:0 ::: 2.00 ::: Bet365 ::: ✅

Ostatnia runda kwalifikacji i wlasciwie kilka meczow moglbym podpiąć pod podobną dedukcje. Zarówno Goffin jak i Kudla uwazam ich za lepszych tenisistow, przetarli sie w duzo trudniejszych meczach (w przeciagu kariery i ich doswiadczenie jest wieksze niz rywali), Kudla i Goffin co jakis czas wystepuja w turniejach ATP w zwiazku z tym uwazam ze w takich meczach kiedy przychodzi ostatnia runda quali to bedzie mialo znaczenie. Goffin w dobrej formie duzo wiecej wygrywa niz przegrywa wiecej mierzyl sie z lepszymi grajkami a McGee co mozna powiedziec ... niczym konkretnym nie zaskoczyl nikogo wyjatkowego nie pokonal z nikim konkretnym sie nie mierzyl , wydaje sie ze kariera obu panow dryfuje w inna strone a David jest mocno perspektywiczny i mlodszy ma ostatni dzwonek na ustabilizowanie sie i pokonywanie takich zawodnikow powinno byc juz codziennoscia. Z innej strony Denis Kudla lubiacy grac w turniejach US dostaje dodatkowego animuszu ma na przeciwko zawodnika ktory preferuje i najlepsze rezultaty odnosi na maczce. Warunki po stronie Amerykanina radzi sobie glownie w challengerach a tu mamy turniej ATP a przeciwnik spokojnie do zamkniecia mysle ze nie da sobie wyrwac tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom