>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Sydney & Auckland, 07-12.01.2013

Status
Zamknięty.
P 160

peter42

Użytkownik
Bryan/Bryan-Mirnyi/Tecau 6-4,6-4
typ 2
kurs 3,65 Marathonbet

Amerykanie konczyli rok w kiepskich nastrojach(w Londynie nie wyszli z grupy) nowy rok zaczeli szczesliwym zwyciestwem z naszym Matka i Cabalem pozniej spieli sie i wygrywali juz łatwo ale debel Benneteau/Llodra(ten pierwszy debla traktowal jako dodatek,bronił pkt za singiel) czy Granollers/Lopez(Marcel słabiutki widziałem mecz z Seppim) nie moga byc miara ich formy.Prawdziwy test czeka ich w finale,Mirnyi/Tecau w formie 3 demolki w tym turnieju wiec pora na Bryanow.Zerknałem troche w statystyki i Mirnyi z ostatnim partnerem Nestorem byl na plus z bracmi 3-2, a tecau w parze z Lindstedem 1-3 ale mecze wyrownane.Typ jak dla mnie 50/50 a kurs wysoki wiec pobieram.Pozdrawiam
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Bernard Tomic – Kevin Anderson 2 2,44 (MarathonBet)
Czas na finał panów w Sydney. Gospodarze turnieju mają powody do radości, bo ich rodach powalczy o końcowe zwycięstwo w całych zawodach. Powiedzenie „ściany pomagają gospodarzom” jest jak najbardziej trafne w przypadku Tomicia. Sędziowie już w ćwierćfinale robili co mogli, aby pomóc Bernardowi, jednak dziś przy piłce setowej dla Seppiego mocno przegięli. Nie będę opisywał sytuacji, kto oglądał to wie o co chodzi, a kto nie oglądał to może poszukać np. na youtube. Tak, czy inaczej set należał się Włochowi i kto wie, czy to nie on grałby dziś w finale.
Anderson stoczył wczoraj epicki pojedynek z Benneteau. Mnóstwo emocji i przyzwoity poziom meczu. O zwycięstwie decydował TB w 3 secie, którego Kevin wygrał głównie dzięki wspaniałemu serwowaniu.
Dzisiejsze spotkanie może być wyrównane, ale ja widzę tutaj Andersona w roli faworyta. Serwis może odegrać tutaj kluczową rolę, Tomic nie jest mistrzem returnu, dlatego o przełamanie może być ciężko. Kevin będzie grał swoje i czekał na okazję. Bardzo prawdopodobne TB, w których serwis Andersona jest super atutem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
gaara-90708 34

gaara-90708

Użytkownik
Kevin Anderson(+1,5g) - Bernard Tomic 1,90
To i ja napisze swoją analizę. Zacznę od tego ze obaj są w dobrej dyspozycji. W meczach między sobą jest remis po 1. Tomic jak dla mnie poprostu nie zasługuje na wygranie tego turnieju. Za bardzo pomagają mu sędziowie. Tu powinien grać Seppi a nie on. Ale stało się jak stało. Po za tym Australijczykowi coś wczoraj dolegało, widać było podczas gry grymas na twarzy. Wziął nawet lekarza, ale nie wiem co mu było. Kluczową rzeczą którą odegra rolę w dzisiejszym meczu będzie serwis Andersona. Dzięki niemu powinien wygrać mecz. A to że zdobędzie seta jestem pewien. Ja dziś pogram na handik gemowy co wprawdzię +1,5g to nie dużo, ale w tym meczu powinno wystarczyć. Polecam grać ten typ.
Skorzystałeś kliknij dzięki!!!
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Nie widzę powodów by w jakiś sposób Tomic mógł przegrać ten mecz. Mam dodatkowo nadzieje ,że po tym finale i ewentualnym pierwszym tytule wiele rzeczy odnośnie tej osoby ulegnie stałej zmianie, bo o talencie tego tenisisty wspominać tutaj z pewnoscią nie trzeba. Anderson jest w dyspozycji, ale nie w lepszej , w jakiej był wczoraj Seppi i choć Kevin jest znakomitym graczem z szerokim zakresem swojej mocy, to mimo wszystko Tomic tutaj przewyższa i uwaząm ,że tytuł należy do niego.

Kevin Anderson - Bernard Tomic @ 1,76 ✅ (3-6, 7-6, 3-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom