>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - US Open (28.08.2023 - 10.09.2023)

Status
Zamknięty.
Tenis by Dawid 874,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
De Minaur vs. Jarry
Spotkanie o IV rundę wielkiego szlema w Nowym Jorku, które może nie zapowiada się ciekawie i raczej część kibiców tego meczu nie obejrzy, lecz z perspektywy styli jest to mecz ciekawy, ponieważ spotkają się dwa światy, a mianowicie cierpliwość, wybieganie, mobilność, regularność kontra serwis, ofensywa, forhend i siła fizyczna. Panowie już grali ze sobą i był bardzo bliski, więc ten dzisiejszy także bardzo możliwe, że wyjdzie poza trzy sety. Dziś wyraźnym faworytem jest Australijczyk, który ograł bardzo wyraźnie Wu, który ma w ostatnim czasie duże problemy, także zdrowotne, a jeszcze wcześniej pokonał Skatova, z którym niespodziewanie stracił seta, co jest zastanawiające, gdyż Kazach nie wychodzi poza challengery i śmiem wątpić czy to się stanie, bo brakuje mu pewnych argumentów, które mogłyby go wyróżniać. To tylko pokazuje, że Alex ma luki zarówno w swoim tenisie jak i w kwestii mentalnej. Niewątpliwie jest to okazja dla Chilijczyka, który nie będzie zwalniać ręki, a do tego wywierać będzie sporą presję. Jeśli De Minaur zostanie zepchnięty do głębokiej defensywy to przed sporą szansą stanie rywal i pytanie jak wiele niewymuszonych błędów popełni i jak często będzie trafiać pierwszym podaniem. Niewątpliwie bardzo potrzebna będzie precyzja, bo Australijczyk jest w stanie dochodzić do niewiarygodnych piłek i każdy powrót piłeczki na stronę Nicholasa prowokować będzie błąd. Ten z kolei w Nowym Jorku pokonał van Assche i Michelsena czyli graczy z potencjałem, szczególnie ten drugi, ale cały czas z niższej półki niż De Minaur. Obaj grają na przełomie challengerów i głównego cyklu i zarówno dla Alexa jak i Nicholasa będzie to zdecydowanie najtrudniejsze zadanie w tym turnieju. Bardzo kuszącą opcją jest pójście w kierunku Chilijczyka, lecz niepokojące są bardzo wyraźne wzrosty kursów na niego, więc bukmacherzy/gracze upewniają się w Australijczyku. Zatem ciekawą opcją wydają się przełamania, na które najniższą linię znajdziemy m.in. w superbet. De Minaur w ostatnim meczu nie stracił podania, lecz jak mówiłem Chińczyk jest w dołku, lecz w I rundzie stracił aż cztery razy. Jeśli chodzi o Jarry'ego tracił kolejno 2 i 3 razy serwis, więc jak na tak atomowy serwis da się, a przecież nie grał z bardzo mocnymi graczami na returnie, a przecież Minaur potrafi to robić. Dlatego ta opcja wydaje się rozsądna, szczególnie, że istnieje szansa, że mecz wyjdzie poza trzy sety, choć jak wspomniałem bardzo niepokojące są ruchy kursów!

👉 powyżej 4,5 przełamań @1,7 (superbet) ✅

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +346
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Tommy Paul - Ben Shelton
Typ : Ben Shelton
Kurs : 3.70
Bukmacher : superbet

Analiza : Chciałem odpuścić sobie dzisiejsze mecze, ale kurs jaki wystawił superbet zbyt apetyczny żeby nie spróbować. Panowie spotkali się już w ćwierćfinale AO w tym roku, tam górą okazał się Paul 3:1. Od tamtego momentu Shelton miał problem żeby wrócić na odpowiedni poziom, wygrywał jedynie pojedyncze mecze w tourze i wpadał po wpisowe, ale od Mastersa w Toronto i powrót na swój kontynent wygląda to już lepiej i mam wrażenie, że z meczu na mecz czuje sie pewniej. Obaj panowie upiekli po bajglu swoim rywalom w poprzedniej rundzie, co potwierdza że tam jest moc. Paul niewątpliwie ma więcej atutów po swojej stronie, ale jakby spojrzeć na to z innej strony, to był już jedna nogą poza turniejem w 2 rundzie, w 1 oddał seta Travaglii, co umówmy się, było trochę niepokojące bo Włoch jak już w tym roku wychylał nos poza poziom Chellengera t od razu dostawał w łeb. W poprzedniej rundzie ogral dość pewnie Fokine, ale to był kolejny mecz na tym szlemie z serii "zagadki paranormalne", domyślam się że w dwóch pierwszych setach Hiszpanowi dość mocno dokuczała jakaś kontuzja kostki na co wskazywał w jednej z przerw pomiędzy gemami, ale tak fatalnego Fokiny nie pamiętam od dawna. Żeby nie było, że to cherry picking, to na pewno Tommy'ego uważam, za lepszego tenisistę, czas Sheltona być może dopiero nadejdzie bo ma zaledwie 20 lat, ale Paulowi jak pokazały wcześniejsze rundy da się zrobić krzywdę, Safiullin przy chłodniejszej głowie mógł go odesłać do domu, to Shelton nie moze? Z tak skutecznym serwisem? Kurs mamy 3.70 wskazujący, że no to bet dość mocno ryzykowny, ale czy ja wiem czy byłaby to aż taka niespodzianka jakby to młodszy Amerykanin zameldował się w ćwierćfinale? Warto spróbować:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2510
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Stricker - Fritz
Typ: Stricker
Kurs: 7
Bukmacher: LV Bet
Szansa wg. Bukmachera: 14.3%
Szansa wg. analizy: 26%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 2.313846154

W pojedynku najwyżej rozstawionego Amerykanina z młodą rewelacją tego turnieju widzę dużą wartość w obstawianiu Strickera. 21-latek odpalił i pokazał, że jego talent może doprowadzić go naprawdę wysoko, przeszedł wszystkie rundy eliminacji, a później wyrzucił z turnieju Popyrina, Bonziego i samego Tsitsipasa. Nie możemy w tym przypadku mówić o szczęściu. Z kolei Fritz dostał najsłabiej rozstawioną drabinkę z możliwych, nie grając jeszcze z żadnym tenisistą, który miałby sprawdzić jak faktycznie jest przygotowany do turnieju (Johnson, Varillas, Mensik). Amerykanin w tym sezonie miał sporo słabych spotkań, szczególnie zawodził w sezonie na trawie. Na pewno dałbym szansę Strickerowi, nie będzie to dla niego łatwe spotkanie i jest daleko od bycia faworytem, ale nie spodziewałbym się tutaj gładkiego 3-0 Fritza, a ryzyko stawiania na Szwajcara rekompensowane jest wysokim kursem.
 
Tenis by Dawid 874,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Fritz vs. Stricker
Spotkanie o ćwierćfinał w Nowym Jorku i gospodarze mogą mieć rozbudzone apetyty, gdyż ich ulubieniec idzie jak burza, a pierwszych trzech rundach nawet nie stracił podania. Jedynie w II rundzie musiał bronić trzech bp, ponadto nie stracił seta i na pełnej świeżości chce wkroczyć do drugiego tygodnia turnieju. Oczywiście będzie na nim spora presja, szczególnie, że rywal gra życiowy turniej i to on może grać na luzie, a Fritz po prostu musi to wygrać. Innym negatywnym czynnikiem dla gospodarza, może być też uśpiona czujność, gdyż idzie mu aż za dobrze, a do tego miał słabych na papierze rywali, co też nie jest dobre, bo brakuje mu prawdziwego przetarcia. Johnson, Varillas, Mensik brzmi jak wymarzone losowanie, a teraz jeszcze Stricker czyli zawodnik, który może być zmęczony, gdyż ma za sobą sześć długich meczów, a do tego ostatnie spotkanie pozostawiło sporo do życzenia i na domiar złego rozgrywane na dystansie pięciu setów. Teoretycznie Taylor powinien to z łatwością wykorzystać i zamknąć mecz w trzech setach. Jednak nie byłbym sobą, gdybym nie poszukał przełamania serii czyli pójdę w przełamanie serwisu Fritza. To co jest plusem Strickera poza aspektami czysto psychologicznymi to umiejętności stricte tenisowe, ponieważ stawiam wyżej Szwajcara od poprzednich rywali Amerykanina, jeśli chodzi o return czy serwis, a na pewno nie jest słabszy od nich w wymianach. Myślę, że będzie nieco "strzelać" na returnie i jeśli trafi to pojawią się szanse na bp. Pytanie jak będzie wyglądać fizycznie, bo to ma za sobą ogromne przebiegi, a to pierwszy tak długi turniej w jego karierze. Trochę dużo niewiadomych, lecz trzeba szukać pierwszej straty serwisu Fritza. W kolejnym już na pewno straci, gdyż zagra prawdopodobnie z Djokoviciem.

Druga propozycja na ten mecz wydaje się równie trudna, choć tutaj mamy większe poparcie w statystykach, ponieważ Dominic zagrał w Nowym Jorku już sześć spotkań i zaliczał w nich kolejno: 3, 5, 4, 4, 6 i 3 podwójne błędy. Praktycznie wszystkie w pobliży wskazanej linii, a dwie ostatnie wartości dotyczącą meczów na dystansie pięciu setów. Właśnie prawdopodobnie ten ostatni mecz zdecydował o tym, że dzisiejsza linia jest tak niska, choć warto zaznaczyć, że forBET ma najniższą linię i to właśnie tam próbowałbym tego zakładu. Oczywiście tutaj istnieje spore ryzyko, że mecz rozstrzygnie się w trzech setach i niska liczba podwójnych błędów będzie logiczna. Dlatego jak najbardziej rozumiem bukmacherów, lecz trzeba też pamiętać, że Fritz dość dobrze czuje się na returnie i drugie podanie nie może być zbyt łatwe. Oczywiście dużo będzie zależeć od procentu trafień jedynki Szwajcara. Dla niego ta runda to życiowe osiągnięcie i pytanie też jak zniesie presję, która teoretycznie nie powinna być duża, bo jest zdecydowanym underdogiem. Oba typy uważam za trudne, ale warte spróbowania. Najbardziej liczę jednak na pierwszą opcję.

👉 Stricker powyżej 0,5 przełamań @1,53 (forBET) ✅
👉 Stricker powyżej 3,5 podwójnych błędów @1,72 (forBET) ✅

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1961
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Fritz - Sticker under 28,5 @ 3,95 Unibet

Najniższa z możliwych linii do zagrania w tym meczu. Fritz oddawał dwa razy po 5 gemów i raz 3 tutaj może pozwolić sobie na stratę 10 w trzech setach. Zapas bardzo duży patrząc na to jak gra. Skończyć dwa sety do 3 gemów i jednego do 4, to przy dobrych wiatrach po jednym przełamaniu na set. Rywal nie jest maszyną na serwisie, traci podania tutaj hurtowo, na korcie spędzone masa czasu, co dodatkowo nie przemawia na jego korzyść. Mlody jest, a swoje w nogach już ma, doświadczenie w szlemach niewielkie, tutaj nie ma co szukać niespodzianek tylko grać na szybki mecz.

Djokovic - Gojo under 25,5 @ 3,70 Unibet

Borna dzisiaj zostanie pewnie rozjechany walcem. Niestety Djoko po poprzednim meczu, dzisiaj wyjdzie na pełnej i nie będzie mial litości. Mógłbym szukać dużego handicapu, ale nie spodziewam się, żeby dzisiaj to było potrzebne. Linia teoretycznie niska, ale zamknięcie tego meczu w setach do dwóch jest bardzo realne i nie przepuszczę takiej okazji, żeby nie spróbować.
 
Tenis by Dawid 874,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Sinner vs. Zverev
Spotkanie o ćwierćfinał w Nowym Jorku, które zapowiada się arcyciekawie. Wydawało się, że pojedynki Sinner vs. Wawrinka oraz Zverev vs. Dimitrov to świetne zestawienia i tak było. Po nich można tylko stwierdzić, że czeka nas prawdziwa uczta i to może nawet najciekawsze spotkanie tej rundy. Faworytem bukmacherów jest Włoch, lecz można z tym dyskutować z kilku względów. Oczywiście warto też zaznaczyć, że eksperci nie są przekonani i nie ma przepaści kursowej, szczególnie, że różnica coraz bardziej zanika. Jednak przejdźmy do tego co wiemy na pewno. Sinner nie miał wielkich problemów w drodze do IV rundy, a największe sprawił mu wspomniany Wawrinka, który był zdobycia dwóch setów. Bekhend działał jak należy, lecz regularność Jannika okazała się znów kluczowym argumentem. Wcześniej wygrywał bardzo pewnie z Hanfmannem czy Sonego, lecz to rywale ze znacznie niższej półki niż następny oponent. Zverev z kolei ograł Vukicia, następnie stracił seta z Altmaierem oraz także 3-1 ograł Dimitrova, lecz warto zatrzymać się przy ostatnim meczu, gdyż poziom tego meczu był bardzo wysoki. Bułgara oglądałem dziesiątki razy, jak nie setki i to był niewątpliwie jeden z jego najlepszych meczów w karierze. Przez półtorej seta działało wręcz wszystko, z naciskiem na slajs i passingshoty. Zverev grał bardzo dobry mecz, lecz i tak musiał uznawać wyższość rywala w I secie jak i przez pół drugiego. Dlatego ta strata seta to żadna ujma, a co więcej należy docenić Niemca, bo cały czas był blisko, przeczekał największy napór i zrobił swoje. Pokazał wielką dojrzałość i klasę. Trzeba dodać, że poza miernym startem sezonu, Sasza gra bardzo dobrze i rzadko miewa wpadki, choć oczywiście tutaj porażka takową nie będzie. We wcześniejszych sezonach wiele częściej zdarzały się niespodzianki z jego udziałem, a teraz gdy wrócił po groźnej kontuzji gra jeszcze lepszy tenis. Mam wrażenie, że w tym sezonie pod tym względem ich role się odwróciły i to właśnie u Sinnera jest więcej słabszych spotkań niż u Zvereva. Niemiec ma szansę wypracować sobie przewagę na serwisie, choć to niegdyś był jego duży problem, a szczególnie II podanie. W wymianach z głębi kortu sprawa jest otwarta, ale to się tyczy praktycznie wszystkich elementów. Według mnie kluczowa będzie procent pierwszego serwisu Zvereva i forma dnia. Jeśli to będzie działać to set albo nawet dwa jak najbardziej w zasięgu. Dodam na koniec, że H2H jest korzystne dla underdoga, który wygrał 3 z 4 ich ostatnich pojedynków i wszystkie na betonie. Dwa lata temu spotkali się na US Open i wyraźnie lepszy był Alexander, który wygrał bez straty seta. Jak widać leży mu Włoch i wszystko ma w swoich rękach. Jeśli przegra 3-0 lub 3-1 to w mojej opinii przez swoje ograniczenia mentalne, bo pod tym kątem na pewno Sinner ma przewagę.

👉 Zverev +1,5 seta (ha) @1,67 ✅ lub powyżej 3,5 setów @1,51 (forBET) ✅

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1158
3 1,2K

32167

Użytkownik
Ja dziś pójdę w kierunku dwóch underdogów, ale tylko w kierunku ich seta.

Jack Draper wygra przynajmniej jednego seta z Rublevem @1.47
Alex de Minaur wygra przynajmniej jednego seta z Miedwiediewem @1.45

Krótka analiza:

Draper dobrze prezentuje się podczas turnieju. Rublev to człowiek zagadka. Podczas meczu potrafi grać kosmicznie, ale potrafi także wkurzać się sam na siebie, co wybija go z rytmu. Stąd idę w kierunku seta Drapera.

de Minaur wygrał dla poprzednie mecze z Miedwiediewem na nawierzchni twardej. Ogólnie jest w formie i nie zdziwię się jeśli czeka nas nawet 5-setówka, ale idę bezpiecznie w seta dla Demona.

Dodatkowo stawiam na Zvereva w meczu Sinnerem. Może i Włoch jest w mega formie i jest faworytem tej rywalizacji, ale kurs na Niemca @2.30 kusi i wg mnie Sasza może ograć młodszego Sinnera.

AKO @4,90. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1178
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US OPEN
Spotkanie: Draper J. - Rublev A.
Typ: Tie break w spotkaniu- tak
Kurs: 1,68
Godzina: 18:30
Bukmacher: Betfan
Kurs może nie jest za wysoki ale w mojej ocenie bardzo prawdopodobny. Dwaj zawodnicy którzy potrafią trzymać serwis, przez co prawdopodobieństwo tie breaka wzrasta. Dziwne jest to że Draper pomimo 3 spotkań rozegranych na tego rocznym US Open, nie odegrał ani jednego tie breaka, Rublev natomiast tylko 1 pierwszym spotkaniu przeciwko Cazaux. Kursy na młodego Anglika spadają, glownie za sprawa świetnego meczu przeciwko Hurkaczowi, ludzie ida w jego stronę. Obaj tenisiści będą robić wszystko by nie gonić wyniku tylko trzymać serwis. Minimum 3 sety jakie muszą zostać rozegrane, stwarzają okazję do rozegrania Tie breaka, jesli mecz będzie zacięty to może być ich nawet więcej niż 1. Nie chce mi się wierzyć że będzie to dla obu panów kolejne spotkanie bez "dogrywki".
 
Ostatnia edycja:
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Jack Draper - Andriej Rublow

Typ : Andriej Rublow - powyżej 4,5 przełamania.

Kurs : 1.95 (4 bp z 17, szkoda 😞 )

Bukmacher : superbet

Analiza : Ja trochę znowu idę przeciwko Draperowi, choć nie do końca. Rublev wygląda nieźle jak na jego formę z turniejów przed szlemem (odpadł w 1 rundzie i w Toronto i w Cincinnati), do tej pory odprawił 3 Francuzów, dość pewnie chociaż każdy mecz miał inny wymiar, bo z Cazauxem czy Rinderknechem wygrać na szlemie to obowiązek dla takiego tenisisty jak Rublow, a Monflis miał wyrazny problem na serwisie (11 dfow już po pierwszych 2 setach). W każdym z tych meczów Rublow tracił serwis, ale też parokrotnie udawało mu się przełamać rywala i taki też jest ostatnio Rusek. Bardzo chimeryczny i nierówny, ale umiejętności niewątpliwie ma ogromne, a co ważne dla tego betu, ma bardzo dobry return. Spójrzmy jak to wyglądało w liczbach :

vs Rinderknech, 4 sety, 6 przełamań.
vs Monflis, 4 sety, 6 przełamań.
vs Cazaux, 3 sety, 4 przełamania.

Tutaj też myślę, że może być jakiś over setowy, Draper pomimo 3 łatwych meczów jakoś specjalnie mnie nie przekonuje. W 4 setach w wygranym meczu dwukrotnie stracił serwis z Mmohem, a tutaj mamy za rywala tenisistę bardziej wszechstronnego, ze znacznie większym wachlarzem możliwości, ale zeby nie było zbyt kolorowo myślę że Brytyjczyka stać tu na postawienie się Rosjaninowi, moim zdaniem bardzo ciekawy kurs.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 874,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Raport asów na poniedziałek 🎾

Zestawienie wygląda niezwykle interesująco i myślę, że można z niego sporo wyciągnąć. Dla mniej obeznanych pokazuje największe różnice w liniach legalnych bukmacherów na asy. Oczywiście mam tu na myśli skrajne linie, na które kursy są akceptowalne do gry czyli 1,4 i wyżej. Powinno wam to pomóc i oszczędzić czas w szukaniu najlepszej opcji.

Draper vs. Rublev
23,5 - superbet
27,5 - betclic

Medvedev vs. Minaur
10,5 - betclic
15,5 - forBET

Medvedev
9,5 - betclic
13,5 - forBET

Zverev vs. Sinner
18,5 - betclic
21,5 - forBET

👉 Dodatkowy typ bez analizy: Medvedev vs. Minaur powyżej 1,5 przełamań w I secie @1,5 (forBET) ✅

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +151
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Taylor Fritz - Novak Djokovic
Typ : Fritz over 3,5 podwójnych błędów
Kurs : 2.00
Bukmacher: superbet

Analiza : O tym kto jest tutaj faworytem i kto powinien zameldować się w półfinale chyba nie trzeba pisać. Wpadłem na ten typ przez przypadek i myślę, że ma sens z dwóch powodów.
1) Fritz jest pod sporą presją, nie powinien być, ale jest. Z tego co czytałem i słyszałem, to w USA panuje jakiś dziwny spokój i optymizm, że powinnie mieć po jednym reprezentancie swojego kraju w finale po stronie mężczyzn I kobiet (przypominam, że po stronie mężczyzn na ich drodze jest Nole). Takie warunki mogą trochę paraliżować i dać więcej szans na błąd na serwisie.
2) Fritz będzie na pewno szukał swojej przewagi przy serwisie, bo gdzie indziej. W sumie zrobić krzywdę Nole będzie potwornie ciężko, ale o tym wszyscy wiemy, Novak to najlepiej grający w defensywie zawodnik w tourze i to frustruje zawodników takich jak Fritz, którzy lubią akcje ofensywne typu serwis wolej, ale jesli jedna czy druga taka akcja nie daje punktu no to mozesz wpasc w mentalny dołek. Myślę, że z przebiegu meczu Fritz może podejmować coraz więcej ryzyka, zwłaszcza gdy nie będzie szło. Bo co innego ma zrobić? Przy bezpiecznym oddaniu piłki gdzieś pod środek karo serwisowego na 2 podaniu i wejściu w wymiane prosisz się w meczu z Djokerem o kłopoty.

Myślę, że ten over jest do pokrycia nawet w 3 setach, a kto wie, może Fritz powalczy i mecz będzie dluzszy? Do tej pory Fritz pokrył ten over tylko w ostatnim meczu ze Stickerem (5 df'ow), ale np. w ostatnim meczu z Nole z Cincinatti z 19.08 zrobił 4 dfy w 2 setowce więc pokrył over, a kurs ladny.
 
Ostatnia edycja:
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Tiafoe - Shelton
Typ: Tiafoe
Kurs: 1.46 (Hit dnia)
Bukmacher: Fortuna
Szansa wg. Bukmachera: 68.5%
Szansa wg. analizy: 84%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.09432380952

Pierwszy pojedynek dwóch amerykańskich talentów. Ten bardziej ograny - Tiafoe, jest w doskonałej dyspozycji i śmiało można powiedzieć, że jest w tym momencie o klasę lepszy od młodszego Sheltona. Ten drugi prezentuje bardzo ofensywny, czasami wręcz ekstremalny tenis, gdzie duża liczba błędów jest rekompensowana winnerami i asami serwisowymi. Przede wszystkim dla mnie, Tiafoe będzie miał bardzo dużą przewagę w bezpośredniej wymianie, nie licząc serwisów i returnów, co w przypadku wygranej do 3 setów ma większe znaczenie niż w innych turniejach ATP. Shelton jest uważany za rewelację turnieju, lecz do Tiafoe jeszcze daleka droga, więc 14% na wygraną niżej rozstawionego Amerykanina składa się w całość. Nie uważam, że Shelton pozostaje bez szans, lecz nie dawałbym mu jak bukmacherzy na to powyżej 30%.

Fritz - Djokovic
Typ: Fritz: liczba gemów +21.5
Kurs: 4.45
Bukmacher: Fortuna

Fritz nie ma sposobu na Djokovica i uważam, że dzisiaj nie będzie inaczej. Oglądając tegoroczne US Open mam jednak wrażenie, że Fritz jest wyjątkowo skoncentrowany, co nie zdarza mu się wcale często. Ma bardzo pewne gemy serwisowe, a w jego wypadku dobre statystyki pierwszego serwisu nie dopuszczają nawet graczy jak Djokovic do częstych wymian. Jak najbardziej możliwe jest dla mnie urwanie seta przez Fritza i walka w pozostałych (liczę wtedy na tb), dlatego stawiam na to, że Fritz postawi się Djokovicowi i nie będzie to dla Serba tylko formalność.
 
Tenis by Dawid 874,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Djokovic vs. Fritz
Spotkanie o półfinał w Nowym Jorku i od razu zaznaczę, że typy będą ryzykowne, a szczególnie pierwsza opcja, z racji bilansu spotkań bezpośrednich, który jest druzgocący na korzyść faworyta. Mówiąc wprost, Djokovic potrafi grać z Fritzem i ogrywa go za każdym razem. Dlatego też możecie się dziwić, dlaczego takie kierunki. Jak zauważyliście jestem fanem szukania przełamań, co często przynosi dobry efekt. Dziś nie mówię, że ono nastąpi, ale do tego idealna okazja z kilku powodów. Po pierwsze turniej na własnym terenie i ulubionej nawierzchni, przy wsparciu kompletu publiczności. Po drugie bardzo dobry turniej, wręcz na ten moment bezbłędny, a największe problemy miał ze Strickerem, którego i tak odprawił bez straty seta. Sama gra wygląda bardzo dobrze, a szczególnie serwis i forhend grane z dużą siłą oraz precyzją. Po trzecie kwestia mentalna, która może być plusem jak i minusem. H2H może siedzieć Amerykaninowi w głowie i go blokować, ale jeśli zmienił swoje podejście i wyjdzie na kort z postawą, że tylko może, nic nie musi i nie ma nic do stracenia to możemy zobaczyć jedno z ciekawszych spotkań tego turnieju, których wcale nie było aż tak wiele. Novak zaczął turniej z wysokiego "C", ale już dwa ostatnie mecze to znacznie większe problemy, które sprawili mu Djere, który już znacząco prowadził oraz Gojo, który może wyrwał by nawet seta, lecz w ważnych momentach zawodził go serwis. Według mnie Taylor w tym momencie to wiele lepszy gracz niż poprzedni oponenci Serba. Jeśli chodzi o przełamania serwisu Novaka to ten tracił serwis we wszystkich meczach poza tym z Zapatą, z którym i tak mógł oraz powinien stracić, bo bronił aż 6 bp! Jak widać da się przełamywać Nole, a jak chce się z nim powalczyć o coś więcej niż set to trzeba to zrobić kilka razy. W wymianach Amerykanin może nieco tracić, ale na returnie może zaistnieć, o ile będzie grać głęboko i agresywnie.

Drugim moim kierunkiem są podwójne błędy Djokovicia, na które kurs już wyraźnie spadł. Novak w US Open zaliczył kolejno 5, 0, 4 (5 setów) i 3 podwójne błędy. Tylko jeden mecz był długi, a w 3 z 4 przypadków przekroczył wskazaną linię. Myślę, że warto ryzykować szczególnie, iż Fritz będzie wywierał presję na returnie, a to spowoduje, że Nole będzie musiał maksymalnie utrudniać drugie podanie. To nie jest Djere czy Muller, że wystarczyło wprowadzić piłkę do gry i nie być zepchniętym do głębokiej obrony. Oczywiście istnieje szansa, że mecz wyjdzie poza trzy sety, więc szansa na zakład jeszcze bardziej wzrośnie, ale jak spojrzymy w H2H to ciężko być optymistą. Panowie dopiero spotkali się w Cincinnati i mimo, że Nole wygrał w dwóch setach to spokojnie pokrył tę linię.

Na koniec warto na uwadze mieć jedno i najważniejsze - to jest najlepszy, a na pewno jeden z najlepszych zawodników w historii, któremu zależy już tylko na szlemach, a z racji, że jest to typ gracza turniejowego, to w każdej chwili może zagrać genialny mecz i zamknąć mecz bez straty serwisu i podwójnych błędów.

👉 Fritz powyżej 1,5 przełamań @1,85 (forBET) ✅
👉 Djokovic powyżej 2,5 podwójnych błędów @1,6 (forBET) ✅

Ponadto można zagrać błąd kursowy (rzadko robią zwroty):
➡ powyżej 21,5 asów w meczu @2,5 (betclic) ❌

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
versa 397,5K

versa

Typer
Tiafoe - Shelton
Shelton
Fuksiarz @3.00

Znawcą tenisa nie jestem ale patrząc na to ile siada na tym turnieju underdogow spróbuję wychwycić go i w tym spotkaniu.
5 lat starszy Tiafoe może i jest bardziej doświadczonym tenisistom ale mnie osobiście jakoś nie przekonuje, mimo że jego bilans na nawierzchni twardej (22-9) jest zdecydowanie bardziej przekonujący niż Sheltona (12-11) to warto zwrócić uwagę, z kim mierzył się jeden jak i drugi.
Shelton w ostatnim czasie potrafił stawić czoła np Tsitsipatosowi, Alcarazowi, Musettiemu, a wygrywał chociażby z Eubanksem, Paulem, Wolf czy McDonald, natomiast u Tiafoe nie widzę aż tak pokaźnych nazwisk i meczów z topowymi tenisistami, z którymi grał jak równy z równym.
Jak będzie? Dowiemy się już niebawem :)
Jeśli wejdzie - przejmuje range Tenis by Dawid Tenis by Dawid 😂
 
Otrzymane punkty reputacji: +1299
Pablito91 483K

Pablito91

Użytkownik
Fritz Djoko +3.5 seta @1.90 Fortuna

Już za chwilę spotkanie 1 z 3 Amerykanów w dolnej części drabinki. Zagrają przedstawiciel gospodarzy Fritz z Serbem Djokovicem. Bilans bezpośrednich meczów jest bezlitosny dla Fritza, który nie wygrał jeszcze meczu z Serbem. Bilans to 0:7. Chociaż kilka razy podgryzał Novaka. Co ciekawe na szlemie spotkali się raz i było w Australii 5 setów. Liczę tutaj na jakiś TB a w nim wygrana Fritza. Lepiej obstawić +3.5 seta aniżeli wygrana seta przez Fritza, gdyż Kurs jest lepszy. A 3:0 by Djoko przegrał to mało prawdopodobne. Fritz bardzo pewnie w tym turnieju. Djokovic niekoniecznie. Już przechodził moment grozy gdy przegrywał już 2:0 z Djere. Uważam, że Taylora stać na wygranie seta.
 
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Tiafoe - Shelton
Typ : Tiafoe over 13,5 asów serwisowych
Kurs : 1.90
Bukmacher: superbet

Analiza: hm, na szybko rzucił mi się w oczy jeszcze ten bet. Big Foe w 2 ostatnich meczach wrzucił rywalom po 15 asów i liczę na podtrzymanie tej passy. Shelton póki co miał średnich lub słabych serwismanów po drugiej stronie siatki, ktoś taki jak Foe powinien mu wrzucić z dyszkę na spokojnie, a moze ciut wiecej? To będzie niezłe show idealnie skrojone pod nowojorską publikę, a takie mecze lubią się pokrywać różnymi overami czy to ue czy właśnie asów.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 874,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Shelton vs. Tiafoe
Spotkanie o półfinał US Open z przesłankami do wielkiego show. Obaj zawodnicy prezentują wesoły i ofensywny tenis. Niewątpliwie zobaczymy wiele pięknych wymian, często bardzo krótkich i treściwych, a na twarzach obu panów wielokrotnie pojawi się uśmiech. Tam nie będzie złej energii i liczę, że ten mecz trochę potrwa czyli co najmniej cztery ciasne sety. Obu łączy też to, że zdecydowanie bardziej wolą serwować, a więcej tracą na returnie, dlatego wszelkie kierunki na asy wydają się logiczne. Pod tym względem w turnieju dominuje Shelton, który bije osobiste rekordy prędkości serwisu, które dochodzą do 240 km/h. Ben potrafi ryzykować drugim serwisem i pewnie teraz też tak będzie, bo Frances ustawia się dość blisko kara serwisowego, a wtedy o złapanie serwisu jest wiele ciężej. Będziemy świadkami wielu krótkich gemów i liczę, że sety będą długie, prawdopodobnie z niską liczbą bp. Na ten mecz proponuję zagrać asy Sheltona, z trzech względów. Po pierwsze pasywność Tiafoe na returnie, po drugie szansa na dość długi mecz, a po trzecie z racji formy serwisowej, która jest wysoka. Minusem jest fakt, że tylko z Karatsevem przekroczył tę linię, a w innych spotkaniach był blisko niej. Drugim i ostatnim minusem jest to, że mecz odbędzie się o późnej godzinie, więc wilgotność będzie dość wysoka, co spowolni korty. Jeśli nie będzie niespodzianki i gładkiego 3-0 dla Tiafoe to jak najbardziej do zrobienia. Drugim kierunkiem jest brak przełamania w każdym z setów przez Tiafoe, co wydaje się atrakcyjnym zakładem. Jestem sobie w stanie wyobrazić set, w którym Shelton nie daje się przełamać, a panowie dochodzą do tb. Jeśli pierwszy serwis będzie funkcjonować na przyzwoitym procencie to jego bardziej doświadczony rodak nie powinien stwarzać dużego zagrożenia. Oczywiście to mecz rodaków, więc warto wziąć na to poprawkę przy stawkowaniu. Takie mecze zazwyczaj rządzą się własnymi prawami i już nie raz sprawiały figla typerom.

👉 Shelton powyżej 16,5 asów @1,5 (betclic) ❌
👉 Tiafoe przełamie serwis rywala w każdym secie: NIE @1,4 (betclic) ✅

W pierwszym wariancie można zaryzykować nawet wyższą linię, a drugą opcję posiada też forBET.

Na ten mecz znajdziecie też zapowiedź od Damiana TUTAJ.

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Medvedev - Rublev
Typ: Danil Medvedev
Kurs : 1.45
Bukmacher: superbet

Analiza : Walczą we mnie 2 wilki, z jednej strony mecz krajanów, a w takich przypadkach ciężko coś prorokować. Z drugiej strony, h2h dla Rubleva jest miażdżące, 6-2 dla Danila i 2-0 w szlemach (wygrane 3:0, 3:0). Jakbym dziś miał pistolet przy głowie i miałbym wskazać DW, to bym napisał 3:1 dla Danila, ale chyba wolę pograć go czysto i nie bawić się w overy setowe czy gemowe. Rublow potrafi się bardzo zagotować i boję się, że to może być case Ostapenko z wczoraj. Jak Danil będzie pewny w grze na linii i go zagrzeje to tam oprócz przełamań serwisu może dojść do przełamania rakiety, jednej albo dwóch. Medvedev wygląda rewelacyjnie w ostatnim czasie, zresztą wrócił na swoje korty i rozstawia rywali po kątach. De Minaurowi dał złudna nadzieję i potem porobił Kangura dość gładko. Rublow ma potężne forehandy do linii ze środka kortu, ale Medvedev ma 2 metry i jest przy tym bardzo dynamiczny i gibki więc ciężko go "ukąsic" a jak już znajdzie lukę po stronie rywala to wykorzystuje to z kliniczna precyzją. Szans Rublewa też nie upatrywalbym na serwisie (swoją drogą, ostatnio pod tym względem dość znacznie obniżył loty). Podsumowując może koła na nowo nie wymyśliłem, ale uważam że 1.45 to całkiem niezły kurs biorąc pod uwagę ilość zmiennych, formę obu zawodników I mental.

Alcaraz - Zverev
Typ : Over 3,5 seta
Kurs : 1.75
Bukmacher: superbet

Analiza : Alcaraz gra swoje, czasem ta jego spektakularność przekłada się na dość proste niewymuszone błędy, ale jak wchodzi na najwyższe obroty to nie da się go zatrzymać, forehand, drop shot, drive volley, slice, return - tam się wszystko zgadza i jest piekielnie skuteczny. Ale Zverev przecież ma też znakomity okres, jest bardzo skuteczny na serwisie i nie sądzę, że to będzie tak łatwy mecz dla Alcaraza na jaki wskazują kursy. Jedyna niewiadoma to dyspozycja fizyczna Zvereva bo jest przecież po ponad 4 godzinnym boju z Sinnerem, ale w ostatnim secie nie było widać po Zvereve jakiś problemów motorycznych, to bardziej Sinner wyglądał na chcącego to dograć siłą ambicji, widać że Niemiec jest dobrze przygotowany do tego szlema. Mecz meczowi nie równy, ale dużo słabsi Evans czy Harris robili problemy Alcarazowi momentami. Moim zdaniem jest tu szansa na przełamanie w którymś secie i utrzymanie podania przez Sasze jeżeli dalej będzie mu serwis tak siedział jak dotychczas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +663
dx2 224,8K

dx2

Użytkownik
Medvedev-Rublev 1 @1.42
Medvedev -1,5 seta @1.77


Medvedev jest po prostu lepszym tenisista teoretycznie w hierarchi rosyjskich graczy, wygrywal czesciej z Rublevem w tych duzych turniejach. Medvedev wydaje sie tez isc w gore ze swoja dyspozycja. Ostatnimi czasy najwiecej rywaliazcji dzieje sie na linii Djokovic-Alcaraz, ale ten Medvedev wydaje sie byc tym trzecim, ktory moze odegrac role. Oczywiscie nie mozna zapominac tez, ze MEdvedev jest triumfatorem US OPen, ktory wygral wtedy w wielkim stylu. Widze dla niego miejsce w polfinale i w moim odczuciu prezentuje sie lepiej od rodaka, a grajac na miare mozliwosci to z tej kombinacji lepszym tenisista jest Medvedev, jak wspomnaino w zdaniu otwierajacym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +311
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Medvedev - Rublev
pierwszy set dokładny wynik 7:6 Rublev
kurs 8.00
superbet
Znają się dobrze i swój tenis , od juniora.W h2h 6:2 dla Medvedeva w tym dwa mecze na szlemach AO i US open i Rublec nie ugrał ani razu seta.W h2h są również 4 tajbreki i w nich również prowadzi Danil 3:1.
2 razy między nimi tajbrek padał w pierwszym secie w tym raz tutaj na US open 3 lata temu jest też jedno 7:5 w pierwszym secie.
Może takie 8.00 warto gdzieś wrzucic w ze 2-3 kupony za drobne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1629
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom