>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Toronto, 06-12.08.2012

Status
Zamknięty.
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Hmm...Albo Funt o czymś nie wie albo to promocja przy poniedziałku....

F.Dancevic vs M.Kukushkin ???? Dancevic, Frank @ 1.60 (Panbet) ⛔ drugie podanie na poziomie drugiej setki WTA.. ????


Przecież Kukushkin na hardzie nie grał od Australian Open..Nie licząc meczu w Miami gdzie Dimitrov puknal go 6:2,6:2...
Dancevic nie dość że w gazie to jeszcze u siebie...Od połowy marca na tej nawierzchni w 20 meczach tylko 3 wtopy i jeden krecz..
Dostał od organizatorów dziką kartę..I bez problemów powinien się stawić w drugiej rundzie...
W sobotę zagrał elegancko w polfinale w Vancouver...przegrana trzysetowka ( w tym 2 TB) z Sislingiem ujmy mu nie przynosi..
Kukuskina przełamać raz w secie to obowiązek....A Kanadyjczyka - szczyt możliwości dla Kuku... ????
Funt ciśnie ostro ????

w powyżej wspomnianym półfinale w pierwszym secie Sisling nie miał żadnego bp..w drugim wykorzystał 1 na 3..a w 3 znów do TB Dancevic nie dał szansy na przełamanie tracąc zaledwie 1 pkt po pierwszym serwisie..który w całym meczu skuteczny na 85 %..
Powinno być szybko i w dwóch...Ale przezornego... ????

// A gdyby się ktoś zastanawial jak Kukushinowi idzie ostatnimi czasy na innych nawierzchniach to przez 2 ostatnie miesiące zagrał 5 razy w pierwszych rundach. ????
I tylko w pierwszych...
????

// Padło pytanie o zmęczenie po ubiegłym tygodniu u Dancevica...
Hmm..w Vancouver za półfinał zarobił 5 000$ i 30 pkt do rankingu.. W Toronto nie wychodząc na kort.. już zainkasował 9000 $ i 10 pkt...Przejdzie Kukushina i będzie 18000 i 45 pkt.
Padnie a się nie podda przed własną publika..tym bardziej że US Open tuż tuż..
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 101

marcinr

Użytkownik
Na wtorek zaplanowany jest mecz Benneteau/Gasquet - Mayer/Berdych (Toronto). Dla Berdycha ten sezon jest katastrofą, klapa na RG, Wimbledonie i IO. Teraz na twardej nawierzchni będzie się starał udowodnić że I runda Wielkiego Szlema to nie jest szczyt jego możliwości i godnie zaprezentuje się na US Open. Do tego służyć będą takie turnieje jak ten w Kanadzie. Jednorazowy debel z Mayerem ma być przetarciem dla Czecha (Dla FM zresztą też) przed występami singlowymi. Ani jeden ani drugi wybitnym deblistą nie jest ani też nigdy żadnego z nich nie fascynował. Odwrotnie para francuska - świetny występ na IO, zatrzymani dopiero przez genialną Brians Family. Dla nich występ w deblu nie jest katorgą, wręcz przeciwnie, po sukcesie na Igrzyskach będą chcieli utrzymać swoją pozycję w rankingu nawet kosztem singla. Analiza ulubionych nawierzchni, H2H, rankingu nie ma w tym przypadku większego sensu przy założeniu że francuzi potraktują debel poważnie a dla Mayera i Berdych to tylko rozgrzewka. Kurs 1,68 (bwin) chyba tylko za nazwiska, nie mam pojęcia dlaczego medaliśice olimpijscy tak nisko wyeniani są przez bukamcherów.
 
typpero 71

typpero

Użytkownik
Panowie co sądzicie o typie na Gonzaleza i Lipskiego w deblu? Grają przeciwko parze Kohlschreiber/Youzhny, którzy chyba jeszcze ze sobą nie grali.

Kurs na Gonzaleza i Lipskiego około 2. Szok. Może ktoś z nich ma jakąś kontuzję, czy co? Ktoś zna kulisy tego meczu?


nie kulisy tylko ich rywale to dobrzy debliści.

Ale obaj grają w singlu, wg mnie nie głupie żebyś spróbował na Gonzo i Lipskiego. To dość zgrany duet.
No tak, ale pytanie zasadnicze - czy Kolba i Jużny grali ze sobą mecze i mają jako takie zgranie? Z tego co widziałem na livesportsie - w statystykach nie ma żadnego ich meczu.

Kurs atrakcyjny, nie powiem, chyba się skuszę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Panowie co sądzicie o typie na Gonzaleza i Lipskiego w deblu? Grają przeciwko parze Kohlschreiber/Youzhny, którzy chyba jeszcze ze sobą nie grali.

Kurs na Gonzaleza i Lipskiego około 2. Szok. Może ktoś z nich ma jakąś kontuzję, czy co? Ktoś zna kulisy tego meczu?
nie kulisy tylko ich rywale to dobrzy debliści.

Ale obaj grają w singlu, wg mnie nie głupie żebyś spróbował na Gonzo i Lipskiego. To dość zgrany duet.


No tak, ale pytanie zasadnicze - czy Kolba i Jużny grali ze sobą mecze i mają jako takie zgranie? Z tego co widziałem na livesportsie - w statystykach nie ma żadnego ich meczu.
Kurs atrakcyjny, nie powiem, chyba się skuszę.
Kolba i Michał wygrali w Monachium w 2007 roku, w Rotterdamie na hali przegrali finał w 2008.

Na upartego można by powiedzieć ze są ograni... ale na strasznie upartego
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Haas jak już wspominałem ostatnio przed meczem z Mardym ,jest w wystrzałowej formie zdobywając dwa finały z rzędu, najpierw w Niemczech i przedwczoraj w Waszyngtonie. I jak jego sposób gry przekładał się na efektywność, tak w tym ostatnim finałowym meczu z Dolgopolovem po zdobytym pierwszym secie, nagle zapadł się pod ziemię. Dodatkowo dochodzi fakt zmęczenia po tych maratonach i tym bardziej może to mieć spore znaczenie w tym meczu, ponieważ po drugiej stronie stoi zawsze solidny, waleczny oraz obdarzony dobrymi warunkami fizycznymi Nalbandian. Argentyńczyk w tym roku bardzo dobrze spisywał się na hardzie i rozegrał nawet moim zdaniem chyba najlepszy swój mecz tego roku własnie na kortach amerykańskich podczas Indian Wells z Nadalem. Wcześniej pokonał samego Tsongę, a katem okazał się dopiero Tipsarevic, z którym mimo wszystko jakoś gra w tym roku mu się nie układa. Obdarzony dobrym serwisem, czy umiejętną grą z głębi kortu i mocnymi uderzeniami z fh czy bh. Haas także posiada podobne atuty i poza serwisem ten jednoręczny bh zdaje ostatnio egzamin na sześć, ale...... jak już wyżej wspominałem - na pewno odczuje te ostatnie tygodnie w nogach i jeśli tylko mecz sprowadzi się do 3 setów, co jest wielce prawdopodobne - to spore szanse widzę tutaj po stronie Davida, tym bardziej że na tego typu nawierzchniach gra bardzo przyzwoicie.

Tommy Haas - David Nalbandian @ 2,57 Pinnacle
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Hmm...Albo Funt o czymś nie wie albo to promocja przy poniedziałku....
F.Dancevic vs M.Kukushkin ???? Dancevic, Frank @ 1.60 (Panbet)

Przecież Kukushkin na hardzie nie grał od Australian Open..Nie licząc meczu w Miami gdzie Dimitrov puknal go 6:2,6:2...
Dancevic nie dość że w gazie to jeszcze u siebie...Od połowy marca na tej nawierzchni w 20 meczach tylko 3 wtopy i jeden krecz
Zdecydowanie popieram typ kolegi, sam gram i moim zdaniem jest to godny polecenia typ. Kursy spadają, choć tym to w tenisie bym się nie sugerował, bo turniej w Kitzbuhel pokazał, co się dzieje jak kursy spadają, ale w tym przypadku, myślę że będzie dobrze ????
Można łapać w Pinnacle po około 1.60, gdzie indziej 1.50.
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Nie wiem, może się nie znam, ale nie przesadzałbym z tym hurraoptymizmem. Większość zawodników grała na hardzie w marcu, tak ułożony jest kalendarz ATP. Jedynie Ci co nie załapali się na igrzyska oraz gracze challengerowi grali na hardzie.
Przywoływany wyżej Dimitrov to nie jest żaden cienias, jeden z większych talentów wg mnie.
Kukushkin całkiem dobry bilans na hardzie. Dancevic oczywiście jeszcze lepszy, ale zdarzają mu się wpadki jak np. 19 lipca z 650 w rankingu Besterem.
Tak naprawdę ciężko przewidzieć kto to wygra i jak to spotkanie będzie wyglądać, ale jak chcecie ryzykować to bardziej polecam over 22.5 po kursie 2 w Unibet. Wystarczy 7-6 6-4 dla Waszej peffki i będzie pokryte. Myślę jednak, że bd 3 sety. Osobiście gram, choć nie grubo. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Wiem że po meczu każdy mądry, ale oglądałem mecz i powiem szczerze że niesamowita miernota z tego Dancevica, przegrywał wszystkie wymiany, brak winnersów, jedyne punkty po to pierwszy serwis serwis lub błędy Kuku, w całym meczu nie miał nawet jednej szansy na przełamanie, przy podaniu Kazacha jak dziecko we mgle, trzeba będzie zacząć grać przeciwko Kanadyjczykowi, od dawna nic nie prezentuje, więc to się nie zmieni.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Stepanek - Dolgopolov 2 @ 1,48 Pinnacle
Zaraz mecz, mam juz pograne, lecz napisze kilka slow. Dolgopolov jest juz ograny na hardzie, ma za soba wygranu turniej w Waszyngtonie. Ogral tam Querreya, Haasa, wiec zawodnikow, ktorzy dobrze sobie radza na ten moment. Ukrainiec powinien byc w gazie i powinien wygrac ten mecz nawet 2:0. Stepanek nie gral od marca na hardzie, na igrzyskach przegral z Davydenka. Nie widze innego wyniku niz wygrana Aleksandra ????
Dodatkowy typ: Dolgo -1,5 @ 2,20
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 53

piwoor

Użytkownik
Panowie a co myślicie o jutrzejszym spotkaniu Cipolla - Murray? Kursy na tego pierwszego lecą w dół, biorąc pod uwagę, że Szkot wygrał Igrzyska, może będzie chciał odpocząć i odda mecz tak jak Dolgopolov? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jelinek 126

jelinek

Użytkownik
Panowie a co myślicie o jutrzejszym spotkaniu Cipolla - Murray? Kursy na tego pierwszego lecą w dół, biorąc pod uwagę, że Szkot wygrał Igrzyska, może będzie chciał odpocząć i odda mecz tak jak Dolgopolov? ????
Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie. Albo, albo. Możesz pograć za grosze. Osoby grające na poważnie za większe stawki bez zastanowienia odpuszczą bo &quot;kij wie&quot; jak to będzie.
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Monaco - Pospisil +4,5✅✅ Na styk ????
Typ: 2 1,83 Pinnacle


Jak dal mnie ten typ to perełka. Wczoraj Vasek pokazał na co go stać - silny serwis, trzymanie własnego podania i wykorzystywanie słabych momentów przeciwnika, co zaowocowało pokonaniem wyżej notowanego Włocha Seppiego. Dzisiaj trafia na kolejnego gracza, który MOIM zdaniem najlepiej czuje się na clayu, a gra na hardzie nie jest jego specjalnością. uważam, że młody Kanadyjdczyk nawet jeśli tego meczu nie wygra to na 65% pokryje ten handicap. Osobiście widzi mi się co najmniej jeden tie-breaker.

E: Czy ktoś z Was widział taki mecz w ATP na takim poziomie na hardzie żeby w secie na 12 gemów było 9!!! przełamań??!! Bo ja nie dowierzalem własnym oczom.
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie. Albo, albo. Możesz pograć za grosze. Osoby grające na poważnie za większe stawki bez zastanowienia odpuszczą bo &quot;kij wie&quot; jak to będzie.
Murray wygrał Igrzyska, więc nie ma co powoływać się na IO, było minęło, gramy dalej, a grać jest o co. Murray wygrał tutaj w 2009 i 2010 więc odpuszczania nie będzie, a nawet jeśli sobie trochę odpuści, to i tak na Włocha wystarczy, bo to zupełnie inna półka tenisowa.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Tak. Dolgo na pewno oddał kuźwa mecz. Bo co, bo był faworytem? Niektórym to przydałoby się wyczyścić mózg, a potem krok po kroku uczyć tenisa.
Ukrainiec zagrał słabiej niż na kortach US Series, dołożyć do tego Stepanka w dobrej dyspozycji = wygrana Czecha. Bo dla banalnych rozumów nie da się inaczej wytłumaczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Raonic - Troicki +4,5
Typ: 2 1,72 Bet365


Owszem Kanadyjczyk jest faworytem tego meczu, ale jego rywal także nie jest byle kim. Mimo potężnego serwisu Milosa uważam, że nie będzie on przełamywał Serba wiele razy gdyż nie czyni tego nawet z przeciwnikami dużo słabszymi. Uważam, że solidność i regularnośc Troickiego sprawią, że co najmniej raz będziemy świadkami Tie-breakera, a handi zostanie pokryte podobnie jak w typie który podawałem kilka godzin temu. Po prostu różnica klas nie jest taka wyraźna aby Raonic przełamywał więcej niż raz na set.
 
M 28

mitch

Użytkownik
Witam
Polecam na dzisiaj typ na Marcosa Baghdatisa, który dzisiaj zmierzy się z Marinem Cilicem.
W bet365 na cypryjczyka mamy kurs 2,62.
Moim zdaniem ten mecz to jest 50/50 być może nawet z lekką przewagą cypryjczyka.
Bagietka nieźle zaprezentował się na olimpiadzie urywając seta późniejszemu złotemu medaliście.
Ponadto Cilic wydaje się, że po lepszych kilku meczach znowu trochę &quot;przysiadł&quot;. Niby porażka z Hewittem nikomu nie uwłacza, ale jednak ja spodziewałem się więcej po chorwacie.
Bilans na hardzie 2:1 dla Marcosa, z tym, że dwie wygrane Cilica (druga na Clay) miały miejsce kiedy był w swojej szczytowej formie.
Reasumując - szanse mniej więcej równe, ale kurs zdecydowanie wyższy na cypryjczyka.
Marin Cilic (1,44) - Marcos Baghdatis (2,62) - typuje 2 (bet365)
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Kohlschreiber &amp; Tsonga @ 1.56 --&gt; Unibet
Chyba nie trzeba wiele pisać. Oba typy wydają się być bardzo pewne.
Kolba 19 lipca grał z Fogninim w Hamburgu na clayu (ulubionej nawierzchni Fabio) i pokonał Włocha 7-5, 6-2. Niemiec zdecydowanie bardziej lubi grać na hardzie, więc jego szanse jeszcze bardziej rosną. Tym bardziej, że dla Fogniniego hard to chyba najmniej ulubiona nawierzchnia. Bilans 33/50 jest druzgocący. Wymęczył zwycięstwa z Reynoldsem i Lu, ale Kolba to już za wysokie progi. Zagrałbym 2-0 dla Niemca, ale kto wie ile będzie przyzwyczajał się do kortu.
Co do Tsongi, to z góry patrząc jest faworytem. Wiem, że nie gra się raczej tak niskich kursów, ale ten bardzo mnie przekonuje. Raczej nie powinniśmy się martwić, że Francuz odpuści po IO. Przegrał 2 sierpnia z Djokoviciem, więc miał już kiedy odpocząć. Tsonga świetny na hardzie, Chardy przeciwnie. Dodając jeszcze formę jaką Jeremy zaprezentował ze słabiutkim Youngiem, porażka Jo byłaby mega wielką sensacją.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Kohlschreiber &amp; Tsonga @ 1.56 --&gt; Unibet

Chyba nie trzeba wiele pisać. Oba typy wydają się być bardzo pewne.

Kolba 19 lipca grał z Fogninim w Hamburgu na clayu (ulubionej nawierzchni Fabio) i pokonał Włocha 7-5, 6-2. Niemiec zdecydowanie bardziej lubi grać na hardzie, więc jego szanse jeszcze bardziej rosną. Tym bardziej, że dla Fogniniego hard to chyba najmniej ulubiona nawierzchnia. Bilans 33/50 jest druzgocący. Wymęczył zwycięstwa z Reynoldsem i Lu, ale Kolba to już za wysokie progi. Zagrałbym 2-0 dla Niemca, ale kto wie ile będzie przyzwyczajał się do kortu.

Co do Tsongi, to z góry patrząc jest faworytem. Wiem, że nie gra się raczej tak niskich kursów, ale ten bardzo mnie przekonuje. Raczej nie powinniśmy się martwić, że Francuz odpuści po IO. Przegrał 2 sierpnia z Djokoviciem, więc miał już kiedy odpocząć. Tsonga świetny na hardzie, Chardy przeciwnie. Dodając jeszcze formę jaką Jeremy zaprezentował ze słabiutkim Youngiem, porażka Jo byłaby mega wielką sensacją.
Pomijasz w przypadku tych typów bardzo istotne informacje.

1) Kohlschreiber nie pojechał na Igrzyska z powodu kontuzji po turnieju w Kitzbuhel
2) Tsonga po meczu z Djokovicem grał jeszcze 3 mecze deblowe, więc tak naprawdę cały turniej olimpijski był w grze i aż tyle wolnego co piszesz nie miał.
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Pomijasz w przypadku tych typów bardzo istotne informacje. 1) Kohlschreiber nie pojechał na Igrzyska z powodu kontuzji po turnieju w Kitzbuhel 2) Tsonga po meczu z Djokovicem grał jeszcze 3 mecze deblowe, więc tak naprawdę cały turniej olimpijski był w grze i aż tyle wolnego co piszesz nie miał.
1) Przyznam, że nie oglądałem turnieju w Austrii jednak widzę, że mecz dograł do końca. Faktycznie mógł być kontuzjowany, mógł jednak też po prostu zrezygnować z udziału w IO widząc, że nie ma realnych szans na medal i podać taki powód. Czekaliśmy wtedy przecież kiedy odpuści, a on grał na maxa ten turniej. Skoro jednak zgłosił się do turnieju to raczej powinno być ok. A Fognini to naprawdę na tej nawierzchni nie będzie trudny rywal.
2)Przyznam bez bicia, że tutaj pokpiłem sprawę. Jednak turniej ATP 1000 więc punkty do zgarnięcia są. Liczę, że nie odpuści, a Chardy masa niewymuszonych błędów z Youngiem, to co mówić o Francuzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom