>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Rotterdam, Sao Paulo & Memphis, 09-15.02.2015

Status
Zamknięty.
fredthered92 548

fredthered92

Użytkownik
???? ATP Memphis
Young - Kudla
Young (+1.5 seta) @1.309

Young całkiem nieźle sobie ostatnio poczyna i jest już blisko powrotu do dyspozycji jaką prezentował w 2012 roku (38 miejsce w rankingu). W poprzedniej rundzie pokonał po niełatwym meczu groźnego Mannarino 6:3 7:6 i teraz przyjdzie mu zmierzyć się z rodakiem Kudlą. Urodzony w Kijowie Kudla (rocznik 92), udanie poczyna sobie w tym roku w Memphis, ponieważ wygrał już tutaj 4 pojedynki, nie tracąc przy tym seta. Oczywiście rywale nie zawsze byli z wysokiej półki, ale już pokonanie Ginepriego czy Kokkinakisa robi jakieś tam wrażenie. Bilans h2h Younga i Kudli wynosi 5-1 dla tego pierwszego. Dziwnie się przedstawia historia ich meczów tutaj w Memphis (grali ze sobą na tych halach dwa razy), gdzie w 2013 najpierw gładziutko wygrał Young (6:2 6:1), natomiast rok później Kudla odwdzięczył się Donaldowi jeszcze lepszym wynikiem (6:1 6:1). Biorąc jednak pod uwagę, że Young mocno poprawił swoją grę to nie wyobrażam sobie podobnego scenariusza w ich najbliższym meczu. Spodziewam się tu wygranej Donalda Younga, ale gram bezpiecznie na to, że wygra chociaż jednego seta.
???? ATP Sao Paulo
Fognini - Schwartzman
Fognini (+1.5 seta) @1.324
6:3 1:6 6:2 ✅
W spotkaniu Fogniniego z Argentyńczykiem Schwartzmanem również wybieram typ z podpórką. Włoch na clayu jest jednym z najlepszych tenisistów w tourze i choć oprócz tego kocha pajacowanie, to jeśli chce coś w końcu ugrać to nawierzchnia ziemna jest do tego najlepszym miejscem. W sezon Fabio wszedł fatalnie (bilans 1-7), ale wszystkie mecze rozegrał na hardziej lub w hali. Nie jest tajemnicą, że Włoch po prostu nie radzi sobie z szybkimi nawierzchniami i bardziej skupia się na takich turniejach jak ten w Sao Paulo. Fabio powinien tu spokojnie powalczyć o zwycięstwo, a już na pewno powinien ugrać choćby jednego seta.
AKO: 1.735
buk: Pinnacle
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Murray - Pospisil Tie-Break w meczu @ 2.62 Bet365

⛔⛔⛔6-3,7-5 ależ niewiele zabrakło

Zwycięzca może być tylko jeden - Andy Murray. Szkot rozstawiony z jedynką jest murowanym faworytem. Jednak nie spodziewam się łatwej i szybkiej wygranej. Andy zwykle gra na luzie, pewny swoich umiejętności wie jak i kiedy wcisnąć &quot;piąty bieg&quot;, aby pokonać rywala. Nie sądzę, by za wszelką cenę i jak najszybciej będzie chciał pokonać Pospila. Z drugiej strony Kanadyjczyk jest obecnie w bardzo przyzwoitej formie i na pewno na to nie pozwoli. Świetne warunki fizyczne pozwalają mu nie tylko mocno serwować, ale i świetnie grać z forhendu. Sądzę, że jeśli podejdzie do meczu odpowiednio skoncentrowany to ciężko będzie go przełamać. W takiej sytuacji liczę na tie-breaka.
 
M 18

marian123415

Użytkownik
Jak widzicie mecz Anderson vs Groth i Isner vs Querrey. Chodzi mi o to czy nawierzchnia w Memphis jest szybka i czy mozna poserwować i czy nawierzchnia sprzyja szybkiemu graniu?
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Jak widzicie mecz Anderson vs Groth i Isner vs Querrey. Chodzi mi o to czy nawierzchnia w Memphis jest szybka i czy mozna poserwować i czy nawierzchnia sprzyja szybkiemu graniu?
Tak nawierzchnia w Memphis jest szybka i mozna poserwowac. Wystarczy spojrzec na wczorajszy mecz Karlovicia gdzie zaserwowal ponad 30 asow. Ja w obu tych meczach przewiduje over gemowy
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Na szybko...
Nie rozumiem jak można w ogóle szukać jakiś betów w meczu Fogniniego?! ???? To jest kompletnie nieobliczalny człowiek i typowanie przedmeczowe mija się z celem. Powiedziałbym że miano idioty najbardziej tu pasuje. ;) Nigdy nie wiadomo czy zagra na 20% czy na 70%, a przy jego warunkach i umiejętnościach, to nawet 70% starcza na wygranie meczu. Od czasu US Open Fog gra na tzw. odpierdol, byle by zaliczyć wpisowe. W tym roku też bez wygranego meczu w singlu. On potrafi zagrać dobrze, ale mózg mu na to nie pozwala. Fabio nie potrafi się spiąć na jeden mecz w singlu, a na tegorocznym AO wygrali debla z Bolkiem! Stawianie czegokolwiek w meczu Fabio uważam za bezsensowne i najczęściej kończy się wyzwiskami w jego kierunku na HP, no ale jeżeli sami nei macie poukładane pod główką, pchając się w no bety, to niestety wyżywacie się na HP.
Pozdrawiam i powodzenia! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Young - Kudla
Typ: 2 +1,5s
Kurs: 1,5
Johnson - Brown
Typ: 1
Kurs: 1,37
AKO: 2,06
Stawka: 5/10j

Dzisiaj nie gram underdogów, jest to typowy kupon na podwojenie z bardzo pewnymi selekcjami według mnie. Pierwszym typ jest spotkanie dwóch rodaków Donald Young - Denis Kudla. Stawiam na tego młodszego, dobrze spisuje się w hali. Do tego turnieju przedzierał się przez kwalifikacje w których zresztą jak i w I rundzie stracił ani jednego seta. Kudla jest w gazie. Young potrafi grać na tenis na wysokim poziomie ale zdarza mu się to rzadko, swoją grę przeplata grając w kratkę co pokazują chociażby wyniki. H2H dla Donalda ale rok temu własnie w Memphis Kudla wygrał 6:1, 6:1. Dziś będzie to bardziej wyrównany mecz, boję się pograć czysty win dlatego stawiam na ugranie min. 1 seta przez Kudle.
Drugiego typu jestem jeszcze bardziej pewien. Steve to solidna marka, nie zalicza drastycznych wpadek, a gdyby dziś miał przegrać z Brownem to tak własnie można nazwać jego porażkę. Nawierzchnia w Memphis jest szybka, a Johnson posiada dobre podanie. Można rzecz, że Dustin ma większe doświadczenie bo ilość rozegranych spotkań w hali znacznie większa ale co to za doświadczenie skoro większość z tych spotkań rozgrywał w challengerach. W I rundzie Brown pokonał Matosevica ale w jakiej formie jest Marko to wszyscy wiemy. Podsumowując uważam, że Steve wygra nie oddając nawet seta Niemcowi. Po prostu jest lepszy o jedną może nawet dwie klasy, gra u siebie i to wykorzysta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lipex 349

lipex

Użytkownik
TOMIC (Memphis) &amp; MELZER (Santo Domingo) &amp; VERDASCO (Sao Paulo)
Kurs: 2.50
I tutaj ładny tripelek na dzisiaj z bardzo pewnymi meczami. Jako pierwszy Tomic, który ma za sobą kilka fajnych meczów i podejmuje dzisiaj będący w słabej formie Dolgopolova. Ukrainiec ostatnio przegrał w trzech setach z Lorenzim i to w fatalnym stylu z poziomem 49% pierwszego serwisu. W zeszłym roku Tomic gładko wygrał 2:0 z będącym wtedy w dużo lepszej formie aniżeli dzisiaj Dolgopolovem. Tomic ostatnio wygrana z Sijslingiem 2:1 w nienajlepszym obiektywnie wykonaniu. W tym sezonie wygrane z Kolbą, Grothem czy Querreyem no i choćby minimalna przegrana z Mullerem.
Drugi mecz to Gerald Melzer, który ten sezon zaczął naprawdę dobrze. Wtym roku wygrane z Haider-Maurerem, Lorenzim czy Baeną. No i niezły mecz z będącym w świetnej formie Verdasco. Nie sądzę, żeby Lama, który jest na ten moment kilka klas gorszy, mógł powalczyć z Melzerem.
I na koniec Verdasco, o którym mówiłem już, że jest w bardzo dobrej formie. Przegrana dziwna z Lopezem w tie breakach i z Djoko (również w nienajgorsyzm stylu mimo 3:0). Lajovic w dobrej formie, ale zdecydowanie nie na Verdasco, który powinien obecnie rozprawić się z nim w dwóch setach.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Postanowiłem na dzisiaj skombinować jeszcze taki dubelek:

Johnson + Verdasco @1.81 WilliamHill

Zacznę od Steve Johnsona. Amerykanin podejmuje dzisiaj w Memphis Niemca Dustina Browna. Jest zdecydowanym faworytem, w końcu nawierzchnia mu bardzo odpowiada. Serwisem Johnson powinien spokojnie narobić sobie sporo punktów. Już w pierwszej rundzie pokonał bez problemów Krajinovicia, którego przełamał 3 razy. Dustin pokonał słabego Matosevicia również 3 razy go łamiąc, ale sam też raz stracił serwis. Jeśli udało się Matoseviciowi przełamac go, tym bardziej uda się Johnsonowi.

Verdasco w niezłej formie, ostatnio półfinał w Quito i porażka z Feliciano Lopezem, teraz w pierwszym meczu pokonał bez większego kłopotu Maximo Gonzaleza. Lajovic też w Quito uległ Lopezowi tylko rundę wcześniej. Teraz w pierwszym meczu pokonał Pablo Andujara po 3 setach. Dzisiaj jednak liczę na zwycięstwo Hiszpana, który moim zdaniem ma większe umiejętności i jest zdecydowanym faworytem dzisiejszego starcia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
▶ Cabal, Farah - Barrientos, Giraldo
Tenis - Sao Paulo ATP clay-deble | 1 | 1.40 |
✅ 6-2, 6-2
bet 365
Spotkanie dwóch par z Kolumbii. Jednak tylko jedna z nich gra se sobą praktycznie od zawsze i jest to Cabal z Farah&#39;em. Debel niesłychanie groźny szczególnie na turniejach clay&#39;owych rozgrywanych na ich terenie (Ameryka Płd.). Wystarczy wspomnieć tylko ostatni rok, kiedy grali w finale w Brisbane, potem Vina del Mar, a w Brazylii wygrali impreze w Rio de Janeiro nastepnie przegrany w 3-ech setach finał w San Paulo (za który właśnie baronia punkty). Ich oponenci dotychczas zagrali wspólnie kilka meczów, a Barrientos co prawda gra niemal wyłącznie na mączce, ale jest to poziom głównie challengerowy.
▶ Fyrstenberg, Gonzalez S. - Becker, Meffert
Tenis - Memphis ATP hard-deble | 1 | 1.45 |
✅ 7-5, 7-5
Milenium
Polak z Mexicano zaczęli wspólną przygodę dopiero od tego sezonu i... początki nie do końca były udane. W Memphis jednak pewnie rozpoczęli ogrywając 6-3 6-1 parę Kukushkin/Lu. Obaj mają w grze deblowej ogromne doświadczenie i i mnóstwo trofeów które zdobywali z różnymi partnerami. W USA zmierzą się z solidnym Niemcem Beckerem, obdarzonym naprawdę dobrym podaniem oraz prezentującym nieco niższy poziom Meffertem. (Będzie to ich pierwszy mecz w turnieju.) Patrząc na czysto deblowe umiejętności zawodników nie bez kozery Fryta z Gonzalo sa faworytami spotkania. Po kiepskich występach w Australii nowe mejsce moze byc dla nich szansa na zdobycie &quot;paru punktów&quot; do rankingu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Gilles Muller - Stan Wawrinka 3,45 Pinnacle ⛔ Stan dzisiaj poza zasięgiem Luksemburczyka
Ponownie spróbuję pograć Luksemburczyka, bo zaimponował mi w meczu z Dimitrowem zimną głową w trudnych sytuacjach. Znowu ani razu nie został przełamany, a przy BP ratował się znakomitym serwisem albo bardzo pewnym rozegraniem akcji, która przynosiła punkt. W Tie-Breaku 2 seta (wydawałoby się już przegranym, bo było już 7:8 przy serwisie rywala, przechylił ostatecznie szalę na swoją korzyść. Widać, że &quot;Żul&quot; jest głodny sukcesu, minę ma taką jakby szykował się właśnie do wojny, nieustannie sobie pokrzykuje i idzie po swoje. Z takim nastawieniem jest w stanie pokonać każdego tenisistę (oczywiście mówimy tu o pojedynkach do 2 wygranych setów).
Wawrinka w pierwszej rundzie (jak to ma często w swoim zwyczaju) męczył się z Huta Galungiem i popełniał dużą ilość błędów, natomiast wczoraj w pojedynku z GGL wyglądało to już trochę lepiej. Trzeba jednak przyznać, że w turniejach mniejszej rangi Szwajcar nie jest tak maksymalnie skoncentrowany, jak choćby w turniejach wielkoszlemowych, dlatego tutaj widzę dużą szansę dla Mullera. Tutaj każdy przestój, każdy słabszy moment w grze Wawrinki, będzie wykorzystany przez Luksemburczyka. Panowie mają do wyrównania rachunki z tegorocznego turnieju w Chennai, w którym górą był Szwajcar (7:6 6:2).
Po takim kursie zdecydowanie warto, nawet jeśli Stan teoretycznie jest faworytem to sprawa może rozegrać się w TB. Przy takim usposobieniu Mullera, Wawrinka będzie dzisiaj w dużych opałach.


Luca Vanni - Dusan Lajovic powyżej 23,5 gemów 2,47 Pinnacle ✅ KAPITALNY LUCA VANNI!!!
Rewanż za pojedynek nie tak dawno rozgrywany w Quito. Górą w tamtym spotkaniu był Serb, który zwyciężył w stosunku 7:6 6:4. Walka będzie tutaj na całego, bowiem panowie nie mają na co dzień okazji do tego, żeby meldować się w półfinale turnieju ATP (dla Vanniego byłby to taki pierwszy wyczyn, a jeżeli się mylę, to proszę mnie poprawić). We wczorajszym dniu obaj byli skazywani na pożarcie, ale po długich i zaciętych pojedynkach pokonali swoich oponentów (odpowiednio de Bakkera i Verdasco).
Meczu Serba nie widziałem, więc do końca wypowiedzieć się nie mogę, ale Vanni zagrał z Holendrem naprawdę bardzo dobre spotkanie. Zaserwował 14 asów (!) i dał się przełamać tylko 3-krotnie w całym spotkaniu, przy czym bronił się świetnie serwisem przy BP dla rywala. Lajovic, z tego co widzę zaserwował przeciwko Verdasco 9 asów przy 2 DF, co też jest bardzo przyzwoitą statystyką. Myślę, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie to 3-setowy pojedynek, ale tym razem nie stawiam na Włocha, bo mam obawy czy poradzi sobie z presją. Wczoraj odrobił zadanie na 5+, ale stawka dzisiaj już nieco inna i w końcowym rozrachunku powinno wyjść (paradoksalnie) większe doświadczenie Serba. Jestem jednak pewien, że Vanni tanio tutaj skóry nie sprzeda.

 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Young - Tomic ✅
1 @2,50

Bet365
Idę tu w stronę Amerykanina, który imponuje formą od początku sezonu i jak dla mnie to on jest faworytem tego spotkania, jak dotąd dwa spotkania wygrane po 2-0 z Kudlą i z Mannarino. Australijczyk z kolei początek sezonu miał bardzo dobry ale teraz wydaje mi się że trochę opuścił loty, tu w turnieju w Memphis stracił seta z Sijslingiem, powinien stracić seta z Dolgopolovem, swoją drogą bardzo dziwne spotkanie z Ukraińcem.. Kursy do wieczora myślę że spadną ????
Powodzenia.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
⛔Muller- Wawrinka dw 2:0 @ 5,4
Unibet

Nie mozna przejsc obok tego meczu obojetnie. Poki co Wawrinka bardzo się meczy, wyglada jakos ospale. Muller z kolei rozgrywa swietny turniej, widać po nim mega mobilizzacje i zaangażowanie. Serwis ciagle pomaga, to co manajlepsze to pokazuje. Ciagle tylko mam nadzieje, ze nie bedize latac do siatki bo nie moge na to patrzec jak przy wolejach non stop mu wyrywa rakiete z reki i pilka leci gdzies w dól siatki albo panu Bogu w okno. Muller jezeli to wygra to nie bedize raczej w stanie tego zrobic w trzech setach bo im dluzej będą grac tym jednak bedzie tracić kondycyjnie.


Stakhovski- Raonic over 22,5 gema✅
1,89
Unibet

Na to spotkanie czekam z niecierpliwością. Ukrainiec gra niczym maestro. Widac u niego dużą pewność. Ciezko bedzie go przełamac Raoniciowi bo Sergiej bedzie duzo atakowac a mistrzem obrony to Kanadyjcyzk nie jest. W drugąstrone bedzie podobnie bo jednak potega serwisu Raonicia robi swoje. Tie brak w meczu bardzo mozliwy a wtedy over gemowy juz prawi pewny. Wynik 2-1 w kazda strone nikogo zapewne nie zdziwi.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Cuevas P. - Almagro N.
Cuevas P. +1,5 seta ::: 1,45 ::: Pinnacle ::: 2/10
Cuevas P. ::: 2,12 ::: Pinnacle ::: 1/10
Almagro wraca do touru po długiej kontuzji o czym już pisałem w tym sezonie nie raz. Hiszpan nie jest jeszcze w najwyższej dyspozycji. Co prawda dobrze serwuje, pokonał Tommiego Robredo, ale on wykorzystał tylko 1 z 6 BP, do tego również wrócił po dłuższej przerwie na korty od czasów Australian Open. Cuevas jest mocny na mączce (15-7 ATP 2014), tam osiąga swoje najlepsze wyniki. W pierwszej rundzie wyciągnął mecz gdzie miał już nóż na gardle w trzecim secie z Jirim Veselyem. To musiało go na pewno podbudować. Zresztą on również dobrze serwuje, 15 asów przeciwko Czechowi. H2H 2:0, grali raz w Hamburgu 2009 gdzie w dwóch setach górą był Urugwajczyk. W tym roku spotkali się w Sydney gdzie wynik był dość podobny. Teraz gramy w ćwierćfinale, myślę, że ten jeden set dla Cuevasa jest tutaj dobrym typem. Nie zdziwię się jak ten mecz wygra.
Wynik: 7:6(6) 3:6 6:2 ✅
SZACUNEK DLA WSZYSTKICH KTÓRZY GRALI DZISIAJ DONALDA YOUNGA !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Young D. - Tomic B. 1 @2.56 Marathon ::: 0.5j✅
Young D. +1.5 sets - Tomic B. 1 @1.61 Pinnacle ::: 1j✅

Tomic w Australii grał bardzo dobrze. Teraz jednak jesteśmy w USA gdzie gra już o wiele gorzej. Miałem wątpliwą przyjemność oglądać go w akcji z Sijslingiem gdzie grał naprawdę słabo, szczególnie w pierwszym secie. Z Dolgopolovem niby wygrał 2:0, ale prawdą jest, że Ukrainiec powinien wygrać drugiego seta. Jednak ze stanu *3:5 dwa razy stracił swoje podanie i przegrał 7:5. Young w Melbourne uległ już w drugiej rundzie Raonicowi. Young w Memphis spisuje się bardzo dobrze, pokonał Mannarino i Kudlę bez straty seta. Donald i tutaj powinien ugrać przynajmniej seta, a i o wygraną w spotkaniu powinien się postarać.

Muller G. +1.5 sets - Wawrinka S. @1.88 Pinnacle ::: 1j⛔

Muller gra tutaj naprawdę dobrze. Po porażce w Zagrzebiu w pierwszej rundzie z Berankisem w Rotterdamie zaskakuje wszystkich swoją formą. Pokonał tutaj Goffina i Dimitrova. Wawrinka prezentuje się tutaj słabo jak na swoje możliwości. Na AO grał znakomicie, lecz teraz tracił sety z Halungiem(!) oraz GGL-em. Gilles w formie jest w stanie mu urwać seta.

Murray A. - Simon G. CS 2:0 + Raonic M. @1.81 Marathon ::: 1j⛔

Andy idzie tutaj po zwycięstwo. Simon jest znany z tego, że potrafi niemal w nieskończoność przebijać piłkę na drugą stronę. Nie dysponuje uderzeniem końcowym. Murray jest w bardzo dobrej formie, finał AO, tutaj póki co bez straty seta. Pokonał Mahutem i będącego w dobrej formie Vaska Pospisila. Serwis Simona nie dość, że nie jest jego mocną stroną, trafia na gracza obdarzonego fantastycznym returnem. Murray jest w stanie wygrać bez straty seta.

Rao zmierzy się z Stakhovskim. Milos w pierwszym meczu miał problemy z pokonaniem Kuznetsova, ale w drugim już bez straty seta ograł Bolelliego. Sergiy pokonał tutaj Grannolersa i Thiema, ale teraz trafia na zawodnika z czołowej &quot;10&quot; touru. Powiem tak: jeśli Raonic potrafił wygrywać w 2010 i 2012 roku, kiedy prezentował styl określany mianem &quot;drewniany&quot;, to teraz, kiedy się poprawił, tym bardziej może pokonać Ukraińca.

Johnson S. - Anderson K. -1.5 games 2 @1.62 Pinnacle ::: 1j✅
Raonic + Isner @2.10 Marathon ::: 1j⛔
 
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
Murray(-4,5g) - Simon 1 @ 1.7 ⛔ czy to są jakieś kpiny czy co?

Tak jak ktoś wyżej napisał Andy idzie po zwycięstwo w turnieju, widziałem tu jego oba mecze stara się i biega do każdej piłki a przeciwników miał dobrze dysponowanych, szczególnie szacun za wyciągnięcie z 3:5 30:40 z Vaskiem na 7:5, naprawdę wczoraj Andy zagrał super i zależy mu na tym turnieju i zdobywaniu punktów. Simona widziałem jakieś urywki ale to jest typowy przebijaka, nie ma uderzenia kończącego, przecież Panicz uwielbia grać z kimś takim, będzie go spokojnie rozprowadzał po korcie, Simon po jakimś czasie będzie miał dość. Simon często czeka na błędy ale tutaj może się nie doczekać. Będzie musiał kończyć wymiany i to w miarę szybko bo jak da Szkotowi poprzebijać to będzie tylko biegał lewo-prawo i przegrywał gem za gemem. Nie widzę z czego Francuz miałby zagrozić.

Wawrinka(-3,5g) - Muller 2 @ 1.75 ⛔ oczywiście Muller w 2 secie prowadził z przełamaniem i wiadomo jak się skończyło, klasyka 1 gema zabrakło

Nie no serio aż taki wysokie handi? Przecież Stan gra przeciętnie póki co, wygrywa te mecze ale traci sety. W pierwszej rundzie gdyby został odłamany w trzecim secie przy 5:3(a było sporo okazji i parę niewykorzystanych meczboli) to by się zagotował i przegrał. Ten gość im dalsza faza turnieju tym gra lepiej, ok, myślę że zagra lepiej niż w poprzednich meczach ale to co robi tu Gilles to szacuneczek. Trzyma wymiany, baardzo mało niewymuszonych błędów, myślałem że AO to taki pojedyńczy wyskok a tu proszę. Nawierzchnia w Rotterdamie do najszybszych nie należy a i tak serwisem świetnie się broni. Potrafi wyciągać końcówki setów(TB tutaj z Dimą czy mecz z Isnerem na AO). będzie spokojnie tutaj jeden TB jak nie dwa, które to Stasio może wtopić jak to on ma z zwyczaju. Albo może zostać przełamany wcześniej a z odłamaniem może być problem. Myślałem że będzie linia -2,5g a tu niespodzianka. Warte pogrania jak dla mnie, Muller tu będzie walczyć jak o życie a Stan jak będzie jakoś przegrywał seta z jednym przełamaniem zawsze może stwierdzić że odpuszcza i dać się przełamać drugi raz bo mu się nie będzie chciało, przecież jest to całkiem prawdopodobne znając jego psyche.
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Muller - Wawrinka - over 22,5 gema @ 1,78 ⛔
Obaj gracze dysponują dobrym serwisem, a zwłaszcza Muller, którego trudno przełamać. Luksemburczyk dobrze sobie radzi w Rotterdamie, ostatnio pokonał Dimitrova w 2 setach, a wcześniej w 3 Goffina którzy źle nie zagrali. Wawrinka natomiast miał łatwiejszych rywali na swojej drodze, stracił seta z Hutą-Galungiem, później miał już trudniejszego rywala w postaci Garcia-Lopeza i również stracił z nim seta. Muller spokojnie jest w stanie pograć ze Stanem 3 sety, a wysoce prawdopodobne jest, że będzie i tie break, na zwycięstwo też ma szanse, ale łatwo mu nie będzie.
Wynik: 6-7 3-6 powinienem był typować 1 gem mniej...
Johnson - Anderson 2 @ 1,47 ✅
Amerykanin Steve Johnson w Australii grał całkiem dobrze, odpadł dopiero z Nishikorim. Po powrocie do Stanów forma spadła. O ile pokonał pewnie Krajinovica, to z niemieckim tenisistą Brownem miał duże problemy. Pierwszy serwis nie siedział, drugi serwis był momentalnie atakowany przez Niemca i zaliczył w ten sposób mnóstwo winnerów (raz się chyba zdarzyło, że w jednym gemie miał 3 winnery z returnu), sporo double faults, problemy z returnem mocniejszego serwisu. Generalnie bardzo szczęśliwie udało mu się wczoraj wygrać, Brown grał na pełnym ryzyku i popełniał przez to jeszcze więcej błędów, a był bliski wygranej. Meczu Andersona nie widziałem, ale wynik wskazuje, że gra tutaj dobrze, jak serwis będzie siedział tak jak zazwyczaj to nie powinien być przełamany.
Wynik: 4-6 4-6
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Vanni - Lajović
Proponowany typ: over 21,5g @ 1,80✅
Stawka: 2/10
Bet365

Jak dla mnie bardzo ciekawy typ na ten ćwierćfinał. Faworytem i to dość solidnym jest oczywiście Dusan Lajović, jednak Vanni złapał dobrą formę i w ostatnim czasie gra naprawdę dobrze. Obaj mierzyli się całkiem niedawno, w pierwszej rundzie w Quito wygrał Serb, jednak ten mecz łatwy nie był i zakończył się 7-6, 6-4 na jego korzyść.
W tym meczu wydaje się, że może być jeszcze trudniej. Włoch pokonał w kwalifikacjach Dutra da Silvę i Gimeno-Travera. Do tego w turnieju głównym był sprawcą kolejnej niespodzianki pokonując Thiemo de Bakkera, więc i tu nie jest bez szans.
Włoch dobrze serwuje i to go charakteryzuje, Lajović pomimo dobrej dyspozycji i miewa przestoje. 3 sety niewykluczone, a i spokojnie w dwóch mogą pokryć linię.
 
mikolaj725 32

mikolaj725

Użytkownik
Giraldo -Fognini 2.25✅✅✅

Dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu jest Santiago . Gra na swojej ulubionej nawierzchni , wczoraj oglądałem jego mecz z faworytem tamtego spotkania - Berlocq i było miłe zaskoczenie gdy skończył ten mecz na swoją korzyść, ładne wymiany z głębi kortu, wejścia na siatkę. Jedynie co to troszkę słabo z serwis wyglądał, ale na nieobliczalnego magika Fabio to w zupełności wystarczy . Jedną rundę przeszedł co zapewnia zaspokaja go , wygrał wczoraj w wielkich męczarniach swój pierwszy mecz w tym roku , co prawda tego meczu oglądałem , ale jego wcześniejsze w tym sezonie również. Piłki w korcie nie trzyma gdy przeciwnik szuka wymiany, na siłę próbuję kończyć winnerami , one nie wchodzą Włoch się &quot;pali&quot; i po meczu . Giraldo będzie trzymał piłkę w korcie pokazał to wczoraj w meczu z Kolumbijczykiem.


Cały Fognini , takiego meczu dokładnie się po nim spodziewałem. Dziwię się tym którzy się jeszcze łudzą , że będzie grał tak jak kiedyś. Ważne że do przodu!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 95

davidde

Użytkownik
Tez wlasnie mysle na pogranie na Giraldo. Bo wiadomo jak gra Fognini potrafi zagrac dobrze co ostatnio mu sie bardzo rzadko zdarza ale rowniez potrafi zagrac fatalnie pare pilek popsuje i psychika juz nie wytrzymuje. Takze moj typ jest rowniez na Kolumbijczyka i gram zdecydowanie w jego strone poniewaz mączka to jego ulubiona nawierzchnia.

Giraldo-Fognini 1, 2.34 Betsafe
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Anderson 1,47 unibet
Po tym co wczoraj widziałem, to dzisiaj bez większego wahania gram na zawodnika z RPA. Amerykanin niby stworzony na szybkie korty jak ten, ale wczoraj w meczu z Brownem było widac, ze poza serwisem, który jeszcze nie funkcjonował za dobrze to nie za wiele ma do zaproponowania. Brown w 1 secie robił co chciał, wręcz ośmieszał rywala, Amerykanin wyglądał jak dziecko we mgle ???? Jak dzisiaj zagra jak wczoraj to nie ma po prostu szans...
Anderson wczoraj mecz pod kontrolą z zawsze groznym Grothem, było widac róznice klasy ???? Zawodnik z RPA lepszy w każdym elemencie od Johnsona, tylko serwis może sprawić, że te spotkanie będzie wyrównane ???? Lubie tenis Anderson, mega się poprawił w ciagu ostatnich 2 lat. Potrafi rywalizowac z najelpszymi. Na AO zniszczył Gasqueta, w zeszłym sezonie ograł Wawrinke itp spokojnie może tutaj wygrać całą impreze. Johnson zawsze grozny zawodnik, ja ma swój dzien może rywalizować z takimi zawodnikami jak Kevn, ale jak nie bedzie miec super dnia to zwyciesca musi być tylko jeden...

Bez analizy polecam Lajovica. Wygrał z nim w zeszłym tygodniu czemu ma nie wygrać dzisiaj? Wczoraj pokonał Verdasco po świetnym meczu. Świetna turniej się dzisiaj skończy dla jego rywala i tak zrobił mega wynik ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom