>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rzym, 13-20.05.2012

Status
Zamknięty.
S 212

synpresleja

Użytkownik
Naso-Ebden 1 2.20 b365 ✅
Włoch pogrywa tylko na 1 nawierzchni i jest to mączka,epizodycznie gra gdzie indziej.
Australijczyk pogrywa tylko na 1 nawierzchni i jest to hard ,epizodycznie gra gdzie indziej.
Widać olbrzymią różnicę w tych dwóch zdaniach. I ta różnica jest znacznie in plus dla włocha. Ebden wraz z Mitchelem wybrali się na tourne po Europie,gdzie planowali coś wskórać na ziemi. Idzie im to fatalnie i nic nie wskazuje by nagle się to zmieniło.
W tym roku Ebden przegrał 2raz w 1R i to by było tyle z jego występów. W ciągu 7lat kangu rozegrał 26spotkań z bilansem 10-16 na ziemi,co w porównaniu z włochem 249-195 wygląda blado.Fakt,że Naso grywa w rozgrywkach niższego szczebla i w tym roku jego gra jest dość przeciętna tak zresztą jak wyniki. Ale ja kangura nie widzę spotkaniu z rasowym clayowcem.Biorę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Burzi-Andreev 4,80 bah
Burzi Włoch- turniej we Włoszech.
Andreev znany z wałków, dziwne ze jeszcze nikt go nie zlapał na kręceniu meczami. Kreczowal 2 dni temu z Monfilsem w Madrycie, nie zdziwilbym sie gdyby dzisiaj rowniez to uczynil a kurs na Burziego przyjemny. Kirilenko nie gra w turnieju zenskim wiec panie Andreev ! Przegrywa pan i do dziewczyny ;).
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Soltysiao na miejscu Andreeva bym w takim ukladzie nie przystapil wogole do spotkania i caly tydzien spedzil z Marią ???? wiec chyba bedzie zwrot :p
Turniej ATP Kwalifikacje Rzym 15-00, 12.05.2012
Simone Bolleli - Sam Querrey
typ: 2-0
3.25
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju kwalifikacyjnego do turnieju ATP w Rzymie, reprezentant gospodarzy, Simone Bolleli spotka sie z Amerykaninem, Samem Querreyem. Dla Sama bedzie to dopiero pierwsze spotkanie w tym sezonie na korcie ziemnym. Amerykanin co prawda grywal na maczce amerykanskiej, ale tak ni jak sie ma do tej europejskiej, a korty w Rzymie sa na pewno wolniejsze np. od tych w Madrycie, ktore z kolei wydaja sie byc wolniejsze od np. w Houston. Bolleli jeszcze wczoraj rozgrywal spotkanie polfinalowe challengera wlasnie w tym miescie, w ktorym ulegl Mullerowi, wydaje sie jednak, ze z racji na wystep w kwalifikacjach nieco odpuscil to spotkanie. W tym turnieju do zdobycia jest duzo wiecej punktow. Sam Querrey preferuje zdecydowanie szybsze nawierzchnie, jego gra opiera sie przede wszystkim na ofensywie i solidnym podaniu, ktore tutaj moze byc duzo wolniejsze. Bolleli gra dzis przed wlasna publicznoscia, na ulubionych kortach ziemnych. Wierze, ze ten zawodnik w tym sezonie na maczce blysnie w ktoryms turnieju, moze wlasnie u siebie? Gleboko w to wierze, a przede wszystkim w to, ze to on jest dzisiaj faworytem tego pojedynku.
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
Burzi-Andreev 4,80 bah
Burzi Włoch- turniej we Włoszech.
Andreev znany z wałków, dziwne ze jeszcze nikt go nie zlapał na kręceniu meczami. Kreczowal 2 dni temu z Monfilsem w Madrycie, nie zdziwilbym sie gdyby dzisiaj rowniez to uczynil a kurs na Burziego przyjemny. Kirilenko nie gra w turnieju zenskim wiec panie Andreev ! Przegrywa pan i do dziewczyny ;).
Panowie,kursy są w innych bukach dużo lepsze,kto gra w bahu?
W Panbecie masz 7.20 na to zdarzenie.
Soeda-Cecchinato 2 6.00 b365 ✅
Kurs od rana znacznie wzrósł,mimo wszystko wydaję mi się że szanse są dużo większe niż mówi kurs na win młodego włocha. W tym roku w niższych rangą turniejach ma bilans 18/8 ,fakt że rywale nie powalają,ale to chłopak który całe życie spędził na cegle.Bilans seniorskiej kariery 72/51 na cegle w ciągu 4lat. Soeda 14/9 w ciągu..10lat. To jest olbrzymie znaczenie i 6.00 to można wystawiać na młodego ale nie u siebie w kraju na jego nawierzchni,szkoda ,że nikt nie wystawił handicapów,bo można by było połapać ciekawe bety,trzeba czekać na live.tak czy siak,value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Panowie,kursy są w innych bukach dużo lepsze,kto gra w bahu?
W Panbecie masz 7.20 na to zdarzenie.
Soeda-Cecchinato 2 6.00 b365
Kurs od rana znacznie wzrósł,mimo wszystko wydaję mi się że szanse są dużo większe niż mówi kurs na win młodego włocha. W tym roku w niższych rangą turniejach ma bilans 18/8 ,fakt że rywale nie powalają,ale to chłopak który całe życie spędził na cegle.Bilans seniorskiej kariery 72/51 na cegle w ciągu 4lat. Soeda 14/9 w ciągu..10lat. To jest olbrzymie znaczenie i 6.00 to można wystawiać na młodego ale nie u siebie w kraju na jego nawierzchni,szkoda ,że nikt nie wystawił handicapów,bo można by było połapać ciekawe bety,trzeba czekać na live.tak czy siak,value.
no spędza całe swoje krótkie jeszcze życie na cegle małolat, ale co z tego, skoro prezentuje na razie taki poziom, że na cegle też u siebie przegrywa z fatalnym Wardem? Tym bardziej dostanie z Go.
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
Muller-Ungur 2 1.72 b365 ZWROT
Prześledźmy ostatnie wyniki Gillesa,jakby nie patrzeć bardzo dobre..ale ilość minut spędzonych na korcie aż razi po oczach.W ciągu 5 dni rozegrał 6 meczy, w tym 4-3setówki..dzisiaj na korcie spędził ponad 3h,grając 2 spotkania w odstępie 2h,szczególnie to pierwsze było dość ciężkie,dodajmy do tego,że mimo wszystko mączka to nie jego ulubiona nawierzchnia i nigdy zwycięstwa nie przychodzą mu łatwo, mógł odpaść w czelku już w 1 rundzie gdy na widelcu miał go Laaksonen,niestety młodzian się spalił psychicznie i jakoś Muller to ogarnął.
Rumun natomiast bo świetnym początku sezonu nieco przygasł. Wyszło zmęczenie i ostatnie 3tyg to dość mizerne wyniki,bo porażka z Selą na mączce nie przystoi zawodnikowi który uwielbia i jest bardzo solidny na clayu. Tutaj zaczął mocno,ogrywając w 2 setach Montanesa.Kurs jaki proponują buki jest atrakcyjny,dodając do tego zmęczenie Mullera,wygląda bardzo dobrze.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Volandri 1,65⛔. Warto grać tutaj na Włochów, a właszcza na Super Pippo. Zawsze na maxa napina się na ten turniej, odpuścił sobie starty w kwalach do Madrytu, spokojnie przygotowywał się w stolicy Włoch. Troicki, nie ma szans na jakieś super wyniki na cegle, widziałem go ostatnio i forma bez szału, masa błędów, serwis bez szału. Volandri regularny do bólu, a Serb będzie prowokowany do błędów. Jak dla mnie pewnie win Włocha, no ale zobaczymy jakie warunki postawi Victor...
Do Dubla Seppi 1,25✅. Istomin nie ma szans z Włochem, który wygrał w Belgradzie, tydzień przerwy i pełna motywacja na ten turniej, pewne 2:0.
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tennis, ATP Rome singles, 13.05.2012, 17.00
Raonic, Milos - Mayer, Florian

Typ: Raonic, Milos 2-0 @ 1.60 | Betsafe ⛔ 6-7 4-6 to się nazywa zaskok... Typ: Under 22 @ 1.719 | Pinnacle ⛔

Co tu dużo pisać? Raonic w świetnej formie, Mayer w kiepskiej. Kanadyjczyk zaskakująco dobrze poczyna sobie w ziemnej części sezonu. Świetnie prezentował się w Madrycie, gdzie bez problemów odprawił Nalbandiana, po czym odpadł z Federerem po kapitalnym meczu, bardzo wyrównanym, decydującym się w TB 3 seta. Jeszcze lepiej poszło mu we wcześniejszym turnieju w Barcelonie, gdzie doszedł do półfinału, eliminując po drodze świetnych „ziemniaków” jak Falla, Andrejew czy Almagro i jeszcze na dodatek Andy’ego Murraya, nie tracąc przy tym nawet seta. Musiał uznać wyższość dopiero Ferrera. I właśnie ten turniej jest lepszym odnośnikiem do Rzymu, bo nawierzchnia jest bardzo podobna (ta madrycka niebieska mączka jest jednak dużo szybsza). A Mayer jakby na drugim biegunie formy. Ostatni miesiąc beznadziejny:4 przegrane z rzędu, 2 ugrane sety, a tylko ostatniego przeciwnika można uznać za gwiazdę (Del Potro), reszta to zaledwie rzemieślnicy (Chardy, Kukushkin, Malisse). Raonic w moim przekonaniu jest dużym faworytem i nie będzie miał problemu z wygraną w 2 setach.
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
Gonzalez-Herbert 2 2.50 b365 ✅
Alejandro w tym roku 11/10 i ze zwycięstw godnych odnotowania jedynie wygrana z Capdevillem i wczoraj z Alundem. Reszta zwycięstw z zawodnikami z dalszych miejsc rankingowych.Porażki z zawodnikami jego poziomu,widać że progresu brak. Jes stablizacja swojego poziomu,ale to na Herberta może być trochę za mało..tymbardziej że francuzi na własnym terenie są zawsze groźni. Herbert w tym roku 3/1 ale mecze ze znacznie słabszymi rywalami,wczoraj ograłe bez problemów 2-0 Teixerire a to zawodnik pokroju Gonzaleza jak nie lepszy. W tym roku francuz notuje całkiem db wyniki także na innych nawierzchniach więc progres widoczny jest gołym okiem.Widzę value więc gram.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Fernando Verdasco - Aleksandr Dolgopolov
Typ: 2
Kurs: 2,20
Dolgo to mega talent i przyszłość męskiego tenisa. Ten młodzieniec cały czas robi postępy. Myślę, że już na stałe zadomowił się w TOP20. Bardzo groźny i regularny. Do tego gra bardzo mądrze i ma dobry serwis. Forma także od dłuższego czasu na wysokim poziomie, ostatnio w Monte-Carlo pokonał Chele i Tomica, przegrał z Djokovicem urywając seta liderowi rankingu, w Madrycie odpadł w ćwierćfinale z Del Potro, a wczęśniej wygrał z Andujarem, Seppim i Tsongą. Dasco jak dla mnie od zeszłego sezonu nie pokazuje nic wybitnego, strasznie rzemieślniczy tenis. Ostatnio wszystkich zaskoczył pokonując Nadala w Madrycie, ale wszyscy wiemy jak źle Rafael czuł się na niebieskiej mączce, w następnej jednak rundzie gładko uległ Berdychowi. Zresztą jego mecz z Fallą w 2 rundzie nie prognozował nic dobrego. Fernando jest wyjątkowo nierówny jak na tenisistę, który kiedyś był nr 7 rankingu, z tym że wtedy przynajmniej się go dobrze oglądało, a teraz raczej kapa. Stawiam tutaj na, moim zdaniem w tej chwili lepszego zawodnika, Ukraińca. Mnie dziwią kursy wystawione na to spotkanie.
krecz Dolgo
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Wiesz, co czytam Twoją &quot;analizę&quot; to cały czas chciałbym coś skomentować, ale szczerze to rzadko kiedy mi się chce. Wszystko na siłę i często same bzdury...
Dolgo regularny? Spoko, dziwne ze nigdzie tego nie widać. Cały czas robi postępy? Spina się od czasu do czasu na wielkich ale zaraz sprowadzają go mimo trudu na ziemie.
A on pokonał Nadala 6-4 6-4 na ten przykład? Że on się źle czuł itp itd? Rafa miał *5-2, podwójne przełamanie i nic, nic go tu nie tłumaczy.
w Rzymie normalna cegła i tam Verdasco będzie sobą.
Forma od dłuższego czasu na wyższym poziomie mówisz. Ten set dla Djokovica można kwestionować, kim był wtedy Novak po tej sytuacji z dziadkiem. Ja nie wiem, wystarczy wejść w głupie statystyki na tenislive.pl i widać ze regularność czy forma od dłuższego czasu to nie najmądrzejsze stwierdzenia.
mógłbym felieton napisać na temat Twoich analiz, wszędzie pod typ i co najmniej 50% tekstu jest niezbyt inteligentne.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Kuchcik MU rozumiem, że MU przegrało mistrzostwo ale nie spinaj, ja także widzę tutaj win Dolgo. Może i nie gra regularnie ale za to przewyższa umiejętnościami Verdasco. Hiszpan czasami robi takie głupie błedy, że głowa mała. Dolgo zawsze atakuje i błedy są w to wliczone, gra bardziej skutecznie i inteligentnie. Co do meczu z Nadalem to każdy widział, że to Nadal sobie go przegrał, a nie Verdasco go wygrał i tyle na temat tego meczu. Poźniej wrócił do swojej &quot;formy&quot; w meczu z Berdychem i pograł 1h, znaczy biegał za piłeczką po korcie.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
aj tam, czemu? To nie o to chodzi i wcale nie spinam ????
Ja nie mam nic przeciwko żeby Ukrainiec tu wygrał. Ja rzadko się czepiam czy coś bo sam najmądrzejszy nie jestem, ale ile można. Pod 90% typów zawsze pisane pod swojego i tak w kółko.
Hiszpan czasami robi takie głupie błedy, że głowa mała.
oj, Alex gorszy nie jest.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
David Nalbandian - Albert Ramos-Vinolas 1.55 Bwin ✅

W pierwszej rundzie turnieju ATP 1000 w Rzymie spotkają się Argentyńczyk David Nalbandian i młodszy, 24 letni Hiszpan Albert Ramos-Vinolas. Będzie to pierwsze spotkanie wyżej wymienionych zawodników. Spotkanie zostanie rozegrane na korcie Pietrangeli tuż po zakończeniu spotkania Aleksandry Wozniak i Julii Goerges. Przechodząc do typu. Widziałem ostatnio Nalbandiana w akcji z Milosem Raonicem. Co prawda Argentyńczyk tamto spotkanie przegrał 4:6 4:6 i za sprawą atomowego serwisu Kanadyjczyka nie miał za dużo do powiedzenia. Nie grał w tamtym meczu źle i widac że bardzo zależało mu na wygraniu tamtego spotkania. Dobrze punktował po pierwszym serwisie i bardzo dobrze się poruszał. Niestety Raonicowi pasowała szybka nawierzchnia i to on miał prawo gry z Rogerem Federerem.

Z drugiej strony bardzo dobrze sprawujący się na nawierzchniach ziemnych Albert Ramos-Vinolas. Albert nie wyróżnia się niczym nadzwyczajnym, ani warunkami fizycznymi ani mocną zagrywką - ale ciężko haruje i biega za każdą piłką. Rozegrał w tym sezonie już 23 spotkania na clayu i zanotował przyzwoite jak na siebie wyniki - był w półfinale w Sao Paulo, gdzie pokonał Santiago Giraldo, Igora Andreeva oraz Fernando Verdasco by przegrac z Nicolasem Almagro. Zanotował także finał turnieju w Casablance, gdzie pokonał między innymi Victora Hanescu, Jeremiego Chardego oraz ponownie Igora Andreeva, by otrzymac miano Runner-Up po porażce z Pablo Andujarem. Po przenosinach na Stary Kontynent Hiszpan zatracił nieco z formy prezentowanej na początku sezonu. Przegrał w Madrycie w pierwszej rundzie, po czym do turnieju głównego musiał przebijac się przez kwalifikacje.

Argentyńczyk Nalbandian po porażce miał sporo czasu na odpoczynek i przestawienie się na tą prawdziwą nawierzchnię ziemną, jaka jest na kortach turnieju Internazionali BNL d&#39;Italia. Liczę na doświadczenie Davida, który będzie głodny gry i powinien wypunktowac młodszego Hiszpana.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Fernando Verdasco - Aleksandr Dolgopolov
Typ: 2
Kurs: 2,20 (Pinnacle)

Dolgo to mega talent i przyszłość męskiego tenisa. Ten młodzieniec cały czas robi postępy. Myślę, że już na stałe zadomowił się w TOP20. Bardzo groźny i regularny. Do tego gra bardzo mądrze i ma dobry serwis. Forma także od dłuższego czasu na wysokim poziomie, ostatnio w Monte-Carlo pokonał Chele i Tomica, przegrał z Djokovicem urywając seta liderowi rankingu, w Madrycie odpadł w ćwierćfinale z Del Potro, a wczęśniej wygrał z Andujarem, Seppim i Tsongą. Dasco jak dla mnie od zeszłego sezonu nie pokazuje nic wybitnego, strasznie rzemieślniczy tenis. Ostatnio wszystkich zaskoczył pokonując Nadala w Madrycie, ale wszyscy wiemy jak źle Rafael czuł się na niebieskiej mączce, w następnej jednak rundzie gładko uległ Berdychowi. Zresztą jego mecz z Fallą w 2 rundzie nie prognozował nic dobrego. Fernando jest wyjątkowo nierówny jak na tenisistę, który kiedyś był nr 7 rankingu, z tym że wtedy przynajmniej się go dobrze oglądało, a teraz raczej kapa. Stawiam tutaj na, moim zdaniem w tej chwili lepszego zawodnika, Ukraińca. Mnie dziwią kursy wystawione na to spotkanie.
Dolgo owszem talent i to spory ale jakoś nie widzę jego rozwoju w tym roku,ba dla mnie on stanął w miejscu.Wbrew tego co piszesz OBAJ są tenisistami nie regularnymi.Ukrainiec posiada mocny i często kąśliwy serwis (pamiętam jeszcze z czasów kiedy Alexander grał w challengerach jego serwisowe zawijasy po prostu genialne).Dla mnie typowy no bet choć większe szanse też dałbym Ukraińcowi bo to co Verdasco pokazał w piątek woła o pomstę do nieba a Dolgopolova lubie ;)
 
blizu89 8

blizu89

Użytkownik
poniedziałek 14.05.2012
13.00 Tomic, Bernard - Giraldo, Santiago 2 | 1.50 Betsafe
15.30 Fognini, Fabio - Baghdatis, Marcos 1 | 1.60 Betsafe

Dzień dobry! Dzisiaj w oczy rzuciły mi się dwie perełki prosto ze słonecznej Italii. Fognini + Giraldo. Powiem szczerze, że już dawno nie widziałem tych panów w akcji i nie będę niczego zmyślał o ich grze. Trzeba jednak powiedzieć, że ostatnimi czasy ich forma jest całkiem przyzwoita. Do tego Fabio będą pomagać cztery ściany oraz włoska publika, która muszę przyznać daję rade. Co do ich przeciwników... mhhh... powiedziałbym, że odnotowują na mączce mizerne wyniki i wszyscy wiedzą, że nie błyszczą na tej nawierzchni.
Czemu więc nie spróbować w sytuacji kiedy inne inwestycje wydają się dziś dość niepewne?! Jak ktoś ma inne przeczucia itd. to śmiało pisać.
------------------------------------
Edit: Wygrane &quot;Kangura&quot; na clayu można policzyć na palcach jednej reki. Szkoda, że trzeba dodać do nich wynik dzisiejszego spotkania. Jestem trochę zawiedziony. Liczyłem na pewne 2-0, a tu taki psikus.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Obaj gracze miewają swoje przebłyski, jak chociażby ostatnio w Madrycie, gdzie po dramatycznym meczu Dasco pokonał Nadala, z koleji Dolgopolov rozgrywał niezłe zawody od samego początku zatrzymując się dopiero na Del Potro w ćwierćfinale. Przebłyski są, ale też obaj słyną z niezbyt regularnej gry i ich postawa na korcie lubi przybierać różnego rodzaju zdarzeń. Oszczędzę sobie typowanie tutaj zwycięzcy, ale myślę że na dość wyrównany level tego spotkania, nie będzie tutaj jednostronnego przebiegu meczu, tak więc dobrą opcją wydaje się &#39;over&#39;. (w przypadku 22 = zwrot)

Fernando Verdasco - Alex Dolgopolov over 22 @ 1,88 Pinnacle - ZWROT
 
L 58

lgaw

Użytkownik
Nalbandian - Ramos 1.68 ✅
Betsson

Wyżej cenię umiejętności Nalby, z tym każdy na pewno się zgodzi. Obydwu panów nie prezentuje się ostatnio najlepiej. Nalbandian jest w nienajgorszej formie, Ramos natomiast gra obecnie swój najsłabszy w tym roku tenis - w kwalach męczanie z Naso, Gimeno Traverem, w Madrycie rozniósł go Del Bonis. David w Madrycie porażka z Raoniciem, w nienajgorszym stylu. Uważam że dziś Nalbandian się przełamie.
Sznase oceniam na 65%, co daje value = 1,09


Wawrinka (-1,5 seta) - Haase 1,625 ⛔

Wawrinka rozniósł go już w tym sezonie na mączce. Powrócił do wysokiej formy, jego umiejętności są na wyższej półce niż Robina. Haase jest bardzo chaotycznym zawodnikiem, w kwalach pomęczył się za słabeuszami - Malisse i Stakhovsky. Wawrinka umie wykorzystywać słabości, a Holender ma w każdym meczu takie momenty. Rozwazałem handi gemowe, jednak zdecydowałem się na pewniejszy typ DW 2:0.
Szanse oceniam na 70%, co daje value = 1,14
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Rzym, 16-30, 14.05.2012
Chela - Stepanek
typ; 2-0
5.25
Bwin
Analiza
Dzis w spotkaniu pierwszej rundy turnieju ATP na kortach w Rzymie, Argentynczyk Juan Ignacio Chela spotka sie z reprezentantem Czech, Radkiem Stepankiem. Obaj panowie sa zawodnikami bardzo doswiadczonymi. Argentynczyk to 33 letni, a Czech 34 letni zawodnik. Zupelnie nie zrozumiale sa dla mnie kursy wystawione na to dzisiejsze spotkanie. Obaj panowie spotkali sie jak do tej pory zaledwie raz, wygral Argentynczyk na ulubionych kortach twardych Czecha. Argentynczyk co prawda nie osiaga ostatnimi czasy zbyt powalajacych wynikow, ale czy Czech moze sie takimi pochwalic? Chela kontynuuje passe 4 porazek z rzedu. Nie przegrywal jednak z byle kim i widac progres w jego grze po przejsiu na korty ziemne. Przegral z Dolgopolovem w Monte Carlo i w Madrycie z Falla, korty tam byly jednak duzo szybsze od tych w Rzymie. Tutaj upatruje szansy Argentynczyka, ktory jest typowym rzemieslnikiem na korcie. Czech bardzo nielubi grac na kortach ziemnych, co potwierdzaja jego wyniki. W Madrycie czul sie jednak jeszcze calkiem niezle, gdzie bylo szybciej, dotarl do II rundy. Tutaj nie sadze, aby osiagnal taki wynik i jako zwyciezce typuje Argentynczyka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom