>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Shanghai (02.10.2023 - 15.10.2023)

Status
Zamknięty.
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Akurat to jest prawda, mówiłem o pogrubionych, czyli Fritz, Korda, Auger, Rune.
Nie rozwinalem posta, stad nie widzialem pogrubienia, ale akurat tez nieprawda :unsure: Fritz wygrana w Indian Wells, Rune w Paryzu - to w sumie daje dwa tytuly ATP 1000.
Ta dyskusja jest zbedna bo to przerzuacnie sie zbedna statystyka.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dimitrov - Rublev
W h2h 3:3 w tym dwa mecze na szlemach i wyraźnie rzuca się w oczy niedobòr setow z obu stron , padły tylko raz i to na szlemie i dystansie do trzech setow.
Jest tez i drugi niedobor mianowivie na 6 meczow tylko jeden tajbrek . Dzisiaj spora stawka i chyba spore szanse na 3 sety lub chociaz ower gemowy.
Ale moze warto w tym załozeniu wytypowac zwyciezcę?
Hm mecz w okolicach 50/50 to prubujé w strone doga ale poza kursem jest drugi powod , Dima vel Grisza miał tu trudniejszą drogę do tego połfinału niż Andriusza , zwłaszcza ten łamak na Karlje zrobił na mnie wrazenie.
Grisza dokonał tego co nie udawało sie ostatnio Gubjertowi :)
Dimitrov 2:1 w setach kurs 4.75 superbet
Dimitrov i over 19.5 gema 2.62 william
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Nie rozwinalem posta, stad nie widzialem pogrubienia, ale akurat tez nieprawda :unsure: Fritz wygrana w Indian Wells, Rune w Paryzu - to w sumie daje dwa tytuly ATP 1000.
Ta dyskusja jest zbedna bo to przerzuacnie sie zbedna statystyka.
Ale masz problem z przyznaniem racji, przeczytaj mój post, napisałem że Hurkacz wygrał więcej turniejów niż Rune, Auger, Fritz czy Korda, Hubert ma ich 6 a Fritz bodajże 5. Nieważne, nie ma sensu się przerzucać statystykami faktycznie. Świetny mecz Dimy z Rublevem. Bułgar gra jak w 2014 roku.
 
Tenis by Dawid 870,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Hurkacz vs. Rublev
Wielki finał przedostatniego Mastersa w 2023 roku i wielka szansa dla Huberta nie tylko na drugi triumf tej rangi, ale też na walkę o ATP Finals, bo taka szansa się tli i staje się realna przy obecnej formie Polaka i bezpośrednich rywali. Obaj rozgrywają fantastyczny turniej i ewidentnie szybkość nawierzchni im sprzyja, bo bardzo pomagają sobie serwisem, choć ich style są zgoła odmienne. Hurkacz inkasuje więcej asów, a w wymianach gra nieco pasywnie, lecz znakomicie w defensywie, co przy tym wzroście zadziwia. Z kolei Rublev także bardzo dobrze podaje, lecz jego gra z głębi kortu jest maksymalnie ofensywna, co też prowokuje błędy i często wprowadza nerwowość, choć w Szanghaju jeszcze nie, bo praktycznie każdy mecz wygrał bez większych nerwów. Hubert ma dużo argumentów, by wyprowadzić Rosjanina z równowagi, co zresztą już się kiedyś zdarzyło. Bilans ich starć wynosi na ten moment 2-2, lecz ostatnie dwa wygrał Andrey. W tym roku ze sobą nie grali, ale trzeba podkreślić, że 3 z 4 spotkań były bardzo ciasne i raczej nikogo nie zdziwi jak teraz będzie podobnie. Wiele się mówi o słabym mentalu Huberta, lecz druga część sezonu jest w bardzo dobrej formie i także urosła jego pewność. Coraz częściej wygrywa ciasne sety. Andrey wygląda dobrze jak jego gra się układa, ale jestem ciekaw co się stanie jak gemy zrobią się ciasne, lecz niewątpliwie potrzeba dobrych returnów Polaka, a to była zazwyczaj jego pięta Achillesa. Miejmy na uwadze, że Hurkacz wygląda bardzo dobrze, ale było sporo problemów zarówno z Zhangiem i Marozsanem, a Korda zagrał poniżej krytyki. Dlatego brałbym dystans do wyników naszego rodaka i ta rozbieżność w kursach po namyśle nie powinna aż tak dziwić. Dziś najbliżej mi do typów na przełamanie serwisu Andreya, bo Hubert czuje się tu bardzo pewnie, co też widać poza kortem lub overu gemów wrocławianina, który może tę linię pokryć w dwóch setach, a przecież po cichu można liczyć na coś więcej, czego mu z całego serca życzę. Dodam jeszcze dwa słowa na temat asów, bo Hubert robi ich bardzo dużo i zazwyczaj pokrywa swoje linie. Warto jednak podkreślić, że Rublev słabo spisuje się na returnie, ustawia się dość wysoka i stosunkowo łatwo na nim robi się rywalom overy asów.

👉 Hurkacz powyżej 10,5 gemów @1,42 (fortuna) ✅
👉 Hurkacz liczba asów 15+ @1,5 (betfan) ✅

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1325
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom