>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Sydney, Auckland - 07.01-13.01.2018

Status
Zamknięty.
master. 1K

master.

Użytkownik
Jak grać coś tutaj w tych śmiesznych turniejach to tylko na gospodarzy + Fognini ewentualnie obserwacja na żywo.
Gospodarze w Australii grają z zasady swój najlepszy tenis coś w stylu rapera Donalda z USA. Motywacja, klimat te sprawy. Nie wiem dlaczego to tak wygląda, ważne że tak wygląda.

De Minaur @ 2.21 Marathon
ZWROT
Młody świetnie zaczął sezon za wynikami idzie również bardzo fajna gra. Ograł Johnsona, Raonica (totalne dno) czy już w Sydney Hiszpana Verdasco. Nie oglądałem tego meczu z Fernando... śmierdzi trochę ten wynik bo Hiszpan potrafi bardzo dobrze grać, ale jeżeli było czysto to ten mecz pokazuje potencjał Australijczyka. Dzumhur wygrał tam jakiś turniej w zeszłym sezonie i już hola hola ale grajek.
Ten sezon rozpoczął od słabego przegranego meczu z Istominem i wygrana ze Struffem, który już w meczu z Monfilsem nie był sobą...
Dla mnie wszystko wraz z kursem przemawia za młodzikiem...
Za Dzumhurem chyba jedynie doświadczenie.
Millman @ 1.81 Marathon minus
Czyżby wracał stary dobry Millman ?
Sezon zakończył fajną grą w Chell i teraz u siebie udowania, że w przerwie nie próżnował.
Specyfika...
Millman, przecież to jest ściana... może przebijać i przebijać i przebijać. Ustawi sie trzy metry za linią końcową i przebija. Tacy gracze to dla Mullera czy innych Doktorów z Chorwacji to zło wcielone...
Wiadomo jak Drwale grają na baseline, a właściwie to wgl nie grają..
Millman będzie przebijał byle jak byle tylko przebić a Muller będzie wyrzucał..
Fognini @ 2.86 Marathon plus
Too już z czystego obowiązku. Aaaale kurs..
Fognini czajnik ? ok
A Dolgo to co ? No przecież też potrafi nieźle przyświrować.
Lubię grać na Dolgo, zwłaszcza jak wracał po kontuzji na turnieje na mączce..
Obaj zawodnicy są do grania tylko w roli Outsidera.
Mecz 50/50 a kursy z kosmosu. Biorę.
@EDIT

Bolt/Thompson 2-0 @ 2.42 Marathon
minus
Struff i Troicki odpadli już z singla, więc trzeba teraz troche potrenowac przed AO a nie kisić się w deblu. Struff już takie numery robił swego czasu z Brownem.
Ciśnienia na debla nie maja żadnego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Donaldson to amerykanin
Dzięki, że zwróciłeś uwagę, miło, że ktoś czyta te analizy. ????
Pomyliło mi się z Jordanem Thompsonem (tu Jared Donaldson), dość podobnie brzmi.
ATP Sydney:
Fognini F. - Mannarino A.
Fognini F. +2 gemy ::: 1,74 ::: 1/3
H2H 1:2, ale ostatnie ich spotkanie miało miejsce 3 lata temu. Panów dzieli jedno miejsce w rankingu więc takie szanse 50% na 50%, obaj są znani z gorącej głowy. Nie wiem czemu, ale Mannarino nie ufam. Fabio pokonał Dolgopolova co we mnie budzi podziw, dobrze przepracował okres przygotowawczy, za to Francuz ograł Berankisa który zagrał mecz TRAGICZNY! 13% wygranych punktów po returnie, serwis na poziomie 45%.
Wynik: (4)6:7 7:6(4) 6:4
Lorenzi P. - Medvedev D.
Lorenzi P. +3 gemy ::: 1,85 ::: 1/3
Lorenzi P. ::: 2,58 ::: 1/3

Nic się nie bać, można nawet wejść we Włocha. Zaskoczył mnie Pablo, bo zagrał dwa dobre mecze i to na niego genialne na serwisie. W 1 meczu z Thompsonem 15-4AS-DF, później z Ramosem 10-3 oraz wysoki % serwisu.
Naprawdę widać, że Lorenzi tutaj może być czarnym koniem turnieju. Do tego ma 36 lat, więc doświadczenie olbrzymie w porównaniu do 21 letniego Rosjanina. Value w mojej opinii.
Wynik: 3:6 3:6
Paire B. - Muller G.
Muller G. -1 gem ::: 1,88 ::: 1/3
H2H 2:1 dla Francuza, ale mecze te były mega zacięte, z tie-breakami. Zresztą tak wyglądają mecze z Mullerem który ma piekielnie mocny serwis. Paire wiadomo nieobliczalny zawodnik, który może przegrać to 6:1 6:4 bądź wygrać. Jednak jak już pisałem Muller rok temu wygrał ten turniej. Na pewno mobilizacja jest po jego stronie.
Wynik: 6:4 6:4
De Minaur A. - Lopez F.
Lopez F. -1 gem ::: 2,02 ::: 1/3
Na początku sezonu stawiam na stare tenisowe wygi z racji faktu, że sezon dopiero się zaczął, więc ich organizmy powinny być dobrze zregenerowane. Lopez 36-lat na karku, masa doświadczenie, genialne slajsy, silny serwis vs. De Minaur, 18-letni małolat australijczyk. Dwie rundy przeszedł, ale czy na Hiszpana to wystarczy? Ograł już Verdasco, ale moim zdaniem Fernando bardziej czai się na AO.
Wynik: 6:4 6:4
ATP Auckland:
Gojowczyk P. - Haase R.
Haase R. +2 gemy ::: 1,77 ::: 1/3
Krótko i na temat, dla mnie Gojowczyk to od zawsze był zawodnik z poziomu Challenger. Wystarczy wejść w jego karierę i zobaczyć ile to on meczów wygrał na poziomie ATP. Haase dla mnie jest osobiście o wiele lepszy. Holender wygrał więcej meczów na hardzie w poprzednim sezonie niż Gojowczyk przez ostatnie ponad 3 sezony. O czymś to świadczy.
Wynik: 4:6 4:6
Ferrer D. - Chung H.
Ferrer D. ::: 2,29 ::: 1/3
Ferrer D. -1,5 seta ::: 3,84 ::: 1/3

Jakieś 2 sezony temu to mielibyśmy kursy w takim meczu na poziomie 1,20-4,50. Ferrer jak już pisałem w Auckland dobrze mi się kojarzy. Genialny mecz z Sousą (grał rok temu w finale, przegrał w 3 setach) któremu nie dał szansy liznąć nawet seta.
Kolejny raz taktyka jest prosta 35-letni doświadczony zawodnik vs. 21-letni młokos z Korei. Pokonał co prawda Isnera, ale dzisiejszej nocy czasu polskiego +1 GMT, czeka go zupełnie inne spotkanie. Tak jak z Isnerem czeka się na słabość serwisu, tak z Ferrerem punkt trzeba wybiegać.
Wynik: 6:3 6:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
juwen 230

juwen

Użytkownik
W przypadku Mullera przytaczasz argument, że rok temu wygrał ten turniej, a w kontekście meczu Sousy z Ferrerm pomijasz fakt, że Portugalczyk grał tam przed rokiem w finale. Oglądałem Sousę z Youngiem, zagrał na wysokiej intensywności, wprawdzie pechowo przegrał pierwszy set, ale w dwóch pozostałych nie dał Amerykaninowi pograć. Jak dla mnie Joao bierze dziś ten mecz.
Uuu, ale się przejechałem. Ferrer zagrał genialnie, dobiegał niemal do każdej piłki i z trudnych sytuacji odbijał nie tyle sytuacyjnie, co wręcz agresywnie. Do tego bardzo dobry serwis (po 80% wygranych piłek po 1 i 2 serwisie), ani razu nie stracił własnego podania. Wprawdzie nie widziałem Chunga w tym roku w żadnym meczu, ale uważam że po takim kursie warto wejść w Hiszpana.
Ferrer - Chung, 1 @2.10, iForbet ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Gojowczyk Peter vs Haase Robin
Gojowczyk Peter @1.74 unibet ⛔

Kursy delikatnie pospadały, mimo to dalej warto grać na Gojowczyka. Niemiec na tę chwilę z bilansem 4/1 bardzo dobrze wszedł w sezon. Do tej pory uległ jedynie Monfilsowi 63 76, poza tym bardzo dobre mecze, na nowozelandzkiej ziemii walczył ze Smyczkiem (w nie byle jakiej formie) oraz rozegrał ładny pojedynek z Sockiem (w trochę gorszej dyspozycji). Jak się rozgrzeje potrafi grać agresywnie, serwis również na poziomie. Teraz dostaje holendra, którego jeszcze kilka lat temu można było podziwiać za gre na clayu, teraz już raczej rozgrywki w kratkę. Tegoroczny bilans identyczny, jednak przeciwnicy na rozkładzie klasę niżej. Jak dla mnie Gojo to bierze.
Ferrer David vs Chung Hyeon
Over 2.5 sets @2.32 unibet⛔

Zgodzę się z poprzednimi postami, że Ferrer jest tu lekkim faworytem, jednak nie wierze, ze Chung odda to bez walki (o ile odda). Kurs na handicap +1.5 set zbyt mało satysfakcjonujący, w czyste win osobiscie nie chce ryzykowac. Wystarczy, ze Chung zagra jak BigJohnem i będą tu 3 sety, a kurs zachęcający.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Chung @ 1,7 unibet
Ja gram jednak na skośnookiego. Najważniejszym dla mnie aspektem jest to, ze AO za pasem i gracze, którzy sa tam faworytami albo tacy doświadczeni i wiekowi jak Ferrer zwykle grają na full w takich bezpośrednio poprzedzających małych turniejach do pewnego momentu albo kompletnie sprawe olewają przyjezdzając sobie odbic pare razy(patrz Simon z Donaldsonem). Chung jak na swój wiek jest graczem z zimną głową i nie podpala się jak inni jego rówieśnicy z podobnego poziomu. Do tego technicznie jest najlepszy z graczy młodego pokolenia.Ferrer wiemy jak potrafi biegac ale Chung robi to równiez świetnie czego może tak po nim nie widać. Wiem wiem, David to ambitny gracz ale organizmu nie oszuka, mam nadzieje, ze już zrobił swoje przetarcie i teraz zechce juz odpocząć przed szlemem.
Paire-Muller over 0,5 tie breaka @ 1,88 Unibet
over 2,5 seta @ 2,25 Unibet
Tak mi sie cos wydaje, ze ten mecz może troche potrwać. Panowie dotychczas grali ze sobą 3 razy i za każdym razem były tie breaki. Wiemy jaki jest styl Mullera i on pragnie doprowadzać do tej rozgrywki. Paire tez jak gra na swoim poziomie jest ciezki do ruszenia a ostatnio w dość dobrej formie. Overek setowy też bardzo prawdopodobny. Benoit może przegrac 6-2 a za chwile roznieść rywala. Żeby tylko coś z główką sie nie porobiło to typy bardzo możliwe do wejścia
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Fognini - Mannarino
Krótko i na temat. Jeśli by się Fabio nie chciało tutaj grać to na pewno nie wróciłby do meczu z Ukraińcem Dolgopolovem. Po pierwszym przegranym secie nie załamał się, tylko grał swoje. To oznacza, że na poważnie dzisiaj podejdzie do spotkania z Francuzem. A jeśli chodzi o same umiejętności to zdecydowanie przewyższa Francuza. Adrian zagrał dwa mecze z cienującymi zawodnikami, także zero weryfikacji. A jednak Fabio ograł Dolgo. No i czas na rewanż, bo h2h wygląda słabo dla Fabio, a on jest pamiętliwy ????
Wspomnieć należy o starej niepisanej zasadzie: Graj na Foga jak kurs +2.0 no i taki też jest w tym przypadku. Powodzenia życzę Wam jak i sobie ????
Forza!
Fognini, Fabio @2.10
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
To co gra De Minaur to po prostu majstersztyk. Feliciano jedynie może sobie pokur*ować po hiszpańsku ;)
Nie przesadzaj. Feliciano już nie ten gracz. Coraz ciężej przychodzi mu gra na serwisie. Swoje lata chłop ma i już tego nie oszuka.
Dla mnie finał Fognini - Paire. To już półfinał i jeśli podejdą na sto procent do swoich spotkań to wygraja swoje półfinały.
Druga sprawa to widać, że Australijczyk zmęczony w końcówce już i podobnie Miedwiedwiew, który musiał przebrnąć przez eliminacje.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Sydney:
Medvedev D. - Fognini F.
Fognini F. ::: 1,93 ::: 2/3
Chwaliłem Lorenziego, że tyle asów i w ogóle, a w meczu z młodym Rosjaninem po prostu zagrał słabo, był to zupełnie inny zawodnik niż z wcześniejszych meczów. Fabio za to po dwóch zaciętych 3-setowych walkach zagra w półfinale. Jest o wiele bardziej doświadczony, dobrze przepracował okres przygotowawczy. Medvedev gra tutaj od kwalifikacji, będzie to dla niego 6 mecz.
Wynik: 2:6 6:4 6:1
De Minaur A. - Paire B.
Paire B. ::: 1,94 ::: 1/3
Minotaur drugi turniej z rzędu gra genialne mecze, zresztą to samo można powiedzieć o Paire. Nie lada sensacją na pewno by było wygranie przez młodego Australijczyka całego turnieju. Lepiej rozpocząć karierę chyba by się nie dało. Co by nie mówić, to Paire też gra tutaj dobrze, pokonanie Mullera w dwóch setach na pewno robi wrażenie. Kto jak kto, ale Francuz niekiedy potrafi zagrać na bardzo wysokim poziomie niczym z top 10. Ciekawostką na pewno jest fakt, że grali tutaj ze sobą już rok temu i wygrał młokos.
Wynik: 4:6 6:1 6:1
ATP Auckland:
Haase R. - Bautista-Agut R.
Powyżej 21 gemów ::: 1,77 ::: 1/3
Ciężko było wybrać typ do tego meczu, czy +1,5 seta, może handicap gemowy, jednak skusiłem się na over. Haase już raz na mączce w 2013 roku pokonał Hiszpana, ale to było dobre 5 lat temu. Urosło do ponad 4 na Holendra, co przed Australian Open wygląda dość ciekawie. Półfinały często są o wiele bardziej zacięte niż same finały. Na pewno radziłbym odpuścić żenujące 1,25 na Aguta.
Wynik: 7:6(7) (4)6:7 (5)6:7
Ferrer D. - Del Potro J.
Ferrer D. ::: 3,24 ::: 1/3
Ferrer D. +1,5 seta ::: 1,79 ::: 1/3

H2H 6:4 z lat 2008-2016. David potrafi grać z graczami dobrze serwującymi i wysokimi, H2H z Isnerem 7:2, z Raonicem 4:0. O czymś to świadczy i ja widzę tutaj value. Ferrer świetnie wygląda na tym turnieju o czym już nie raz pisałem. Pewnie idzie z meczu na mecz, jak za starych dobrych lat. Do tego dobrze mi się on kojarzy z turniejem w Auckland. JMDP wiadomo, klasa światowa, ale ten tenisista jest nękany przez kontuzje i na pewno nie gra tego co za dawnych lat. Pomimo tego też jest mocny. Value widzę w Ferrerze.
Wynik: 4:6 4:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
De Minaur Alex vs Paire Benoit
De Minaur Alex @1.97 unibet ✅
Uważam ze to będzie najcięższy sprawdzian dla Alexa w tym turnieju, mimo to mocno w niego wierze. W poprzednich analizach juz trochę o nim pisałem, teraz po meczu z Lopezem jestem jeszcze bardziej pewny jego gry. Jak tylko rozgryzł Hiszpana zaczął go zalewac passing shotami, po czym ładnie usypiał go nudną grą żeby skończyć szybką piłka w ostatnie centymetry kortu. Gra mega dojrzale, owszem zdarza mu się podpalić ale to ułamek jego błędów, których popełnia zwyczajnie mało. Można mu zarzucic jedynie słaby drugi serwis i wypomnieć kilka podwojnych, ale to jak już pisałem siedzi w cieniu jego gry. Jak sam powiedział jest na fali, i wg mnie ta fala się tutaj dalej utrzyma, bo jak połknie Paire to potem z górki po puchar. I tego się trzymam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Kubot/M.Melo (-1.5) - Struff/Troicki @ 1.91 fortuna
Finał. Singliści kontra debliści. Kto by sie spodziewał? Struff z Troickim zrobili w Sydney sporą niespodzianke i mam wrażenie,że nie odpuszczą w finale. Może to akurat jest ich turniej i ograją liderów rankingu ...hmm Raczej tak daleko nie pójdę,choć szanse są spore,a kurs zachęca. Stawiam,że ugrają seta ;)
Pozdrawiam ????
 
M 0

m4y3

Użytkownik
De Minaur Alex vs Paire Benoit
Typ: Paire Benoit @2,00

Francuz odeslal z kwitkiem kilku graczy w tym turnieju, i bedzie chcial go wygrac. Zazwyczaj nie lubie na niego grac, ale wyglada tak solidnie, ze trzeba sprobowac. Dobry serwis, pewne trzymanie podania, z tego co mnie pamiec nie myli, to z Mullerem weszlo mu ok. 17-20 asow ( wybaczcie podaje z glowy ). Co do Alexa, odprawil dzis Lopeza, któremu wrroze ostatni sezon w karierze, swoje juz zrobil, czas przyszedl by sie pozegnac, ale nie o tym. Wracajac do watku, Alex pokonal dzis Hiszpana, a dzien wczesniej wygral po kreczu Damira Dzumhura. Wszedl w ten rok mocno i wyraznie, napewno, ale moim zdaniem to nie on zawalczy w finale. Francuz wyglada poprostu lepiej, a i kurs jest przyzwoity, zapewne dlatego ze zblizamy sie do finalu.
 
R 129

rakakakakaka

Użytkownik
Ja natomiast twierdzę że to będzie gładkie 2-0 to finał pierwszy turniej w rok będą chcieli dobrze wejść w sezon przed AO a będą mieli kilka dni na odpoczynek... Zagrali tylko 2 mecze tutaj myślę że ten w finale będzie ich najłatwiejszym... W każdym razie powodzenia
Kubot/M.Melo (-1.5) - Struff/Troicki @ 1.91 fortuna
Finał. Singliści kontra debliści. Kto by sie spodziewał? Struff z Troickim zrobili w Sydney sporą niespodzianke i mam wrażenie,że nie odpuszczą w finale. Może to akurat jest ich turniej i ograją liderów rankingu ...hmm Raczej tak daleko nie pójdę,choć szanse są spore,a kurs zachęca. Stawiam,że ugrają seta ;)
Pozdrawiam ????
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
De Minaur Alex vs Paire Benoit
Typ: Paire Benoit @2,00

Francuz odeslal z kwitkiem kilku graczy w tym turnieju, i bedzie chcial go wygrac. Zazwyczaj nie lubie na niego grac, ale wyglada tak solidnie, ze trzeba sprobowac. Dobry serwis, pewne trzymanie podania, z tego co mnie pamiec nie myli, to z Mullerem weszlo mu ok. 17-20 asow ( wybaczcie podaje z glowy ). Co do Alexa, odprawil dzis Lopeza, któremu wrroze ostatni sezon w karierze, swoje juz zrobil, czas przyszedl by sie pozegnac, ale nie o tym. Wracajac do watku, Alex pokonal dzis Hiszpana, a dzien wczesniej wygral po kreczu Damira Dzumhura. Wszedl w ten rok mocno i wyraznie, napewno, ale moim zdaniem to nie on zawalczy w finale. Francuz wyglada poprostu lepiej, a i kurs jest przyzwoity, zapewne dlatego ze zblizamy sie do finalu.
Nie zgadzam się. Australijczyk pokazał bardzo dobry tenis z Lopezem, Verdasco i Dzumhurem. H2h na korzyść De Minaura z tych samych zawodów rok temu. Wygra De Minaur niesiony dopingiem australijskiej publiczności.
De Minaur 1.80 ForBet
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
A jak dzisiaj z Paire sobie radził młody Australijczyk ? Ktoś oglądał mecz ?
Po drugim secie odpalił się czajnik mode i już wiadome było, że nie wygra. Ciekawe czy z Foggem pograli dubelka zabójce wygra 1 set i przegra mecz ????
Jutro po tak marnym kursie nie warto iść w młodego Kangura, dziś brak doświadczenia był konkretnie widoczny, choć te niektóre punkty z gry musiały się podobać, zdecydowanie jedno z lepszych spotkań dnia. Rusek niby nic ciekawego nie gra, ale na pewno jest bardziej doświadczony, kurs jaki proponują buki na 18 letniego zawodnika to padaka, dziś na szczęście wyczekałem @3.15 na Alexa i już można było to pograć. Na jutro nie widzę tak tego optymistycznie jak zdecydowana większość kierując się wygranymi z zawodnikami jakby nie patrzeć mocno bijącymi, gdzie taki styl gry na pewno bardzo mu odpowiadał, po prostu czekał na błędy - jutro będzie inaczej. Daniił jest w finale tylko dlatego, że Foggowi odbiło. W sumie to Kangur też jest w finale tylko dlatego, że Francuzowi odbiło, przypadek? ???? Rusek jest na pewno o wiele bardziej regularny, będzie częściej punktował o wiele mocniejszym serwisem i w stylu serve&amp;volley. Pamiętajmy, że On też lubi sobie poprzebijać, a te świetne punkty Alexa nie będą wchodziły przez większość meczu, za cienki w uszach jeszcze jest na taką regularność. Myślę, że Medvedev jutro wygra, ze względu na to, że jest bardziej doświadczony i styl gry jaki preferuje nie podejdzie słabo przebijającemu Alexowi.
Medvedev @2.20 Bet365 Było ostro ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Medvedev Daniil vs De Minaur Alex
De Minaur Alex -1.5 game @1.85 unibet
Liczyłem, że zamiast Medvedeva będzie tutaj Fognini i będzie to formalność, no ale ten postanowił dać się zbić juz w półfinale. Alex w meczu z Paire zagrał trochę gorszy tenis niż np. z Lopezem, bylo więcej ue niz zazwyczaj, ale o ile to nie jest tendencja spadkowa to na Rosjanina sił jeszcze wystarczy.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Auckland:
Bautista-Agut R. - Del Potro J.
Del Potro J. -1 gem ::: 1,42 ::: 3/3
Del Potro J. -1,5 seta ::: 2,00 ::: 1/3

H2H 1:3 z lat 2014-2017 i tylko jeden mecz nie był zacięty. Tak szczerze to na początku myślałem o czymś w stronę Hiszpana, po dłuższym namyśle zrezygnowałem, a jak znam życie bardzo często takie zmiany mi wychodzą na złe.
Pomijając to JMDP gra w finale, wygrał on 20 turniejów w karierze i 9 przegrał. Tak szczerze to te porażki były z żywymi legendami tenisa - Federer, Nadal, Djokovic, Nadal i raz pierwszy przegrany finał z Berdychem w 2008 roku i jeszcze rok później z Dawidienko. Pozostałe finały w zdecydowanej większości brał 2:0.
Bautista-Agut to moim zdaniem będzie o wiele łatwiejszy przeciwnik niż dzisiaj Ferrer. Co prawda Roberto jest solidnym graczem, wskoczył na poziom wyżej, ale dzisiaj musiał zagrać prawie 3 godziny z Robinem Haase, 3 sety, 3 tie-breaki.
Wynik: 6:1 4:6 7:5
ATP Sydney:
Medvedev D. - De Minaur A.
Medvedev D. ::: 2,30 ::: 1/3
Co tu dużo pisać, mecz klasyk 50% na 50% szans, aż go warto sobie obejrzeć o 8:00 w sobotę czasu polskiego. Panów dzieli 3 lata, 1996 rocznik vs. 1999. Obaj są nawet z lutego, grają tutaj świetnie, są w finale. Publika będzie na 100% na swoim utalentowanym gospodarzem. Niby dla Minotaura finał powinien być życzeniowy, start sezonu w ATP, na dzień dobry wygrany turniej itd. Jednak czy to nie są marzenia ściętej głowy? Pamiętam jak rok temu bodajże w Rio równie młody Casper Ruud miał tam w półfinale chyba nawet meczowe z Agustem w drugim secie i skończyło się w ostatnim secie zjazdem do bazy, przegrana do 0. Naprawdę trudny mecz do wytypowania.
Wynik: 1:6 6:4 7:5
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Bautista-Agut R. - Del Potro J. typ 2 kurs 1.35 Fortuna ⛔
Hiszpan miał bardzo trudny mecz z Hasse (mało brakło i by przegrał). Nie powiem wymiany były i w nogach na pewno poczuł. Jutro gigant mu pokaże jaka jest między nimi różnica. Hiszpan jest dobry na przeciętniaków, a jak przychodzi do gry z elitą to bęcki regularne.

Medvedev Daniil vs De Minaur Alex typ 2 kurs 1.67 Fortuna ⛔ Jak kulą w płot...

Publika, dobra taktyka od Hewitta i bania ruska będzie rozbita ???? Jak Rosjanin się znalazł w finale to nie wiem? Oglądałem półfinał do stanu 1/3 i nędzę widziałem u obu. Mecze BLUEWALL jak podpisał się OZI dziś na kamerze są ciekawe, na wysokim poziomie i pełne świetnych zagrań. Do tego mental Alexa wzorowy. To jest wielka nadzieja światowego tenisa!
Ako 2,25
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Tak czytam i czytam te wszystkie wpisy.
Wiecie co? Możecie sobie je wsadzić.
Ehhh myślałem, że siedzicie trochę w tenisie i wiecie, że turnieje rangi 250 z marnymi pieniędzmi przed wielkoszlemowym turniejem są kompletnie i zupełnie bez znaczenia, ale chyba się myliłem.
I błagam, nie róbcie z Australijczyka nie wiadomo kogo. Na AO dostanie średniego rywala w 2,3 rundzie i poleci. Jakbym pierwszy raz takiego gościa widział...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom