>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Umag, Kitzbuhel, Gstaad, Washington - 18.07-24.07.2016

Status
Zamknięty.
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Karlovic I. - Monfils G. 1 @ 2.75 pinnacle

Chcecie porównywać kariera Monfilsa i Karlovica ? No właśnie... nie ma czego porównywać. Argumenty typu drewno, traktuję z dużym dystansem. 2 Finał i to na innej nawierzchni mówi jedno IVO jest w gazie. Absolutnie nie odważył bym się postawić ani grosza na Monfilsa po takim kursie.



Wróżenie z fusów. Jak go przełamie i wygra seta, to pozostaje jeszcze jeden a łatwo nie będzie. Czytam i oczom nie wierzę. Czy oglądaliście mecze Ivo ? Jego serwis powala na kolana i działa mocno deprymująca na zawodników. Uważam, że Monfils może sobie zabrać popcorn na ten pokaz petard. Nie wierze w bajki o świetnym returnie. Powodzenia
Zgodzę się ze wszystkim tylko nie ostatnim zdaniem. Monfils naprawdę ma świetny return, ale w tym meczu nie pomoże. Piły Karlovica podskakują tak wysoko przy tej jego sile, że są nie do odebrania. Jedyna szansa na return to drugi serwis i tutaj pytanie czy Monfils zagra, aż tak genialny mecz żeby takie serwisy kończył winnerami
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Karlovic vs Monfils
over 23.5 |1,80| Pinnacle
✅

Dla mnie osobiście jest to bet dnia. Nie pograł bym Francuza po 1,50 bo jak dla mnie Ivo tutaj spokojnie doprowadzi do taja, jak nie do dwóch a może i trzech. Wiadomo, że Gael gra świetnie na returnie, ale moim zdaniem na serwis doktorka to nie wystarczy. Francuz ogarnął się, jeśli chodzi o zachowanie, dziś gra o tytuł więc na pewno będzie grał na 200%. Tutaj nie ma co pisać o obu zawodnikach bo sprawa jest prosta jak drut, obaj będę trzymać swoje podanie i tutaj ten over pokryją z palcem... Nic tylko grać!
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Karlovic-Monfils 2 @1.5 expekt
Musze przyznac sie bez bicia, ze byl to najsalbszy moj tydzien w typowaniu od momentu zarejestrwania sie tutaj, czyli 2013 roku. Mam wiec nadzieje, ze chociaz na kocu typ bedzie dobry. Mam nadziej, ze wygra Monfils. Francuz swoja droga wraca tutaj po kilku latach, kieedy przrgeal waszyngtonski finalz Radkiem Stepankiem. Karlovic mnie zszokowal. Licze jednak na Monfilsa. Francuz potraif zagrac wybornie jak na przyklad w tym roku w Miami. Monfils mial przerwe i chyba przyjechal maksymalnie przygotowany na tournee po Ameryce. Tyle.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Karlovic Ivo - Monfils Gael
1 handicap + 1.5 seta, Pinnacle Sports 1.69

7:5, 6:7, 4:6 ✅ Skoda Ivo,ze nie wygrał ???? miał 5:4 w drugim secie i serwis. Później już spuchł. Ale tyl na plus i to najważniejsze ????
To czas na finał! ???? O Francuzie pisałem dwukrotnie więc oto moje słowa:
Faworytem w tym spotkaniu według faworytów jest Monfils. Nie można się temu dziwić, ponieważ obecny sezon może jak na razie zaliczyć do dobrych. Na 29 meczów wygrał 23 w tym 12/3 ma na hardzie. Na pierwszy rzut oka to bardzo dobra statystyka, ale przypatrzmy się temu bliżej. W Australian Open doszedł do ćwierćfinału przegrywając tam z Raoncem pokonując po drodze Sugitę, Mahuta, Roberta i Kuznietzova. W Indian Wells ćwierćfinał i wygrana z Carreno Bustą, Ramosem Vinolasem i Delbonisem. Ćwierćfinał w Miami i pokonanie Ito, Ceuvasa i Dimitrova. No i? Stracił tylko dwa sety to się rzuca w oczy. Ale ja nie o tym....nie pokonał on nikogo znaczącego, kto miał mu zagrozić Dimitrov, który jest bez formy i właśnie urwał seta czy jakieś Delbonisy? Soryy...ale nie pokonał nikogo znaczącego. A przegrywał dwa razy z Ronicem i raz z Nishikori. W obecnym turnieju pokonał Lu oraz Corcia, czyli gości, którzy są w jego zasięgu. Jego najlepszy występ w tym sezonie to finał z Monte Carlo gdzie przegrał z Nadalem a mógł tam wygrać, ale brakło paliwa, ale zostawiam tamten turniej, bo to inna nawierzchnia. Francuz to oczywiście wielki talent i niestety jeden z największych niespełnionych talentów. Gość ma wszystko, aby wygrywać w wielkim szlemie i co? Żadnego finału, tylko jeden półfinał z 2008 roku w Paryżu. Od wielu lat Gael świrował pawiana na korcie i przez to przegrywał mecze, od dłuższego czasu to się zmieniło na szczęście. Niestety mimo wspaniałych warunków fizycznych, wyszkolenia technicznego, mega szybkości i gibkości to często najważniejsze mecze przegrywał ot, tak obok nich przechodził. Aha i jeszcze jedno.... Kurs na Francuza w mojej opinii śmierdzi na kilometr....Z Lu wystawili na niego 1.50, z Coricem 1.40 i teraz z Querreyem 1.55? Czyli buki stawiają umiejętności obecnie na tej samej linii Lu z Querreyem czy z Coricem. Dla mnie to maga niezrozumiałe.
Po tym wszystkim pokonał Sama 6:4m 3:6, 6:1. Nie oglądałem tego meczu, bo zasnąłem, ale tak jak przewidywałem, iż to nie będzie jednostronny pojedynek.
No i Monfils pokonał z palcem w d*pie Zvereva, który miał totalną zapaść, o jakiej pisałem. Ale dyspozycja serwisowa, return oraz ogólny całokształt gry czarnoskórego dał wizję ogromnej formy,a taka będzie potrzebna na mecz z Karlovicem.
Który to raz Chorwat już nas zaskakuje, mimo że ma 37 lat? To, co on wyprawia jest niesamowite. Pierwsze miesiące w bieżącym roku grał tragicznie, serwis totalnie mu nie siedział a Ivo bez serwisu jest mniej groźny o 70%. Pod koniec lutego trafiła się kontuzja stawu kolanowego, na szczęście tylko coś drobnego. Na jego nieszczęście zaczął się sezon na mączce, czyli na jego najgorszej nawierzchni, ale udało mu się pokonać Lajovica czy Groszka gdzie nie był faworytem. Z czasem coś drgnęło w jego formie i zaczęła rosnąć bardzo powoli gdzie po drodze miał wtopę z Lacko na Wimbledonie. Ale to właśnie po Wimbledonie eksplodował z formą. Wygrał turniej w Newport na trawie i teraz doszedł do kolejnego finału gdzie nie stracił żadnego seta. Na pewno trzeba szanować Chorwata za osiągnięcia w jego wieku i po drugie, co ważniejsze za to, że tutaj od drugiej rundy był underdogiem i te mecze wygrywał po 2:0.
Na dzień dobry miał Bakera wracającego wiecznie po kontuzjach więc raczej formalność, ale później pokonał Tomica, Socka i Johsona bez straty seta. Czyli pokonał w miarę młodych tenisistów patrząc pod kątem Monfilsa. Czego się można obawiać? Na pewno zmęczenia tymi wszystkimi meczami, młodzieniaszkiem Ivo nie jest więc kondycja nie taka. Moim zdaniem, jeśli przegra pierwszego seta to później już tego nie wyciągnie. Dzisiaj będzie grał z Monfilsem, czyli gościem znacznie groźniejszym i bardziej doświadczonym od poprzednich rywali, półka na pewno wyżej. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Francuz 3:2, ale wszystkie te mecze były rozgrywane bardzo dawno temu, bo w latach 2007-2011.
Kolejny raz jestem pod wrażeniem ilości asów Karlovica....zaserwował ich w tym turnieju 80!!!! (jeśli dobrze policzyłem) Co daje nam średnią 20 na mecz. A pamiętajmy, że to nie jest trawa, tylko hard, owszem bardzo szybki, ale co innego niż trawa. Monfils również fenomenalnie serwuje ale pod tym względem to niższa liga. O przełamanie będzie trudno z jednej, jak i z drugiej strony. Lecz moim zdaniem Ivo tutaj powalczy i ma ogromne szanse, oczywiście w tie breakach których w ostatnich dwóch turniejach rozegrał 10 i 9 z nich wygrał. Moim zdaniem i minimum jednego może wygrać z Gaelem. Ivo, mimo że ma swoje lata to rok temu potrafił wygrać z Wawrinką, Simonem, Ronicem, Tsongą, Berdychem czy Djokovicem. Tak było to w tamtym sezonie, ale tak naprawdę rok różnicy to jeszcze nie przełom. Więc Ivo nakur**iaj serwisem i się nie zatnij, bo będzie tragedia, powodzenia! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
to stawiaj wszystko na Monfilsa:p wiesz, po 1 nie uzywał bym raczej slowa dziadek bo trzeba doceniac ze do tego wieku ciagle gra i jest dosc wysoko w rankingu, po 2, na serwisie KArlovicia do tej pory nikt nie mogl nic zrobic tak samo, mowie, over gemow
jestem zbyt duzym realista, zeby postawic swoje mieszkanie warte pol miliona na idiote, ktory potrafi przegrac z kazdym, jak i wygrac z kazdym ;) poza tym wiemy, ze tenis to dyscyplina, w ktorej latwo dac X tysiecy dla jednego zawodnika, zeby &#39;poczul sie slabo&#39;, wiec dla mnie wybor jest prosty... ale za pare zlotych spokojnie mozna grac. Ja wyrazilem tylko swoja opinie.

a kim on jest jak nie dziadkiem tenisowym? cos jak Buffon we Wloszech, oczywiscie poklony dla nich, ale nie popadajmy w hurraoptymizm ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
mastermaciej 173

mastermaciej

Użytkownik
24.07.2016 21:05
Gael Monfils - Ivo Karlovic
GAEL MONFILS PONIŻEJ 2,5 PODWÓJNYCH BŁĘDÓW
kurs: @1,68 // 1xbet

Nie ma co wchodzić mocno, bo oczywiście to również zależy od dyspozycji dnia, ale jak dla mnie niezrozumiała linia. Francuzowi serwis w Waszyngtonie siedzi. W ostatnich dwóch meczach popełnił zaledwie jeden podwójny błąd, a dzisiaj jest przecież finał, więc koncentracja będzie jeszcze większa. Przeczytałem każdy post o tym finale i zdania są totalnie podzielone. Ja bym z czystej sympatii do Gaela stawiał na niego, jednak serwis Ivo imponuje. Ja idę w stronę podwójnych błędów. Jeśli Monfils w swoim stylu się nie podpali to nie powinno być żadnych problemów z rozliczeniem na plus.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Można próbować: Ivo Karlovic podwójny błąd jako pierwszy @1,45 // 1xbet
 
L 39

luquu

Użytkownik
Fabio Fognini vs Andrej Martin
Over 20,5 gema, bet365 1,83

Witam, z dzisiejszych finałów najbardziej ciekawi mnie ten rozgrywany w Umag. Idę w strone zaciętego meczu, a przynajmniej 1 seta a to powody dla których to robię:
-Fog ma nature pajaca, 5 setówki w pierwszych rundach to jego żywioł. Zagrania genialne przeplata z prostymi błędami.
-Drabinka Foga i Martina to niebo a ziemia. Fog pokonał w Umag 3 graczy znacznie niżej notowanych od siebie. Przy czym Eliasowi w pół-finale wysiadła psychika, był cieniem samego siebie z wcześniejszych meczy. Martin odwrotnie 4 mecze w których 4x był skazywany na pożarcie, a jednak wygrał
-Niska linia overa. Nie sądzę, żeby tu było szybkie 6:3 6:3, Martin pokazał że ręka mu nie drży, jeżeli da rade pod względem mentalnym to jestem spokojny o ten over.
-Jest to w końcu finał, rzadko spotyka się finały w tenisie męskim bez zaciętego seta.
Można też pograć +4,5 gema.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Swoją drogą wladze tenisa trochę śpią, wymyślili go tyle lat temu i nic nie zmieniają ( mam na myśli wysokość siatki ) przecież kiedyś średnia wzrostu była dużo mniejsza ???? już nawet nie chodzi mi o sam mecz ino i gaela, ale tak ogólnie, powinni coś z tym zrobić imo ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Swoją drogą wladze tenisa trochę śpią, wymyślili go tyle lat temu i nic nie zmieniają ( mam na myśli wysokość siatki ) przecież kiedyś średnia wzrostu była dużo mniejsza ???? już nawet nie chodzi mi o sam mecz ino i gaela, ale tak ogólnie, powinni coś z tym zrobić imo ????
Bodajrze w NBA była kiedyś zmiana, że podnieśli wyżej kosze. Efekt? Mecze wyglądały patologicznie, bo ciężko byo przystosować się do zmian i oglądanie takiego widowiska było strasznie trudne. W tenisie mogloby być podobnie, dlatego pewnie ciężko o taką zmianę ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom