>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Toronto - 25.07-31.07.2016

Status
Zamknięty.
sowicjusz 68

sowicjusz

Użytkownik
Cliic - Karlovic 1 @1,50 sportingbet ⛔
Zgadzam się z uzytkownikiem Sobolekk, że Ivo jest w dobrej dyspozycji, lecz w ciągu ostatnich 14 dni rozegrał 12 meczy.
Jest tylko człowiekiem i to do tego 37 letnim, a wiadomo że regeneracja już nie ta co u 25 latka.
W ostatnich dniach zmęczenie jest już widoczne poprzez sposób poruszania się na korcie.
Myślę, że Cilic to wykorzysta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
dzisiaj moim zdaniem &#39;kilka&#39; kursow underdogow spokojnie do pogrania, przestrzegam przed graniem na: Isnera, Stepanka, Socka, Monflisa, Thiema, Goffina, tu mamy 6 graczy, gdzie kurs oscyluje w granicach 1.20-1.40, wyrzucanie pieniedzy w bloto, wystarczy, ze 2 underdogow nam cos pokaze i mamy pozamiatane... ???? delikatnie pogram w strone tych &#39;slabszych&#39; ;)
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Jak stawiacie Fogniniego dzisiaj? Kurs nie powala,ale Włoch jest w gazie.Jesli ograł Amerykanina,to z Donaldsonem też nie powinien mieć kłopotów,ale wszyscy wiemy jak z psychiką u szalonego Włocha.Może też dojść zmęczenie.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Jak stawiacie Fogniniego dzisiaj? Kurs nie powala,ale Włoch jest w gazie.Jesli ograł Amerykanina,to z Donaldsonem też nie powinien mieć kłopotów,ale wszyscy wiemy jak z psychiką u szalonego Włocha.Może też dojść zmęczenie.
zasada jedna z wielu, na Foga gra sie tylko jak jest underdogiem... ;)
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Jak stawiacie Fogniniego dzisiaj? Kurs nie powala,ale Włoch jest w gazie.Jesli ograł Amerykanina,to z Donaldsonem też nie powinien mieć kłopotów,ale wszyscy wiemy jak z psychiką u szalonego Włocha.Może też dojść zmęczenie.
Przeciez Johnson sie podlożył to jakie ograł?Po prostu Amerykanin chce sobie odpocząć więc olał mecz.
Na forum to widzę w tenisie typowanie pod dyspozycje dnia.
Granie kursów 1.30 na zwycięzców z ubiegłego tygodnia(Wickmayer) to jakiś śmiech na sali ale na forum to normalka.
Ja gram dzisiaj handicapy na przeciwników servicmanów.Kursy pobiorę koło 2.00 a gram przeciwko Isnerowi,Mullerowi i Karlovicowi.Serwis nic nie znaczy w Toronto a te chłopy chyba powinny trochę odpocząć ile oni grają ostatnio!?
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Pouille Lucas - Ram Rajeev
Pinnacle Sports 2:0, 2.13

Moje ostatnie 10 typów to 8✅ i 2⛔ więc nie jest najgorzej ;). Faworytem w tym spotkaniu będzie młody Francuz (1994 rok) z 23 miejsca ATP więc jest tylko o 2 oczka niżej od swojego rekordu. Wielu z nas ma za wielkie talenty Zvereva, Corica, Fritza, Edmund a Pouille mam wrażenie, że jest jakoś mniej brany na tapetę, może się mylę. Lucas jak na swój wiek w tym roku miał wiele dobrych występów. Patrząc od początku roku: ćwierćfinał w Brisbane i pokonanie Goffina, 4 runda Miami i pokonanie Gaby, GGL oraz Ferrera, 3 rudna Monte Carlo i pokonanie Gasqueta, finał w Bukareszcie, półfinał w Rzymie i pokonanie raz jeszcze Ferrera no i oczywiście ostatnio ćwierćfinał Wimbledonu gdzie pokonał np. Del Potro i Tomica. Naprawdę mnóstwo kapitalnych wyników. W tym turnieju natrudził się w pierwszej z nijakim Gomezem w trzech setach, więc uznaję to za przetarcie po trawie i jednym meczu Davis Cupu na hali. Pouille potrafi grać na każdej nawierzchni, ma 185 cm wzrostu co nie czyni go mega serwis-manem, ale serwuje bardzo mocno coś jak Struff. Jeśli doda do tego niebezpieczny forhend to właśnie wychodzą mu świetne mecze, o jakich wcześniej pisałem. Ale młodość ma do siebie to, że potrafi 3 kapitalne spotkania a później jeden czy dwa beznadziejne.
Jego rywalem będzie Amerykanin z 118 miejsca ATP gdzie najwyżej był 56. Tak naprawdę obecny sezon ma bardzo marny. Jedynie dojście na początku roku, w lutym podczas Dalary Beach do finału jakoś go ratuje. Zagrał on tam 4 dobre mecze gdzie pokonał Tomica, Marchenko, Backera i Dimitrova (chociaż kto teraz go nie pokonuje ???? ). Także od lutego aż po dzisiaj nic konkretnego nie ugrał. Nawet na trawie gdzie jest jakoś groźny przez swój serwis nic nie ugrał. Tutaj w Toronto pokonał Gulbisa 6:4, 6:2 gdzie jest to swego rodzaju niespodzianka, ale pamiętajmy, iż Łotysz nie jest w formie od 2 sezonów? Nawierzchnia w Toronto jest raczej wolna w przeciwieństwie do tej z Waszyngtonu i to jego dobry serwis wiele traci. Więc musi mu siedzieć serwis, bo jeśli ten element mu nie wychodzi to pojawiają się wielkie problemy. Marny bekhend i słabe poruszanie po korcie sprawiają, iż często przegrywa dość łatwo.
Jeśli Lukas nie będzie miał głupiego zastoju to może spokojnie pokonać Rama 2:0 i tak też stawiam.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
panowie myślał ktoś nad deblem Kubot/Peya ?
grali ze sobą coś już a kurs na nich oscyluję w granicy 1.70
a Matkowski/Mirnyj to chyba nie jest para nie do przejścia?
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
dzisiaj moim zdaniem &#39;kilka&#39; kursow underdogow spokojnie do pogrania, przestrzegam przed graniem na: Isnera, Stepanka, Socka, Monflisa, Thiema, Goffina, tu mamy 6 graczy, gdzie kurs oscyluje w granicach 1.20-1.40, wyrzucanie pieniedzy w bloto, wystarczy, ze 2 underdogow nam cos pokaze i mamy pozamiatane... delikatnie pogram w strone tych &#39;slabszych&#39;
Wymieniłeś ciekawe spostrzeżenia co do grania underdogów, jednak najlepszym meczem w który warto zainwestować jest Stevan Diez przeciwko Tomicovi... Gonzalez odwalał maniany w kwalach z Siguonami Besterami a jednak łamał jak chciał Tomica i solidnie się mu postawił, Diez zagrał bardzo dobrze z Edmundem serwis siedział gra u siebie i moim zdaniem to najlepszy mecz przeciwko underdogowi na dziś. Amen.
Przeciez Johnson sie podlożył to jakie ograł?
Jakie podłożył, Dżonson to mega drewno czy ty tego nie zauważyłeś, ten zawodnik niedługo powróci poza top100 tam gdzie jego miejsce, 1 mu nie siadała to jak miał wygrać jakiekolwiek wymiany z Włochem?
 
szpil 313

szpil

Użytkownik
A co sądzicie o pograniu Kanadyjczyka Shapovalova? Dimitrov nie jest kimś nie do przejścia. W poprzednim starciu Japończyk pokazał, że z głową Dimy nic się nie zmieniło, za to Shapovalov na pewno będzie miał dużo motywacji i duże wsparcie.
 
sowicjusz 68

sowicjusz

Użytkownik
Ja bym raczej wchodził trochę bezpieczniej np. Shapovalov +1,5 seta @2,0 ( na obecną chwilę - raczej spadnie ).
To jest jednak Dymitrow, a Shapovalov to młody i niedoświadczony tenisista - może wygrać seta a później przegrać dwa kolejne do dwóch.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Jack Sock(-1,5s) – Donald Young 1 @ 2.07 Pinnacle 3.5/10j ✅

W tym spotkaniu dość odważnie gram w stronę faworyta, którym oczywiście jest Jack Sock. Mam ku temu mocne argumenty. Pierwszym z nich jest fakt, że Sock jest graczem po prostu lepszym i stabilniejszym. Young kilka lat temu uznawany był za mega talent, ale przypuszczenia ekspertów tenisowych nie sprawdziły się i jest to zawodnik przeciętny, który kręci się w granicach 50 miejsca w rankingu.

Sock jest 3 lata młodszy, ale może pochwalić się lepszymi osiągnięciami od rodaka. Obecnie jest graczem trzeciej dziesiątki rankingu, ale myślę, że w swojej karierze poprawi ten wyniki i znajdzie się przynajmniej w TOP 20.

Kolejnym argumentem w stronę Jack’a jest jego pozytywny bilans z graczami leworęcznymi. Wynosi on 29-12. Statystyka naprawdę imponująca, która zwraca uwagę.

W bezpośrednich pojedynkach między tymi graczami mamy bilans 3-0 na korzyść młodszego Amerykanina. Wszystkie znaki wskazują, że do kolejnej rundy awansuje Jack Sock. Myślę, że Young nawet seta w tym spotkaniu nie ugra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
D 570

duff999

Użytkownik
Jakie podłożył, Dżonson to mega drewno czy ty tego nie zauważyłeś, ten zawodnik niedługo powróci poza top100 tam gdzie jego miejsce, 1 mu nie siadała to jak miał wygrać jakiekolwiek wymiany z Włochem? Widzę że tutaj stawiali ludzie domy na Johnsona bo Dollarsbanker.blogabet tak postawił.
Fognini zagrał wczoraj świetny mecz zza linii. Trzymał mega wymiany jak ściana. Byś się wstydził pisać takie dyrdymały jak to , że Steve jest drewnem. Zawodnika , który jest typowym runnerem z b dobrym fh i rotacją nazywać drewnem. Kolejne bzdury o powrocie za top 100 kiedy aktualnie osiągnął swój najwyższy ranking i sezon zapewne skończy w top 20 , a przed rozpoczęciem startów w ATP wróżono mu stałe miejsce w top 10 . Nie jest takim dominatorem jakim miał być , ale to conajmniej b solidny tenisista. Nie żadne drewno.
 
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Ja dziś proponuje zagrać takie zdarzenia:
1.Sam Querrey-Goffin David typ 2 kurs 1,44
2.Dominic Thiem-Kevin Anderson typ 1 kurs 1,65
3.Marin Cilic-Ivo Karlovic typ 2 HG 0-2,5 kurs 1,78
Ako:4,22 Bukmacher:pinnacle
1.Stawiam na zwycięstwo Belga.Po znakomitym wystepie na Wimbledonie nie zagrał w żadnym turnieju.Belg w 1/16 finału trafił na dobrze spisującego się w ostatnim czasie Amerykanina Sama Querreya,ktory w poprzedniej rundzie wygrał 2:0 z Kanadyjczykiem Dancevicem.Przyjechał na turniej wypoczęty i bedzie chciał zajśc jak najdalej.Belg jest znakomity technicznie i uważam ze bedzie szybkie 2:0 dla Belga ktory jest juz topowym tenisistą.Kursik bardzo przyjemny
2.Kursy wysokie na Austriaka dlatego pobieram je z pocałowaniem ręki.Thiem ostatni turniej grał u siebie w Austrii gdzie przegrał gładko 2:0 i tak jak Goffin przyjechał do Toronto zajśc jak najdalej.Anderson w poprzedniej rundzie wyeliminowal Troickiego gdzie wygrał 2:0.Spotkanie nie było jakieś bardzo ciekawe.Reprezentant RPA według mnie gra w kratke i dziś stawiam także 2:0 na korzyśc faworyta buków.Jak Thiem zagra na 100% i wszystko bedzie gralo to mecz jest jego.
3.Wszyscy dr Ivo spisywali juz wczoraj na straty gdzie wygrał 2:1.Ja ide w dtrone handicapa gemowego bo w meczu mogą sie zdarzyc 2 tie-breaki i Cilic jak i Karlovic moga wygrac tu 2:0.Kursiki przyjemne.Cilic w pucharze Davisa prezentował sie bdb.Co do Ivo jedyne co mnie martwi czy wytrzyma kondycyjnie bo to jego kolejny mecz a kondycja juz nie ta sama co 10 lat temu.Ivo w Waszyngtonie doszedł aż do finału gdzie uległ po walce z Monfilsem 2:1.Mecz napewno bedzie wyrownany dobrze także over gemowy.Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych :cool:
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Ja dziś proponuje zagrać takie zdarzenia:
1.Sam Querrey-Goffin David typ 2 kurs 1,44
2.Dominic Thiem-Kevin Anderson typ 1 kurs 1,65
3.Marin Cilic-Ivo Karlovic typ 2 HG 0-2,5 kurs 1,78
Ako:4,22 Bukmacher:pinnacle
1.Stawiam na zwycięstwo Belga.Po znakomitym wystepie na Wimbledonie nie zagrał w żadnym turnieju.Belg w 1/16 finału trafił na dobrze spisującego się w ostatnim czasie Amerykanina Sama Querreya,ktory w poprzedniej rundzie wygrał 2:0 z Kanadyjczykiem Dancevicem.Przyjechał na turniej wypoczęty i bedzie chciał zajśc jak najdalej.Belg jest znakomity technicznie i uważam ze bedzie szybkie 2:0 dla Belga ktory jest juz topowym tenisistą.Kursik bardzo przyjemny
2.Kursy wysokie na Austriaka dlatego pobieram je z pocałowaniem ręki.Thiem ostatni turniej grał u siebie w Austrii gdzie przegrał gładko 2:0 i tak jak Goffin przyjechał do Toronto zajśc jak najdalej.Anderson w poprzedniej rundzie wyeliminowal Troickiego gdzie wygrał 2:0.Spotkanie nie było jakieś bardzo ciekawe.Reprezentant RPA według mnie gra w kratke i dziś stawiam także 2:0 na korzyśc faworyta buków.Jak Thiem zagra na 100% i wszystko bedzie gralo to mecz jest jego.
3.Wszyscy dr Ivo spisywali juz wczoraj na straty gdzie wygrał 2:1.Ja ide w dtrone handicapa gemowego bo w meczu mogą sie zdarzyc 2 tie-breaki i Cilic jak i Karlovic moga wygrac tu 2:0.Kursiki przyjemne.Cilic w pucharze Davisa prezentował sie bdb.Co do Ivo jedyne co mnie martwi czy wytrzyma kondycyjnie bo to jego kolejny mecz a kondycja juz nie ta sama co 10 lat temu.Ivo w Waszyngtonie doszedł aż do finału gdzie uległ po walce z Monfilsem 2:1.Mecz napewno bedzie wyrownany dobrze także over gemowy.Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych :cool:
Panie Januszu!!
Jak można pisać z taką pewnością o spotkaniach Thiem-Anderson i Cilic-Karlovic??!!??
Dominikovi nie leży jakoś Kevinv bo przegrywał już z nim 5 razy i w tym czasie ugral tylko jednego seta!!!
Co do Karlovica też bym się mocno upierał. Chlop grał swoje do wczorajszego spotkania. Nie funkcjonował już serwis tak jak wcześniej a to tylko wina Fritza ( a raczej braku doświadczenia ) że nie wygrał tego meczu.
Mam nadzieję że nikt z osób które korzystają z forum by pobrać skuteczne typy nie zagrał za większe stawki tych spotkań.
P.S. Nie chcę siać złowrogiej propagandy ale ten wpis by odwiedzić Pana temat żeby zarobić też uważam że nie jest na miejscu. 1000 zł wystarczył na 6 typów i dwa czy trzy dni grania. Żenada Panie żenada
Wystarczy śledzić media społecznościowe, żeby dowiedzieć się, że Fritz przegrał też z kontuzją./Macko18
Tym bardziej umniejsza to sukces wygranej Karlovica
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hentai 130

hentai

Użytkownik
Ryan Harrison - Tomas Berdych
Handicap gemów - 1 (+4,5)]
Kurs @1.877 Pinnacle

Na dzisiaj znalazłem taki typ. Berdych nie przekonał mnie swoją grą z Borną Coricem. Mimo że wygrał długo zajęło mu szukanie recepty na młodego Chorwata i dzisiaj też liczę na to że Harrison który ostatnio notuje całkiem dobre wyniki pokryje to Handi. Dodatkowym argumentem jest fakt ze na ostatnie 21 meczów Amerykana z których przegrał 9 pokrył we wszystkich Handicap 4,5 co świadczy o tym że nie poddaje się nawet po źle rozpoczętym secie i walczy o każdego gema. 6-4, 6-4 spokojnie do ugrania, a może nawet coś więcej. Powodzenia!

4:6,7:6,4:6 ✅
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Jakieś opinie o meczu &quot;Goffe&quot;?
Osobiście dziś gram Goffina po kursie 2.10 ⛔⛔
szkoda , niewiele brakło...

W mojej opinii mecz 50/50 więc gram wyższy kurs co do wczorajszego meczu Monfilsa gdyby jego rywal wykorzystał piłkę setową i wygrał 1 set murzynka nie byłoby dziś w 1/8 finału . Myślę że dziś nastapi zapaść formy Gaela i w tym głównie upatruje triumf Belga , zabije go swoją regularnością. Po 2 jest wyżej rozstawiony niż Francuz .
 
jamajca1 75

jamajca1

Użytkownik
Osobiście dziś gram Goffina po kursie 2.10
W mojej opinii mecz 50/50 więc gram wyższy kurs co do wczorajszego meczu Monfilsa gdyby jego rywal wykorzystał piłkę setową i wygrał 1 set murzynka nie byłoby dziś w 1/8 finału . Myślę że dziś nastapi zapaść formy Gaela i w tym głównie upatruje triumf Belga , zabije go swoją regularnością. Po 2 jest wyżej rozstawiony niż Francuz .
A sraki murzyn nie dostanie ? Mogłeś nawet to napisać i to by było więcej warte jak twoje kazamaty. Popsil to miał setowe ale na 1 set a nie mecz. Na tym hardzie bardziej pewny Belg i to z Monfilsem ? Jak Goffin zagra regularnie tylko regularnie to czarny go zabije !! Wczoraj Querrey jakby nie mial kontuzji to by pokazał regularność Belgowi ale w drodze do szatni. Tu strach grać czarnego bo to wariat czyl to zakład typu no way.
 
T 86

tenisowywariat

Użytkownik
Osobiście dziś gram Goffina po kursie 2.10
W mojej opinii mecz 50/50 więc gram wyższy kurs co do wczorajszego meczu Monfilsa gdyby jego rywal wykorzystał piłkę setową i wygrał 1 set murzynka nie byłoby dziś w 1/8 finału . Myślę że dziś nastapi zapaść formy Gaela i w tym głównie upatruje triumf Belga , zabije go swoją regularnością. Po 2 jest wyżej rozstawiony niż Francuz .
Argumenty tak wyszukane, że głowa mała. Monfils jest w gazie, do tego Goffin w Toronto gra pierwszy turniej na hardzie. W pierwszym meczu krecz Querreya i za długo Belg sobie nie pograł. Uważam, że Francuz jest tutaj faworytem i kursy są bardzo dobrze wystawione, w dodatku w Sportingbet można złapać La Monfa po 1,80 co już jest bardzo opłacalnym manewrem.
 
P 87

plmati

Użytkownik
Oglądał ktoś wczoraj Dimitrova? (tzn dzis w nocy) bo ciekawi mnie czy Ivo mu da rade

Dimitrova nie widziałem, ale oglądałem ostatnie 5 spotkań Karlovica i jego dyspozycja serwisowa jest obecnie genialna... Dimitrov w tym sezonie gra tragedie, zawsze ma problem z zawodnikami którzy grę opierają na serwisie... Niby nie powinien mieć dzisiaj większych szans przy podaniu Karlovica, ale wiadomo ile lat ma Karlovic i po takiej serii spotkań zmęczenie musi się kiedyś pojawić.. Mimo wszystko idę w stronę Karlovica. :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom