>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Rzym, 12-19.05.2013

Status
Zamknięty.
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Simon 1.36bet365
Powiecie a się uczepił tego Simona xd Francuz nie jest w najlepszej dyspozycji, ale z takimi graczami jak Volandri wygrywa. W Madrycie pokonał dwóch rodaków, Chardyego i Benneteau, a przegrał z Murrayem po niezłym meczu. Volandri przegrał w finale chalangera w Rzymie z Bedene. Volandri to nie ta klasa co Simon, kurs taki chyba dlatego że gra u siebie. Oglądałem go parę razy w tamtym tygodniu. Owszem solidny gracz ale raczej na poziom Chalangerów, a z takimi zawodnikami jak Simon to nie ma co szukać. Co do reszty meczy to nic mi w oko nie wpadło. Lopez może sprawić niespodziankę, Starace gra u siebie a Radek to z nim różnie może być. Na parę meczy nie ma kursów więc zobaczymy.
Myślę jeszcze nad zagraniem overa w meczu Seppi- Fognini ale nie ma jeszcze kursów
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie Raonica z Kohlschreiberem. Moim zdaniem warto pograć na czysty win Kanadyjczyka, przykładowo Bet365 wystawia na niego 1,50.
Bombardier z zachodu regularnie pnie się w górę i coraz śmielej mówi się o nim jako o zawodniku, który za kilka lat znajdzie się w ścisłej czołówce. Argumentów mu nie brakuje, zaczynając od serwisu, a na skutecznej grze przy siatce kończąc.
Kohli prezentuje bardzo solidny i jednocześnie bardzo prosty tenis. Zaserwować tak, aby ustawić wymianę, a jak się nie uda starać się nie popsuć i umożliwić to rywalowi. Widziałem niejedno spotkanie z udziałem Niemca i widać na pierwszy rzut oka, że to bardzo cierpliwy tenisista, a to w tym sporcie bardzo ważne, nie podpalać się tylko konsekwentnie realizować przedmeczowe założenia.
Mimo wszystko, Raonic w tym meczu jest faworytem. Serwis, chłodna głowa i Niemiec wraca do domu.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Benneteau/Zimonjic-Frystenberg/Matkowski Typ 1 1,67 Pinnacle ✅✅✅ 6:7 7:5 10:4
Zdecydowany faworyt to para serbsko francuska, wygrali Monte Carlo, w Madrycie porażka z bombardierami serwisowymi czyli Isnerem i Querreyem którzy byli blisko wyeliminowania Bryanów, z naszymi dziadami powinni sobie spokojnie poradzić, frytki zupełnie bez formy, moim zdaniem kurs bardzo zachęcający, Nenad i Julien są dużo lepszymi deblistami niż nasi reprezentanci którym nie wróżę już żadnych sukcesów w tym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Gulbis-Nieminen 1 @1.5
Gulbis zawsze gra tutaj dobrze. Najlepszym rezultatem byl polfinal, a wtedy ogrywal Lotysz Federera po drodze, zeby przegrac w polfinale z Nadalem 1-2. Pozniej Gulbis nawet jak gral slabo to w Rzymie zawsze byl poziom. Rok temu co prawda skonczylo sie na ostatniej rundzie kwalifikacji, ale tamten mecz Gulbis przegral z Giraldo w 3 secie w tie-breaku. Teraz Gulbis gra duzo lepiej w tym sezonie, a wiec wyni kpowinien byc bardziej wymierny. Niemienen tez zawsze przyjezdza do Rzymu zamiast Madrytu. Jarkko bedzie sie starac, ale nie sprosta Gulbisowi, a Lotysz wybitnie mu nie lezy. Nieminen to jeden z moich ulubiencow, ale w tenisie nie ma sentymentow.

Monaco-Paire 1 @1.3

Przede wszystkim jest wolniej, naturalniej, wiec caly Rzym. Niewatpliwie jeden z fajniejszych turniejow w tourze. A skoro tak jest to Monaco pogra jeszcze.
Giraldo-Janowicz 1 @2.05
Narazie to ja widze taki kurs, ale wcale sie nie zdziwie zmianami. Dla Giraldo tez Rzym jest lepszy niz Madryt. Juz tutaj byla 3 runda w wykonaniu Kolumbijczyka i jest on dla mnie faworytem w meczu z Polakiem.
Nishikori-Lorenzi 2 @3.50
Japonczyk troche jest dziwaczny i to nie twarda nawierzchnia. Lorenzi zawsze tez tutaj gra dobrze, a potrafil juz urwac seta Nadalowi tutaj w Rzymie. Wloch bardzo niewygodny rywal i na pewno pojdzie na przebijanie z Nishokorim. A Kei po dobrym turnieju ma tez rozne dziwne zagrania. Poza tym bardzo mnie ciekawi jaki tutaj hc gemowy bedzie.
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Oprócz Raonica rzuciło mi się w oczy spotkanie &#39;naszego&#39; Jerzyka. Bardzo dobry kurs na zwycięstwo Polaka. Różnica potencjałów w tym przypadku jest ogromna, problem w tym, że Jerzyk gra nierówno, oczywiście w porównaniu z ubiegłorocznym turniejem w Paryżu. Bardzo dobra gra Janowicza w Halle Bercy może być jednocześnie jego przekleństwem, bo prawie każdy występ jest porównywany do tego listopadowego, ale czasu się nie cofnie.
Giraldo to typowy ziemniak, szybki gracz o niesamowitym returnie. Zbyt wiele nie nawojował w swojej karierze, ale parę ciekawych pojedynków na pewno stoczył.
Co może Janowiczowi dać przewagę? Na dobrze trafiony serwis Polaka, niekoniecznie z pełną mocą, ale odpowiednio uplasowany - returnu nie ma, to raz. Dwa, regularność. Nad tym przez te kilka dni po przegranej z Berdychem z trenerem pracowali, zarówno na korcie jak i mentalnie. Trzy, Jerzyk dysponuje świetnym czuciem rakiety, podejrzewam, że sam Andy Murray nie pogardziłby taką techniką.
W tym meczu Janowicz powinien pokazać klasę, złapać formę przed French Open i przede wszystkim zbierać punkty, bo nie oszukujmy się - finału z Paryża w tym roku na pewno nie osiągnie.
Janowicz - Giraldo - 1,72 Bet365
Chlopie sprawdzaj infomacje bo wprowadzasz innych w blad! - rox
A to jakie według Ciebie nieprawdziwe informacje podałem ?
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Santiago Giraldo - Jerzy Janowicz dla Mecz (1.85) WYNIK 57 26 ✅
???? Philipp Kohlschreiber - Milos Raonic dla Mecz (1.55) WYNIK 76 64 ⛔
KURS: 2.87
Stawka: 60 | Do wygrania: 112.20 PLN
Expekt

Na początek na jutro taki oto dubelek. Na wstępie zaznaczam, że na Janowicza nie gram ze względów patriotycznych ????
Jerzyk w Madrycie się &quot;odrodził&quot; i mimo porażki z Berdychem bardzo ładnie się w tamtym turnieju pokazał. Szkoda, że taką a nie inną drabinkę trafił bo mógłby dojść o wiele dalej. Berdych jednak to było już za wysoko, zresztą jak wiemy Czech osiągnał półfinał w Madrycie, więc na pewno pretensji do Jurka nie można mieć. W meczu z Querrym pokazał bardzo dobrą formę, w zasadzie Amerykanin nie istniał i powalczył tylko w ostatnim gemie w meczu. Bardzo mało punktów mu Jerzyk oddawał przy własnym serwisie. Tutaj z Giraldo myślę będzie podobnie i wiele Kolumbijczyk ugrać nie powinien, mimo że kursy wystawione prawie 50\50. Do jutra moim zdaniem spadną więc gram na Jerzyka dziś. Giraldo gra poprawnie, ale jak trafi na zawodnika z wyższej półki to pozamiatane. Widziałem jego mecz z Wawrinką i w zasadzie nie miał argumentów. Owszem pokonał ostatnio Klizana czy Stakhovskiego no ale powiedzmy sobie szczerze, że zarówno jeden jak i drugi od jakiegoś czasu nie potrafią się odnaleźć... Jutro Jerzyk postawi mu wysoko poprzeczkę.
W drugim spotkaniu natomiast wg mnie i booków zresztą faworyt może być tylko jeden - Raonic. Oglądałem jego spotkanie z Verdasco ostatnio w Madrycie i trochę pechowo przegrał tamto spotkanie. Tak jakby mu trochę doświadczenie zabrakło i Verdasco wykazał się większym sprytem w tie breaku w trzecim secie. Tutaj na pewno będzie chciał sobie powetować Madryt. Drabinkę trafił dość łatwą i walkę o QF zapewne stoczy z Ferrerem więc jest nadzieja na dobry wynik. Kohli w aktualnej formie myślę nie będzie większym zagrożeniem dla Kanadyjczyka. Owszem w Monachium już jego gra wyglądała trochę lepiej, ale moim zdaniem jeszcze nie gra na tyle dobrze aby bić się z zawodnikami pokroju Raonica.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Rzym
???? Fognini F. - Seppi A.
Seppi A. +1,5 Seta ::: 1,52 ::: Pinnacle ::: 3/10
Dwóch Włochów na korcie w Rzymie, 1 runda. Mieszanka dość wybuchowa, a moim zdaniem faworyta dość trudno wskazać. Kursy na Fogniniego poleciały już mocno w dół, a wszystko dzięki temu, że osiągnął półfinał w Monte Carlo. Poza tym turniejem wyniki dość przeciętne, a Seppi przegrał ostatnio tylko z Tommym Haasem (kapitalna forma), David Ferrer (mączka Portugalia), Lukas Rosol (zwycięzca w Bukareszcie), Fabio Fognini (półfinał Mastersa w Monte Carlo). Wszystkie jego porażki można logicznie wytłumaczyć, a jutro spotka się ze swoim kolegą z Włoch z którym ma bilans H2H 5:3 na korzyść Seppiego. Ostatnie ich 3 mecze to były 3 setówki, obaj dobrze się znają i wcale nie faworyzowałbym tutaj Fogniniego, mecz z cyklu 50%/50%. W takim wypadku trzeba grać wyższy kurs, w 2010 roku w Rzymie było 6:0 6:3 dla Seppiego, a rok temu Andreas doszedł do ćwierćfinału eliminując po drodze Wawrinkę, Isnera czy Istomina.
Wynik: 6:4 6:1 ⛔
 
A 6

avengeroo

Użytkownik
Nishikori-Lorenzi 2 @3.50
Japonczyk troche jest dziwaczny i to nie twarda nawierzchnia. Lorenzi zawsze tez tutaj gra dobrze, a potrafil juz urwac seta Nadalowi tutaj w Rzymie. Wloch bardzo niewygodny rywal i na pewno pojdzie na przebijanie z Nishokorim. A Kei po dobrym turnieju ma tez rozne dziwne zagrania. Poza tym bardzo mnie ciekawi jaki tutaj hc gemowy bedzie.
Japończyk trochę jest dziwaczny i to chyba na tyle, zakończmy. Dobrze się tu prezentował, no tak.
Lorenzi
Past tournament results: Rome
Year Round
2012 2. round
2011 2. round
2010 2. round
2008 qualification

Urwał jednego seta Nadalowi, a i owszem. W 2011 roku. Lorenzi i Nadal, ani powiem więcej Nishikori nie jest tym samym tenisistą co w 2011 roku. Moim zdaniem, podawanie typu ze względu na to że ktoś ugrał Nadalowi seta dwa lata temu mija się z celem, jaki to ma sens? Osobiście biorę pod uwagę bieżące wyniki. Lorenzi.... ach ten Lorenzi. Problem w tym że ostatnio nic nie gra, tak patrzę sobie w jego wyniki... hmm... chyba największy jego sukces ostatnio to urwanie seta Fogniniemu. Powątpiewam w jego aktualną formę. Japończyk, racja chimeryczny, dziwny. Pokonanie Federera ogórom chyba się nie zdarza, podobała mi się wtedy gra Keia. Bardziej go widze wygrywającego jutro, ale to przecież tenis, bloody hell, cytując klasyka. Jak dla mnie 80:20 szanse dla Nishikoriego, kursik @1.3 można dopełnić np. Raoniciem i powstanie całkiem fajna mieszanka @ 1.95
Pozdrawiam ????
 
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Urwał jednego seta Nadalowi, a i owszem. W 2011 roku. Lorenzi i Nadal, ani powiem więcej Nishikori nie jest tym samym tenisistą co w 2011 roku. Moim zdaniem, podawanie typu ze względu na to że ktoś ugrał Nadalowi seta dwa lata temu mija się z celem, jaki to ma sens?
Otoz ma to sens, bo pokazuje ze Lorenziemu dobrze sie tutaj gra. Co wiecej, ja ten mecz pamietam, bo ogladam tenis, a Ty przytoczyles suchy wynik i juz. Uwazasz ze nie ma znaczenia, gdzie tenisisci lubia grac ? To wlasnie jest problem wielu typujacych, ze nie widza nic oprocz iluzorycznego odczucia &quot;biezacej formy&quot;. Slawisz tutaj Federera, to ja zapytam jak Volandri ogral tutaj w Rzymie tego Federera to tez nie mialo znacznenia, ze Volandri zawsze prezentowal tutaj poziom, bo wedlug mnie mialo, a ten mecz tez pamietam doskonale, a nie tylko suchy wynik. Jak to mowisz pozdro to pozdro, dla mnie apsekty historyczne maja rownie wielka wage jak forma i moim zdaniem nie ma sensu typowac Japonczyka, wiec to uszanuj. Dziekuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
A 6

avengeroo

Użytkownik
Ależ kolego, jak najbardziej szanuję. Taka wzmianka, by pokazać trochę inny punkt widzenia. Jak akurat znalazłeś taką okazję i złożyłeś do kupy tyle faktów składających się na słuszność tego typu i będziesz miał rację, biję pokłony ;)
tymczasem...
Verdasco @ 1.49
Ze swojej strony podaje typ na Verdasco. Gra z Zeballosem który nie powala swoją grą. Ktoś powie: &quot;Verdasco? Przecież przeciwko niemu ostatnio grał cały świat!&quot;, no tak racja hmm, mi też się to zdarzyło. Oglądając mecz z Raoniciem a potem z Tsongą widziałem starego dobrego Fernando. Oba mecze były bardzo interesujące, a Verdasco nie odstawał poziomem od w/w panów. Nie jestem pewien jego formy, ale no wiadomo - czego można być pewnym... Jeszcze słówko o Zeballosie. Dobry początek sezonu, tam chyba zwycięstwo z Nadalem w challangarze w Chile, no ale Rafa dopiero dochodził do siebie po kontuzji. Po tym turnieju nastało pasmo kiepskich meczów z jego udziałem, na ostatnie dziesięć meczów przegrał siedem, trzy wygrał ale było to z przeciętniakami. Ostatnie 5 meczów akurat na clayu:
Chardy - Zeballos 2:0
Elias - Zeballos 2:0
Garcia-Lopez - Zeballos 2:1
Cilic - Zeballos 2:1
Anderson - Zeballos 2:0
Życzę powodzenia, pozdrawiam! ????
 
aqu 48

aqu

Użytkownik
Dorzucam od siebie dwa typy na dzisiaj:

Kuznetsov - Malisse - 1,36 Bet365 ZWROT (Mallise X. retired)

Tutaj kursy lecą i nie ma się co dziwić, bo takie jak dawali na początku czyli ~1,5 to stanowczo za wysoko jak na faworyta w tym meczu. Widać że Kuznetsov po słabym początku sezonu już się ogarnął i wraca do dobrej formy na clay&#39;u z tamtego roku. Odprawił już w kwalifikacjach bez straty seta Haider Mauera i Łukasza Rosoła, co wskazuje, że dobrze mu się w Rzymie gra i Belg, u którego mączka w dodatku jest zawsze na drugim (jak nie trzecim) planie, nie powinien być przeszkodą.
Póki kursy powyżej 1,30 to można pograć.

Montanes - Klizan - 1,90 Bet365 ✅✅✅

Tutaj kieruje się wyraźnym spadkiem formy Słowaka i rosnącej u Hiszpana. Trochę mylący może być ostatni wynik pojedynku tych dwóch, rozegranego niedawno w Barcelonie, gdzie Klizan wygrał 2:0 (63, 64), ale patrząc na przebieg meczu widać że Montanesowi zabrakło dosłownie kilku wygranych piłek i to on by wygrał 2:0 - mecz bardzo wyrównany. Inna sprawa że Montanes od tamtego spotkania odpuścił sobie Madryt i pojechał do Rzymu, siedzi już tam ponad tydzien i poczyna sobie całkiem nieźle, podczas gdy Klizan pojechał do Madrytu odpaść w pierwszej rundzie z Giraldo. Dzisiaj stawiam na udany rewanż Hiszpana za Barcelone.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Wczoraj typ nietrafiony przez swoją głupotę, więc zobaczymy jak to będzie dzisiaj.
???? Albert Ramos - Jan Hajek @1.28 Expekt 7:5 6:0
W pierwszym secie Hajek się postawił, walczył, ale koniec końców seta przegrał. 2 set to już demolka i pewne zwycięstwo Hiszpana.
Ramos - piękne wyniki na turniejach w Monaco, Barcelonie i Oeiras. Pozostawił w pokonanym boju takich zawodników jak Volandri, Berlocq czy Nishikori. W Portugalskim turnieju przegrał z Wawrinką, ale na uznanie zasługuje fakt, że walczył z nim jak równy z równym i pewnie doświadczenie Szwajcara zdecydowało o wyniku.
Jeśli chodzi o Hajka, to Czech notuje dobre wyniki. Pokonany De Bakker i będący totalnie bez formy i przegrywający mecz za meczem Marchenko wskazują na progres formy. Jednak mimo wszystko, nawet przy dobrej formie Czecha nie będzie w stanie powalczyć z Ramosem.
Tutaj podaje bezpieczniejszy typ, osobiście gram na 2:0 dla Hiszpana

???? Juan Monaco - Benoit Paire over 21g @1.85 Expekt 6:7 (4-7) 6:1 4:6
Mecz jeszcze trwa, ale linia gemowa została pokryta. Tak jak myślałem, Paire się postawił, wygrał 1 seta, w 2 secie baty i 3 set pięknie wygrany przez Paire. Przy okazji gratulacje dla użytkownika Mad3Rs za piękny typ :grin:

Ten typ gram za małą stawkę. Paire to jest dosyć chimeryczny zawodnik, potrafi grać naprawdę piękny tenis, by w następnym secie zagrać padakę i dostać baty 0:6. Ale z Monaco ja osobiście też mam problem - grałem na niego 2 razy w ciągu ostatnich miesięcy i za każdym razem przegrywał mi kupon. Niby nawierzchnia wolniejsza, to powinien czuć się lepiej i grać też lepiej, ale jakoś mnie to nie przekonuje. Osobiście liczę, że Benoit się postawi, zobaczymy 2 wyrównane sety lub 3 setówkę co automatycznie pokryje linię wystawioną przez buki.
Tyle o meczach które zaczynają się o 11. Jeśli wpadnie mi coś do głowy, wrzucę tu kolejne, oby trafione, typy.

Jeśli pomogłem, kliknij dzięki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Monaco J. v Paire B. izzi ✅
3.93 Pinnacle Sports

v
Pierwsza runda turnieju w Rzymie i już mamy bardzo ciekawe spotkanie. Według mnie nie ma tutaj zdecydowanego faworyta, owszem - Monaco jest w formie, gra nieźle jednak Paire to nie jest chłopczyk do bicia co pokazał w dwóch ostatnich meczach z Rafaelem Nadalem. Benoit jednak jest to zawodnik o słabych nerwach i psychice. Gdy coś nie idzie, potrafi oddać mecz bez walki. Jednak gdy jest w formie, potrafi grać fantastycznie. Obaj tenisiści jeszcze nigdy się nie spotkali w oficjalnym meczu. Patrząc na grę tych panów z Madrytu, daję duże szanse Francuzowi. Monaco w Madrycie odpadł w drugiej rundzie (podobnie jak Paire) po porażce z Kevinem Andersonem. W Rzymie, pierwszy raz od dłuższego czasu Paire nie ma zbyt trudnej drabinki, po ewentualnym pokonaniu Monaco spotka się z kimś z pary Benneteau/Rosol, następnie czeka go trudniejszy rywal jakim jest Del Potro, jednak jak wiemy w tym sezonie grał bardzo mało na mączce więc jego forma jest zagadką. Pojedynek Monaco v Paire to typowy mecz psychiki. Obu znamy z występków, gdzie nie wytrzymują presji. Tak jak wyżej pisałem, jeśli Paire będzie w dobrej kondycji mentalnej, powalczy o zwycięstwo w tym spotkaniu a po takim kursie nie można obejść obok tego meczu!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Benneteau/Zimonjic-Frystenberg/Matkowski Typ 1 1,67 Pinnacle
Zdecydowany faworyt to para serbsko francuska, wygrali Monte Carlo, w Madrycie porażka z bombardierami serwisowymi czyli Isnerem i Querreyem którzy byli blisko wyeliminowania Bryanów, z naszymi dziadami powinni sobie spokojnie poradzić, frytki zupełnie bez formy, moim zdaniem kurs bardzo zachęcający, Nenad i Julien są dużo lepszymi deblistami niż nasi reprezentanci którym nie wróżę już żadnych sukcesów w tym sezonie.
Popieram ten typ jak najbardziej. Polska para od pewnego czasu jest pod formą, nic im nie wychodzi, grają jak ostatnie patałachy. A ich przeciwnicy wręcz przeciwnie. Bardzo dobra forma, dopiero tak jak napisał Gawronix, porażka z dwoma strzelbami. Ale ja osobiście posunę się nawet dalej i gram zwycięstwo 2:0 po smakowitym kursie @2.60.
Niestety się nie udało. 1 set, dużo przełamań, trochę się pogubili i stracili seta. Szkoda, wielka szkoda bo kurs był wyśmienity.

Jeśli pomogłem, kliknij dzięki!
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Albert Montanes (ESP) - Martin Klizan (SVK)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Martin Klizan (SVK)
Kurs: 1.83
⛔


Muszę powiedzieć, że nie spodziewałem się, że kurs jest trak wyrównany na to spotkanie.
Ci gracze spotkali się około 2 tygodnie temu, a następnie Klizan wyraźnie zdominowała grę i wygrała w dwóch setach. Dziś uważam, że historia zatoczy koło i Klizan wygra.
Klizan jest wyraźnie w lepszej formie w tej chwili i jeśli ma dobry dzień ze swoją zagrywką nie widzę Montanes łamiąc go.
 
pezio 20,7K

pezio

Użytkownik
Ci gracze spotkali się około 2 tygodnie temu, a następnie Klizan wyraźnie zdominowała grę i wygrała w dwóch setach. Dziś uważam, że historia zatoczy koło i Klizan wygra.
Klizan jest wyraźnie w lepszej formie w tej chwili i jeśli ma dobry dzień ze swoją zagrywką nie widzę Montanes łamiąc go.
Klizan to obojnak?

Kuznetsov v Malisse 2 @3,30 / +1,5 seta @1,9 krecz Malisse

Ok, Malisse na mączce jest słaby, zdecydowanie woli szybsze nawierzchnie. Kuznetsov w tym sezonie też jakoś nie zachwyca (6/7 na clayu). Tutaj gładko przeszedł kwale. Rusek lubi mączke, nieźle serwuje i ma kończące uderzenie. Xavier lubi pograć S&amp;V, czasami bardzo się podpala mimo iż już prawie 33 na karku. Mimo wszystko kurs przesadzony, @1,9 na to że ugra seta to fajna opcja a nie wykluczam i zwycięstwa. Gdyby grali na trawie kursy mogłyby być odwrócone.
 
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Fabio Fognini (ITA) – Andreas Seppi (ITA)
Ile gemów zostanie rozegranych podczas meczu?
Typ: Więcej niż 22,5 @ 1.85 Bwin ⛔ 6-4 6-1
Spotkanie dwóch Włochów na Foro Italico musi zwiastować zaciętą batalię. Obaj gracze w ostatnich tygodniach w kratkę. Fognini swój świetny występ w Monte Carlo (półfinał) musiał odchorować przeciętnymi popisami w Estoril, za to w Madrycie pokazał już prawdziwą „magię” przegrywając z Jużnym mecz nie do przegrania. Z kolei Seppi akurat w Estoril radził sobie świetnie dochodząc do półfinału pokonując po drodze Fallę i Robredo, za to w Madrycie nie miał najmniejszych szans z rozpędzonym Haasem. Para bardzo wyrównana zarówno w rankingu (25-21), jak i bezpośrednim bilansie. Wprawdzie 3 ostatnie pojedynki wygrał Fognini, ale też wszystkie były wyczerpującymi trzysetówkami. Nie wiem kto dzisiaj wygra, ale mam wrażenie, że scenariusz tego pojedynku rozegra się na pełnym dystansie. Dlatego najpewniejszym typem na ten mecz wydaje się być over gemowy.
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Philipp Kohlschreiber - Milos Raonic 2,75 Pinnacle ✅ 7/6(2) 6/4
Rosną kursy na Kohliego i w to mi graj! Naprawdę nie rozumiem ludzi stawiających na Raonicia. Mączka w Rzymie do najszybszych nie należy, dodatkowo mecz zostanie rozegrany nie przed 19:00 czasu lokalnego, co sprawia, iż kort stanie się jeszcze wolniejszy i największe atuty Milosa - serwis i forhend nie będą aż tak skuteczne. Kanadyjczyk przed rokiem na Foro Italico w podobnych okolicznościach został pokonany przez Mayera, wiele wskazuję, że dziś do skóry Raoniciowi dobierze się będący ostatnio w solidnej dyspozycji inny reprezentant Niemiec.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
midq 677

midq

Użytkownik
Janowicz - Giraldo
Mecz za minutkę, szybciutko mówię co kieruje mną do grania na Jurka. W ostatnim turnieju już całkiem dobra gra, urwany set niedoszłemu finaliście Berdychowi. Giraldo wczoraj się męczył z Włochem Cecchinato. Wynik może tego nie pokazuje ale było pare breaków w stronę gospodarza. Wydaje mi się, że dziś wygra Jurek.
Janowicz @ 1,833 pinnacle
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom