>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Sztokholm & Moskwa, 17-23.10.2011

Status
Zamknięty.
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Radzę omijać szerokim łukiem Kremlin Cup, tak jak z resztą i pozostałe turnieje w Rosji, bowiem roi się tam od sprzedanych meczów. Nie wierzycie? Oto dowód:
(zeszłoroczna edycja turnieju w Rosji).

 
mariuszm127 134

mariuszm127

Użytkownik
David Nalbandian - Xavier Malisse 1 @ 1.25
David wyraźnie w formie - ostatnie turnieje to porażka w 2 rundzie z bezbłędnym w tym meczu Florianem Mayerem, wcześniej QF i przegrana z Andy Murray&#39;em.
Malisse ostatnimi czasy bardzo słabo, 2 runda w challengerze w Mons, i porażka z jeszcze słabszym od siebie Allejandro Fallą.
Warto dodać, że H2H wynosi 4:1 dla Nalbandiana, jednak było to jakiś czas temu, i nie biorę tego pod uwagę.
Kurs niski, jednak myślę, że mecz idealny do podbicia, ewentualne 2:0 również bardzo prawdopodobne :smile:
Typ:

David Nalbandian @ 1.25
David Nalbandian 2:0 @ 1.66
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
czego dowodzi ten screen, bo niezbyt rozumiem?
Janko prowadzi 1-0 w setach, a w drugim stracił podanie i przegrywa 2-1. Kurs w tym momencie na Serba wynosił 5.7 (mimo prowadzenia 1-0), a na Zeballosa 1.18. Brecht, ale z drugiej strony takie sytuacje można wykorzystać. Trzeba się dokładnie przypatrywać poszczególnym spotkaniom, a z pewnością trafi się jakiegoś doga.
 
M 16

masterp

Użytkownik
Janko prowadzi 1-0 w setach, a w drugim stracił podanie i przegrywa 2-1. Kurs w tym momencie na Serba wynosił 5.7 (mimo prowadzenia 1-0), a na Zeballosa 1.18. Brecht, ale z drugiej strony takie sytuacje można wykorzystać. Trzeba się dokładnie przypatrywać poszczególnym spotkaniom, a z pewnością trafi się jakiegoś doga.
Ja w takim momencie wykorzystałbym to w ten sposób, że zagrałbym wszystko co mam aktualnie na buku na Janko, sądząc, że buk się pomylił, a z takich prezentów trzeba korzystać. ryzyk - fizyk. A po finalnym rezultacie, to już nie wiem przez kogo byłbym wydymany? Przez buka czy przez Janko?
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Założę się, że w tamtej sytuacji nie tylko Betfair miał dostępny live na ten mecz, a więc kursy musiały mniej więcej we wszystkich firmach wyglądać podobnie. Wtedy sytuacja wyglądałaby już nieco inaczej, i pieniędzy w Serba raczej byś nie ładował, bo czuć smród było na kilometr. Zobaczymy co w tym roku przyniesie nam Moskwa. Na razie Istomin zbiera ładne baty w pierwszym secie.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Copil - Stebe @ 3.00 8/10 ✅ 64 75
Ten kurs u Victora Chandlera to jakiś obłęd, ogólnie szykuję na dniach fajny mocny typ ale dzisiaj spróbuje jeszcze zagrać trochę mocniej na Rumuńskiego gracza który dryg na szybkie nawierzchnie posiada i od początku kwalifikacji jest brany jako underdog obojętnie z kim zagra, a najtrudniej miał w drugiej rundzie z Bachingerem.
Marius ma bardzo mocny serwis, potrafi też szybko kończyć akcje, przy siatce też nie panikuje, aż dziw bierze że tak rzadko jednak gra na szybkich nawierzchniach bo tutaj powinien upatrywać swoją szanse na grę w głównym cyklu jak i największą zdobycz punktową, bolączka Mariusa to oczywiście psychika jak u większości Rumunów ale jednak najmniej dziwnych wpadek miał na twardych nawierzchniach.
U Cedrika widać szkołę Niemiecką czyli wypośrodkowany styl ale to kompletnie nie jest to atut Niemca jeśli ma za przeciwnika osobę która lubi dominować i potrafi to tak jak Copil wtedy Sztaba może mieć naprawdę trudny orzech do zgryzienia i upatruję to w dzisiejszym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Tutaj większe szansę daje Stakhovskiemu, który w starciu z Berrerem nie powinien mieć większych problemów. Berrer można powiedzieć, że męczył się w kwalifikacjach do tego turnieju, gdzie wszedł tu dopiero po dwóch 3-setowych meczach z zawodnikami kolejno z 440 i 485 miejsca w rankingu. Wcześniej słabe występy w Tokio i Bangkoku, gdzie odpadał w pierwszych rundach, nie mówiąc już o tournee Amerykańskim, gdzie nie wygrał w każdym z turniejów a ni jednego meczu. Stakovsky z koleji może też nie błyszczy ostatnio, jednak jest graczem posiadającym więcej atutów; m.in serwis oraz gra przy siatce (gra również w deblu) i na pewno trudno będzie Niemcowi przełamać jego serwis i utrzymać przewagę w wymianach. Z dwojga złego wybieram Stakhovskiego.

Sergyij Stakhovsky - Michael Berrer @2,01 / Pinnacle

ATP Moskwa (Rosja) start: 14:00

-----------------------------------------------------------------------

Albert Ramos to typowy claycourter, jednak ostatnio udowodnił że potrafi również grać na szybszych kortach. W Szanghaju z łatwością przeszedł kwalifikacje z niewygodnym Rikiem De Voestem, później niespodziewanie
pokonał będącego w bardzo dobrej dyspozycji Marina Cilica oraz po zaciętym, dość wyrównanym meczu odpadł dopiero z Alexandrem Dolgopolovem przegrywając 2:1. Tursunov zaliczył dość dobry występ w Kuala Lumpur osiągając ćwierćfinał, gdzie uległ Troickiemu, później bardzo szczęsliwie udało mu się pokonać Tipsarevica, jednak Serb nie sprawiał dobrego wrażenia od początku spotkania. Odpadł w kolejnej rundzie z Giraldo a później w Szanghaju niespodziewanie oddał mecz walkowerem w 2 rundzie Andiemu Murrayowi. Albert w porównaniu do Dimitrova może nie powala swoim serwisem, jednak potrafi dobrze grać z głębi kortu i jak przystało na clayowca - również jest w stanie utrzymywać długo piłkę w grze. Sądze, że Hiszpan ma tutaj duże szanse a jego statnie mecze udowadniają, że jest bardzo walecznym grajkiem, dlatego stawiam tutaj na niego po bardzo dobrym kursie.

Albert Ramos - Dimitry Tursunov @2,52 / Unibet

ATP Moskwa (Rosja) start: 16:30

-----------------------------------------------------------------------

A tutaj tradycyjnie szukanie małej niespodzianki. Kravchuk bardzo ładnie przeszedł kwale a poza tym pokonał dwukrotnie w zeszłym roku Mullera, w tym raz na hali. Oboje dobrze serwują i kluczową sprawą będzie tutaj umiejętność returnu jednego lub drugiego gracza. Muller z koleji kilka dni temu grał we Francji i nie sądzę, że jest w 99% przygotowany do tego turnieju, więc Kravchuk nie jest tutaj bez szans a sposób na niego ma, ponieważ pokonał go w każdej nadażającej się okazji.

Konstantin Kravchuk - Gilles Muller @4,00 / Bwin ⛔

ATP Moskwa (Rosja) start: 9:00


Ostatni raz cokolwiek postawiłem w tym tandetnym, rosyjskim turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 161

poozon

Użytkownik
Zopp - Tomic
ATP Stockholm
Stawka 3/10 bukmacher bwin kurs 5.25 tym Zopp lub Zopp +1,5 set po 2,85 bwin
Trochę poniosło buki , które żyją ciągle sukcesem Tomica na Wimbledonie . Na innych nawierzchniach nie jest taki groźny . A tak mocne faworyzowania zawodnika który rozegrał na Indoor Hard w karierze 4 spotkania jest conajmniej śmieszne . Spadki gwarantowane
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Konstantin Kravchuk - Gilles Muller @4,00 / Bwin
To bedzie dzisaj mila niespodzianka , sam gram ten typ za bardzo dobra stawke,
Gracze grali ze soba 2 razy i 2 razy wygral Konstantin,
Formy w jakich sa zawodnicy sa porownywalne , duzym atutem jest , ze ten mecz jest w Moskwie i Konstantin mysle , ze pokaze u siebie klase i spokojnie to wygra ,
Moim zdaniem najlepszy typ na dzisiaj do grania za wieksza kase,
Ogladalem ostatni mecz Mullera z Rogerem i naprawde slabo sie spisywal,
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Konstantin Kravchuk - Gilles Muller @4,00 / Bwin
To bedzie dzisaj mila niespodzianka , sam gram ten typ za bardzo dobra stawke,
Gracze grali ze soba 2 razy i 2 razy wygral Konstantin,
Formy w jakich sa zawodnicy sa porownywalne , duzym atutem jest , ze ten mecz jest w Moskwie i Konstantin mysle , ze pokaze u siebie klase i spokojnie to wygra ,
Moim zdaniem najlepszy typ na dzisiaj do grania za wieksza kase,
Ogladalem ostatni mecz Mullera z Rogerem i naprawde slabo sie spisywal,
Jak Ty ostatni mecz Mullera widziałeś 3 lata temu, to co możesz wiedzieć o jego formie...

Ja na dzis proponuję:
Dodiga 1,32, który na szybkich nawierzchniach radzi sobie bardzo dobrze, a Mannarino przegrywa ostatnio z zawodnikami pokroju Przysiężnego czy Bautisty Aguta. ✅ 7/6(5) 7/6(6)
Blake&#39;a 1,48, który swoim ofensywnym, porywającym tenisem powinien rozstrzelać Rochusa. ✅ 7/6(6) 6/3
Oraz Kevina Andersona 1,25, który powinien ograc zagubionego ostatnio Garcię-Lopeza. ✅ 7/6(1) 7/6 (4)
Daje nam to bardzo ładnego trepla @2,44 w Tobet. ✅✅✅
 
gju 134

gju

Użytkownik
Miał on na myśli E. Rogera-V. ???? ale tak czy tak bezsensu jest argumentacja, że gość przegrał dwa razy z Kravchukiem bo każdy wie, że Muller rok temu a teraz to kompletnie co innego.
Kevin też jest pod formą więc przy takim kursie pomimo wszystko bym odpuśicł, już wolałbym zagrać handi na GGLa ????
Rochus w gazie. Opuściłem to spotkanie.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Bopanna/Qureshi - Knowle/Kubot @ 1.52 8/10 ✅ 64 64
IndoPak potrzebuje jeszcze trochę punkcików do końca sezonu by zabukować miejsce w Londynie, rok temu przed samą metą nie dostali się do grup w Londynie i jechali na turniej jako jedynie rezerwa.
Nie sądzę by w tym roku Rohan i Aisam podchodzili do ostatnich turniejów aż tak lekceważąco nawet jeśli jest to tylko 250tka.
Łukasz wczoraj czytając z relacji robił mase UE, po kontuzji w ogóle nie wrócił do formy i jak narazie jeździ po turniejach ściągając jedynie wpisowe chociaż w singlu jakoś walczy to w debla jest to już do końca sezonu darmowa kasa z kim by nie zagrał ma wysoki ranking więc do drabinki zawsze wejdzie.
Na Juliana już nie raz wylewałem pomyje, lecz jednak ten gość nie potrafi już nawet przy dobrym partnerze pograć na challangerach więc nie sądzę by tutaj wykombinowali coś z chyba niezbyt angażującym się Łukaszem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 16

masterp

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Ramosa z Ruskiem? Przy stanie 1:4 dla dla Tursunova i serwisie Ramosa kurs na Betsafie 9 na Ramosa, a na Bet365 ponad 10. Przy stanie 2:4 i 0:15 przy serwisie Tursunova kurs nie zmalał, na Betsafe ciągle 9, na Bet365 ponad 11.
Ramos doszedł do 5:4 po czym przegrał gem serwisowy mogący dać win w 1 secie.
W TB prowadził 5:2 i przegrał.
Niby nie ma w tym nic dziwnego, ale mam wrażenie, że kursy były NIEADEKWATNE do tego co się działo.
Nie szukam sensacji, tylko pytam chcąc znać inne opinie, bo jak często wspominam znawcą tenisa nie jestem ????
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Turniej w Moskwie właśnie tym się charakteryzuje. Warto stawiać po wysokich kursach na gospodarzy, bowiem często zdarzają się tutaj wałki. Poza tym radzę śledzić kursy tuż przed rozpoczęciem spotkania. Przykładem jest chociażby mecz Stakhovskiego z Berrerem. Jeszcze wczoraj Ukrainiec był faworytem, natomiast na godzinę/30 minut przed rozpoczęciem wzrosły o 0.60, jak nie więcej. Wyniku chyba nie trzeba nawet podawać.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
I własnie po dzisiejszym meczu Ramosa z Tursunovem i Stakhovskyiego z Berrerem mam nauczkę na przyszłość, żeby nie typować już żadnego meczu w tym tandetnym turnieju.

Nie mam pojęcia co ten Ramos zrobił, ale miał multum szans, by &quot;przynajmniej&quot; seta ugrać, a ten tiebreak ,gdzie prowadził 5-2 i w rezultacie przegrał 5-7 mówi wszystko...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Benneteau J. - Donskoy E. 1,30
Wybrałem na jutro jeden bank wg. mnie. Jak dla mnie różnica klasy, zwłaszcza biorąc formę oby zawodników. Francuz grywa ostatnio głównie w challach w hali, zaliczył jeden finał i jeden z nich wygrał przed tygodniem u siebie. W tych obu turniejach ogrywał naprawdę niezłych zawodników, tutaj turniej ATP wiec Julien na pewno ma ochotę na większą ilość punktów i $$. Rosjanin, gra u siebie ale tylko to za nim przemawia. Ostatnio gra co najmniej średnio, przegrywa w 1 lub 2 runach i to z naprawdę mało znaczącymi grajkami. Korty szybkie na pewno przemawiają na korzyść Francuza, Donkoy woli mączkę...
 
gju 134

gju

Użytkownik
Czy wzrost Kohliego też o tym świadczy?
Chora sytuacja, że na Niemca jest 2.05 w meczu z Mullerem, który gra bardzo przeciętnie.
Grajcie Andersona jutro. Dziś pierwsze co pomyślałem w trakcie meczu, że ktokolwiek wygra spotkanie GGL czy Kevin jutro wygra z Tommym. Niemiec potrafi pieknie zagrać, przyjemnie się na niego patrzy...ale Anderson, niestety, go połknie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom