>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Stuttgart, Hertogenbosch 8.06.2015-14.06.2015

Status
Zamknięty.
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Miejsce: Stuttgart, Niemcy
Data rozgrywania: 8.06.2015-14.06.2015
Nawierzchnia: Trawa
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: € 574,965
Oficjalna strona turnieju: http://www.mercedescup.de
Lista Startowa:
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:

Miejsce: Hertogenbosch, Holandia
Data rozgrywania: 8.06.2015-14.06.2015
Nawierzchnia: Trawa
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: € 537,050
Oficjalna strona turnieju: www.topshelfopen.nl/en/
Lista Startowa:
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:

Zapraszam wszystkich do dyskusji i pisania analiz​
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Andreas Beck - Peter Gojowczyk @ 1,86 Pinnacle [MECZ ZAPLANOWANY NA GODZINĘ 10] ✅ [5-7 4-6]

Gojo dopiero od kilku tygodni wraca na pełne obroty po kontuzji z Australii. Póki co tylko urwane sety z Carballesem-Baeną i Londero i porażka w dwóch setach z Ymerem. Mam taką cichą teorię patrząc na te wyniki, że brakło sił na trzysetówkę, ale to tylko przypuszczenia. Niemniej jeśli tak jest to na trawie nie powinien się zmęczyć. Nowa nawierzchnia w Stuttgart zastąpiła mączkę. Gojowczyk odprawił w podobnym turnieju (Halle) samego Raonicia. Gość ma predyspozycje do gry na trawie. Z kolei Andreas Beck słabiutko, jeszcze rok temu czołówka challengerów, teraz męczy się z zawodnikami takimi jak Laurent Rochette czy Andrew Harris. Kilka dni temu gładko uległ Martererowi. Gojowczyk jest tu dla mnie dość wyraźnym faworytem, a przynajmniej większym niż wskazuje na to kurs
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
dx2 236,5K

dx2

Użytkownik
J.Thompson-Hernych 2 @1.25
Spotaknie tenisistow bedacych z zupelnei innym miejscu swoich karier. Jan Hernych to juz bardzo leciwy tenisista, ktorego smialo mozna okreslac mianem weterana. Czech mimo dosc wyskoiego wzrostu jest tenisista bardzo dobrym technicznie. Hernychowi zawsze dobrze gralo sie na trawie. Ten turniej zna wlasciwie jak wlasna kieszen. Ba.. swego czasu Hernych byl tu finalista w Hertogenbosch, a final przegrywal z Mario Ancicem. Zawsz jednak dosc dobre wyniki w tym holenderskim miasteczku Czecha, a starty bardzo regularne, pomijajac ubiegly rok, kiedy Czech gral wtedy kwlafikacje do Wimnbledonu, ktore sukcesywnie przebrnal.Jordan Thompson narazie w kategorii &quot;nadziej australijskiego tenisa&quot;, jako przedstwicel australijskiej nacji pewnie gra na trawiastych kortach mu odpowoada, ale Czech w tym meczu da tyle ile ma na ten moment moim zdaniem, a miejsce faworyzuje wlasnie jego jak sie nietrudno domylic, wiec pobiore sobie taki typ do kombinacji.
 
dx2 236,5K

dx2

Użytkownik
Zverev-Zemlja 1 @1.75
Taki kurs to mi sie wydaje gruba przesada. Starszy z braci Zverev w tym sezonie wrocil z niezlym efektem do touru i zrobil kilka fajnych wynikow. Turniej na trawie tez zawsze mu odpowiadaly i niezle pokazywal sie nieraz w Halle czy nawet na Wimbledonie. Z drugiej strony Grega Zemlja, tenisista na pewno dobry swego czasu, chociaz troche go nie bylo, wiec tu musial byc jakis dluzszy uraz. Zemlja w calkiem przyzwoitej formie, bardzo dobrze gral ostatnio w azjatyckich challengerach, wiec troche rozumiem ze Slowenca bukmacherzy nie skreslaja. Zemlja naprawde dobry serwis, ofensywny tenis, gra do przodu ogolnie i tez trawa dla niego na pewno jest niezla nawierzchnia. Mam jednak troche watpliwosci jak Zemlja odnajdzie sie z powrotem w ATP World Tour. Troche ATP namieszalo w kalendarzu i Stuttgart zostal turniejem na trawie, ale Zverev pamieta tutaj stary jeszcze na cegle, wiec miejsce nie jest mu obce. Dzis Zverev pewne zwyciestwo, mimo ze w 3 setach, nad Puetzem. Niemiec mial mniej wiecej 80% wygranych punktow zarowno z 1-ego jak i 2-3go podania, wiec wydaje mi sie ze forma jest caly czas wysoka. Puetz to tez niezly gracz na trawe, gdyz w ubieglym seoznie dostal sie do Wimbledonu przez kwalifikacje. Mecz nielawty, ale Zverev wydaje mi sie faowrytem takiego meczu, a ze w turnieju glownym czeka juz z dzika karta mlodszy brat Alexander to na pewno jest to rowniez czynnik mobilizujacy dla Mischy i jak juz w tym sezonie to bywalo taka motywacja sie z reguly sprawdza (jak to bylo na przyklad w Monachium).
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Pavic-Przysiężny 2-0 19
Over 21.5 1.72 bet365
⛔ Panie Michale, kończymy karierę!
Kurs już lekko spadł, bo wczoraj było 1.80. Dla porównania Marathon ma na ten mecz linię 23 z wyrównanymi kursami. Tak jak pisałem w ostatnich moich analizach do typów na over gemowy. Uważam, że często ruscy wystawiają bardziej optymalne linie, więc tutaj znowu mamy okazję w szczwanym, brytyjskim bukmacherze. Co do samego meczu, to spotykają się dwaj zawodnicy preferujący ofensywny styl gry. Obaj są niezłymi deblistami, oczywiste jest, że Pavic w tym aspekcie jest lepszy, bo stawia grę podwójną ponad singla i najczęściej właśnie występuje w turniejach deblowych. Przy okazji tych imprez startuje też w kwalifikacjach gry pojedynczej, jednak rzadko udaje mu się je przebrnąć. Fakt, brakuje mu ogrania w tej &quot;dyscyplinie&quot;, jednak potrafi wykorzystywać swoje atuty, czyli lewą rękę, dobry serwis i grę przy siatce, jak to na rasowego deblistę przystało. Młody Chorwat trafia tutaj na naszego Ołówka, który jednak jest daleko od swojej optymalnej formy. Dlatego też spodziewam się tutaj zaciętego spotkania. Obaj dysponują solidnym podaniem, więc myślę, że możemy być świadkami małej ilości przełamań. Trzy sety także możliwe, więc taka linia jest dla mnie ciekawą opcją do gry w tym spotkaniu.
 
H 221

heksan

Użytkownik
Zaciekawił mnie mecz Haasa z Kukushkinem. Czy jakiś znawca mógłby się wypowiedzieć co do tego meczu? Rozumiem, że Kazach wielkim tenisistą nie jest, ale z emerytem Haasem powinien jednak wygrać, szczególnie, że Niemiec miał dosyć długi rozbrat z tenisem. Dlatego zastanawiam się dlaczego bukmacherzy faworyzują starego Haasa? Kazach może i na trawie jest miałki, no ale chyba powinien ograć Niemca?
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Zaciekawił mnie mecz Haasa z Kukushkinem. Czy jakiś znawca mógłby się wypowiedzieć co do tego meczu? Rozumiem, że Kazach wielkim tenisistą nie jest, ale z emerytem Haasem powinien jednak wygrać, szczególnie, że Niemiec miał dosyć długi rozbrat z tenisem. Dlatego zastanawiam się dlaczego bukmacherzy faworyzują starego Haasa? Kazach może i na trawie jest miałki, no ale chyba powinien ograć Niemca?
Czemu buki faworyzują Haasa? Bo takiego Kukushkina to on spokojnie powinien pokonać grając &quot;u siebie&quot; na trawie, na której to Niemiec potrafi zagrać kapitalnie (a Kuku ma niewiele wspólnego z graniem na grassie). Nie mniej jednak dla mnie to NO BET, bo kto wie w jakiej formie wyjdzie Haas po ponad rocznej przerwie??? :razz:
 
M 0

maciejos92

Użytkownik
Nieminen @1.44 bet365
Fin z Djokoviciem pokazał się z dobrej strony na French Open. Nawierzchnia inna więc i motywacja większa. Po drugiej stronie tenisowe drewno, któremu jak nie wejdzie serwis to przegrywa seryjnie punkty. Fin to półka wyżej. Jest lepszym tenisistą z większym doświadczeniem i sukcesami i co najważniejsze forma również większa.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Muller + Haase @1.86 Marathon✅
Izzi, łatwa kasa ;)
El Dubello$ jak to niektórzy mówią. Nie wyobrażam sobie porażki tej dwójki w pierwszej rundzie na trawie w Holandii. Muller powinien już samym serwisem swoje podania zabijać. Dotychczas parę lepszych wyników w challangerach, nawet wygrał jednego, był w 3 rundzie Wimbledonu. Jego rywal to 2 razy ćwierćfinały w chalkach i druga runda Wimbledonu. Generalnie bez nawet malutkiego sukcesu na tej nawierzchni. Nie widzę tutaj jego wygranej, nie w tym spotkaniu.
Haase - finalista juniorskiego Wimbledonu sprzed 10 lat. Co od tego czasu osiągnął na trawie? Nic. Do najlepszych wyników można chyba tylko zaliczyć 5-setowy mecz z Nadalem w 2010 czy 3 rundę w 2011, gdzie jednak musiał skreczować. Poza tym raczej odpadał w pierwszych rundach turniejów ATP. Ale ma takiego rywala, że ciężko mi sobie wyobrazić jego porażkę. Blaz Kavcic, bilans 3/9, ostatni mecz na trawie wygrany w 2012 roku. Nie, to jest po prostu zbyt mało prawdopodobne, by tutaj Blaz miał wygrać. Idę w stronę Robina. Zdecydowanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
1 409

153040

Użytkownik
No saltan ładnego dubelka wykrzesałeś to prawda wydaje sie byc pewny ale
ja zagram:
Haase + Ilhan (+3g) @ 2.53

Z Haasem sie zgodze ze jest faworytem i jestem w stanie przystanac na ten kurs 1.3 chociaz jest to raczej slaby kurs.
Natomias co do Mullera nie jestem taki pewny jego dyspozycji. Poza tym pomimo ze h2h to 4:0 dla Gillesa to tylko 1 mecz był przez niego wygrany dosyc pewnie na hardzie a pozostale 3 spotkania dosyc wyrownane.
Na ostatnie 10 spotkan Muller wygrał tylko 1 spotkanie ( lub przegrywal ) nie tracac seta.
Ja tutaj idę trochę za intuicją licząc na to że to nie bedzie latwy mecz i wchodze mala stawka 1/10
GL !
 
dx2 236,5K

dx2

Użytkownik
T.Ito-Hernych 2 @1.75
O Hernychu i jak sobie radzil w Hertogenbosch w jednym z postow wyzej. Czech niezly byl z reguily na trawie i tu tez mu sie bardzo dobrze grywalo. Oczywiscie czeskiemu weteranowi coraz trudniej o o dobre wyniki w tourze, poniewaz wiek nie pomaga, a wystepow jakby niezbyt duzo, ale dzis Herncy hpokonal po bardzo trudnym meczu Mathieu i to powinno byc na plus i procentowac. Ale tuta jjeszcze jedna rzecz powinna pomagac Czechowi. Otoz z turnieju wycofal sie Tsonga i w drabince jest piec miesj wolbych ( wty mdla lucky losera oczywiscie). Tak sie sklada, ze Ito jest najwyzej rozstawionym graczem na tym etapie eliminacji, a wiec on zagra i tak jzu w turnieju glownym niezlaeznie od rozstrzygniec dnia jutrzejszego. Oczywiscie za wygranie meczu jest tam kilak punkcikow rankingowych wiecej i niewiele wyzsza gratyfikacja finasowa, ale w tych okolicznosciach Czechowi, ktoremu na pewno zalezy na dobrym wystepie powinien byc duzo wiekszym faowrytem tego spotkania i licze na jego zwyciestwo.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Troicki vs Coric Coric win 2.45
Co powiecie o tym typie? Ogladalem kilka meczy zarowno jednego jak i drugiego tenisisty i gra Troickiego mnie nie przekonuje Sporo prostych bledow popelnia a jak serwis pierwszy nie wchodzi jego gra jest jeszcze gorsza We french open 3 krotkie sety z bolllellim a Coric swietnie sie zaprezentowal na paryskich kortach Przegrana dopiero z Sockiem ktory mial dzien i zmiotl go z kortu Serwis dobry mocny fh Jest mlody ale zmotywowany by sie rozwijac i Troickiego powinien ograc
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
@Kolego wyżej chciałem Ci powiedzieć ,że Coric w życiu na trawie rozegrał 2 mecze więc nie byłbym takim hurra optymistą ,żeby na niego stawiać pieniądze.
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
@Kolego wyżej chciałem Ci powiedzieć ,że Coric w życiu na trawie rozegrał 2 mecze więc nie byłbym takim hurra optymistą ,żeby na niego stawiać pieniądze.
Dokładnie. Coric może być talentem, ale granie na trawie, a granie na mączce czy wolnym hardzie, to zupełnie co innego. Widzę tu szansę dla Troickiego, bo to stary lis, który z nie jednego pieca chleb jadł i myślę, że jak będzie chciał, to spokojnie odprawi młokosa. H2H 1:0 dla Troickiego, mecz był stosunkowo niedawno, a Coric niech się rozegra na tej trawie chociaż sezon-dwa. Z Troickim jednak jest jeden problem, potrafi w każdym meczu odwalić kaszanę albo obok niego zwyczajnie przejść, przyjeżdżając po wpisowe.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Kukushkin 2.23 2/10 pinn
⛔
Nie robmy jaj dziadek Haas ostatni mecz Roland Garros 2014 i nagle jest faworytem z Kukushkinem. Kompletnie nie widze w tym sensu. 37-latek z Hamburga zapewne jest totalnie bez formy jedynie jakies treningi sobie porobil. Kolejne kontuzje przerywaly jego kariere i tak sie rowniez stalo w srodku 2014 roku. Kukushkin moze ma slaby sezon ale kelnerem nie jest napewno i nie zdziwie sie jak spokojnie Tommego ogra. Generalnie kursy na Niemca spadaja, szalec nie bede ze stawka ale ciezko nie sporobwac ponad 2 w takiej sytuacji. Wiadomo, ze Tommy grass zawsze lubil a rywal tej nawierzchni unikal ale ja nie wierze w nagle odrodzenie Haasa. Przeciez Mikhail potrafil na trawie ograc Sele i Dancevica a to nie sa cieniasy na tych kortach, urwal tez seta Nadalowi itd.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Brown - Berrer
BERRER @ 2.31 PinnacleSports

e: 1 set oglądałem i naprawde bardzo fajny mecz w wykonaniu Browna
Pierwotnie mecz miał się zacząc o 11:00 , skoro jest opoznienie to cos napisze .Dla mnie to jest komplikacja kursów wystawionych w tym spotkaniu . Obydwaj maja juz swoje na karku , z osiagnieciami tez roznie jest , najwyzszym miejscem Browna to miejsce 78 zaś Berrera 42. Bardziej stabilniejszym i rozsadniejszym graczem jest niewatpliwie starszy o 4 lata Berrer . Dustin pierwszy mecz tutaj rozegrał bez histori pewnie pokonując Sachs&#39;a sklasyfikowanego na 1042 miejsce . W nastepny meczu juz z problemami ograł białorusina Zhyrmonta 7-6,6-3 . Berrer miał w Q-1 przeciwnika równego sobie jakim jest Dancević , nastepnie starł sie z młodziutkim niemcem Choinskim , którego ograł 7-6 , 6-1 . Spotkali sie dwa razy i kazdy wygrał po razie . Niewatpliwie jest róznica miedzy oba graczami , Berrer osiagnał troche wiecej w tym sezonie nizeli bezbarwny Brown , który bilans z tego sezonu wynosi 12/15 , a Berrera 27/12 . Gdyby kursy były wyrównane to bym się zastanawiał , ale jak jest taki j.w. to wchodze w to .
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Kolba -3,5 @2,28 pinn tradycyjnie zielono
dzisiaj wolny dzien, to mozna poogladac live, nie w telefonie i napisac cos na pc! ????
od razu na celownik dzisiaj teoretycznie najlepszy mecz do ogladania, ja postanowilem obstawic na zdecydowanego faworyta, ktory nie dosc, ze gra u siebie, to jescze na swojej ulubionej nawierzchni, dolgo jak to dolgo, grozny zawsze, ale nie na dzien dobry na grassie i od razu kolba, ktory przegral niespodziewanie na rg z andujarem, wiec morale trzeba podreperowac. Tylko i az jedno przelamanie w kazdym secie wystarczy do zielonego koloru, ja uwazam, ze wejdzie leciutko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Troicki Viktor - Coric Borna 2, Pinnacle Sports 2.66

6:2, 6:0 ⛔⛔⛔
Takiej niedyspozycji beznadziejnej to ja się nie spodziewałem :;/: 0 asów, 3 podwójne błędy, 56% serwisu, wygrane punkty z returnu I serwisu 3/22 13%, z II serwisu 2/11 18%. Mecz trwał 47 minut 8 gemów z rzędu w plecy na trawie....wtopa totalna

VS.


Analiza na szybkiego ponieważ mecz teoretycznie o 17:30. Serb, Troicki który obecnie jest na 28 pozycji ATP jak na razie miał udany tylko początek sezonu gdzie przechodząc przez kwalifikacje wygrał w Auckland. Później tylko zanotował zaledwie ćwierćfinał na hali w Zagrzebiu czy ćwierćfinał w Acapulco. Sezon na mączce w jego wykonaniu to również nic wielkiego ponieważ doszedł do 3 rundy w Rzymie. Podczas French Open odpadł bardzo szybko ponieważ już w II rundzie z Bolellim 6:2, 6:4, 6:3. Troicki w tamtym roku nie rozegrał żadnego meczu na trawie ze względu na karę za doping. Ale tak na dobrą sprawę bilans wcześniejszy 21/20 nie robi jakiejś furory. Owszem udało mu się dojść do 4 rundy Wimbledonu w 2012 roku ale nie pokonał tam żadnego groźnego gracza który czuje się dobrze na trawie. Tylko wtedy czy w 2013 roku gdzie pokonał Tipsarevicza, Victor był w formie i prezentował się znacznie lepiej niż w obecnym sezonie. Oczywiście, że Troicki to bardzo dobry gracz który potrafi napsuć nerwy najlepszym tenisistom ale niestety dla niego forma nie powala.

Jego przeciwnikiem będzie młodszy o 10 lat Borna Coric który obecnie jest na 41 miejscu i jest to jego najwyższy ranking. Chorwat rozegrał zaledwie 3 mecze w dorosłym świecie tenisowym na trawie i nie wygrał ani jednego. Tylko wiadomo, że Borna 2 lata temu, rok temu a dzisiaj to zupełnie inny rodzaj gracza bo on postępy robi bardzo szybko praktycznie z miesiąca na miesiąc. Także tą statystyką 0/3 nie ma się co sugerować, oczywiście ma znacznie mniej doświadczenia niż przeciwnik co może okazać się katastrofalne w skutkach. Tylko, że Coric potrafi się poruszać jak i grać na trawie ponieważ w juniorskim Wimbledonie doszedł do ćwierćfinału. Coric jak na swój wiek oraz na małe doświadczenie w najlepszych turniejach ATP radzi sobie w tym sezonie bardzo dobrze. W Dubaju doszedł do półfinału przegrywając z Federerem a pokonując tam Murraya 6:1, 6:3. Na czerwonej mączce osiągnął również niezłe wyniki ponieważ ćwierćfinał Estoril, półfinał W Nicei czy dojście do III rundy French Open gdzie pokonał Querreya czy Robredo w pięciu setach także formę chłopak ma.

Coric ma bardzo mocny serwis i jeśli będzie podawał na swoim poziomie to Troicki nie powinien go przełamać. Styl Chorwata bardzo pasuje na trawę ponieważ jego tenis jest bardzo ofensywny i nie będzie musiał się często wdawać w dłuższe wymiany gdzie Troicki w tej taktyce jest lepszy. Oczywiście nie można skreślać Serba ponieważ on jest bardzo doświadczonym graczem i też serwuje mocno. Ale moim zdaniem kurs na Bornę jest mocno przesadzony tym bardziej, że często po turniejach wielkiego szlema ci faworyci na papierku często zawodzą. Według mnie Coric ma bardzo wielkie szanse na wygraną a jak będzie to przekonamy się niebawem jeśli deszcz nie pokrzyżuje nam planów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom