>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Szanghaj, 09-16.10.2011

Status
Zamknięty.
K 165

karol666

Użytkownik
Prawda jest taka, że Ferrero powinien wygrać dzisiaj ze swoim rodakiem 2:0 bo ten grał BEZNADZIEJNIE???? i gdyby nie groźny upadek Ferrero pod koniec drugiego seta (potrzebna była interwencja lekarza) to David nawet by nie powąchał ćwierćfinału.
Po tym co Ferrer zaprezentował z Raonicem i po dzisiejszym występie zdecydowanym faworytem jest dla mnie Roddick.
Takie moje zdanie...
Popieram Ciebie w 100%. Oglądałem ten mecz. Ferrer w pierwszym secie nie istniał. Dopiero przejął inicjatywę po upadku Ferrero. Natomiast Roddick zagrał bardzo dobre spotkanie z almagro. Może później napiszę jakąś analizę. Ale jeśli Ferrer zagra tak jak dzisiaj, to nie ma szans na zwycięstwo z Roddickiem.
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Koledzy a co sadzicie o spotkaniu Mayer - Lopez , Mayera widzialem z Nalbandianem i dzis z Nadalem piękny inteligentny tenis, Lopeza nie widzialem i dlatego tu pytam was koledzy ale jestem bliski grania za grubo na Mayera
 
K 165

karol666

Użytkownik
Też się zastanawiam nad graniem Mayera. Dzisiaj zagrał bardzo dobry tenis. A rywal jutro dużo słabszy. Nie widziałem Lopeza w akcji, więc gram delikatnie to spotkanie w dublu z Roddickiem
 
krocze-szatana 18

krocze-szatana

Użytkownik
Mayer objawienie turnieju:]
O Lopezie nie wiem co myśleć- oglądałem jego mecz z Bogomolovem i tam grał strasznie słabo, pajacował, w najważniejszych momentach robił podwójne błędy itd...
Ale dzisiaj zaskoczył mnie bardzo na +
Można śmiało powiedzieć, że rozniósł Berdycha serwisem i akcjami serve and volley.
Mimo wszystko bardziej skłaniałbym się ku Mayerowi- jest w tym momencie równiejszym tenisistą.
 
marcop. 4

marcop.

Użytkownik
Ja dzisiaj oglądałem w akcji Mayera i Lopeza. Moim zdaniem raczej Niemiec jest faworytem jutrzejszego pojedynku, a to z tego względu, że grał z Nadalem mega inteligentnie jak ktoś wyżej zdążył zauważyć, a ponadto prawie nie popełniał błędów własnych. Co do Lopeza to fakt, grał bardzo dobrze, fenomenalnie wykorzystywał przewagę na siatce z tym, że z Berdycha wyraźnie uszło powietrze dzisiaj. Hiszpanowi nie poszło by tak łatwo gdyby Czech nie popełnił też prawie 30 własnych błędów.
Myślę, że Mayer jest pewniejszym typem choć na tym etapie niczego nie można być pewnym i Lopez znów może wszystkich zaskoczyć tak jak zrobił to dzisiaj.
 
K 165

karol666

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis, ATP Szanghaj
Spotkanie: David Ferrer - Andy Roddick
Typ: Dokładny wynik: 0-2
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Czas na ćwierćfinały turnieju w Szanghaj, w którym David Ferrer podejmie Andego Roddicka. Po obejrzeniu ich dzisiejszych spotkań, według mnie zdecydowanym faworytem jest Amerykanin. Dotychczas spotykali się dziewięciokrotnie. Do tej pory jest 5-4 dla Hiszpana. Ostatnio się spotkali miesiąc temu w US OPEN, gdzie wygrał Roddick 3-1. Andy bardzo dobrze się zaprezentował w meczu z Almagro. W dzisiejszym spotkaniu zaserwował 11 asów i miał skuteczność pierwszego podania na poziomie 91%. Natomiast Ferrer szczęśliwie pokonał Ferrero. Jakby nie jego upadek w połowie drugiego seta, to bardzo szybko przegrałby to spotkanie. Do tego momentu meczu po prostu nie istniał. Miał słabe pierwsze podanie, tylko 48% skuteczności. Jeśli Roddick zaprezentuje się podobnie jak dzisiaj, to jutrzejsze spotkanie powinno się szybko zakończyć na korzyść Amerykanina.
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Nie masz racji. Roddick zagrał dzisiaj słaby mecz. Nie ma sensu kierować się statystykami - serwisem pokonał Almagro, który w dodatku sprawiał wrażenie, jakby nie zależało mu na zwycięstwie. Nie widzę jutro dla Amerykanina jakichkolwiek szans w wymianach... te beznadziejne slajsy, mocno rotowane forehandy nie mają prawa zrobić wrażenia na Davidzie, który obronił dzisiaj 3 piłki meczowe i musi być tym bardziej zmotywowany. Nicolas nic nie returnował, popełniał multum błędów - Roddick stał po 2 stronie siatki i czekał spokojnie, aż rywal się sam powystrzela. Takich prezentów zbyt wiele nie otrzyma od Ferrera, który jest w niezłej formie, znacznie lepiej returnuje od Nicolasa i nie sądzę, by mógł przegrać. Typuję więc pewne zwycięstwo Davida i szybki awans do półfinału.
✅ David Ferrer @1.65 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Pwdopodobnie jedno z najciekawszych spotkań w tym turnieju pomiędzy Florianem Mayerem a Feliciano Lopezem, obaj gracze wyeliminowali dzisaj z gry jednych z głównych faworytów do zwycięstwa w całym turnieju. Mayer zagrał fenomenalny mecz z Nadalem i wbrew pozorom Nadal wcale źle nie grał, ponieważ sam jego serwis funkcjonował na poziomie 74%, tylko po prostu Mayer był lepszy, dokładniejszy, skuteczniejszy. Czym tak bardzo zaskoczył? Świetnym serwisem, slajsami i przepięknymi dropshotami z backhandu, po których widownia onieśmielała. Niemiec prawdopodobnie zagrał swój najlepszy mecz w życiu i na prawde bardzo zasłużenie wygrał. Ponadto Nadal w tym meczu nie zdobył a ni jednego break pointa. Po drugiej stronie Feliciano Lopez, niewygodny - leworęczny gracz oraz bardzo dobry deblista, jednak dla Flo nie będzie to miało dużego znaczenia, ponieważ Rafa Nadal również jest leworęcznym zawodnikiem, a potrafił z nim wygrać. Wyeliminował Berdycha, bardzo dobrze zapowiadającego się gracza - a jednak. Jego serwis również dominował w tym meczu, do tego dobra gra wolejem, z głębi kortu, przy siatce (te argumenty zawdzięcza grą w deblu jak już wspominałem). Wszystko na równie wysokim poziomie i Berdych wiele nie mógł nic zdziałać. Mimo wszystko atuty jakie posiada w swojej grze Mayer, jego niesłychane urozmaicenie gry, pewność siebie i ogólnie forma dzięki której ograł Nalbandiana w ładnym stylu i dzisiaj Nadala poprowadzą go do półfinału, na co na pewno zasługuje. Stawiam zdecydowanie na Niemca.

Mayer @1,75 / Pinnacle

-----------------------------------------------------------------------

Nishikori prawidłowo spełnia swoją misje na turnieju w Chinach. Wygrał przegrany juz teoretycznie mecz z Haase, później z bardzo dobrej strony pokazał się w meczu z Tsongą i dzisiaj również rozgrywał 3-setowy bój z Giraldo, który był moim zdaniem już formalnością, ponieważ Japończyk na kortach twardych gra o niebo lepiej. Mimo wszystko jutro przyjdzie zmierzyć mu się z bardzo dobrze dysponowanym ,utalentowanym , posiadającym wiele atutów Ukraińcem - Dolgopolovem i jak konsekwentnie stawiałem ostatnio na Keia, tak dzisiaj muszę zrobić inaczej. Dolgopolov ma lepszy serwis, jest bardzo zwinny, rewelacyjnie returnuje i również potrafi wychodzić z opresji straty pierwszego seta jak Japończyk. Niemniej
jednak uważam, że jest lepszym graczem i w pełni formy i dyspozycji dnia potrafi ograć każdego. Stawiam tutaj więc na Alexandra wobec Nishikoriego, który i tak już daleko zaszedł, a to dla niego na pewno duży sukces.
Dolgopolov @1,57 / Pinnacle

-----------------------------------------------------------------------

Po pewnych niedyspozycjach Roddicka w poprzednich meczach, dziś w końcu zagrał na miarę swoich umiejętności bardzo łatwo odprawiając z walizkami Almagro. Tymbardziej ten mecz stoi otwarciem, by osiągnął jakiś godny rezultat w tym sezonie. Dzisiejszy mecz z Almagro w końcu wzniósł go na wyżyny, serwis na optymalnym, dobrym poziomie; tylko 8 punktów z returnu zdobytych przez Hiszpana po serwisie Andiego i w dodatku bez żadnych break pointów. Ferrer podobnie jak Dick nie zaliczył rewelacyjnych występów w tym turnieju; najpierw wymęczone zwycięstwo z Raonicem, a dzisiaj może mówić o dużym szczęsciu po wygranej z Ferrero, który dominował przez większość meczu, miał nawet 4 piłki meczowe, jednak doznał urazu kostki i losy spotkania obróciły się całkowicie na korzyść Davida. Roddick powinien wygrać, tymbardziej ,że sposób na Ferrera ma, bowiem pokonał go nie tak dawno na turnieju US Open (3:1).

RodDick @2,34 / Pinnacle


Tyle na ten temat.
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Andy Roddick 2,17 Tobet ⛔ 7/6 3/6 6/7
Roddick w Szanghaju rozkręca się z meczu na mecz. Najpierw 2 szczęśliwe zwycięstwa z Lu i z Dimitrovem, ale dziś już dość pewna wygrana z Almagro.
Ferrer ma na rozkładzie Raonicia i Ferrero, ale również nie zaprezentował się w tych meczach jakoś olśniewająco. Z Raoniciem wykorzystał błedy Kanadyjczyka w TB, a Ferrero stanął po zmarnowaniu 3 mp.
Na pewno przewagę w wymianach będzie miał David, gra Amerykanina z linii końcowej w ostatnich miesiącach to tylko slajsy i fh grany pod górę, Ferru jest jak ściana i będzie wszystko przebijał na drugą stronę stronę. Andy swojej szansy musi poszukać w dobrym serwisie i grze ofensywnej.
H2h 4-3 dla Roda, na hardzie 3-1 dla Amerykanina.
Andy ma jeszcze szanse na awans do WTF nie są one jakieś wielkie, ale zawsze są. Hiszpan na hardzie traci 50% swej wartości i uważam, że jutro Roddick zejdzie z kortu jako zwycięzca.
Zastanawiam się też nad typem na Mayera 1,70 Betsafe, ale zawsze boję się grać na zawodnika który dzień wcześniej odniósł spektakularne zwycięstwo, niemniej Florian to inteligentny facet i kusi mnie by na niego postawić.
A w meczu Doga z Keiem pewnie skusze się na jakiś over.
 
L 18

ligamistrzow

Użytkownik
Oglodalem dzisiaj mecze Mayera i Lopeza i moim zdaniem zdecydowanym faworytem jest Mayer. Mayer gral swietnie i popelnial malo bledow , bylo mnostwo dlugich i emocjonujacych akcji. Natomiast po drugim meczu mialem wrazenie jakby berdychowi sie nie chcialo. Po obu stronach bylo sporo bledow a akcje konczyly sie przewaznie po dwoch zagraniach pilki , ktora to ladowala na aucie , lub zatrzymywala sie na siatce. Ogolnie Lopez lepiej serwowal i temu zawdziecza swoje zwyciestwo ale inne elementy gry nie funkcjonowaly u niego za spacjalnie , mayer pokazal sie zdycydowanieo lepiej dlatego polecam

Mayer @1,75
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
David Ferrer - Andy Roddick @ 2.31 Pinnacle

Hiszpana nie powinno juz byc w turnieju ale jak wiadomo jest to niesamowity walczak ktory wykorzystuje wszystkie nadarzajace sie okazje aby odwrocic losy meczu , i tak wczoraj uczynil kiedy to obronil kilka pilek meczowych z Ferrero. Wykorzystal uraz kolegi i ostatecznie wygral po 3 setach. Podobnie jak wielu uwazam ze Ferrer nie jest w najwyzszej formie , a wczoraj nie odmawijac mu walecznosci to mial poprostu sporo szczescia. David mial rowniez problemy z Raonicem z ktorym zagral dosc slabo. Amerykanin nie jest w najwyzszej formie ale tutaj gra z meczu na mecz co raz lepiej. Z Almagro zagral najlepszym mecz na tym turnieju latwo odprawiajac go 6-3 6-4. Ostatnio Roddick zaliczyl swieze zwyciestwo z Ferrerem a mianowicie pokonal go na US OPEN 3-1 w setach. Serwis coraz lepiej funkcjonuje co powinno dac mu znaczna przewage w tym meczu. Jesli zagra na podobnym poziomie co ostatnio to powinen pokonac zawsze nie pewnego na harzdie Ferrera.
 
lucho87 7

lucho87

Użytkownik
Florian Mayer - Feliciano Lopez 1 1.68

Czeka nas bardzo ciekawy pojedynek pomiędzy Niemcem Florianem Mayerem (23 w rankingu ATP) i Hiszpanem Feliciano Lopezem (28). Faworytem tego meczu wydaję się być Mayer, który w turnieju w Szanghaju idzie jak burza stając się jego rewelacją po wczorajszym nieoczekiwanym pokonaniu Rafaela Nadala w dwóch setach. W pojedynku z drugą rakietą świata Mayer zagrał bardzo mądrze, ustrzegał się nawet najmniejszych błędów włanych, a jego największą bronią był mocny i pewny serwis. Wcześniej również bez straty seta poradził sobie z Davidem Nalbandianem i Fabio Fogninim. Jeśli chodzi o Lopeza, to już wczoraj przewidywałem jego porażkę w meczu z Berdychem i odpadnięcie z turnieju. Skończyło się wynikiem 2-0, choć Hiszpan mnie nie przekonuje i wczorajszą wygraną raczej powinien zawdzięczać Czechowi, który popełniał dużo swoich błędów i kompletnie nie radził sobie z serwisem i grą przy siatce Lopeza. Wcześniej Hiszpan, choć nie bez problemów poradził sobie z Bogomolovem i Tipsareviciem. W dzisiejszym pojedynku według mnie faworytem jest Mayer i to właśnie jego widzę w kolejnej rundzie.


 
noobcior 77

noobcior

Użytkownik
Florian Mayer - Feliciano Lopez
Jak widać, zresztą jest to uzasadnione, nie będę oryginalny w typowaniu zwycięstwa Floriana Mayera. Opisywałem już po części jego znakomitą formę. Wczoraj ten facet to po prostu potwierdził. Ośmieszał niektórymi zagraniami samego Nadala. Grał mu takie backhandowe skróty, do których Hiszpan miał ogromne problemy z dojściem. W dodatku nadal bardzo dobrze funkcjonował serwis. Rafa nie miał żadnych szans na przełamanie. 33/37 po pierwszym serwisie. Jeśli nawet dziś Niemiec nieco spuści z serwisem, to Feliciano będzie miał wielkie problemy ze zdobyciem jakiegokolwiek gema podczas odbierania. Lopez, jak zwykle, dobry serwis i świetna gra przy siatce. Przełamał wczoraj dwukrotnie Berdycha. Jednakże to nie był dobrze grający Czech. Dużo niewymuszonych błędów. W tej statystyce Mayer jest świetny. Bardzo rzadko mu się to zdarza. W Shanghaju na pewno nie traci do Lopeza w grze blisko siatki. Duży zasięg rąk. Umiejętne slajsowane obrony forehandowe. Spektakularne kończące crossy backhandowe. Mayer jednym z głównych kandydatów do wygrania turnieju jest z pewnością.
Florian Mayer @ 1.65 Tobet ⛔
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Dolgopolov - Nishikori
Zapowiada się bardzo ciekawy i wyrównany mecz, niewielkim faworytem tego meczu jest Ukrainiec, ale wcale nie będzie miał łatwej przeprawy, dlatego też warto spróbować zagrać handicap setowy na Keia. Myślę, że Japończyk wygra seta i będzie to 3-setówka. Bez wyczerpującej analizy, gdyż za niedługo mecz się zacznie.
Nishikori +1,5seta @ 1,68
 
gju 134

gju

Użytkownik
Ten David to sobie uprzykrza życie nawet z takim Roddickiem. ???? Tak frajerząc to taki Florek go rozjedzie jak przejdzie FL i zagra na podobnym poziomie jak z Rafą.
Ebden (+5,5) - Murray 1 (1.9)
Znowu można śmiało ryzykować. Wczoraj Andy nie błyszczał, a Ebden tu gra naprawdę nieźle. Bardzo dobry turniej Australijczyka.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Ferrer wygrał ledwo z Roddickiem, ale co ważne na przyszłość
Ferrer znowu wytrzymał znakomicie drugą część spotkania
podobnie jak we wcześniejszy meczu z Ferrero
tak więc idealny zawodnik do stawiania na lajfie na wynik 2:0 gdy wygrywa pierwszy set lub 2:1 gdy go przegrywa
psychikę uważam, że Ferrer ma znakomitą
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Nie masz racji. Roddick zagrał dzisiaj słaby mecz. Nie ma sensu kierować się statystykami - serwisem pokonał Almagro, który w dodatku sprawiał wrażenie, jakby nie zależało mu na zwycięstwie. Nie widzę jutro dla Amerykanina jakichkolwiek szans w wymianach... te beznadziejne slajsy, mocno rotowane forehandy nie mają prawa zrobić wrażenia na Davidzie, który obronił dzisiaj 3 piłki meczowe i musi być tym bardziej zmotywowany. Nicolas nic nie returnował, popełniał multum błędów - Roddick stał po 2 stronie siatki i czekał spokojnie, aż rywal się sam powystrzela. Takich prezentów zbyt wiele nie otrzyma od Ferrera, który jest w niezłej formie, znacznie lepiej returnuje od Nicolasa i nie sądzę, by mógł przegrać. Typuję więc pewne zwycięstwo Davida i szybki awans do półfinału.
✅ David Ferrer @1.65 ✅
&quot;A nie mówiłem?&quot;. Roddick po zmianie trenera gra tragiczny tenis. Każdą wymianę prowadził Ferrer, miał znacznie więcej kończących piłek i jak najbardziej zasłużenie zwyciężył.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
win1988 164

win1988

Użytkownik
Roddick po zmianie trenera gra tragiczny tenis.
Niestety, ale nie pozostaje mi nic innego jak tylko z tym stwierdzeniem się zgodzić. Gdzie się podział ten Roddick sprzed kilku lat ? Agresywnie grający, chodzący do siatki, mocno uderzający. Ferrer dominował pod każdym względem. A-Roda trzymał przy życiu tylko serwis, który bądź co bądź także stracił sporo na jakości. Przykro się patrzyło jak Ferrer w niemal każdej wymianie przejmował inicjatywę, rozrzucając po korcie bezradnego Amerykanina. Te jego slajsy, top spiny, wszystkie podcinane w ogóle nie robiły na Pitbullu żadnego wrażenia. Nie wiem, czy mega defensywny Roddick wygrał przynajmniej 5 punktów po bezpośrednim uderzeniu z forhendu. Hiszpan zasłużenie awansował do półfinału. Po cichu liczyłem na sukces Jankesa, ale z tak pasywną grą nie miał dzisiaj żadnych szans.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Wszystko, absolutnie wszystko przemawia za Mayerem. Wczoraj grałem na niego przy kursie 8 i sami widzieliście co wyprawiał z Nadalem, ale... Ale musi być bo Nadal mnie kompletnie nie przekonuje od jakiegoś czasu i owszem jest to zawodnik, który łatwo nie przegrywa ale kiedyś w ogóle nie przegrywał i to dla jego psychiki jest wystarczające, żeby mieć podcięte skrzydła. Dzisiaj jest mecz z Lopezem, który prezentuje się bardzo dobrze i uważam, że konkretnie w tym turnieju jest groźniejszym rywalem niż Nadal. Wychodzę z założenia, że gdyby to Lopez grał z Nadalem wynik byłby równie negatywny dla bardziej utytułowanego Hiszpana. Ja jakoś nie widzę (chociaż nie daje on najmniejszych powodów, żeby tak twierdzić) Mayera kroczącego od zwycięstwa do zwycięstwa dlatego mój post ma na celu przestrzec Was przed jakimś hurraoptymizmem i stawianiu nie wiadomo ile na Niemca bo możecie się bardzo zdziwić. Ja dzisiaj z racji wczorajszego dość obfitego zwycięstwa postawię na Lopeza: kurs 2,25 bet365
ale gdyby nie wczorajszy zastrzyk finansowy omijałbym ten mecz bardzo szeroko.
A swoją drogą wie ktoś co się stało z meczem Bartolli bo był i znikł:O
Musze sobie napisać: a nie mówiłem... +++
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom