>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - US Open (28.08.2023 - 10.09.2023)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
usop.png

Miejsce: Nowy Jork, USA
Data rozgrywania: 28.08.2023 - 10.09.2023
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Wielki Szlem
Pula nagród:
Oficjalna strona turnieju: https://www.usopen.org/index.html
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/us-open
Drabinka: https://www.usopen.org/en_US/draws/mens-singles.html
Plan gier: https://www.usopen.org/en_US/scores/schedule/index.html
Zwycięzca singla 2022:
C. Alcaraz
Zwycięzca debla 2022: R. Ram / J. Salisbury


Zestawienie kursów (Fortuna):

m.jpg




Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnio zmieniony przez adik1992:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Bublik 1,58
No to zaczynamy turniej główny US Open. Nie musiałem długo szukać, bo już na pierwszej pozycji na liście zaciekawił mnie mecz Bublika z Thiemem. I teraz tak. Bublik w tym roku za dobrze nie gra. Ale w Australian Open co prawda sobie przegrał z Davidovichem Fokiną, tylko że w jakim stylu... Było 2-3. A więc chłopakowi zależało, mało brakowało i nie brakowało zacięcia. Kazach gra trochę w stylu Djokovica w tym sezonie. Skupia się głównie na szlemach. I nie uważam, że będzie mu łatwo z Austriakiem, pomimo faktu że ten gra najlepiej na kortach ziemnych. Dlatego tak myślę, bo Thiem poprawił grę i stał się znów upierdliwy. Potrafi bardzo długo grać każdego z osobna gema. No ale Bublik na szlemach pokazuje dużo więcej niż normalnie i na to liczę i tym razem. Jeśli zagra na wysokim poziomie, to powinien Thiema pokonać. Kursy spadają... Czy to dobrze, czy to źle, przekonamy niebawem się.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 895,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Couacaud vs. Vesely
Zaczynamy US Open i na pierwszy ogień dość niszowe spotkanie, w którym bliżej mi do niewielkiego faworyta bukmacherów czyli Francuza. Największym minusem Couacauda jest fakt, że jeszcze niewiele znaczy w głównym tourze, a najwięcej o nim słyszymy właśnie podczas szlemów, gdy przechodzi kwalifikacje lub walczy z kimś mocnym, lecz ostatecznie przegrywa. Pamiętamy jak urwał seta Djokoviciowi czy też zagrał tutaj 5 setów z Coriciem, a było to przed rokiem. W poprzedniej edycji zdołał przejść kwalifikacje i odpadł właśnie z Chorwatem pozostawiając po sobie dobre wrażenie. Później w Australii znów to zrobił i osiągnął II rundę urywając seta Nole, co było niemałym osiągnięciem. W ostatnim szlemie także zdołał awansować, a w I rundzie gorszy był od Wolfa. Widać wyraźnie, że ma patent na kwalifikacje, lecz później trafia na dość mocnych oponentów i brakuje niewiele. Na pewno jego bronią jest serwis i ofensywny styl gry, co może się podobać i zdać egzamin na dość szybkich kortach. Oczywiście pod kątem doświadczenia ustępuje dzisiejszemu rywalowi i na pewno nie można go zlekceważyć, gdyż Czech to już bardzo doświadczony gracz, lecz męczą go kontuzje, więc trudno stawiać w jego kierunku w formule best of 5, a kluczowy u niego będzie pierwszy set, gdyż jak go przegra ciężko będzie mu wrócić do meczu. Obecnie korzysta z zamrożonego rankingu, gdyż wcześniej leczył kontuzje i ciężko mu odrobić ranking. Zazwyczaj zawodzi, a najlepszy tenis gra na dużych imprezach. Zrobił na mnie wrażenie na Roland Garros, gdy urwał seta Tsitsipasowi, a także na Wimbledonie, gdzie sprawił sensację pokonując Kordę. Na początku turnieju może mieć jeszcze sporo sił, dlatego trzeba się z nim liczyć, choć US Open nie jest na pewno jego ulubionym szlemem, gdyż tylko raz był tutaj w III rundzie. Obecnie przegrywa z bardzo przeciętnymi zawodnikami, ale jak widać bukmacherzy nie dają się nabrać i raczej przeczuwają, że nie przejdzie obok tego meczu. Też tak uważam, ale może i tak brakować, jeśli Francuz zagra na poziomie z kwalifikacji czy poprzednich szlemów. Tutaj dość pewnie ograł Munara, Kukushkina oraz Zeppieriego czyli graczy dość solidnych jak na warunki kwalifikacyjne. Na pewno była to trudna sekcja, w której pokazał się z dobrej strony. Kursy lekko spadają na jego korzyść i choć nie uważam, że to jest pewna opcja to jednak Enzo ma kilka argumentów po swojej stronie.

👉 Couacaud wygra @1,57 (forBET) ❌ (5 setów i przewaga brejka)

Typy bez analizy:
👉 Gasquet wygra @1,5 (vs. Marozsan) PZBUK ❌ (5 setów)
👉 Fucsovics vs. Korda powyżej 3,5 setów @1,54 forBET ✅
👉 Mensik vs. Barrere powyżej 3,5 setów @1,49 fortuna ✅

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
US Open, let's go! Później w ciągu dnia wrzucę WTA, bo jednak wyszło wszystkiego więcej niż myślałem. Założę również wątek w dziale Kupony ze Statystykami (wcześniej nie miałem możliwości, ze względu na limit do 5 postów)

Hijikata - Kotov
Typ: Hijikata
Kurs: 1.79
Bukmacher: STS
Szansa wg. Bukmachera: 55.9%
Szansa wg. analizy: 64%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.0127

Hijikata pomimo niższego miejsca w rankingu od Kotova jest lepszym graczem na twardej powierzchni, można wręcz powiedzieć, że to wyłącznie w niej się specjalizuje mając bilans 104-55. Kotov nie grał prawie w ogóle w turniejach na hardzie, odpadając w Winston-Salem w pierwszej rundzie. Gdyby Panowie spotkali się na mączce, stawiałbym na odwrót. Jednak tutaj Hijikata ma przewagę, kurs nie jest szalony, lecz daje wystarczającą przewagę, aby znaleźć w nim wartość.

Gasquet - Morozsan
Typ: Gasquet
Kurs: 1.48
Bukmacher: STS
Szansa wg. Bukmachera: 67.6%
Szansa wg. analizy: 77%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.003698701299

Od razu nadmienię, że samo value i tym samym przewaga kursu jest minimalna (liczona z podatkiem). Jeśli gracie bez, bądź złapiecie kurs powyżej 1.5 będzie się to dużo lepiej układało. Gasquet jest jednym z najbardziej doświadczonych graczy w tourze, nie jest to jego najlepszy moment kariery, jednak wciąż potrafi napsuć krwi najlepszym. W tym roku na twardej nawierzhcni odpadał z Sebastianem Kordą i Mannarino, więc są to zupełnie inne nazwiska niż Marozsan, który w tym roku na hard surface ma bilans 2-3. Każdy inny wynik niż gładka wygrana Gasqueta będzie sporą niespodzianką.

Safiulin - Cecchinato
Typ: Cecchinato
Kurs: 11.5
Bukmacher: LV Bet
Szansa wg. Bukmachera: 8.7%
Szansa wg. analizy: 14%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 2.977142857

Gram tutaj wyłącznie dlatego, że LV Bet odkleił kurs, większość bukmacherów oferowało na zwycięstwo Cecchinato około 8, co było całkiem niezłym kursem, lecz 11.5 jest już kursem, obok którego nie można przejść obojętnie. Oczywiście mówimy tutaj o dużej niespodziance, więc szansa na wygraną jest mała, jednak według mnie szanse rozkładają się 86-14 na korzyść Safiulina. Patrząc na statystyki Cecchinato na kortach twardych gra tragedię od zawsze, a Safiulin ma fantastyczny turniej na Wimbledonie i świetne statystyki na hardzie (200-75). Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że Cecchinato nie jest słabym zawodnikiem, jest to typ talentu, który nigdy nie osiągnął swojego potencjału (był nawet 16 w rankingu ATP) i gdy ma dzień, może powalczyć z zawodnikami znacznie lepszymi niż Safiulin. Tak jak wspominałem, mała szansa, ale zdecydowanie nie taka jak to prezentuje LV Bet. Advantage ponad 1, więc stawka podwójna.

Ivashka - J.M. Cerundolo
Typ: Cerundolo
Kurs: 3.1
Bukmacher: LV Bet
Szansa wg. Bukmachera: 32.3%
Szansa wg. analizy: 45%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.5057777778

Bardzo ciekawy kurs, ponieważ bukmacherzy uznali Ivashkę za zdecydowanego faworyta, a ja spodziewam się zaciętego pojedynku. Patrząc na statystyki całej kariery, Ivashka jest dużo lepszym wyborem ze wynikiem na twardej nawierzchni 191-113, Cerundolo wypada w tym względzie bardzo słabo mając 8-9, jednak jest tutaj też coś bardziej istotnego, czego bukmacherzy nie do końca uwzględnili, czyli obecna forma. Zaznaczę, żeby nikomu się nie pomyliło, że nie jest to Francisco Ceruundolo, którego możecie znać, grać będzie jego młodszy brat, Juan Manuel, 21-latek ogrywa się z profesjonalnym tenisem i zaskakuje coraz bardziej. Podobnie jak jego brat jest specjalistą od gry na Clayu, lecz w ostatnim turnieju w Winson-Salem ograł Safiullina, Hanfmana i Kumara, odpadając dopiero z Coricem. Ivashka gra poniżej oczekiwań, nawierzchnia twarda jest jego ulubioną, jednak odpadał w 3 ostatnich turniejach w pierwszej rundzie. Cały czas uważam, że to starszy z graczy jest faworytem, jednak obstawiam szanse na 55-45 na korzyść Ivashki, który nie powinien mieć łatwego meczu.

Tsitsipas - Raonic
Typ: Raonic
Kurs: 3.75 (Super kurs)
Bukmacher: Superbet
Szansa wg. Bukmachera: 26.7%
Szansa wg. analizy: 32%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.175

Przede wszystkim świetne spotkanie pierwszej rundy, który zdarza się bardzo rzadko. Tsitsipas może mówić o dużym pechu, bo jako rozstawiony z numerem 7 w rankingu powinien mieć łatwy, prosty i przyjemny mecz na początku US Open. Wcześniej zawodnikiem nierozstawionym na którego nikt nie chciał trafić był Kyrgios, w tej edycji to musi być Raonic. Kanadyjczyk wraca po kontuzji, która zmusiła go do opuszczenia całego poprzedniego sezonu. W obecnym wraca i to w całkiem dobrym stylu, pokonując w Toronto samego Tiafoe. Spodziewam się zaciętego meczu, wygrywania swoich gemów serwisowych, Tie-breaków oraz 5 setówki jeśli miałbym obstawiać szczegóły (też ciekawa opcja, jeśli chcecie szukać zaciętego meczu pierwszej rundy). Żeby nie było, uważam, że to Tsitsipas ma większe szanse na wygraną i wyjdzie z tego pojedynku górą, lecz przy szansach 68-32 kurs 3.75 jaki oferuje Superbet jest zdecydowanie atrakcyjny.

Kwon - Eubanks
Typ: Kwon
Kurs: 4.25
Bukmacher: LV Bet
Szansa wg. Bukmachera: 23.6%
Szansa wg. analizy: 28%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.1685714286

Dziwię się sam sobie, że gram przeciwko Eubanksowi, ze względu, że w tym roku grałem cały czas na niego, był traktowany jako underdog w momencie gdzie grał dużo lepiej niż wskazywały na to liczby (obstawiałem go praktycznie cały Wimbledon). Obecnie jest już traktowany inaczej co też mnie cieszy, bo w przypadku gry z Kwonem wszystko wskazuje na zacięty pojedynek. Tenisiści spotkali się w tym roku w Australii, gdzie górą wyszedł Eubanks, jednak dopiero po 5 secie. Eubanks ma dosyć charakterystyczny styl, który głównie polega na obronie własnego serwisu i nie nastawianie się na dużą liczbę przełamań. Kwon ma dobre statystyki na twardej nawierzchni, w której się specjalizuje 186-114. Gram głównie dlatego, że LV Bet też tutaj odkleił kurs, oferując dużo lepszą opcję niż konkurencja, 4.25 jest dobrym kursem, jeśli uznać, że Eubanks faktycznie ma “jedynie” 72% na wygraną.

Auger-Aliassime - Mcdonald
Typ: Mcdonald
Kurs: 2.25 (Hit dnia)
Bukmacher: Fortuna
Szansa wg. Bukmachera: 44.4%
Szansa wg. analizy: 54%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.1281481481

Osobiście mam bardzo dobrą relację z Augerem-Alliasime jeśli chodzi o stawianie przeciwko niemu, od długiego czasu tenisista z olbrzymim potencjałem nie spełnia oczekiwań i gra zdecydowanie poniżej poziomu, który prezentował wcześniej. Kursy jednak przez długi czas pozostawały na niego wysokie, ze względu na świetne miejsce w rankingu (wciąż 15 pozycjo pomimo braku sukcesów od długiego czasu). W tym wypadku już tak kolorowo nie jest, jednak według mnie Mcdonald jest obecnie jednym z najbardziej niedocenianych tenisistów, który może być zaskoczeniem turnieju (niekoniecznie tego), statystyki na twardej nawierzchni również potwierdzają stawianiu go jako minimalnego faworyta (182-126). Bukmacherzy obstawiają dokładnie odwrotnie, stawiając Augera jako nieznacznego faworyta, więc z kursem 2.25 wciąż widać potencjał (grając z podatkiem).
 
Ostatnia edycja:
versa 397,5K

versa

Typer
louisarmstrong louisarmstrong pomyliłeś temat, Świątek jeszcze nie gra w ATP 😄

Offner - Borges
Borges
Fortuna @2.17

Dla mnie faworytem tego spotkania jest Borges i kursy powinny być odwrotne na to spotkanie, Borges na nawierzchni twardej ma lepsze wyniki - w tym sezonie 2 razy więcej wygranych przy tylu samo przegranych co Offner, ale nazwiska, które w tym czasie pokonywał napewno robią większe wrażenie aniżeli Austriak, stąd moja propozycja na to widowisko, nie sądzę by przyszło to jednak łatwo, uważam że para na tyle bliska umiejetnosciowo, że powinniśmy zobaczyć więcej niż 3 sety i conajmniej 1 tiebreak.
Turniej dopiero startuje, więc zobaczymy jak to się potoczy, na razie tym z tych mniej ryzykowniejszy :)
Po głowie chodzily mi także typy na dziś takie tak; Atletico + over 1.5 bramki i to, że w żeńskiej wersji turnieju Pera wygra conajmniej seta, jednak tutaj postawie na Borgesa, sledzcie :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +307
neutralny 457,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Gasquet - Marozsan
Gasquet wygra @1,47 Fuksiarz


Kolega wyżej wspomniał już krótko o typie na Gasqueta. Według mnie nawet 1,47 do dubla jest dobrym kursem, bo pomimo wieku Francuz nie powinien dziś mieć problemu z pokonaniem młodego Węgra. Marozsan pierwszy raz wystąpi w US Open, a wiadomo, że Wielki Szlem zazwyczaj szybko weryfikuje debiutantów i doświadczenie na tak dużych imprezach jest tu kluczowe. Jakby tego było mało Fabian po kilku zawodach na kortach ziemnych nie zagrał meczu na twardym korcie od marca, a jego ostatnie dwa występy na tej nawierzchni kończyły się porażkami przeciwko Royerowi i Ritschardowi, czyli zawodnik z drugiej i czwartej setki. Richard natomiast nieźle się ostatnio zaprezentował w Winnipeg, gdzie pokonał Nakashimę i Hueslera, natomiast poległ w rywalizacji przeciwko Kordzie w trzysetowym pojedynku.
Nie wiem, dlaczego kurs na dziś jest tak wysoki w kierunku 37-latka, bo osobiście spodziewam się jego wygranej maksymalnie w czterech setach.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Screenshot_20230828_155024_Betfair Sports.jpg
Sorki nie bardzo mam czas na pisanie
Tu jest moja lista dogow , za1e , ale pograłem tez rozne kąbinacje , double I trixie z tej listy :
Do tego Karatchev ktory chwilowo chyba nie dostepny.
Karatchev 3:0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Shimabukuro-Gaston 2 @1.8

Wychodzi mi, ze wygra ten Gaston. Francuz jest irytujacy, potrafi miesiacami przegrywac mecz za meczem, nie ma podania bo z takim wzrostem za bardzo miec go nie moze, ale gdy zlapie forme to umiejetnosci odmowic mu nie mozna. Gaston byl jednak drugim najlepszym juniorem na swiecie swego czasu i o jego talentu podwazcy nie mozna. Warto przypomiec, ze Gaston ma swoim CV 4 runde French Open, gdzie blysnal jako praktycznie malo znany tenista i ma tez jeden swietny wystep w turnieju Paris Bercy okraszony 4 runda i duzym bojem z bedcym wtedy w znakomite formie Medvedevem, czym potwierdzil, ze na twardej nawierzchni tez potrafi zrobic wynik.

Gaston trzy mecze kwalfikacyjne za soba, wszystkie trzy wygrane w stosunku 2-1, ale to jest tylko na korzysc Francuza moim zdaniem. Ogral w tych meczach dla przykladu swietnie serwujacego Lukasa Kleina a mecz zaczal od 1-6 1-2 ze strata podania w 2 secie. Jest zwyzka formy u Gastona, przed wyjazdem do USA, Francuz wygral tez dwa dobrej kalsy challangery back-to-back.

Poza tym, wydaje mi sie, ze tu forma meczu w turnieju glownym do trzech wygranych setow tez dziala na korzysc Francuza. Jak trzeba bedzie to mam przeczucie, ze on ten mecz wybiega, ale bedzie gora.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +307
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tsitsipas - Raonic
Raonic 3.40 bETFAIR
HM DELIKATNIE !!!!! tu bym poczekał na Live .Milos miał ostatnio bardzo dobry mecz wygrany z Tiafoe a w nim 37 asów ,
Gdyby miał taki kolejny to kto wie???
Tsitsipas ostatnimi czasy nie grał nic nadzwyczajnego , poza finałem wygranym w meczyku z De Minaurem , po nim coś lekko w dół.

Szkoda , Milos słabo dzisiaj na Celowniku:-(
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 895,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Khachanov vs. Mmoh
Spotkanie I rundy ostatniego turnieju wielkoszlemowego w 2023 roku, które zapowiada się ciekawie, a widać to już choćby po kursach, które w normalnych okolicznościach byłyby bardzo rozbieżne. Dziś jednak jest inaczej z tego względu, że Khachanov od Roland Garros nie grał z powodu kontuzji i dopiero wraca. Mówi się o kontuzji kręgosłupa w odcinku krzyżowym, ale czytałem też o pachwinie. Wspominał, że wykorzystał ten czas dla rodziny, gdyż urodził mu się drugi syn i nie myślał o tenisie, a rakiety nie trzymał w ręce przez kilka tygodni. Już w Cincinnati miał wystąpić, lecz ostatecznie wycofał się z singla, lecz zagrał w deblu, w którym jeden mecz wygrał i gładko przegrał. Zawsze to jakieś przetarcie, choć według mnie bardzo mało, bo jednak wraca do singla, w którym jest wiele więcej biegania i od razu w formule best of five. Kwestia wygranej jest dla mnie sprawą otwartą, bo totalnie nie wiadomo, co zaprezentuje Karen, lecz wiemy, że Michael gra coraz lepiej i też niedawno wracał po kontuzji. Jednak szybko złapał rytm i widzieliśmy kilka bardzo poprawnych spotkań w jego wykonaniu w ramach turniejów głównego cyklu. Warto wspomnieć, że potrafił pokonać Hurkacza, Girona czy postraszyć Coricia. Chłopak na pewno ma spory potencjał, choć jeszcze jest dość przeciętny, mimo że gra na przełomie ATP i challengerów już dobre parę lat. Na swoich kortach będzie mieć ogromne wsparcie, a gra w roli underdoga powinna mu tylko pomóc w sferze mentalnej. Jest w bardzo korzystnym położeniu, bo to jednak Khachanov jest faworytem i jemu wypada ten mecz wygrać, a Mmoh jedynie może. Dlatego over wydaje się rozsądną opcją lub ryzykowniej czyli handicap +1,5 seta ✅ w kierunku Amerykanina czyli inaczej mówiąc, że wygra lub urwie co najmniej dwa sety. Pierwsze gemy już sporo nam powiedzą, jak wygląda rozkład sił, więc gorąco polecam grę live tego spotkania.

👉 powyżej 3,5 setów @1,5 (forBET) ❌

Typy bez analizy:
👉 VDZ vs. Thompson powyżej 3,5 setów @1,53 forBET 🔄 ZWROT
👉 Huesler vs. Hurkacz powyżej 31,5 gemów @1,48 fortuna

Średnie asów i podwójnych błędów na I rundę US OPEN TUTAJ

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +255
R 603,4K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US Open
Godzina: 18:15
Spotkanie: Molcan - Dimitrov
Typ: liczba gemów: poniżej 32,5
Kurs: 2,06
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Rozstawiony z nr 19 Bułgar Grigor Dimitrov spotka się w pierwszej rundzie ze Słowakiem Alexem Molcanem. Pierwsza runda daje zawsze sporo niewiadomych odnośnie dyspozycji zawodników ale w tak poważnym turnieju wszyscy powinni grać na maximum swoich możliwości. Dimitrov w niedawnym turnieju w Waszyngtonie odpadł w półfinale z Evansem, natomiast ostatnio w Cincinnati już w pierwszej rundzie przegrał gładko ze Zverevem. Molcan w tegorocznym sezonie gra dość przeciętnie nie odnosząc jakichś spektakularnych sukcesów i w rankingu ATP zajmuje dopiero 115 miejsce. Starszy o sześć lat Bułgar potrafi wznieść się na wyżyny i wtedy wygrywa w krótkich setach ale jeśli mu nie idzie, jak choćby ostatnio ze Zwerevem odpuszcza ostrożnie szafując siłami. Zatem typ bazuje na niechęci Dimitrova do rozgrywania długiego meczu a Słowak nie powinien zbytnio mu w tym przeszkodzić.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Thanasi Kokkinakis v Yu Hsiou Hsu
Hsu kurs 5.25
Hsu handi+1.5 seta 3.25
Superbet
Tajwańczyk zepsuł mi ostatnio kupon ogrywając Aidana Mayo bardzo zdecydowanie.Przeszedł kwalifikacje a tam mocny zestaw
Ikel , Paire , Mayo zdecydowanie nie ułomki!!!!!!Dobry + serwis , dobry+ w wymianach , bardzo dobry przy siatce , bardzo dobry+ refleks .
Dobrze czyta grę.Liczyłem na Passing SHoty Mayo a Hsu wiekszośc przeczytał i zabił przy siatce.
Kokkinakis tutaj sporym faworytem i mozna się z tym zgodzić , ale wszystko zależu od tego co zagra????
Jeśli się zblizy do jakości z meczu z Murrayem na AO , który ostatecznie i tak przegrał , to powinien wygrać , ale jeśli zagra coś bardziej poniżej????To tu w tym meczu mogą być cięzary..
A kurs 5.25 na ewętualne ciężary to chyba już obcja do próbowania.
Tanasi ostatnio bardzo wyrównany mecz z Hurkaczem przegrany po Tajbreku decidera , ale też w lipcu w Granby porażka z niejakim
Trotterem zawodnikiem z końcówki szóstej setki.
Zaden pewniak!!!!!!!!!!!!!!!!!! raczej spokojne stawki albo 5.25 , 3.25 do jakiś kuponów ako za drobne!!!!
Ale Hsu grał w kwalifikacjach bardzo rzetelny tenis i zrobił na mnie dobre wrażenie.Możę bedzie to kontynuowal w turnieju głownym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1655
Tenis by Dawid 895,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Raport asów serwisowych na wtorek 🎾

Dla osób, które nie wiedzą o co chodzi. Wrzucam skrajne linie na asy meczowe lub konkretnych zawodników od różnych bukmacherów, byście mieli wgląd, gdzie jest najkorzystniej. Dziś wziąłem pod uwagę te zdecydowanie największe różnice.

Humbert vs. Berrettini
22,5 - betfan
27,5 - betclic

Humbert
6,5 - betfan
10,5 - betclic

Berrettini
13,5 - betfan
16,5 - etoto

Duckworth vs. Alves
15,5 - forBET
21,5 - superbet

Duckworth
9,5 - forBET
12,5 - etoto

Hurkacz vs. Huesler
31,5 - betfan
35,5 - forBET

Hurkacz
19,5 - betfan
22,5 - forBET

Huesler
10,5 - betfan
13,5 - betclic

Rublev vs. Ruusuvuori
18,5 - betfan
22,5 - betclic

Rublev
9,5 - betfan
12,5 - betclic

Ruusuvuori
7,5 - betfan
10,5 - betclic

Hanfmann vs. Sinner
12,5 - betfan
16,5 - betclic

Rus vs. Keys
4,5 - betfan
6,5 - forBET
 
Otrzymane punkty reputacji: +509
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Shevchenko - Norrie
Typ: Shevchenko
Kurs: 4.6
Bukmacher: LV Bet
Szansa wg. Bukmachera: 21.7%
Szansa wg. analizy: 36%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 1.270222222

Cameron Norrie jest dla mnie obecnie najbardziej overhypowanym graczem ATP. Praktycznie w każdym pojedynku w tym roku męczy się, niezależnie z kim by grał. Możliwe, że jeśli nie zaliczy na US Open udanego startu będzie to najgorszy rok (nie licząc 2020 - pandemia). Bronią go statystyki na twardej nawierzchni 211-93, jednak już w pierwszej rundzie trafia na rywala, który jest w stanie sprawić niespodziankę. Rosjanin już w tym roku ogrywał Fucsovicsa, Schwartzmanna, Kordę i Cressy'ego, więc ma papiery na granie. Duża dysproporcja w kursie, a tego co uważam w tym meczu (64% na Norriego, żeby nie było, że stawiam go jako underdoga) dają ciekawy kurs na Shevchenko. Grane za podwójną stawkę.

Alboran - Sonego
Typ: Alboran
Kurs: 3.85
Bukmacher: LV Bet
Szansa wg. Bukmachera: 26%
Szansa wg. analizy: 38%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.7564210526

Sonego widzieliśmy w tym roku w bardzo rozstrzelonej formie, z jednej strony rywalizującego z najlepszymi w wielu momentach jak równy z równym, z drugiej, nie mogącego poradzić sobie z tenisistami rozstawionymi dużo niżej od niego. Głównym aspektem potencjalnego odpadnięcia już w pierwszej rundzie Włocha upatruje w jego niestabilnej grze na twardej nawierzchni. Sonego od 4 lat nie ma na niej pozytywnego win ratio. Z drugiej strony Alboran, przeszedł 3 rundy eliminacji, więc już pokazał, że potrafi wygrywać, dobrze też czuje się na hardzie, wygrywając w tym roku 24 pojedynki, przegrywając 12. Jak dla mnie atrakcyjny kurs na Alborana.

Hanfmann - Sinner
Typ: Hanfmann
Kurs: 16
Bukmacher: LV Bet
Szansa wg. Bukmachera: 6.25%
Szansa wg. analizy: 12%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 3.106666667

W ogóle nie spodziewałem się, że będę obstawiał to spotkanie. Chociaż uważam, że Sinner powinien przejść bez większych problemów Hanfmanna, to tutaj grając strategię szans, a nie faworytów widać ogromną wartość. Bukmacherzy podeszli do spotkania, jakby to Alcaraz miał grać z gościem z Challengera. Mówimy tutaj o zawodniku, który zawsze jest w stanie pokazać jakość i nawet w przegranych spotkaniach pokazywał się z dobrej strony. Na Wimledonie również dostał wysoko rozstawionego Fritza i przegrał w pierwszej rundzie po 5 setach. Sinner potrafi przeplatać świetne sety, a później mieć spadek formy, było tak w Paryżu, gdzie wykorzystał to Altmaier. Oczywiście osobom grającym AKO nigdy bym nie polecał tego typu, ale jeśli szukać dużej niespodzianki na dzień dzisiejszy z zawrotnym kursem to właśnie tutaj.


Baez - Coric
Typ: Baez
Kurs: 3 (Super Kurs)
Bukmacher: SuperBet
Szansa wg. Bukmachera: 33%
Szansa wg. analizy: 54%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.7881481481

Zupełnie jakby jeszcze tydzień temu Baez nie wygrał właśnie z Coricem w półfinale, a później nie wygrał całego turnieju w Winston-Salem ogrywając Lehecke. Oczywiście Baez sprawił niemałą niespodziankę, ponieważ jest traktowany jako świetny specjalista od kortów ziemnych, ale ogranie wspomnianych dwóch graczy oraz Djere i Vukica w jednym turnieju nie może być dziełem przypadku. Nie wiem, dlaczego w tym spotkaniu nie miałby być lekkim faworytem, dlatego kurs 3 wygląda świetnie.

Jarry - Van Assche
Typ: Jarry
Kurs: 1.48
Bukmacher: STS
Szansa wg. Bukmachera: 67.6%
Szansa wg. analizy: 81%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.06783209877

Tutaj króciutko. Jarry jest w tym roku w takim gazie, że jest nawiązać walkę z największymi tenisistami. Mam nadzieję, że pokażę to w tym turnieju i jeszcze bardziej wykorzysta na twardej nawierzchni atut serwisu i potężnego forehandu. Młody Van Assche nie jest w tym momencie na jego poziomie i tylko słaba dyspozycja Jarry'ego mogłaby to zmienić.

Ruusuvuori - Rublev - mecz odwołany
Typ: Ruusuvouri
Kurs: 3.65
Bukmacher: LV Bet
Szansa wg. Bukmachera: 27.4%
Szansa wg. analizy: 36%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.4342222222

Ruusuvuoiri dopiero co ograł Rubleva w Cincinnati po bardzo zaciętym boju i czegoś podobnego spodziewam się na US Open. To Rosjanin jest faworytem. Rublev jest fantastycznym graczem, ale gdy mu nie idzie potrafi się zagotować i przez to oddawać ważne punkty, z Finem nie będzie miał krótkich i prostych wymian, jeśli cokolwiek nie pójdzie po jego myśli zawodnik ze Skandynawii może przejść do drugiej rundy. Spodziewałem się bardziej wyrównanego kursu z przewagą na Rubleva, ale stawiany jest jako znaczny faworyt. Kurs 3.65 jest dosyć atrakcyjny w przypadku, gdy zakładamy, że szanse rozkładają się ponad 30% na Fina.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Ruusuvuori-Rublev 2 @1.33 <zwrot>

Ruusuvuori w dobrej formie, nawet ogral Rubleva po thrillerze w Cincinatti ostatnio, ale i tak nie widze tego by tu Rublev nawalil w turniej udocelowym. Rublev ostatnio sfrustrowany jezdzi po tych turniejach. Caly czas fochy, krzyki, gestykulacje czy nawet rozwalone rakiety. Rosjanin przegral dwukrotnie swoje mecze otwarcia w Toronto i Cincinnati, odpowiednio z McDonaldem i wspomnianym Ruusuvuorim, jednakze mysle ze bedzie rewanz na Finie.

W tych kanadyjskich turniejach Rublevowi nigdy sie nie wiodlo i on tam w historii swoich wystepow w Montrelau i Toronto wygral zaledwie jeden mecz. W Cincinatti moze i przegral, ale tam byla duza walka i mecz mogl pojsc w obydwie strony. Na US Open Rublev zagra jednak lepiej, ze szlemow jest to jego najlepszy turniej pod wzgledem wynikow i spodziewam sie bardziej pozytywnego nastawienia i najzwyczajniej lepszej gry.

Generalnie Rublev z Ruusuvuorim spotykaja sie w tym roku po raz trzeci. Podczas AO gora byl Rublev 3-1, w Cincinatti Ruusuvuori 2-1, pora znow na Rubleva.

Etcheverry-Virtanen

Z duzych kursow zastawilbym sie nad typem z kolei na innego Fina. Etcheverry gra najlepszy sezon w swoje karierze, znakomite wystepy od lutego do maja, ale ostatnie tygodnie juz wyraznie podupadl z dyspozycja. Virtanen odprawil Junchenga Shanga i to juz wydaje mi sie ciekawym wynikiem. Obydwaj bardzo dobrze podaja, mysle ze bedzie blisko. Etcheverry w dolku, Virtanen oczywiscie jeszcze bez zadnego zwyciestwa na etapie turnieju glownego szlema i tu moze byc najwiekszy klopot, ale na wznoszacej. Przeczucie mowi mi, ze bedzie tu bliski mecz, a jakis handicap pod Virtanena wydaje mi sie zasadny. Nie rzucam sie na typ, ale nie widze optymizmu by grac w kierunku Etcheverry'ego tez, moze jakis over gemowy bylby tez ok.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +213
Tenis by Dawid 895,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Thompson vs. van de Zandschulp
Dalej jesteśmy w I rundzie wielkiego szlema i biorę pod lupę mecz, który może nie zapowiada się ciekawie i mało kto z chęcią go obejrzy, lecz kursy mnie przekonały, by wrzucić ten mecz na kupon. Oczywiście jak najbardziej rozumiem bukmacherów, którzy wystawili niskie kursy na Thompsona, który rozgrywa może nawet najlepszy sezon w karierze. Bardzo dobra gra, szczególnie na szybszych kortach. Nawiązanie walki z Djokoviciem czy Alcarazem i wyraźny progres, choć to zawodnik, który potrafi mieć wpadki i jego w dłuższym rozrachunku nie warto grać w roli wyraźnego faworyta. Jordan potrafi przegrywać ze znacznie niżej klasyfikowanymi zawodnikami, choć w tym roku miał niewiele takich spotkań. Obecnie bardziej pasowałoby to zdanie do jego dzisiejszego rywala, który ostatnio przegrał z Kumarem i ewidentnie szuka przełamania. Jestem przekonany, że kluczowym momentem, dlaczego tak dzisiaj wygląda jego dyspozycja był finał w Monachium, o którym pisałem już kilka razy. Wtedy zaprzepaścił szansę na tytuł, mając podwójne przełamanie i kilka piłek meczowych z kontuzjowanym Rune. Mimo to oddał przewagę i przegrał, a od tamtego momentu wygrał zaledwie jeden mecz i aż 8 przegrał. Na pewno ostatnia porażka chwały mu nie przynosi i nie zwiastuje, by miało się dziś coś zmienić. Jednak przełamanie musi kiedyś przyjść, a na dystansie best of 5 i to w roli underdoga, mam wrażenie, że może być łatwiej, ponieważ gra się spokojniej i nie ma większego stresu nawet gdy przegra się pierwszego seta. O tym mówią zawodnicy, jak choćby niedawno Ruud. Długi dystans premiuje zawodników stabilnych i zwyczajnie tenisowo lepszych. Botic jeśli chodzi o technikę nie jest w żaden sposób słabszy od Jordana. Holender jest zawodnikiem zaawansowanym technicznie, podobnie jak jego rywal, a na serwisie także ma podobny potencjał. Potrafi sobie nim pomóc, ale też zaszkodzić, o czym trzeba pamiętać. Thompson na tak długim dystansie rzadko kiedy zachowuje koncentrację i nie można go zaliczyć do stabilnych graczy emocjonalnie mimo bardzo udanego sezonu. Warto też spojrzeć na jego wyniki na ostatnich szlemach - nie dość, że szło mu dość słabo to żadnego meczu nie wygrał gładko, a ogólnie mało co wygrał. Australijczykowi często presja faworyta nie sprzyja, a jeśli Holender zagra w końcu na luzie to zaskoczy i powalczy o minimum seta. Myślę, że od dziś można powoli zacząć szukać zakładów pod niego, szukając przełamania, bo ono wkrótce nastąpi. Zakład bardziej na przełamanie i przeczucie, ale stricte sportowo to powinien być równy mecz. Zobaczymy, który lepiej wyglądać będzie pod kątem mentalnym, teoretycznie faworyt czyli Thompson.

👉 powyżej 3,5 setów @1,53 🔄 ZWROT lub VDZ wygra seta @1,4 (forBET) ✅
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Humbert - Berettini hm kurs na over 1.5 tajbreka w tym meczu ledwie 4.00 i tutaj buki chyba widzą szanse na Tajbreki i dodatkowe gemy.
w H2H 2:1 dla Włocha , wszystkie 3 mecze na hardzie w nich dwa tajbreki i 2:0 w tajbrekach dla Mateo,
Humbert ostatnio się poprawił są jakieś efekty pracy z Chardy , Po wimbledonie ma 11 meczów na hardzie w nich 5 tajbreków bilans 3:2
Berettini ostatnio się obija ledwie 3 mecze zagrał ale znając Mateo na szlemie powinien z formą dojechać,
Reasumując tutaj powinen jakiś tajbrek ,moze over 1,5 się pojawić,
ALe jak ktoś ogląda mecz to moim zdaniem duzo lepszą opcją jest szukać over 12.5 gram i over 10.5 gema w poszczegulnych setach na livie.
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Panowie znawcy od tenisa. Jak oceniacie Polski uczestników US Open. Bardziej mi chodzi o samego Hurkacza. Czy w późniejszej fazie można upatrywać go w roli doga? A może jakieś typy długoterminowe w jego kierunku ?

Oglądałem mecz IGI - latwizna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom