>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - US Open (29.08.2022 - 11.09.2022)

Status
Zamknięty.
hazardzista93 353

hazardzista93

Użytkownik
A co myślicie panowie nad powyżej 3 setami u Ivaski i Museta? Bo zamyka mi kupon i nie wiem jaka kontrę walić. Da radę Muset powalczyć ?
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Cilic - Evans
Powyżej 3.5 seta
Kurs 1.51
Fortuna
Może kurs nie najwyższy ale nie widzę tu kandydata do wziecia tego meczu w 3 setach. Cilic to klasa sama w sobie i zawsze jest groźny ale widać że Evans złspał formę na szlema i szuka swojej szansy. Cilic nie stracił seta w dwóch pierwszych meczach i myślę że prawdopodobieństwo że dziś się to stanie jest spore. Panowie dawno ze sobą nie grali ale widać że świadomi swojego wieku szukają szansy na szlemie w USA. Jeśli ten mecz zakończy się po 3 setach to będę bardzo zdziwiony, mysle ze jest to ciekawa propozycja do dubla lub tasmy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +510
Pablito91 476,9K

Pablito91

Użytkownik
Medvedev - Kyrgios 2 2.55 Fortuna

Próbuję w tym meczu w człowieka, który ma bardzo duże szanse na zatrzymanie Danila w triumfie w tegorocznym US Open. Nickowi na prawdę chce się grać w tenisa w tym roku. Praktycznie od początku roku równa, wysoka forma. W tym roku Panowie rozegrali ze sobą 2 spotkania. W tegorocznym Australian Open górą był Danił w 4 setach a na początku sierpnia, czyli nie tak dawno górą był już Kyrgios w 3 setach. Myślę, że ten mecz będzie bardziej wyglądał jak ten z Waszyngtonu aniżeli z Australii. W Australii był to dopiero drugi mecz Kyrgiosa w sezonie. Od tamtego czasu dużo się zmieniło. Nick w tym roku gra na prawdę dużo i dużo wygrywa. Obaj są solidni na podaniu. Może to być długie i ciężkie spotkanie, które nie powinno skończyć się w 3 setach w jedną bądź drugą stronę. Oglądałem w tym roku sporo meczy Nicka i próbuję iść w jego strone. Z fartem :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1315
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Alejandro Davidovich Fokina Matteo Berrettini (-2.5) 2 @2.70Słabiutki mecz Włocha, ciekawa dyspozycja Hiszpana.

17:00. Uważam, że typ warty gry po takim kursie. Na początku skupmy się na warunkach fizycznych obu zawodników. Te działają na korzyść Włocha i to dość dobitnie. 13 cm wzrostu więcej i 15 kg wagi to na tej nawierzchni robi różnicę, bowiem ta nawierzchnia preferuje siłę, niekoniecznie inne walory. Mecze obu zawodników mają jeden wspólny mianownik, mianowicie im "dalej w las" tym obaj w swoich meczach popełniają więcej błędów. Jednak Hiszpan prezentuje się o wiele słabiej. Na wstępie warto rzucić statystyką meczów Hiszpana - 21/21 w tym sezonie, na twardej - 7/8. Włoch 24/9 z czego na "hardzie" 11/7. Hiszpan dotarł tu odprawiając Nishioke, Fucsovicha i Galana. Rywale bez spektakularnych nazwisk. W każdym kolejnym meczu Hiszpan się "psuł". Jeśli chodzi o błędy niewymuszone 48(3 sety), 51 (5 setów), 61 (4 sety), Włoch 17 (3 sety), 47 (4 sety), 51 (4 sety). Włoch popełnia mniej błędów, jak do tego dorzucimy lepszy serwis, asy serwisowe i daj Bóg - dobrą dyspozycję Berettiniego, widowisko nie powinno być za długie.
 
Ostatnia edycja:
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kyrgios - Medvedev dwa przełamania z rzędu - NIE @1,8
1xbet

W mojej ocenie dziś w nocy obejrzymy przedwczesny finał. Z zawodników którzy pojawili sie w Nowym Jorku są to zawodnicy w najlepszej dyspozycji. Z całym szacunkiem dla Nadala, którego nie można nigdy lekceważyć widać że kontuzja nie jest wyleczona i nie prezentuje najwyższej formy. Chciałbym aby wygrany tego meczu został zwycięzcą całego turnieju, jednak będzie musiał wygrać jeszcze trzy mecze. Jak grają obaj tenisiści to wiemy. Kyrgios szybki tenis, akcje kończące w kilku uderzeniach, częste wizyty przy siatce i zagrania pod publiczke, aby zabawić kibiców. Medvedev natomiast może przebijać do woli i potrafi zamęczyć rywala. W defensywie to jest ścisła czołówka. Dlatego uważam że przy obecnej dyspozycji każde przełamanie może decydować o losach seta, więc wygrywanie gemów serwisowych powinno byc priorytetem. Liczę na świetne widowisko.
 
Ostatnia edycja:
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, US Open
Godzina: 01:00
Spotkanie: Miedwiediew - Kyrgios
Typ: Więcej asów serwisowych - Nick Kyrgios
Kurs: 2.4
Bukmacher: ForBet
Analiza: Witam. Dziś krótka analiza i typ w którym upatruje spore value. Śledzę ten turniej dość dokładnie i widziałem w akcji obu panów. Zdecydowanie bardziej podoba mi się gra Nicka Kyrgiosa i to nie tylko zasługa jego widowiskowego stylu gry czy zdolności do tworzenia show. Nick gra na tym turnieju po prostu wielki tenis. Jest moim zdaniem najlepiej serwującym zawodnikiem w tourze. Ryzykuje nie tylko przy pierwszym podaniu i notuje kosmiczną skuteczność. Jego gra wygląda znakomicie, w końcu zaczął grać z zaangażowaniem i są tego efekty. Biega, walczy o każdy punkt i co najważniejsze mam wrażenie, że ma chłodniejszą głowę. Mam nadzieję, że dziś również nie da się sprowokować, a trybuny będą mu sprzyjać bardziej niż w ostatnim meczu ze swoim reprezentantem (choć i wtedy potrafił przekuć swoją złość na świetne zagrania na korcie i pokazać wyżyny swoich skillsów).
Nawiązując do poprzednich słów i składając wszystko w całość polecam także jako poboczny typ także zakład specjalny z betfanu: "Kyrgios wygra, zdobędzie więcej asów serwisowych, a w meczu zostanie rozegranych powyżej 38,5 gemów." Kurs na to zdarzenie wynosi 7.5. Oczywiście granie na Nicka na czysto również ma tu sens jeśli ktoś nie chce kombinować, a kurs 2.5+ wygląda bardzo przyjemnie ;)
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Medvedev - Kyrgios
Każdy z graczy powyżej 19 asów serwisowych Kurs 8.0 Williamhill
wynik w asach serwisowych 22:20 ( wielki fart 20-tego asa Kyrguios posław w piłce meczowej)

CHYBA najatrakcyjniejszy mecz pierwszego tygodnia US Open u panów.
Powinno być ciekawie .Linie bardzo wyśrubowane ale kurs też nie mały.
Na 20 asów z każdej strony ewidetnie potrzeba 5 setów i jakiegoś tajbreka badz kilku.Myslę że taki scenariusz całkiem prawdopodobny.Długi zacięty, wyrównany mecz który rozstrzygnie się w detalach .na to tutaj liczę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1755
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kyrgios wygra US Open @3,53
dojdzie do finału- Tak @1,73

1xbet

Wczoraj przy typie odnośnie meczu pisałem że dla mnie mecz pomiędzy Kyrgiosem, a Medvedevem to przedwczesny finał. Skoro więc wygrał Kyrgios i po raz kolejny pokazał że jego bardzo dobra forma to nie chwilowy zryw, i pokonywanie słabszych rywali tylko trzyma ciśnienie w ważnych meczach i nawet porażka w secie nie powoduje że mecz dla Nicka się kończy. Grałem już jego półfinał na Wimbledonie przed meczem z Tsitsipasem, który wygrał w bardzo dobrym stylu, tak w tym turnieju uważam że takim kluczowym meczem był ten z nr 1 czyli Medvedevem. Obejrzeliśmy tenis na wysokim poziomie. I Kyrgios wygrał ten mecz nie słabością Danila tylko swoją świetną postawą. Medvedev miał bilans +30 jeżeli chodzi o uderzenia kończące do błędów niewymuszonych a Kyrgios +15.
W ćwierćfinale rywalem australijczyka będzie Kaczanow. Nie jest on w szczytowej formie, i jeżeli chodzi o umiejętności to półka niżej od Danila. W ewentualnym półfinale będzie ktoś z dwójki Berretini/ Ruud. Włoch dochodzi do formy ale widać że jeszcze trochę to potrwa. Popełnia bardzo dużo prostych błędów, miewa przestoje na początku seta, przez co później je przegrywa. Ruud to solidny gracz, jednak na cegle miałby zdecydowanie większe szanse. Dobry w defensywie, jednak siła uderzeń Kyrgiosa robi wrażenie i nawet Ruud będzie mieć problem z przebiciem tych piłek.
Z drugiej części drabinki głównymi rywalami może być Nadal/Sinner/Alcaraz. Osobiście uważam że Nadalowi może być ciężko dojść do finału. Kontuzji przez którą musiał odpuścić mecz na Wimbledonie nie da się łatwo zaleczyć. Nie jest w takiej dyspozycji jak podczas AO czy RG. Jednak życie nauczyło mnie juz że Rafy nigdy nie można lekceważyć. Uważam że jeżeli dojdzie do meczu z Alcarazem i będzie 5 setów to może starszy z Hiszpanów nie wytrzymać kondycyjnie.
Osobiście uważam że Kyrgios może przegrać jedynie sam ze sobą. Jest w wysokiej formie, fizycznie bardzo dobrze przygotowany, gra równolegle debla i bardzo dobrze sie bawi na korcie. Kolejne wygrane go nakręcają i finał Wimbledonu pokazał mu że może przejść do hisotrii jak zwyciężca szlema. W Nowym Jorku nie ma Djokovica więc powinno być łatwiej. Bardzo kibicuje Kyrgiosowi, i jak pisałem już wielokrotnie dla mnie ma wszystko by wygrać WS, aż szkoda że przez lekceważące podejście do tenisa i kontuzje stracił wiele lat grania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +172
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Nadal wygra US Open 3,55
Nie widzę innej opcji. Pokonanie Tiafoe powinno być formalnością, a później Rublev lub Norrie z którymi również problemów większych mieć nie powinien. Schody zaczną się w półfinale, bo tam może czekać Alcaraz, ale uważam, że następca Rafy jeszcze nie jest gotowy na wygranie szlema i pokazały to 3 poprzednie turnieje WS. Nadal w turniejach WS wchodzi na całkiem inny poziom. Wolą walki i walecznością nikt nie jest w stanie mu dorównać. Jeśli w finale będzie Kyrgios, to Nadal go pokona swoim spokojnem. Rafa lubi tutaj grać, korty flushing meadows bardzo mu leżą i zważając na to jaką ma szansę na 23 triumf Wielkoszlemowy, to nie wierzę, że tego nie wykorzysta. Oby tylko bez kontuzji.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Marin Cilic wygra US Open
E/W Kurs 51 williamhill
Cilic - Alcaraz
Cilic 5.00 unibet

Teoretyczne najtrudniejszy przeciwnik na drodze do półfinału dla Marina będzie dziś w Nocy i będzie nim Alcaraz.Cilic z Carlosem ma paskudne H2H 3:0 i tylko raz ugrała seta o dziwo na cleyu w Estoril.Ostatnio w Cincinatti grali taja w pierwszym secie !Ale tutaj będzie mecz na dystansie do 3 wygranych setów.
CILIC ma dobry sezon w tym roku na szlemach , był w 1/8 finału w Australian Open i w 1/2 finału na Garossie a z Wimbledonu wykluczył go covid!
Moim zdaniem bukmacherzy bardzo go nie doceniają jest na dzisiaj ostatni w kolejce!!!
Ten mecz jutro w nocy to będzie sprawdzian dla obu , bo ani Alcaraza ani Cilica póki co nie miał kto sprawdzić.
25 asów Cilica w meczu z Evansem wygląda groźnie !!!na kurs 5.00 w meczu z Alcarazem ja się skuszę!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +110
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Norrie, Rublev over 3,5 seta 1,45
Norrie i Rublev będą ostro ze sobą walczyć. Wątpliwe, by skończyło się na trzech setach. W historii spotkań widnieje, że raz wygrał Norrie, a raz Rublev. To podpowiada, że mogą dziś podzielić się setami. Ponadto Rublev już dwa razy rozegrał tutaj pięciosetówki (z Djere i Shapovalovem). Kto wie czy po raz kolejny nie czeka nas decider? Powtarzam to zawsze, jak piszę o Norrie'm. To walczak i czeka go trudny mecz. Na pewno stać go na ugranie minimum seta. Rublev też nie lubi odpuszczać i hard to jego prawdopodobnie ulubiona nawierzchnia. Norrie już trzy razy triumfował po 3:0 (z Paire, Sousą i Rune). Trudno ocenić, kto z nich wygra to spotkanie. Znacznie pewniejsze jest, że będzie jakiś w miarę bezpieczny over gemowy albo powyżej 3,5 seta.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ilya Ivashka Jannik Sinner (-1.5) 2 @1.55

22:00, Białorusin jest nie lada objawieniem tego szlema. W tym roku gra bardzo przeciętnie, z bilansem 20/18, nawierzchnia twarda 8/5, ale do rzeczy. W mojej ocenie Iwaszka jest tu tylko i wyłącznie dlatego, że w 2. rundzie miał kupę szczęścia z Hurkaczem (przegrał na "mała punkty") i ograł mającego fatalne statystyki Musettiego (56% win 1st service). Żeby tak nie jechać tylko po tym Iwaszce, na jego plus warto zapisać kulturę oraz dokładność w grze. W ostatnim meczu 0 DF, 31 UE i to w 4 setach, także czapki z głów. Co do Sinnera to z tego co widzę, to umie grać z wysokimi zawodnikami (Iwaszka ma 191 cm wzrostu). W spotkaniu 3. rundy niby popełnił aż 46 UE(na 4 sety) ale zanotował za to aż 16 asów przy tylko 4 DF, tyle samo asów z Altmeierem, 12 z Eubanksem. Włoch jest lepszym zawodnikiem, jednego seta może dać sobie urwać, więcej nie powinien.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Norie - Rublev
Rublev i over 33,5 gema
Kurs 3.1 williamhill
6 :4 6:4 6:4 Rublev
Zgadzam się z wyżej zamieszczoną analizą Jakuba tutaj w tym meczu z dużym prawdopodobieństwem powinny paść sety z obu stron.Swiatowa 9-tka kontra światowa 11-tka , charakterni gracze w h2h po 1 i faworyta również tutaj ciężko wskazać , mecz bliski 50/50 , potencjał tenisowy zblizony , może umiejętności i wytrzymałość minimalne po stronie Rosjanina a siła fizyczna minimalnie Anglik.
Norie w tym roku na szlemie jeden dobry występ ale z przytupem półfinał Wimbledonu 3:1 przegrany z Novakiem.
Trochę szczęśliwe to osiągnięcie bo bez Rosjan Cilica i Berettiniego.
Na Australian Open ledwie pierwsza runda z Korda a na Garossie trzecią runda I porażka z Katchanowem.
Hm Rublova jak wiemy na Wimbledonie nie było a na Australian Open I Garosie nie miał szczęścia do evidętnych dni konia Cilica odpowiednio trzecia runda i ćwierćfinał.
Typ nieco życzeniowy podyktowany sympatią ale też wyższym kursem jeśli blisko 50/50 .Rublov w tym roku zaimponował też w Belgradzie gdzie pokonał Novaka w domu 2:1 do 0 w deciderze i to dla mnie ostateczna rekomendacja.
Powinien być dobry zacięty mecz , pewnie jakiś tajbrek i co najmniej set z obu stron więc linia 33,5 gema też raczej wydaje się bezpieczna .
Tutaj mi pachnie 3:1 Rublev
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 476,9K

Pablito91

Użytkownik
Norrie - Rublev 1 1.70

Widzę, że koledzy wyżej skłaniają się bardziej ku Rosjaninowi. Ja z kolei stawiam na Norrie. Uważam, że jest to bardzo dobry rzemieślnik. Tenisista kompletny, robiący wyniki na każdej nawierzchni. Ostatni okres na hardzie ma bardzo dobry. Jak już przegrywa to z mocnymi nazwiskami. W turniejach zachodzi bardzo daleko. Myślę, że Rublev spokojnie jest w jego zasięgu. Podczas tego turnieju ma też zdecydowanie mniej w nogach. Bilans pomiędzy nimi to 1-1. Grali ze sobą rok i 2 lata temu, więc nie ma co za bardzo na to patrzeć.
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Ivashka - Sinner
Typ: 2
Kurs: 1.27
Fortuna

Wiem że ten kurs w porównaniu z powyższymi jest śmieszny ale boję się trochę z handi przez straty pojedyńczych setów z gorszymi graczami, uważam że Jannicka stac na dojscie do finału ale tego nie ruszam, zajmijmy sie opisywanymi typami, jak już ktoś powyżej wspomniał Ivaszka tak naprawdę nikogo wielkiego tu nie pokonał, 3 set na styku w tiebreaku z Hurkaczem, kto wie co by bylo gdyby Hubert prowadzil 2-1, potem Musetti, ktory na hardzie nie moze sie polic co przelamac i jeszcze nie potrafi na dobrym poziomie grac, teraz już inna liga, nie widzę go jakoś w następnej rundzie, tym bardziej że nie ma nazwiska, niczego czego Jannick mógłby sie bać, na luzie będzie zagrywał te bomby z forhendu a przy serwisie Ivaszki napewno znajdzie sposob na przelamanie, ladny mimo wszystko kurs choc uwazam ze typ ponizej jest jeszcze lepszy, Polecam mimo to razem z poniższym.

Berrettini - Ruud
Typ: 2
Kurs: 1.9
Fortuna

Czekałem tylko i myślałem jaki wystawią kurs, myślałem że ok 1.65, max 1.70, choć jest niewiele większy jestem pozytywnie zaskoczony, co tak naprawde ma dobrego Włoch?chyba nie skłamie jesli napisze ze jedynymi uderzeniami sa forhend i serwis, beckhendu brak, slajsy i slajsy, do siatki tez za malo sprezysty itp, gipki, te 2 rzeczy powodują że bukmacherzy daja prawie 50 na 50, i tu należy szukać okazji a to dlatego że Włoch potrafi bezsensu tracić punkty, ma wygrywajaca a on wali grubo w aut, ogladalem mecz z Fokiną i gdyby w 2 secie zachowal troche zimnej krwi Wlocha by juz nie bylo wygrywal 1-0 mial w drugim przelamanie i tak jakby sie tego przestraszyl i odrazu stracil podanie po wlasnych bledach, widac bylo nerwy po samej minie, Wloch nie ZAGRAL NIC NADZWYCZAJNEGO I GDYBY NIE TE 2 ASPEKTY, to by takich kursow nie bylo, uwazam ze jest troche chimeryczny, cos jak Auger, jak Busta, jak chociazby Davidovich, nadrabia tym serwisem i się niektorzy podniecaja, co on osiagnal?ze doszedl do finału raz w zyciu w ktorym mielismy Huberta w polfinale?prosze, pare lat do tylu mielismy 2 Polakow w cwiercfinale, chodzi o pamietne mecze Kubota i Jerzego, na trawie moze wyjsc wyjatkowo serwis i mozna raz w zyciu fartem daleko zajsc, to byl piekny przyklad, taki Kubot na innych nawierzchniach nie istnial, amator, pomijam debla oczywiscie na ktorym mu wychodzilo, pisze natomiast o singlu, uwazam ze Ruud jest za rowny, jest duzo lepszy od Dawidovicha z ktorym Matteo sie meczyl 5 setow, juz nie bedzie niewymuszonych bledow itp, a znajdzie sposob by przelamac Wlocha bo ten tez seriami nie serwuje jak chociazby Big John za mlodu, uwazam ZE TO PIEKNY KURS, WART POGRANIA POLEEECAM!!!!!!!!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +557
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ivashka - Sinner
Typ: 2
Kurs: 1.27
Fortuna

Wiem że ten kurs w porównaniu z powyższymi jest śmieszny ale boję się trochę z handi przez straty pojedyńczych setów z gorszymi graczami, uważam że Jannicka stac na dojscie do finału ale tego nie ruszam, zajmijmy sie opisywanymi typami, jak już ktoś powyżej wspomniał Ivaszka tak naprawdę nikogo wielkiego tu nie pokonał, 3 set na styku w tiebreaku z Hurkaczem, kto wie co by bylo gdyby Hubert prowadzil 2-1, potem Musetti, ktory na hardzie nie moze sie polic co przelamac i jeszcze nie potrafi na dobrym poziomie grac, teraz już inna liga
Jeśli Ivashka nikogo wielkiego nie pokonał (hurkacz, musetti , querrey) to co powiedzieć o Sinnerze, którzy męczył się niemiłosiernie z Altmaierem , Nakashima i Eubanksem?
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Wiem o co chodzi tylko ile razy bylo tak ze ktos sie ze slabszym troche pomeczyl a potem odpalil?mimo to nie pokonal mocnych a Hurkacz nie wiemy w jakiej formie byl choc przyznacie ze na Szlemach jest chimeryczny,wierze ze Jannick odpali, a ten drugi typ uwazam za baaaaardzo ciekawy, 1.9 zarabisty kurs przy nierównym Włochu
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
  • Najlepsze analizy września 2022 (3. miejsce)
  • #79
Dyscyplina: Tenis - US Open - ATP
Godzina: 2:45
Spotkanie: Marin Cilic - Carlos Alcaraz
Typ: w meczu będzie rozegranych pięć setów
Kurs: 4,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

To jest najlepszy sezon Marina Cilica od wielu lat. Zawodnik z Chorwacji zajmuje obecnie 17 miejsce w rankingu ATP. Cilic sprawił dużą niespodziankę dochodząc aż do półfinału Rolanda Garrosa. Jeśli chodzi o jego wyniki w turniejach poprzedzających US Open, to nie były one złe. W Montrealu udało mu się pokonać Bornę Corica(który w następnym turnieju zaprezentował niesamowitą formę) i Karena Khachanova, a przegrał z Tommym Paulem. Marin Cilic w Cincinnati również wygrał dwa spotkania, a było to z Jaume Munarem i Emilem Ruusuvuori. Potem Chorwat odpadł z rywalem z którym zmierzy się dzisiaj, czyli Carlosem Alcarazem.

Marin Cilic rozgrywa naprawdę dobry sezon i jego aktualna forma też wydaje się być dobra. Tutaj w US Open Marin stracił dotychczas tylko jednego seta, a było to w trzeciej rundzie z Danielem Evansem. Wcześniej Chorwat bez straty seta pokonał Ramosa i Marterera.

Carlos Alcaraz to jest wielkie objawienie tego sezonu. Świetne wyniki pozwoliły mu zajmować obecnie czwarte miejsce w rankingu ATP. Jego aktualna forma nie jest jednak optymalna. Jak na siebie to Carlos Alcaraz spisywał się słabo w turniejach poprzedzających US Open. Już w pierwszym meczu w Montrealu odpadł z Tommym Paulem. W Cincinnati wygrał dwa spotkania, a odpadł z Cameronem Norrie. Tutaj na US Open póki co Hiszpan jeszcze seta nie stracił, ale jego gra nie zachwyca, nie jest to taka gra jaką pokazywał wcześniej w tym sezonie.

Patrząc na obecną formę obu graczy uważam, że to będzie bardzo zacięty pojedynek. Według mnie w kursie na Marina Cilica jest value i stać go na nawiązanie równej walki. Czy Chorwatowi uda się wygrać? Moim zdaniem Cilic mocno się postawi i o zwycięstwie zadecyduje dopiero piąty set. Najbardziej prawdopodobnym wynikiem jak dla mnie jest tutaj 3:2 dla Carlosa Alcaraza. Przebieg spotkania widzę tak, że początek meczu może być bardziej pod dyktando Marina Cilica, potem jednak zmęczenie może dać o sobie znać i inicjatywę przejmie Carlos Alcaraz. W każdym razie widzę tutaj pięciosetówkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3040
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
M.BERETTINI - C.RUUD
BERETTINI powyżej 18 asów i Ruud powyżej 3 błędów serwisowych
Kurs 7 wiiilliamhiill
Berttini 13 asow Ruud 2 blędy
Ach ten beret miał seta kontaktowegi w reku i wyposcił!!!
Będzie bardzo trudno linie wyśrubowane potrzebny długi mecz na styku.Mateo pokrywał takie linie w tym roku w kilku meczach w Australi ale może Ruud postawi na tyle wysokie warunki że będzie zmuszony.
Linia 4 bledow dla Ruua wysoka i nie.
Wszystko jest możliwe ale Ruud popełnia błędy raczej w takich meczach gdzie gra na luzie i kontroluje sytuację .
W wygranym meczu z Edmundem popełnił 7 w 3 setach z BERETTINIM będzie maxymalnie skoncentrowany ale w przypadku meczu na styku może wkradną się nerwy.
Kurs 7 kusi delikatna stawka
Grali ze sobą na US Open 2020 wygrał 3:0 Berrettini 6:4 6:4 6:2 zaserwował 13 asów przy 3 podwójnych błędach Ruda
I nie grali tajbreka !!!
Przy dłuższym meczu jest nadzieja.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom