>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rzym (10.05.2023 - 21.05.2023)

Status
Zamknięty.
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Przepraszam za offtopic, ale to już ostatni post na ten temat.

@myron_bolitar zgodzę się z pewną częścią Twoich argumentów :) Sam gram hobbystycznie, raz na miesiąc lub dwa, choć śledzę świat sportu regularnie i z pewnością trzeba to przyznać że nie powinno się stawiać zakładów z tych dyscyplin, w których masz tylko poglądową wiedzę.
Co do tworzenia taśm, to fakt grywam przeważnie dubelki lub tripelki, ale czasem lubię sobie puścić coś dłuższego, dodając przy tym kolejne bezsensowne zakłady na siłę 😬 Dlatego taka przestroga dla wszystkich żeby raczej odpuszczać te mecze, czy dyscypliny w których nie mamy znikomej merytorycznej wiedzy 🙂
Choć do grania kontry, akurat z Tobą się nie zgodzę, tak jak nam mówi powiedzenie, lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. A niestety matematyka tu wygrywa i będę kontrował ten ostatni mecz, choć nadal wierzę w Daniła.

Dziękuję również dx2 dx2 i F fizheuer-zieheuer za wasze opinie.
Miłej Niedzieli dla wszystkich, zieloności na kuponach i pamiętajmy że gramy wszyscy do jednej bramki 🙂
 
Otrzymane punkty reputacji: +243
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Barrerre - Cerundolo
Barerre kurs 3.6 Barrere i over 19.5 grma 4.8
williamhill
Coż na tej nawierzchni Argentyńczyk faworytem ale Francuz juz kilka razy w tym roku zadziwił , w poprzedniej rundzie również pokonując Kachanova.
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Przepraszam za offtopic, ale to już ostatni post na ten temat.

@myron_bolitar zgodzę się z pewną częścią Twoich argumentów :) Sam gram hobbystycznie, raz na miesiąc lub dwa, choć śledzę świat sportu regularnie i z pewnością trzeba to przyznać że nie powinno się stawiać zakładów z tych dyscyplin, w których masz tylko poglądową wiedzę.
Co do tworzenia taśm, to fakt grywam przeważnie dubelki lub tripelki, ale czasem lubię sobie puścić coś dłuższego, dodając przy tym kolejne bezsensowne zakłady na siłę 😬 Dlatego taka przestroga dla wszystkich żeby raczej odpuszczać te mecze, czy dyscypliny w których nie mamy znikomej merytorycznej wiedzy 🙂
Choć do grania kontry, akurat z Tobą się nie zgodzę, tak jak nam mówi powiedzenie, lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. A niestety matematyka tu wygrywa i będę kontrował ten ostatni mecz, choć nadal wierzę w Daniła.

Dziękuję również dx2 dx2 i F fizheuer-zieheuer za wasze opinie.
Miłej Niedzieli dla wszystkich, zieloności na kuponach i pamiętajmy że gramy wszyscy do jednej bramki 🙂
No wszystko spoko, tylko właśnie przy graniu kontry matematyka tutaj przegrywa... i to z kretesem.
 
versa 397,5K

versa

Typer
Podobnie jak louisarmstrong louisarmstrong gram w kierunku Barrere i Ruusuvuriego, jestem zdania, że w tych spotkaniach mogą śmiało zarówno ugrać seta, jak i nawet wygrać mecz. Biorę bezpieczną opcje na wygranie conajmniej po 1 secie, kurs łączny 3.65.
✅❌
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 891,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Djokovic vs. Dimitrov
Niedzielna oferta na turniej w Rzymie na pewno nie należy do łatwych i szczerze mówiąc upatrywałbym okazji w zakładach specjalnych, a takich jak zawsze sporo oferuje forBET. Bardzo ciekawie zapowiada się mecz Djokovicia z Dimitrovem. Dla obu panów tegoroczny sezon ziemny na pewno nie należy do łatwych, a na pewno znacznie więcej oczekiwaliśmy po Serbie, który rozegrał pięć spotkań, trzy z nich wygrał, ale w każdym miał mniejsze lub większe kłopoty. Przegrał z Lajoviciem i Musettim, co jest w pewien sposób wstydliwe, ale trzeba pamiętać, że obaj grali wtedy swój najlepszy tenis. Jednak po Nole widać braki w przygotowaniu i ma wyraźny problem z utrzymaniem serwisu. Mówiło się także o dalszych problemach z łokciem i stąd tak słabe wyniki. Novak jednak nie odpuszcza kolejnych startów i usilnie próbuje złapać formę jeszcze przed Roland Garros, gdzie faworytem będzie nowy lider rankingu - Carlos Alcaraz. Czy będzie to mecz, w którym nadejdzie swoiste przełamanie i w końcu wygra pewnie? Tego nie wiem, bo Dimitrov to jednak podobna lub nawet wyższa półka od ostatnich rywali Serba, lecz z drugiej strony Grigor bardzo leży Novakowi i praktycznie zawsze dość pewnie go ogrywa. Bułgar w ostatnim meczu odniósł największe zwycięstwo w tym sezonie ziemnym, bo ograł w miarę pewnie Wawrinkę, którego forma to jeszcze sinusoida, ale w kilku meczach mógł się podobać. Jeśli Grigor wytrzyma mentalnie i zagra na luźnej ręce jak na underdoga przystało to jestem w stanie uwierzyć tutaj w dość równy mecz. Serb w ostatnich meczach tracił serwis od jednego do ośmiu razy, więc dość często jak na niego. Jeśli chodzi o Bułgara to ostatnio mało razy tracił serwis, z wyjątkiem meczu z Carlitosem, ale z nim to nic dziwnego. Jestem przekonany, że tutaj co najmniej dwa razy straci serwis i pytanie czy sam przełamie rywala. Jeśli ten mecz wyjdzie poza over 19,5 gemów to jak najbardziej ten over może zostać pokryty. Kluczem będzie chociaż jedno przełamanie serwisu Djokovicia. Jeśli trend z ostatnich spotkań zostanie zachowany to jestem dobrej myśli, choć nie uważam, że ta linia ma w sobie value.

👉 powyżej 4,5 przełamań @1,85 (forBET) ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +945
Tenis by Dawid 891,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
👉 Coric wygra @1,45 (vs. Marozsan) ✅ forBET. Doświadczenie mnie nauczyło, że zazwyczaj po genialnym meczu i ograniu wyraźnego faworyta, przychodzi szybka porażka z kimś teoretycznie słabszym. Taką sytuację mamy teraz, bo Węgier ograł Alcaraza, a teraz powinien mieć teoretycznie łatwiej, bo gra z Coriciem, lecz niestety tenis nie jest tak prosty i zerojedynkowy. Marozsan zagrał dobrze z Hiszpanem, ale to Carlitos sporo pomógł i mógł być nieco zmęczony ostatnimi startami. Może podświadomie chciał nieco odpocząć przed RG, a może zwyczajnie to nie był jego dzień, a u rywala wręcz na odwrót. Pamiętajcie, że w tenisie decydują detale i nie ma ogromnej różnicy między graczami z szerokiej czołówki, a tymi co grają na co dzień w challengerach. Nie jest to oczywiste dla wszystkich, a myślę, że warto to sobie przyswoić. Coric to gracz solidny, który będzie grać cierpliwie i głęboko w defensywie. Nie wiem czy stać Marozsana na kolejny tak dobry mecz. Wielki test przed nim.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +170
Tenis by Dawid 891,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Uzupełniam powyższą analizę 🎾

Marozsan vs. Coric
Bardzo interesujący mecz o ćwierćfinał turnieju masters w Rzymie. Myślę, że najwięksi wizjonerzy nie spodziewali się Marozsana na tym etapie turnieju, szczególnie mając na swoim rozkładzie Alcaraza, którego ograł w dwóch setach. Niewątpliwie zagrał mecz życia, a przy tym dojrzale i na dużym spokoju. Oczywiście trzeba też dodać, że Hiszpan popełniał nadmiarową liczbę niewymuszonych błędów i to nie do końca tak, że genialny był Węgier - po prostu był bardzo dobry i co najważniejsze wytrzymał ciśnienie spotkania. Warto pamiętać, że wtedy był ogromnym underdogiem i każdy gem był dla niego sukcesem przez co zyskał ogromny luz. Teraz oczekiwania wyraźnie wzrosną, także wobec samego siebie i będzie to dla niego ogromny test. Historia zna już dziesiątki takich przypadków, gdzie underdog ogrywał zdecydowanego faworyta turnieju, a rundę później odpadał z kimś bardzo przeciętnym. Dziś zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem, który jest rzecz jasna faworytem. Chorwat w ostatnim czasie potrafił ogrywać Fokinę, Hurkacza czy Monteiro, a przegrał jedynie z Alcarazem. Kursy na niego lekko wzrastają, ale jego porażka będzie jakąś niespodzianką i szczerze się zdziwię jeśli Fabian znów zagra tak dobrze. Wcześniej miał problemy z Lehecką i Moutetem czyli graczami, którzy obecnie szukają formy. Warto też dodać, że Węgier gra tu od kwalifikacji i ma prawo odczuwać jakieś zmęczenie. Dziś jednak skupię się na zakładach specjalnych, których standardowo wiele w forBET, a dokładnie bp i przełamania. Wydaje się, że okazji na te zdarzenia może być dość sporo, bo nie dość, że korty są wolne to do tego obaj grają defensywnie i szczególnie Coric będzie skupiać się na dobrym returnowaniu. Marozsan z kolei będzie musiał nieco przyśpieszać i nie może za bardzo wdawać się w przesadnie długie akcje z głębi kortu. Dzisiejszy dzień nie rozpieszcza póki co w przełamania, więc czas na lekkie przełamanie. Obaj w swoich poprzednich meczach stworzyli sobie całkiem sporo okazji na przełamania, szczególnie Węgier. Fabian przełamywał ostatnich rywali od dwóch do sześciu razy tworząc sobie po minimum 7 bp w meczu. Coric zagrał tylko dwa spotkania, co jest niewątpliwie jego atutem, a okazji na przełamanie miał kolejno 5 i 8 razy, a wykorzystał łącznie cztery szanse, dość mało jak na dość długie mecze, lecz starcie z Monteiro stało na wysokim poziomie pod kątem serwisu. Nie liczę, że tutaj będziemy mieć wymianę ognia, a pojawi się sporo przełamań. Presja będzie dość spora na jednym i drugim, szczególnie po tak wielkim zwycięstwie, ale też sama ranga spotkania to dla niego coś nowego. Mecz odbędzie się na drugiej największej arenie Italian Open.

👉 powyżej 4,5 przełamań @1,68 (forBET) ❌
👉 powyżej 5,5 break pointów w I secie @1,95 (forBET) ❌

Edit: Analiza niezła, ale typy słabe.
 
Ostatnia edycja:
F 860

fasolkin

Użytkownik
Djokovic - Rune 2
Sts - 3,4.
Nie zamierzam tutaj pisać jakiegoś "eseju".
Djoko mało grał, forma przyjdzie, ale pewnie na Wimbledon...
Za to Rune będzie miał okazję się sprawdzić. Walczak. Talent. Zarozumiały do tego, przez co nie lubię go, ale myślę, że da radę...
Swoje odczucia przez to idą na bok...
Post automatycznie złączony:

Djokovic - Rune 2
Sts - 3,4.
Nie zamierzam tutaj pisać jakiegoś "eseju".
Djoko mało grał, forma przyjdzie, ale pewnie na Wimbledon...
Za to Rune będzie miał okazję się sprawdzić. Walczak. Talent. Zarozumiały do tego, przez co nie lubię go, ale myślę, że da radę...
Swoje odczucia przez to idą na bok...
Poza tym próbuje jeszcze na dziś Tsitsipas 21.. 3,85...
 
Otrzymane punkty reputacji: +170
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Ruud-F.Cerundolo 1 @1.66

Nie chce lekcewayc Argentynczyka, bo pokonal Sinnera. Co wiecej Ruud z Cerundolo spotkali sie nie tak dawno w Barcelonie i gora byl Cerundolo, ale jednak licze na Ruuda. Jak juz wspominalem, spodziewalem sie progresu w grze Norwega i ten progres jest. Ruudowi ten turniej w Rzymie pasuje, jego dwa ostatnie starty to dwa polfinaly i teraz znowu dolozy dobry wynik na ten moment. Oczywisice jest tez kwestia zrewanozwania sie Argentynczykowi za ta porazke w Barcelonie. Turniej w Rzymie jest wyzszej kategorii plus chcec rewanzu, wiec licze na zwycistwo Ruuda.

Djokovic-Rune 1 @1.35

Ja tu jednak biore Djokovica w jakis kombinacyjny na jutro. Serb mogl sobie tam oszczednie pograc w Monte Carlo czy zwlaszcza w Banja Luka, ale Rzym to jednak jest proba generalna przed French Open. Djokovic w Rzymie od 2014 roku nigdy nie zszedl ponizej polfinalu, a startuje w nieprzerwanie w kazdej edycji. Przy czym przez wyrazenie, ze nigdy nie zszedl przez ten czas ponizej polfinalu jest wciaz nieadekwatne, bo polfinal to byl raz, a reszta startow od wspomnianego 2014 roku to tylko wygrane lub finaly (w sumie 4 triumfy, 4 finaly i 1 polfinal).
Drabinka otwarta, brak Nadala i Alcaraza. On tu juz nie bedzie kalkukowac czy zaoszczedzic sil czy niew moje opini.
A poza tym tez tu widze chec rewaznu, jako ze Djokovic z Rune spotkali sie wczesniej dwukrotnie i h2h to 1-1, a ostatni mecz to byla wygrana Rune w Paris-Bercy, takze Djokovic podejdzie do tego mysle ambicjonalnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +258
Tenis by Dawid 891,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
👉 Ruud vs. Cerundolo powyżej 4,5 przełamań @1,7 ✅ fortuna. Linia jak najbardziej do pokrycia, obaj gracze bazują na grze z głębi kortu. Obaj w dobrej formie, szczególnie Cerundolo, który może powalczyć o coś więcej. Myślę, że jeśli będzie równy mecz, a może nawet trzy sety to linia spokojnie do zrobienia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +258
Tenis by Dawid 891,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Tsitsipas vs. Coric
Bardzo ciekawe spotkanie o półfinał Mastersa w Rzymie, w którym zobaczymy dwóch zaprawionych w bojach graczy, z dużym doświadczeniem. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Tsitsipas i muszę się z tym zgodzić, ponieważ jego gra jest znakomita. Ofensywny, bezkompromisowy tenis, praktycznie bez większego zagrożenia na serwisie, choć Musetti potrafił go przełamywać. Wszystkie starcia wygrał bez straty seta, pomimo wrogości trybun. Na pewno trzeba pochwalić go za siłę mentalną, bo ten element nie zawsze funkcjonował, a tutaj działa bez zarzutu i obok Rune staje się moim głównym faworytem do zwycięstwa w turnieju. Grek na pewno ma przewagę nad Coriciem, jeśli chodzi o argumenty ofensywne i nie zdziwię się jak zepchnie go do głębokiej defensywy. Stefanos wydaje się bardziej kompletny. Ponadto Borna w tym turnieju miał trudniejsze przeprawy, mimo że jego oponenci byli raczej łatwiejsi. Spore męki z Monteiro, Marozsanem i Baeną, a najgorzej szło mu w setach otwarcia, więc z gema na gem raczej się rozkręca. Teoretycznie Grek powinien ten mecz wyglądać dość pewnie, jeśli patrzelibyśmy na jakość obu panów w poprzednich meczach, lecz tenis nigdy nie jest tak zerojedynkowy i logiczny. Wystarczy spojrzeć tylko w H2H, a tam aż trzy z pięciu pojedynków padły łupem Chorwata, a dosłownie w każdym ich meczu Coric miał bardzo dużo do powiedzenia, więc mamy tu do czynienia z patentem lub dziwnym przypadkiem. W poprzednich meczach też wydawało się, że Tsitsipas powinien wygrać, a kończyło się to nieco inaczej, więc dziś też nie jestem przekonany, że Grek ten mecz wygra, szczególnie, że kurs na niego jest bardzo niski i wręcz nieopłacalny. Dziś bliżej przyjrzę się zakładom specjalnym, a bukmacher etoto wystawił dość niską linię na przełamanie, więc sprawdźmy czy rzeczywiście mamy do czynienia z value. Jeśli chodzi o mecze Coricia to tracił serwis rzadko, bo 1, 2 i 2 razy, a ogółem przełamań było 3, 4 i 3, więc można rzec, że jesteśmy dość daleko od value, lecz to tylko teoria i mecz meczowi nigdy nie jest równy. Z kolei Tsitsipas stracił dwa razy serwis tylko w ostatnim meczu, a wcześniej zachowywał czyste konto. W jego meczach mieliśmy ogółem 3, 1 i 6 przełamań, więc można rzec, że linia jest dobrze wystawiona. Łącznie w sześciu meczach, tylko w dwóch poniższa linia przełamań była pokrywana. Jednak na poparcie tego kierunku muszę dodać, że Coric będzie groźniejszy na returnie od poprzednich oponentów Greka, bo w tym elemencie jest zawsze groźny. Z kolei Stefanos w ofensywie będzie znacznie lepszy niż wcześniejsi rywale Borny. Wydaje się, że kluczem będzie chociaż jedno przełamanie serwisu Tsitsipasa, a to może być ciężko, co pokazują poprzednie starcia. Istnieje też szansa, że sam Grek pokryje wskazaną linię, więc być może dobrym tropem będzie też over 2,5 przełamań samego Tsitsipasa. Ten dylemat pozostawiam już Wam, szczególnie mając w głowie znamienną historię ich starć.

👉 powyżej 3,5 przełamań @1,65 (etoto) ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +830
Tenis by Dawid 891,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Rune vs. Ruud
Skandynawski pojedynek o finał jednego z najważniejszych turniejów na nawierzchni ziemnej w sezonie. Faworytem bukmacherów jest Duńczyk, lecz jak spojrzymy w H2H to możemy trochę się pogubić i poszukać szans dla rywala, ponieważ bilans wynosi 4-0 dla Norwega, a Holger urwał tylko jednego seta! Ta statystyka jest druzgocąca i zastanawiająca. Czy chodzi o patent czy może Rune dopiero dojrzewa i dziś ten bilans ulegnie poprawie? Myślę, że jest na to spora szansa, ponieważ gra Holgera może się bardziej podobać w ostatnim czasie, bardzo rzadko zawodzi i ma szerszy repertuar zagrań. Z drugiej strony jest znacznie bardziej nieprzewidywalny i niestabilny emocjonalnie w stosunku do oponenta i to na pewno jest jego szansą. Warto też dodać, że Rune nie miał łatwej przeprawy, ponieważ ograł bardzo dobrze dysponowanego tutaj Fogniniego, który zaskoczył formą, ale też Djokovicia, choć ten cały czas szuka optymalnej formy. Ruud oczywiście też nie miał łatwo, a największe problemy sprawił mu Bublik oraz Cerundolo. Oba spotkania nie zrobiły na mnie dużego wrażenia, ponieważ obaj zawodnicy mogli nawet wygrać te mecze, a Ruud był nieskuteczny przy bp i ogólnie brakowało instynktu kilera. Ogólnie jest to bardzo dobry zawodnik, operujący skutecznym top spinem, ale brakuje mu tego czegoś. Może to ten pierwiastek szaleństwa, który zaskoczy rywali. Rune to ma, co jest bronią obosieczną. Dziś pójdę w stronę przełamań, ponieważ linia jest nisko ustawiona, a obaj bazują na grze z głębi kortu i znakomicie czują się na returnie. W meczach Ruuda w Rzymie padało kolejno 4, 3, 6 i 5 przełamań, a u Rune 5, 5, 3 i 7 przełamań, więc łącznie w 6/8 przypadkach mieliśmy pokrytą linię i dwa razy było bardzo blisko. Potencjał na dość długi mecz jest spory i kluczem będzie skuteczność przy brejk pointach. Jeśli nie będą marnował ich na potęgę to myślę, że ten kierunek okaże się słuszny. Dla obu może to być najtrudniejsze starcie w turnieju.

👉 powyżej 3,5 przełamań @1,57 (etoto) ✅

Typ bez analizy:
👉 Tsitsipas vs. Medvedev powyżej 3,5 przełamań @1,53 (etoto) ✅
 
Ostatnia edycja:
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Rune - Ruud 2 2.25

H2h druzgocące na korzyść Ruuda. Mecz z lekkim wskazaniem na Ruuda, kursy powinny być odwrotne. Pewnie z racji wyeliminowania Djokovicia Rune jest nieznacznym faworytem u buków. Taki kurs pobieram w ciemno.
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Rune - Ruud
Typ: 1
Kurs: 1.61
Fortuna

Witam, na dziś rzucił mi się w oczy taki oto typ, nie opieram go na żadnej sympatii, ani na tym że Duńczyk pokonał w poprzedniej rundzie Djokovica choć to napewno daje do myślenia, w dodatku 2 z wygranych setów do 2 gemów, typ opieram na tym że coraz młodziak coraz bardziej dojrzewa, uczy się, pod koniec kwietnia skończył 20lat tak więc nie ma jeszcze ogrania na takich szczeblach a to jest potrzebne do wygrywania z najlepszymi a mimo to jak się patrzy na niektóre zagrania to tylko bić brawa, głównym argumentem jest forma, którą posiada, ulubiona mączka i co najważniejsze wcale nie za wysoka Ruuda, choć jakby się mogło wydawać powoli wraca do normy, już kiedyś pisałem że Casper to niezwykle skromny, równo grający na bardzo wysokim poziomie zawodnik, ale chodzi o to że on już swojego pułapu nie przeskoczy, gdyby nie było Nadala wtedy na Rolandzie to pewnie by go zgarnął, ale Hiszpan był i widzieliśmy co się stało w finale, teraz mamy Alcaraza na ziemi, np. Runa, Sinnera, przez co będzie mu nadal niezwykle ciężko zdobyć choćby 1 szlema, jest super, gra równo ale jak ktoś stanie naprzeciwko bardziej nieobliczalny robią się problemy, już pisano że h2h to 4-0, ok. tylko 2 z pierwszych spotkań z Bastad i Monte Carlo z 2021(co prawda gładko wygranych) nie biorę pod uwagę bo Duńczyk miał 18lat! A wiemy jaka jest różnica w tenisie między tymi latami, 28-30, 30-32, 23-25 już nie ma bo grają dojrzale ale w tamtym wieku różnica jest, 2 ostatnie na styku wygrana ponownie w Monte Carlo ale już 2022, i ostatnie na Rolandzie gdzie w 4 secie dał się Duńczyk raz przełamać i to zadecydowało, jak na ironie stawiałem wtedy Ruuda po kursie bodajże 1.46, ale to były 3 sety, wielki szlem, super forma Norwega i MNIEJSZE DOŚWIADCZENIE HOLGERA, teraz mamy większe doświadczenie+ mniejsza forma Caspera+ 2 sety, oglądałem mecz Norwega z Cerundolo i mimo że stawiałem na Caspera to wcale nie wyglądał tak super, 2 sety na styku, a punkty decydujące po breakach które zapadły mi w pamięci- Cerundolo psuł na potęgę, proste piłki i dlatego Casperowi się udało (nie dlatego że Norweg grał jakieś super piłki), Holger musiał większość piłek z Djokiem sobie wypracować ciężką pracą, i mimo że można powiedzieć pomijając 2 seta lżej mu poszło to jednak nie porównujmy rangi przeciwników nawet na ulubionej mączce Argentyńczyka, może to troche nie fair i "dziwne" że na zawodnika z nr.7 jest 1.6 a na 4 jest 2.40, uważam że buki się tu nie mylą bo jak wiemy dla obu mączka to ulubiona nawierzchnia, Holger będzie wypoczęty włoży wszystkie siły w ten mecz, pomimo że bardzo lubię Ruuda, jego grę pomimo że jest taka stała, to POLECAM GRĘ I TO GRUBO NA RUNA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +268
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Rune - Ruud
Sporo o meczu juz napisano w h2h 4;0 dla Norvega I w tych czterech meczach raz padł tajbrek w pierwszym secie w pozostałych trzech meczach Rune przegrywał pierwszy set sromotnie raz nawet do 0. Wiec myslę ze Rune przypilnuje dzisiaj pierwszego seta.
Obaj w formie i obaj mocni w wymianach.Tu dzisiaj chyba bedzie długi wyrownany mecz na styku.
Ja wybieram aktualnego wicemistrza Garossa I US open I over gemowy.
Ruud I over 19.5 gema kursv3.1
Ruud I over 21.5 gema Kurs 3.7
Williamhill
Za drobne zagram tez over 1.5 tajbreka
Kurs 10.5 betfair
 
Otrzymane punkty reputacji: +244
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tsitsipas - Medvedev
Tu chyba moze byc meczycho.Nie przepadam za tymi panami I chyba nawet trudno mi się zdecydowac ktorego nie lubię bardziej.W h2h sporo meczy 7;4 Medvedev na maczce 1:1
Piec pierwszych meczow wygrał Rosjanin dwa ostatnie Grek.
7 tajbrekòw 4:3 w tajbrekach prowadzi Tsitsipas.Jest tu słusznie faworytem ale moim zdaniem aktualnie Medvedev forma zycia na cleyu.Chyba szanse blisko 50/50 , za to spore szanse na decidera i jakiś tajbrek+ , obaj lubią podejmowac proby asow.
Typ obaj powyzej 3 pidwojnych błedow serwisowych Kurs 6.00 williamhill.

W jedenastu meczach w h2h linię over 3.5 błedu pokryli tylko raz w ubiegłym sezonie w Cincinatti za to stawką meczu rownież był finał
Tsitsipas 11 błedow
Medvedev 7
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Rune - Medvedev
Typ: 2
Kurs: 2.2
Fortuna

Doszliśmy do finału turnieju rangi 1000 w Rzymie, typ opieram w sumie na spotkaniach półfinałowych i możliwym zmęczeniu Holgera Runa, z tego co pamiętam wziął przerwe medyczną po przegraniu 1 seta, no ale jak wiemy część tenisistów, tenisistek tak robi żeby wybić trochę przeciwnika z rytmu, do tej pory stawiałem na "ziemniaków" przeciwko Daniłowi
Nie umiał sie kompletnie odnaleźć na tej nawierzchni, jego uderzenia tak jakby jakąś patelnią, " cepem"?nie robiły żadnego wrażenia na przeciwnikach, płaskie piłki, bez odpowiedniej rotacji uderzane mocno po odbiciu się od " ceglanej mączki" traciły na szybkości, co się zatem zmieniło, czym zaczął nadrabiać?nauczył się cierpliwości, podnosi je, wie że grając płasko przez cały czas nic nie wskóra, nadrabia INTELIGENCJĄ, zauważyłem że jak przeciwnik ucieka na forhend lub beckhend to on gra w przeciwnym kierunku i to wcale nie musi mocno "łapiąc przeciwnika na wykroku", myśli niesamowicie na korcie, nie cierpie jego stylu gry, jest brzydki, taki nie efektowny, ale niezwykle skuteczny, i tutaj myślę że Holgerowi da się we znaki zmęczenie po granych poprzednio 3 setówkach, Danił kończył spotkania poza jednym w 2setach, o mental jestem spokojny, i to ustawianie się głęboko dzięki czemu może sobie pozwolić na jakikolwiek return, pomimo że dla Holgera to jest najlepsza nawierzchnia(stawiałem na niego w półfinale) to jestem w stanie zaryzykowac na Daniła bo wierze że inteligencją nadrobi a u młodego pojawią się błędy i nerwy, za rok, może kilka młodziak napewno będzie lepszy na tej nawierzchni ale dziś uważam że mamy super kurs na Ruska (2.2) który trzeba grać.
 
Tenis by Dawid 891,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Rune vs. Medvedev
Wielki finał turnieju rangi masters, który dobrze, że się kończy. Oczywiście nie ze względów bukmacherskich, bo na pewno możemy być zadowoleni, ale pod kątem organizacyjnym, bo wtopa goniła wtopę, ale chyba Włosi mają taką naturę. Przejdźmy jednak do meczu. Faworytem jest Duńczyk, co raczej nie dziwi, ale na pewno nie wyraźnym. Może to być bliskie spotkanie, może nawet trzysetowe i nie mam zamiaru go ruszać, jeśli chodzi o standardowe zakłady. Zazwyczaj finały nie są do grania za poważne pieniądze, do oglądania. Warto podkreślić, że Holger był o włos od odpadnięcia z Ruudem, który do końcówki II seta grał znakomity tenis, ale Duńczyk znów pokazał charakter, co może go tylko wzmocnić mentalnie. Warto jednak też dodać, że miał problemy fizyczne i po raz kolejny wziął przerwę medyczną, z powodu barku. Mniejsze i większe urazy towarzyszą mu już od dłuższego czasu i trzeba o tym pamiętać przy ewentualnym stawianiu, szczególnie jak jest faworytem i gra z tak znakomicie przygotowanym fizycznie rywalem jak Medvedev. Rosjanin zaskoczył tutaj na duży plus i w tym sezonie pokazuje, że na cegle jest coraz lepszy. Zdecydowanie lepiej porusza się niż w latach poprzednich, a z racji, że jest znakomitym defensorem to cegła nie jest wcale tak złą nawierzchnią dla niego. Jego atutem jest cierpliwość, gra z głębi kortu, return i całkiem dobry serwis, choć zdarzają mu się serie podwójnych błędów. Oczywiście wiele lepiej ogląda się go na betonie czy trawie, ale tu też progres jest zauważalny, a pokonanie tak mocnego Tsitsipasa zasługuje na duże uznanie. Rune z kolei wydaje się bardziej kompletnym tenisistą, choć to jeszcze młodzieniec, którego dyspozycja nawet w trakcie jednego meczu bywa sinusoidą. Na pewno wachlarz uderzeń ma bardzo szeroki, a do tego jest zadziorny i waleczny, co już nie raz dało mu zwycięstwo, czy to w finale w Monachium, czy to w Rzymie z Djokoviciem i Ruudem. Jeśli fizycznie (zdrowotnie) będzie w optymalnej formie to jak najbardziej może wygrać ten mecz, ale Medvedeva oczywiście trzeba szanować. Kierunek, który najchętniej bym obrał to przełamania. Obaj mają sporo do powiedzenia na returnie, choć też oczywiście dobrze serwują. Dojdzie oczywiście czynnik dodatkowy czyli emocje związane z finałem i choć dla nich to chleb powszedni to jednak mental w takich starciach jest arcyważny. To właśnie skuteczność przy break pointach jest jednym z najważniejszych elementów w tenisie. Takowe pojawiają się prawie zawsze, lecz niektórzy nie wytrzymują tych momentów i ich skuteczność jest bliska zera. W poprzednich spotkaniach Rune mieliśmy dość sporo przełamań, ponieważ raz było ich 3, a tak za każdym razem co najmniej 5. Jeśli chodzi o Medvedeva to także sporo, ponieważ najmniej padło ich 4, a tak zawsze powyżej 6. Statystyki są znamienne i jak widać w większości spotkań mieliśmy overy brejków. Tutaj nie spodziewam się innego scenariusza i wydaje się, że przełamań może być dość sporo. Mam tylko obawy, czy przy słabszym dniu Medvedeva nie będzie miał problemów z przełamywaniem. Rune jak jest w rytmie ciężko go zatrzymać i alternatywnie można spróbować jego over 2,5 z podobnym kursem.

👉 powyżej 4,5 przełamań @1,86 (fortuna) ✅
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom